Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Madeline McCann - Rööv või vandenõu?
#1
Sissejuhatus:

Madeleine McCann kadus neljapäeval, 3 mail 2007 Praia da Luz'i puhkekohast, Algarve regioonist, Portugaistl, täpselt mõni päev enne tema neljandat sünnipäeva, ta on siiani kadunud. Briti tüdruk oli puhkust veetmas oma vanematega, Kate and Gerry McCann'idega kui ta kadus hotellitoast, esimeselt korruselt. Madeleine'i vanemad rääkisid, et nad jätsid oma järelvalveta kolmeaastase tütre Madeline'i esimese korruse hotellituppa koos tema 2-aastase sugulasega (?), samal ajal kui nemad sõid restoranis, mis asetses toast vaid 120 meetrit eemal.

Robert Muratile, kohalikule elanikule, anti "arguido" (kahtlusaluse) staatus 15. mail. Kate ja Gerry McCann nimetati samuti arguido staatusesse 7. septembril, kuid nad said loa lennata tagasi ühendriikidesse 9. septembril. Kõigi kolme kahtlusaluse staatus tühistati 21. juulil 2008.Portugali politsei sulges kogu juhtumi samuti 21. juulil 2008.

Kadumine:

Madeleine kadus esimese korruse hotellitoast, kus ta puhkas koos oma vanematega, 3 mail 2007. Korteri üüris McCannidele välja Ookeaniklubi omanik Mark Warner.
Vanemad rääkisid politseile, et nad viisid Madeline'i tuppa kell 18:00 paiku, et ta koos kahe kaheaastase sugulasega magama panna. Nad lahkusid oma korterist, ust lukustamata, et minna 120 meetri kaugusele restorani oma sõpradega einestama.

McCanne'd rääkisid, et nad kontrollisid oma lapsi kordamööda. Väidetavalt, kella 22:00 paiku leidis Kate lapsi kontrollima minnes eest Madeline'i tühja voodi ja avatud akna. Kate väitis, et politsei kutsuti 10 minutit pärast tütre kadumise avastamist. Gerry väitis, et see oli üks nende sõpradest, kes teavitas hotelli omanikku ning politseid.

Politse andmeil laekus neile esimene kõne kell 23:50. Politsei väidab ka, et Kate McCanne'i tunnistuste kohaselt kadus Madeline "kella 22:40 paiku".Politseinikud saabusid sündmuskohale 10 minutit peale kõnet ja pool tundi peale kõnet oli uurimine juba täies jõus.Samal ajal kui personal otsis läbi kompleksi ja selle ala, viibis politsei piiripunktides, et välistada Madeline'i riigist välja toimetamist.


See on vaid väga väike ja sündmust tutvustav tekstilõik mille inglise keelest ära tõlkisin. Originaali allikas: http://en.wikipedia.org/wiki/Madeleine_M...ine_McCann

Kui siinset rahvast teema üldse huvitab, siis tõlgin asja otsast lõpuni ära ja saab kogu asja üle spekuleerida. Mitte et see asi üleüldse paranormaalne oleks, aga siiski, paljud arvavad, et see on meediatrikk, vandenõu või midagi muud taolist. Mina isiklikult arvan, et selle nn. "röövi" taga on vanemad ise, kes tahtsid meedia tähelepanu. Või oli asi seda rada pidi, et väike Maddie ei tahtnud hotellitoas magama jääda, emme ei suutnud ennast talitseda, tõmbas lutaka vasta kõrvu, Maddie põrkas peaga vastu kapi/voodinurka vms ja siis vanemad tassisid laiba minema ja üürgasid, et röövitud on. Nüüd ma vist pingutasin üle, aga mul on elav kujutlusvõime wink . Igatahes, kõik faktid, mõtteterad, spekulatsioonid ja arvamused on oodatud. Ja teema võib ära kustutada, kui kõrgem juhtkond arvab, et ei ole piisavalt asjakohane teema sellesse foormumisse.
Vasta
#2
Tore artikkel wiki kuid ignoreerib mõningaid aspekte mis käisid juurdlusest läbi kuid mida mitmel põhjusel ignoreeriti. Teen lühikokkuvõtte ning juba alguses ütlen välja, et olles veel Politseis sai ka ise analoogseid asju uuritud Eestis otseselt ning ka maailma asjadel silm peal hoitud. Järgnev jutt EI OLE ametlik versioon vaid mitme juurdluses osalenud ametniku MITTEAMETLIK väljaütlemine. Minule ei ole vaja siin tõestama hakata kui tõene või vale see versioon on. Taoliste asjade puhul ma EI tegele absoluutidega võid tõenäosuse variantidega. Antud varianti pean suhteliselt tõenäoseks ja seda tänu kontekstist ning sellest mis on eelnevalt toimunud Portugalis. Arvestage sellega siis.

Siseejuhatuseks paluksin tutvuda sellise looga minevikust mis avab mõnegi asja tagamaad. Teiseks tutvustan juhtumit Portugalist mille puhul hetkel kahjuks linki anda ei ole, kuid mis on läbi käinud nii mõnestki juurdlusasutuse toimikust.

Kuskil 2000 paiku käis Portugalis läbi "kerge" skandaal kus SUUR hulk poliitikuid ja muidu ametnikke , rääkimata igatsorti rikkuritest kasutasid Portugali lastekodu lapsi oma huvides. Süsteem töötas pea laitmatult. Lastekodu töötajaid said suuri summasi ning valmistasid lapsed ette psühholoogilsiet ("see peabki nii olema", "selline on elu", "kui räägid siis sured ja/või keegi ei armasta sind enam") siis oli grupp isikuid kes ei olnud otseselt seotuid lastekoduga vaid kes sõitsid autoga (oli juhtumeid kus sõideti kohale bussiga "laeti" lapsed peale ja siis viidi "klientide" juurde) kohale võtsid lapse peale ja siis viidi ta "kliendi" juurde.

Uurimine tuvastas, et seotud olid ligi (vähemalt) 5000 isikut Portugali "koorekihist" ning nende hulgas oli ministreid, kohtunikke jne jne. Juurdlus tuvastas ka, et enamus "kliente" kuulusid sotsiaalsesse klassi mida kutsutakse hispaania pärase nimega "marrano(d)".
Laste vanus varieerus alates 3 aastasest kuni siis täisealiseni ehk 18 eluaastani. Olid juhtumeid kus lapsed surid vägistamise tagajärel või said tugevaid vigastusi teatud kehaosade piires. Ei suudetud tuvastada millal see kuritegelik rühmitus tööle hakkas, kuid vanimad juhtumid olid registreeritud juba 2MS ajal ja isegi enne seda.
Sellel ajavahemikul olid mitmed endised kasvandikud üritanud pöörduda kohtu poole, kuid enamus neist kadus teadmata suunas. Teised võtsid avalduse tagasi süüdistades psühholoogi kes oli temasse istutanud valesi mälestusi. Kuskil 2005 aasta paiku oli enamuses Portugali lastekodudes välja KOGU juhtkond ning enamus töötajaid ning need asutused pandi Politsei pideva järelvalve alla.

Alates sellest ajast on kasvanud Hispaanias ja Marokos lasteröövide arv. Sama on toimunud ka Portugalis, kuid üldjuhul vaikitakse lugu maha sest need isikud on siiani kohalikus hierarhias kõrgetel kohtadel ning enamus ohvreid on madalama klassi kodanikud keda hirmutatakse surute kuludega ning süüdistusega nende aadressil kui nad jätkavad asja ajamist ning koju tagasi ei lähe. Kuna röövijad on seotud politseiga (juhtkonna tasemel) siis tihti fabritseeritakse ka tunnistused või asitõendid mis seovad perekonna kadumisega ning nood peavad veel ennast õnnesärgiks sündinuks kui saavad vabalt koju naasta. Peale nende lahkumist märgitakse Politseis juhtum "lahendatuks" ning unustatakse.

Madeline juhtumi puhul oli tegemist "uue tegijaga turul" kes ei olnud veel suutnud/jõudnud piisavalt kontakte luua ning kes valis ohvriks vale klassi kuuluvusega vanemad. McCannidel oli võimalus mängida oma ajaga ning neil oli ka keskmiselt suuremad rahalised võimalused, et võidelda oma lapse nimel. Peale juhtumi avalikuks tulekut aga sai see tegija oma kontaktid "paika" ning siis hakkas ka kohe rünnak McCannide suhtes. "Leiti" asitõendid (mis küll kuhugi ei viinud), et nad olevat oma lapsi hoidnud narkouimas, olnud nende vastu julmad jne jne - kõik selleks, et nood loobuksid juhtumist. Arvestades selel juhtumi laia kasjastust meedias ma kahjuks kahtlen kas Madeleine kunagi enam leitakse - elusalt või surnult.

Tehnoloogiast kuidas selliseid asju korraldatakse. Algus on lihtne - kas "klient" või tema alluv silmab populaarses suvituspiirkonnas last kes teda "huvitab" ning kes ajab "kliendi" "vere keema". Edasi on kiire kontroll - kes, kus ja mis. Seejärel laps röövitakse ning viiakse reidil olevale jahile. Seal siis isik "lõbustab" ennast lapsega välja. Kui talle meeldib ning laps on psüühiliselt nõrk võivad "lõbustused" kesta kauem. Kui olukord on kriitiline - nagu McCannide puhul - siis jaht lihtsalt lahkub reidilt ja ongi jäljed kadunud.

Kui isik "tüdineb" oma saagist siis ootab ohvrit ees reis Araabia maadesse kus siis teda müüakse kas seks orjaks lõbumajasse või tööorjaks mõnda tehasesse. Loomulkult ei ole välistatud ka tapmised - üks hantel jala küljes ning selline laps on igavesti Vahemere põhjas.

Peab mainima, et kahjuks on europiidse rassi lapsed ja eriti blondid sinisilmsed tüdrukud (aga ka poisid ei jää "alla") vägagi nõutud "kaup" sellistes ringkondades. Kaks kõige "kuulsamat" riiki antud piikonnas kes tegelevad orjakubandusega on Saudi Araabia ja iisrael.

Kui juba sellele teemale jutt läks siis toon siia ka juhtumi Itaaliast paari aasta tagant. Politsei võttis vahele marranodest pedofiilide ringi kes tegelesid eelpool kirjaldatud tegudega - röövimised, vägistamised ja tapmised. Ohvrid olid alates 3 eluaastast kuni noorukieani välja. Väikseid lapsi vägistati, piinati ja tapeti. Kui juurdlus jooksis ummikusse siis sai ühel politseinikul asjast siiber ning andis materjalid oma tuttavale Itaalia TVs. Sealt lasti eetrisse ligi tunnine saade kus näidati ka neilt värdjatelt ära võetud materjale (musta kastiga ohvrite teatud piirkondades), kudi näidati ära kurjategijate näod ja isegi nimed koos ametikohtadega.
Tagajärjeks oli see, et valllandati see naisterahvas TVst ja politseinik ning oli suur kisa lehtedes sellest, et kuidas küll TV sai sellist asja näidata, kuid sisuliselt IGNOREERITI kurjategijate aspekti antud sündmuses.

Hetkel - lõpetuseks anna veel ühe lingi selline kurb lugemine- sooritage paremklik ning ripp menüüst valige SaveAs või Save Link olenevalt brauserist. ( Kui eelmine link ei tööta siis proovige seda). Kuigi lugemine õõvastav siis annab see selgitust antud käitumise tagamaadest. Loomulikult ei ole KÕIK laste sellsied väärkohtlemise juhtumid põhjsutatud sellest, kuid kahjukls vägagi paljud ON. Pealegi annab SEE võrgustik endast parima, et KOGU see kuriteo liik jääks võimalikult palju varju ....

Nagu moodsal ajal kombeks kirjutan siia ka õiendi:

Kõik nimelised kokkusattumised tegelike isikutega, kohtadega ja rahvastega on "juhuslikud"...

Muutus: Lisasin lingi

Muudetud: 22-7-08 kell 17:03:57 Thorondor

Muudetud: 22-7-08 kell 17:13:08 Thorondor
Vasta
#3
Viimase postituse jätkuks sobib hästi see video:

http://www.youtube.com/watch?v=sQRfJ5v1rtY&NR=1
Vasta
#4
Hmm, jah paraku tegelevad selle lapsepilastamise ja piinamisega justnimelt nn. kõrgemad klassid ühiskonnas, ja eelistatakse blonde sinisilmseid... ilmselt vaja neid rituaalidel kasutada. Oleks justkui illmuniaatide tegutsemine...Ääretult kahju neist õnnetutest lastest. Seadused kehtivad vaid tavakodanikule, mitte eliidile, see on selge.
Vasta
#5
Siia lõppu soovitaks veel uurida sellise grupi tegevust keda tunti nimega "Finders".
Kuigi enamus avaldatud materjale räägib nende osas ainult USAs opereerimisest siis on ka andmeid mis näitavad, et see grupp on tegutsenud ka Euroopas.

Natuke julmemat aga tänapäevasemat stuffi - tüdrukutel mitte lugeda.

Muudetud: 22-7-08 kell 19:17:13 excubitoris
Vasta
#6
Tähendab, kui aega saan siis tõlgin asja wikist edasi, pasitab peale minevat. See selleks.

Isiklikult olen veendunud, et asja taga on vanemad. Ehk isegi mitte tahtlikult, aga näiteks:
1) Väike maddie ei tahtnud magama jääda. Ema topib talle unerohtu, aga doseerib julmalt üle... Pärast viivad surnukeha kuskile sohu ja väidavad, et kadunud
2) Keegi saab tirtsu peale tigedaks, tõmbab lutaka vastu kõrvu, see kukub peaga kusagile vastu... Lõpp sama mis eelmisel.
Et no, üldse taolised võimalused ja juhtumid. Varsti tõlgin pikemat ja paremat juttu ka wikist.

excubitoris... sa teinekord hoiata ette, et ka nõrgema närvikavaga mehed seda ei loeks... Huhh, vastik Angry .
Vasta
#7
Et siis, inimestel tundus huvi olevat, tõlgin taas niipalju edasi, kui silm seletab ja juhe lubab wink .

Kahtlusalused:
Pikemalt siis kahtlusalustest.
1.1: McCann'id kahtlusalustena:

6. septembril kuulas politsei üle Kate'i kohalikus politseijaoskonnas, kus viibis ka McCann'ide advokaat, Carlos Pinto de Abreu. Perekonna pressiesindaja sõnas, "Kate vastab igale küsimusele - tal pole mitte midagi varjata.". Pinto de Abreu esitas avalduse, et McCann´id lahterdataks juhtumis mitte "tunnistajateks", vaid "kannatanuteks". See oli tehniline trikk, et McCann'id saaksid rohkem informatsiooni juhtumi käekäigust.Kui Pinto de Abreu väljus Kate'iga politseijaoskonnast 7. septembri varastel tundidel, peale kümnetunnist küsitlemist, ütles ta, et "Kate kuulati üle kui tunnistaja ja ta jääbki tunnistajaks. Juurdlus on alles käigus ja meil ei ole luba midagi kommenteerida." .

Kate naases politseijaoskonda sama päeva hilisematel tundidel, kui ta oli juba ametlikult kahtlusaluseks nimetatud.Peale küsitlemist, umbes 16:00 paiku lahkus Kate jaoskonnast, ilma et talle oleks esitatud süüdistust. Ka Gerry kuulati üle samas politseijaoskonnas 7. septembri lõuna ja õhtupooliku jooksul, ning Pinto de Abreu teatas, et Gerry nimetati samuti ametlikult kahtlusaluseks. Enne kahtlusaluste nimekirja sattumist väitis Kate, et "Politsei ei taha Portugalisse mõrvarit, seega tahetakse süüdlaseks tembeldada meid," ja Gerry ütles "Meid üritatakse asjasse sisse mässida."Pinto de Abreu väitis, et kuulujutud selle kohta, et politsei pakkus Kate'ile kergemat karistust, kui viimane üles tunnistaks, et ta oma tütre kogemata surmas, on täiesti valed.

10. Septembri õhtupoolikul, raporteeris Martin Brunt, Sky uudiste korrespondent, analüüside kohta, mis oli saadetud politseilaborisse, et "Politsei sõnul, näitavad analüüsid, et Madeline (või siis ka tema surnukeha) oli viibinud viis nädalat peale seda juhtumit McCannide auto pagasiruumis.". Kate siiski väitis, et see on võimatu, et Maddei verd leidus autos, mille perekond soetas 25 päeva peale väikese Maddie kadumist, ning vandus jätkuvalt enda süütust. Et läbi viia veel mõned laboratoorsed testid, seisab auto hetkeseisuga kohalikus politseijaoskonnas.

Anjos Frias sai 12. septembril volituse konfiskeerida Kate'i päevik ja Gerry sülearvuti, sealhulgas ka mõned muud isiklikud esemed.

McCannid väidavad, et nad usuvad, et nende telefone on pealt kuulatud terve juurdluse ajal.13. Septembril asetasid McCannid politseile ultimaatumi: "Leidke tema surnukeha ja tõestage, et me ta tapsime, või jätke meid rahule". McCannide pressiesindaja sõnul oli kõikidele asitõenditele, mis viitasid McCannidele, mõistlik ja süütu seletus. Gerry väitis ka, et tema uskumuse järgi, peitis lapseröövel end sel õhtul ukse taga, samal ajal kui Gerry lapsi kontrollimas käis, ning seejärel, peidust välja tulles, sooritas kuriteo.

Lükkamaks ümber väidet, et ta Kate oli sündmuste ajal ravimite mõju all, testiti tema juuksekarva novembris.Toksikoloogia näitas, et ta pole viimase kaheksa kuu jooksul mingit laadi ravimeid tarbinud. Ka kaksikud kontrolliti üle, et kas neile on kunagi manustatud rahusteid. Ka need testid olid negatiivsed.

Kümnendal aprillil teatati, et politsei ülekuulamised McCannidega on avalikkuse ette lekkinud. Kuulduste kohaselt sisaldasid need ülekuulamised ka lõiku, kus väideti, et Madeline olevat olnud endast väljas, kuna ta ei tahtnud, et tema vanemad ta üksinda jätavad. Politsei väitel olid jutud mingisugustest infoleketest muidugi täiesti valed ja alusetud.

Fernando Ribeiro Cardoso paljastas 29. Aprillil,et McCanne ähvardati süüdistustega nagu: tütre hooletusse jätmine ja politseis kaaluti ka võimalusi mõrva, hülgamise, laiba peitmise ja/või hävitamisega seoses

Hetkel rohkem ei viitsinud, järgmine kord tuleb jälle juurde ja kui lõpuks otsast lõpuni valmis saan siis redigeerin esimest postitust ja kleebin kogu pika jutu kokku. Niikauaks, head arutlemist. Smile
Vasta
#8
Tsitaat:Algselt postitas: Korts15
excubitoris... sa teinekord hoiata ette, et ka nõrgema närvikavaga mehed seda ei loeks... Huhh, vastik Angry .


Life sucks - get used to it (i)
Kulla inimene - see on karm reaalsus millega mitmed politseinikud tegelevad päevast päeva. Paljud ei pea vastu ning kas lahkuvad või lähevad lihtsama töö peale. Need kelle õiglusetunne ei ole lõplikult kadunud kas tapetakse või vallandadakse - siin ei ole isegi mitte Eesti erand.
Teema avasid sa ISE - seega PEAD olema valmis ka nägema ja tutvuma selle teema varjukülgedega. Paljud meie tänapäeva probleemid on saanud alguse inimese mugavusest ja sellest johtuvalt IGNOREERITAKSE karme tõsiasju. Kuid neil asjadel EI OLE kombeks haituda õhku kuna sina (ära võta isiklikult see SINA on mõeldud paljude kohta) seda ignoreerid ja mängid jaanalindu.

Kahjuks olen ma sellist mentaliteeti kohanud liigagi palju - kõigile (enam-vähem) meeldib süüa sülti kuid kui paljud on valmis kasvatama siga, teda siis veristama ja siis veel sülti keetma ?!

Sama käib ka lasteröövide kohta. Kõik ohhetavad ja ahhetavad kui kole kui kurb, kuid RÕHUV ENAMUS ei ole valmis mitte lillegi liigutama, et teha midagi selle lapse leidmiseks veel vähem süüdlase leidmiseks ja kohtusse toomiseks.

Mis puutub sinu toetatud versiooni vanemate süüst ei ole ma selles mitte üldse kindel. Liiga palju on segavaid detaile ning kui need vanemad ei ole just satanistidest-kabalistid-superspioonid siis lihtsalt ei ole võimalik, et nad suutsid nii mitmeid ja üheseid tõendeid toota, et veeretada süü enda pealt ära.

Aga lõpetuseks natuke soojemal noodil. Tore, et sa võtsid aega ja selle loo ära tõlgid. Kuigi seal wikis on asi natuke tendentslik siis on selle loo laiem avalikustamine vajalik. Need inimesed kes veel pole päriselt vajunud ükskõiksuse sohhu leiavad kindlasti sealt mõtlemise ainet ning ehk uurivad asja isegi edasi.
Kui sul tõlge valmis siis ehk kaalud ka selle teemalise artikli tegemist Eesti Wikisse. Kui sa ise ei taha siis võin selle teksti sinna kantida ja ära formattida.

Aitähh töö eest wink

Muudetud: 23-7-08 kell 08:09:40 excubitoris
Vasta
#9
Ei võtnud isiklikult. Aga tõesti, kui selle lehe avasin ja läbi lugesin, käisid veel mitu minutit mööda selgroogu võdinad alla... Jube tõesti... Aga samas ei ürita ma pead liiva alla peita... Ma ei ignoreeri, mina ju seda teemat üldse tõlkima hakkasingi, see tähendab et ma ei vaata asjast sugugi mitte ükskõikselt ega ignoreerivalt mööda. Ma tean et Sa ei mõelnud otseselt mind, aga ma lihtsalt mainisin ära Smile

Muidu leht mille andsid oli vägagi informatiivne, kuid siiski... Võeh, õudne oli küll nati Smile
Aga siiski, suur tänu pikkade, sisukate postide eest ja informatiivsete lehtede eest, sain palju uut teada ja pani mind nii mõneski osas ümber mõtlema. Smile
Vasta
#10
Jätkame - laste kadumise juured - ohverdamised. Kahjuks pole keegi suutnud (tahtnud) panna Euroopas enam AMMU juba kokku statistikat laste kadumise kohta - koht, aeg, vanus sugu, välised tunnused. Viimati avaldas selllaadset statistikat USA Justiitsministeerium aastal 2002 ning sai järgmised arvud:

The U.S. Department of Justice reports

* 797,500 children (younger than 18) were reported missing in a one-year period of time studied resulting in an average of 2,185 children being reported missing each day. (laste hulk mis kaob iga aasta ehk keskmsielt 2185 päeavas)
* 203,900 children were the victims of family abductions.
hulk mida loetakse perekondlikeks röövimisteks - lahutatud vanem viib lapse kaasa ilma teise teadmata
* 58,200 children were the victims of non-family abductions.
ehtsad röövimised - ehk kurjategija teadmata
* 115 children were the victims of “stereotypical” kidnapping. (These crimes involve someone the child does not know or someone of slight acquaintance, who holds the child overnight, transports the child 50 miles or more, kills the child, demands ransom, or intends to keep the child permanently.) kategoriseerimata /LAHENDATUD/ juhtumid , kuid enamus EI lõppenud lapse kadumisega ega surmaga

(vaadake lisaks)

Nagu need numbrid läbi lillede üritavad näidata kaob ainuüksi USAs aastas sisuliselt jäljetult 58 000 last ümmarguselt. Kuhu see hulk kõik läheb ? See ei ole 58 000 sääske või kassipoega keda on võimalik taskus minema viia !

http://www.ncjrs.gov/App/Topics/Topic.aspx?topicid=128

Selline on statistika. Nüüd aga arutleks antud teemal veidi ka para vaatenurgast. Vaatamata eelmistes postitustes toodud linkidele on siiski vähe tõenäoline, et KÕIK need lapsed langevad pedofiilide või igatsorti satanistide/kabalistide kätte.
Miks ma seda väidan ? Lood on lihtsad - tean paari inimest kes on tegelenud iimeste kadumisega (lapsed ka ju inimesed - pisikesed alles aga ikkagi :o ) ning nende kogutud statiska ja uurimise materjalid näitavad, et ümmargsuelt 10% inimesi kaob selleks liiga imelikult, et oleks võimalik see kadumine panna mõrvarite ja asjaolude kirja. Ma siin hetkel näiteid ei too - läheks pikaks.
Kuid isegi vaatamata sellele probleem jääb. Kui 58 000 lahutada 10% jääb ikkagi üle 50 000 kadunud lapse. Kui meenutada Dutrouxi juhtumit kes väitis, et tema on ainult mitmest "varustajast" siis võib ainult imestada palju sellidseid veel ringi kondab Euroopas ?!

Seoses kadumisega tahtsin veel meenutada ühte tahku mis kõlab ka võikalt, kuid mille kohta on ka tõendeid (mis kadusid "salapäraselt" Politsei hoidlatest) ning ka tunnistajaid (kes samuti kadusid või siis hüppasid heast peast alla kuskilt kõrgelt või sooritasid enesetapu lüües omale 10 korda noaga selga) ning mis ei ole eriti "imelik" kui meenutada siia juurde ka natukene ajalugu.

Ei tea kui hästi rahvas ajalugu teab. kuid peame minema ajaloos tagasi aega kus oli oma võimsuse tipul selline riik nagu Babülon (nime kirjapilt võib varieeruda) kus oli kombeks nii vere laskmine kui ka inimeste ohverdamien jas isi nende keha osade söömine. Kõik detailid siin üle arutada läheks pikaks kuid eksisteerib ideeline ("paber jälg" oleks nii pika aja taha soovida vuist unelm) järjepidevus, et need isikud kes seal sellist asja harrastaasid on võtnud kaasa oma kombed tänapäeva.

Läbi erineval ajal ja erinevatel põhjsutel loodud sala ja avalike ühingute kaudu on selle kabalistliku sekti juhid saanud kontrolli alla sisuliselt KOGU maailma panaganduse. Mingil määral on lahtine kuidas see täpselt käis kuid tundub, et maailma finatseliit mis üldiselt resideerub viimased 200 aastat Prantsusmaal harrastab siiani seda praktikat. Nagu ütlesin - lahtina on kas need kabalsitid liitusid pankuritega või pankuritd nendega, kuid see on detail.

Dutrouxi ja mitmete teiste röövlite tunnistused näitasid, et need isikud võtsid lihtsalt kõrvalt "villast" ja põhi osa röövitud lastest läks eliidi lossidesse. Paljud kadusid mõned ilmusid hiljem välja kuid nende mälu oli mingite võtete abil muudetud nii, et mitmed ei teadnud oma nimegi.

Seega kokkuvõtteks - need röövitud lapsed keda ei leita ja need kes kaovad liiga mõistatuslikult (uhvud siis) lähevad teatud eliitliku kabalistide sekti taldrikutele ja vooditesse ainutlt neile teada oleva skeemi alusel. Mingi hulk neist lastest pääseb koos mälukaotusega mingi hulk jääbki kadunuks.

http://judicial-inc.biz/Bl.ood_or_cannibal.htm

http://judicial-inc.biz/87simon_trent.htm

Muudetud: 23-7-08 kell 14:57:58 excubitoris
Vasta
#11
Sõna sekka (ikka selles teemaloos) FBI selgeltnägijatelt.
Vasta
#12
Jube kahju nendest lastest kellega nii käitutakse :/
Vasta
#13
Vast võib "lohutust" leida sellest, et ega täiskavanutega palju paremini ei käituta.
Vasta
#14
See juhtum seostub küllaltki hästi filmiga Taken Seal küll olid röövimisohvriks veidi vanemad neiud ning tavapärasematel eesmärkidel kui inimohverdused, aga üldidee ju ei muutu ning kindlasti taolised organisatsioonid ju tegutsevad. Igatahes ma loodan, et kes iganes taolisi asju korda saadavad leiavad samasuguse lõpu kui tolle filmi antagonistid.
Vasta
#15
Atlandi ookeni teiselt kaldalt: The FRANKLIN SCANDAL by Nick Bryant.
Vasta
#16
Nii kahju nendest lastest Sad. Peavad ikka olema külma südamega inimesed kes nii teevad. :S
Vasta
#17
Tõsiselt rõve. Vägistavad ja tapavad mõne aasta vanuseid lapsi. Vöäkkk! Vihaseks ajab selline asi!
Vasta
#18
Natuke selle "nähtuse" ajaloost - see küll ei pruugi olla OTSE seotud McCanni juhtumiga, kuid läheb samasse alajaotusesse.

http://judicial-inc.biz/mendel_beilis.htm

Vasta
#19
Tapsid lihtsalt väikse poisi heast peast ära, idioodid.


The investigators concluded that the child was brought to a shed/chamber, and tortured to death. He was stripped naked, tortured and drained of all his blood, in a ritual manner. There were 36 puncture wounds, most on the head, and the blood letting occurred at the carotid artery. <-- nii jube Sad , lihtsalt mõnel idioodil tuleb mõttesse, et okei lähme nüüd varastame ühe väikse lapse ja rituaalselt tapame ta piinarikkalt. Ja juudid olevat teinud seda veel sellele poisile. Tõsiselt vihaseks ajab millised võivad inimesed olla. Sad Tõsiselt kahju.
Vasta
#20
See komme on olnud neil kuskil alates 3000a ema. Selge, et seda ei harrasta kõik, kuid KOGU selle aja vältel on välja ujunud suur kogus juhtumeid kus on leitud selles vanuses lapsi ( 10a pluss miinus mõni aasta) kelle haavad lubavad oletada (kuna keegi pole ju näinud), et tegu on just rituaal mõrvaga. Teine seos on siis suuremate kogukondade eksisteerimine antud piirkonnas ja ka loomulikult "kalendrifaktor" - lapsed kaovad ENNE pühi ja kui leitakse mõni siis ikka PEALE pühi. Hiljutisem juhtum millel olid pea KÕIK rituaal mõrva tunnused juhtus paar aastat tagasi Siberis kus leiti korraga 3 last kellede kehad olid ka põlema pandud mis loomulikult raskendas järelduste tegemist kuna osa tõendeid - näiteks nahk osalt kehalt - olid hävinud. Peamine kahtlus jäi aga püsima kuna "keegi tundmatu tegi dokumentidesse vea" ning kõik kolm saadeti tuhastamisele ENNE uurimise lõppu - siis uurimine ka lõpetati "huvi puudumise" tõttu nagu seisis kohalikus lehes.
Vasta
#21
Noo surnud ring, vastavad inimesed on ka võimul ja pesevad kohe puhtaks loo. Kindlasti ei jõua enamus sarnaseid juhtumeid isegi meediasse, jällegi kellegi kõver nina on vahel.
Vasta
#22
http://alcuinbramerton.blogspot.com/2008...rders.html

Nonoh...
Vasta
#23
See artikkel on ilus näide sellest, kuidas segatakse faktid väljamõeldistega aga see on pikema analüüsi teema ja sellest hetkel kirjutada on natuke vara.
Vasta
#24
Mida rohkem ma neid linke loen, seda enam hakkavad mulle vastu karva käima juudid.
Vasta
#25
Tsitaat:Algselt postitas laizk
Mida rohkem ma neid linke loen, seda enam hakkavad mulle vastu karva käima juudid.


Vaata laizk - on vaja teha vahet MIKS need isikud seda teevad. Laias grupis ei ole ühegi religiooni esindajad keskmiselt paremad kui teised - kui just "tipud" välja arvata.
Vihata "juute" en-masse on sama jabur kui vihata vihma või tormi. On vaja selgeks teha KUIDAS need protsessid käivad ning siis tegeleda probleemi juurega.
Viha on pime ja hävitab sinu enne kui suudad sellega midagi kasulikku teha. Õieti suunatud ja haritud raev on aga tunduvalt parem

Seniks aga õppimiseks ja silmaringi avardamiseks alusta lugemist siit: http://www.para-web.org/viewthread.php?tid=4616
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Estonia katastroof - õnnetus? Vandenõu? Osa II Geargirl 255 40,438 06-12-2023, 10:06
Viimane postitus: Volodja
  Massihävitussõda ja/või ülemaailmne katastroof 16-19. sajanditel. antiamerikanist 86 21,311 25-02-2023, 22:27
Viimane postitus: isemaag
  RAHA, võimalus või takistus WEbdES 55 23,686 22-03-2022, 23:01
Viimane postitus: Lynx Titan
  Estonia katastroof - õnnetus? Vandenõu? Osa I hiidlane 2,591 550,144 19-10-2021, 09:31
Viimane postitus: Mannu
  Holokaust - sajandi vandenõu? Creed 821 396,405 11-09-2021, 22:25
Viimane postitus: I'll be back
  Elektroonika laguneb. Vandenõu? kivikas666 106 47,267 30-05-2021, 01:48
Viimane postitus: isemaag
  Mikrokiibid: süütu näitemäng või sügavalt salakaval plaan? aapee 228 109,251 06-07-2020, 21:32
Viimane postitus: xcad
  Bielefeld'i vandenõu xawa 0 1,551 29-08-2019, 01:10
Viimane postitus: xawa
  Donald Marshall - on ta usutav või petis? protsent 2 1,378 09-04-2019, 21:56
Viimane postitus: vasamasa
  Tundmatu keel või salakiri Thorondor 0 1,091 03-09-2018, 18:20
Viimane postitus: Thorondor

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat