Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nähtav kummitus jälitab!
#1
Tere kõigile.
Mul selline lugu, et mu lähedast jälitab kummitus. Nimelt siis asi selline, et umbes kolm nädalat tagasi hakkas neiu ( mu naise õde)tundma, et keegi nagu käiks järgi ja isegi koha peal istudes tunneb, et keegi vaatab ja on tunda kellegi lähedust. Esialgu ei ole nagu häirinud kuid tundub , et midagi tõsist on lahti sest on ennast juba näidanud ka (hologrammina) Hoiab distantsi ja umbes 5 sammu kaugusel. Kord oli näha pika mehe siluetti. Naine räägib, et hirmu ei tunne aga häirib et keegi järgi tolgendab. Nii tööl , tänaval ,kodus. Kuid kui inimene ennast dushi all kasis jäi ukse taha. Tuli neiu välja ja nägi teist korde seda seal ukse taga seismas, neiu kustutas tule ning liikus taha tuppa. Vaim liikus tee pealt ära nagu annaks teed ja vaatas järgi talle. Seekord oli figuur juba paremini näha ja oli aru saada, et on tumeda peaga, noorema poolne mees, pikemat kasvu. Aga soovib tast lahti saada, kuid ei ole mina talle eriti suurt soovitada osanud kuid, et rääkida sellega ja soovitada tal valgusesse minna.
Muidugi veel selline asi, et paar kuud tagasi elas neiu koos emaga üle avarii millest mõlemad imega pääsesid. Nimelt möödasõidul autost ,kes nimme ei tahtnud mööda lasta, mööda saades pidurdas ees sõitev liinibuss et tee ääres inmene peale võtta. Neiu ja ema sõitsid bussile tagant sisse. Auto maha kandmisele, aga napilt läks nendel. Auto katus oli bussi tagaosaga 5 sentimeetrit peadest pidama jäänud. Peale seda intsidenti, olen rääkinud oma "kaasas käivatega", et hoidku silm peal....( aga minu oma ei näita ennast vaid on tunda ja mitte mina ei tunne teda nii palju kui minu lähedased). Nüüd ei teagi mis toimub sest neiul oli ka noormees kellega pole enam ammu suheldud , ja kes maha jäeti. Et kas tema on nüüd surnud ja käib järel või keegi teine või minu jutt on mõjunud minu omadele...

Kas keegi oskab nõu anda , et mis teha...? Neiu ise elab Lõuna-Ameerikas ,külla minna ei saa siit ükski nõid...Sad

Jutt tundub uskumatu aga neiu ei ole selline kes asju välja mõtleks...


Vasta
#2
Äkki Lõuna-Ameerika kohalikud nõiad või kohavaimud käivad uurimas neiukest? Et kes ta selline võõrsilt tulnu on ... Igaüks ei märka sellist "uurimist", ju ta on tundlik. Vb avarii ja suhte purunemine nõrgestasid tema tavapärast "kaitsekihti" ka, seepärast näeb.
Vasta
#3
Vaba mees.
Et anda nähtusele mingisugunegi selgitus, selleks on vaja informatsiooni. Te olete jätnud ära informatsioonist selle osa kus on kirjeldatud kummituse värvus. Ilma värvust teadmata ei ole võimalik otsustada kellega on tegemist.

Reegel on selline:

Kõik kes on tumedates värvides, kuni mustani on pärit alumisest ilmast. Nende juuresolek tekitab vastikust ja ebameeldivat hirmu tunnet.

Keskmisse ilma jäänud „ kummitused“ loobivad tavaliselt asju. Värvuselt võivad nad olla igasugused.

Ülemise ilma tegelased on tavaliselt heledates toonides, kuni läbipaistva klaasjalt valgeni.
Nende puudutus on tajutav, kuid see ei ole ebameeldiva. Tavaliselt on nad nähtavad siis, kui naad on jäävad inimese ja musta kogu vahele.

Kui see on valge, siis võib olla see, neiu kaitseingel. Temasse tuleb hästi suhtuda.
Kui aga must, siis on kõige õigem, sellele tuli otsa pista.


Vasta
#4
Tänud vastuste eest. Uurisin asja ja ei pidavat olema tumedates toonides pigem läbipastev. Neiul on enne olnud probleeme nõiduste ja needustega ja siis hakkas asi tervisele. Tuju halb ja hakkas põlvede valu tekkima. Nüüd tundub , et jälle hakkab vaikselt tervisele ja uni halb. Soovitasin jah tal abi otsida ja parem see asi eemale peletada. Igal juhul sellised lood siis. Eks ma hiljem panen siia ka tulemused ja muu info...Kas on muidu mingi kodune retsept mida kohe kasutada võiks, mingi palve või küünal või miskit. Või ukseläve pühitsetud veega piserdada , et edasi ei tuleks tuppa...? Tean et nende asjadega nalja ei ole, võivad hakata asju loopima ja muid vigureid tegema.
Vasta
#5
Valget värvi on tavaliselt kõrgemale tasandile tõusnud iidsed Alteeralased, punased on Ori-d. Tumedamaid ma ei tea, teada on et anubis tõusis kõrgemale tasandile kuid ta saadeti iidsete poolt tagasi, ning ta jäi tumeda koguna kahe eksistentsi vahele. Ilmselt on tal mingi plaan Goa'uld-id taas maailma valitsema sokutada. Soovitan helistada USA õhujõududesse ja sellest teavitada.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Pärnu, õhtu põik korteri kummitus DAO 28 10,974 31-03-2020, 17:36
Viimane postitus: DAO
  Narva kummitus, tõestisündinud lugu bv206 24 17,288 31-01-2018, 00:16
Viimane postitus: mees 35
  Kummitus tabatud pildile mustdeemon 69 46,391 22-09-2013, 17:35
Viimane postitus: jonnipunn
  Kummitus võttis üle inimese keha. Kerttuti 7 5,532 17-07-2013, 22:38
Viimane postitus: Wilholmensis
  Kummitus hoidis kätt neerul -booO- 4 3,865 21-02-2013, 23:59
Viimane postitus: vainka
  Kummitus Heireka 7 5,904 20-08-2011, 20:49
Viimane postitus: kk2ku-
  Kummitus? makaron 3 3,270 26-07-2011, 13:39
Viimane postitus: Anzie
  poltergeist või kummitus mu tüdruku majas tiit212 6 5,797 07-04-2011, 20:06
Viimane postitus: Kizzu60
  Kummitus surnuaias DaamValges 45 18,924 28-02-2011, 10:37
Viimane postitus: DaamValges
  Illusioon või kummitus? xCruelCupcakex 8 4,960 16-12-2010, 23:11
Viimane postitus: Anzie

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat