05-10-2009, 18:11
Tsitaat:Algselt postitas Thorondor
Miks sa karjud?
Mina näen pildil ainult mingi ebemet.
Vaevalt suudab keegi antud kvaliteedi juures midagi rohkemat seal näha.
ma ei karju....tähed jäid lihtsalt suureks...
ma pidin ju pilti suurendama, sest muidu ei näeks ju keegi seda mida ma näidata tahan. Seal on ju väga hästi näha nägu!!!
Mitte keegi ei julgegi siia kunagi teemasid üles panna kui teiesugused kohe arvustama pistavad....tahtsin lihtsalt targemate nõu....sorry kui eksisin
