Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Erinevad lennumasinad (UFO-d). Udujutt või mitte?
#1
Leidsin Postimehe kommentaaride hulgast ühe sellise teksti tundmatult autorilt :

Tsitaat:Transtsendentsed ruumilaevad

Eidoplaanid - kasutavad teostusjõu energiat st. ideaalse ja materiaalse dünaamikat. Transfüüsilised. Vaatleja jaoks omavad kuju vastavalt selle vaatleja psüühika sisule või ületavad seda.
Infraplaanid - kasutavad mateeria ühelt tasandilt teisele üleminekuenergiat. Liiguvad Dolby hierarhias. Supra- ja inframaailmad...
Sakraplaanid - kasutatakse kiireks dematerialiseerimiseks või otsesidemeks noumentaalse maailmaga. Töötavad trinitaarenergiaga. Kasutatakse vaimulikele nägemuste tekitamiseks või kiireks ülestõusmiseks ehk evakuatsiooniks eidosfääri.

Tahhüon ruumilaevad.

Tahhoplaanid - töötavavd tahhüonidel. Valgustatud mateeria...Liiguvad mööda teleoloogilist põhjuslikkuse ahelat. Võivad liikuda ajas. Inimene tajub neid vaid unes või paranormaalses seisundis. Võivad esile kutsuda transhologramme.
Viroplaanid - kasutatakse virtuaalse realiseerimisel tekkivat energiat. Liikumis kiirusel pole piire...

Metagalaktilised ruumilaevad.

Uniplaanid - neutroonse eluvormi laevad. Meile täiesti võõras eluvorm.
Kronoplaanid - Energiaks aja kulg ehk põhjuslikkuse dünaamika.
Singplaanid - Gigantsed kolmnurksed laevad. Tahimorfsed? süsteemid. Energiana meile tuntud termotuumaenergia analoog.

Galaktilised ruumilaevad.

Anoplaanid - töötavad anhilatsiooniseadmetel.
Defoplaanid - Sirbikujulised, keerulise ehitusega laevad mis töötavad massidefekti baasil.
Topoplaanid - Kasutavad geomeetrodünaamiliste muutuste energiat. Ainet võib vaadelda kui geomeetria ergastatud seisundit. Lennuulatus u. 100 000 valgusaastat.

Laevad Unibrongiast.

Side selle paralleelmaailmaga läbi Orioni.
Neuroplaanid - meenutavad meduuse(tv palju näidatud meduusisarnase ufo maandumine Lätis). Kasutavad kõrgemate ja madalamate energiatasemete topoloogilise iseühenduvuse energiat.
Endoplaanid - Maskeerivad end meie tehniliste vormide taha. Kasutatakse entroopiliste süsteemide regeneratsioonimälu energiat.
Mnemoplaanid - tulede ahelikud taevas. Kasutatakse anamneesi energiat. Ontoloogiline meenutus. On mõeldud Universumis oleva info säilimse kindlustamiseks.

Need olid ainult mõned riistapuud...

Lisaks jätkab arvatavasti sama autor:

Tsitaat:Selle teate edastamise ajal s.t. 1993.a. oli veel probleeme nn. lendavate taldrikutega.

Need objektid ei tahtnud, vaatamata teiste maailmade tehnoloogilisele arengule, teie sageduses sell ajal veel koos püsida.

Maa arengus ja tema peale pandud garantiini seisundist tingituna on siinne sagedus natuke teisem, kui teistel kolmanda sagedusega planetaarsetel süsteemidel ja seetõttu polnud vajadust tungida teie sagedusse ja ka vajadust välja arendada vastavat tehnoloogiat.

Kuid seoses sageduse tõstmise protsessidega on teiste sageduste elanikud kohandanud või õigemini valmistanud uue tehnoloogia, mis suudab vastu pidada teie sagedusel ja mitte dematerialiseeruda.

Osa laevu on nüüd sellised, mis suudavad juba pikemat aega teie sageduses püsida.

Need laevad e. õhusõidukid koosnevad nagu kahest iseseisvast laevast, mis paiknevad teineteise sees.

Välimine kest on valmistatud püsimaks teie sageduses ja sisemine osa on neljanda sageduse laev, milles on vastavad olendid, kes neid juhivad ja kes teiega ka suhtlevad.

Nende füüsilisi kehasid ümbritseb biomaterjalist nn. skafander, mis siis aitab nende teiste sagedustega kehi koos püsida.

Iga nn. skafandri vigastus võib põhjustada momentaalse surma.

Ootamatute, tahtlike, agressiivsete, nende elusid ohustavate rünnakute vastu on neil rida võimeid ja kaitsevahendeid, millest ma praegu rääkida ei taha.

Nii, et see, mida mõned teist on näinud, ei ole mitte nende tegelik välimus vaid kaitseümbris.

Osa neist olevustest, kes lähiajal teid külastavad, on teiega väga sarnased, kuid on ka neid, kellega te esimesel pilgul midagi ühist ei leia.


Need väikesed olendid, kellest teil räägitakse halbu jutte, on hoopis teisest, mitte inimeselaadsest arenguvormist.

Nende soov oli tungida inimeste laadsesse maailma, kuna nende endi elukeskkond ja nende nn. geneetiline areng sisaldab destruktiivseid elemente, siis püüdsid nad kuni 1995.a. keskpaigani röövida Maalt inimesi nn. geneetiliste eksperimentide tarvis, milles nad üritasid end teielaadsete inimestega ristata, muutmaks oma geneetilist struktuuri, ning siis ühel sobival hetkel kolida teie tervislikumasse ja elujõulisemasse keskkonda, et seda samuti ära lagastada nagu nad seda oma süsteemiga olid teinud.

Kuid sellest ajahetkest, teie mõistes, on nende tegevus peatatud ja teiste universumi olendite kontrolli alla võetud.

Nemad olid ka need, kes varastasid ühest tehisplanetaarsest baasist selle tehnoloogia, mis oli sel ajal katsetusjärgus, millega nad said siseneda teie sagedusse ja püsida seal pikemat aega.

See lendav keha, mis on teil Ameerikas, vaatamata nende inimeste jõupingutustele, ei ole suudetud töötama panna, sellel lihtsal põhjusel, et nad ei ole saanud aru, et sisemise lennukeha käivitamiseks on vaja hoopis teist laadi energiaid, millest teil veel aimu pole.Viimsis olev objekt ei olnud seotud nende väikeste mehikestega, nii nagu teil nende kohta öeldakse, vaid oli üks kõrgeltarenenud tehnokraatlikust maailmast siia kogemata sattunud objekt.

Tegemist oli nn. arvutuslike vigadega, mille tõttu nad sattusid aeg-ruumist väljumisel valesse kohta ja vahetult teie Maasse.

See objekt on veel alles, kuid on viidud teise sagedusse, mis hiljem maiste arenguprotsesside käigus siit eemaldatakse.

Seda, mida see objekt endast kujutab ja mida sisaldab, ei ole vaja teil teada, kuigi teatav osa inimesi on seda nii kangesti üritanud teada saada, et on kasutanud isegi nn. langenud inglite abi.

Kuid, mis on saladus veel teie jaoks, see peab jääma saladuseks, sest midagi head selles teadasaamises ei ole.

Muudetud: 14-5-08 kell 14:59:36 Tom
Vasta
#2
Udujutt? Vaevalt. Olen kusagilt ka varem seesugust ruumilaevade liigitust lugenud.
Üldiselt päris keeruline tekst ja liigitus. Vaevalt keegi udupea selle välja mõtles. Võib olla on kusagilt inglisekeelsest raamatust või lingilt tõlgitud.
Tänud para-webi toomast.
Kummaline ainult, et teksti autor pöördub lugejate poole sõnadega: nii nagu teil ...
Ehk on tegemist mõne kontaktleri vahetu teabega otse kosmosest?
Vasta
#3
Tsitaat:Algselt postitas: Müstik
Kummaline ainult, et teksti autor pöördub lugejate poole sõnadega: nii nagu teil ...

Ta lihtsalt liigitab inimesed endaks (endataolisteks - ülemateks) ja teisteks, ehk alamateks, rumalamateks.

Sellise enesekindluse võib saavutada vaid siis, kui inimene ongi parem kui teised või ta lihtsalt ARVAB, et on parem kui teised.

Ehk järjekordselt: lahutab hullumeelset ja geeniust ainult mõni samm.

Peaks selle inimese siia pihtide vahele meelitama Laugh
Vasta
#4
Tsitaat:Algselt postitas: Tom
Peaks selle inimese siia pihtide vahele meelitama Laugh

Äkki ta juba on?
Modedel on ju võimalus järele uurida. Vaadake teksti stiili ja jutu stiili jne. Laugh
Vasta
#5
Ei usu, et kõnealune isik meie foorumis käib, nii keerulist teksti pole ma siin UFO-de kohta varem märganud.
Vasta
#6
Kommenteeriti siis seda postimehe artikklit: http://www.postimees.ee/140508/esileht/v...330427.php
Vasta
#7
Terminoloogia paistab olevat suht originaalne, netiotsingud (ka oletatavate ingliskeelsete originaalide jaoks) eriti midagi ei leia.

Veidi veel otsides: see teine Tomi viidatud tekst pärineb siit (vt ka selle veebikoha sisukorda), ruumilaevade klassifikatsiooni seal siiski vist pole.

Ja edasi: ma pole just päris kindel, et Tomi esimene ja teine tekst samalt autorilt pärinevad - erinevalt teisest tekstist on esimeses demonstreeritud mitmesuguse terminoloogia kaunis rikkalikku valdamist, kuigi termineid on suht suvaliselt kasutatud - kokku pandud. Ja kuna ilmselt pole ka tõlketekst, siis seda enam jääb kahtlus, et autor peab peent naeru, kujutades ette kõiki neid arvukaid lugejaid, kes pingutavad aru saamaks ta hoogsast vaimusünnitusest - kus midagi aru saada polegi. Veelkord - see on mu kahtlus.

Muudetud: 14-5-08 kell 18:17:34 Hallucigenia

Muudetud: 14-5-08 kell 18:47:39 Hallucigenia
Vasta
#8
Tsitaat:Algselt postitas: Hallucigenia
Ja edasi: ma pole just päris kindel, et Tomi esimene ja teine tekst samalt autorilt pärinevad
Muudetud: 14-5-08 kell 18:47:39 Hallucigenia

Guugeldamine ja ip-de jälgimine lükkab ühe autori teooria tõesti ümber.

Tsitaat:Algselt postitas: Hallucigenia
Ja kuna ilmselt pole ka tõlketekst, siis seda enam jääb kahtlus, et autor peab peent naeru,
Muudetud: 14-5-08 kell 18:47:39 Hallucigenia

Proovisin ka ühe ruumilaeva leiutada(tegelikult siiski Futuraama abiga):
Inergoplaan - Sõiduk, mille töö põhimõte seisneb tema enda inertsuse kehtestamisel ümbritseva ruumi arvelt- sõiduk mitte ise ei liigu vaid liigutatakse ruumi tema ümber.

On usutav? Ise küll poleks selle peale hoobilt tulnud.

Ühesõnaga , 14 ruumilaeva "leiutamine" tunni ajaga (11:38(esimene kommentaar) -12:32(kõnealune kommentaar)) oleks päris väsitav tegevus - originaalne küll Smile

Esimene kommentaar siis:

Tsitaat:Kuna need failid on läbinud filtreerimise, sõelumise, kastreerimise ja neis enam midagi hammustatavat pole siis see kaitseministeerium jätab endast lolli mulje. Tegelesid salaja(miks kurradima pärast küll?) mingite asjadega mida olemas pole või on Kuu pilvede vahel, Veenus hommikutaevas või hoopis võltsing....
Hirnu herneks!

Mille põhjal võiks väita, et tegu on üsna mõistliku inimesega.

Järgmine kommentaar:
Tsitaat:Kõik vanad rahvad rääkisid sellest, et esiisad või õpetajad tulid taevast aga see on vaid tänapäeva tehnokraatilise tsivilisatsiooni arvest nii, et jutt käib kosmosest.
Iidsed õpetused pidasid silmas, et nad tulid kõrgematest sfääridest so Maa kohale kosmoloogilises mõttes asetuvatest vaimsetest sfääridest.

Ehk siis peenikese peeru ajamise muljet too tegelane siiski ei jäta, kui kõrvale jätta see mõte, et miks sellist ennekuulmatut infot jagada Postimehe kommentaariumis....


Muudetud: 14-5-08 kell 22:24:00 Tom
Vasta
#9
Tsitaat:Algselt postitas: Tom
Ühesõnaga , 14 ruumilaeva "leiutamine" tunni ajaga (11:38(esimene kommentaar) -12:32(kõnealune kommentaar)) oleks päris väsitav tegevus - originaalne küll Smile
Voh, hea mõte - võiks ka meil foorumis mõne parakiirleiutamise võistluse korraldada!
Vasta
#10
Tervitused.

Volaaa ... kuhjaga keerulisi sõnu mis omavad iseenesest tõeterasid.
Poleks olnud paha rääkida "välekite" keeles ...
Kohe huvitaks, kui keeruliselt ta oma sõnade lahti seletuse teostaks Smile

Mida elutargad on alati rääkinud- Kui soovid, et sind mõistetakse siis lasku vestleja teadmiste tasemele, muudel juhtudel ei loo sa eesmärgi saavutamisel soodsat pinnast.

Küllap on parawebis UFO ajamitest palju juttu olnud, kuid tasuks märkida, et hiljuti loetud artiklist "Acoustic Levitation Of Stones" jäi meelde selline fraas:
http://www.bibliotecapleyades.net/cienci...grid08.htm

In my last book I mentioned the flying machines described in ancient records, that flew through the air with a melodious sound, and theorized that the sonic apparatus was tuned to the harmonic unified equations.

Rõhutatult siis "melodious sound" kui nüüd hüpata korra Billy Meieri maailma ja kuulata seda nii nimetatud beamshipi poolt tekitatud heli ... tundub, et nende lugude vahel jookseb õrn seoseniit.
http://www.steelmarkonline.com/download_..._Meier.mp3

ok

Tacian
Vasta
#11
Tsitaat:Algselt postitas: Tom
Tsitaat:Algselt postitas: Hallucigenia
Ja edasi: ma pole just päris kindel, et Tomi esimene ja teine tekst samalt autorilt pärinevad
Muudetud: 14-5-08 kell 18:47:39 Hallucigenia

Guugeldamine ja ip-de jälgimine lükkab ühe autori teooria tõesti ümber.

On ju ka võimalus kasutada avalikke netipunkte... mina sellest IPde luuramisest ei jaga, kuid äkki spetsid oskavad IPsid luurates ka nende omaniku avastada...
Vasta
#12
Tsitaat:Algselt postitas: paadikaptenOn ju ka võimalus kasutada avalikke netipunkte... mina sellest IPde luuramisest ei jaga, kuid äkki spetsid oskavad IPsid luurates ka nende omaniku avastada...


Lugupeetud paadikapten - arvestades tänapäevast kaamerate rohkust kesklinnas (ja mujalgi) on võimalik ühe postituse järgselt "asju" analüüsides võimalik saada ka inimese pilt. Avalik punkt ei ole veel viimaseks anonüümsuse allikaks. Enamikes neist on turvakaamerad (ka peidetult) ning kohalik server salvestab ka selle millist lehekülge keegi külastas ja mida kirjutas.

Veelgi lihtsam on siis kui kirjutatakse kodust või tööjuurest."Jälgi" on rohkemgi kui vaja ning teadasaamine ainult mõnede klikkide (piltlikult) taga :-)
Vasta
#13
Visa hing 4 näitas päris hästi mis toimub.Muidugi tegu oli filmiga,ning ma ei ole nõndna kursis asjadega kui kõrgel see kontrolli tase tegelikult on ja kes kontrollivad.
Vasta
#14
No "välekina" võtan ma asja nii - juhul kui keegi toob mingi hunniku uusi sõnu ja termineid kuskile ja miskit nende kohta rohkem ei seleta, on suht tõenäoline, et tegu on väljamõeldisega. Miskine seletus:"ah te pole selleks veel valmis" vmt mind küll ei rahulda. Miks üldse taolistest asjadest rääkima hakata, kui ei ole sellisete ennekuulmatute riistapuude ja väidete seletamise soovi ? Kui ei taha, et "välekid" miskeid lolle küsimusi küsiks, siis ei peaks need übermenschenid üldse selliste väidetega välja tulema. Soovitus - kannatage oma juttudega nii kaua kuni kõik välekid sellest ka miskit aru saavad.
Vasta
#15
Väike pildikogu erinevatest tüüpidest: http://www.ufomystic.com/wp-content/uploads/types.jpg

Miks nii palju erinevaid?
"Olendid teiselt planeedilt" - miks on vaja tsivilisatsioonil, kes on miljoneid aastaid oma tehnoloogiat arendanud iga aasta uus mudel välja tuua? Kas tehnika evolutsioon ei ole lõplik? Või tõesti avastavad nemadki midagi koguaeg juurde.

"Dimendioonisõidukid" - iga erinev dimensioon nõuab oma aparaati?

"Inimese tehtud" - tehnika areng 20-sajandi keskel oli tõesti tormiline.

Ehk on seal piltidel kõik kolm alagruppi esindatud.
Vasta
#16
Tsitaat:Algselt postitas: Tom
"Olendid teiselt planeedilt" - miks on vaja tsivilisatsioonil, kes on miljoneid aastaid oma tehnoloogiat arendanud iga aasta uus mudel välja tuua?
Aga mood, Tom, mood! Smile Ega meilgi ju autoasjanduses (rõivastest rääkimata) asjad sisuliselt nii kiiresti arene kui muutub toodete väliskuju!
(Ehk on ülearune lisada, mida ma palju-palju siin foorumis juba kirjutanud olen, et minu arvamus "tulnukatest" ja nende "ruumilaevadest" pisut isesugune on.)
Vasta
#17
Tsitaat:Algselt postitas Tom
Leidsin Postimehe kommentaaride hulgast ühe sellise teksti tundmatult autorilt :

Laevad Unibrongiast.

Side selle paralleelmaailmaga läbi Orioni.
Neuroplaanid - meenutavad meduuse(tv palju näidatud meduusisarnase ufo maandumine Lätis). Kasutavad kõrgemate ja madalamate energiatasemete topoloogilise iseühenduvuse energiat.

Kas keegi teab, millal TV-s räägiti meduusisarnase UFO maandumisest Lätis?
Või mis aastal sellisest nähtusest juttu oli? Ja kus kohas Lätis see nähtus aset leidis?
Tegelikult omamoodi huvitav teema, mis on vahepeal ära ununenud.
Vasta
#18
Võib olla see annab aimu kellega tegu.
Vaimne Keskus Eesti
Zeta Reticuli, ajalugu
Vasta
#19
Saan aru, et Zeta Reticuli on kaksiktäht ja olen kuulnud, et seal elavad mingid tulnukad.
Vaimne keskus Eestis on minu teada ikka ja endiselt Tartu.
Meduusisarnase UFO maandumisele Lätis küll lähemale ei ole sellest teabest jõudnud. Või peab see viitama sellele, et Zeta Reticuli UFO-laevad on meduusisarnased?
Aasta alguses leiti ka meduusikujuline viljaring, nii et ikkagi tahaks teada, millal Lätis sellise kujuline UFO maandus? Ja kui juba maandus, siis mis edasi sai, kui ta oli maandunud? Kes seda nägid ja millises TV saates sellest juttu oli?
Vasta
#20
Tsitaat:Algselt postitas Müstik
Saan aru, et Zeta Reticuli on kaksiktäht ja olen kuulnud, et seal elavad mingid tulnukad.

Kui seal elavad mingid tulnukad siis äkki oled kuulnud ka seda kuhu said sealsed pärismaalased?
Vasta
#21
(14-05-2008, 13:56 )Tom Kirjutas: Metagalaktilised ruumilaevad.

Uniplaanid - neutroonse eluvormi laevad. Meile täiesti võõras eluvorm.
Kronoplaanid - Energiaks aja kulg ehk põhjuslikkuse dünaamika.
Singplaanid - Gigantsed kolmnurksed laevad. Tahimorfsed? süsteemid. Energiana meile tuntud termotuumaenergia analoog.

Galaktilised ruumilaevad.

Anoplaanid - töötavad anhilatsiooniseadmetel.
Defoplaanid - Sirbikujulised, keerulise ehitusega laevad mis töötavad massidefekti baasil.
Topoplaanid - Kasutavad geomeetrodünaamiliste muutuste energiat. Ainet võib vaadelda kui geomeetria ergastatud seisundit. Lennuulatus u. 100 000 valgusaastat.

Laevad Unibrongiast.

Side selle paralleelmaailmaga läbi Orioni.
Neuroplaanid - meenutavad meduuse(tv palju näidatud meduusisarnase ufo maandumine Lätis). Kasutavad kõrgemate ja madalamate energiatasemete topoloogilise iseühenduvuse energiat.
Endoplaanid - Maskeerivad end meie tehniliste vormide taha. Kasutatakse entroopiliste süsteemide regeneratsioonimälu energiat.
Mnemoplaanid - tulede ahelikud taevas. Kasutatakse anamneesi energiat. Ontoloogiline meenutus. On mõeldud Universumis oleva info säilimse kindlustamiseks.

Need olid ainult mõned riistapuud..


Tsitaat:Tom
Vat kui hea ruumilaevade (UFO-de) liigitus siin Tomi poolt toodud on.
Mina isiklikult usun ENDOPLAANE, kes maskeerivad end meie tehniliste vormide taha.
Nii et õhus vaadeldavaid tundmatuid lendobjekte ikka igat liiki, mitte ainult "Hiina laternad" igal pool ja satelliidid.Smile


Vasta
#22
Vaatan, et mu kunagine kommentaar Postimehes levis siia ja tekitas kerge lainetuse.
Ise olen tavaline huviline ja mu kommentaar oli tõlge ühest 90-ndatel meie tänavatel müüdud vene paralehest.
Selle teksti autoriks on keegi G. Orionski. Tõlkisin nagu oskasin ja postitasin kommentaarina massimeediasse kuna kommentaarid meie ajakirjanduse ufo-uudiste all piirduvad vaid "ärge rohkem jooge" - mõminana. Minule on see tekst üsna inspireeriv ja intrigeeriv ning sellepärast eristuv lääne sageli mida pealiskaudsemast infomassist tulnukate ja ufo-nähtuse puhul.
Nüüd leidsin, et see tekst on netis (vene k.) ning nati põhjalikum. Tuleb välja, et see ufode klassifikatsioon levis juba 70-ndate NLiidus. Kuna tõlkisin nüüd uuesti siis panen siia ka uue tõlke ja lisan lingid venekeelsele originaalile. (http://digitall-angell.livejournal.com/526880.html) ja (http://www.fenhuan.ru/content.php?article.263). Natuke lubasin endale vabadusi uut tõlget tehes kuna vene eri saitidel on see tekst natuke erinev. Omalt poolt lisasin paar lauset ka.
Kes otsib sellest tekstist tõsiteadust siis ... mu võimalik tõlkeviga võib oluliselt kogu sisu mõtet muuta. Lugege parem originaali ning tehke ise tõlge või parandage minu tõlget.

Transtsendentsed ufod

Eidoplaanid - Kasutavad teostuse jõu ehk siis ideede ja tõelise või reaalse dünaamika energiat või ideede ja nende realiseerumise dünaamika energiat. Olemuslikult on tegu transfüüsiliste infosüsteemidega ja neid võib pidada siis eidossfääri fluktuatsioonideks meie maailmas. Suhteliselt plastilised. Võtavad kuju vastavalt vaatleja tesaurusele ehk infopagasi rikkusele mis on eri ajastutel erinev ja võib erineda oluliselt ka sama ajastu erinevatel indiviididel või ületavad seda ning võivad vaatleja subjektiivse taju väljas mimikreeruda suvalise kujuga lennuaparaadiks. Eidossfäär on Universumi kõrgeim sfäär. Eidosid - kosmilise teadvuse algideed - meie maailma loojad. Nad viibivad siin pidevalt aga meie näeme neid erinevalt, olenevalt vaatleja arenguastmest. Hesekieli nähtud nägemus võis olla just see eidoplaan või siis sakraplaan.

Infraplaanid - Sädelus või sädemed õhus. Kasutavad mateeria erinevatel tasanditel tasandilt tasandile ülemineku energiat. Liiguvad Fournier d´Albe ("Two new worlds: I. The infra-world. II. The supra-world") hierarhias. Nimelt on maailm ammendamatu. Meile on aatom elementaarosakeste kogum, tegelikkuses aga omaette teise taseme universum. Kasutatakse ainult noumenaalse maailma agentide poolt. Eidossfääris ja fenosfääris (i.k. phenosphere ehk fenomenide maailmas) on nende tegevus piiratud fundamentaalsete keeldudega. Leidsid kasutamist evolutsiooni algusaegadel noumenaalse maailma poolt suurtaksonite mutatsioonide loomisel. Nüüd kasutatakse siis kui noosfääris toimuvad suuremad muutused või planetaarselt pöördelised sündmused.

Sakraplaanid - Töötavad trinitaarenergial. Kasutatakse haruharva. Tavaliselt kas transtsendentse info (nägemus) sisetamiseks või kiireks evakuatsiooniks eidossfääri ehk siis ülestõusmiseks (i.k. resurrection) või erakorraliseks dematerialiseerimiseks. Trinitaarenergia kindlustab kolmainsuse täiuslikkust, tema tuuma. Tegu on kolossaalse vaimse jõuga.


Transmetagalaktilised ufod.

Saabuvad teistest metagalaktikatest ületades kosmoloogilises mõttes sündmuste horisonti ehk barjääre mis eraldavad erinevate mõõtmete Universumeid.

Tahhoplaanid - Töötavad tahhüonidel liikudes mööda teleoloogilisi põhjuslikuse ahelaid. Võivad liikuda ükskõik kui kaugele tulevikku ja minevikku. Kasutatakse sideks maailmade ja antiainemaailmade vahel. Tajutakse ainult unes või paranormaalses seisundis kuid teatud juhtudel võivad esile kutsuda püsivaid ergastusi aines - nn transhologramme.

Viroplaanid - Kontsentrilised süsteemid taevas. Kasutavad võimalikuse tegelikkuseks realiseerumise energiat ehk virtuaalsest reaalseks ülemineku energiat mis on ka põhjuslikuse energia ja seotud otse aja energiaga. Võimelised koheselt üle minema virtuaalsesse olekusse ja liikuma lõputu kiirusega suletud virtuaalsetes ruumides. Leiavad kasutamist kollapseeruvate galaktiliste süsteemide info säilitamisel.


Metagalaktilised ufod


Uniplaanid - Leegitsevad või helendavad kerad. Neutriinolaevad mida juhitakse neutriino-eluvormide poolt kes tekkisid enne singulaarsuse mis siin kontekstis tähendab mateeria ülimat tihedust, eelset staadiumit. Neutriino-eluvorm on eelmise Manvantara praeguseni säilinud dünaamiline mälu. Nagu eelmise Manvantara "kummitused". Nende ja nende tsivilisatsiooni kirjeldus on mõeldamatu. Omavad baase meie planeedi maapõues.

Kronoplaanid - Kettakujulised. Energiaallikana kasutavad aja kulgu ehk siis põhjuslikuse dünaamikat. Ajas liiguvad ainult tulevikku. Nendega võib liikuda paralleelsetesse- ja vahemaailmadesse.

Vitaplaanid - Kaksik- või mitmekordselt jagunevad kerad. Struktureeritud bioväljade kogumid. Kasutavad biogeenset energiat. Piloodid võivad reduplitseerida piiratud ajaks nii endi laevu kui astrageene ehk siis astraalteisikuid meenutavaid, iseseisvalt tegutsevaid ja originaali ehk piloodi poolt vaimsustatud hologramme. Astrogeenide arv võib ulatuda 12-ni ühe olendi puhul. Juhitakse piiratud arvu tsivilisatsioonide poolt. Baasid Kuul ja kõigil Päikesesüsteemi planeetidel. Kontrollivad biokarmalist metamorfoosi. Paljud vaatlejate poolt kohatud tulnukate puhul ongi tegu nende astrogeenide ehk hologrammteisikutega.

Singaplaanid - Tavaliselt kolmnurkse kujuga gigantsed tehnomorfsed (teomorfne, antropomorfne ja tehnomorfne) süsteemid. Kasutavad singulaarsuse ehk aine ülitiheduse energiat mis on põhimõtteliselt lähedane termotuuma energiale. Kütust saavad kas tahhoplaanidega või kunstliku kollapsi meetodil.

Galaktilised ufod

Anoplaanid - Nõrga difuusse helendusega kerad. Töötavad antiainega anhilatsiooni seadmetel. Lennuraadius u. 100 v.a. Nendel aparaatidel lendavad humanoidid oma füüsilises kehas. Evolutsiooniredelil meiega võrdsed või ühe astme võrra ees.

Defoplaanid - Lendavad sirbid. Töötavad massidefekti baasil. Kasutavad kvarkkütust. Lennuulatus 1000 v.a. Tehniliselt keerulised süsteemid. Tulnukad lendavad nendel oma füüsilise kehaga ja arengutasemelt meiega paralleelsed aga kõlbelises ja intellektuaalses plaanis meist kaugel ees sest areng nende planeetidel on toimunud ilma meie Maale omaste patoloogiliste kõrvalekalleteta.

Graviplaanid - Ebahariliku lennutrajektooriga boliidid. Töötavad antigravitonide ehk levitonide sünteesil. Lennuulatus u. 10 000 v.a. Neid kasutavad tsivilisatsioonid on meist kaugel ees oma arengus. Arvatavasti sellise lendu jälgis osa Eesti elanikkonnast 11. veebruaril 1976 Põhja Eesti kohal. Ametlikult anti sündmusele nimeks Balti boliid kuigi boliidile omaseid näitajaid sel nähtusel nappis.

Topoplaanid - Geomeetrilised kujundid. Võivad võtta ükskõik millise geomeetrilise kujundi vormi. Kasutatakse geomeetro-dünaamiliste muutuste energiat. Ainet võib vaadelda kui geomeetria ergastatud seisundit. Lennuulatus 100 000 v.a. Tsivilisatsioon väga kõrgelt arenenud.

Harmoplaanid - Tajutakse kuulmisega sfääride muusikana. Töötavad 137 elemendi (harmium) sünteesil. Omab tohutut potentsiaalset energiat kuna seda elementi võib vaadelda kui Universumi mudelit millest võib saada kõiki teisi elemente. Harmoplaanid asuvad pidevalt meie planeedi ümber orbiitidel. Neid kasutavad kontrollivad Maa geoloogilisi jt protsesse. Tagavad harmooniat Universumis. Kasutatakse oma arengu tippu jõudnud tsivilisatsioonide poolt.

Laevad Unibroigast


Unibroig - meile paralleeluniversum. Asub teises mõõtmes. Meie omast vanem, arenenum ja võimsam. Samuti 3-mõõtmeline. Meiega seotud Orioni tähtkuju kaudu mis on "ise sealt pärit".
Sealt tsivilisatsioon on ainuke kes pühendunud meie aitamisele. Kui Shambala Mahatmad on pühendunud inimkonna vaimse evolutsiooni tagamisele siis Unibroigast tulnud aitavad viia arengut edasi pigem maisemas plaanis. Orionlased on välimuselt meile väga sarnased ja ilusad. On kontaktis paljude meie kontaktleritega.

Neuroplaanid - Meduusi sarnased. Kasutavad kõrgemate ja madalamate mateeriavormide topoloogilise iseühenduvuse (isesulguvuse) energiat. On kosmilised kvaasiorganismid mis loovad gigantseid biosfääre kosmoses. On andnud suure panuse Maa arengusse moduleerides ennast Maa organismides. Ehk 2.09.1977 a. Petrozavodski fenomen oli neuroplaan?

Holoplaanid - Teletransporteeruvad humanoidsed vormid. Süsteemid mis kasutavad terviklikes süsteemides olevate üksikosade mitteaditiivsuse energiat mis on Kosmose kui tervikorganismi üks peamisi jõude.

Entoplaanid - Mimikreeruvad erinevateks tehnilisteks vormideks. Võimalik, et akendega "lendavateks taldrikuteks". Unibroigi sanitaarlaevad. Kasutavad entroopiliseks muutunud süsteemide regeneratsioonimälu energiat. Neid kasutavad need kes kontrollivad kosmose negentroopia rezhiimi, kes tegelevad Maalt lähtuva negatiivse kiirguse likvideerimisega. Asuvad pidevalt Maal ja selle läheduses.

Mnemoplaanid - Tulede ahelikud taevas. Kasutavad anamneesise energiat. (Ontoloogiline meenutus). Kindlustavad info säilimist Universumis. Himaalajas lõid geomälu reservuaari.

Nooplaanid - Magneetosfääri anomaalia. Süsteem mis blokeerib Maa noosfääri kontrollimatut kiirgumist kosmosesse. Asuvad kõrgel planeedi kohal.

Kreaplaanid - Pirni- ja tilgakujulised. Neid kasutavad jõud alustasid pärast tüpogeneesi ning juhivad evolutsiooni. Tavaliselt heledate tähtede sarnased. Võivad olla segamini aetud noovade ja supernoovadega.

Pedaplaanid - Kasutavad tekke- ja arenguenergiat. Väikesed ekskursioonilaevad millega külastatakse Maad õppe-eesmärkidel või tutvumisreisideks. Näiteks enne suuri kosmilise mastaabiga operatsioone. Ka Maa ökoloogilist kontrolli teostatakse nende laevade abil.
Vasta
#23
Väegade huvitav. Sellist asja polegi varem trehvand lugema.
Panen siia ühe NASA video kus ufo Päiksel käis. Kuidas se meie mõistes võimalik oli ja miks-mõistatus? Tegevus toimus 2012 aastal. Jutt väljamaa keeles.

https://www.wanttoknow.info/ufos/ufo_sun_nasa_video
Vasta
#24
(19-09-2017, 18:49 )Tinar Kirjutas: Metagalaktilised ufod

Uniplaanid - Omavad baase meie planeedi maapõues.

Vitaplaanid - Baasid Kuul ja kõigil Päikesesüsteemi planeetidel. Kontrollivad biokarmalist metamorfoosi. Paljud vaatlejate poolt kohatud tulnukate puhul ongi tegu nende astrogeenide ehk hologrammteisikutega.

Singaplaanid - Tavaliselt kolmnurkse kujuga gigantsed tehnomorfsed (teomorfne, antropomorfne ja tehnomorfne) süsteemid. Kasutavad singulaarsuse ehk aine ülitiheduse energiat mis on põhimõtteliselt lähedane termotuuma energiale. Kütust saavad kas tahhoplaanidega või kunstliku kollapsi meetodil.

Graviplaanid - Ebahariliku lennutrajektooriga boliidid. Töötavad antigravitonide ehk levitonide sünteesil. Lennuulatus u. 10 000 v.a. Neid kasutavad tsivilisatsioonid on meist kaugel ees oma arengus. Arvatavasti sellise lendu jälgis osa Eesti elanikkonnast 11. veebruaril 1976 Põhja Eesti kohal. Ametlikult anti sündmusele nimeks Balti boliid kuigi boliidile omaseid näitajaid sel nähtusel nappis.

Orionlased on välimuselt meile väga sarnased ja ilusad. On kontaktis paljude meie kontaktleritega.
Hea UFO-de klassifikatsioon, ehkki väga keeruline. Tõin välja sellest klassifikatsioonist need liigitused, millest natuke ka varem kuulnud olen. Väga palju erinevaid ufode liike galaktikas, pea läheb kirjuks.
Mis Päikesel nähtud ufodesse puutub, siis selle kohta ka eraldi teema kunagi tehtud, kus ka palju linke. Teema UFO-d PÄIKESE VARJUS

http://www.para-web.org/showthread.php?tid=5481


Vasta
#25
Oktoobrikuus avaldatud artikkel
Tundmatud lendavad objektid: millist tüüpi ufod on Maad külastanud?

"Tutvustan kokkuvõtlikult 14 erinevat objektide rühma, milles kirjeldatud kõik objektid on oma liikumises kiired, helitud ja äärmiselt suure manööverdusvõimega," kirjeldab Igor Volke oma raamatus "Täiendatud ufopäevikud".

E-kategooria

10. Mehitamata "mõtlevad valgused" meetrise läbimõõduga, värvus sõltub funktsioonist - esinevad rohelistena radioaktiivsete materjalide missioonidel, valdavalt aga valget värvi, sageli maanduvad või jälitavad inimesi. On teada kontaktijuhtumeid inimestega, kus toimub nii mõtete kui ka tunnete vahetus, kuuldakse heli ja nähakse pilte.

11. Sarnased eelmistega, kuid mitte rohelised; puutumisel tunduvad pehme kummina, pöörlev on vaid alumine osa.

12. Tavaline "mõtlev" valgus, läbimõõt kuni 35 cm, esineb erinevaid värve, mis sõltub kiirusest ja režiimist, sageli märgatakse enne kohtumist taldrikuga. Kõik need tüübid suudavad liikuda läbi seinte. Nende värvuse kiirgus ja pulseerimine sõltub sooritatava töö iseloomust.

13. Samad nagu eelmised, kuid natuke väiksemad.

14. Samad nagu eelmised, kuid matt- või erkvalged.

http://alkeemia.delfi.ee/hallokosmos/uni...d=79887168
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Nähtused, mida tihti aetakse segi UFO-ga. Tom 125 94,712 03-05-2024, 16:04
Viimane postitus: vasamasa
  Ufo kontaktide avalikustamine/salastamine Tinar 279 78,849 01-05-2024, 09:34
Viimane postitus: Lokster
  Otsin kõrgkvaliteedilisi UFO pilte leivalabidas 38 19,466 15-11-2021, 15:26
Viimane postitus: xcad
  Ufo liiklusmärk kikike5 2 2,701 30-10-2020, 16:28
Viimane postitus: fenomen
  Huvitavamad UFO juhtumid brb 3 3,104 10-09-2020, 10:15
Viimane postitus: Lihtsalt002
  UFO Mr.Mystery 1 2,248 24-11-2019, 21:52
Viimane postitus: Kahvanägu
  UFO vaatlused ISS'st lihtne lahendus, või siis ka mitte? eny 43 28,496 15-10-2018, 20:11
Viimane postitus: Tinar
  Tallinna TV saatesari "Taevariik UFO-dega" zzz34 165 73,590 28-02-2018, 20:02
Viimane postitus: vipi666
  UFO-vaatluse ABC Tom 15 16,526 04-11-2015, 05:17
Viimane postitus: Eithea
  World UFO Day- Maailma UFO päev zzz34 1 2,338 02-07-2015, 18:36
Viimane postitus: Müstik

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat