Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Orbide ja ka üks nägude jäädvustus Viljandi surnuaial
#1
Käisin päeval pildistamas ning arvatavasti sain endale orbid peale.http://www.rate.ee/albums/MostWantedInEst/a332395

Lisasin ka variantvaateid hauakivi nägudest..peaks nüüd aru saama küll.



Muudetud: 8-9-08 kell 10:05:13 Animus
Vasta
#2
Need näevad välja nagu veepiisad Smile
Kuna need tunduvad olevat esiplaanil.
Aga ega mina pole mingine asjatundja, lihtsalt minu arvamus.
Vasta
#3
see oli nii et kuiv ilm oli ja enne kui pildistama hakkasin puhastasin .läätse ka ära prillilapiga .et ei jääx mingeid totrusi peae. aga sellest kohast 3m eemale läxin polnud enam selliseid nn orbe peal ja kui tagasi astusin oli uuesti sama koha peal ..

Muutus: markeerisin õigekirja, paluks autoril parandada ja edaspidi kirutada õigekirjas.

Muudetud: 31-7-08 kell 23:53:00 Thorondor
Vasta
#4
Need ei ole jah orbid, kui täpsemalt vaatama hakata... Pigem tõesti niiskuspiisakeste või päikesepeegeldusega kaameras, mis tekitab ka vahetevahel pildile ringjaid heledamaid laike.
Vasta
#5
Sellel ühel pildil, mida mina vaatasin, oli ringil täitsa orbi tekstuur.

Aga teema autorile, palun kirjuta korralikult. Kasuta suuri tähti ja ära asenda häälikuid.
Vasta
#6
1-3 pilt: orbid
4 pilt: mitte midagi
5 pilt: orbid
6 pilt: otsitud pikslid
Vasta
#7
Väga hea et sellist infot siin saab sest igalpool.on skeptikuid,ning ise annab tegelikult seda Orb-i tekstuuri kindlaks teha suht raskelt.

Muudetud: 31-7-08 kell 23:33:54 Animus
Vasta
#8
Ikka ja jälle feik orbid!
Ma ei jõua enam ära, vaadata selliseid pilte!
Kasutage otsingut ja postitage oma orbid orbide teema alla!
Vasta
#9
Esimesel ja teisel pildil olid need rohkem nagu udulaigud,kuid need võisid ka orbid olla.
3. pildil on aga äratuntav orb.
4. pildil ei ole miskit,küll aga näen sealsel ühel taimel imeliku tekstuuri
5. aga ei saa välistada valguse peegeldusest tulevat ringe.
6. ei ole mitte midagi mud,peale väikeste pragude.
Vasta
#10
Tegin ükskord igavusest kodus videot, pärast vaadates lendlesid valged-heledad laigud üles alla, minu ümber. Lolli peaga kustutasin video ära, aga usun, et need olid orbid.
Ainuke asi, et nende mõttest ja olemasolust ei saa ma kohe üldse aru !
Vasta
#11
oleks aeg siis hakata aru saama Smile

Muutus: Oleks viimane aeg hakata aru saama, et väikeste tähtedega ei alustata siin foorumis lauset.

Muudetud: 20-8-08 kell 14:54:46 Thorondor
Vasta
#12
Need ei ole ju orbid - see on puhas füüsika

ja muide sellel nägude pildil on näo kujutisi veel (päris mitu)
Vasta
#13
Sellel viimasel pildil ma näen mingid mehe nägu, tüdruku nägu ja alumisel mingi kassi nägu vms. Laugh
Suht huvitav pilt.
Vasta
#14
Oleme ka pildistamas kaind suht ammu ehitatud haiglas. koikide piltide peal orbidLaugh
LOpuks olid mingid punased laigud ka ei tea, arvutis neid enam polnud.
Vasta
#15
Tolm või miski näiteks
Vasta
#16
Nägusid pole. Sama hästi võiks selliseid nägusid otsida pilvedest. Põhimõtteliselt on see tühjast millegi otsimine, või nagu ees pool öeldud, otsitud pixelid. Orbid on tõelised.
Vasta
#17
orbid?
Need tolmuterad, niiskusepiisad?
Kes üldse tuleks millegi sellise peale, et omistada heledale laigule üleloomulik iseloom...

Need pildid on täielik udu, inimene näeb, mida tahab näha.., sisseehitatud näotuvastamisinstinkt hoolitseb selle eest...
Vasta
#18
Öösel saab paremad pildid. Eriti kui mustvalget ja välku kasutada.
Vasta
#19
See on tolm. Teisel ja kolmandal kindlasti. See, et paljud orbe jõle tõsiselt võtavad, võtku arvesse, et orb on siiski energiakogum, mitte alati mingi ull spets avastus. Sa istud praegu arvuti taga, sindki võib ümbritseda energia. Veepiisad on tihti teravamad (peegelduvad rohkem kui tolm), aga tolm alati tuhm ja puntras koos. Õige orb on seest kõvasti teistsugune - värvid jnejne...ka neid on palju erinevaid...

Aga see, kes ajab kodus jooni pildil, lootes rämedalt, et äkki on ikka mul nüüd mingi orb pildil, võiks meelde jätta, et siiski ei ole mõtet liiga palju loota kunagi....kujutad veel ette endale.
Vasta
#20
No kui need on orbid siis sellisel juhul on Audru surnuaed ja terve audru neid paksult täis, sest siin jääb iga kolmanda pildi peale midagi sellist=). Aga hauaplaadi kohta ei,, ei,, ei teagi kohe, tundub suht tõene.
Vasta
#21
No kui need on orbid siis sellisel juhul on Audru surnuaed ja terve audru neid paksult täis, sest siin jääb iga kolmanda pildi peale midagi sellist=). Aga hauaplaadi kohta ei,, ei,, ei teagi kohe, tundub suht tõene.

Ega jhh,sellest see mäss ongi ...keegi ei usu ega ei saa aru mis asi see on ,skeptikud puha.
Vasta
#22
Kui ilm oli nii kuiv, siis see on tolm. Tolm riietelt, ümbrusest. Misiganes.
Vasta
#23
Ossa, pagan, seal ju lausa 3 nägu!! vapustav..
Vasta
#24
Tsitaat:Algselt postitas whitty
Ossa, pagan, seal ju lausa 3 nägu!! vapustav..

Laugh Kellele on,kellele pole,tore et minuga ühel nõul oled Smile

[Muudetud: 12-13-2008 Animus]
Vasta
#25
Aga hauaplaadi kohta ei,, ei,, ei teagi kohe, tundub suht tõene. [/quote]

Teispoolsus,Müstika,Avastust kui palju. Smile
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Üks huvitav klõps Pega 1 2,892 29-12-2013, 13:05
Viimane postitus: Digitaria
  Üks hirmuäratav juhtum KummitusKummikus 1 3,073 11-12-2013, 04:45
Viimane postitus: MarkoJ
  Toa ukse eest liikus mööda üks roheline kuju ja voodi värise littlesch 2 2,645 27-07-2009, 14:16
Viimane postitus: Ares
  Täna juhtus üks väga imelik asi .... DooM 58 20,923 11-11-2007, 16:41
Viimane postitus: kurk

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne