Olen see vaid mina, või mulle tundub et minus on midagi enamat. Ma suudan tunnetada kellegi rohkema kohalolu. Kuid nüüd on asi käest läinud.
Kirjutan teile loo asja juhtunud sündmustest.
Kuna Eesti riik ei viitsi mulle piisavalt maksta siis otsustasin oma lihtsa põhiharidusega minna laia maailma avastama. Lõpetasin lennumeeskonna liikmena Manchesteris (UK). Olen siin viibinud 3kuud juba. Kuid viimase kahe nädalaga on miskit juhtunud minu toas.
Algas see juhtum ühe lihtsa õudusunenäoga (nö vabalangemine) kus ma nägin lihtsalt pealuud minupoolne tõttamas ning ehmatusest ärkasin üles. Nädal tagasi oli midagi uut, põlvele oli tekkinud haaramise jälg. Nagu keegi oleks mu põlvest kinni võtnud ning tekitanud sinika
(kaks heledamat täppi on jäänud(see on ainuke filter mis jäädvustab selle)). Kuid see pole kõik, kuna välistemperaruur on siin väga kõikuv siis ma tean, et kui on palav ilm, on kõige parem minu tuba. See on alati jahe. Väga rõvedalt jahe kui aus olla, ülejäänud majas võivad isegi aknad lahti olla kuid siin ei pea aknaid isegi avama.
Eile olin suht väsinud peale pikka tööpäeva ning koju jõudes vajasin voodisse, sulgesin silmad ning kuulsin nagu keegi räägiks väga metalse/mitmekõlaga hääletoonil, ma ei saanud aru esialgu mis toimub nagu. Telefon ega raadio see ei saanud olla. See tuli nagu pistikust siis ma küsisin mõttes "Is there anyone in this room?" (Kas keegi on selles toas) vastuseks tuli silmpilkselt Yes (Jah) see ehmatas mu kohaselt ärkvele tagasi. Kuid rohkem kontakti ma ei kuulnud.
Täna muutus olukord, kuna mu sein on maja külg siis naabreid mul selle külje peal pole. Kuulen et keegi koputab vastu seina. Okei, tundub imelik onju? Ma siis mõtlesin, et koputaks vastu, see mis vastu tuli ehmatas pool surnuks mind. Selline kolakas käis nagu keegi oleks raudkangiga vastu seina virutanud.
Nüüd ma kavatsen magama jääda toas põleva tulega, kuna ma olen piisavalt hirmunud et üksi pimedas toas magada ...
Sattusin vaatama oma vana postitust kus teadja oli postitanud pildi anomaaliast.
Kirjutan teile loo asja juhtunud sündmustest.
Kuna Eesti riik ei viitsi mulle piisavalt maksta siis otsustasin oma lihtsa põhiharidusega minna laia maailma avastama. Lõpetasin lennumeeskonna liikmena Manchesteris (UK). Olen siin viibinud 3kuud juba. Kuid viimase kahe nädalaga on miskit juhtunud minu toas.
Algas see juhtum ühe lihtsa õudusunenäoga (nö vabalangemine) kus ma nägin lihtsalt pealuud minupoolne tõttamas ning ehmatusest ärkasin üles. Nädal tagasi oli midagi uut, põlvele oli tekkinud haaramise jälg. Nagu keegi oleks mu põlvest kinni võtnud ning tekitanud sinika
Eile olin suht väsinud peale pikka tööpäeva ning koju jõudes vajasin voodisse, sulgesin silmad ning kuulsin nagu keegi räägiks väga metalse/mitmekõlaga hääletoonil, ma ei saanud aru esialgu mis toimub nagu. Telefon ega raadio see ei saanud olla. See tuli nagu pistikust siis ma küsisin mõttes "Is there anyone in this room?" (Kas keegi on selles toas) vastuseks tuli silmpilkselt Yes (Jah) see ehmatas mu kohaselt ärkvele tagasi. Kuid rohkem kontakti ma ei kuulnud.
Täna muutus olukord, kuna mu sein on maja külg siis naabreid mul selle külje peal pole. Kuulen et keegi koputab vastu seina. Okei, tundub imelik onju? Ma siis mõtlesin, et koputaks vastu, see mis vastu tuli ehmatas pool surnuks mind. Selline kolakas käis nagu keegi oleks raudkangiga vastu seina virutanud.
Nüüd ma kavatsen magama jääda toas põleva tulega, kuna ma olen piisavalt hirmunud et üksi pimedas toas magada ...
Sattusin vaatama oma vana postitust kus teadja oli postitanud pildi anomaaliast.
(01-01-2014, 20:50 )Agile Kirjutas: Ühe delegatsiooni koosseisus ringreisil olles võetud foto. Inimesed ülesvõttel on omas piirkonnas teada-tuntud ja lugupeetud. Ehk osatakse lisada arvamusi tagapool olevate hõljuvate olendite kohta.Mina nägin sellel pildil silmapilkselt "surma" ning üle terve keha tuli raskus. Nagu keegi oleks mulle peale hüpanud. Ehk keegi oskab seletada?

