Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Imelikud helid majas
#1
Mul on selline mure, et kuid juba kuulen veidraid helisid. Ja mitte ainult mina, vaid ka vanemad. Meil on kahe korruseline maja, ning päris tihti on kuulda kuidas keegi nagu jookseks lae peal. Või siis lükkaks asju.. Suvel oli selline juhtum, et olin enda toas, hakkasin magama sättima. Soojad ilmad nagu ikka, aken oli lahti. Üks kõrvaklapp oli kõrvas ja teine mitte. Sõbranna vaatas samas kõrval telekat. Ja mul oli akna peal lillepott. Me mõlemad kuulsime kuidas keegi seda liigutas. Aga no teisel korrusel.. akna peal? On ka pidevalt sedasi, et ma olen üleval. Ja siis ema helistab ja küsib, et kas mul kukkus midagi. Mina pole mitte midagi kuulnud. Seega.. ma ei tea. Kas need on juba minu enda luulud, et ma seda kõike kuulen või on selles mingi reaalsuse tera peidus.. Mainiks ka selle ära, et eelmine nädalavahetus ladus sõber mulle taro kaarte. Ja ka selle, et kohas kus ma praktikal käisin toimusid ka veidrad asjad. Aga sõbranna ütles, et varem ta pole midagi sellist märganud. Nimelt puhkeruumis oli meil ka pesuruum. Ning alati kui me sõime või ma üksi ülesse läksin siis hakkas imelik hääl pihta. Ning lõpuks me saime aru, et see tuleb pesuruumist. Ning nii imelik kui see ka ei tundu aga lagi liikus, nagu oleks "hinganud". Käis lihtsalt pidevalt üles ja alla tekitades ebameeldivaid helisid. Ning pidevalt liikusid kappide võtmed ja nii edasi..
Vasta
#2
Need helid ei ole ju sugugi veidrad. See on üpriski tüüpiline, et vaimolendid kipuvad teatud helisid tegema, asju liigutama jne. Kuidagi peavad nad ju endast märku andma kui sa neid veel vaimus vaadata ei oska Smile Kui nüüd see tõesti muret tekitab, siis tuleb vaimolendid minema saata.

Vasta
#3
(24-03-2014, 12:51 )Kabala Kirjutas: Need helid ei ole ju sugugi veidrad. See on üpriski tüüpiline, et vaimolendid kipuvad teatud helisid tegema, asju liigutama jne. Kuidagi peavad nad ju endast märku andma kui sa neid veel vaimus vaadata ei oska Smile Kui nüüd see tõesti muret tekitab, siis tuleb vaimolendid minema saata.

Kabala – aga kes need vaimud, koha küliese lahti haagivad. Pärnu maja elanikud, neid ju ei näe. Ainult kuulevad. No niisama nad seal ei mölla.
Vasta
#4
Goeetia deemon nimega Crocell tavatseb teha ebaloomulikke hääli kus muidu midagi ei ole, seda aga vaid maagi käsul...
Vasta
#5
(24-03-2014, 15:41 )zombelius Kirjutas: Goeetia deemon nimega Crocell tavatseb teha ebaloomulikke hääli kus muidu midagi ei ole, seda aga vaid maagi käsul...
Asi läheb järjesi huvitavamaks. Tuleb välja et lapsed on maagid. No tule taevas appi.

Vasta
#6
(24-03-2014, 16:12 )kalldunn Kirjutas:
(24-03-2014, 15:41 )zombelius Kirjutas: Goeetia deemon nimega Crocell tavatseb teha ebaloomulikke hääli kus muidu midagi ei ole, seda aga vaid maagi käsul...
Asi läheb järjesi huvitavamaks. Tuleb välja et lapsed on maagid. No tule taevas appi.
Lastel ei pruugi olla teadmist sellisest vaimolendist nagu Crocell v6i üldse kellestki sealtkandist... muidugi vahel on ka täiskasvanu lapsemeelne ja teeb lapsemeelseid tempe. Kellegi kodus kollamine seda just ongi ju.
Vasta
#7
kalldunnile

Eks vaimolendite aktiivsus ongi ju üldjuhul seotud kas kohaga (esemetega) või siis konkreetse isikuga (inimesega). Seetõttu kui näiteks mõni isik on vaime välja kutsunud, taldrikut keerutanud jne, siis on ju üpriski loomulik, et koos temaga võivad liikuda ka vaimolendid ja seetõttu võivad tema ümber olla kõiksugused anomaaliad.

Samas on olnud ka juhtumeid kus isik töötab mõnes kohas kus vaimolendid toimetavad ja mõned neist otsustavad temaga lihtsalt koju kaasa tulla.

Tõsi see on, et enamus inimesi ei suuda vaimolendeid kogeda ja seetõttu siis kipuvadki teatud anomaaliad neid ehmatama. (Mõne tavainimese ehmatab ikka puhta ära kui öösel sul keegi teki all toimetab või tekki pealt ära kisub ja kedagi näha ei ole.)

Aga eriskummalist seal ju midagi ei ole - helid, lõhnad, asjade liikumine, (külm) tuul (hingus) jne. - see on ju nii tüüpiline kuidas nad endast märku annavad, et oma eesmärke saavutada ...
Vasta
#8
(24-03-2014, 12:43 )Pärnu Kirjutas: Ja ka selle, et kohas kus ma praktikal käisin toimusid ka veidrad asjad. Aga sõbranna ütles, et varem ta pole midagi sellist märganud. Nimelt puhkeruumis oli meil ka pesuruum. Ning alati kui me sõime või ma üksi ülesse läksin siis hakkas imelik hääl pihta. Ning lõpuks me saime aru, et see tuleb pesuruumist. Ning nii imelik kui see ka ei tundu aga lagi liikus, nagu oleks "hinganud". Käis lihtsalt pidevalt üles ja alla tekitades ebameeldivaid helisid.

Suurtes köökides peab olema korralik ventilatsioon. Ripplagi ja ilmselt midagi valesti paigaldatud.
Vasta
#9
Nii, ma nüüd olen ka elu kohta vahetanud ja elan 2 kuud linnas. Üldiselt maja on mingi 200 aastat vana ja aeg-ajalt tundub mulle, et siin on keegi veel, peale minu ja lapse. Üldiselt hetkel on rahulik olla aga aegajalt kui magama lähme õhtul, siis on kuulda, et köõgis miski liigub või toimetab. Esimest korda ehmatasin ja hiilisin köögi poole ja panin tule põlema aga kedagi pole. Ise veel mõtlesin, et kassi viisin ära lauta elama, tema see olla ei saa, sest linna elu polnud tema jaoks. Üldiselt see ei sega ja olen harjunud ning loodan, et see kollitama ei tule Laugh
Vasta
#10
Ma päris täpselt ei tea aga julgen arvata, et ükskõik millest/kellest majas või ümbruskonnas hääled ehk liikumised tekkivad - alati on võimalik endal väga palju ära teha. Alustuseks võibolla, ei kardaks?
Kui endale selgeks teha, et hirm - enamasti - on ainult hirmu ja ebameeldivuse pärast : tegelikkuses maksab ju hirmu tunda vaid r e a a l s e o h u korral, kas pole nii? Kui su eluruumis on "kõndija" siis äkitselt on võimalik temaga rahu sõlmida, ära leppida või siis käia maja sentimeeter haaval läbi valges ja pimedas ning teavitada ennast sellest, et karta ei ole mittemidagi siis - leppida ära iseendaga, sõlmida rahu oma teadvuses. Nõme on ju igat tuuletõmmet pelgama hakata ...
Täpsustuseks, ma ei ole skeptik, ma olen ise oma majaga rahu sõlminud ... ma tean, kuidas "endised elanikud" öösel üles ajavad, kuidas asjad kohti vahetavad ja kuidas keldris ... hea küll, miski ei tule lihtsalt aga mingi trots allaandmise ja hirmus redutamise vastu inimesel ju ikka on? Pealegi, ohver olemine on ohvri enda kõige suurem süü - oma alusetu kartmisega toidad oma hirmu ja sealt edasi, mine tea keda.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Imelikud kogemused Tori kandis AVSK 23 14,762 23-07-2017, 18:49
Viimane postitus: Ezzelin
  Sammud majas MarkoJ 0 1,960 11-12-2013, 03:55
Viimane postitus: MarkoJ
  imelikud asjad . krisssu 6 3,364 18-02-2012, 15:56
Viimane postitus: krisssu
  imelikud jutud kristjan231 3 3,488 22-01-2012, 15:46
Viimane postitus: Johannake
  Deemoni-poltergeisti ristand majas SataNisT 35 16,568 28-12-2011, 08:17
Viimane postitus: Celtic
  Meie majas kummitab. raneth 8 7,360 18-10-2011, 13:44
Viimane postitus: Päikeseinsener
  Tähelepanekud Eesti-aegses majas Nõmmel Ander3 2 3,659 17-05-2011, 21:08
Viimane postitus: Tom
  poltergeist või kummitus mu tüdruku majas tiit212 6 5,787 07-04-2011, 20:06
Viimane postitus: Kizzu60
  Helid teisest toast Bic 5 3,625 11-01-2010, 16:13
Viimane postitus: Tom
  Vanas majas lapse sammud pagaripiparkook 9 5,297 15-11-2009, 17:40
Viimane postitus: kristjan231

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat