Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kus asub mälu - kas aju sees või kuskil mujal ?
#1
Võtan siis artikli lühidalt kokku - pikemalt võib igaüks ise lugeda selle lingi tagant.

Aju uurijad on dialemma ees. Kuhu paneb inimene oma mälu pildid ? Kas need on kuskil aju nurgas ? Kui jahh siis millises ? Peale pikki otsinguid ei ole suudetud leida seda piirkonda. On leitud nägemise, söömise (lihtsustatult) ja terve kogum muid piirkondi, kuid mälu kohta ei ole.
Auto toob võrdluseks TV - kui sealt tuleb hääl aga pilti pole või vastupidi siis see ei tähenda, et nii pilt kui hääl on TV sees - need ju tulevad mujalt. Lihtsalt kuskil on midagi katki ja saade ei jõua õigesse kohta õigel kujul.

Tuues lisaks sellsised mõisted nagu "morpholoogilsied väljad" ja holograafiline andmete salvestus teeb autor päris huvitavad järeldused kus siis ikkagi võiva dolla meie kallid lapsepõlve mälestused kus rohi oli rohelisem ja päike soojem ning vanaema andis tihti kooki moosiga ... :-)
Vasta
#2
Ma hakkasin hüpnoosiga tegelema 1947. aastal. Kui ühe patsiendi puhul avanes ootamatult uks vaimumaailma, olin vapustatud. Mulle tundus , et enamiku eelmise elu regressionistide arvates on meie eludevaheline elu lihtsalt mingi udune vaheolu, üksnes sild ühest elust teise. Peagi sai mulle selgeks, et pean ise leidma asmed , mida mööda jõuda inimese MÄLESTUSTENI sellest müstilisest paigast , et need MÄLESTUSED valla päästa. Pärast aastate pikkust uurimistööd suutsin viimaks luua toimiva vaimuilmamudeli ning sain aru ,kui raviva mõjuga võib see meetod kliendi jaoka olla. Samuti avastasin, et pole oluline, kas tegemist on ateisti, sügavalt religioosse inimese või mõne vahepealse filosoofilise õpetuse järgijaga - kui nad viibivad hüpnoosis üliteadvusseisundis, kattuvad nende teated. Sel põhjusel saigi minust vaimne regressionist, nagu ma ise ütlen. See tähendab hüpnoterapeuti, kes on spetsialiseerinud elule pärast surma.

Raamatust -Hinge ssatus- Michael Newton, Ph.D. - Uued eludevahelise elu uuringud- 2005.a.

Siin raamaatus on selgelt välja toodud , et inimesed hüpnoosi all MÄLETAVAD oma eelmisi elusid - tähendab mälu ei saa pärineda inimese selles elus kasutuses olevast ajust - vaid on sünnist saadik kaasa antud vaimuga - vaimne mälu!
Vasta
#3
On kuulda olnud ka sellisest teooriast mis räägib ülemaailmsest (mis siis EI piirdu meie Maaga) infoväljast millest siis meid - inimesi - mingil hetkel ära lõigati. Miks ja kelle poolt ma polegi nagu täpselt aru saanud. Eriti kostub selliseid teooriad aga just India kandist.

Üks osa sellest teooriast räägib, et teatud olendid kes olid "kosmoses" palju käkke kokku keeranud sattusid siia ning kõrgemad olendid panid Maa "lukku", et nood siis ei satuks tagasi Universumisse "pättusi" tegema. Inimesi aga siin ei pandudlihtsalt tähele ehk me jäime kahe tule vahele. Näiteks Icke kutsub neid elukaid reptiloidideks aga on ka teisi nimetusi pakutud - nagu näiteks Jumalad - Nefilimid jne.

Jumalate teemal pakun ühe toreda lingi kus analüüsitakse nende vere värvust ja sellest tulenevaid füsioloogilisi erisusi ja sarnasusi inimestega.

Head lugemist.

Muudetud: 4-9-08 kell 21:16:48 excubitoris
Vasta
#4
Mida rohkem ma teadvuse ja ka inimese mälu kohta uurin, seda lollimaks ma lähen.
Vasta
#5
Kulla levis - see käis hoopis nii - mida rohkem ma teada saan seda rohkem ma tean kui VÄHE ma tean :-)
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Teadvus asub ajus Nielander 343 151,096 11-03-2024, 20:26
Viimane postitus: levis
  Emotsioonid, mälu kustutamine ja Orioni tulnukad VironShaman 119 32,162 19-02-2022, 18:52
Viimane postitus: Q11
  Kas giljotineeritud pea elab edasi? Nielander 33 17,149 03-12-2020, 19:24
Viimane postitus: xcad
  Relv - omada või mitte? Viimane mohikaanlane 9 2,542 07-07-2020, 15:12
Viimane postitus: Mannu
  Kas Sa oled sünesteetik? Hallucigenia 43 23,009 30-05-2020, 20:15
Viimane postitus: Mannu
  Inimese teine aju VironShaman 7 2,938 07-06-2018, 19:04
Viimane postitus: Müstik
  Inimmõistus - kas parem kui arvuti ? Celtic 51 17,387 19-01-2018, 09:42
Viimane postitus: pikksukk
  Aju, mälu, metoodikad Tartuff 7 4,924 26-04-2017, 07:27
Viimane postitus: Tulnukinimene
  Geneetika või robootika- inimkonna tuleviku võitlustander! Vaba mees 19 10,017 21-07-2015, 19:52
Viimane postitus: Müstik
  Kas sünnimärkide asetusel on mingit tähendust ? 8-0 1 2,359 31-01-2015, 01:47
Viimane postitus: Veli Joonatan

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat