16-10-2020, 21:43
Tere!
Kas keegi oskab öelda, kus Eestis selline märk võiks asuda ning miks?
Kas keegi oskab öelda, kus Eestis selline märk võiks asuda ning miks?
|
Ufo liiklusmärk
|
| Sõnumeid selles teemas |
|
Ufo liiklusmärk - Autor: kikike5 - 16-10-2020, 21:43
RE: Ufo liiklusmärk - Autor: vello - 17-10-2020, 19:01
RE: Ufo liiklusmärk - Autor: fenomen - 30-10-2020, 16:28
|
| Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: |
| 1 külali(st)ne |