Postitused: 82
Teemad: 5
Liitus: Dec 2007
Käisin päeval pildistamas ning arvatavasti sain endale orbid peale. http://www.rate.ee/albums/MostWantedInEst/a332395
Lisasin ka variantvaateid hauakivi nägudest..peaks nüüd aru saama küll.
Muudetud: 8-9-08 kell 10:05:13 Animus
Postitused: 20
Teemad: 2
Liitus: Jul 2008
Need näevad välja nagu veepiisad 
Kuna need tunduvad olevat esiplaanil.
Aga ega mina pole mingine asjatundja, lihtsalt minu arvamus.
Postitused: 82
Teemad: 5
Liitus: Dec 2007
see oli nii et kuiv ilm oli ja enne kui pildistama hakkasin puhastasin .läätse ka ära prillilapiga .et ei jääx mingeid totrusi peae. aga sellest kohast 3m eemale läxin polnud enam selliseid nn orbe peal ja kui tagasi astusin oli uuesti sama koha peal ..
Muutus: markeerisin õigekirja, paluks autoril parandada ja edaspidi kirutada õigekirjas.
Muudetud: 31-7-08 kell 23:53:00 Thorondor
Postitused: 252
Teemad: 11
Liitus: Jul 2008
Need ei ole jah orbid, kui täpsemalt vaatama hakata... Pigem tõesti niiskuspiisakeste või päikesepeegeldusega kaameras, mis tekitab ka vahetevahel pildile ringjaid heledamaid laike.
Postitused: 481
Teemad: 9
Liitus: Feb 2007
Sellel ühel pildil, mida mina vaatasin, oli ringil täitsa orbi tekstuur.
Aga teema autorile, palun kirjuta korralikult. Kasuta suuri tähti ja ära asenda häälikuid.
Postitused: 5,868
Teemad: 183
Liitus: May 2004
1-3 pilt: orbid
4 pilt: mitte midagi
5 pilt: orbid
6 pilt: otsitud pikslid
Kõrgeim äratundmine on teada saamine, et tegelikkuses olid pidevalt selle kõrgeima äratundmise sees.
Iga hetk ja iga kogemus, mis sa saavutad on ideaalne, täiuslik, kordumatu
Postitused: 82
Teemad: 5
Liitus: Dec 2007
Väga hea et sellist infot siin saab sest igalpool.on skeptikuid,ning ise annab tegelikult seda Orb-i tekstuuri kindlaks teha suht raskelt.
Muudetud: 31-7-08 kell 23:33:54 Animus
Postitused: 45
Teemad: 1
Liitus: Jul 2008
Ikka ja jälle feik orbid!
Ma ei jõua enam ära, vaadata selliseid pilte!
Kasutage otsingut ja postitage oma orbid orbide teema alla!
Postitused: 138
Teemad: 3
Liitus: May 2008
Esimesel ja teisel pildil olid need rohkem nagu udulaigud,kuid need võisid ka orbid olla.
3. pildil on aga äratuntav orb.
4. pildil ei ole miskit,küll aga näen sealsel ühel taimel imeliku tekstuuri
5. aga ei saa välistada valguse peegeldusest tulevat ringe.
6. ei ole mitte midagi mud,peale väikeste pragude.
Paranormaalsus on tihtipeale seotud normaalsusega.St: Alati on olemas miskit,mida me ei taju,aga mis tegelt on olemas.Ja tihtipeale on see meie nina all.
Postitused: 24
Teemad: 1
Liitus: Jul 2008
Tegin ükskord igavusest kodus videot, pärast vaadates lendlesid valged-heledad laigud üles alla, minu ümber. Lolli peaga kustutasin video ära, aga usun, et need olid orbid.
Ainuke asi, et nende mõttest ja olemasolust ei saa ma kohe üldse aru !
Sportides iga päev, lood eeldused sellele, et surres oled täiesti terve.
Postitused: 82
Teemad: 5
Liitus: Dec 2007
oleks aeg siis hakata aru saama
Muutus: Oleks viimane aeg hakata aru saama, et väikeste tähtedega ei alustata siin foorumis lauset.
Muudetud: 20-8-08 kell 14:54:46 Thorondor
Postitused: 32
Teemad: 0
Liitus: Jan 2008
Need ei ole ju orbid - see on puhas füüsika
ja muide sellel nägude pildil on näo kujutisi veel (päris mitu)
Postitused: 32
Teemad: 1
Liitus: Jul 2008
Sellel viimasel pildil ma näen mingid mehe nägu, tüdruku nägu ja alumisel mingi kassi nägu vms.
Suht huvitav pilt.
Postitused: 2
Teemad: 0
Liitus: Sep 2008
Oleme ka pildistamas kaind suht ammu ehitatud haiglas. koikide piltide peal orbid 
LOpuks olid mingid punased laigud ka ei tea, arvutis neid enam polnud.
Postitused: 85
Teemad: 0
Liitus: Aug 2008
Postitused: 2
Teemad: 0
Liitus: Sep 2008
Nägusid pole. Sama hästi võiks selliseid nägusid otsida pilvedest. Põhimõtteliselt on see tühjast millegi otsimine, või nagu ees pool öeldud, otsitud pixelid. Orbid on tõelised.
Postitused: 3,609
Teemad: 58
Liitus: Sep 2007
orbid?
Need tolmuterad, niiskusepiisad?
Kes üldse tuleks millegi sellise peale, et omistada heledale laigule üleloomulik iseloom...
Need pildid on täielik udu, inimene näeb, mida tahab näha.., sisseehitatud näotuvastamisinstinkt hoolitseb selle eest...
"Mida saab väita ilma tõenditeta, saab ka ilma tõenditeta kõrvale heita"
- Christopher Hitchens
Postitused: 488
Teemad: 5
Liitus: Sep 2008
Öösel saab paremad pildid. Eriti kui mustvalget ja välku kasutada.
Chaos Control. WW Uniwersumi parimas strateegiamängus osaleja.
Postitused: 11
Teemad: 0
Liitus: Oct 2008
See on tolm. Teisel ja kolmandal kindlasti. See, et paljud orbe jõle tõsiselt võtavad, võtku arvesse, et orb on siiski energiakogum, mitte alati mingi ull spets avastus. Sa istud praegu arvuti taga, sindki võib ümbritseda energia. Veepiisad on tihti teravamad (peegelduvad rohkem kui tolm), aga tolm alati tuhm ja puntras koos. Õige orb on seest kõvasti teistsugune - värvid jnejne...ka neid on palju erinevaid...
Aga see, kes ajab kodus jooni pildil, lootes rämedalt, et äkki on ikka mul nüüd mingi orb pildil, võiks meelde jätta, et siiski ei ole mõtet liiga palju loota kunagi....kujutad veel ette endale.
Postitused: 103
Teemad: 0
Liitus: Jun 2008
No kui need on orbid siis sellisel juhul on Audru surnuaed ja terve audru neid paksult täis, sest siin jääb iga kolmanda pildi peale midagi sellist=). Aga hauaplaadi kohta ei,, ei,, ei teagi kohe, tundub suht tõene.
"My idea of hell would by, you go to heven and you`re yourself up there."
Postitused: 82
Teemad: 5
Liitus: Dec 2007
No kui need on orbid siis sellisel juhul on Audru surnuaed ja terve audru neid paksult täis, sest siin jääb iga kolmanda pildi peale midagi sellist=). Aga hauaplaadi kohta ei,, ei,, ei teagi kohe, tundub suht tõene.
Ega jhh,sellest see mäss ongi ...keegi ei usu ega ei saa aru mis asi see on ,skeptikud puha.
Postitused: 119
Teemad: 2
Liitus: Dec 2008
Kui ilm oli nii kuiv, siis see on tolm. Tolm riietelt, ümbrusest. Misiganes.
Postitused: 21
Teemad: 2
Liitus: May 2008
Ossa, pagan, seal ju lausa 3 nägu!! vapustav..
Postitused: 82
Teemad: 5
Liitus: Dec 2007
Tsitaat:Algselt postitas whitty
Ossa, pagan, seal ju lausa 3 nägu!! vapustav..
 Kellele on,kellele pole,tore et minuga ühel nõul oled
[Muudetud: 12-13-2008 Animus]
Postitused: 82
Teemad: 5
Liitus: Dec 2007
Aga hauaplaadi kohta ei,, ei,, ei teagi kohe, tundub suht tõene. [/quote]
Teispoolsus,Müstika,Avastust kui palju.
|