•  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 9
  • 10
  • 11(current)
  • 12
  • 13
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mida tähendab "valgustunud"?
„Aga sa küsisid praktilist poolt. Tasub valida endale sobiv mittedualistlik õpetaja. Selline kelle jutt sobib. Näiteks Rupert Spira, Ram Dass, Mooji, Eckhart Tolle, Adyashanti.“
Lisaksin Francis Lucille siia veel (Rupert Spira õpetaja, ise oli Jean Kleini õpilane)...Smile
Vasta
Lahjalt kütate. Proffid ajavad asju ikka ashtari ja sanandaga. Palju kõrgema tasemelisem kraam isegi väikeste doosidega.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
Vasta
(20-01-2020, 12:46 )Q11 Kirjutas: Lisaksin Francis Lucille siia veel (Rupert Spira õpetaja, ise oli Jean Kleini õpilane)...Smile
Äitäh soovituste eest.

Vasta
„Lahjalt kütate. Proffid ajavad asju ikka ashtari ja sanandaga. Palju kõrgema tasemelisem kraam isegi väikeste doosidega.“
Siin oleks kohane kasutada tuntud väidet „Kui kohtad buddhat või jeesust, tapa ta“. Sest see on veel kahesus...Smile

Vasta
Ärme nüüd hakka siin vehklema, kuidas keegi saab aru algsest allikast ja tarkusest ja sellest ,mis juba religiooniks tehti. Sina pead ,,rändama,, siinaisse, mina mitte.
Vasta
(20-01-2020, 13:42 )Tulnukinimene Kirjutas: Jeesus ja Ashtar on sisuliselt sama Olend. Mul on nende mõlemaga vestlusi olnud.

Mis nad rääkisid?

Vasta
„Mul on nende mõlemaga vestlusi olnud“
Mis nad rääkisid jah nagu filogi küsis...aga mis nipid Sul on kontrollimaks, et Sa Vaimuilmas mitte iseendaga lõppkokkuvõttes ei räägi?... Smile
Vasta
Raie saatest lähtuvalt tahaks küsida ,et milliseid andeid , võimeid, kogemusi, elamusi ja võiamalusi seal vahelaos lahkesti diilidega pakuti? Sõna sõnalt küsin nagu Raie väidab. Milliseid tooteid pakuti ja millise hinnaga diilid toimuvad? Tema nii ju väidab. Valgusmeistrid ,kes seda pakuvad jälgivad toodete kasustust oma silmadega või kasutavad kliendi ,,aparatuuri,,? Ma ei nori ega trolli. JUbe huvitav on. Ja osalt on vast inimestel ka ehk õigust ,seda natukenegi teada. Puudutab see ju inimeste koduhälli. Nemad aga on tulnud ja võõrad. Tulnukad.
Vasta
Ma panin siia lingi saatest puuduta mind. See vabalt vaadatav. Kuna ta on väga kõrgelt tunnustatud guru nii eestis kui välismaal ja andis mulle nii mõnegi vastuse oma jutuga ,siis kasutasin seda siin näitena. Ta kinnitas üle selle ,mida ma enne teadsin. Ta ütles ,et elude vahelises ruumis e. laos muljuvad kohe ligi igasugu valgusmeistrid ,kes tahavad maksimaalselt palju hingi endaga liita. Nad pakkuvad igasugu teenuseid veel enne kui hinged on hakanud sealsest ruumist mõikama. Kasutades ära hingede segaduses olekut, antakse nina ette ahvatlevad pakkumised.

,,Mine ja sünni maale, vali mida tahad kogeda ja saada seal viibides. Teeme diili,,. ,,Sina saad tooteid valida, vastutasuks jääd minu alluvusse,,. S.t. annad oma hinge lepinguga meile ja jääd meid teenindama,,.

Nu ja ma küsikski,et mida need tegelased sinult vastu tahavad? St. Germanid ja metatronid ja uhhhhh neid on nii palju. Kõlab nagu tankisti värbamine. Kõigepealt joodetakse umbe ,siis juhatatakse asjast mitte lillegi aru saav juurvili panga telleri juurde. Jube palju tundub panustamine käivat....... õndsuse dooside külge topitud sõltuvussuhte moodi.
Vasta
Ma ka vaatasin seda saadet. Aga see lause „mõttel on jõud, peame olema täitsa teadlikud mida mõtleme“. Eks igaüks võib seda ju uskuda kuid tähelepanelikumalt vaadeldes jõuame teisele seisukohale.
Sam Harris...eks paljud siin teavad teda aga panen lühi-lingi Vaba Tahte teemal.
https://www.youtube.com/watch?v=aQJjn-gekn4
„Nad pakkuvad igasugu teenuseid veel enne kui hinged on hakanud sealsest ruumist mõikama“
Tead kui imelik, selles Vaimuilmas mul on vastupidi, mitte mulle ei pakuta midagi vaid mina pakun.
Isegi seal kõik ei tunne kohe Deemoni (nähtust) ära...Smile
Vasta
Ok. Selge , tänud vastamast. Huvitav on veel see ,et neid on meeletult palju ,kes ütlevad ,et need tegelased seal on väga päris ja ka just need ,kellena end välja käivad. Nii nagu piibli tegelasi tunnistavad inimesed on ühiskonnas täiesti ok nii ka ÜK poolt heaks kiidetud uus vaimsuses on see ok ,et nad suhtlevad inimestega. Aga niipea kui mainida ,et ka loodusvaimud ja maavaim suhtleb niisamuti kui mõnele jeesus, siis rünnatakse ühise ründena sellise väite esitajat.



Njahhh Tulnukas. Ära kustuta vahelt nii ära.

Vasta
„Ma kunagi ei küsi nime“
Ma ka mitte aga kontrollin ega ma iseendaga ei räägi.
„Kaks pluss kaks?“
Olend vastab neli
Uuesti... „Kaks pluss kaks?“
Hoian unepeas mõtet kolm
Vastab „Kolm“
Selge..."tore sinuga nüüd juttu puhuma asuda...minu enda alateadvus".
Istume diivanile, valan kohvi ja ....lobiseme...Smile

Vasta
"Ma küll oma alateadvuseks ei tembelda."
Jah aga väiksed kontrollinipid võiksid ikka olla...Smile
Vasta
„Sa nagu üldse ei saa aru, et erinevad maailmad on“
Ka selline „erinevatemaailmade“ nähtus kaob....Smile
Vasta
Jah, kõik kaob. Kui ei kao nähtus Q11, kaob nähtus Tulnukinimene. Head!Smile
Vasta
Ärakaranud ekskristlase tunneb ära tema apokalüptilistest tulevikunägemustest.
Vasta
Q11 mainis siin Sam Harrise nime, see tõi mulle natsa mälestusi meelde ajast kui ma väikest viisi tema fänn olin. Vähemasti kuni hetkeni, mil ma Dennetti argumentidest aru sain. Nad madistasid päris tublisti vaba tahte teemal nii umbes 6-7 aasta eest. Nüüd peale kiiret googeldamist tuli ilmsiks üks põgus säutsuvahetus nende kahe mehe vahel.
https://twitter.com/samharrisorg/status/...3671987200

Seal Dennett väidab, et Libeti experimendi tulemus, mille kohaselt mõte järgneb teole, on nüüd kokku kukkumas. Ning Harris tundub selleks valmistuvat, et tõepoolest antud eksperiment ei pruugi (praegu pole see veel kindel ilmselt) korrerktse tulemuseni viia. See eksperiment polevat tema argumentide seisukohalt üleüldse tähtiski. Selle teema kohta ma midagi muud uuemat ei tea, peale antud tweedi. Ma ei tea miks Libeti tulemust nüüd kahtluse alla seatakse ja mis täpselt Harrist kahtlema paneb.
Vasta
Jah, mõte ei pruugi tõepoolest alati eelneda teole, võib ka samalajal. Küsimus tekkib – „ on nende vahel seos?“
Heh...vaatan, et Tulnukinimene on kõik oma postitused ära kustutanud...nüüd tundub nagu Q11 oleks iseendaga rääkinud...Smile...Võibolla rääkiski...Smile
Vasta
(21-01-2020, 17:42 )Q11 Kirjutas: Jah, mõte ei pruugi tõepoolest alati eelneda teole, võib ka samalajal. Küsimus tekkib – „ on nende vahel seos?“
Parem oleks vist küsida, et mil määral nende vahel seos eksisteerib. Mingil määral on teod ja mõtted ikka seotud, raske oleks näha argumente suunal, et seal üldse suhe puudub. Samas kipume me ennast üleliia monoliitseks lugema, minu kogemuse kohaselt ka, ning sellist tagantjärele ratsionaliseerimist kindlasti esineb ja päris palju.

(21-01-2020, 17:42 )Q11 Kirjutas: Heh...vaatan, et Tulnukinimene on kõik oma postitused ära kustutanud...nüüd tundub nagu Q11 oleks iseendaga rääkinud...Smile...Võibolla rääkiski...Smile
aiai, see on küll ebaviisakas ...

ps, Libeti eksperimendi tulemus oli see, et inimene kõigepealt teeb, ning siis mõtleb, et peaks seda tegema (mida ta juba tegi või teeb).
Vasta
(21-01-2020, 17:28 )Lorenz Kirjutas: Seal Dennett väidab, et Libeti experimendi tulemus, mille kohaselt mõte järgneb teole, on nüüd kokku kukkumas. Ning Harris tundub selleks valmistuvat, et tõepoolest antud eksperiment ei pruugi (praegu pole see veel kindel ilmselt) korrerktse tulemuseni viia. See eksperiment polevat tema argumentide seisukohalt üleüldse tähtiski. Selle teema kohta ma midagi muud uuemat ei tea, peale antud tweedi. Ma ei tea miks Libeti tulemust nüüd kahtluse alla seatakse ja mis täpselt Harrist kahtlema paneb.
Libet ise ei teinudki seda järeldust, seda tegid tema eest teised (Wegner 2002). Rupert Sheldrake andmetel. Libet ise tõlgendas seda nii, et selle millisekundites ajavahemiku jooksul - liigutamissoovi teadvustamise ja liigutamise vahepeal - on inimesel võimalus ümber otsustada. Niiet siis vabadus teha või mitte teha. Nüüd läheb uhhuumaks (mida mina ise ka toetan): Libet leidis, et teadlik otsus sõltub "teadlikust vaimsest väljast" (conscious mental field). Selle tekitavad ajuprotsessid.
Või siis on oma osa selles ka igasugu ühisväljadel wink

Aga see Q11 kontrollimeetod on hea. Kontrollida on tõesti vaja, igasugu tegelased käivad end ilusate sulgedega ehituna näitamas.
Vasta
(21-01-2020, 17:42 )Q11 Kirjutas: Jah, mõte ei pruugi tõepoolest alati eelneda teole, võib ka samalajal. Küsimus tekkib – „ on nende vahel seos?“
Nüüd tundub nagu Q11 oleks iseendaga rääkinud...Smile...Võibolla rääkiski...Smile

Üks parimaid mõtteid Q poolt.
Ta ju ainult rõhutabki seda, et kõik on Mina. Unenäod ja müstilised kuulmised ning nägemised on Mina.
Nüüd tundub, et ta räägibki Minaga koguaeg. See Tulnukinimene oli lihtsalt Mina illussioon ehk.

Aga mõte eelneb siiski alati teole, sorry!
Vasta
„Aga mõte eelneb siiski alatu teole, sorry!“
Hehehe....võibolla siis alatule teole tõepoolest eelneb...Smile
Vasta
(21-01-2020, 18:08 )Q11 Kirjutas: „Aga mõte eelneb siiski alatu teole, sorry!“
Hehehe....võibolla siis alatule teole tõepoolest eelneb...Smile

Kui nii arvad. Asi seegi, algus õiges suunas.
Vasta
Lisan veel selgituseks oma eelnevale postitusele, et Libet tõlgendas seda kui valmisolekut liigutuse tegemiseks, millele võib järgneda liigutus ja võib ka mitte järgneda. Seega ei ole see elektriline aktiivsuse tõus mitte näitaja, et vaba tahe puudub, vaid pigem annab hetke vabale tahtele otsuse tegemiseks, kas jah või ei.
Vasta
Tähendab...“Kas Vaba Tahe on olemas või mitte?“....Küsimus on vale.
Dialoogina
„Vaba tahe kellele?“
„Minule...“
„Kes Sa oled?“
„Teadvus...“
„On peale Sind veel kedagi?“
„Ei ole...“
„Kelle suhtes saaksid rakendada Vaba Tahet (valikut) kui ainult Sina oled?“
„Mitte kellegi...“
„Mis Sul siis on kui Sul puudub Vaba Tahe?“
„Vabadus...“....Smile
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 9
  • 10
  • 11(current)
  • 12
  • 13
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Mida peaks tegema inimene kes tahaks puhastuda? Sekhmet 50 23,221 25-07-2020, 22:58
Viimane postitus: isemaag
  Mida uskuda, mida mitte? paat 19 10,205 21-12-2011, 13:44
Viimane postitus: Kroko

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat