Postita vastus 
 
Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Imelikud kogemused Tori kandis
Autor Sõnum
AVSK
Uustulnukas

Postitusi: 4
Liitunud: Oct 2007
10-10-2007 04:01
Postitus: #1
Imelikud kogemused Tori kandis
Inimesed kes Pärnus käinud ja Tori kanti teavad.
Kui Sindist tulla ja sõita mööda seda teed Tori poole on olemas üks kurv. Enne kurvi on põõsad/puud. Kurvi taga on mingi väga vana kirik. Aknad on kinni löödud. On ka torn olemas. Seal ümmargused aknad, mis polnud kinni löödud ja aknad ise olid suht uued (valge värv jne). Ka kirikut ise on kunagi krohvitud. Ju siis üritati korda teha, aga jäi pooleli.
Ühesõnaga käisime öösel seal (viiekesi) autoga. Esimest korda enne 12 ja pärast koos taskulambiga peale 12 öösel. Kordan, et kirik ise on väga vana aga peaukse ees sellel trepil olid värsked küünlad. Hiljuti põlenud. Üks küünal ühes trepi nurgas, teine teises. Kui esimest korda selle trepi lähedal olin, siis oli tunne, et vajun kohe kokku. Lihtsalt hakkasin nagu kõikuma, et kohe kohe olen pikali. Siis läksime taskulambi järele, tulime tagasi. Jälle hakkasin kõikuma. Ka üks kaasasolnud tüdruk tundis sama mis mina. Tunnet on raske seletada. Nagu kohe kohe põhi kaob jalge alt. Tõsiselt võttis kõikuma. Seal on selline puudesein kui nii öelda. Puud reas kasvavad tihedalt ja ma nägin musta kogu selle puudeseina peal. Peakujuga must kogu ja tohutult kõrge, noh meeter vähem puude pikkusest (puud ise kah kõrged). Ma veel ütlesin teistele KORDUVALT, mis vari see on? Mis vari see on? Me veel mobla valgusega vaatasime sisse sinna kirikusse. Mingid vanad väikesed puutünnid vedelesid sees, järelikult jube vana. Siis läksime minema taskulambi järele nagu enne ütlesin. Tulime tagasi ja jälle selline imelik tunne, et nagu kõiguks/tuigerdaks vms ja kohe kukun sealsamas maha. Me veel enne leppisime kokku, et kui keegi midagi näeb, siis ilma paanikata ütleb vaikselt teistele: "Lähme Ära" ja nii tegimegi.

Saate aru, auto tuled näitasid maanteega ühes suunas, kirik oli paremal. Auto valgus vaevu valgustas seda puudeseina. Valgus ei lähe ju ümber nurga kuidagi ja ei tekida seal varju. Mitte kedagi polnud auto tulede ees, aga see suur must kogu koos pea kujuga oli seal. Ma vannun. See oli midagi väga jubedat ja ma siiani mõtlen , et see pole ju võimalik, et see meie kellegi vari oli. Teistkorda siina tulime, siis seda enam polnud muidugi.
Igaljuhul me läksime minema sealt. Autos olles oli mul kah kuidagi raske tunne sees ja imelik olla,pärast koju jõudes oli autost väljudes jõud kadunud täiesti. Ma ei suutnud oma jalgugi tõsta. Ma ütlesin teistele kah, et ma ei saa käia õieti. jalad on nii rasked. nagu maa küljes kinni.
Seda on nii raske kirjeldada, aga see on 100% tõsi.

Ma tahaks vähemalt teada, mis krdi kirik see on seal kurvi taga ja suht rohu sisse kasvanud. See pole see ilus roosa Tori kirik, vaid üks teine, enne seda. Netis pilte ma ei leidnud. Ma ise tegin ühe pildi sellest kirikust aga jäi suht tume. Mul soovitati soojalt see kustutada.
Ise arvan, et poleks üldse pidanud pildistama.
Plaanis on päeval minna, ehk teen pildi, aga suht imelik tunne on siiani sees ja ma ei tea mis see on. Võibolla see oli hoiatus meile, et hoidke parem eemale. Kaks korda käisime, nüüd kolmas kord minek plaanis päevavalges.
Kolm on kohtu seadus.
Kui keegi vähemalt oskaks mingi vihje anda, et mis kirik see olla võib.
Kui Pärnakaist mõni para huviline tahab, võib ju sinna minna koos ja näete ise et ma ei aja jama.
Endal siiamaani külmavärinad sees. Imelik olla kuidagi.

Kõige müstilisem oli, et mida need küünlad seal tegid. Kes neid põletab seal? Uksed aknad ju kõik kinni. Põletamise mõte? Ei saa aru, kes..
Ja must kogu on siiani silme ees. Arvatavasti ei unune see iial.

Meil endal on 5 liikmeline seltskond, pidevalt otsime kohti kus kummitab jne. Plaan minna Halliste kirikusse ükspäev, niisama lähme soovima.

Muudetud: 10-10-07 kell 05:07:17 AVSK
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Nazz
Veteran

Postitusi: 1,465
Liitunud: Jan 2007
10-10-2007 08:45
Postitus: #2
 
Küünlad ei olegi nii raskesti seletatavad. Kui ütlesid, et sinna saab sisse, siis tähendab, et keegi teine saab ka sinna. Ja on palju inimesi, kes käivad sellistes kohtades adrenaliini eesmärgil. Nii pandud küünlad tekitavad väga omapärase ja just sellise miljöö mida nad otsivad.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
AVSK
Uustulnukas

Postitusi: 4
Liitunud: Oct 2007
10-10-2007 11:42
Postitus: #3
 
Eip, sisse ei saa kohe kuidagi.
Kui väga tahta saab külgukse jõuga lingist lahti tõmmata, aga me ei läinud sinna laamendama. Sisse poleks niikuinii julgenud minna. Varisemis jms ohud.

Muudetud: 10-10-07 kell 12:42:27 AVSK
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
paadikapten
Veteran

Postitusi: 1,107
Liitunud: Oct 2004
11-10-2007 04:19
Postitus: #4
 
Kui kaugel on sealt lähim bussipeatus ja mis peatus see on, kus bussist maha tulles selle kiriku juurde saaks? Selle koha vaataks üle küll...

Äkki mingid kohalikud teavad seda kohta ja oskavad äkki lähemalt rääkida... saaks teada ka ehk, miks see kirik maha jäeti.

Kes sul soovitas pildi fotokast kustutada? Kustutasid ka või saad siia üles panna?

Mul kargas pähe, et seal võis kunagi (millal iganes) mingi tõsisem mõrv toimuda... ja sealt siis on ehk need energiad jäänud, mis niimoodi toimivad. Ja keegi, kes soovis seal jukkunuid mälestada, pani küünlad.

Ei välista ka, et seal saadi hakkama millegagi, mingi rituaali vms tegevusega, mis seal midagi segi pööras...

Aga võib ka tõesti olla, et keegi lihtsalt käis seal ja pani sinna adrenaliini tekitamiseks paar küünalt.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Pantera
Uustulnukas

Postitusi: 14
Liitunud: Sep 2007
11-10-2007 07:21
Postitus: #5
 
Ma räägin sõbraga õhtal ta elab kuskil seal tori ligidal ja rääkis üks öösel ,et käib mingis vanas kirikus saatanit nagu kummardamas. Satanist ja metalist on see tegelane. siis pidi ka küünlaid põletama ja mingi punase asjaga määrima küünlale ringe. küsin talt täpselt järgi.Sest ta on sellest kirikust igasuguseid jutte rääkinud ,et keegi olevat kunagi selle kiriku maha põletanud ja siis ehitati ülesse ja see segas hukkunute hingesi ja nad ärkasid ellu ja kaitsevat kirikut. Ta on mingist vanast kirikust hästi palju rääkinud tori ligidal. Muide sõber käib seal 12 aeg öösel ja eriti siis kui kuu paistab või tormiline öö. Ta kirjutab muide kõik korrad ülesse mis kirikus juhtunud on ja seal ligiduses.Rääkinud on ,et esimeste kordade aeg on lihtsalt keegi jalad alt ära tõmmanud ja maha kukkunud. nagu keegi oleks jooksu aeg jala taha pannud. Siis on varje näinud ja mingeid asju selja tagant lendamas. Aga viimasel ajal pole midagi õudsat seal tema arust juhtunud ja nagu vaikus pidi olema. Üks öösel oli keegi käinud seal labidad käes paar meest siis need olid natukene eemal kaevanud. ma ei tea kas see on sama kirik vb on mingi muu. hästi metsa sees pidi suht olema.

Muudetud: 11-10-07 kell 08:25:47 Pantera
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Occam
Uustulnukas

Postitusi: 11
Liitunud: Sep 2007
11-10-2007 10:41
Postitus: #6
 
Natuke Tori ajaloost, seal on mainitud ka Tori õigeusu kirikut.

http://www.aai.ee/~urmas/aba/abaja1a.html
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
anzu
Uustulnukas

Postitusi: 26
Liitunud: Sep 2007
11-10-2007 16:45
Postitus: #7
 
Ma tean väga hästi mis kirikut sa mõtled.Ma isé olen sealt pidevalt mööda sõitnud, kuna elan sindis ja alati jäävad mu mõtted sellele kirikule.Ma ei tea mis see on aga nii on.Ma tahaks ise ka sinna mõnikord minna ja uurida seda.Aga pole aega leidnud.

lillemäe
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
AVSK
Uustulnukas

Postitusi: 4
Liitunud: Oct 2007
13-10-2007 00:59
Postitus: #8
 
Õigeusukirik jah. Meile öeldi, et Tori- Vene õigeusukirik?
Kollases/pruunis kõrvalhoones pidavat kunagi kirikuõpetaja elama.
Me käisime koputamas ja kohe peale koputust käis jube kolin majas. Ust keegi ei avanud. Läksime ära.
Kirikus endas hoiab mingi kohalik oma kapsatünne. Nii meile üks suur paranorm. uurija ütles. Isegi pesunöör lõksudega sees olemas. Vaadake pilte.

Igaljuhul saime natuke neid tehtud.
Galerii: http://316i.planet.ee/kirik/

Need pildid, mis mustad tunduvad on ka kasulikud, keerake monitoril heledus põhja ja saab natuke aimu mis kirikus sees on.

Kogu see jõu kadumine ja raskus käimisel seal ukseesisel on arvatavasti sellepärast, et sinna keegi maetud on.
Vanasti oli komme kiriku ukse ette matta.

Aga jah, must kõrge kuju jääb vist saladuseks. Suur valvur.

Muudetud: 13-10-07 kell 03:19:58 AVSK
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
saspak
Uustulnukas

Postitusi: 8
Liitunud: Nov 2007
06-11-2007 09:40
Postitus: #9
 
selle suure musta kuju kohta ei oska ka midagi arvata, kuid tahtsin mainida seda, et kirikud on enamasti ehitatud jälgides maa energiavõrgustikku, negatiivseid, positiivseid ja muid tsoone arvestades. Kõik see on kiriku heaks tööle pandud, nii ongi, et kui astud üle kiriku lävepaku, siis tunned kohe, kui madaluke ja jõuetu sa oled, altari ees, seal kus armulaualeiba ja veini jagatakse on alati positiivne tsoon, siis saad tunda, et oled oma patud andeks saanud ja kantsel pidi asuma jõujoonte ristumiskohas, et kui kirikuõpetaja kantslisse astub, siis kukub kohe manitsema ja juhatama.
Seej utt on ümberjutustus ja võibolla ma enam kõike päris täpselt ei mäleta, kuid enda jaoks leidsin tõestuse jõujoone suundumisest kiriku poole Tartus katoliku kiriku juures, nimelt, kui tulla ülikooli juurest mäkke Tähtvere poole, siis vanasti oli seal vasakut kätt viimane maja eterniitkatusega, mille peal oli selgelt näha joon, mida üks mu õppejõud seletas maa energiajoonega(kahjuks pole ammu Tartus käinud ja pole aimugi on see maja veel alles või mitte)

Muudetud: 6-11-07 kell 09:46:59 saspak
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
maag
Uustulnukas

Postitusi: 4
Liitunud: Feb 2008
04-02-2008 01:32
Postitus: #10
 
AVSK
see mis sinuga juhtus nimetatakse energija äravõtmiseks
mida rohkem käid seda rohkem kaotad

ja kui te ei lõpeta omad käigut võõrasse teritooriumisse omanik(hing)võib jääda teiega kuni te hulluks lähete ja teete enesetappu.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
pcd
Bännitud

Postitusi: 8
Liitunud: Feb 2010
04-01-2012 19:43
Postitus: #11
RE: Imelikud kogemused Tori kandis
Tere. Mind hakkas ka see Tori kirik huvitama,otsisin netist selle kohta ,aga ei leidnud nägin ainult pilte sellest uuemast kirkiust ja sellest oligi ainult juttu.Kas keegi teab kus võiks netist selle vana Tori vene õigeusu kiriku kohta pilte olla.Kogu info mida ma sellest kirikust tean on saadud siist foorumist.Samuti tahan teada,et mis seal kirikus siis täpsemalt kunagi oli.
Vabandust parandan viga.kirikust
(selle postituse viimane muutmine: 04-01-2012 19:44 pcd.)

Now u know that i never wanna be whitout u
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Prooton
Uudistaja

Postitusi: 40
Liitunud: Nov 2007
05-01-2012 03:52
Postitus: #12
RE: Imelikud kogemused Tori kandis
Eelmisel suvel sai sellest kirikust mööda sõidetud ja paar pilti klõpsatud. Endal kiriku juures mingit erilist tunnet ei tekkinud, tõsi, ilm oli ka kaunis ja päikseline, mis ehk kollid varjuma sundis.

Kiriku vanemast ajaloost leiab veidi lugemist siit.

Muide, piltide üleslaadimisel tekkis kummaline tõrge, nimelt ei õnnestunud mul vastavat kausta avada. Viimaks kustutasin kausta maha ja laadisin uuesti, kuid ka nüüd ei saanud ma kausta pärast enam lahti. Eks proovige, võibolla on kellelgi siiski õnne: kaustad asuvad siin ja Tori oma leiate kõige alt.

Iseenesest kummaline ka, et sellest kirikust ei paista veebis tõesti ainsatki varasemat jäädvustust olema.
_________________________________________________________
TÄIENDUS: kustutasin probleemse viite - toimivad lingid allpool!
(selle postituse viimane muutmine: 05-01-2012 18:44 Prooton.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
excubitoris
Kes-Kus-Miks-oloog

Postitusi: 11,466
Liitunud: Apr 2007
05-01-2012 08:16
Postitus: #13
RE: Imelikud kogemused Tori kandis
Hmm - Toris käidud, kuid kuna ilm oli nihu võitu siis suurest kirkust suurt kaugemale ei
saanud. Tol korral oli Eesti Tänumedali üleandmine Harald Nugiseksile ning mul olemas
albumitäis pilte sellest üritusest.
Aga teema huvitav ning Torist läheb läbi rongitee siis võib panna omale projektiks minna
sinna kevade poole ratastega kui ilm ilus ja teha mingi posu pilte ka sellest kirikust.
Vaatame mis peale jääb ja kes ei lase kaustasi avada.

PS. Prooton - avab aga seal on Flashi põhine kaitse peal. See aga tähendab, et kõigil
ei pruugi see avaneda ja pilte ei näe. Ise nägin - kena pisike kirik.

Tegelikult on kõik lihtne aga me pole sellest veel aru saanud ...
*
Sa pead tegema HEAD halvast, sest millestki muust teda teha pole.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
lahendused
Veteran

Postitusi: 1,885
Liitunud: Apr 2011
05-01-2012 10:48
Postitus: #14
RE: Imelikud kogemused Tori kandis
Minul on kujunenud arvamus: kui Eestis on mingi vene õigeusu kirik, siis on see ehitatud mõne muistse hiiekoha või tugeva energiasamba peale.

Energiasamba peal olles hakkavad avanema selgeltnägemise võimed - kuna aga väga paljud inimesed on "elu poolt rikutud" (joomine, suitsetamine, sündimata lapsed, elupõletamine, jne) siis hakkavad nad energiasammaste peal "tajuma" kui mööda/valesti nad on oma elu elanud, ning saavad sellest vaid peavalu/nõrkuse - kui aga inimene on elades suutnud "puhtaks jääda" siis saab ta energiasammastel olles väge juurde ja tal avalduvad selgeltnägemise võimed.

Kuna kristlikud kirikud on hingevaraste pesa, siis saaks nii selgitada "nõrkuse tunnet", mis kristlikes kirikutes inimesi valdab: kirikukupapp ja kristlikud inglid võtavad sinu hingevalguse energia ära, ning vastu saad parimal juhul vaid lihtlabase "õndsuse tunde" valgustumise asemel.

Kui inimene on vägivaldselt surma saanud, siis jääb tema energiakeha kummitama - kuid sellised "mustad varjud" suudavad liikuda sirgjooneliselt meetri kõrgusel maapinna kohal: kui ronida mõne redeli või puu otsa, siis ei suuda nad reeglina järgneda - samuti on nad võimetud järgnema, kui teha ümber oma keha telje paar ringi: seega võiks vanade rahvatantsude koreograafia läbi analüüsida - minumeelest vabanesid muinaseestlased nii halbadest vaimudest, st ringjoonelise liikumise abil muutsid nad võimatuks kummituste järgnemise endale.


Seega peaks huvilistel olema mitu juhtlõnga, kuidas teri ja sõklaid eristada antud teemas.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
kage
naegleria fowleri

Postitusi: 3,881
Liitunud: Jun 2011
05-01-2012 13:33
Postitus: #15
RE: Imelikud kogemused Tori kandis
(05-01-2012 03:52 )Prooton Kirjutas:  Muide, piltide üleslaadimisel tekkis kummaline tõrge, nimelt ei õnnestunud mul vastavat kausta avada. Viimaks kustutasin kausta maha ja laadisin uuesti, kuid ka nüüd ei saanud ma kausta pärast enam lahti. Eks proovige, võibolla on kellelgi siiski õnne: kaustad asuvad siin ja Tori oma leiate kõige alt.
Muuda kaustanimes õ o-ks ja lae uuesti üles.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Aurora Blue Eemal
Ise-loom'

Postitusi: 278
Liitunud: Jul 2011
05-01-2012 13:46
Postitus: #16
RE: Imelikud kogemused Tori kandis
Arvestades teema alustanute kogemusi, ma pigem ei julgustaks inimesi toda kirikut otsima, kui nad just tugeva energiaväljaga pole. Põhjendan sellega, et kui seal tõesti on mingi satanist käinud rituaalitamas, ei tea ealeski, kui karmi laksu seal keskmine inimene saada võib.

Loomulikult ma tean, et tõelist maadeavastajat ei takista teel ühe pisikese kiriku manu mitte miski, seega edu ja tarkust sinna jõudmiseks ja järgnevaga hakkama saamiseks.

Keerutamine on aga tõesti kaval mõte. Peab rohkem rahvatantsus käima hakkama. Smile

Vähemaktiivne kasutaja.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
HUGOTH
Veteran

Postitusi: 1,747
Liitunud: Sep 2007
05-01-2012 17:54
Postitus: #17
RE: Imelikud kogemused Tori kandis
Kõik ei saa jah neile piltidele ligi, ainult registreeritud.....Olen Toris sageli käinud ja neid asju seal pildistanud. Mina küll midagi erilist seal ei näinud. Tüüpiline asukoht. Selliseid v õigeusu kirikuid on ka minukandis, mis om mahajäetud ja osa on taastatud. Kes on neis ristitud ....need ei ole enam endised inimesed. ....Elu pöörab nahka.....Muide selle lehepeal on viirus, mida ei tohi klikkida..... Ei soovita selle lehepeale minna ega sinna midagi üles laadida......
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Prooton
Uudistaja

Postitusi: 40
Liitunud: Nov 2007
05-01-2012 18:41
Postitus: #18
RE: Imelikud kogemused Tori kandis
Ei aidanud ka kausta kustutamine ja taasloomine muudetud pealkirjaga, kusjuures teised kaustad avanevad jätkuvalt nagu kulda ja minu viirusetõrjel tolle pildiportaali kohta etteheited puuduvad. Igatahes laadisin pildid hoopis uude kohta: neid peaks loodetavasti nägema siit ja siit. Täissuuruses avanevad väga visalt, kuid ehk on mõnele terasemale sellest abi, et piltidel midagi huvitavat täheldada. wink

Lähtuvalt teemaalgataja kogemusest tasub võimalikele tulevastele uurijaile-uudistajatele kindlasti ettevaatust soovitada.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
kk2ku-
Uustulnukas

Postitusi: 35
Liitunud: May 2011
07-01-2012 15:21
Postitus: #19
RE: Imelikud kogemused Tori kandis
http://torivald.ee/randivalja - sealt võib ka ehk midagi leida . Smile !
Tõesti hakkas huvituma see Tori kirik & tõesti ise seal pole käinud kuid piltide pealt - väike ja kena kirik .
Leidsin ühe lehekülje veel - http://www.folklore.ee/radar/story.php?a...ri&id=1423
(selle postituse viimane muutmine: 07-01-2012 15:24 kk2ku-.)

Monsters are real , ghost are real too . They live inside us , and sometimes they win .
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
gothgirl
Uustulnukas

Postitusi: 12
Liitunud: Jan 2012
13-01-2012 18:40
Postitus: #20
RE: Imelikud kogemused Tori kandis
http://torivald.ee/randivalja Kas jutt võib olla sellest kirikust?
Leidsin selle ka - http://sakraalfoto.eu/index.php?showimage=44
(selle postituse viimane muutmine: 13-01-2012 18:42 gothgirl.)

Inimene ütleb, et ta valetab.
Kas ta valetab või räägib tõtt?
Kui ta valetab, siis räägib ta tõtt,
kui ta räägib tõtt, siis ta valetab.
(Sokrates)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
wyrd
Uustulnukas

Postitusi: 16
Liitunud: Oct 2008
02-08-2013 10:39
Postitus: #21
RE: Imelikud kogemused Tori kandis
Olin seda juttu siin varem lugenud ja teadsin selle kiriku asukohta. Eelmine nädal sõitsin sõbrannaga seal kandis ringi ja tekkis mõte seda kantsi külastada. Eelnevalt rääkisin talle sellest mida olin siin lugenud. Ta lihtsalt naeris. Kahjuks fotokat meil kaasas polnud aga tal oli taskus uusNokia telefon millel fotokas peal. Pidasime siis auto kinni ja läksime ümber kiriku jalutama. Palusin tal moblaga mõned pildid teha. 3 pilti ta tegi ära ja siis suri telefon välja. Ühesõnaga viskas pildi eest ära. Aku oli moblal täis. Peale seda kadus sõbrannal naerutuju ära. Telefon taastus alles siis kui olime kirikust eemale sõitnud. Sinna tahaks tulevikus tagasi minna. Paistab, et elektroonika hakkab seal jukerdama. Midagi vist seal kandis on.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Sekhmet
Seku

Postitusi: 229
Liitunud: Jul 2007
03-07-2017 15:04
Postitus: #22
RE: Imelikud kogemused Tori kandis
Elan suht lähedal olen sada korda seda teed sõitnud , näind aga toda kirikut pole.
Eks ma vaatan siis Smile kuida mu tehnika vastu peab, annan teada Smile

Parateemaline jutututuba https://discord.gg/7HVH9yqG
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
HUGOTH
Veteran

Postitusi: 1,747
Liitunud: Sep 2007
04-07-2017 17:49
Postitus: #23
RE: Imelikud kogemused Tori kandis
Olen seal mitu korda käinud möödaminnes aga midagi erilist pole seal kohanud. Tavalised vanad kirikuhooned.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Ezzelin
Uustulnukas

Postitusi: 9
Liitunud: Nov 2016
23-07-2017 18:49
Postitus: #24
RE: Imelikud kogemused Tori kandis
(05-01-2012 10:48 )lahendused Kirjutas:  ...samuti on nad võimetud järgnema, kui teha ümber oma keha telje paar ringi: seega võiks vanade rahvatantsude koreograafia läbi analüüsida - minumeelest vabanesid muinaseestlased nii halbadest vaimudest, st ringjoonelise liikumise abil muutsid nad võimatuks kummituste järgnemise endale.

Huvitav seos.
Ringis liikumine ja pöörlemine on mitmete rahvaste pärimustantsudes. Eks pöörlemine ole ka hüpnotiseeriv, eriti kui seda pikka aega teha (a la pöörlevad Sufid).
Vanasti usuti ka, et metsas ära eksides (eksitavad metsavaimud, ehk?) tuleb kõndida ümber puu vastupäeva, et jälle õigele rajale jõuda.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Postita vastus 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Ma näen vaime, väga hirmutavad kogemused GhostWhisperer 6 8,106 25-07-2018 11:17
Viimane postitus: kalldunn
  Imelikud helid majas Pärnu 9 5,582 10-04-2014 12:27
Viimane postitus: katakaroliina
  Kogemused / jutud. Chea 0 1,563 30-06-2013 23:37
Viimane postitus: Chea
  imelikud asjad . krisssu 6 2,708 18-02-2012 15:56
Viimane postitus: krisssu
  imelikud jutud kristjan231 3 3,048 22-01-2012 15:46
Viimane postitus: Johannake
  Teie kogemused? -etf 2 2,508 10-10-2011 18:11
Viimane postitus: PaigeMaher
  Imelikud helid ja sammud. Muumi 13 4,940 23-10-2009 15:30
Viimane postitus: RoosakasT2pp-
  Imelikud näod... Yumi 34 10,198 26-07-2008 15:17
Viimane postitus: jouy

Vali alamfoorum:


Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog