Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reptiloidid ja hübriidid Eesti poliitikas
#1
Tere kõigile. Enne kirjutamist tahan rõhuda, et antud kirjutis ei oma poliitilist agendat ning on minu tõlgendus käimasolevast assimilatsiooniprogrammist.

Olles tutvunud mitmete David Icke teoste ja neis kirjeldatud indiviididega, on mul tekkinud tugevad kahtlused, et praegu valitsust moodustavad poliitikud on suurelt jaolt reptiloidid, kes on siin oma pahelikke eesmärke täide viimas.

Kui vaadata pressikonverentside fotosid, on selgelt näha seal istuvate isikute reptiloidsed tunnused - külm pilk, kohati rõhutatult kitsad näojooned (kuid mitte alati, sest nähtavasti on vähemalt Mart Helme kehastus üsna korpulentne), valelikud ja põikavad vastused intervjuudes, salakaval irve ning selged poliitilised eesmärgid eesti rahva eraldamiseks muust maailmast ning seejärel assimileerimiseks (divide & conquer).

Mõeldes reptiloidide dünastiatele ning nende võimalikule ühiskonnakorraldusele, on üsna tõenäoline, et Helmede ja Ansipi-Rõivase dünastiate vahel on kerkinud esile vastuolud võimuambitsioonides ning selle tulemused kajastuvad selgelt ka meie päevapoliitikas.

Eesti poliitikasse on viimastel aastatel sirgunud mitmeid noori poliitikuid, kelle puhul on põhjust arvata, et tegemist on 2. põlvkonna inimese-reptiloidi hübriididega. Eeskätt pean silmas nt Taavi Rõivast, Jaak Madisoni ja Ruuben Kaalepit, kelle metoodika rahvaste allutamisel on märkimisväärselt arenenum ning informatsioonipõhisem kui nende eelkäijatel. Nii rakendavad noored hübriidid oma geneetiliselt omandatud oskusi nt sotsiaalmeedia mõjutamisel või rahvamasside manipuleerimisel pelgalt käemärkidega.

Ühtlasi esitaks lugejatele küsimuse, kas kuskil on avalikult saadaval ka Eesti reptiloidide nimekiri (selle puudumisel tuleks see kindlasti luua)?

Elagu vastupanu!
Vasta
#2
(10-04-2019, 17:33 )taavetitk Kirjutas: on mul tekkinud tugevad kahtlused, et praegu valitsust moodustavad poliitikud on suurelt jaolt reptiloidid, kes on siin oma pahelikke eesmärke täide viimas.

Need tugevad kahtlused on sul tekkinud tugevast antipaatiast loodava valitsuse vastu. wink

Vasta
#3
(10-04-2019, 17:56 )vasamasa Kirjutas:
(10-04-2019, 17:33 )taavetitk Kirjutas: on mul tekkinud tugevad kahtlused, et praegu valitsust moodustavad poliitikud on suurelt jaolt reptiloidid, kes on siin oma pahelikke eesmärke täide viimas.

Need tugevad kahtlused on sul tekkinud tugevast antipaatiast loodava valitsuse vastu. wink

Ent märgid on olemas ja neid ei saa ignoreerida. Mul on poliitikast üsna ükskõik, aga ei taha saada assimileeritud.
(10-04-2019, 17:53 )Naut Kirjutas: Bla bla Eesti poliitikas ja EI oma poliitilist agendat?
Näita oma keel ette, Taavetitk, äkki siin tulid ise Che Guevaraks kostümeeritult oma vastaseid krokudeks värvima, et saaks paremad pesitsuskohad endale.
Mis?
Keel letti ja kohe.
: f
: k

: P

Kas mõõdame su nina üle? Kes ei ütle, et oledki ise 2. generatsiooni hübriid siin oma infopogrommi täide viimas.
Vasta
#4
Savisaar annab küll reptiloidi mõõdu väljaSmile
Vasta
#5
(10-04-2019, 18:00 )taavetitk Kirjutas: Kas mõõdame su nina üle? Kes ei ütle, et oledki ise 2. generatsiooni hübriid siin oma infopogrommi täide viimas.

Miks siis 2.generatsiooni, pardontje mua. : P

Aga no analüüsiks seda kommi nr.1 ja sealset kodanik taavetitki keelkasutust nüüd ilusasti järgimööda:

oma poliitilist agendat
praegu valitsust moodustavad poliitikud
Mart Helme
poliitilised eesmärgid
võimalikule ühiskonnakorraldusele
Helmede ja Ansipi-Rõivase
vastuolud võimuambitsioonides
päevapoliitikas.
Eesti poliitikasse
mitmeid noori poliitikuid
Taavi Rõivast, Jaak Madisoni ja Ruuben Kaalepit


ja siis tuleb lõppu see:
Mul on poliitikast üsna ükskõik

Selle kõige peale ma ikka küsiks nagu taas oma lemmikküsimust:
MITMENDASSE ALGKOOLI KLASSI lugupeetav arvab siinse foorumirahva kuuluvat?

Poliitiline mudru on siin foorumis aga out.
Kehv maskeering sul, "revolutsionäär".

Vasta
#6
Enne inim-kehastust on igaühe personaalne vaim-tervikolemus kogenud miljoneid kordi taimede & loomade kehastusi .... enne nö "soojavereliste" loomade kehastusi oli nö "külmavereliste" loomade kehastuste kogemine, ning siia kuuluvad ka saurused-reptiilid.

Icke käsitlus on kuidagi "poolik", ta üritab luua pilti, justkui KÕIK kunagi reptiiliks kehastunud oleksgi jäänud vaid reptiil-kehastuse küüsi (ammusel ajal dinosaurus, hiljutistes kehastustes broilerist krokoni & nüüd esimest kehastust reptiil-inimesena).

Näiteks mina olen ammusel dinosauruste ajal kehastunud "T-Rex'iks", ning hilisemal ajal ka "ussiks-maoks", st Icke järgi oleks ma "reptiil" ... kuid hilisemates kehastustes olen ma kogenud ka "soojavereliste" kehastusi (rott, tiiger, jänes, karu, jne) .... hingeloomi tuleb osata nö "ümber lülitada" vastavalt vajadusele, ning arenenud isiksusel peaks olema suur kogus erinevaid hingeloomi.

Reptiilide eelis on selles, et nad suudavad keerulisi asju lihtsalt seletada ... ehk reptiil suudaks kuitahes keerulise teema juures tuua kõigele mõistetavaid 3S (söök-seks-s*tt) analoogiaid.

-------

Pigem saaksid enda jaoks "sügavama selguse" vandenõu-teooriate ühe teise alam-haru abil: Rotschild-Rockefeller erinevus.

Senine KeskReform & SotsIsamaa on olnud Rotschildide erinevate alam-harude esindus - Ekre on aga Rokefellerite suuna esindus - Eesti Iseseisvuspartei oli neist mõlemast vaba ... kõik maailma suuremad sõjad on olnud Rotschild-Rokefelleri vaheliste "mõjusfääride jagamiste" tulemid (sõdade kasumid neile, inimkaotused ja purustused kõigile maailma rahvastele).

Näiteid:
1) Ühe lähis-ida riigi küsimus:
1a) Rotschildide jaoks on praegune "igas riigis laiali" elamine ok ... KeskReform & SotsIsamaa tunnustasid nende "vana pealinna".
1b) Rockefellerite jaoks on "riik" oluline (a'la Krimmi sõda 1863, et Vene tsaari-riik ei saaks lähis-idasse valguda) ... Ekre tunnustab nende uue pealinna asukohta.

2) Kohtute tööpõhimõtted:
2a) Rotschildidele sobib "euroopalik" kaudsete tõendite põhine kohtu-pidamine (justkui mitu kaudset tõendit tõestaks kogumina midagi).
2b) Rockefelleritele sobib "ameerikalik" otseste tõendite põhine kohtu-pidamine ... siit tuleneb see Ekre-ga seostatav "kohtunike pead veerevad hala" (seniste kaudsete tõendite asemel tuleb otseseid tõendeid hakata koguma, ehk senised kohtunikud ei kõlba enam).

3) Rahvuslus:
3a) Rotschilide jaoks poleks rahvuslust vaja: juutlus levib nais-liini pidi, ehk "rahvaste paablis" säilitaks juudid võtme-positsiooni .... Sots-Reform'i jaoks pole rahvuslus oluline.
3b) Rockefellerite jaoks on rahvuslus kasulik: nii saab inimesi tööle meelitada nö "oma riigi" nimel (a'la Saksa 3. riigi aegne teadus-tehniline progress "oma riigi nimel") ... Ekre jaoks on rahvuslus oluline (siin kattuvad eestlaste huvid ühe juudipere huvidega).

4) Loodus:
4a) Rotschildid pigem säästaks loodust (rohelised, kui Rotschildide üks harusid).
4b) Rockefellerid pigem lagastaks loodust (ameerikalik ületarbimine & looduse lagastamine) ... Ekre eelmiste riigikogu valimiste programm lubas fosforiidi kaevandamist & praegu soosivad nad tuumajaama & Enefit Greeni (kui Eestit tulevikus taastuv-elektriga varustava suur-tootja) erastamisega nõustumine.

-----

Kuid olgem ausad: nii sügavad & sisulised vastused ju teema-algatajat ei huvitanud: pigem huvitas pinnapealne poliit-vastandumine (ilma sügavamat sisu hoomamata) .... taolist Rotschild-Rockefeller dimensiooni ei tooks Ekre kunagi aruteludesse (muidu hakkab veel mõni lapse-suu "vana-kaabu" nina kõverust joonlauaga üle mõõtma, ning siis variseks kogu näitemäng kokku) ... ehk teema hääbub "liigse sügavuse" paljastumise tõttu (vandenõu-teooriate järeldused võivad ebasoovitavate avastusteni viia ) Smile
Vasta
#7
Kui sul on FB ja vene keel arusaadav siis........ natuke mõtlemist reptikatest siit. Ümbertõlge oleks liiga mahukas. Seal kannatab FB tõlget kasutada. https://www.facebook.com/liisra/posts/10157337091182873
Vasta
#8
Eile just trehvasin kogemata suhtlema ühe tädikesega , kellel on mao silmad. Täitsa reaalne tädike. Oleks noor inimene olnud oleks arvanud, et läätsed või midagi, aga et soliidses eas pensionär, siis vaevalt. Tädi igatahes vältis igati pilku.
Vasta
#9
Kus linnas?
Vasta
#10
Stockholmis.
Vasta
#11
Kas maa peal on reptiile? Kas jumal on olemas? Kas peale surma on veel miskit? Kas maakera on silinderöölamp pöörlemas magamistoas ,mis seintele tontlike multikaid kujustab? Kas neil küsimustele on põhimõttelisi erinevusi? Neli varianti vastata. Pigem jah. Pigem ei. Fifti-fifti. Ei huvita- ei lähe üldse korda. Kui ,,küsija,, määratleb end neljast ühes ,siis vastustest rahuldab see, mida oodatakse ,näha soovitakse , uskuda tahetakse või tglt ise arvati. Ja kui küsimused -vastused paigas kuhu suunatakse nii oma ,,energia vool,,? Peale seda võib korrata. Ja siis uuesti ja uuesti. Mida väestame?
Vasta
#12
(12-04-2019, 08:20 )Lokster Kirjutas: Ja kui küsimused -vastused paigas kuhu suunatakse nii oma ,,energia vool,,? Peale seda võib korrata. Ja siis uuesti ja uuesti. Mida väestame?

Tähendab, et kui piisav hulk inimesi on veendunud, et Maa on lame, hakkame selle kohta ka käegakatsutavaid tõendeid saama? Toimuksid reisid ketta servale, selle all olevat kilpkonna vaatama (kui selline kohe teooriasse sisse panna)? Tundub,, et kvantfüüsikas selline protsess täitsa toimub - kuna asjast aru saajaid on üsna vähe, piisab kui väike hulk teadlasi arvavad, et võiks olla teatud osake olemas, siis seda otsitakse ja mõne aja pärast leitaksegi, siis järgmine jne.
Vasta
#13
Kui lamedike osakaal ületab 50 prossu ,siis NENDE jaoks muutub ,,käsitsetavaks,, lame pind. Nad võivad nii näha ja ka endile ära tõestada. See ei tähenda ,et ülejäänuile nii on. Mustangi kuningriigis usutakse samuti lamelisust. See on aga täiesti põhjendatud ja tõene.Nad elavad mäestiku ( vulkaaniline vana hammastik) keskel ,orus. Välja ei käi. Neil ongi lame, et mitte öelda kausjas. Sest sellega piirdub nende maailm ja vajadus. See mis neisse ei puutu , ei pea ka päid vaevama. Tundub ju loogiline. Kui neil pole vaja lennukiga njujorki tööle käia ,siis milleks muu? Kui neile näidata mingit fotot, siis nende aju ja ,,andurid,, seda vastu ei võta. Neile pole tühikut ja arusaamatu info ei jõua ,,kohale,,.. Soov universumit kaardistada ja seda omakasuks kallutada , pole selle taustal vähem ,,napakas,,. Et teadustõestusi uskuda ,peab eelnema usk teadusesse. Usaldus-usutavus. Ükski info kild ei kõneta ega mahu pähe kui sellele pole eelnenud ,,massilised pooldajad,,. See oleks massimeelne pool vastusest. Aga on võimalik isegi jeesus taevasse manda-väestada. Masside jõul . Jelena Roerichi libamunk näiteks oli päris-päris. Tunnistajatega. Ei mul pole massimeele teadustõestusi anda.
Vasta
#14
Totaalne paravärk- juttu maosilmadega läätsedest (on olnud juhust selliseidki näha, maksavad ainult 30 dollarit) kannatab ajada küll, aga dollarimärgiline silmavaade väärib kustutamist...

https://www.lensdirect.com/green-reptile...-halloween
Vasta
#15
Halloweeni ajal on neid helendavaid, kassi, sisaliku ja muid läätsi igas pudi-padi poes müüa. Olen ise prismast lapsele ostnud - etenduse jaoks.
Vasta
#16
Eks ta ole jah. Rootsi pesionärid sihukesed 70-80 aastased ostavad endale reptiililäätsed silma ja kihutavad rullaatoritega mööda linna ringi.
Ta silmavärv polnud üldse sihukestes säravates ja puhastes toonides nagu on läätsed. Silmaiiris oli heledam hallikaspruun ja ja silmatera oli keskelt must, elliptiliselt väljavenitatud. Tädi vältis täiega otsa vaatamist.
Igasugused läätse kandjad püüavad just kõigile demonstreerida oma erilist pilku, et saada osa teiste inimeste rektsioonist. Füüsilises plaanis näeb Stockis ringi liikudes igat sorti sulelisi-karvaseid ja inimese laadseid olendeid, aga ka energeetilises plaanis võib vahel mõne nähtamatuga kokku põrgata.
Vasta
#17
Ja-jah...säravad-säravad...sai siin ühele glaukoomikae "säravad" läätsed toodud...särasid nagu jube.
Vasta
#18
Internett glaukoomipilte täis. Digitaaria, kas on sarnane?
Teine küsimus on et ehk glaukoom ongi reptiili tunnus?
Vasta
#19
Ei sarnane glaukoomiga, pupill oli selgelt elliptiline
Vasta
#20
Kuulge, tõsiselt või...? Ma tõin selle näite vaid kummutamaks sügavalt ekslikku väidet, nagu peaks lääts olema alati "...sihukestes säravates ja puhastes toonides.." Lääts on täpselt selline, nagu selle kujundaja on seda ette näinud.
Vasta
#21
(11-04-2019, 07:25 )Digitaria Kirjutas: Eile just trehvasin kogemata suhtlema ühe tädikesega , kellel on mao silmad. Täitsa reaalne tädike. Oleks noor inimene olnud oleks arvanud, et läätsed või midagi, aga et soliidses eas pensionär, siis vaevalt. Tädi igatahes vältis igati pilku.
Midagi sarnast rääkis ka mu üks sõbra sugulane, et nägi Eestis ja et oli tegu lasteaiatöötajaga. See info on muidugi "telefonimäng", sest ise ma ju ei näinud.

Glaukoom on aga selline: https://www.google.com/search?q=glaucoma...45&bih=636

[Pilt: glaucoma.jpg?itok=eSgO5Tyj]

Kuid mina isiklikult Icke reptiili-teooriat ei usu, igatahes mitte sellisena nagu tema seda esitab - et meie maailma eliit muutub aegajalt sisalikeks ja sööb hommikuks imikuid. Sorri, aga see on sama , mis lame maa - mõeldud välja vandenõuteooriate diskrediteerimiseks. Või, kas just selle jaoks välja mõeldud, kuid igatahes ära kasutatud selleks. Et tõmmata igasugustele peavoolus kahtlejatele üle vindi keeramisega vesi peale.

Ses mõttes olen ma Lahendustega ühes paadis, et inimkehas on kehastunud erinevad olenditetüübid. Inimkehasse on "installitud" eri tüüpi olendite "tarkvara". Kuid erinevalt Lahendustest ma ei näe 12 erinevat juurrassi, vaid need erinevad tüübid on "laiali määritud" tasapinna peale, igasugused vahevormid on "lubatud". Jaotamine on puhtalt kokkuleppeline, kas näed seal 12 eri tüüpi või rohkem-vähem. Õigemini pigem, kerapinna peale on laiali määritud need tüübid. Ja sügavuse mõõde on ka.

Vasta
#22
Mõnel inimesel on jah selline haigus - https://www.factroom.ru/facts/wp-content...09/188.jpg

No aga kuulsuste esinemiste ajal hetkeks silmade moondumine maosilmadeks on ju puhas feik !!!
Vasta
#23
(13-04-2019, 12:50 )vasamasa Kirjutas: Mõnel inimesel on jah selline haigus - https://www.factroom.ru/facts/wp-content...09/188.jpg

No aga kuulsuste esinemiste ajal hetkeks silmade moondumine maosilmadeks on ju puhas feik !!!

Selline silmahaigus võis tõesti olla. Sellega olen juba nõus, aga muidu läätsed ..läätsed.
Vasta
#24
Mis neil läätsedel viga? Lihtsameelsete metroos lollitamiseks käravad täiega...

https://www.spookyeyes.com/halloween-con...enses-pair

Vasta
#25
(Eesti)peaks momendil sulgudes olema.
Kes vene keelest aru saab siis soovitan vaadata ja kuulata. Kes usub ja kes ei, vaba valik!
https://youtu.be/eNsQsgcTCtE
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Eesti ja rahvusvaheline õigus xcad 34 1,667 20-03-2024, 12:17
Viimane postitus: Kunglas
  Eesti vabamüürlased Pohlatohlakas 226 151,862 05-01-2022, 07:04
Viimane postitus: Maakristall
  Eesti kujundamine läbi massimeedia WEbdES 46 29,706 31-08-2021, 16:32
Viimane postitus: Aadu66
  Kes on reptiloidid? Inuaki - reptiil minu sees Ärtu 121 52,064 25-06-2021, 15:55
Viimane postitus: Mannu
  Eesti Vabadussõjalaste Liit Aztecca 16 12,084 25-09-2020, 12:09
Viimane postitus: euroruubel
  Teeme Eesti NATO baasiks zepac 25 9,521 06-12-2019, 07:06
Viimane postitus: I'll be back
  Stalkeris kuulutas Tarkovski ette Eesti tulevast iseseisvust Gemini 4 6,561 01-11-2016, 14:35
Viimane postitus: stepsel
  Eesti - USA vasall John Baum 3 3,787 15-08-2014, 15:59
Viimane postitus: Nielander
  Satanistlikud sõnad eesti keeles protsent 41 19,424 29-09-2010, 15:22
Viimane postitus: Nielander
  MI6 - British Secret Service - nähtamatu käsi poliitikas? Tutanhamon 10 6,134 10-05-2007, 11:17
Viimane postitus: excubitoris

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat