• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 13
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 1Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
UFO nähtused Eestis 2010-2013
Esimene UFO-nähtus aastal 2010:

Postitas kasutaja orhidee:
Ufod Türi kohal?

Tavaliselt lähen hilja magama ja kui on selge taevas, vaatan magamistoa aknal tähti. Palju kordi olen näinud lendavaid objekte, kuid need on toimunud nagu möödaminnes. Olen kogu aeg ufosid uskunud ja olen harjunud, et vahel näen neid lendamas. Kuid 11. jaanuari öösel, ajavahemikul 1.25-3.15 loendasin 9 üle- ja möödalendu oma majast. Ilmuvad ühest kohast, aga lennu suund on erinev. Osad suunduvad Väätsa poole ja osad suundusid tehisjärve taha, üks tegi ringi ümber majade grupi, kus elan ja lendas üpris madalalt, tundus olema kolmnurkse kujuga tulede asetuse järgi all.

Järgmisel ööl ehk siis täna kordus sama, ainult olid kaugemal. Selle eest pakkusid vaatepilti oma lendamisega, üks nagu esines mulle, tegi sikk-sakke, teine peatus vahepeal ja sõitis siis üles ja allapoole, kolmas muutis nürinurga all suunda, teised olid nii kaugel, et ei või vanduda, et olid ufod, aga lennukite õhukoridor asub siiski teises kohas.

Teine UFO-nähtus:
Postitas kasutaja sensitiiv:

Mina ja mu elukaaslane nägime ka 11 jaanuari õhtul Tartus viiekorruselise maja aknast suuremat vilkuvat liikuvat objekti. Mõnda aega oleks nagu otse liikunud lähemale ja siis kaldus üsna sujuvalt kõvale majade taha. Tavalisest taevatähest tundus suurem olevat, vilkus tugevasti.
Sensitiiv lisas oma postiusele ka pildid.

Vasta
Ivo Tarmisto kodulehte on uuendatud:

http://www.otsimrat.net/

2010.a. uusaastaööl Muugal filmitud videoklipil on neli ufot.

http://www.otsimrat.net/ufod_Eestis_foto...ugalt.html
Vasta
PRAEGU TULEB VARSTI " REPRTERIS UFO ST Pärnus......
Vasta
Kes aastate pärast ei tea, mida Reporteris räägiti, siis panen siia ka lingi:

http://www.parnupostimees.ee/?id=317466

Jutt siis sellest, et Pärnu uue elektrijaama turvakaamera salvestas tundmatu objekti.
Vasta
Väga huvitav! Mulle meenutab see objekt seda mis ühe viljaringi tekitas. Kuskil siin foorumis on see YouTube klipp olemas kah.

Kui arvestada selle Pärnu Postimehe artikli kommentaare siis saab keskmine eestlane tõepoolest infarkti või paanikahoo kui UFO või tulnukad ennast meile tõepoolest avalikuks teeksid.Smile1

[Muudetud: 9-25-2010 Aerling]
Vasta
Tsitaat:Algselt postitas Aerling
Väga huvitav! Mulle meenutab see objekt seda mis ühe viljaringi tekitas. Kuskil siin foorumis on see YouTube klipp olemas kah.
[Muudetud: 9-25-2010 Aerling]

See on ammu võltsinguna üles tunnistatud: http://www.youtube.com/watch?v=jMeRd5EdBwE
Vasta
Tsitaat:Algselt postitas Aerling

Kui arvestada selle Pärnu Postimehe artikli kommentaare siis saab keskmine eestlane tõepoolest infarkti või paanikahoo kui UFO või tulnukad ennast meile tõepoolest avalikuks teeksid.Smile1

Mitte ainult keskmine pärnakas, vaid ka meie UFO-skeptikud, Tommiga eesotsas!Smile
Neid videosid, kus valguskerasid viljaringide kohal filmitud, on hulgem!
Vasta
Selle muuga ufo kohta nii et , olin ise sellest majast kust filmiti mingi paarisaja meetri kaugusel , aaga ei pannud tähele midagi.Tuttav rääkis midagi taolist et need on mingid raketid , sellised paber kotid kus sees on mingi asi mille sa põlema paned ja siis ta tõuseb õhku, põleb minig paar tundi ja siis kukub alla. Kuigi eriti ei usu seda...
Vasta
Ilma kahtlusteta - sealkandis on tõepoolest midagi anomaalset! Olen ise, bussi aknast jälginud üht UFOt, mis
liikus mere kohal, paralleelslt rannaga Riiast Pärnu poole. Läbimõõt: kuu diameeter, värvuselt tume kollane... musta öötaeva taustal, kiirus ja lennukõrgus ühtlane ja mitte mingit jälge see endast maha ei jätnud. Heli polnud kuulda. Aeg oli väga hiline - mingi kolme kanti hommikul. Nägin seda kuskil nelja sekundi jooksul: objekti kiirus oli suur ja see varjus rannamändide taha. Minu kõrval istuv kaasreisija oli ka juhtumi tunnistajaks - paraku kõnevõimetult! Möönis ainult nähtut. Kuidas teiste reisijatega oli - ei tea, võisid magada. Midagi sarnast pole ma hiljem kogenud. Selle, Ikla - Häädemeeste joonele tasub tähelepanu pöörata.
Vasta
Täpselt!
Vasta
Viimased 25 aastat olen sellele kohale, (Ikkla-Kabli-Häädemeste), suviti tähelepanu pööranud. Lihtsalt väga mõnus kant puhkamises ja mõtete korrastamiseks wink
Vasta
Ja ilusaid pilvi näeb ka taevas. Lugesin just, et seal pildistati pilve, mis oli kassikujuline.

Milliseid taevanähtusi ise seal suviti näinud oled?
Teemas "UFO-nähtused Eestis" on üks kasutaja neli aastat tagasi rääkinud (ammu enne Kärmase saatelõiku ja seda dokfilmi),et:
"Ma nägin 1996.a. mais õhtul kell 22 Tallinna poolt tuli hetkega Pärnu Ikla suunda kihutav suur sõekarva sigar. Ja paljunes mu maja kohal väikesteks sigariteks, kes sama kiirusega ta ümber kaasa kihutasid. Õues oli valge veel, kiirus oli nii suur, et oli Tallinnas, Pärnus ja vist Häädemeeste lähedal ühe korraga nähtud. See jutt oli ajakiri Paradoksis ka."
Vasta
Tere müstikahuvilised. Olen teie foorumit juba mõnda aega lugenud ja märganud naljalugude kõrval ka tõsisemaid, loogilisemaid, teaduslikumaid lugusid.
Pajatan teile siis ka oma lood. Kõik mis kirja panen, on oma silmaga nähtud, mingit soga maa-alustest reptiilikutest, kes päeval kaevavad ja öösel inimesi söövad ma teile aja.
Esimene lugu:
vaatlus toimus ülemöödunud talvel, õhtul kella kaheksast kümneni. Ühel hetkel märkasin aknast kagusuunal taevas väga heledat valguslaiku. Pidasin seda mingiks planeediks kuigi tundus liiga suur ja hele, aga liikus siiski vaikselt edela suunas u poolteist tundi. Vahepeal olin ära mõõtnud selle kõrguse mis
oli siis 7kraadi. Jõudnud edelasse, objekt peatus, hakkas väga aeglaselt langema ja tuhmuma, mis lõi tunde eemaldumisest. Edelasuunal paistab minu aknast ristmik, millel tänavalaternad ja nüüd oli võimalik võrrelda objekti heledust ja suurust nendega, hindasin selle suuruseks ja heleduseks täpselt sama mis tänavalatern 300meetri kaugusel.
Pakkuke kas võis olla tegemist Veenusega.

(Muutus: kirjavahemärkide järele käib tühik!)
Vasta
Loogik, kui sa ütled õhtul kella 8-st 10-ni, siis on selleks väike tõenäosus.
Veenus on see talv olnud pigem varajane mitte hilise kellaaja austaja.
http://www.astronoomia.ee/tahistaevas/va...s/#12-2010

edit ja lisa:
Detsembri lõpu poole sellelt suunast tõusis kella kaheksa paiku Siirius, mis on üks erksamaid tähti sel suunal, edelasse see ka loojub, kuid seda alles 5-6 tundi pärast tõusu.
Vasta
Olgu huvilistele siin ka Häädemeeste UFO teemale juhatav link:

http://www.para-web.org/showthread.php?t...meeste+UFO
Vasta
Nii, järgmine lugu...
Jällegi ühel talveõhtul, kui taevas selge, viskasin pilgu taevasse ja märkasin midagi liikumas...sat, mõtlesin ja jäin vaatama. Aga selgus, et liikuvaid objekte on neli ja need liikusid edasi-tagasi. Sirutasin käe välja ja tõstsin püsti pöidla, objektide näiv liikumistee jäi umbes kahe pöidla pikkuse piiridesse ja ühest äärmusest teise jõudsid umbes 15 sekundiga. Heledus ja suurus näis olevat sama keskmisest veidi suurema ja heledama tähega. Minust nad sinna keerutama jäid, peale 10min vaatamist hakkas külm. Mis arvate?

(Muutus: kirjavahemärgid)
Vasta
Just nii nägid välja ka need UFO-d (identifitseerimata objektid), mida mina oma aknast üle-eelmise aasta lõpul vaatasin ja millest ka Vilkuva tähe teemasse kirjutasin. Siblivad ringi ja vilguvad ja ka minul oli üks "täht" teistest suurem ja eredam.
Aga mis nad on ja miks nad taevas tiirutavad - sellele pole vastust leidnud. Ja oli samuti hästi külm talveõhtu.
Vasta
Oletades et sinu pöidla suhe väljasirutet käe kaugusesse silmast on sama mis minul, siis...
Arvestades, et tegu võis olla ringliikumisega, objekt ca. 10 km kaugusel, liikumisringi raadius ca 1.2 km, tähendaks see, et nägid nelja objekti mis kihutasid ringiratast 1816 km/h kiirusega ning mille piloodid pidid tundma väga kõva tsentrifugaaljõudu. Kui nad aga liikusid edasi-tagasi, siis nende keskmine kiirus peaks olnud olema 580 km/h, mis näib olevat normaalne hetkeni mil hakkad mõtlema kiirenduste, pidurduste, suunamuutuste peale mis need läbi elama peavad.

Samas, oleks objektid olnud ca. 2 km kaugusel, oleks nende ringliikumise puhul kiirus 370 km/h ning ringiraadius 240 meetrit...

Kui tegu polnud mõne atmosfääri nähtusega, siis võis olla tegu ehk millegi või kellegagi kes otsis midagi.

Arvata aga ei oska midagi, kuid üks ala kus sellist ringliikumist lennumasinate puhul kasutatakse, on SAR tüüpi radari tehnoloogias.
Tegu siis veel alles arendatava radar-tüüpi seire mehhanismiga, millega on võimalik saada hea resolutsiooniga pilte soovitud piirkondadest.
Kui see vee kohal ei toimunud(ei penetreeri vedelat kraami) siis võis olla tegu mõne taolise mõõdistamise/kaardistamisega.
Miks aga seda öösel teha? Vastus: Spionaaž? Salaametkonnad? Militaarõppused? Tulnuksõbrad?
Oleks huvitatud väiksest lisainfost selle koha kohta.
Vasta
Panen siia ka ühe kõige magusama loo, kuigi selle õige koht on mujal...aga eks tõstan sinna kah.
1977a olin vene väes Ventspilsi lähedal. Peensusi mul välja uurida ei õnnestunud, kuid meie õhutõrje komandopunktis istusid ka siniste pagunitega ohvitserid ja neil olid laual otsetelefonid kurat-teab kellega...ei suutnudki välja nuhkida. Aga tüübid ise olid sõbralikud...
Ükskord olevat neile tulnud info, et kohe-kohe lendavad üle meie baasi "hääletud lennukid", kutsusid ka mind vaatama...mida ma siis nägin? Pimedas, madalalt, peaaegu puulatvade kõrgusel lähenesid kaks musta kolmnurka, nurkades punased tuled, täiesti hääletult ja üliaeglaselt (no mitte üle 40 km/h). Nii madalalt, et kasarmu akende valgus valgustas neid alt, kerge tuule vihin oli saatjaks. Siis arvasin, et venelaste tehnika tase...täna arvan, et sellist taset maalastel veel pole.

(Muutus: kirjavahemärgid)
Vasta
vastan vahepeal saabunud nelja objekti vaatluskoha päringule:

Rapla kesklinn,suund loe,nurk u 30kraadi.

Vasta
Kolmnurksetest UFO-dest saad lugeda selle aasta kogu maailma UFO-de teema algusest:

http://www.para-web.org/showthread.php?t...=%22UFO%22
Vasta
palun mitte kahe silma vahele jätta fakti mille väärtus on suur:
kolmnurgad lendasid üle etteteatamisega...loodan ,et taipate pointi.
Vasta
Tsitaat:03.02.2011 18:35 Mis hetkel tallinna kohal on? Terve parv helendavaid täppe liiguvad üle viimased 5 minutit juba.
Vasta
(05-02-2011, 21:31 )sähvatus Kirjutas:
Tsitaat:03.02.2011 18:35 Mis hetkel tallinna kohal on? Terve parv helendavaid täppe liiguvad üle viimased 5 minutit juba.

Saabus jäneseaasta....

Vasta
Hiina valge kassi aasta! Draakoneid nähti ka ringi lendamas!Smile
Vasta

• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 13
  • Järgmine 

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Nähtused, mida tihti aetakse segi UFO-ga. Tom 125 95,256 03-05-2024, 16:04
Viimane postitus: vasamasa
  Ufo kontaktide avalikustamine/salastamine Tinar 279 79,842 01-05-2024, 09:34
Viimane postitus: Lokster
  Otsin kõrgkvaliteedilisi UFO pilte leivalabidas 38 19,567 15-11-2021, 15:26
Viimane postitus: xcad
  Ufo liiklusmärk kikike5 2 2,731 30-10-2020, 16:28
Viimane postitus: fenomen
  Huvitavamad UFO juhtumid brb 3 3,141 10-09-2020, 10:15
Viimane postitus: Lihtsalt002
  Erinevad lennumasinad (UFO-d). Udujutt või mitte? Tom 73 35,249 21-05-2020, 18:29
Viimane postitus: MetsaKaru
  UFO Mr.Mystery 1 2,260 24-11-2019, 21:52
Viimane postitus: Kahvanägu
  UFO vaatlused ISS'st lihtne lahendus, või siis ka mitte? eny 43 28,618 15-10-2018, 20:11
Viimane postitus: Tinar
  Tallinna TV saatesari "Taevariik UFO-dega" zzz34 165 73,989 28-02-2018, 20:02
Viimane postitus: vipi666
  UFO-vaatluse ABC Tom 15 16,575 04-11-2015, 05:17
Viimane postitus: Eithea

Alamfoorumi hüpe:

Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat