Postita vastus 
 
Teema reiting:
  • 1 Häält - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kes on reptiloidid, tulnukad?
Autor Sõnum
Ärtu
Tavaliige

Postitusi: 50
Liitunud: Oct 2007
07-11-2007 19:16
Postitus: #1
Kes on reptiloidid, tulnukad?
Väike küsimus siis laiale ringile/ümarlauale või mulle kaarega seonduvale seltsile : Kes on reptliloidid? Kust on nad tulnud? olid nad enne meid siin planeedil [siinkohal olgu välistatud tarvini teooria ]? Võibolla oleme hoopis meie tulnukad? Mis seos on neil illuminaatidega?
Kes teab, võiks mõne seletuse välja jagada.. minul on asjast mingisugune ülevaade olemas david icke "matrixi lapsed" näol, olles selle oma silma sarvkesast läbi lasknud..aga kas olen õigel teel, nüüd siis alljärgneval arutelul selgub..ehk ..

Muudetud: 7-11-07 kell 22:22:57 Hallucigenia

Muudetud: 3-4-08 kell 10:09:18 Celtic

The Truth Is Out There
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Ärtu
Tavaliige

Postitusi: 50
Liitunud: Oct 2007
07-11-2007 23:04
Postitus: #2
 
Sellepärast otsustasingi teadjamate seltsiliste käes aru pärida.. Tüüp tundus jah kuidagi vastikult palju ja liiga tõeselt matkivat seda Neo värki..Hilisemaid raamatuid pole väga tsekkinud, kuna see teoski on ni rämedalt paksult infot täis riivutud et annab seda materjali endale sisse helpida.. tolles raamatus käsitles ta muidugi paljusi erinavaid teemasid nagu religioon jne.. Päris julka ta ka sinna lehtede peale laiali vist ei määrinud..Kõik need koopamaalingud ja arheoloogilised leiud on küll olemas, aag kuidas neid õieti tõlgendada, see on ise küss..tema tegi seda nõnnati.. Ja kui uskuda 100% iga tema avalikustatud vaimuvilja, siis oleks üsna loogiline et krutid ära kuna see praeguse reaalsusega sugusummagi ei taha kokku minna..Aga reptiloidid ei ole ju icke kujtuteldavad sõbrakesed, nendest ajaloos ju ennegi juttu olnud..ja kui Icke saabki endale pikkade varrukatega valge särgi, mis talle selja taha kokku sõlmitakse, räägitakse nendest reptiilidest ikka edasi ma kardan..aga kus on siis tõde? hullusärgis või otse meie kõrval tänavas?

The Truth Is Out There
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Thorondor
reserv-administraator

Postitusi: 4,889
Liitunud: Nov 2003
07-11-2007 23:38
Postitus: #3
 
Peale selle on olemas ka Sitchini teooria, mis vist ühildub Ickega. Sumeri savitahvlid. See kuidas nad Nibiruga ringi sõidavad ja meid lõid kulda oma atmosfääri kaitseks kaevama. Ristasid oma geenid inimahvidega.

Kolmas variant, mis läheb veel rohkem ajas tagasi oleks siis Nibiru enda teooria. Seda vist HadziOgloe toetab. http://www.nibiruancouncil.com/html/reptilians.html St, et on olemas reptiilid. Reptiloidid on need, kes eksisteerivad ka inimkujul.

Ma tunnen näiteks, et ma ei oska sellise infoga midagi ette võtta. Piisab ka sellest teadmisest, et on miskid pahad mehed võimul, kes ei ole eriti inimsõbralikud.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
excubitoris
Kes-Kus-Miks-oloog

Postitusi: 11,466
Liitunud: Apr 2007
08-11-2007 06:34
Postitus: #4
 
Reptiloidid on tulnud jutuks juba 1700 aastatel kui mõned ärksamad teadlased kogusid materjale inimese kujulistest ja tarkadest "maduinimestest". Kui veel täpsemalt kirjutada siis reptiloididest kirjutasid juba vanad sumerid oma kiilkirja tahvlitest. Reptiloidide eeskujuks on madu Piiblist kes keelitas Eevat maitsma üht teatud puuvilja. Seega Jason kui lahmid, et Icke vaatas filmi Matrix ja siis kukkus kirjutama on pehmelt öeldes möla.
Icke "istus" teemas juba siis kui Lollidemetsas ei osatudki veel selliseid spets-efekte teha kui seal filmis näha. Kui juba jutt servast Matrixi filmile läks siis juba 1800 kuskil üks füüsik (kes hetkel tõesti ei mäleta nime sest lugesin sellest rohkem kui 15a tagasi) rääkis analoogilisest võimalusest ning üldse virtuaalsest reaalsusest. Kui täpsemalt ajalugu vaadata siis leidub sealt teisgi huvitavaid jutte mis käsitlevad seda teemat ehk siis virtuaalset maailma (inimene näeb ja elab sellises maailmas mille ta lõi oma mõtte energia kaasabil) ja ka meie mõistes roomajatest arenenud mõistusega humanoide.
Minu jaoks huvitavaim moment antud küsimuses oli kui USAs ühel kohtumis õhtul küsiti autor Zitchini käest, et mitmetes tõlgetes ja ka hilsemates tekstides mis räägivad Sumerist oli ja on juttu madu inimestest ning tarkdest ussidest ja ka on teada, et mitmed tolleaegsed rahvad kummadasid madu kui tarkuse sümbolit siis miks sellest oma raamatutes tema ka ei kirjuta - vastuses oli umbes selline (mälust tõlge) - "mulle öeldi, et sellest tuleb vaikida" - "I was told NOT to write about that subject" ....

Lõpetuseks üks link - Ärtule - loodan, et avab natike silmi - kõike kolme ;-)
http://covertmatrix.fileave.com/index.html

Tegelikult on kõik lihtne aga me pole sellest veel aru saanud ...
*
Sa pead tegema HEAD halvast, sest millestki muust teda teha pole.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
excubitoris
Kes-Kus-Miks-oloog

Postitusi: 11,466
Liitunud: Apr 2007
08-11-2007 07:05
Postitus: #5
 
Sealt - http://www.para-web.org/viewthread.php?tid=2963&page=1 natuke ...

Darwini teooriat täielikult välistada ei saa. See on seotud arenguga ning kuigi liikide tekkimine ei ole selle teooria pärusmaa siis liikide areng on küll. Lühidalt liik EI muutu teiseks liigiks (kala roomajaks ja roomaja imetajaks) küll aga toimub parimate ellujäämise osa.

Kiire muinasajaloo kursus. Sauroidid ja humanoidid tekkisid KOOS planeedil Maa. Selle tekitas Universumi infoväli mis "kammib" planeete ning leiab elu tekkeks sobilikke pklaneete ning siis võnkumise abil (DNA on nagu antenn mis võtab vastu signaale kosmosest - meenuta hiljutist uudist - raadia nanotoru) loob organisme kes siis hakkavad arenema Darwini poolt paika pandud põhimõttel.

Kuna Universum on suur ja mõned rassid on vanemad siis käivad nad otsimas sobilikke planeete enda eluruumi laiendamiseks. Selle käigus leides planeete kus elu ei ole veel võtnud mõistuslikke vorme asuvad nad seal elama kuid leides mõistuslikke vorme peavad nad lahkuma - kuid osad neist ignoreerivad erinevatel põhjustel seda Universumi reeglit ning "näpivad" aborigeenide DNAd sellega muutes inimese (siin planeedil) arengu suundi ja võimalusi. Kõik see toimus ka Maal. Sauroidid ja humanoidid kasvasid koos. Mõlemaltel oli eeldusi saada intelligentseks rassiks ja see ka toimis. Tänu sellele toimusid mitmed konfliktid kui lõpuks taastati rahu mille tulemusena lõi õitsele tsivilisatsioon. Järgmises konfliktis võidutsesid inimesed ning sauroididest arenenud humanoidsed (sama liik kuid MODIFITSEERUNUD väliskuju - tere Darwin) reptiloidid löödi Maalt välja. Möödusid aastad (korruta astmel n) ning ühel hetkel otsustas üks reptiloidide fraktsioon naasta Maale - oma ürg kodusse. Saabudes avastasid nad, et vahepeal olid inimesed näidanud oma parimaid ja halvimaid külgi ning inimtsivilisatsioon oli elanud üle tõuse (Päikesesüsteemi laiune tsivilisatsioon mis ka konflikitide kokku kukkus - Iapetus, Marsi konstruktsioonid) ja mõõne ning oli ka hetkel mitte just parimas "konditsioonid". Nüüd jõuame aega mida kirjeldab Sithcin. Maakera oli jaotatud 1 korda X (kellest hetkel loetakse on jäänud alles 13) perekonna vahel kellede kätes oli kogu teadus ja informatsioon (illuminaadid = valgustatud) kuid kes samas hoidsid ülejäänud inimesi orjadena kinni.
Kuigi Piibel (mis on koostatud paljustki ühe selle perekonna võsu poolt Itaalias - Borgia) väidab, et inimene elas Eedeni aias ei olnud see päris nii - asi meenutas rohkem Marxi "märga" unenägu. Töölised olid kui sipelgad kes rügasid kuninganna heaks ja "ühiskonna" nimel.
Kuna saabunud reptiloidid olid rohkem "maailma näinud" siis otsustasid nad asja parandada ning aitasid inimesel saada "nägijaks" - madu Eedeni aias. Tulemusena sai nägijaks saanud inimene hakkas vastu ning tekkis konflikt mis laastas planeedi. Kuigi Illuminaadid olid kaotanud avaliku võimu oli neil veel piisavalt vahendeid, et võidelda. Valisid nad esialgu Planeedilt lahkumise tee kuid Galaktika nõukogu otsusel pandi Maale ümber jõuväli (mida tänapäeval loetakse Van Alleni vööks) mis ei lase illuminaatide geenide omanikke Maalt lahkuda, et nad ei levitaks oma korrumpeerumist ka teistele süsteemidele.
Seega jäid illuminaadid "telgitagusteks" jõududeks oodates päeva mil saavad muuta oma geene nii, et petta ära jõuväli ning lahkuda universumi avarsutesse ...

Samal ajal on nad lähtuvalt oma varasematest teadmistest püüdnud ka taastada oma võimu. Selle võitluse tulemusi me näeme iga päev ning sellest rääkimine läheb tipa poliitilise korrektsuse teisele poole kuna puudutab teatud rahvusrühmi ja religioone ning miks kes ja kuidas need asjad kokku pani ...

Lühidalt ehk nii palju, et ajalugu mida teame vastab laias laastus tõele - kuid muudetud on põhjused MIKS seda või teist sõda just tehti. Teatud iiskute japerekondade rikastumine "sõjaärist" on neile lihtsalt boonuseks .

Tegelikult on kõik lihtne aga me pole sellest veel aru saanud ...
*
Sa pead tegema HEAD halvast, sest millestki muust teda teha pole.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Hallucigenia
Veteran

Postitusi: 3,548
Liitunud: Dec 2004
08-11-2007 07:23
Postitus: #6
 
Liitsin kaks identse algpostitusega teemat, mille Ärtu näpuka tõttu teinud oli. Eelnevate postituste järjestusloogika ehk pisut kõigub seetõttu, aga vast väga ei häri.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Hallucigenia
Veteran

Postitusi: 3,548
Liitunud: Dec 2004
08-11-2007 07:30
Postitus: #7
 
Tsitaat:Algselt postitas: excubitoris
Seega Jason kui lahmid, et Icke vaatas filmi Matrix ja siis kukkus kirjutama on pehmelt öeldes möla.
Küllap, jah, teadis Icke ("anti talle "teada""?) ka muid allikaid peale Matrixi. Kas see teda palju aidanud on käsitluse adekvaatsuse mõttes, on muidugi omaette küsimus.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Thorondor
reserv-administraator

Postitusi: 4,889
Liitunud: Nov 2003
11-11-2007 21:42
Postitus: #8
 
Jagasin teema kaheks. Siia kirjutame reptiloididest ja teises teemas midagi muud.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Zakarum
Uustulnukas

Postitusi: 4
Liitunud: Apr 2008
02-04-2008 15:51
Postitus: #9
 
Area 51 endine töötaja helistab raadiosse ja räägib natuke reptiloididest, mille tulemusena raadiojaam läheb natukeseks ajaks maha. Kas fake või real otsustage ise Smile
Link: http://www.youtube.com/watch?v=7PsIRvZ6n...re=related
EDIT: Veel üks link reptiloidide kohta mis on päris creepy imo :o
Link: http://www.youtube.com/watch?v=mZGh5cCiE...re=related

Muudetud: 2-4-08 kell 18:17:53 Zakarum
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Jason
Bännitud

Postitusi: 1,244
Liitunud: Dec 2004
02-04-2008 16:31
Postitus: #10
 
Tsitaat:Algselt postitas: excubitoris
Kiire muinasajaloo kursus. Sauroidid ja humanoidid tekkisid KOOS planeedil Maa.

ilma, et ma edasist juttu lähemalt vaataks, küsin kohe sissejuhatuseks: millises ülikoolis, millises õppetoolis, millisel kursusel ja millises aines sellist väidet õpetatakse?

http://teateid_tegelikkusest.phpbb24.com/index.php
http://www.youtube.com/watch?v=JenF7pi3xX4
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Jason
Bännitud

Postitusi: 1,244
Liitunud: Dec 2004
02-04-2008 17:57
Postitus: #11
 
kas keegi seletab, mis viidatud videos erilist on?

http://teateid_tegelikkusest.phpbb24.com/index.php
http://www.youtube.com/watch?v=JenF7pi3xX4
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
neoon
Vana kala

Postitusi: 471
Liitunud: Jul 2007
02-04-2008 18:13
Postitus: #12
 
bioloogiliselt on nime järgi otsustades "sauroidid" (saurused) samuti "reptiloidid" (roomajad) Laugh

/Päris jabur/
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Müstik
Shambalas

Postitusi: 13,074
Liitunud: Oct 2004
02-04-2008 20:22
Postitus: #13
 
Reptiilid on roomajad, mitte reptiloidid!
Sul mõisted ka puha segi!

Maailm on täis lahendamata mõistatusi ja mõned neist on veel saladuslikumad, kui üldse osatakse ette kujutada.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Lotharius
Tavaliige

Postitusi: 217
Liitunud: Jan 2008
02-04-2008 22:26
Postitus: #14
 
Küsimus ka teistele - kas on kunagi mingi reptiloid ka leitud või on nad kõik niid kõvad vennad, et ei ussi- ega püssirohi neid ei võta ja kunagi nad juhuslikult kuskile maha ei kärva, et laip või mõni asjandus oleks alles jäänud?

Ma ei väida, et tulnukaid ei ole, ma lihtsalt tahaks konkreetselt seda teada. Mingi youtube'i videod ja fotod erilised tõendid ka ei ole, Photoshopis võib kõigile sisaliku silmad joonistada ning tänapäeva arvutianimatsioone vaadates (mis on realistliku kujutusega) võib ka kõik hoopis ise valmis genereerida.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Gulja
Tavaliige

Postitusi: 173
Liitunud: May 2005
03-04-2008 07:31
Postitus: #15
 
Tsitaat:Algselt postitas: Lotharius
Küsimus ka teistele - kas on kunagi mingi reptiloid ka leitud või on nad kõik niid kõvad vennad, et ei ussi- ega püssirohi neid ei võta ja kunagi nad juhuslikult kuskile maha ei kärva, et laip või mõni asjandus oleks alles jäänud?

Vaevalt küll. Kui mõni ongi ära kärvand siis on na d nii vinged tegijad et jäljed kaovad iseenesest. ja kes juhtub pealt nägema , seda neetakse eluegse halvatuse, pimeduse ja muude suguhaigustega. et suu oleks vakka .wink
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Thorondor
reserv-administraator

Postitusi: 4,889
Liitunud: Nov 2003
03-04-2008 09:49
Postitus: #16
 
Kui sa nad maha tapad, ega nad siis ei pruugi ju reptiloidi välimusega surra.
Teine küsimus on, palju neid siis niisama ringi inimeste seas jookseb, või on kõik mingid asjapulgad ja niisama ei kooserda kuskil. Sel juhul koristatakse laip omade poolt ära ja igaühele ei näidata.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
HUGOTH
Veteran

Postitusi: 1,747
Liitunud: Sep 2007
03-04-2008 11:11
Postitus: #17
 
See on tuttav lugu,kunagi sai ka seda teemat torgitud,meie l meri oli ka rept.Need on orjastajate püramiidi tipus.Eksu kirjutas siin lühdalt ja kõigile sellest arusaadavalt.Ma ei hakka teiste juttu siin ümber jutustama,kes tahab uurib edasi......
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
neoon
Vana kala

Postitusi: 471
Liitunud: Jul 2007
03-04-2008 17:06
Postitus: #18
 
Tsitaat:Algselt postitas: Müstik
Reptiilid on roomajad, mitte reptiloidid!
Sul mõisted ka puha segi!

Sa ei tunne sõna moodustamist. Kui reptiil on roomaja, siis reptiloid on roomaja laadne (ilmselt ühiste esivanematega) elajas.

Kui ei meeldi, siis mõelge parem nimi välja.

Aga huvi pärast võiks mõelda reptiloidide bioloogilise klassifikatsiooni peale.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Lotharius
Tavaliige

Postitusi: 217
Liitunud: Jan 2008
03-04-2008 19:07
Postitus: #19
 
Aga nojah minus tekitab see ikkagi natuke küsimusi, et mingit kindlat tõendit pole. Olen ise ka neid Icke'i raamatuid lugenud aga noh mind need veenda pole küll suutnud, lihtsalt liiga hmmm... paranormaalne Bleh Aga äkki on olemas, ma ei hakka seda ka väitma et neid 100% ei ole.

Ning ka see küsimus, et kui neid inimesi ikka leidub üle maailma, kes jumala kindlalt seda usuvad, siis miks midagi ette ei võeta? Selle asemel, et kuskil foorumites õiendada, alustagu siis mässu orjastajate vastu. Kui ma kindel nende olemasolus oleks, siis ma pigem riskis küll oma eluga, et vabaks saada ning anastajad hävitada. Või kui nende suhtes nii kui nii midagi ette võtta ei saa, siis mida üldse möliseda? Elada edasi nagu siiani elatud on ja asi vask.

Muudetud: 3-4-08 kell 19:08:53 Lotharius
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Jason
Bännitud

Postitusi: 1,244
Liitunud: Dec 2004
03-04-2008 19:57
Postitus: #20
 
Tsitaat:Algselt postitas: Lotharius
Aga nojah minus tekitab see ikkagi natuke küsimusi, et mingit kindlat tõendit pole. Olen ise ka neid Icke'i raamatuid lugenud aga noh mind need veenda pole küll suutnud, lihtsalt liiga hmmm... paranormaalne Bleh Aga äkki on olemas, ma ei hakka seda ka väitma et neid 100% ei ole.

oh sind! sa pole siis ta raamatuid korralikult lugenud. tõendid on sealsamas ära toodud ja need on vaieldamatud. näiteks on paljud inimesed tunnistanud, et nad on näinud bushi ja kuninganna ema sisalikuks moondmas ja lisaks sellele ütleb ka david icke ise korduvalt, et "see võib tunduda küll uskumatu ent see on tõesti tõsi" mis tõendeid sulle veel vaja on? või siis vaata kasvõi seda videot siin, kui muidu aru ei saa! http://youtube.com/watch?v=lex2JUriI8A

http://teateid_tegelikkusest.phpbb24.com/index.php
http://www.youtube.com/watch?v=JenF7pi3xX4
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Lotharius
Tavaliige

Postitusi: 217
Liitunud: Jan 2008
03-04-2008 20:03
Postitus: #21
 
Ei no foorumina ma ei mõelnud konkreetselt seda siin, vaid noh laiemalt veebikeskkonda.

Muideks taoliste videote kvaliteet on alati mind hämmastanud. Kas tehnika areng on mingi 0,5Mpix videokaamerate ja fotoaparaatide peal seisma jäänud?
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Kazluk
Tavaliige

Postitusi: 135
Liitunud: Feb 2007
03-04-2008 20:13
Postitus: #22
 
Tsitaat:Algselt postitas: Lotharius
Muideks taoliste videote kvaliteet on alati mind hämmastanud. Kas tehnika areng on mingi 0,5Mpix videokaamerate ja fotoaparaatide peal seisma jäänud?
Arvesta ka sellega, et kvaliteetsemaid pilte/videoid kiputakse veel vähem uskuma. Tekib selline liiga-hea-et-olla-tõsi moment sellistel puhkudel.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Jason
Bännitud

Postitusi: 1,244
Liitunud: Dec 2004
03-04-2008 20:17
Postitus: #23
 
siis on ju lihtne: keera Iseseisvuspäeva pilt uduseks ja tõend missugune. niisiis on asi orienteeritud sellele, et rohkem usutaks? aga "tõend" mida hinnatakse usutavana tundumise põhjal, on kahjuks väärtusetu. s.t. väärtusetud on sellest tehtavad järeldused.

http://teateid_tegelikkusest.phpbb24.com/index.php
http://www.youtube.com/watch?v=JenF7pi3xX4
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Lotharius
Tavaliige

Postitusi: 217
Liitunud: Jan 2008
03-04-2008 20:19
Postitus: #24
 
Nojah minu jaoks on just taolised ülihalva kvaliteediga videod kahtlased. Seal juba on igasuguste ümber kopeerimiste ja formaatide vahetustega ning enamasti ka halvasti ülesvõetud algmaterjali tõttu see lõppfilm nii uduseks ja deformeerunuks muutunud, et hea kui oma tuttava ära tunned + halva kvaliteedi puhul on ka võltismine kergem, sest nii kui nii eriti hästi sotti ei saa ning mingi 320x320 pixel pilti on kergem muuta kui näiteks teises äärmuses olevat HD materjali millel asja reaalseks muutmiseks peab kõvasti vaeva nägema.

Muudetud: 3-4-08 kell 20:19:40 Lotharius
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Jason
Bännitud

Postitusi: 1,244
Liitunud: Dec 2004
03-04-2008 20:22
Postitus: #25
 
minu esitatud "tõendi" puhul on kvaliteet mõistetav - tegu on ilsmelt telekast salvestatud ja siis ülezuumitud jupiga (sellest, et tegu on vaid silmadel peegelduva valgusega, ma pikemalt ei räägiks - sellest peaks koolilapski aru saama). ja ka teised analoogsed on samal moel saadud. eks omamoodi kõnekas ole aga see muidugi, et mitte kellelgi pole õnnestunud teha mitte ühtki isegi lumeinimesega võrreldavat klippi ega pilti.

http://teateid_tegelikkusest.phpbb24.com/index.php
http://www.youtube.com/watch?v=JenF7pi3xX4
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Postita vastus 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Oletame, et tulnukad jälgivad meid, mida nad meist tahavad? Tutanhamon 226 66,292 27-05-2019 14:23
Viimane postitus: Q11
  Inglimoodi tulnukad ? jack the ghost 15 45 18,725 21-09-2016 08:37
Viimane postitus: Müstik
  Inimlikud tulnukad Villem 20 11,437 10-01-2015 16:04
Viimane postitus: Müstik
  Tulnukad välja mõeldud heajuut 314 95,384 06-11-2014 22:05
Viimane postitus: Müstik
  KES teab, MIDA teab ja PALJU teab excubitoris 5 4,922 28-08-2014 12:00
Viimane postitus: kage
  Poliitika ja tulnukad Tom 63 26,929 07-04-2014 20:51
Viimane postitus: Kolmasilm
  Küsitlus "Kes on kosmoses?" Maku256 3 1,743 25-05-2013 22:03
Viimane postitus: Liine
  Kes on ufod? vainka 6 2,993 21-02-2013 14:49
Viimane postitus: Minaelan
  Iidsed tulnukad ümberlükatud qonqure 17 7,266 01-11-2012 09:28
Viimane postitus: kage
  Tulnukad tagahoovis. xawa 8 3,360 27-06-2012 15:45
Viimane postitus: nokitseja

Vali alamfoorum:


Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog