Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Unenäos pidevalt sama inimene
#1
Tere.

Pöördun siia küsimusega,
nimelt olen juba pool aastat või natuke rohkem näinud unes pidevalt ühte ja sama inimest. Tihti oli ta lihtsalt mingis pisirollis või eemal, me ei suhelnud. Nüüd ajapikku oleme unenäos ka rääkinud, kuni tänaseni, nägin unes,et ma olin akna peal ja tema tuli mulle akna alla, siis me vestlesime seal akna peal, tema ühel ja mina teisel pool. Tunne oli mul unes meeldiv. Ma saan aru, et miskit peab see tähendama, kas mingit uut vaadet või lähenemist. Aga, mida oskab keegi veel öelda, abi oleks väga vajalik. Tänan!
Vasta
#2
Uni on Uni. See võib tähendada mida iganes - nii ta kahjuks on. Samas on siiski ka seisukoht, et uni peegeldab sinu alateadvust.
Sul on olnud selle isikuga mingi kontakt - mida sa ehk isegi teadlikult ei mäleta. Sellest hetkest moodustus aga ajus mingi assotsiatsioon mida sinu alateadvus püüab lahendada. Kohtumine võis olla ka varem kui see pool aastat ja siis sa kas "märkasid" teda uuesti või elasid läbi selle assotsiatsiooni mis sul oli siis kui isikut kohtasid. Nüüd püüab sinu alateadvus "pilti kokku" panna ja leidis, et selle asja lahendamine nõuaks selle isikuga kohtumist. Ta tuletab seda pilti sulle meelde, et juhul kui kohtud seda isikut siis sa ennast tagasi ei hoiaks ja "suu lahti" teeksid - või muidu see asi jääbki kummitama.
Kui tegu on isikuga keda sa tead - kellega suhtlesid varem - siis on vast aeg temaga uuesti suhelda.

Sügavamalt esoteerilistesse aspektidesse parem ei lasku - see jäägu kellegi teise jaoks.
Vasta
#3
Lisan, et ma tean seda inimest ja suhtlesin temaga viimati üle aasta tagasi.
Vasta
#4
(13-10-2014, 16:12 )akvamariin Kirjutas: Lisan, et ma tean seda inimest ja suhtlesin temaga viimati üle aasta tagasi.

(13-10-2014, 15:58 )excubitoris Kirjutas: Kui tegu on isikuga keda sa tead - kellega suhtlesid varem - siis on vast aeg temaga uuesti suhelda.

Smile
Vasta
#5
Ma ei lasku detailidesse, aga mul pole võimalik temaga suhelda. Seega, ma mõtlen, et kas need unenäod annavad märku, et pääsu pole kusagile, et üks moment mul on vaja temaga või temal minuga suhelda. Nii palju kui ma olen lugenud,siis öeldakse, see võib olla pula ka, et kedagi unes näha pidevalt, et too inimene mõtleb teise inimese peale jne. jah..Smile
Vasta
#6
Nägin ühte inimest üle 10 aasta aeg-ajalt unes.
Hästi selged unenäod olid. Mõtlesin kogu aeg, et mis selle põhjuseks on, sest päeval ei tulnud ta meeldegi. Ei olnud selle inimesega palju aastaid kohtunud.

Siis aga - ühel päeval kohtusimegi ootamatult taas! Ja hiljem paigutusid ka unenägudes nähtud detailid oma kohale. Pidevalt oli kohtudes de ja vu tunne.
Kirjuta unenäod üles, siis saad hiljem (võib-olla ka alles aastate möödudes) teada, mis sõnumid unenäo visuaalsetes piltides peidus olid.




Vasta
#7
Toetan Müstiku ettepanekut kirjutada ülesse niipalju kui võimalik.
Kuid siiski, see info mis kirjutad, on suht kesine, et siin mingit mingit selgemat pilti saada ja nagu excu kirjutaski, see võib tähendada midaiganes.
Vasta
#8
Ma kirjutan lühidalt kuidas need on ajaga arenenud.
Kõige pealt nägin ma teda kaugustes, või ma teadsin unes, et ta viibib mu läheduses. Siis nägin teda edasi näiteks teisel pool teed...ma siis ei saanud aru kas tema mind näeb.
Edasi hakkasime nagu üksteisest mööda kõndima.
Siis ma hakkasin lõpuks nagu tema eest varjama ja samas hiilisin kusagil ja uurisin.
Siis unes põhimõtteliselt nagu korra trehvasime otse ja midagi ütlesime...ja lõpuks eile öösel ..tuli ta akna alla ja rääkisime akna peal juttu.
lühidalt on nõnda olnud...
Vasta
#9
Lootsin, et tänaseks on keegi midagi osanud aidata veel. Sad
Vasta
#10
Mina isiklikult vajaksin kõvasti rohkem informatsiooni kogu selle teema kohta, et üldse midagigi järeldada.
Kõige targem, lihtsam on edasi elada ja jälgida mis saab.
Vasta
#11
Panen ühtelugu imeks et keerulistel emotsionaalsetel aegadel näen unes kõrvalisi inimesi. Noh kui suhtekriisid käsil siis näen unes naisi, kellega suhtlemine mingis intiimsemas võtmes ei ole pähe tulnud ärkvel olles.
"Tabula rasa" igatsus ilmselt.
(14-10-2014, 17:11 )akvamariin Kirjutas: Lootsin, et tänaseks on keegi midagi osanud aidata veel. Sad

Sa ei ole andnud just üleliia infot oma "asja" kohta. See unenäoahistaja Smile on ärkvelolekus sinuga seotud kuidagi, kohtusite millalgi mingitel sugestiivsetel asjaoludel? Sul on ehk olnud temaga ühepoolne kokkupuude? Sellest jäänud jälg kütab su ilusat südan ja viimane su kujutlusvõimet... Sääraseid hõrke "südamejälgi" ei saa alahinnata.
Vasta
#12
No infot nii palju, et meil oli mõni aasta tagasi romanss, elu on siiski edasi läinud. Seega tegu pole ühepoolse kokkupuutega. Kindlasti see kütab mu südant jne. Aga ma ei mõista, miks see inimene kogu aeg mu unes on ja käitumine on nagu arengutega unes. Pealegi, ma üldiselt ei näe tuttavaid unes, tavaliselt üliharva, seega ongi kummaline, et tema on pidevalt, peaaegu igapäev. Vot.
Mis mõttes sääraseid hõrke südamejälgi ei saa alahinnata? Sellel lausel võib olla mitu tähendust, seega küsin.
Vasta
#13
Äkki on elu edasi läinud, aga ühel poolel siiski pole? Sõltub ju sellest , kuidas lugu otsa sai . Üks osapooltest peab selle asja enda jaoks lihtsalt selgeks mõtlema, küll kaob unekülaline ka. Kui enam midagi ei lohise meeltes. Asi võib olla siirastes tunnetes. Aga asi võib olla ka lihtsalt solvatud egos .
Sinu elu, Sina analüüsi .
Vasta
#14
Seda romanssi oleks sa pidanud juba esimeses postituses mainima. See on sisuliselt võti lukule.
Kas nüüd sina teadvustad teda või alateadvus teeb mingit tööd tema kallal, on kindlasti üks point selle asja juures.
Suure tõenäosusega sa igatsed teda või siis seda romanssi temaga või on sul tunded ta vastu siiani mingisugused, mis kajastuvad unenäos. Ilmselt peaksid sa hakkama endale tunnistama asju, mida siiani sa teinud pole.
Vasta
#15
Inimese päriskingituste varakambris on auväärsel kohal unenägemine ja unustamine. Ratsionaalsem inimene kahtlemata nimetaks neid ka ellujäämisstrateegijateks. Smile Aga mina ei ole ratsionaalne inimene.
Miks see "ahistaja" just nüüd ja sellisel viisakal aeglasel rahulikul moel ligineb on tehniline küsimus, millele võiks otsida vastuseid su ärkvelolust. Minu meelest valmid sa mingiks murranguks oma elus. Vahest leppimiseks, vahest millekski uueks.
Vasta
#16
nii äkki täpsustada tehnilist küsimust...mida selle all täpsemalt mõelda. Kuidas ma oma ärkvelolekuajal analüüsin asju? Mis järeldusi ma teen?
Vasta
#17
Ei maksa asju keeruliseks mõelda Smile Kõik vastused on sinu sees olemas. Sinule kunagi armas olnud inimene otsib sinuga unes kontakti, sina alguses püüad varjuda, aga lõpuks jõuab ta ikkaga sinuni ja tuleb sinu akna alla rääkima. Nüüd tunneta südames, mida sa tundisid selle vestluse ajal ja meenuta miks, kuidas, kelle pärast te lahku läkiste? Olid sa kurb või vastupidi tundist kergendust?
Me ei kohtu elus juhuslike inimestega, kõigil neil on meile midagi öelda, õpetada. Kui sul on tekkinud küsimus (kasvõi unes), siis otsi sellele vastus ise ehk otsi see inimene üles ja küsi ta käest, mis ütlemata jäi Smile Enda peas mõtteid veeretades sa kuigi kaugele ei jõua Smile Võib-olla sai suhe ka sellepärast otsa, et üks mõtles ja teine mõtles ja küsida ei julgenud kumbki .... wink
Vasta
#18
Hea Akvamariin. Ma koban hämarates paikades ja leian seoseid vaid sinu maha pillatud kildude peegeldustes.
Tundub, et sa valmid millekski. Uute arengute eel tulevad vanad "sõbrad" mälu mitmepõhjalistest kuristikest. Neid kannustab hirm tundmatuse ees. Smile
Vasta
#19
Sa kuula mida ta sulle unes räägib või mida ta tahab....oluline. pole inimene vaid sõnum mida toob või hoiatus jne...
Vasta
#20
Eks ta ole. Akvamariini endise sõbra tasane liginemine on üsna märgiline. Paradoksel moel võib see tema ilusa südame hoopis vabastada mineviku kütkeist Smile Detailide vaatlemine poleks pahad siinkohal.
Vasta
#21
Tavaelu ju. Seksuaalse märgi jätnud mees tuleb üha uuesti unenägudesse. Sul pole seksuaalsuhet mingi teise mehega või vähemalt ei maga ta sinuga koos. Ta võib olla lihtsaöt karmaline suhe millest pole pääsu.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kas mitu inimest võivad samal ajal sama unenägu näha? Annarosa 68 22,100 08-10-2021, 21:06
Viimane postitus: Q11
  Hundid unenäos Lotharius 8 17,518 08-01-2020, 18:37
Viimane postitus: Q11
  Maja omanik unenäos Jinny 1 3,490 13-01-2018, 13:05
Viimane postitus: Tundlik
  Tulnukad unenäos Ilmaneitsi 27 14,856 02-12-2017, 23:43
Viimane postitus: Tinar
  Surnu kallistamine unenäos Carmel 4 3,939 05-07-2015, 18:53
Viimane postitus: Carmel
  Saatan unenäos triinu27 18 12,559 28-02-2015, 13:57
Viimane postitus: Wilholmensis
  Tugev jõud/Luupainaja unenäos Eestlane 5 4,324 12-01-2014, 21:43
Viimane postitus: trigon382
  Surnu külastab unenäos Kummalisus 7 5,185 12-11-2013, 14:03
Viimane postitus: Krt
  Tohutu turvatunne unenäos hulkuv hing 10 5,489 23-10-2013, 15:01
Viimane postitus: Veli Joonatan
  Surnu unenäos Carmel 2 4,856 01-10-2013, 17:44
Viimane postitus: Mannu

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat