Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Para-Web'i Uurimisgrupp
#1
Olen poole kõrvaga kuulnud, et kunagi omas Igor Volke (oli vist selline) ka mingit "brigaadi" ehk nagu mõned kutsusid "noor jüngreid" kes tegelesid analoogse asjaga.
Siit küsimus - kui selline asi eksisteerib siis ka spole mõtet kontakteeruda ka nende inimestega, et meie pisikeses vabariigis ja pisikeste ressursside juures poleks liigset kordamist ?

Ideeliselt võite mind ka kirja panna - huviga "kolaks" kuskil ...

Muudetud: 19-2-07 kell 14:51:55 KaptenTrumm
Vasta
#2
mina isiklikult pole nendest midagi kuulnud, ja samas on ka asukoha teema mis võib siise tulla...
jah, muidugi võib kontakteeruda, kuid, kui paljud teavad nendest midagi, ja kuidas nendega üldse kontakteeruda, kui mingit infot pole...
Vasta
#3
Seda ma võiks isegi uurida - tunnen hästi inimesi kes tunnevad hästi Volket (isegi temaga nati suhelnud)
ning siis annaks teada või miskit ...
Vasta
#4
ma olen urind, aga vast ma pole siis nii hea dektetiiv netis...

Ega ma olen ka sellisest grupist huvitatud, ja kuna ma ei leidnud ühtegi, siis otsustasin, et pakuks välja uue algatuse...
Vasta
#5
Encore, mõned küsimused nüüd sulle:

1) Kes hakkab seda kampa ringi vedama?
2) Kas on juba mõned kohad ka väja valitud?
3) Milline saab olema uurimisgrupi tehniline tase?(Kasvõi ideaalisSmile )
4) Vanusepiirang? Miks seda pole?
5) Kuhu Registreerimiskiri saataLaugh

Muudetud: 19-2-07 kell 17:35:39 Metavo
Vasta
#6
Siiski mingi juht peab olema sest kes teeb analüüsi? Või kes kontrollib analüüsi tegemist. Lõbupärast te kuskile ronima ei hakka, eks ikka tulemuste saamise eesmärgil.

Tehnika sõltub ka külastatavast kohast. Öösel ei nt digikaameraga midagi teha. Isegi kui kasutate nt tasku lampi. Kvaliteet lihtsalt ei kannata. Et pimedas kohas korralik film saada mida natukenegi uskuda saaks, oleks vaja investeerida korralikku tehnikasse.
Diktofon kui tõestus materjali uskumine on selline sügav maitse asi.

Igaljuhul igaretk tuleb väga hoolikalt ette planeerida. Miks, milleks, kuidas, kellele...
Vasta
#7
Mina isiklikult plaanisin analüüse teha, ja jälgida kõike tegevust, kuid liidriks ma ennast ei pea...
Ja siiski on tehnika tõesti vajalik, kuid hetkel on minu mõte see, et see võtab midagi kaasa, mis tal võtta on... Investeerimisest on nats vara rääkida...
Ja niigi, tuleks alguseks lihtsamalt võtta...
Muidugi ei tahaks mina ka kusagile minna niisama lambist. ikka plaan peab tõesti olema


Muudetud: 19-2-07 kell 19:50:41 Nazz
Vasta
#8
Juba iidsetest aegadest peale on inimesed kuulunud ühiste eesmärkide nimel kõikvõimalikesse gruppidesse ja ühingutesse, et osa saada vägagi erinevatest vaimsetest praktikatest, mis ühise joonena omavad aga alati suunitlust Algallikaga või varjatud maailmaga suhtlemisel. Kõik sellised rühmitused koguvad enamasti kokku (tõmbavad ligi) aga sarnaste huvidega "otsijad", mille alusel kujuneks välja mingit vaimset või spirituaalset eesmärki teeniv liikmeskond. Siinjuures kehtivad samad reeglid nii äriliste ja partnerlussuhete kui ka vaimsete rühmituste loomisel - primaarne eesmärk oleks alati läbi grupi kui sellise üksikindiviidi saavutuste või püüdluste mitmekordistamine, tugevdamine ja toetamine. Selle läbi iga meditatsioon, palve või mõni muu praktika, mida teostatakse grupiviisiliselt võimendab nii kvalitatiivselt kui ka kvantitatiivselt kõike seda, mida iga üksikindiviid teistele pakub ja läbi elab ehk vaimse rühmituse puhul kujuneb välja jagatud tahte ning jagatud teadvuse ühisel kogemisel tegelikkuses suurem vaimne tervik, mis võimendaks indiviidi isiklike eesmärkide, mida ta tavaelus üksinda võib-olla ei suuda või ei oska, saavutamist. Grupp töötab kui liikmete energiate (ka seda hävitavate energiate) konteiner. Iga grupi liige ideaalis aitab (halval juhul ka mürgitab) kõiki teisi grupi liikmeid oma olemusega, mis edukaks toimimiseks peaks olema suunatud jumalike ideaalide ja armastuse teenimiseks. See võimaldaks usalduse tekkimist, jõudude ühendamist, südame probleemide avamist jne. mis kõik aitaksid kaasosalistel transformatsiooni eesmärki saavutada. Ülioluline on aga siinjuures esmalt alati kõrgetasemelise vaimse juhi või liidri olemasolu, kes suudaks grupi eesmärgid, suunitlused, praktikad ja omandatud vaimsuse koos üksmeelega teistele liikmetele arusaadavaks ja mõistetevaks teha, ise seejuures alati eeskujuks olles.

Ok. Sellest hoolimata vägagi paljud vaimsed grupid ja ühingud langevad õige pea kuristiku suunas. Miks? Toon siin siis mõningad printsiibid, mida tuleks vaimse grupi edukal toimimisel arvestada:

1) Võrdsus suhtestumisel Jumalikkusesse või üleloomuliku tunnustamisse.

Laiemas kontekstis on enamus meist vaimsel teel alles lapsekingades või algaja staatuses. Jumalikkusesse või Tema tahte teostamise erinevatesse meetoditesse suhtestudes oleme aga kõik võrdsetel alustel. See võrdluse põhiprintsiip peab olema ükskõik millise vaimse grupi kõikides töödes või tegemistes alati läbivaks jooneks. Kõik vanemad, õpetajad ja need, kes on Valitud Teel käimisel suurtemate kogemustega ja kui nende sisemine töö enda kallal on suunatud õigete ning puhaste eesmärkide teenimisele, näitavad läbi erakordse alandlikkuse ja austuse teiste vastu üles ülimat tasakaalukust ja võrdsust kõikides oma suhetes, otsustes ning õpetustes. Me kõik teenime sama Algallikat, ka isegi selle kahestunud maailma näiline headus ja kurjus.

2) Jagatud visioon.

Selleks, et grupp hästi toimiks, peavad kõik selle liikmed nõustuma esmalt väljavalitud vaimse tee suunas ja meetodite või praktikate kasutamises (kõike pole võimalik teenida, kõiki meetodeid pole võimalik kasutada, mitut teed korraga pole võimalik käia). Milline on üldse tee, mida käiakse, õpetus mida järgitakse. Satanistid ja kristlased näiteks ühe katuse all koostööd teha vaevalt suudaksid.
Ilma tehnikate ja suuna ühtsuseta või ühtse tuumiku (juhi; eesmärkide; vaimsete praktikate jne) puudumisel on iga rühmituse eluiga äärmiselt lühike.

3) Võrdne grupp Versus Vaimse Juhi olemasolu.

Juhi küsimus grupi moodustamisel on alati üks keerulisemaid ja raskeimaid küsimusi. Kui grupis peaks olema juht, siis on ilmne, et see saab olla ainult keegi selline, kellel on valitud meetodite ja tee suhtes saavutatud kõrgem vaimne tase kui ülejäänud grupi liikmetel. Grupi liidri valimisel tuleks seega üliolulisteks omadusteks lugeda ülima lahkuse olemasolu ja kiindumuse puudumist. Ilma nende kahe omaduseta, nagu õpetab meile ka ajalugu, kalduvad vaimsed õpetajad ja juhendajad õige pea teotamise või solvangute suunas (seda nii emotsionaalses, seksuaalses või finantsilises mõttes) või hakkavad nad siis nõudma teatavat lojaalsust iseenda või enda poolt valitud tee suhtes, hüljates seejuures ennist kindlaksmääratud või kokkulepitud meetodid suhtestumisel Jumalikku ja kõige elava ühtsusesse. Juht peab olema alati inspireeriv ja näitama üles usaldust oma hea nime ja tahte osas ning muidugi sisendama alati kindlustunnet oma tarkuse ja teadmiste osas. Seega üleolev käitumine, samas ka üleolevalt armuline alatoon, priviligeerituse või erilise staatuse väljanäitamine, võimu väärkasutamine, arrogantsus ja solvangute esinemine kõnepruugis ei iseloomusta just võimekat vaimset juhti, hoolimata sellise tegevusega sageli kaasnevatest pühalikest vabandustest või intelligentsetest eneseõiglustustest. Vaimse õpetaja või juhi sügavam olemus kajastub tema suures kiindumuses ja kogetud teadmiste jagamises valitud teel liikujatele, tugevdamaks kindlustunnet nende teadmiste tajumise võimalikkuses.

Juhita grupp saab eksisteerida ainult konsensuse ehk üksmeele alusel. Sellise grupi olemasolu väljendub isiklike või grupiviisiliste kogemuste ja püüdluste värvikas avaldamises, kusjuures ülioluline on siinjuures sügav vastastikune usaldus ja austus, ilma et ei satutaks mõttetu kriitika või väljanaermise ohvriks. Vastasel juhul on SUUR OHT tasakaalust väljudes lõhestada või mürgitada grupi atmosfääri. Selleks, et säiluks iga grupiliikme ausus, siirus ja otsekohesus, tuleb esmalt luua keskkond usalduse ja vastastikuse austuse arendamiseks ja kaitsmiseks. Erinevalt õpetaja poolt juhitud grupile, peavad võrdsuse alusel toimiva grupi liikmed pidevalt kontrollima oma kõnepruuki või kogemuste väljendamist, vältimaks liidri või domineerija rolli sattumast. Tähele tuleb alati panna tõsiasja, et mitte keegi ei saa kunagi teha vaimset tööd või otsuseid ära kellegi teise eest. Juhendamist, et olla efektiivne, tuleb osata alati küsida, aga mitte seda tänamatult tuulde loopida. Võrdväärsuse alusel toimivas grupis juhendamine või õppimine saab toimida ainult teiste grupiliikmete pürgimustest, õnnestumistest ja läbikukkumistest õppust võttes - neid tähele pannes.

Ütleks veel selle punkti juures seda, et mõlemad vaimsed grupid on omamoodi efektiivsed indiviidi sisemise arengu kiirendamisel.
Algajatele või teel esimeste sammude teostajatele on aga kindlasti efektiivsem ja kasulikum kui on olemas mingi vaimne juht. Esmastel õpinguaastatel on alati oluline, kui meil on olemas praktikate või meetodite õpetamiseks olemas keegi, kes seda kõike mõistab või valdab. See välistab langemise või teelt kõrvalekaldumise. Juhendamise käigus omandatakse iseenda arusaamade, võimaluste ja piiride tunnetamine, kuna eksisteerib alati võimalus nõu ja suunamist küsida. See kasvatab ka meis üksteisemõistmist ja vähendab suuresti arrogantsust. Pealegi on iga õpetuse juures vajalik selle vajalikkuse või kasulikkuse kinnitamine, mille läbi oleks võimalik meie enesekindluse ja iseendale kindlaksjäämise kasvatamine.
Kui puudub aga eelpool mainitud omadustega vaimne juht, siis jääbki jõusse teine alternatiiv, kus kõigi gruppi kuuluvate inimeste, nende arengu ja teelpüsimise vastutus langeb iga grupi liikme õlule. Seega muututakse automaatselt nii iseenda kui ka naabri vaimse tee eest vastutavaks. Vastutus on aga raske koorem, mida paljud kanda ei oska ega soovigi.

4) Kokkusaamiste intervall või sagedus.

See väljendub eesmärgi püstitamises, et kas on tegemist ajutise või kindla süsteemi järgi kooskäiva grupiga.
Regulaarne koosviibimine aitab sügavdada arusaamu, teineteisemõistmist (avatust, usaldust), aitab energiatel koonduda teatud ruumipunkti, olles ühtlasi pidevaks seatud eesmärgi meenutajaks (teeviidaks).
Muidugi kaasneb sellega ka otsustesvõime ja kindlameelsuse kasv, kuna perioodiline kokkusaamine nõuab tahet elu tavakohustuste, perede, töö jms. kõrvalt piisavalt aega ja tahtmist selleks kõigeks eraldada. Selline eluviis muudab elamise treeningulavaks. Kui meie vaimne praktika või grupp saavutab oma õitsengu kõikidest tava-eluraskustest hoolimata, siis võib tõepoolest väita, et meie koosviibimistel on vägi ja elude transformatsioon on alanud, mis teeb võimalikuks ka sügavate kogemuste saavutamise ja toob kaasa endaga kõrgemate jõudude toetuse ja õnnistuse.

5) Vaimse grupi struktuur: kas parktiseerimine või kogetu vahetu jagamine.

See tähendab siin seda, et saavutamaks vajalikku efektiivsust peab toimuma alati nii jagatud praktiseerimine ja ka jagatud diskussioon. Grupp, mis ei vii läbi vaimseid praktikaid (meditatsioon, palvused jne) kaotab suured võimalused. Arutelud ainuüksi (ükskõik kui sügavad ja informatiivsed) ei suuda meie vaimu puudutada. Arutelud ei teeni energiate transformatsiooni ja tahte puhastumise eesmärke, mida jagatud praktiseerimine aga võimaldab.
Grupis praktiseerimine ainuüksi on aga samuti terviku üks pool, kuna ei valgusta teatud teel liikumise kitsaskohti või probleeme. Selle jaoks on jällegi vajalik jagatud diskussioon. Viimane aga ei tohiks ainult olla puhtalt teoreetiline, vaid peaks kajastama läbikogetud detaile või juhendeid, hoiatusi, abi, uusi vaateid jne. reaalseks praktiseerimiseks. Kui nüüd iga grupi liige kirjeldab oma vaimseid saavutusi detailselt, siis sellest on igaühele ülisuur kasu (see aga nõuab suurt vastastikku usaldust ja siirust).
---
Seega iga vaimne grupp on omanäoline. Igaühel on oma kindel eesmärk, mis teenib ja toetab oma liimete vaimset arengut, võimaldades neil oma eesmärke teenida palju efektiivsemalt kui seda üksipäini tehes. Ilma eesmärgita aga ei toimu midagi. Samuti ei saa mitte kunagi mitte keegi teine teisi grupi liikmeid vaimupimedusest vabastada, keegi ei saa teha ära nende eest nende sisemist tööd iseenda kallal. Aga me kõik saame teineteist alati aidata ja suunata.
---
PS!
Huvitav lugu. Nimelt püüdsin siin postituse lõpus kirjutada ühest vaimsel eesmärgil võib-olla peatselt loodavast organisatsioonist, aga vähemalt 3x järjest kui püüdsin antud postitust koos selle informatsiooniga edastada, siis viskas süsteem mind automaatselt välja. Seega võtsin asja esialgu maha ja voila postitus tuli ilusti üles.
Järelikult pole aeg veel selleks teateks küps.

Muudetud: 20-2-07 kell 01:06:43 Arlich
Vasta
#9
Teade tuli ju läbi ! Nati ehk teises sõnastuses aga siiski ;-)

Lühidalt ja praktilielt - nagu aru sain on asi esialgu idee tasandil. Järelikult enne kui pole kokku saanud inimesed kes seda ideed kannavad on vara rääkida detailidest. Loomulikult on hea kui vähemalt ühelgi inimesel on ka mingidki detailid kuid fakt jääb selliseks - seni kuni pole loodud töötav kollektiiv ei tea me kui edukaks see asi osutub ...
Vasta
#10
Minu nägemise järgi on praegult põhieesmärk gruppi kokku saada. kuidas saab valida mingit liidrit, kui ei ole gruppi? kuidas saada teada oma tee suund, kui ei ole gruppi?

Liidri koha pealt ei ole mul veel arvamust, kui minuarust ei tohiks kõik liidri pea peale asetada, sest keegi ei tea kõikke. Liider võib olla küll mingi teatmik, kuid alati on kedagi, kellel on oma arvamus, nägemus ja samuti ka rohkem teadmisi mingis valdkonnas. Samuti ei ole teadmine, millega tuleks piirduda. Kogemus mängib ka väga tähtsat rolli. Kui see liider teab, et näiteks, kuidas mediteerida ning algaja palub juhendamist, siis ei saa see liider seda teha, kui ta pole ise mediteerind. Ma tean, et see on absurdne näide, kuid siiski, jagab see minu mõtet päris hästi.

Selle koha pealt olen ma täiesti päri, et kokkusaamised vms peaks ikka rohkem, kui kord aastas toimuma. Vastasel juhul jäävad grupi liikmed võõraks, ja ei oleks seal harmooniat. Sealt tuleks ainult pimesi usaldamine.

Samuti on minul ja Encorel vajaduse korral mõte kokkusaamine eelnevalt mõne liitujaga teha. Sellega saab selekteerida potensiaalse mürgi välja. Ei tea kuidas on Encorega, kuid minul on suht hea nina sellistele nn "lõburikujatele". Tõesti ei ole võimalik teha gruppi, millel on täiesti lahku minevad huvid. Mitte, et satanisti ja kristlast, vaid, kui on grupis hunnik para maailma uskujat, ja sinna vahele kargab mingi ratsionaalse mõtlemisega skeptik, kes külvag ainult halba oma ideaaliga, et temal on õigus, et see mida sa ei näe, ei kuule, ei tunne, seda ei ole olemas.

Ja tulles sõna lõbu juurde. Ei sa ju midagi teha rutiinse tüdimusega, seega on suht tihti vaja teha praktikat. Grupi mediteerimised, väljasõidud jms. Kui piirduda ainult info jagamisega, siis ei ole sellel grupil üldse mõtet, sest rahvas saab samas ka internetti astuda, ja info sealt kätte saada. Loomulikult peab olema seal ka kord. Kui minna väljasõidule mingi läbustamise või Party põhimõttega, siis ei ole mõtet üldse minna.

Soov on luua sellist ümarlaua süsteemi, kus igal ühel on õigus oma arvamusele ja teised vähemalt aksepteeriks seda arvamust. Ja liidriks jääb ikkagi selline sümboolne liider. See tähendab, et otseselt kellegil templit otsaees ei ole. Mina pooldan sellist põhimõtet, et kui kegi valib endale liidri, õpetaja, siis nõustumisel olgu see nii. Kui keegi tahab teist liidrit, õpetajat, keegi ei saa keelata, võtku ta siis see teini isik omale õpetajaks, või isegi eeskujuks. Muidugi peab olema mingi eestvedaja, kuid siiski ei saa midagi tehtud, kui see eestvedaja lööb rusika lauale, et nii teeme, ja nii jääb. kõigile sõnaõigust, meil ju valitseb demokraatia. Laugh ...
Vasta
#11
Ma arvan, et meil polegi vaja super liidrit - piisaks paarist kolmest isikust kes oleks valmis natukenegi aitama gruppi isikuid kes oleks valmis oma aega ohverdama ISE ENDA huvides ja arendamise nimel ...

Loodan, et meil pole partei, erakond ega usukahk vaid lihtsalt kooslus inimestest kes on piisavalt avatud meelelaadiga, et mitte lihtsal istuda ja oodata mida neile peessekukkunud ja mammonast pimestatud meedia neile manna putru pähe määrib aga on valmis andma oma panuse meelte avardamisse lootmata sellest saada kulda ja karda ja muid maiseid propaganda vilju ...
Vasta
#12
minu jaoks oleks see grupp hea, sest siis saaks ma oma silmaringi ja teadmisi laiendada para maailma kohta...
Vasta
#13
Oleksin väga huvitatud taolisest üritusest ikkagi veel, aga on mõningad asjad, mis panevad kahtlema...

1. Minu vanus miinus grupi keskmine vanus on päris suur
2. Kellel siin ikka alternatiivseid vaatlus/mõõtmis seadmeid on.... ainus vahend on vist digikas
3. Liikmete pühenduvus konkreetsele eesmärgile .... et kokkusaamised ei kujuneks joomaõhtuteks
4. Liikmete logistilised võimalused ... ala et mul on ju jalgratas ja rong sõidab ka
5. Majanduslikud võimalused.... 100-300kr nt bensuraha ei tohiks saatuslikuks saada
praegu ei tule rohkem meelele...

Kuidas konkreetselt praeguste liikmetega siis lood on ...?

Või on mul lihtsalt pessimismihoog.....
Vasta
#14
nu

1. mina olen 20
2. ja vana vene forokas on parem (on olemas mul)
3. ka mina ei poolda läbusid
4. mina olen tallinnas, kui reisimine pole mure. kuid autot ei oma
5. ja sponsoreerida saab ikka, kuid oleneb ajast, ei oska prognoosida
Vasta
#15
Niih mind ka kirja - kuna vahetustega turvatöö siis vastavalt võimalustele aga nii;

1)40
2)Digi + läppar (aga hea ja suur)
3)pole ei läbu ega viina sõber (vhest mõni vein ja tibi ainult)
4)Tallinnas aga isiklik transport puudub
5)Papp vastavalt olukorrale aga hõigata pole
6)muud plussid - (ehk) politsei 10a(JUPO,ET jm sellised), kogemus igatsorti liikumisega igatsorti maastikul
ehk Eestis peaks hakkama saama. Muu vastavalt olukorrale.
Vasta
#16
no nii saab vast isegi midagi kokku Laugh
Vasta
#17
1. 18
2. Sülearvuti ja videokaamera võimalus.
3. Aega napib, kuid suvel muutun sellel teemal aktiivseks ja üritan võimalikult palju osa võtta; karsklane.
4. Transpordi vahend: Kondimootor, kogemused auto peale saamises ja vara kohale jõudmistega.
5. Majanduslik olkuord võib nadiks jääda...sellegipoolest üsnagi leidlikSmile

Sobib, Tom? Smile
Vasta
#18
kas see vanusepiirang on siis ka või ei ole?
Vasta
#19
Tsitaat:Algselt postitas: tribalangel
kas see vanusepiirang on siis ka või ei ole?
Ma vist sain õieti aru, et kui vanus võib hakata probleemiks osutuma, siis vanusepiirang on olemas.

Rohkem määrab ära siiski isiku enda omadused, huvi ja ehk "vaimne vanus."
Vasta
#20
Vanus 15
Kaasa saan võtta digika.
Põhimõtteliselt tegin ma kasutaja täna ainult selleks, et siia postitada, kuigi seda foorumit olen uurinud umbes aasta aega ja mind huvitavad paranormaalsed nähtused/tegevused jms, kuigi ma suhteliselt kardan ka paljusid asju, niiet ma arvan et kui ma saaks ma oleks ka üks osa võtjatest.Majanduslik seis on keskmine, kui seda vaja on.
Vasta
#21
Tore idee ellu äratatudSmile
Kuid ma arvan, et võiks kõigepealt mingi pundiga kokku saada ja niiarutada. Või siis läbi skype arutada. Seejärel plaan, mida uurida, ning seejärel võimalused.
Vasta
#22
zepac-i jutus on iva.. Praegu ei saa siit teemast aru, mida see grupeering endast üldse kujutaks.

Aga endalgi tekkinud kerge huvi.
Vasta
#23
jah,
Vanust ma pidasin alguses siiski probleemiks, sest erinevad vanused toovad kaasa suhtlemise puudulikuse ja üksteise mittemõistmise ... järsku... Pean siis silmas ikkagi nooremaid kui 17-18 näiteks... ei soovi kedagi küll diskrimineerida ja eks rohkem sõltub kõik inimesest endast, kasvõi nö vaimsest-vanusest. Ise olen muidu 23.

Aga võibolla olekski õigem, kui mingi aja pärast, kui kõik on siin oma küsimustele vastuse saanud .. saaks kokku ja siis toimuks kasvõi mingit sorti hääletamine, et kes jääb ja kes ei jää .... ma arvan, et mingi selekteerimise peab ikkagi korraldama.

Tom

Muudetud: 21-2-07 kell 11:34:05 Tom
Vasta
#24
Kus grupi tegevus toimuks? Ise oleksin ka asjast huvitatud. Tahaksin rohkem selliste para-asjade kohta teada saada, kuid üksi ei julgeks kindlasti uurida. Olen küll alles 13 aastane, kuid ma arvan, et mu vaimne vanus on piisav, sest muidu ei käiks ma siin Para-Webis vaid hoopis Rates.Laugh

Muudetud: 21-2-07 kell 12:37:11 Reinhold
Vasta
#25
Natuke veel kaalun ja mõtlen, sest tegemist ideaalis oleks ju siiski päris tõsise asjaga ja ettevõtmisega, mida paugupealt ei tohiks ära lubada. Ja lugenud lugusi, kus inimestel on õnnestunud jälgida, kasvõi suhelda kellegi, millegi ebaloomulikuga ja siis hiljem ka kodus hakanud asjad "lendama" .. no ei ole see päris naljaasi. Aga et sellistes olukordades hakkama saada, oleks grupi siseselt vaja 200% usaldust ja abivalmidust üksteise vastu, et inimesed ei hakkaks ameerikalikult kisama ja karjuma .... ja .....ja kõige hullem on see, et tegeliult ei tunne ma kedagi Bleh

Ühesõnaga mina võtan endale mõtlemisaega veel wink
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Uurimisgrupp PRT 23 7,941 22-01-2019, 12:46
Viimane postitus: Addy
  Pärnu Para-Uurimisgrupp 2 katse! Psühholoog 2 8,956 20-05-2013, 18:11
Viimane postitus: Tharapita
  Kesk-Eesti uurimisgrupp Cassiopeia 69 55,073 15-05-2013, 17:30
Viimane postitus: schleuninger
  Pärnu Para-Uurimisgrupp I katse pjp 26 24,698 14-05-2013, 20:28
Viimane postitus: Thorondor
  Saaremaa Para-webi uurimisgrupp tribalangel 67 53,344 02-03-2013, 01:41
Viimane postitus: tribalangel
  Tallinna Para-webi uurimisgrupp Tom 8 14,296 05-12-2011, 11:44
Viimane postitus: lahendused
  Tartu Para-webi uurimisgrupp Metafor 84 77,941 29-06-2011, 18:24
Viimane postitus: Metafor
  Para-hullude-öö vol.1 Kaiu 06.12.08 Tom 21 10,987 24-08-2009, 17:00
Viimane postitus: VironShaman
  Para-Uisk TÄNA!!! Andromeda 1 2,580 30-11-2007, 16:10
Viimane postitus: Nazz
  Kutsu endale Para-Uurimisgrupp külla Nazz 0 2,764 14-05-2007, 12:09
Viimane postitus: Nazz

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat