Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Incubus või midagi muud?
#26
(04-01-2013, 13:11 )VironShaman Kirjutas: Korjel käiakse niikunii kõikides neis naistes kellest on elu jooksul üle käidud. Väide, et mehe seeme kustub naises 7 aastaga on vale, suur osa DNAst laguneb juppideks ja kinnitub erinevate munarakkude külge, sest naisel on kogu kurn munarakke terveks eluks valmis. Ja iga eri mehe käest saadud DNA on ju suurem geneetiline valik.

See on nüüd väga vale jutt Smile See pole anatoomiliselt mitte kuidagi võimalik. See DNA ei pääse munarakkude külge, mis ovuleerunud pole, mitte mingi trikiga wink ja pealegi 40.ndaks eluaastaks on enamik naise munarakkudest juba hävinud ja ära ovuleerunud (kui isegi telegoonia oleks võimalik)... Ning ovuleerunud munarakk, mille küljes ja sees võiks mehe DNA olla, on naise kehas kui ei toimu rasestumist..., KÕIGEST 14 päeva MAX wink, siis läheb ta kogu kõige kaduva teed naise puhastumise käigus Laugh Telegoonia uskujad võiks endale geneetika alused selgeks teha, pluss ei teeks paha naise keha anatoomia ja füsioloogia järgi uurimine.

Räägiks energianiitidest, siis seda ma veel usuks, sest seda ei saa nö teaduslikult tõestada Laugh, aga see jutt hetkel DNAst ja munarakkudest on väga kesiste teadmiste baasil kokku pandud "muinasjutt".

Vasta
#27
Pole minu mure teile tõestusi otsima hakata, aga keda huvitab võib ise geneetika kohta materjalid netist üles otsida, mingites detailides võin eksida aga üldine jutt on õige. Endale valetada pole mõtet, et kõike võib teha ilma tagajärgedele mõtlemata. Kui miski absurdina tundub siis ei tasu lugeda aga mis naiste puhtusesse puutub siis muslimid on väga hoolikad seda jälgima, kui võõras jaole satub lüüakse naine lihtsalt maha.
Vasta
#28
(04-01-2013, 14:14 )VironShaman Kirjutas: Pole minu mure teile tõestusi otsima hakata, aga keda huvitab võib ise geneetika kohta materjalid netist üles otsida, mingites detailides võin eksida aga üldine jutt on õige.

Ei ole õige ja seda ütleb sulle inimene, kes teab seda valdkonda Smile ja ei vaja selleks netist materjale Laugh
19.sajandil oleks su teeorial kõlapinda, aga täna, 21.sajandil on see ümber lükatud ja teaduslikult kinnitatud Smile
Vasta
#29
Kui valdkonda tunned paluks materjale, aga arvan, et ajad lihtsalt pada, kõige lihtsam näide. Kui tõuemane koer paaritub korra krantsiga, on ta kõlbmatu puhtatõulisteks kutsikateks, geneetika on sarnane kogu loodudes, endal oli Kaukaasia hunt, neil puuduvad tagakäppadel lisaküünised, esimene pesakond oli puhas, ühelgi kutsikal polnud lisaküüniseid aga teine kord sai väljas ligi üle aia hüpanud hundikoer ja hilisematel kutsikatel olid osadel lisaküünised kuigi jälgiti hoolega, et krantsid ligi ei pääseks.
Naistega on sama lugu. Aga mis puutub vägistatud naistesse siis osa kultuurides jahitaksegi vägistajat ja üritatakse maha lüüa, pärast seda ei toida naine enam vägistajat.
Vasta
#30
Õpikuid ei hakka sulle sisse trükkima, kuid täitsa asjakohane link vastava ala õppejõult :
http://biomedicum.ut.ee/~martv/geneetika-ajalugu.htm
Mis puudutab seda nn "nähtamatut" maailma, mida ma ei silma ega mikroskoobiga vaadelda ei saa, selles osas pajata edasi Laugh , kuid geneetika valdkonnas soovitan siiski oma teadmised uuendada.
Vasta
#31
(04-01-2013, 09:47 )väike võilill Kirjutas: Sul siis ju tegelikult mingisugune üleüldine võime vaimolevusi ligi tõmmata.
Tõsi. Ühe kokkupõrke pärast üritan neid va. kurjemaid tegelasi ka vältida...

Öine külaline ei häirinud mind otseselt niikaua kuni asi füüsiliseks muutus (ja ma teen vahet krambil ja tol ööl toimuval) Selle ajani arvasin, et tegu on minu fantaasiaga/ettekujutusviljaga või kuidas iganes seda nimetada soovite. Aga kui seda tunnistab ka teine inimene, siis ületas see juba piirid.
Shock
Ja mõni siis küsis, miks ma sellise kogemuse peale neuro-psüholoogias ei ole lõpetanud - vaimset tervist annab ka treenida...

Peale eilset aga kahtlen sügavalt, et tegu selle inimese külastusega, nimelt - esiteks eile ei mõelnud minu peale ja teiseks - kui magama hakkasin jääma, tundsin, et tikkus ligi, kass läks selle peale pöördesse teises toas, murdis uksest sisse ja kui ütlesin, olevusele, et see mind rahule jätaks, et soovin magada jmt, tormas kass teki alla ja kukkus ringi kihutama nagu segane. Lisaks sain tunda, mida tähendab metsik peavalu kuulmise ja nägemiskaotusega. Hetkel olen valuvaigisteid täis tuubitud ja täitsa hea olla.

Tõesti, tegu võis olla puht juhusega, et just siis kui palusin ennast rahule jätta, tabas mind elu esimene migreenihoog (arstipaberite põhjal) aga mina ei usu juhustesse.

Kes ei usu minu juttu, vahet pole, enda meelest pöördusin paranormaalsete juhtumitega rohkem kursis olevate inimestet poole ja kui ma abi ei otsik, poleks ka pöördunud.

Ühesõnaga, ma ei tea ikkagi mis mind öösiti külastab, ma otseselt ei karda teda aga eilne hirmutas mind ikka korralikult ära. Tundub, et üksi sellest jagu ei saa.

Kas keegi ehk teab, kust saaks laenata infrapunakaamerat? Ehk saan midagi ka lindile või selguse, mis toimub.
Vasta
#32
Palju egosid tapetakse. Kui inimene koosneb eneseuhkusest võib ta otsa saada. Sellega pole ühisteadvuses midagi teha. Inimesel on ju tähelepanuvajadus. Ta võib isegi selle üle rõõmustada kui keegi teda tappa tahab. Sest talle on tähelepanu pööratud. See teeb tähtsa tunde. Kui ainus eesmärk on silma paista ja tähtis olla ja võimutseda teiste üle siis need incubused ja succubused on küll tõsine oht. Aga nad on ühisteadvuse poolused kõigest. Neid ei pea millegi iseseisvana võtma. On ainult infokillud. On omal midagi puudu siis kehastub selle energia kild unes - näitab ennast et sa näeksid kus on ummistus. Tunneb keegi teine tugevat huvi siis võib see unne kehastuda. Seda võib siis karta või selle üle eneseuhkust tunda nagu Piale meeldiks. Kumbki pole inimesele kasulik tegelikult. Inimene on niipalju osa loodusest kui ta oskab olla neutraalne sest loodus on neutraalne. Ja niipalju oma tervikust ära lõigatud kuipalju on ta reaktsiooniline. Kui unne tuleb reaktsiooniline huviline on ka seda kõige parem võtta neutraalselt. Kogu ühisteadvus on inimkonnal väga killustunud. Selle korda saamine ongi igale üksikule osale keeruline ülesanne.
Vasta
#33
Juudas, mitu korda ma pean ütlema, et ma ei otsi egotrippi vaid selgitust või lahendust. Siiani olen neis asjades ise lahenduse leidnud, aga selle teema kohapealt napib materjale ja ka omajõududega olen jõudnud ummikusse.
Kas tõesti pole foorumis ühtegi inimest kes reaalselt oskaks nõu anda või seletada, mis toimub?
Incubus kirjelduste järgi peaks olema luupainaja, kes tuleb magamise ajal, mitte siis kui veel ärkvel olen? Füüsiliselt ei tohiks teised aga ka seda tunda, peaks ju kindla inimesega seotud olemas.
Vasta
#34
Sinu ego otsib trippi ja ei allu sinu tahtmisele. Sina allud oma egole. Ära otsi süüdlast või põhjustajat väljaspoolt. Võta rahulikult j neutraalselt. Seksile saad lihtsalt öelda ei kui sa seda ei taha. Kui meeldib siis seksi rahus Laugh Vaata kas ta näitab sulle mingeid uusi asju. Uuri elu ja ära võta isiklikult. Siis kaob intensiivsus su unest ära.
Vasta
#35
Ma olen küll incubust ka ärkvelolekus näinud. Oli must laik, millele kaasnes täiesti lambist seksuaalne erutus, ma polnud eelnevalt millestki sellisest mõelnud. Kaasnes teadmine, et vot nüüd näed sa incubust ilmsi. Et selline ta siis on. Tekitas ka mulle eelmisel külaskäigul peavalu, mitte küll hullu. Rohkem pole käinud. Midagi erilist ma ette ei võtnud. Lihtsalt kindel otsus, et kui tuleb, siis püüan "asja uurida" niipalju kui võimalik, tunnetada teda võimalikult teadlikult ja emotsioonivabalt. Ja seni pole võimalust olnud uurida inkuubuste ingeelu wink Ja nad äbelikud ...
Või mul mingi tundenärv katki läinud...

Aga sellist juhtumit pole mul olnud, kus öist külalist teine inimene või loom näinud oleks. Aga usun, et see on võimalik.
(04-01-2013, 15:44 )Freddy Kirjutas: Nii et kui keegi unes külla tuleb ei pea kohe tapma hakkama. Tulgu kes tuleb. Muud ta sulle teha ei saa kui sinu maailma avaramaks. Kes kardab ja peksab see müürib enda sisse.
Kas sa mõtled midagi niisugust, et ühisteadvus suhtleb inimesega une vahendusel kasutades mingeid konkreetseid kujusid (tuttavaid või võõraid inimesi)?

Vasta
#36
Kuju annab vast ikka unenägija enda teadvus või alateadvus nähtustele. Unes peaks ühisteadvus lihtsalt paremini kättesaadav olema.
Vasta
#37
(04-01-2013, 17:20 )Freddy Kirjutas: Kuju annab vast ikka unenägija enda teadvus või alateadvus nähtustele.
Jep, täitsa nõus.


kuigi, äkki on mõni "teema" või "asi" ühisteadvuses mingi arhetüüpse kujuga ...
Vasta
#38
Idee kohaselt on seksuaalenergia loomise energia. Ehk siis selle energia väljutamise/loomise käigus konstrueeritakse valmis karkass, sisustatakse see vaba energiaga ning väestatakse hingevalgusega. See tulem on alati miskit uut, millele on antud vägi. Ideaalolukorras panustavad sellesse loomeprotsessi mõlemad osapooled, enamasti aga vastavalt olukorrale emb-kumb. Vastavalt sellele siis saab ka jälgida, kumb osapool kumma hingevalgust saab.

Incubuse puhul on eesmärgiks ohvrilt välja meelitada hingevalgus ja see siis matsutades ära süüa. Luuakse kunstlikult olukord, kus vallandub seksuaalenergia, mille väestab seesama hingeosa, mis automaatselt kaasa tuleb. Amps. Järgmisel ööl jälle. Amps.

Sa oled iseendaga seotud, seega saad sa nendele konkreetsetele juppidele, mis pihta pandi, keskendudes jõuda ka vargani. Vaata mis nägu on ja kui nägu puudub, pole reaalne persoon, vaid deemon.
Vasta
#39
Aga kuidas neid varastatud juppe tagasi saab?
Vasta
#40
Jälgi mööda lähed. Või haarad oma külalisel sabast kinni ja enne lahti ei lase, kui on sind oma koopasse vedanud. Selleks on muidugi lihtsam, kui oled poolunes.
Vasta
#41
Sain vastuseks palju segaseid pilte, lõppu ei mäleta, jäin enne magama. Aga nüüd vähemalt tean kuhu suunas edasi liikuda. Aitäh.
Vasta
#42
(03-01-2013, 01:52 )Pia Kirjutas: Ma pole päris kindel, kas tegu on Incubus`iga, kuna mõned asjad ei lange kokku kuid kindel on see, et keegi või miski külastab mind öösiti...

Inkubus on pahatahtlik vaimolend.

   

Inkubus (ld. "peal lamajat").
Salakaval vaimolend Inkubus on meesterahvas ja võtab üksikuid naisi oma valdusse, et röövida ohvri eluenergiat, kuni see otsa saab. Inkubus näeb välja nagu inimene, kes on deemon. Keskajal kujutati Inkubust tihti kitsena, mida ka erinevate kunstnike iidsed maalid kajastavad.
See himur deemon otsib kontakti naistega. Inimene, kelle sees on Inkubus on tavaliselt edukas või kuulus. Deemon tuleb nende juurde, kellel ei ole püsisuhet ja just need naisterahvad on talle maiuspalaks. Naine, kellel on elukaaslane, see on valeliku koletise eest kaitstud.
Kõik algab kahjutult. Ta vallutab kõigepealt tunded ja naine hakkab temast pidevalt mõtlema. Naine ei märka seda, ta ohverdab talle kõik. Pärast ära võrgutamist röövib ta naise elujõu. Naine tunneb ennast järjest nõrgemana ja lõpuks võib naine hulluks minna. Naised pühendavad ennast tihti ise seda aimamata deemonile. See võib olla fantastiliselt kena ja veetlev mees ning nad kaotavad temaga olles pea. Energiast tühi naine võib ühe aasta jooksul kümme aastat vananeda.
Venemaa Selgeltnägijate tuleproovi 14. hooaja võitja Aleksander Šeps kõneleb; (Битва Экстрасенсов, Александр Шепс): "Seksuaalenergiast toitev deemon võib rännata ühest inimesest teise. Kui Inkubus ei jõua inimese eluajal teise kehasse siirduda, jääb ta surnud inimese kehha kinni. Niiviisi on ta sajandeid matmispaika lukustatud ja saab ainult kummitada oma endist elukohta, kus ta teiste elu meeleldi põrguks teeb. Inkubust on võimalik peatada ainult spetsiaalse eksortsismirituaali abil, mille vägi aitab vabaneda deemonitest ja kurjad vaimud välja kihutada. Stilett tuleb leegil aktiveerida ja kasutada ruuni sümboleid. Kahekümne nelja tunni möödudes saab energiasöödikust lõpuks lahti. Ta ilmutab end ainult naistele."
Eksortsismirituaalid seovad energiaid ja aitavad suunata kindlasse kohta kindlat sorti jõudu. Võimalik on ka pastori Pühasõna lugemine, kuid seda tähtsam on rituaali läbiviija ja seestunud inimese usk ja selle jõud, mis siin rolli mängivad.
Kummitus on lihtsalt psühhokineetiline ilmutis või on surnud inimese vaim, kes oma surmast mitteteadlikuna ikka veel maa peal ringi liigub. Nad on kahvatud ja vahel ka läbipaistvad ning enamasti mõrva või õnnetuse läbi hukkunud või vahel ka kurjategija või suitsiidiohver, kes ei leia teispoolsuses rahu.
Viirastused on aga nii surnud inimeste astraalid kui vahel ka astraalrände sooritavad elavad inimesed.

Kurjade vaimude nimed peale inkubus-inkuubi, kes inimese sisse poevad on veel dzar sukuubid ja dibbuk.

Websteri Sõnaraamatust:

INCUBI – Deemonlik seksuaalrünnak naistele; on põhjustatud eelmise elu seksuaalse väärkohtlemise karmast, nõidustest, needustest, vägistamisest, võib rünnata ka lapsi.
SUCCUBI – Deemonlik seksuaalrünnak meestele, ja samad põhjused, mis eespool.
INCUBUS on vaim või mees-deemon, kes otsib seksuaalkontakti naistega, tulles öösel magava naise juurde, vägistades.
SUCCUBUS – naisdeemon, kes seksib meestega või vägistab.
INKUUB, INKUBUST – tekitab uneparalüüsi. See on seisund, kus inimene ei saa liigutada.
Inkuub on vaim, kes röövib mehi surnute hulka, et saada naine oma kontrolli alla. Inkuub matkib unes erinevate inimeste siluette. Need on lapikud varjud. Vaimolend armub naisesse ja peab teda omandiks ning kurnab ta lõpuks eluenergiast tühjaks.

Kirjanik Ray Russell romaanist vändatud film "Incubus" (1981): https://www.imdb.com/title/tt0084133/
Väikelinna arst võtab asjad enda kätte pärast seda, kui mitu õudset ja veidrat vägistamiskuritegu on abitud võimud segadusse ajanud.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Midagi imelikku Elessandra 4 4,893 08-02-2015, 18:52
Viimane postitus: sakala
  Orb või siis energiapall pildil madman07 26 15,445 15-08-2014, 14:59
Viimane postitus: Wilholmensis
  Hakkan hulluks jääma, või on tõesti midagi enamat? darkshadows 34 14,284 31-08-2013, 20:42
Viimane postitus: Wilholmensis
  Oled sa näinud mõnda vaimu/kummitust/midagi taolist meenutav hiidlane 259 88,603 15-05-2013, 18:54
Viimane postitus: Black Goat
  Midagi on mu kodus väga valesti... InRager 6 5,064 04-04-2013, 16:53
Viimane postitus: Unetujahirmul1
  Vaim või misasi? gfreak 12 6,708 26-08-2012, 12:31
Viimane postitus: põlduba
  Energiasammas voi miski muu Ken 4 3,333 03-07-2012, 08:55
Viimane postitus: Celtic
  Kas see on orb või mitte tiigrimiisu 24 11,089 07-04-2012, 17:29
Viimane postitus: tiigrimiisu
  Mis või kes on pildil? InDemand 15 8,842 24-01-2012, 02:40
Viimane postitus: LauraP
  Kummitab või lihtsalt lollid kuulujutud? Chris 17 13,476 07-12-2011, 10:39
Viimane postitus: marx07

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat