Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Valge kogu
#1
Juulikuus hakkasin silmanurgast nägema valget kogu. Kestis see umbes kolm kuud. Enamasti nägin jalga nurga taha minemas. Ka mu sõbranna nägi seda, kui ta minu juures oli. Ta rääkis sellest mulle ning siis rääkisin talle alles, et ka mina olen seda näinud. Tol samal öösel ärkas teine sõbranna üles selle peale, et keegi oleks teda nagu jälginud ning kui ta silmad lahti tegi, hõljus hele udukogu tema kohal.

Peaksin ehk lisama seda, et olen sellel ajal alati üksi kodus olnud ning kui mu sõbranna seda nägi, olime mina ja tema mees elutoas, nii et meid ta näha ei saanud.

Ehk oskab keegi öelda, mis see olla võiks? Ise ma ei oska küll mingisugust seletust sellele leida.
Vasta
#2
Aga lähtu oma sisetundest. Kui sa tunned, et see oli mõni üleloomulik olend (seda enam, et su sõbranna ka nägi seda), siis oligi! Kui sa pigem kahtlustad, et see lähtus sinu peast - siis jäägu see arvamus peale.

Kui kaldud arvama, et ju see mõni vaim oli, võid otsida jällegi siseaimdustest vastust - kes see siis täpselt oli.

Peaasi on võtta neid nähtusi rahulikult.Smile Ja kindlasti on see lugu lahedaks pajatuseks öisel ajal mõnel sõprade koosviibimisel Bleh
Vasta
#3
Ei usu, et tegemist oli kujutlusvõimega, kuna sõbranna nägi ilma, et ma talle oleksin midagi öelnud.

Ainus vastus, mille peale suutsin tulla, oli see, et tegemist oli mingisuguse kaitsva olevusega. Kaitseingel või midagi taolist.
Vasta
#4
Proovi temaga siis kontakt luua viisakalt, kui muidugi huvi on
Vasta
#5
Teeksin, kuid kahjuks ei ole kunagi näinud piisavalt kaua ning nüüd kaks kuud ei ole üldse näinud.
Vasta
#6
Ehk oli mõni tuttav, sõbranna või midagi sellist, kes värskelt ära suri, peale seda mõnda aega sinu/teie seltsis aega veetis ning nüüd rahulolu saavutanud ja edasi läinud?Smile
Vasta
#7
Minu vanaema suri küll aprillis ära, kuid tema ei saa see olla, sest temaga ma rääkisin asjad ära ning peale seda ei ole teda enam tundnud.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Helendav valge liikuv täpp Tiide 11 6,534 29-09-2012, 23:01
Viimane postitus: Wusses
  Oranž kogu minu kodus spirit 6 3,760 07-11-2010, 15:20
Viimane postitus: spirit
  valge asi enne vanavanaema surma ghostbuster 4 3,198 09-09-2008, 17:30
Viimane postitus: --Marru--
  Must kogu ne00n 22 8,248 09-06-2008, 23:43
Viimane postitus: atlantic456
  Must kogu mu laes. Flegmatica 14 6,040 23-10-2007, 21:49
Viimane postitus: Merca125
  Kahtlane kogu autol Woow 7 4,337 27-07-2007, 17:56
Viimane postitus: Eistr
  Hall kogu sunnib asju põletama Naanu 19 10,040 09-10-2006, 13:00
Viimane postitus: trek
  Valge brynett naine! payn2 19 8,467 05-01-2006, 17:22
Viimane postitus: Metafor

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat