Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ma viskasin piibli prügikasti.
Autor Sõnum
Õhtumaalane
Saatana Advokaat

16-06-2020 17:30
Postitus: #1
Ma viskasin piibli prügikasti.
On ebatervislik juudijumala saiatusi kodus hoida, täna läks mul piibel papi ja paberi konteinerisse, see lendas just sellisesse asendisse et rist jäi peale ja kohe aru saada et piibel, loodan et inspireerin sellega ka teisi majaelanikke, ma loodan et mingi vanamemm peale selle nägemist vererõhutablette ei pea võtma. Mul oli igatahes hea tunne.

Saatan on mu jumal, Hitler on mu kuningas.
satanisgod.org
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Viimne Roomlane
Valge Inimene!

16-06-2020 18:38
Postitus: #2
RE: Ma viskasin piibli prügikasti.
Kelsos ehk Celsus, ütles juutide raamatute kohta ehk nn vana Testamendi kohta, niiviisi-TÄIELIK RÄMPS!

Olematus võiks ju ka olemata olla...
togli
Vana kala

16-06-2020 19:45
Postitus: #3
(16-06-2020 17:30 )Õhtumaalane Kirjutas:  ...täna läks mul piibel papi ja paberi konteinerisse, ...
Asjata. Tegelikult tasub Piiblit uurida küll. Just selle nurga alt, et mida juudid teistelt rahvastelt ja kultuuridelt ära virutanud ja oma kasuks tööle pannud. Saab ka tänapäevaga paralleele tõmmata, kirjutasid juudid ajalugu ümber ja sama toimub tänasel päeval. Ega asjata Adolf H. juute oma maalt välja saata tahtnud...

Niisama para-weebudele teadmiseks - Matrixi kirjastusel on e-pood kus müügil nii mõnigi lugemisväärt raamat mida poe letilt ei leia:
https://matrixkirjastus.ee/e-pood
Tyto Alba
Veteran

17-06-2020 04:57
Postitus: #4
Olen togliga nõus - su vastased annavad sulle oma programmi ju ette.
Aga oponendiga vaidlus on määratud läbikukkuma kui sa teda ei tunne.
Pealegi - ajalugu on näidanud, et seal on palju asju elust maha kirjutatud.

Jumal on isiksustatud Egregor...
Huvitav fakt - isik kes ei saa aru millest sa räägid peab lolliks sind mitte ennast.
Mannu Eemal
uxake

17-06-2020 11:48
Postitus: #5
Satanism ja kristlus on ühe ja sama "vorsti" kaks otsa. Pole vahet kummast otsast sa "vorstiputru" sisse topid, ehk tähelepanu annad, priskemaks muutub sellest üks ja seesama "olend".
Niisamuti on igasuguse muu vastandumisega.

Brain expedition.
äikesepoiss
Vana kala

17-06-2020 12:08
Postitus: #6
(17-06-2020 11:48 )Mannu Kirjutas:  Satanism ja kristlus on ühe ja sama "vorsti" kaks otsa. Pole vahet kummast otsast sa "vorstiputru" sisse topid, ehk tähelepanu annad, priskemaks muutub sellest üks ja seesama "olend".
Niisamuti on igasuguse muu vastandumisega.

Hm julge avaldus. Kui palju sajandeid keerulisi riitusi, riikide languseid ja tõuse, lihtsalt ajalugu ja parimas mõttes maailmaparandamist selle lihtsustava fraasiga saab minema pühkida. Nii nagu peletaks sääski.
Juur
Uustulnukas

17-06-2020 12:39
Postitus: #7
põrgusse minek siis tavai pakaa!
jeekim
Diletant

17-06-2020 12:42
Postitus: #8
Vorstipudru kahur on propaganda!
isemaag
Vana kala

17-06-2020 22:53
Postitus: #9
Võinuks tolle tarkuste varasalve mõnele ausale usklikule annetada kolme ruubli eest, lahtiühenduse mõttes. Nüüd pole muud kui oota koronaviirust, piiblijumalus on väga kättemaksuhimuline.
Mannu Eemal
uxake

18-06-2020 08:57
Postitus: #10
(17-06-2020 12:08 )äikesepoiss Kirjutas:  Hm julge avaldus. Kui palju sajandeid keerulisi riitusi, riikide languseid ja tõuse, lihtsalt ajalugu ja parimas mõttes maailmaparandamist selle lihtsustava fraasiga saab minema pühkida. Nii nagu peletaks sääski.
Aitäh märkuse eest. Ma tõesti lahmisin liialt. Ühe ja sama "olendi" moodustavad piiblisse klammerduv äärmuskristlus ja piiblit äraviskav satanism.

Brain expedition.
Juur
Uustulnukas

18-06-2020 11:16
Postitus: #11
Miks sa seda siia üldse kirjutad? Saatana advokaat, hoia oma lollused endale ja ära ürita teisi petuteele kaasata.
Nagu lapse käitumine. "Tegin pätti" nüüd lähen räägin teistele ka, olen "kõva" mees, tehke järgi kui julgete.
Saatan vana trikitaja ja pettur on.
Ärge järgige tema teed, hukatusse viib see.

Ilm 12:9 Suur lohe heideti välja, see muistne madu, keda hüütakse Kuradiks ja Saatanaks, kes eksitab kogu ilmamaad - ta heideti maa peale ja tema inglid heideti koos temaga.

Mt 7:15 Hoiduge valeprohvetite eest, kes tulevad teie juurde lambanahas, seestpidi aga on kiskjad hundid!

1Jh 4:1 Armsad, ärge usaldage iga vaimu, vaid katsuge vaimud läbi, kas nad on Jumalast, sest palju valeprohveteid on läinud välja maailma.

Johannese esimene kiri :

2 Te tunnete Jumala Vaimu sellest: iga vaim, kes tunnistab Jeesust
Kristust lihasse tulnuna, see on Jumalast,
3 ning ükski vaim, kes seda Jeesust ei tunnista, ei ole Jumalast,
vaid see on antikristuse oma, kellest te olete kuulnud, et ta
tuleb, ja nüüd ta juba ongi maailmas.
(selle postituse viimane muutmine: 19-06-2020 11:40 Juur.)
Õhtumaalane
Saatana Advokaat

21-06-2020 09:47
Postitus: #12
3 ning ükski vaim, kes seda Jeesust ei tunnista, ei ole Jumalast,
vaid see on antikristuse oma, kellest te olete kuulnud, et ta
tuleb, ja nüüd ta juba ongi maailmas.

Sa võid ju ennast jumalikuks pidada, aga tõde on see et kõik inimesed, väljaarvatud juudid ja mustlased on Saatana loodud.

“Veel suurem erinevus on hinge osas. On olemas kaks vastupidist tüüpi hinge, mitte-juudi hing pärineb kolmest saatanlikust sfäärist, juudi hing aga pühadusest. ” - rabi Menachem Mendel Schneerson

Jeesus oli juut:
https://see_the_truth.webs.com/Jewish_Nazarene.htm

Saatan on mu jumal, Hitler on mu kuningas.
satanisgod.org
Q11
Veteran

21-06-2020 11:07
Postitus: #13
Mina ei saa küll aru mida te Saatana-nähtuse all silmas peate. Ainukene loogiline seletus oleks.
Esiteks kuskilt lugemine, no nagu et Jõuluvana ja päkapikud. Fantaasia siis.
Teine – Esimene Ingel ei püüa Ennast asetada Jumala troonile, selle eksituse teevad inimesed.
Kuna Deemoni „jutt“ on egole tihtipeale raskesti talutav ja läheb ego-uskumustega vastuollu hakatakse Teda Kurjaks pidama.
Ja veel. Loomine ei toimu ajas kuna seda pole olemas. Ei ole „eilset“ ega „homset“, selle on väljamõenud ego sest ainult nii saab ta „elada“.
„Jumal“ lõi ühed inimesed ja „Saatan“ teised inimesed? Kuidas seda mõista?
Kahte eraldiseisvat Hetke ei saa eksisteerida. Nad momentaalselt (ilma ajata) sumbuksid Üheks.

https://ärkaja.com/index.php
pimedus
Vana kala

25-06-2020 12:02
Postitus: #14
Üldiselt on Saatan lihtsalt vastalise ehk mässulise prototüüp meis kõigis, ja tegelikult ei ole ta üheselt hea ega halb. Näiteks kui inimene kaldub mingil ajaperioodil äärmuslikku altruismi (millega tõenäoliselt kaasneb mingit tüüpi "ülitubli ühiskonna ja jumalakartliku inimese" kompleks), siis teatud energeetilise impulsiga toimub pöördumine teise, egoistlikku äärmusesse (näiteks puberteedi eas), kus algab justkui isekas mässumeelsus. Seega tegelikult on Jumala prototüüp hoopis esmane eksitaja ja trikitaja... kuna suurühiskonnad põhinevadki suuresti just pettusel, mis manipuleerivad rahvast altruistlikult ennastohverdavale "koostööle"! Ja Saatan sellisel juhul ongi sinu ärapetetud heauskse lambaühiskonna vastane jõud. Otseselt kristlusega pole siin pistmist, kuna see lõhestav tasakaalutuse mehhanism on töötanud läbi aegade igal pool. Võib-olla inimene peabki kõikvõimalikud äärmused senikaua läbi katsuma, kuni jõuab enda jaoks toimiva keskteeni... kui üldse kunagi jõuab?
(selle postituse viimane muutmine: 25-06-2020 12:04 pimedus.)
Margus454
Uustulnukas

28-06-2020 16:56
Postitus: #15
(21-06-2020 11:07 )Q11 Kirjutas:  Mina ei saa küll aru mida te Saatana-nähtuse all silmas peate. Ainukene loogiline seletus oleks.
Esiteks kuskilt lugemine, no nagu et Jõuluvana ja päkapikud. Fantaasia siis.
Teine – Esimene Ingel ei püüa Ennast asetada Jumala troonile, selle eksituse teevad inimesed.
Kuna Deemoni „jutt“ on egole tihtipeale raskesti talutav ja läheb ego-uskumustega vastuollu hakatakse Teda Kurjaks pidama.
Ja veel. Loomine ei toimu ajas kuna seda pole olemas. Ei ole „eilset“ ega „homset“, selle on väljamõenud ego sest ainult nii saab ta „elada“.
„Jumal“ lõi ühed inimesed ja „Saatan“ teised inimesed? Kuidas seda mõista?
Kahte eraldiseisvat Hetke ei saa eksisteerida. Nad momentaalselt (ilma ajata) sumbuksid Üheks.
Saatan on kurjus.
xcad
Veteran

28-06-2020 23:33
Postitus: #16
(25-06-2020 12:02 )pimedus Kirjutas:  Üldiselt on Saatan lihtsalt vastalise ehk mässulise prototüüp meis kõigis, ja tegelikult ei ole ta üheselt hea ega halb. Näiteks kui inimene kaldub mingil ajaperioodil äärmuslikku altruismi (millega tõenäoliselt kaasneb mingit tüüpi "ülitubli ühiskonna ja jumalakartliku inimese" kompleks), siis teatud energeetilise impulsiga toimub pöördumine teise, egoistlikku äärmusesse (näiteks puberteedi eas), kus algab justkui isekas mässumeelsus. Seega tegelikult on Jumala prototüüp hoopis esmane eksitaja ja trikitaja... kuna suurühiskonnad põhinevadki suuresti just pettusel, mis manipuleerivad rahvast altruistlikult ennastohverdavale "koostööle"! Ja Saatan sellisel juhul ongi sinu ärapetetud heauskse lambaühiskonna vastane jõud. Otseselt kristlusega pole siin pistmist, kuna see lõhestav tasakaalutuse mehhanism on töötanud läbi aegade igal pool. Võib-olla inimene peabki kõikvõimalikud äärmused senikaua läbi katsuma, kuni jõuab enda jaoks toimiva keskteeni... kui üldse kunagi jõuab?
Saatan ehk Lucifer on juutide usundist, nüüd kristlusest. Alati on 2 alget loov ja lammutav ehk desktruktiivne. See mis saatanale omistatakse ja satanistid austavad on nende luulud. Haige väljamõeldis. Saatanas ei ole küsimus vaid haigetes inimestes kes loovad endale saatana kujutise ja seda kummardavad, sellele ohverdavad.Bleh
Kui saatanat reaalselt võtta siis temaks sobib mingi inimesele vaenulik ja inimesele tunnetamatu jõud näiteks CC "lendajad" või midagi sarnase olemusega. Nende või selle poole palvetamine ja pöördumine küll mingit kasu ei too....seda ei võeta lihtsalt "seal" vastu. Küll aga hirmu, vihkamist ja muid negatiivseid emotsioone mis inimest energeetiliselt tühjendavad. Kõigile peaks olema tuttav viha, ärritus tühistest asjadest, mõtetu solvumine mis võib üle minna vihkamiseks. Kui oma emotsioone jälgida siis avastad palju huvitavat! Ja see puht inimlik negatiivne järsku ongi "saadana" või "saatanate" toit? Piibel on mis ta on, pidevad korrastamised, tõlked ja muud parandused on selle algkuju palju muutnud ja lisaks on koraan, mormoonide piibel ja igasugu muud lektüüri. Nende kõigi väärtus on kaheldav. Lisaks piiblit ei tule sõna - sõnalt võtta vaid seal on enamus asju mõistukõnes.Bleh
Nagu igas raamatus on ka piiblis seda mis on õige ja seda "õiget" pole mõtet ignoreerida.
(selle postituse viimane muutmine: 28-06-2020 23:34 xcad.)
Q11
Veteran

29-06-2020 18:26
Postitus: #17
Minumeelest küll Saatan ja Lucifer olid erinevad tegelased. Viimane on Valguseandja ehk Deemon.
Saatan iseloomustab eraldiseisva mina olemust. Mida tegelikult ei eksisteeri aga sellest illusioonist saabus maailma „kurjus“. Jumal (Mina), nagu me teame, asub väljaspool head ja halba. Kahesus ehk duaalsus tekkis ego kujunemisel, sealt tuli pahurus „aga see on minu punane pall...!!“ ja virutasid lasteaias teisele mängunukuga vastu pead...Smile

pimedus
Vana kala

30-06-2020 16:31
Postitus: #18
(28-06-2020 23:33 )xcad Kirjutas:  Saatan ehk Lucifer on juutide usundist, nüüd kristlusest.
...

Luua saab ka igasugust jama kokku, Saatana jõud vastandub Ainujumala loodule, kuna leiab et tegu on petturliku võõrorjusega. Sellisel juhul võib destruktiivsus kasulikuks osutuda... seda võib lihtsalt kasutada et võõras endast väljapeksta, ei pea kummardama.

Jahwe (Mina Olen) on kõigest üks Olemise õpetuse ninamees paljudest, kes soovib kõik teistsugused ärakeelata... eeskätt sinu iseenda olemise. See on Ainujumala esimene ja peamine käsk püramiidsüsteemi astunud orjadele.
(selle postituse viimane muutmine: 30-06-2020 16:31 pimedus.)
Q11
Veteran

30-06-2020 17:08
Postitus: #19
Jahwe nüüd küll Mina Olen ei olnud. Tema oli ikkagi „Mina olen keegi“. Ehk püüdis Jumalat mängida.
Richard Dawkins-
“The God of the Old Testament is arguably the most unpleasant character in all fiction: jealous and proud of it; a petty, unjust, unforgiving control-freak; a vindictive, bloodthirsty ethnic cleanser; a misogynistic, homophobic, racist, infanticidal, genocidal, filicidal, pestilential, megalomaniacal, sadomasochistic, capriciously malevolent bully.”

Mannu Eemal
uxake

30-06-2020 17:17
Postitus: #20
(30-06-2020 17:08 )Q11 Kirjutas:  Jahwe nüüd küll Mina Olen ei olnud. Tema oli ikkagi „Mina olen keegi“. Ehk püüdis Jumalat mängida.
Richard Dawkins-
“The God of the Old Testament is arguably the most unpleasant character in all fiction: jealous and proud of it; a petty, unjust, unforgiving control-freak; a vindictive, bloodthirsty ethnic cleanser; a misogynistic, homophobic, racist, infanticidal, genocidal, filicidal, pestilential, megalomaniacal, sadomasochistic, capriciously malevolent bully.”
Dawking ei mõistnud Jahvet, või õigemini tema nägi "selle" inimlikku ja õelat külge. Inimesed on algse jumala idee ära rikkunud, nagu alati.
Jahwe ütles enda kohta "olen see, kes olen". Ja raske öelda, kas mis ja kuipalju on tõlkes kadumaläinud, kuid algne "laks" oli seal midagi täiesti "valgustunut" (kasutan seda ebatäpset väljendit).

Brain expedition.
äikesepoiss
Vana kala

30-06-2020 17:28
Postitus: #21
Selliste väidete jaoks võiks linke pakkuda. Oleks harivam.
Q11
Veteran

30-06-2020 17:41
Postitus: #22
Loomulikult olen nõus,et inimesed eksivad kirjeldustes/arusaamistes mitte Jumal (Mina Olen).

Mannu Eemal
uxake

30-06-2020 18:14
Postitus: #23
(30-06-2020 17:28 )äikesepoiss Kirjutas:  Selliste väidete jaoks võiks linke pakkuda. Oleks harivam.

Jahve (יהוה 'see, kes on', 'see, kes saab', 'olemise, saamise algpõhjus', 'igavesti olemasolev'; hájah 'olema'; tetragramm JHWH) on Iisraeli Jumala nimi Vanas Testamendis.
Jumal ütles iisraellastele, et Tema nimi on Jahve, mis tähendab 'Mina olen (siin)', või veel täpsemas tõlkes 'Mina olen see, kes mina olen' (2 Moosese 3:13–15). 2 Ms 3:14

https://et.wikipedia.org/wiki/Jahve

Ning teine allikas on "Iisraeli usundi ajalugu" Georg Fohrer; seda raamatut lugedes oli võimalik tajuda Vaimu. Ja et inimesed Vaimu tajumise ära on rikkunud, seda näitab elu ise. Vaim siin minul on Q11 Hetk. Ruumiväravas kasutati sõna Vaim.
(selle postituse viimane muutmine: 30-06-2020 18:17 Mannu.)

Brain expedition.
pimedus
Vana kala

30-06-2020 18:47
Postitus: #24
Jahwele tähenduste "mina olen", "olen see kes olen", "kõikvõimas", "kõigekõrgem", "kosmose ainulooja" jne. on hilisem juudiusundi juurdearendus, kus kõik varasemad "samaväärsed" juudijumalad on kokku üheks Jahweks taandatud. Tundub et tegu on lihtsalt ühe rahvususundi usuvõimu tsentraliseerimisega. Ei arvatud ka nagu Jahwe oleks ainujumal, kuna tegu oli üksnes Israeli rahva Jumalaga. Uskumus et teisi Jumalaid peale Jahwe ei eksiteeri, on veelgi hilisem vaimusünnitis.
https://en.wikipedia.org/wiki/Yahweh
Mannu Eemal
uxake

30-06-2020 19:08
Postitus: #25
(30-06-2020 18:47 )pimedus Kirjutas:  Jahwele tähenduste "mina olen", "olen see kes olen", "kõikvõimas", "kõigekõrgem", "kosmose ainulooja" jne. on hilisem juudiusundi juurdearendus, kus kõik varasemad "samaväärsed" juudijumalad on kokku üheks Jahweks taandatud.
Jah. Oli palju hõimujumalaid, ühest on üks külg, teisest teine, kolmandast kolmas. Keegi praegu Moosesena tuntu sai ilmutuse (valgustus?), ja siis sai juudijumalast "olen kes olen". "Iisraeli usundi ajalugu" lahkab neid hõimujumalaid põhjalikult. Ja sealt edasi läks juba inimlikuks rikkumiseks, jumalast sai see egoistlik, võimu- ja verejänuline olevus, keda kirjeldas Dawkingi tsitaat.
Jan Assmanni "Egiptlane Mooses" on ka sel teemal hea raamat lugeda. Vb sai ainujumala usk hoopiski alguse Egiptusest vaarao Ehnatonist ning juudid vehkisid selle idee sisse. Kuid Moosese "valgustumine" juhtus ikkagi, hoolimata sellest et ainujumala kontseptsiooni ei mõelnud tema välja. See oli tuntud juba Egiptuse müsteeriumitest (hoolimata polüteismist). Müstikud otsisid Hetke. Jumalad olid lihtsalt jumalad.

Brain expedition.
Postita vastus 

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Piibli erinevad tõlgendused villu 74 28,840 05-10-2016 14:31
Viimane postitus: stepsel
  Piibli kood Green_Day 137 46,833 21-11-2012 11:51
Viimane postitus: OtuTotu

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog