Postitused: 2,753
Teemad: 16
Liitus: Apr 2011
nii jah
Ja ei need 7000 postitust lihtsalt ühelauselised "aga mina arvan et..." või hädaldamised, et "miks ära kustutati". Ikka vaeva nähtud, et sisu ja mõte olemas oleks.
See on nüüd see koht, kus saab Müstiku-tädi tunnustada tema suure vaeva eest ja saavutatu eest vääriliselt õnnitelda

Postitused: 199
Teemad: 5
Liitus: Mar 2012
Palju videosid veel postitada, et sinnamaani jõuda

<-ok,see oli nali.

7000? Pooled neist on tänu Leenaga poole ööni vaidlemisele

, aga palju õnne siiski.
Minu õnnesoovid...tädi Müstik
Postitused: 3,824
Teemad: 46
Liitus: Oct 2007
Hmm, nimetame kenasid daame tädideks, õnne ja edu heade teadmiskildude nuuskimises ja jagamises.
Postitused: 496
Teemad: 10
Liitus: Jan 2010
Palju õnne tõepoolest!

Sinu panus on märkimisväärne.
Postitused: 455
Teemad: 23
Liitus: Dec 2007
Müstiline tädi!
Postitused: 11,429
Teemad: 172
Liitus: Apr 2007
Müstikule lilleke
@-----}-----------------------
Postitused: 488
Teemad: 5
Liitus: Sep 2008
Piisab poolest küsimusest ja kohe saab vastuse. Tänud Müstik!
Chaos Control. WW Uniwersumi parimas strateegiamängus osaleja.
Postitused: 2,185
Teemad: 2
Liitus: Jul 2010
Palju õnne Müstik! Igatahes.. jõudu ning jaksu!
Postitused: 240
Teemad: 1
Liitus: Apr 2011
7000 ? Kas euros või dollaris: )
Postitused: 1,559
Teemad: 36
Liitus: Dec 2003
õnnitlus!
Kes ei joo ega suitseta, sureb tervena.
Postitused: 557
Teemad: 10
Liitus: Mar 2010
Postitused: 1,358
Teemad: 7
Liitus: Jan 2010
Müstik ma ennustan sulle, et kui sul 10000 posti täis saab, siis kõik su "oleksid" kokku moodustavad sellise kaalukategooria "oleksi", et see saab olema lausa "nii oligi"
Ära nüüd mu posti pahana võta

Aaa posti õnne siis minupoolt ka.

PS: Ma ei teadnudki, et Müstik naine on.
Postitused: 2,219
Teemad: 39
Liitus: Apr 2011
Müstik on üks väheseid, kes viitsib kirjutada sisukaid postitusi paraveebi olemusliku mõttega haakuvatel teemadel - ilma temata oleks Paraveeb oluliselt lahjem - seega õnnitlused ka minupoolt.
Ilmselt lõik igasugu skeptikutel ja muidu-ilkujatel seda eemat lugedes pähe mõte "tõesta!" - noh nüüd nad siis "tõestavad", st üritavad oma silmaga kõik Müstiku 7000 postitust läbi lugeda, et selline väide ikka kindel oleks

- aga aega võtab see va "tõestus" üsna palju
Postitused: 5,868
Teemad: 183
Liitus: May 2004
6 postituse pärast võite mulle kah ülistuslaule laulma hakata. Tegus nädalavahetus...
Kõrgeim äratundmine on teada saamine, et tegelikkuses olid pidevalt selle kõrgeima äratundmise sees.
Iga hetk ja iga kogemus, mis sa saavutad on ideaalne, täiuslik, kordumatu
Postitused: 1,057
Teemad: 8
Liitus: Dec 2009
Nagu elus entsüklopeedia,edu!!!
Postitused: 1,473
Teemad: 21
Liitus: Sep 2009
Jajah....7000, mis ma ikka oskan öelda. Jõudu ja jäksu, kõvakettal ruumi paistab veel olevat.
Postitused: 1,242
Teemad: 6
Liitus: Feb 2012
7000!!! Palju õnne Müstiku-tädi!!!
Minu poolt samuti.
Reaalsus ei lõpe veel seal, kus lõpeb meie arusaam sellest.
Postitused: 718
Teemad: 2
Liitus: Sep 2009