Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Unes ringi möllamine
#1
Tere
Olen püüdnud uurida ja leida midagi mis seletaks minu väga aktiivseid unenägusi aga ei ole ise miskit asjalikku leidnud. Ehk keegi siin ka midagi sellist kogenud ja teab milles asi või mida teha, et sellest lahti saada?
Tooks siis mingi näite, nii kõige lihtsam seletada seda kõike.
Ühesõnaga ärkan ilmselt poole unenäo ajal üles nii, et ise sellest aru ei saa ja elan kohe sellesse sisse. Näiteks üks karmimaid unenägusi oli selline kus unenäos libisesin katuselt alla ja nägin ainsa võimalusena hüpata kuhugi pehmesse kohta, et oleks pehmem maandumine ilmselt Smile ja reaalsuses mis toimus oli see, et hüppasin üle voodi serva põlved ees mööda põrandat, peale seda sain aru et see oli unenägu ja ronisin oma valutavate ja katkiste põlvedega magama tagasi.
Mingi lihtsam näide on et näen näiteks et sein hakkab mu peale kukkuma, ma püüan seda kogu jõuga tagasi suruda ja viimasel hetkel kui enam ei jõua jooksen selle alt ära ja alles peale seda saan aru et ma olen oma toas ja nägin jälle und. Aegajalt jõuan ka magamistoast kaugemale kuniks alles jõuab kohale, et see on unenägu ja ei ole vaja karata ja joosta.
Olen ka korra kunagi elukaaslast löönud rusikaga ta käe pihta kui ta üritas mind rahustada kui ma seekord nägin unes, et poksin mingi mehega.
Ühesõnaga neid lugusi on väga palju ja ma ei leia väga nagu infot selle kohta, et kellegil oleksid nii aktiivsed unehäired.

Käisin mingi 7 a tagasi ka tartus uneuuringutel ja värki kuna ma tundsin juba natuke muret, et võin enese teadmata liiga kellegile teha aga seal öeldi põhimõtteliselt, et muidu terve inimene aga võtke ennem magama minekut rahustit ja unerohtu ja kõik on ok Laugh

Ei viitsi nii päris elulõpuni ka elada Smile
Vasta
#2
(08-11-2018, 22:49 )unenägu123 Kirjutas: Ei viitsi nii päris elulõpuni ka elada Smile

Tundub, et neile, keda vaimsed teemad huvitavad, muutuvad ka unenäod värvikamateks ja metsikumateks.
Tuleb õppida aru saada, et oled unenäos. Mitmed raamatud õpetavad seda. Mina seda veel suutnud pole, vaid väga harva, kui unenäos enda ette peegli manan ja näen, et see pole minu praeguse elu füüsiline pilt.
Ise ka alles paar päeva tagasi ärkasin keset ööd üles, olles unes mingil koolitusel ja vaieldes õppejõuga, sest polnud nõus tema tahvlile kritseldatud sümbolitega (mida need tähendasid, pole praegu isegi õrna aimu). Olin voodis istukil ja kuulasin just õppejõu vastust ning tahtsin juba vastama hakata, kui tahvel hakkas hajuma ja sain aru, et elasin lihtsalt oma unenägu füüsilisel tasandil edasi. Heitsin pikali ja tegin jälle taotluse.
Mis sellega pihta hakata, kui see teistele või endale ohtlikuks muutub?
Olen enamasti enne uinumist oma hingele ja kaitsejõududele kindla taotluse teinud, et nad ärataksid mind üles, kui keegi minuga manipuleerib või ohustab? Isegi kui see olen mina ise.
Vasta
#3
Magasin kunagi rehetoas ahju peal ning üks öö kukkusin sealt alla. Kuigi all oli kivipõrand, õnnestus mul sadada tööriistakasti. Haiget ei saanud, aga vinge lendamise unenägu oli.

Mõned võtted, mida olen vahel kasutanud:
  1. Enne igat magama jäämist põhjalikumalt lõdvestuda, alustades näiteks varvastest kuni juuksekarvadeni ja nii mitu korda. See peaks keha veidi paremini lahti sidestama.
  2. Jälgida teadvusega toimuvat iga uinumise ning ärkamise ajal. Tegemist on mitmetasemelise protsessiga ning kehast lahtisidestumist on võimalik ära tunda.
  3. Säilitada teadvus keha ümbritsevast keskkonnast ning tirida see kaasa võimalikult sügavale uneseisundisse.
Vasta
#4
"Olen ka korra kunagi elukaaslast löönud rusikaga ta käe pihta kui ta üritas mind rahustada kui ma seekord nägin unes, et poksin mingi mehega."
vat see on juba natuke halb, see tähendab, et Su unehalvatus ei tööta päris hästi. Kuutõbisena võid ka tubades ringi jalutada ja segi ajada astraali ja füüsilise maailma. Muidugi kui seal "poksimisest" kaugemale läksidki, tõenäoliselt lihtsalt juba olid ärganud ja natuke segaselt rahmeldasid.
Ma ei saa aru mida see "taotluse tegemine" tähendab. Võiks keegi selgitada, olen seda väljendit siin ennemgi näinud. Aitäh...Smile
Vasta
#5
(28-12-2018, 21:18 )Q11 Kirjutas: Ma ei saa aru mida see "taotluse tegemine" tähendab. Võiks keegi selgitada, olen seda väljendit siin ennemgi näinud. Aitäh...Smile
Ma ei hakka ise seletama, see on castanedalaste termin, ja las üks originaal-castanedalane seletab: http://www.para-web.org/showthread.php?t...#pid126005
Tõenäoliselt pärit Taisha Abelari "Nõidade üleminekust".

Vasta
#6
Jah, ma lugesin läbi. Midagi mulle meenub, vist millagil ka lugesin selliseid asju. Aga Aitäh... Kuigi ma ise ei oska enam kunagi sellist taotluse asja teha...Smile
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Uni saab tõeluseks - ehk unes ettenägemine cyff 201 109,975 02-11-2023, 03:40
Viimane postitus: antiamerikanist
  Unes lendamine karlapoiss 88 41,341 13-01-2022, 19:58
Viimane postitus: Minaelan
  Unes nägin. Mis tähendab. Keldristvaljapreili 9 3,115 23-09-2019, 14:55
Viimane postitus: Q11
  Hunt ja hundikutsikad unes lõõmus 1 3,663 06-11-2016, 13:28
Viimane postitus: Tyto Alba
  Nägin unes hiirt+ussid unes lõõmus 0 2,525 19-10-2016, 13:10
Viimane postitus: lõõmus
  Unes rändamine LostSoul 6 6,010 14-07-2015, 08:29
Viimane postitus: Müstik
  Plaks unes Stennu 22 11,986 01-02-2015, 02:18
Viimane postitus: Ifkin
  Kurjad silmad unes kk2ku- 8 7,948 30-01-2015, 18:28
Viimane postitus: sakala
  Surnu unes Preilikass 7 5,266 11-12-2014, 10:46
Viimane postitus: Mannu
  Unes une nägemine madu8888 25 17,528 16-06-2014, 18:28
Viimane postitus: ald69

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat