Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mure: keegi elab veel koos meiega?
#1
Mure siis selline, et on tunne, nagu oleks keegi (poisi vanaema) meie juurde tagasi tulnud. Nimelt elame me tema vanas toas juba pikemat aega, aga nüüd on hakanud seal juhtuma minuga seletamatuid asju.
Toas on 2 suurt peeglit, mis paistavad natukene üksteisesse. Viimasel ajal on hakanud need peeglid mind nii hairima, et ma ei julge isegi enam nendesse vaadata ja kui tuba on pime ja ma olen üksi, siis isegi selle toa uks ja sinna sisse minek on raskendatud, sest niipea kui ma hakkan seda tegema, tuleb mingi seletamatu hirmutunne peale.
Paar nadalat tagasi olin üksi kodus ja läksin esimesest elutoast teise pannes esimese teleka kinni, aga kui nendevahelisse kööki laksin, siis telekas käis jälle, panin uuesti kinni, kuid läks jälle tööleSad
See nv vahetasin voodipesu ja tegin kõik korda, pärast mind tuppa keegi ei läinud, kuid kui uuesti natukese aja jooksul läksin, oli mu padi maha visatud ja sussid korralikult voodi ette pandud.
Mu poiss ütles kah ükspaev, et tal oli seal tekkinud mingi naljakas hirm. Ei saa aru, kas see on natuke ka mu fantaasia, aga kui elasin eelmises kodus (see oli vana mõisamaja), siis tundsin kah, et keegi oli koos minuga ja seal oli ka naljakaid asju ...
Äkki keegi oskab mind aidata, kuidas tast viisakalt lahti saada või miks ta seal on?

[Muudetud: 16-11-2009 InDemand]
Vasta
#2
Asi on väga tõsine ,peeglitega õib igasugu asju tõesti juhtuda Targem on nad kinni katta või hoopis sealt toast ära toimetada

Vaata ka seda videot.

http://www.youtube.com/watch?v=-F49FyXx6W0&NR=1

Kindlasti tuleb küünalt põletada. Lahkunul jäi mingi probleem lahendamata, mõtle järgi, mis see võiks olla ja püüa lahendada. Vahel piisab ka kui lihtsalt lahkunult andestust paluda...

Valgust

iitt

Vasta
#3
kahjuks ei oska vene keelt ja ei saanud videost midagi aru Sad aga raagi peeglitest...... mis nendega siis juhtuda voib ja kui ma ei saa neid peegleid sealt minema viia..... ja olen kuulnud et osad inimesed on nii oelda tundlikumad nende asjade suhtes .... kuidas on voimalik et ma kohtan neid kylalisi tihti ja mitte ainult oma kodus vaid ka mujal (eelmises korteris kaisid kylas ja mujal vanades majades kuulen ja tunnen asju)
Vasta
#4
Selliste juhtumite puhul on mul alati vaid üks küsimus, mida see kurja teeb?
Ma näen ka vetsus istudes ALATI läbi klaasukse (selline säbruline klaas millest selget kujutist ei näe muidugi) et teiselpool miski nagu virvendab või liigub, aga see ei häiri mind isegi natukene mitte. Kas tead miks? Sest see ei saa mulle mitte midagi teha, kui sellele nõnda mõelda siis on see hoopis naljakas minu meelest. Näha või tunda midagi mida tegelikult pole. Äkki sul ongi mingid võimed või oled tundlikum kui teised, aga mida see muudab? Senikaua kuni keegi kättpidi kallale ei tule või asju su pihta ei loobi, siis on ju kõik korras.
Vasta
#5
see hairib mind selleparast et ma ei saa isegi oma toas rahulikult olla magada ega midagi kuna see tekitab minus seletamatut paanikat. kui ma elasin eelmises kodus ( se oli vana mois) siis mind ei hairinud et seal oli keegi ja vahest tulede veega ja muude asjadega mangis, sellist hirmu mul polnud aga nyyd tahaks rahu.
Vasta
#6
Peeglid võivad võimendada seda energiat mis sul seal toas on. Ja kui neid on kaks ning peegeldavad teineteist, siis jumal teab mis seal olla võib (ma arvan)Smile Ka minul tekkisid ärevushood oma toas kui peeglist oli tuba näha, aga kui paigutasin peegli vastu seina, nii et tuba näha ei ole (ja mis oluline: peegel ei olnud voodi poole, kus ma magasin) on olnud palju rahulikum. See siis peeglite kohta.
Vasta
#7
aiksu Uustulnukas

kas sul siis tutvusringkonnas tõesti pole kedagi, kes vene keelt oskaks, las aitab tõlkida.
Vaimudest aga veel niipaljukest:
1. Ka kõige tähtsusetum mõte, mis puudutab teispoolsuses eksisteerivat olendit, toob selle olevuse teadvuse linnutiivul sinuni
Me oleme võimelised tunnetama lahkunud inimeste hingede lohutavat kohalolu.
Hinge tuleb Maa pealt lahkumiseks ette valmistada varakult - siis ei teki tal vaimuilmas keerulisi situatsioone. Kerge on nendega, kes Maa peal elades teadsid ja uskusid teispoolsusesse. Kuidas oli vanaemaga-teil on jäänud mingid probleemid lahendamata, püüa selgusele jõuda, mis see võis olla?
Vaimudel on kergem tulla Maa inimeste juurde pärast hämardumist. Nad näevad Maa inimesi eredate valguslaikudena.Inimestega on vaimudel kõige parem suhelda une ajal.

2. Paljud hinged tahavad siiski jääda mõneks ajaks hõljuma oma surmakoha ümbrusse-millal vanaema lahkus siit ilmast ?! Üks põhjus, miks mitte lahkuda koheselt füüsilise surma paigast, on hinge soov enne edasist kulgu vaimuilma oma lähedastele vaimselt lohutust pakkuda.

3. Lõpetuseks ja lohutuseks sulle:
Kuna vaim on kehast lahkununa õnnelikum kui Maa peal, siis kahetseda tema elust lahkumist tähendaks kahetseda tema õnnelikkust
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kas keegi käib minuga kaasas? BL69 7 5,229 27-08-2019, 18:44
Viimane postitus: Avatud aken
  Aastane laps ja "keegi" kkat 4 4,474 02-09-2013, 11:22
Viimane postitus: Müstik
  Keegi teab? Gforce 4 3,413 31-03-2013, 13:24
Viimane postitus: CPC
  Keegi on minuga kaasas! IceyFall 21 10,703 06-12-2012, 15:42
Viimane postitus: -Kellu-
  Keegi kõndis Fakkyee 9 5,130 16-10-2012, 09:56
Viimane postitus: Pirx
  Kas keegi on sellist asa kogenud ? Kahtlused 6 4,623 12-05-2012, 19:45
Viimane postitus: TheBerit
  Kas keegi oskab anda mingi loogilise seletuse, mis see on ? millumallu 3 3,511 15-12-2011, 08:30
Viimane postitus: zen faran
  Öösel keegi köögis vaaritab..?! Elis15 6 3,483 19-11-2011, 13:37
Viimane postitus: MarmorDraakon
  Kummitused meiega asko002 7 5,018 21-06-2011, 00:30
Viimane postitus: Ott Sama
  Keegi minu toas LendavLind 8 4,994 10-04-2010, 00:54
Viimane postitus: põlduba

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat