Teema hinnang:
  • 2Hääli - 3 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ma näen vaime, väga hirmutavad kogemused
#1
See kõik vaimude nägemine jne algas mul sellest,kui mu sugulane suri. Ma olin oma toas ja vaatasin aknast välja, oli talv, tuba oli pime ja järsku ma vaatan enda kõrvale ja näen,et ma pole üksi. Minu kõrval seisis must kogu. Ma hakkasin väga kartma ja jooksin toast välja. Teine kord nägin valget kogu koeraga jalutades, siis mul sõbranna ütles et äkki ma olen nõid, ma vastasin et ei usu ja läksin eluga edasi. See teema ununes aastaid,kuni nüüd on kõik tagasi.See algas sellest, et mul on käinud mitukorda sellised väga ebameeldivad vaimud.See oli nii,et ma magasin elutoas ja kuulsin et keegi kolistab köögis,alguses arvasin et ema,kuid ema tegelikult magas sel ajal. Järsku tundsin kägistamist, tundsin et ma ei saa enam hingata, midn hoitakse kinni, et mul ei lasta ennast ei pöörata ega midagi teha. Ja siis ma nägin enda ees seismas vaimu, ta oli valge ülenivalge, ainult tal olid pikad süsimustad juuksed. Teinekord oli samasugune, ainult et kogu mis mu ees seisis oli üleni valge v hallikas selline. Kolmas oli ka suhteliselt jube, ma tundsin seda samat kogemust mis esimesel korralgi, ma nägin et minu voodi serval istus vaim, ma mäletan ainult seda et ta ütles oma nime aga ma ei tahtnud ta suust midagi kuulda,see kõik oli liiga hirmus,niisiis ma püüdsin karjuda aga siis tundsin jälle lämbumist ja lõpuks jäin magama. Peale selle ma näengi neid, aga ma kuulen neid rohkem. Suvel kui proovisin magama jääda, hakati nt ükskord mu voodi all krabistama kilekotiga ( hiir kindlasti polnud,seda tean kindlalt ) Igasuguseid krabistamisi ja nagu asjade mitte liigutamisi aga noh kolistamisi aga õnneks on seda võimalikult vähe.Peeglist olen ka näinud vaimu,see on väga ehmatav.Ükskord oli nii,et kedagi polnud kodus, ma kustutasin ema toast tule ära,ja läksin elutuppa,aga mul jäi telefon ematuppa niisiis läksin mingi aeg sellele järgi,enne kui ma nägin et tuli siiski põleb,tundsin et midagi on vägavalesti ja ma pole üksi, ja siis nägingi et toas põles tuli, aga ma ju kustutasin enne selle KINDLASTI ära. Kuulnud olen ka palju, vägatihti kuulen et nad ütlevad midagi, kaks korda on öeldud " ei ära mine sinna" kuigi ma läksin siis ükskord kõigest sõbranna juurde ja teine kord lihtsalt wc.Ja see on PÄRISKINDEL et see ei ole mu fantaasia,sest olen selgesti kuulnud asju,kuigi kedagi pole kodus ja naabrid ega väljast need hääled kosta eisaa.Ja tihti näen ma ka mingeid pilte,eile nägin mu kodus surnud naist ja samal öösel nägin et sellel SAMALKOHAL olen nagu piinlemas.Vahel kaldun sellepoole et äkki ma olen lihtsalt hull?Äkki see kõik on suur viirastus? Mida ma tegema pean? Kes ma olen? Miks? Miks? Miks?
Vasta
#2
Minu soovitus, vaadake vähem "Ghost Whisper"-it. Smile
Vasta
#3
LaughLaughLaughLaughLaugh
Vasta
#4
Tundub et sinu probleem on tõsine! Esmapilgul tundus et siin kirjutab minu tütar. Kuid tema teab, kes on kess vaimudest. Ta oskab ka nendega suhelda. Ning paljud detailid ei kattu.
Mustad vaimud on tavaliselt, väga pahad. Valged on tavaliselt kaitseinglid.
Kõigepealt õppige end kaitsma.
Käed kokku. Kujutlege et olete lasso tantsja. Seisate lasso ringi sees. Keerutades lassot päripäeva, see on kellaosuti liikumise suunas. Sllest pöörlemisest moodustub kuppel. See pöörlev kuppel ongi kaitsekilp. Ka öösel püüdke magama jääda, käed koos.
Kui te klikite minu kasutajanimele – leiate kõik minu postitused, otsige nende seast üles Saalomoni suure pitsati töötamise kirjeldus ja joonis. Sellega võite katsetada oma tube koristada.
Kui soovite rohkem informatsiooni – kirjutage privaati U2U või meilile.
Vasta
#5
Miks "lasso tantsija", kui võib endale eesti moodi koti pähe tõmmata?
Selliste paanikate kaitseks on vaja natukeseks oma "ruumi", st. kujutluslikult tuleb ennast isoleerida toimivast maailmast - Kujutle, et oled nn. teeklaasi all peidus/ kaitstud.
Vasta
#6
Mis siis kui oled äkki vaimude poolt välja valitud vahemeheks nende ja oma hõimu vahel. Ei saa ma aru millest hirmud selle asemel, et küsida mis värk.
Et vaimudega suhelda ongi üks ainus võimalus ja see on näha surnute maailma. Kõik need suured õpetused ja ka õpetajad on lihtne köki möki võrreldes juba lapsest peale vaimudega suhtlejaga. Ainult sellisest inimesest võib saada tõeline nõid.
Vasta
#7
(24-07-2018, 21:14 )Hansee Kirjutas: Miks "lasso tantsija", kui võib endale eesti moodi koti pähe tõmmata?
Selliste paanikate kaitseks on vaja natukeseks oma "ruumi", st. kujutluslikult tuleb ennast isoleerida toimivast maailmast - Kujutle, et oled nn. teeklaasi all peidus/ kaitstud.
Oh püha lihtsameelsust! Tule taevas appi! Mõne inimese katus on nii ära sõitnud – et ta ei näe kirjutatud tekstist rohkem kui kahte sõna! Noh jah! Taandareng olevat kah areng!
Kaitseks kasutatakse päripäeva pöörlevat energia välja. Lihtsuse mõttes olen ma seda kirjeldanud päripäeva pöörlevat lasso tantsuga. Kas tõesti on sellest, nii raske aru saada?
Vaimud on siiski olemas! Ka teatud liiki klaas nõusid läheb vaja deemonite ohjeldamiseks.
Kas broneerin sinu jaoks ka ühe klaas nõu??? Suurima heameelega!

Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Imelikud kogemused Tori kandis AVSK 23 14,802 23-07-2017, 18:49
Viimane postitus: Ezzelin
  Kogemused / jutud. Chea 0 1,931 30-06-2013, 23:37
Viimane postitus: Chea
  Midagi on mu kodus väga valesti... InRager 6 5,064 04-04-2013, 16:53
Viimane postitus: Unetujahirmul1
  Teie kogemused? -etf 2 2,941 10-10-2011, 18:11
Viimane postitus: PaigeMaher
  Aidake palun, ma tunnen ja näen mida ei ole olemas kaidy111 15 8,043 08-01-2011, 17:25
Viimane postitus: Kilu-Mari
  Mis toimub - näen unes surnud tüdrukut, kes magab minu kõrva piacere 14 7,813 15-11-2010, 19:25
Viimane postitus: ekke721
  Väga kummaline juhtum Ciggies 21 8,018 02-01-2010, 22:02
Viimane postitus: Mariam
  Väga veider Lolo 2 2,189 17-11-2009, 16:46
Viimane postitus: Lolo
  Kas väikesed lapsed tunnetavad vaime rohkem? MarioG 5 6,106 15-11-2009, 11:42
Viimane postitus: JumpIn
  Midagi väga kahtlast justus öösel. saepuru 1 2,848 09-11-2009, 10:10
Viimane postitus: Ares

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat