Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TV: Eesti nõiad
#1
TV3 toob algaval sügishooajal ekraanile uue esmaspäevaõhtuse saate salapäraga ümbritsetud ravitsejatest.

Kuna Eesti on maa, kus nõidadest, maagidest, ¹amaanidest, bioenergeetikutest, posijatest ehk teisisõnu - ravitsejatest- puudust pole, pakub uus TV3 saade "Eesti nõiad" harukordset võimalust heita pilk kodumaiste imetegijate ebaharilikku ja tavainimese jaoks müstilisse maailma. "Eesti nõiad" portreteerib salapäraga ümbritsetud imevõimetega inimesi ning lisaks toob kaamera ette need, kes ravitsejailt tõsist abi saanud. Igas saates näeb üht nõida; esimese saate kangelaseks on tervendaja Volli, kes võtab maha needusi, puhastab negatiivsest energiast, aitab ära minna
surnud hingedel ning ravib lootusetuid haigeid.

"Eesti nõiad" tootja on RUUT.

Erakordsed lood erakordsetest inimestest on saates "Eesti nõiad" TV3 eetris alates 03.septembrist, esmaspäeviti kell 20.00.
---------------
Kas keegi juhtus seda saadet nägema? Ise kahjuks ei jõudnud.
Vasta
#2
Tsitaat:Algselt postitas: Gemini
.... Igas saates näeb üht nõida; esimese saate kangelaseks on tervendaja Volli, kes võtab maha needusi, puhastab negatiivsest energiast, ....
Volli käis alles reedel minu lähedal, naabriproua maja negatiivsest energiast puhastamas...
Maja oli korralikult soojaks köetud tema tulekuks. Volli tegevusest muutusid toad jahedaks,
ära minnes oli muiates öelnud - "Hakka aga jälle ahju kütma..."
Vasta
#3
Aga kas te ka tähele panite, mil moel Volli rahvaga suhtles. Mees oli nii kössis ja endassetõmbunud, et sõnad ei tulnud õigesti väljagi suust... diktsioon oli praktiliselt olematu.
See aga sunnib kuulajaid/vaatajaid keskenduma tema jutule... mitte lihtsalt kuulma.

Aga kas te ka teate miks see vajalik on?
Vasta
#4
Ma ka korra sattusin seda vaatama. Ja täitsa intrigeeris see, ja torkas mõte peast läbi, et äkki korraldaks mingi visiidi talle?
Ma arvan, et meil kõigil oleks temalt nii paljutiki õppida. Ja samas saab ka vaadata, et äkki on tegu mingi pettusega. (Mida ma miskipärast kahtlen)
Vasta
#5
Tsitaat:Algselt postitas: Celtic
Aga kas te ka teate miks see vajalik on?
Pakun, et inimesed läheksid tema visiidile, et see paneb just rohkem huvi tundma sellise kraami vastu, ja kui ei ole midagi erilist täpsustatud, siis inimesel tekkib tung sellest rohkem teada saada. Ja see eeldaks, et tuleb rohkem maksvaid kliente.

Ma ei ole kindel, kui mööda ma sellega panin
Vasta
#6
Tsitaat:Algselt postitas: Celtic
Mees oli nii kössis ja endassetõmbunud, et sõnad ei tulnud õigesti väljagi suust... diktsioon oli praktiliselt olematu.
See aga sunnib kuulajaid/vaatajaid keskenduma tema jutule... mitte lihtsalt kuulma.

Jahaa, mul käis vanaema ühe ravitseja juures, kes muud ei teinud kui pobises. Vanaema ei saanud midagi aru, arvas, et ju see käib asja juurde ja too mingeid nõiasõnu lausub. Ja ta läks tagasi veel mitmeid kordi, et saada aru, mida too ravitseja talle ütleb. Lõpuks saatis ema mu vanaemaga kaasa. Selgus, et tegu oli järjekordse isehakanud ravitsejaga.
Seega jah, see salapära.. see mõjub.
Seda ka argielus : ).
Vasta
#7
Isiklikult Vollit küll ei tunne, kuid mulle ta meeldib. Ta on selline rahulik, ega pressi end peale, nagu mõned teised isehakanud ravitsejad.
Hiljuti sa leotud ajakirja "Tervendaja" (vist oli selline nimi) ja seal oli temast intervjuu.
Seal oli üks naljakas seik. Nimelt helistas talle üks Lõuna-Eestist pärit proua, et tulgu Volli teda kohe ravima, sest vastasel juhul võtab ta kellegi teise. Loomulikult Volli ütles ära.
Sarnaselt käituksin ka mina, sest miks peaks inimene oma kulu ja kirjadega, sellise suhtumise peale reageerima?
Issanda loomaaed on ikka meeletult kirju.
Vasta
#8
Nüüdseks on seda mitu kord olnud ja olen ka kõiki osi vaadanud. Seal oli üks huvitav naine mõisa kohta, mis ma mõtlesin, et sobiks mu vennale astma vastu. Nad paljud räägivad, et Eesti on kas lõhe või majaks. Mingit sorti energia allikas
Vasta
#9
Nad suudavad ravida inimest mingite energiaväljadega vist.
Vasta
#10
Olen minagi nüüd vist kõiki osi vaadanud ja minu arvamus asjadest:

1. Volli on tegija
2. Kivi-Karla on tegija ja lisaks see hea asi, et ta ei peagi iseennast ravitsejaks vaid kogu au kuulub loodusele
3. Kirna nõid ei ole tegija. Energiat kanditakse seal pargis nii kuis jaksavad
4. Crystal Ra ei ole tegija... tüüpiline new-age huinjamuinja
5. Tiit Vassman on väiksemate probleemidega tegija aga rituaalid käivad läbi kõrgemate jõudude, seega isiklikku jõudu ta ei kasuta. Ses suhtes võib tema poole pöörduda peavalu või hambavaluga... Samas võin ma ka ise peavalu ära võtta Laugh.
Vasta
#11
Vassmann on see sama ju, kellest seal "kes on kahe neiu taga" räägiti. võinoh kelle meedotitega härra scientist999 kilkas
Vasta
#12
Tsitaat:Algselt postitas: Celtic
Olen minagi nüüd vist kõiki osi vaadanud ja minu arvamus asjadest:

1. Volli on tegija
2. Kivi-Karla on tegija ja lisaks see hea asi, et ta ei peagi iseennast ravitsejaks vaid kogu au kuulub loodusele
3. Kirna nõid ei ole tegija. Energiat kanditakse seal pargis nii kuis jaksavad
4. Crystal Ra ei ole tegija... tüüpiline new-age huinjamuinja
5. Tiit Vassman on väiksemate probleemidega tegija aga rituaalid käivad läbi kõrgemate jõudude, seega isiklikku jõudu ta ei kasuta. Ses suhtes võib tema poole pöörduda peavalu või hambavaluga... Samas võin ma ka ise peavalu ära võtta Laugh.

Miks Cristal Ra ei ole tegija, kui isegi vähi välja ravib?
Ja miks Kirnas ei saa abi? Mina isiklikult olen saanud.
Vasta
#13
Ravib vähki jah? Vägev... tahaks näha.

Kirnas sa võid abi saada aga millise hinnaga? Ja rääkisin Kirna Nõiast, kes omasõnutsi selle pargi energiseeris ning tegeleb ka muude asjadega...
Vasta
#14
Mina ei maksnud Kirnas midagi. Kõndisin seal kenas energeetilises mõisapargis lihtsalt ringi, ühtki sensitiivi ei kohanud, kellegagi ei rääkinud, aga tundisn ise ära, millisel pingil istuda ja millise puu juurest energiat ammutada. Pärast oli enesetunne hulga parem ja peavalu nigu pühitud!
Võib-olla raskematele haigetele ei mõju. Ei tea. Aga minu arust peab eelkõige usku olema. Kui seda pole, siis ei saa kellegilt abi.
Aga Cristal Ra ju ise rääkis telesaates, kuidas naine, kellele oli öeldud, et sureb varsti ära, peale tema nn ingliteraapiat paranes? Tahaks näha? Vaata siis kordussaadet!
Vasta
#15
Mina ütlesin ühele leeprahaigele - tõuse. Ja tema tõusis...
Vasta
#16
Tsitaat:Algselt postitas: Celtic
Ravib vähki jah? Vägev... tahaks näha.

Kirnas sa võid abi saada aga millise hinnaga? Ja rääkisin Kirna Nõiast, kes omasõnutsi selle pargi energiseeris ning tegeleb ka muude asjadega...

... , et miks enamik vaimselt arenenud inimesed omavahel kohe kuidagi läbi ei saa? Palju jutte kuulnud, kuidas üksteisele kõiksugu halbust kaele loitsutakse ja seljataga needusid pannakse. KÕIK arvavad, et nemad on ainsad tegijad (heal juhul mõnda tunnustavad) ja ülejäänud on kas tühikargajad või üleni kurjust täis.

Eestlane ei salli eestlast. ? Või tahavad kõik üksteiselt energiat, jõudu varastada? Tahavad "konkurente" vaikima panna? Miks?


Muudetud: 11-10-07 kell 16:12:06 Tom
Vasta
#17
Olen proovinud ka sellist energeetilist ravitsemis, või mida iganes te seda kutsute... Aga c'moon... Mingi vähi ära kaotamine on juba nagu ilmalik sekkumine. Et siis loogika räägiks, et see inimene suudab mingit kõrgemat jõudu enda soove tätma kutsuda...
Kui nii tõesti on, siis jah... tahaks tõesti seda ise näha...
Vasta
#18
Tsitaat:Algselt postitas: Tom
... , et miks enamik vaimselt arenenud inimesed omavahel kohe kuidagi läbi ei saa? Palju jutte kuulnud, kuidas üksteisele kõiksugu halbust kaele loitsutakse ja seljataga needusid pannakse. KÕIK arvavad, et nemad on ainsad tegijad (heal juhul mõnda tunnustavad) ja ülejäänud on kas tühikargajad või üleni kurjust täis.


Tegijaid on Eestis palju! Ja on veelgi rohkem neid kel üks või teine anne on olemas. Ent see, kui sul n mingi anne ei tähenda et sa peaks khe kõike oskama. See on aga paljude sensitiivide probleem - sates peavalu katada usutakse ka et suudetakse vähki ravida.
Vasta
#19
Vaadake seda...Keegi on tõsiselt paanikasse sattunud Bleh
http://foorum.usk.ee/index.php?topic=286...1191787497

Ega pole enne sedagi usust, eriti veel kristlusest, midagi arvanud..Aga see on tõeliselt haige.Pluss veel kirjaveadAngry

Muudetud: 15-11-07 kell 08:01:11 syrrts
Vasta
#20
Tsitaat:Algselt postitas: syrrts
Vaadake seda...Keegi on tõsiselt paanikasse sattunud Bleh
http://foorum.usk.ee/index.php?topic=286...1191787497

Ega pole enne sedagi usust, eriti veel kristlusest, midagi arvanud..Aga see on tõeliselt haige.Pluss veel kirjaveadAngry

Muudetud: 15-11-07 kell 08:01:11 syrrts


Vaevalt, et ta nüüd "paanikasse" sattus nagu Sina väidad wink ta lihtsalt hoiatab inimesi kurjuse eest ning nõustun temaga! Mina arvan sammuti, et nõiad ei kuulu just Jumala käpa alla wink

Muudetud: 15-11-07 kell 12:11:41 Hope
Vasta
#21
Mõni inimene näeb rohkem, tajub rohkem, mõistab rohkem ja oskab seda kasutada. Kes heaks- kes halvaks.
Ei saa ju ometi üldistada stiilis:" kõik on kurjast" ja, et" nõiad ei kuulu jumala käpa alla".

Kõik on Jumalast e. Allikast - kuidas keegi soovib. Hea või halb aga ikka jumalast.
Mõningate usuliikumiste eesmärk on olnud sajandite vältel ainult hirmu, umbusku, viha ja kadedust tekitada.
Kuulake parem omaenda sisehäält.
Vasta
#22
Pealkiri oli: "Kuulus Jäneda nõid Ille Lepasepp ennustab aastaks 2013 suurt looduskatastroofi" aga vaadates saadet ei pannud tähele, et sellest ennustusest oleks täpsemalt juttu olnud. Kas keegi teab mida siis Ille Lepasepp 2013 aastaks ette näeb?
Tänud
Vasta
#23
Tsitaat:[i]


Vaevalt, et ta nüüd "paanikasse" sattus nagu Sina väidad wink ta lihtsalt hoiatab inimesi kurjuse eest ning nõustun temaga! Mina arvan sammuti, et nõiad ei kuulu just Jumala käpa alla wink

Muudetud: 15-11-07 kell 12:11:41 Hope

No kuule! Mis kurjus?Mis sellest halba on ,kui mõned inimesed oskavad oma võimeid paremini kasutada, kui näiteks sina. Vaata ,mis pildid?! Ning kui kurjusest rääkida, siis vaadakem pigem seda kurjust, mis usu (ka ristiusu) nimel fanaatikud korda on saatnud!!Angry
Vasta
#24
Tsitaat:Algselt postitas: syrrts
Tsitaat:[i]


Vaevalt, et ta nüüd "paanikasse" sattus nagu Sina väidad wink ta lihtsalt hoiatab inimesi kurjuse eest ning nõustun temaga! Mina arvan sammuti, et nõiad ei kuulu just Jumala käpa alla wink

Muudetud: 15-11-07 kell 12:11:41 Hope

No kuule! Mis kurjus?Mis sellest halba on ,kui mõned inimesed oskavad oma võimeid paremini kasutada, kui näiteks sina. Vaata ,mis pildid?! Ning kui kurjusest rääkida, siis vaadakem pigem seda kurjust, mis usu (ka ristiusu) nimel fanaatikud korda on saatnud!!Angry

Kui mina? Ma pole nõid ning mul pole mingeid võimeid. Ning minu arust see kui keegi nö. midagi rohkem tajub see ei tee ju ometigi temast nõida. Või teeb?
Vasta
#25
nääh..seda ma ju mõtlesingi. Ma räägin , et see ei tee ka inimest kurjaks ning saatana kehastuseks( ja muu jama , mida nad oma lehel väitsid) nagu "armsad" ristiinimesed ütlevad. Hea meelaga saadaks nad kõik sensitiivid jms. tuleriidale.
Lihtsalt su algsest vastusest jäi mulje nagu sa oleks nõus sellel veebisaidil väidetuga.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  TV: Eesti kummitused PiziIngliito 53 19,393 24-08-2008, 19:06
Viimane postitus: haldjapealik

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat