Teema hinnang:
  • 1Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ebareaalselt suur madu unenäos.
#1
Nägin unes,et olin oma korteris kõik oli nii nagu on päriselt ja järsku vaatasin ribikardinate vahelt välja ja nägin kuidas Suur Suur rongist suurem magu tuli taevast alla. Ta oli nii reaalne ja oli lõputu ma ei n2inud ta saba ütleme nii ta oli nii suur. Ta lõhkus minu vastas maja ,toimusid plahvatused ja kivid kukkusid koos seintega. Keeras autosid targurpidi kõik oli nii reaalne,et naabrite ja minu autod nagu päriselt oli kõik olid tagurpidi ja puruks tambitud. Ja mingi hetk oli mul mu laps ka minuga koos ja me vaatasime seda madu ta ei n2inud meid. Aga see unenägu jäi mind kummitama kuna see oli nii reaaalne ja samas see oht mida ma tundsin,et ta võib teha kuid samas ma ei kartnud ma vaatasin teda ainult ja ta ei teinud midagi kuigi justkui oleks ta mind otsinud. Olen uurinud ka,et mao nägemine unes võib tähendada,et keegi reedab sind või naine keegi reedab vms. Ei otsigi vastust lihtsalt kirjutasin selle siia vb keegi veel midagi sarnast n2inud ja võibolla on keegi väga unenäo "kunn" kes suudab mulle võibolla mingid tähendused vms öelda? Kõik oli väga reaalne ja see mul siiamaani hästi meeles.
Vasta
#2
Sinu maja on sinu pere teispoolsuse väljendus unenäos, selles maastikus on teised majad või korterid kus elavad sinu tuttavad pered või suguvõsad. Katsu kokku panna, kelle maja ära lõhuti ja kelle jõud hävitati, selle pere, ettevõtte või organisatsiooniga hakkab midagi juhtuma, tavaliselt muutub seda juhtiv jõud, seltskonna peremeheks saab see kes hävitas sealsete elanike maja.
Oma unenägude maastikus ma enam vähem tean kes mu tuttavatest kus elab ja kui midagi juhtub siis hea küsida mis värk oli. Kunagi oli neid unenägude laipu ikka lademes aga mõne aja pärast tõusis üks või teine jälle üles ja kas ründas uuesti või kõndis minema. Ilmselt näed enesekehtestamise valu ja vaeva .
Vasta
#3
See maja mis lõhuti on 5x maja kus ei ela minu tuttavaid. Minu vastas maja aga isiklikult minuga mitte seotud kui siis aint niipalju,et on minu naaber kuna on vastas maja. Kõik oli täpselt nii nagu mina vaatan praegu samast kohast näen kõike samamoodi. Polnud midagi juures või vähem , vähemalt praegu küll ei meenu midagi mis oleks teistmoodi. Selge see,et unenäod ongi vahest sellised imelikud aga seekord jäi see mulle miski pärast väga meelde. See tunne.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Hundid unenäos Lotharius 8 17,478 08-01-2020, 18:37
Viimane postitus: Q11
  Maja omanik unenäos Jinny 1 3,485 13-01-2018, 13:05
Viimane postitus: Tundlik
  Tulnukad unenäos Ilmaneitsi 27 14,833 02-12-2017, 23:43
Viimane postitus: Tinar
  Surnu kallistamine unenäos Carmel 4 3,934 05-07-2015, 18:53
Viimane postitus: Carmel
  Saatan unenäos triinu27 18 12,542 28-02-2015, 13:57
Viimane postitus: Wilholmensis
  Unenäos pidevalt sama inimene akvamariin 20 13,417 19-10-2014, 22:04
Viimane postitus: VironShaman
  Tugev jõud/Luupainaja unenäos Eestlane 5 4,321 12-01-2014, 21:43
Viimane postitus: trigon382
  Surnu külastab unenäos Kummalisus 7 5,179 12-11-2013, 14:03
Viimane postitus: Krt
  Tohutu turvatunne unenäos hulkuv hing 10 5,486 23-10-2013, 15:01
Viimane postitus: Veli Joonatan
  Surnu unenäos Carmel 2 4,853 01-10-2013, 17:44
Viimane postitus: Mannu

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat