Postita vastus 
 
Teema reiting:
  • 1 Häält - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Veedade tsivilisatsiooni saladused - Тайны Ведической цивилизации
Autor Sõnum
Aerling
Veteran

Postitusi: 1,162
Liitunud: Jun 2007
19-01-2011 13:24
Postitus: #1
Veedade tsivilisatsiooni saladused - Тайны Ведической цивилизации
Huvitav video, kus käsitletakse Veedades kirjeldatut kui ajalooliselt tegelikkuses toimunut ja eksisteerinud tsivilisatsiooni. Rõhutakse sellele, et Vedad Indias on küll algupäraselt suusõnaliselt edasi antud kuid tegemist on pühade tekstidega, mida pidi pähe õppima sõna-sõnalt ning sajandeid edasi antama - mis jätkub tänapäevalgi.

Kummutatakse tänapäevast ajalookäsitlust ( õpikud ). Käsitletakse erinevaid Veedasid.

Midagi rabavat uut ei olnud aga vaatamist/kuulamist väärt ikkagi.

Video on vene keelne.

http://video.mail.ru/mail/oleg_matic/84/110.html

Elu on vaatlemine, õppimine ja kunst.
http://www.openzine.com/aspx/PublisherZine.aspx?ID=6730
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Müstik
Shambalas

Postitusi: 13,071
Liitunud: Oct 2004
19-01-2011 14:04
Postitus: #2
RE: Veedade tsivilisatsiooni saladused - Тайны Ведической цивилизации
Küllap oligi ajaloolises tegelikkuses toimunud.
Natuke aimu, mis veedad on, saab siit teemast:

http://www.para-web.org/showthread.php?t...ght=veedad

http://et.wikipedia.org/wiki/Vedad

Vikis on öeldud, et veedade vanimad tekstid on tekkinud ligikaudu 1000 eKr. Ise usun, et on palju vanemad. Loetakse neid, mis on sanskriti keeles, aga neid, mis on sanskriti keelele lähedases veedade keeles, neid oskavad vähesed lugeda.
Budismi entsüklopeedias peaks neist palju juttu olema.
Inglise keeles leiab veedade tekstid siit:
http://www.sacred-texts.com/hin/index.htm#vedas

Eesti keeles Bhagavadgitast:
http://tmkeskus.ee/tm/gita.htm

Sanskriti keelest tõlkis palju meie hulgast lahkunud orientalist Linnart Mäll´.
Mõned tähtteosed: "Bhagavadgītā", (Tartu: Biblio, 2000); "Südasuutra", (Tartu: Lux Orientis, 2005); "Teemantsuutra", (Tartu: Lux Orientis, 2005); Šāntideva "Bodhitšarjāvatāra", (Tallinn: Loomingu Raamatukogu, 1982, nr 3/4); "Šukasaptati", (Tallinn: Loomingu Raamatukogu, 1983, nr 12/13).

Mälli suurim sõnum kaasajale oli tema iseseisvus ja murdumatus. Ta ei ujunud kaasa ühegi konjunktuuriga, vaid oli alati tema ise. Mõnikord väljendas ta oma seisukohti lõikava teravusega ja mõnikord pingutas ses osas ülegi, aga tal oli selleks vaba inimese õigus.
Mälli mõtteilma allikad:
http://www.diplomaatia.ee/index.php?id=2...dd4c1d3914

Maailm on täis lahendamata mõistatusi ja mõned neist on veel saladuslikumad, kui üldse osatakse ette kujutada.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Päikeseinsener
Bännitud

Postitusi: 3,023
Liitunud: Jul 2010
19-01-2011 18:03
Postitus: #3
RE: Veedade tsivilisatsiooni saladused - Тайны Ведической цивилизации
Sama sisu, aga 75 min. pikk(VENE)

http://smotri.com/video/view/?id=v1419796ba54

"You're all individuals"
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Päikeseinsener
Bännitud

Postitusi: 3,023
Liitunud: Jul 2010
07-03-2011 19:58
Postitus: #4
RE: Veedade tsivilisatsiooni saladused - Тайны Ведической цивилизации
Veedade kirjandus
India muistsest kirjandusest me ei leia sõnu „hindu” ja „hinduism”. Esimest korda mainitakse sõna „hindu” ühes 7. sajandist pärit tekstis, kus see tähendab rahvast. Tänapäeval mõeldakse hindude all aga eeskätt India muistsest brahmanistlikust religioonist väljakasvanud rahvusliku usundi – hinduismi – järgijaid.
Vanim sõna, millega Indias tähistati religiooni, on aarjadharma (aarja – õilis, dharma – seadmus), mille all mõisteti aarjalaste religiooni kõige laiemas mõttes. Iidne mõiste on ka veedadharma, mis tähistab kokkuvõtvalt neid filosoofilisi vaateid, moraaliõpetust, rituaale ja tavandeid, mida peeti veedadest pärinevaks. India filosoofia ja religiooni varaseimat perioodi (2. at lõpp – 1. at esimene pool ema) nimetataksegi veedade perioodiks.
Sõna veeda on tuletis verbijuurest vid, mis tähendab „teadma”. Seega tähendab veeda „(püha) teadmist” või „teadust” (vrd samast tüvest tulenev vene k vedenie, vedatj). Praegu populaarne sõnamoodustis „vedateadus” sisaldab tautoloogiat ja tähendaks eesti keeles „püha teaduse teadust”.
Keelt, milles veedadharma vanim ja sakraalseim osa on kirja pandud, nimetatakse veedade keeleks. See on kõige arhailisem vanaindia keelevorm ja pärineb ajajärgust, mil aarjalased lainetena loodest Hindustani poolsaarele tungisid (2. at lõpp ema). Veedade keelt nimetatakse ka arhailiseks sanskritiks, sest tal on palju ühist klassikalise sanskritiga, mille reeglid pani paika grammatik Pānini 4. sajandil ema. Selle kõige arhailisem kihistus on meetriliste tekstide – mantrate – keel, millel on ühiseid jooni vanairaani pühakirja „Avesta” keele, vanakreeka, ladina, heti jt vanade indoeuroopa keeltega. Veedade keelest ja vanapärsia keelest on kujunenud indoeuroopa keelte indoiraani ehk aaria haru. Veedade keel on omamoodi ajalooline side, mis ühendab India keeli teiste indoeuroopa keeltega.
Veedade kirjandus koosneb kahest väga mahukast osast: pühast, ilmutuslikust šrutist (kuulutatu) ja pärimuslikust smritist (meelespeetu).
Šruti jaguneb omakorda neljaks tekstide grupiks. Esimese, kõige iidsema ja kõige pühama, moodustavad neli samhitaad (kogumikku) ehk „pärisveedat” (sõna veeda kitsamas mõttes tähendabki neid nelja samhitaad): „Rigveeda” (hümnide teadus), „Saamaveeda” (viiside ehk meloodiate teadus), „Jadžurveeda” (ohvrirituaalide teadus) ja „Atharvaveeda” (atharvanade teadus; loitsude kogu, mida ohvririitustel laususid preestrid – atharvanad). Neljast samhitaast vanim ja mahukaim on „Rigveeda”, mis sisaldab 1028 hümni – suuktat. „Rigveeda” hümnid on sisult üksteisest üsna erinevad, suurem osa neist kujutab endast vormilt ülistuslaule jumalatele. „Rigveeda” hümnid pärinevad arvatavasti 2.at lõpust, 1. at algusest ema. „Saamaveedasse” ja „Jadžurveedasse” on rituaalsetel eesmärkidel koondatud osa „Rigveeda” hümne, viimasest sõltumatuid tekste on mõlemas üsna vähe. „Atharvaveeda” on esimesest kolmest samhitaast noorem ja neist ka sisuliselt erinev. Esimest kolme samhitaad peetakse seepärast pühakirjana autoriteetsemaks.
Teine osa šrutist kannab nimetust braahmanad. Need on eeskätt samhitaade rituaalse iseloomuga kommentaarid. Vanimad braahmanad on koostatud ilmselt 8. saj ema.
Kolmanda grupi tekste nimetatakse aaranjakadeks (metsaraamatuteks), mis moodustavad tegelikult braahmanate ühe alajaotuse. Nende käsitlusviis on üldiselt filosoofilisem ja spekulatiivsem kui samhitaades ja braahmanate ülejäänud osades.
Neljas osa veedadharma pühi tekste on upanišadid, raamatud, mis sisaldavad nn salaõpetust. Upanišadide tarkust anti edasi vahetult õpetajalt õpilasele (sellele viitab ka nimetus upanišad, mida võiks tõlkida kui „juures istumine”; st need tekstid sündisid õpetaja ja tema jalge ees istuva õpilase dialoogis). Upanišadid lõpetavad veedade pühakirja. Neid peetakse veedade puhtfilosoofiliseks osaks ning tähtsamad neist on koostatud ajajärgul 7. saj kuni 1. saj ema. Just upanišadid moodustavad hinduismi ühe aluse.
V. Erman (Otšerk istorii vediiskoi literaturõ, Moskva, 1980) iseloomustab veedade pühakirja eri osade vahekorda järgmiselt: „Aaranjakad kuuluvad braahmanate juurde ja jätkavad neid, upanišadid kuuluvad aaranjakade ja braahmanate juurde. Braahmanaid vaadeldakse aga traditsiooniliselt veedade (samhitaade) lisana, veedade koostisosana; ja kogu see tohutu veedade kirjandus võetakse formaalselt kokku nelja raamatu raamides. Kogu see kirjandus ühendatakse traditsiooniliselt nimetuse alla šruti (ilmutus), mis vastandub tollele järgnevale šmriti (pärimus) kirjandusele.”
Smriti hõlmab kuut veedaangat (veeda liikmed) – kuut abiteadust veedade lugemiseks: foneetikat, meetrikat, grammatikat, etümoloogiat, astronoomiat ja tavandirituaali. Peale selle kuuluvad siia kõikvõimalikke praktilisi teadmisi käsitlevad suutrad, dharmašaatrad – seaduseraamatud ning puraanad ja itihaasad – ajaloolised ja mütoloogilised pärimused ning eeposed.
Veedadharma on tihedalt seotud õpetusega neljast seisusest ja neljast eluperioodist. Aarjalaste (hiljem hindude) ühiskond jaguneb neljaks seisuseks – varnaks. Kolm kõrgemat seisust ehk „kakskordsündinud” (dvidžaati) on braahmanid (preestrid ja õpetlased), kšatrijad (sõjamehed ja valitsejad) ning vaišjad (rahvas, st põllumehed, kaupmehed ja käsitöölised). Neljandat, alamat seisust nimetati šuudrateks. Ainult kakskordsündinutel oli õigus (ja kohustus) õppida veedasid. Šuudratel oli see keelatud.
Kakskordsündinute elu jagunes neljaks eluperioodiks ehk aašramiks (see mõiste tähendab ka hindude eraklat, kus mokša, st vaimse vabanemise püüdleja elab üksi või koos oma õpilaste ja mõttekaaslastega). Esimene oli brahmatšaarini – õpilase-periood, mil elati õpetaja juures, täites pojalikult kõiki guru korraldusi, ning õpiti pühakirja. Teine periood oli pühendatud täisväärtusliku ilmaliku elu elamisele: grihastha – majaperemees – pidi sel ajal pühenduma kolme elusihi – dharma (seadmus), artha (kasu) ja kaama (nauding) – teostamisele ja järgimisele, täites kõiki ette nähtud rituaale ja reegleid. Kolmas eluperiood saabus inimesele vanas eas, kui ta katkestas kõik sidemed ilmaliku eluga ja eraldus metsa, et metsaerakuna (vanaprastha) püüelda neljandat elusihti – vabanemist (mokša). Eeskätt braahmanitele oli ette nähtud neljas eluperiood, mis saabus siis, kui metsaerakust sai rändmunk – sannjaasi –, kes mööda maad rännates kuulutas oma õpetust. Metsaerakutele olidki mõeldud aaranjakad, upanišadid olid aga eeskätt sannjaaside kirjandus.
Veedade perioodi religiooni nimetatakse brahmanismiks, mis kristliku ajaarvamise vahetuse paiku transformeerus hinduismiks.
Brahmanismis kujunes välja kuus ortodoksset koolkonda (daršanat): polüteistlik mimaansa, loogikale tuginev njaaja, natuurfilosoofiline vaišešika, dualistlik ja ühtlasi vanim suund saankhja, eelmisest lähtuv klassikaline jooga ning filosoofiline vedaanta. Hinduismi filosoofiline alus lähtub vedaantast, nn rahvalik hinduism eelkõige mimaansast. Märkimisväärne koht hinduismi kujunemisel on ka klassikalisest joogast lähtuvatel suundadel. Edaspidi tulebki lähemalt juttu hinduismist.
Filosoofia
Vedaanta juured peituvad sügaval India kultuuris, ulatudes veedadeni, mis teatud mõttes on jäänud India kultuuri südameks aastatuhandete vältel. Hinduistlikus traditsioonis on levinud uskumus ühtsesse terviklikku Ürgveedasse – Aadiveedasse, mis eksisteeris muiste Kuldajastul (Kritajuga), mil inimese vaimsed ja füüsilised võimed küündisid maksimumini ning õiglus võidutses kõikjal. Ajastute vältel, tingituna üleüldisest allakäigust ja inimvõimete mandumisest, jagunes Ürgteadmine paljudeks allosadeks. Võimete vaheduse kaotanud inimesed ei mõista terviklikku Teadmist ja vajavad kommentaare ja seletusi. Sellepärast tekkiski filosoofiline kirjandus. Võib mõista, miks mõned „prohvetid”, tahtes tõsta oma sõnade autoriteeti, üritavad pretendeerida Aadiveeda ülesleidmisele. Ise küsimus on, kas Aadiveeda on üldse kadunud, kui ta ikka olemas oli.
Vedaanta tekstiline alus, selle daršana nn generaatortekstide kogum jaotub kolme gruppi. Kokkuvõtvalt nimetatakse neid tekste kolmikaluseks (prasthaana traja). Sinna kuuluvad upanišadid, „Bhagavadgītā” ja „Brahmasuutra”.
Austatuim ilmutuslik alus (šruti prasthaana) on upanišadid, mille koguarv pidi vastama traditsioonilise veedapuu (st suulise pärimuse) harude arvule – neid pidi olema 1180. enamik upanišade ei ole säilinud (nagu ka enamikku veedapuu harusid). Tänapäeval on teada üle kahesaja upanišadi. Paljud neist pärinevad aga hoopis hilisemast ajast: osa tekste on koostatud keskajal, mõned isegi uusajal. Kesaegseid upanišade nimetatakse Indias „sektantlikeks”, uusaegseid „kunstlikeks”, eristades neid sedasi iidsetest ja õilsatest (aarja) upanišadidest. Aarja-upanišadid on eelkõige kolmteist klassikalist teksti: Brihadaaranjaka, Tšhaandogja, Iiša, Keena, Aitareja, Taittiriija, Kaušiitaki, Katha, Mundaka, Maandukja, Švetaašvatara, Prašna, Maitri upanišadid. Neist vanimad ja enim austatud on Brihadaaranjaka ja Tšhaandogja upanišadid (koost umb 8.-7. saj eKr).
Upanišadid peavad küll veedadest lugu, tunnistades nende autoriteeti, kuid see austus on kohati veidi irooniahõnguline. Nende peamine erinevus varasemast veedade kirjandusest seisneb rõhuasetuse nihkumises nn „praktiliselt” rakenduselt „teoreetilisele”, st upanišadide eesmärk ei ole mitte niivõrd Teadmise esemelis-praktiline teostamine (st rituaali sooritamine ja ohverdamine), kuivõrd selle meelemõlgutuslik teostamine. Upanišade ja rituaali tuli mõista, nende üle mõtiskleda, et sel moel Tõeni (satja) jõuda. Traditsiooniliselt väljendudes upanišadid on loodud eelkõige teadmise teel (Džnjaanamaarga), ei üksi tegude teel (karmamaarga) rakendamiseks. Rituaal saab siin teadvuse seisundi tähenduse, st esiplaanil ei ole rituaalse toimingu pühakirjale vastav „väline” sooritamine, vaid hoopis selle teadvustatud, mõistetud „seesmine” täideviimine. Mõistmine on keha liigutamisest ja sõnade lausumisest tähtsam. Upanišadid lõpetasid veedade pühakirja (vedānta = veda + anta, sõnasõnalt „veedade lõpp”), sest nad seadsid esikohale veedade kirjanduse teadmisega seotud osa, mida teatavas mõttes vastandati veedade tegevusega seotud allosale.
Vedaanta teine alus on pärimuslik smriti prasthaana – umbes 4.-3. saj eKr pärit filosoofiline eepiline poeem „Bhagavadgītā”. Et see poeem on kommenteeritud eestikeelses tõlkes ilmunud, ei pea me siin vajalikuks „Gītād” lähemalt analüüsida.
Vedaanta kolmandat alust nimetatakse loogiliselt korrastatuks (njaaja prasthaana). See on Badarajaanale e Vjaasale omistatav „Brahmasuutra” e „Vedaantasuutra”, mis koostati kõige tõenäolisemalt ajavahemikus 2. saj eKr kuni 2. saj pKr. Üks tuntumaid prasthaana traja kommenteerijaid, 8. saj elanud filosoof ja advaita vedaanta rajaja Šankara on lausunud, et „Brahmasuutra” on kui upanišadide mõtteteradest kokku seatud lillepärg. „Brahmasuutras” esitatakse loogiliselt korrastatud vormis (suutratena) kõigi hinduistliku filosoofia peamiste koolkondade ideed. Teksti loomist on ilmselt mõjutanud njaana ja võimalik, et ka budism.
Hinduismi suurim õitseng oli keskajal. Kujunes välja kaks peamist kultust – eeskätt bhaktile (st jumalale andumisele) tuginev višnuism (kõige kauni kaitsja ja säilitaja Višnu kultus) ja filosoofilisem šivaism (kaotamist vääriav kaotaja Šiva kultus). Töötati välja ettekujutused kosmilistest ja ajaloolistest tsüklitest, avataarade – jumalate maiste kehastuste – kontseptsioon. Aastasadade vältel assimileeriti hulk mitteveeda kultusi ja nende kultuste lülitamisel hinduistlikku süsteemi võeti aluseks Brahmani (kõikeläbiva olemuse, aluste ause) idee ning ümbersündide ringkäigu (sansaara) kontseptsioon. Ümbersünde põhjustab teatavasti teovilja (karmaphala) seadus: iga tegu kannab sellele vastavat vilja. Lõplikult kujunes välja tohutu panteon ja rikkalik olmerituaalide süsteem, mis saatis õigeusklikku hindut hällist hauani.
Hinduismi peamised filosoofilised ideed tekkisid juba brahmanismi perioodil, kuid vedaanta põhilised suunad arenesid hinduismi väljakujunemise perioodil ja need moodustavadki selle usundi filosoofilise tuuma. Vedaanta kolmikaluse tähtsamad kommenteerijad on Gaudapaada (7.-8. saj), Šankara (8. saj), Nimbarka (11. saj), Ramanudža (11.-12.saj), Madhva (13.-14. saj) ja Vallabha (15. saj).
Hinduismi läbivaks motiiviks on Brahmani–Aatmani vahekorra küsimus. Brahmanit mõistetakse hinduistlikus filosoofias kui Absoluuti, kõikeläbivat olemust, Toda, kusjuures Tolle (tat) kohta ei saa positiivsetes terminites midagi kindlat väita. Võib üksnes rääkida sellest, mis Too ei ole, kõneldes, et Brahman on hõlmamatu, mõõtmatu, defineerimatu, omadusteta, ei see ega teine jne. Aatman (Ise, Kõrgeim Mina) on Brahmani avaldumine isiksuses. Kõrgeim Mina on kõigis olendeis üks ja seesama ja ta on ka Kõrgeim Isiksus, kes on loonud kogu selle maailma koos kõigi olenditega. Siit järeldub loogiliselt hinduistliku eetika põhiprintsiip – vägivallatus (ahinsā), sest tehes kahju teistele, kahjustame Kõrgeimat Mina, st lõppkokkuvõttes iseendid. Upanišadides peetakse ülimaks Brahmanit, „Bhagavadgītās” aga Kõrgeimat Mina. Kõrgeim Mina on ümbersündides Kehastuja (dehin). Mis või kes kehastub, seda aga „Gītā” täpselt ei määratle. Aatman on ainuke subjekt, kõik ülejäänud pelgalt objektid selle suhtes.
Vabanemine (mokša) tähendab hinduismis ühinemist Absoluudiga ja ühinemine Brahmaniga ongi nirvaana, st tiirlemise (sansaara) vaibumine. Ühinemiseks (jooga – ike, side) on palju teid. Lihtsustatult võib hinduistlikku vabanemisteed seletada järgmiselt: inimene jõuab oma vaimses arengus püsiva ja pingsa vaimutöö tulemusena Kõrgeima Mina äratundmisele iseendas, mis ongi ühinemine Absoluudiga, st vabanemine, nõnda et mõistja võib lausuda – Too Sa oled! (tat tvam asi). Vabanemisele viivad tunnetus ja head vilja kandvad teod. Mokša tähendab Aatmani vabanemist „kütkeist”. Inimene ei mõista Tõelust (Brahmanit) sellepärast, et ta on haaratud meeldivast ja ebameeldivast. Olles haaratud meeldivast ja ebameeldivast, on inimese teadvus emotsionaalselt häiritud ja Kõrgeim Mina seeläbi varjutatud – inimene samastab Kõrgeima Mina (Isiksuse) kehaga. Tšaandogja upanišadis öeldakse:
„Tõepoolest, kehasse rõivastunu on haaratud meeldivast ja ebameeldivast, sest kehasse rõivastunul ei ole vabanemist meeldivast ja ebameeldivast. Kehatu (st Aatman – PM) aga, tõesti, ei puutu ei meeldivasse ega ebameedivasse.” (Tšaandogja upanišad, VIII, 12. pt, 1)
„Mina” tunnetuses võib eristada seitset tasandit: sthuulašariira (ämekeha) oleks „Mina” tunnetus nn jämeolluse tasandil, lingašariira (tunnuskeha) oleks „Mina” tunnetus soolise identiteedi tasandil, kaamaruupa (kuju) oleks „Mina” tunnetus puhta vormi (kuju) tasandil, ruupamanas (kujumeel) oleks „Mina” tunnetus kõikvõimalikesse vormidesse (nähtavasse, kuuldavasse, kombitavasse jne) puutuva meele tasandil, aruupamanas (kujutu meel) oleks „Mina” tunnetus kõikvõimalike vormide välisesse (emotsioonid jne) puutuva meele tasandil, buddhi (mõistus) oleks „Mina” tunnetus intellektuaalsel tasandil ja Aatman (Ise) oleks „Mina” tunnetus Kõrgeima Mina tasandil. Seda jaotust võib mõista ka kui isiksuse (Isiksuse) struktuuri vastavalt hinduistlikule ettekujutusele. Manas (meel) on meelevõimete (indrijate: nägemisvõime, kuulmisvõime, kompimisvõime jne) koordineerimise keskus, mis hierarhiliselt allub mõistusele (buddhi). Mõistus aga omakorda allub Kõrgeimale Minale.
Terviseõpetus
Ajurveedaks (snskr teadus pikaealisusest) nimetatakse vanaindia arstiteaduslikku süsteemi. See on meditsiiniliste teadmiste compendium, mis hõlmab terviseõpetuse alates veedadest kuni brahmanismi kuue ortodoksse filosoofilise koolkonna (šaddaršana) traktaatideni välja. Ajurveeda sisaldab India väga paljudest ajaperioodidest pärinevaid arstiteaduslikke teadmisi. Suur tähtsus on siin upanišadide pärandil. Vedaanta perioodil ei olnud Indias meditsiin veel iseseisev teaduslik distsipliin ja arstiteaduslikud teadmised lülitusid loomupäraselt filosoofilis-religioossesse süsteemi. Ajurveedast kui iseseisvast teadusest võib kõnelda alles ajajärgust, mil Indias koostati mahukad arstiteaduslikud kogumikud: „Tšaraka samhitaa” (1. saj), „Aštangahridaja” (1. saj) ja „Sušrutasamhitaa” (4. saj). Traditsiooniliselt väljendudes võib öelda, et Ajurveeda pärineb terviklikust Ürgteadmisest (Aadiveedast) ja eraldus hilisemate ajastute vältel terviklikust Teadmisest samadel põhjustel, miks tekkis filosoofiline kirjanduski.
Terviseõpetuse põhisisu on vastuse otsimine küsimusele, kuidas olla terve. Tervise probleem on vahetult seotud küsimusega inimese kohast ja eesmärgist selles maailmas. Viimasele otsivad vastust filosoofia ja religioon. Seetõttu on Ajurveeda kuulumine India filosoofilis-religioossesse süsteemi loomulik.
India terviseõpetusele on iseloomulik haiguste psühhosomaatiline käsitlus. Vanaindia meditsiiniteooria lähtub eelkõige saankhjadaršanast – mitteteistlikust evolutsioonilisest koolkonnast, mille põhialuseks on õpetus kahest algest – puhtast teadvuslikust purušast ja loodus-loomusest (prakritist). Viimane areneb kolme loomujoone (praktiterguna) – pimeduse (tamas), erutuse (radžas) ja tõeluse (sattva) – toimimise tulemusena. Haigust mõistetakse kui kolme loomujoone tasakaalu rikkumise resultaati ning tervistavad võtted püüavad taastada kolme guna algset harmooniat. Ajurveedaga on loomulikult seotud ka saankhjadaršanast lähtuv klassikaline jooga.
Hinduismi moderniseerumine
Eurooplased, puutudes kokku india daršanatega, on leidnud viimastes terve hulga paradokse ja erinevusi nn euroopalikest mõttesüsteemidest, mispärast teaduslikus kirjanduses on kasutatud mõisteid „paradoksaalne loogika”, „paradoksaalne religioon” jne. Kuid, olles süvenenud nonde daršanate õpetustesse, uurija avastab, et „paradoksid” on säärased vaid meie – teise kultuuriuniversumi ja teistsuguseid mõttestruktuure kasutavate uurijate – analüüsi seisukohalt, sest, paraku, daršanates enestes paradokse ei ole. Miks niisugune asi üldse ilmneb? Aga peamiselt sellepärast, et uurijad kasutavad analüüsides mõisteid, millel on kindla mahuga sisu ja püsiv sõnakasutuse traditsioon euroopa kultuuris. Mainitud põhimõistete hulka kuuluvad sellised „raskekaalulised” sõnad nagu religioon, filosoofia, vaim, hing, mateeria, substants jne ning ühe kultuuritraditsiooni mõistete kasutamisel teise põhimõistete vastetena kandub viimastele paratamatult üle esimeste tähendusväli ja hoopis teistsugune sõnakasutuse tava.
India kultuuripärand sattus vahetusse kokkupuutesse Euroopa tsivilisatsiooniga tänu inglise kolonisaatorite vallutustele (18.-19. saj). See sündmus ei jätnud mõlemale osapoolele oma mõju avaldamata. India õpelaste suhtumine eurooplaste kultuuri ühelt poolt ja oma vaimsesse pärandisse teiselt poolt on kõige olulisemal määral mõjutanud Euroopas India religioonide ja filosoofia mõistmist. Selle suhtumise spekter ajaloos on väga lai: alates usust inglaste tsiviliseerivasse ja valgustuslikku rolli ning euroopaliku ratsionalismi võtmisest India kultuuripärandi ümberhindamise baasiks kuni Lääne tsivilisatsiooni „prohvetite” kritiseerimiseni ja oma algupärase arengutee otsinguteni (Ramakrishna, Swami Vivekananda, Mahatma Gandhi jt).
Kokkupuude euroopa kultuuri väärtushinnangutega sünnitas lõhe India haritlaste hulgas, mis püsib tänapäevani. India intelligentsi võib jagada kahte gruppi: 1) panditid, traditsioonilise sanskritikeelse hariduse ja õpetuse kandjad, autoriteetsete hinduistlike tekstide põhjalikud tundjad ja kommenteerijad; 2) Lääne hariduse saanud, euroopalikud väärtushinnangud täielikult omandanud indialased. Üks osa viimastest arenes akadeemilisteks filosoofideks Lääne vaimus (indialastest kantiaanid, hegeliaanid, positivistid jne), teine osa üritas konstrueerida India kultuuripärandist lähtuvaid, kuid Lääne filosoofia terminites väljenduvaid oma filosoofilisi süsteeme või uuris vanu daršanaid, tuginedes Lääne teadussaavutustele (näitkes indialastest orientalistid). India kultuuris uuel ja uusimal ajal on peamist rolli mänginud õpetlased, kes ilmutasid oma vahetut sidet traditsioonidega, aga, lähtudes aja nõudeist, esitasid seda traditsiooni uuel, ümbermõtestatud kujul. Need hinduismi reformaatorid on eelkõige Ramakrishna, Swami Vivekananda, Bal Gangadhar Tilak, Aurobindo Ghose, Sarwepalli Radhakrishnan, Jagadish Chandra Bose jt).
Pandititele oli inglise keel lihtsalt üks paljudest võõrkeeltest, kuid teised võtsid inglise keelt keelelise mõtlemise paradigmana ning sääraste autorite emakeel hakkas kandma võõra keele tähendusvälju: mõisted, mis näivad ehtindialikud, osutuvad lähemal vaatlusel indiapärasesse rüüsse riietatud Lääne päritoluga mõisteteks. Eriti ilmekas on see nn neohinduismi puhul, kus traditsioonilised religioossed sümbolid on saanud euroopaliku ilmaliku sisu või on Lääne päritoluga filosoofilisi, poliitilisi ja sotsiaalseid ideid väljendatud India traditsioonilise religiooni keeles. Näiteks: Absoluutne Vaim = Aatman, Brahman = nn nullväli teoreetilises füüsikas, kommunistlik ühiskond = džiivanmuktide ühiskond jne. Loomulikult on see kõik sünnitanud palju segadust nii Idas kui Läänes.
Hinduismi moderniseerimine algas 19. sajandil. Neohinduismi tekkimist iseloomustab indialiku eraldatuse eitamine, püüd vabaneda vananenud rituaalide kütkeist ja tuua esile vedaanta filosoofiat, arvestades Euroopa teadussaavutustega, pehmendada asketismi jne. 16.-19. sajandi haritlased Indias olid ka reformaatorilike usuorganisatsioonide rajajad: Ram Mohan Roy (1772-1833) asutatud on „Brahmo Samaj”, Dayananda (1824-1883) asutatud „Ārya Samaj”, Vivekananda (1863-1902) „Ramakrishna Mission”. Nende taotlustes ilmneb ühiseid jooni: suund kultuse lihtsustamisele, vaimulikkonna õiguste kärpimisele, rõhutatakse inimese intiimset suhtlemist jumalaga jne. Seepärast on nende organisatsioonide tekkimist ja tegevust võrreldud reformatsiooniliikumisega Euroopas.
Hinduismi reformaatorite hulgast paistab silma Swami Vivekananda – Ramakrishna õpilane. Tilak, Sri Aurobindo, Radhakrishnan on suures osas Vivekananda järglased. Põhjaliku Lääne hariduse saanud filosoofina, kuuludes samal ajal India kultuuritraditsiooni, pidas Vivekananda Ameerikas viibides visa võitlust teosoofidega. Ta on öelnud,et jahmerdamine igat sorti saladuste ja ebausuga on languse ja surma märk – mõni võib seda religiooniks nimetada, kuid tegemist on hoopis teega hullumajja. Vivekanandat kritiseerisid ka panditid, kes heitsid talle ette traditsioonilise mõtte moonutamist.
Vivekananda ideestikus on oluline koht kollektiivse vabanemise ideel, mille järgi individuaalne vabanemine ei ole tõeline ega täielik vabaduse saavutamine. Vaid kollektiivne vabanemine on tõeline ja täielik. Vabanemise protsess teostub teatud ajaloohetkel ühiskonnas. Vivekananda tunnistas vabanemise võimalikkust inimese eluajal (džiivanmukti), kuid mokša on üldine ja kollektiivne. Džiivanmuktide ühiskond on Vivekananda järgi suurepärane: kaob igasugune võitlus, vihkamine ja konkurents. Kurjus kaob jäädavalt, maa muutub taevaks ja jumalad tulevad maa peale elama. Tee, mis viib Tõeni, on karmajooga (tegudejooga) ja tegutseda tuleb kollektiivse vabanemise nimel.
Reformaatorlik intelligents Indias tugines vedaantale, kusjuures Roy apelleeris peamiselt upanišadidele, Dayananda veedade kõige vanematele kihistustele, Tilak Vivekananda eeskujul „Gītāle”, püüdes loomulikult pärandit ümber mõtestada vastavalt aja nõuetele. Vähemintelligentsed ringkonnad genereerisid konservatiivseid antimodernistlikke liikumisi. Selle kõige tulemusel muutus hinduism esimest korda ajaloos misjonlikuks religiooniks. Neohinduismis ilmneb kaks tendentsi: vedaanta filosoofiast lähtuv ratsionalistlik ja bhaktist lähtuv irratsionalistlik suund. Tänapäeval Läänes on enam laineid löönud kaks neohinduismist tõuke saanud voolu: Maharishi Mahesh Yogi transtsendentaalne meditatsioon ja Swami Bhaktivedanta Prabhupada asutatud Hare Krišna liikumine.
TM
Maharishi ideestikus on väga vähe originaalset. Rangelt võttes on ta vaid Vivekananda ja Sri Aurobindo epigoon. Brahmani kontseptsioonist on saanud kõige aluseks olev puhas teadvus, mis on ka Loov Mõistus. Seda ideed püütakse ühitada teoreetilise füüsika seisukohtadega. Brahman ja Aatman on ühtsed, asketismi ei ole vaja. Elada tuleb tavalist täisväärtuslikku elu. Tee täiusliku eluni ongi karmajooga. Vabanemiseks tuleb rakendada moderniseeritud mantrameditatsiooni (TM tehnikat), mille põhisisuks on relaksatsioon. Deklareerides usulist neutraliteeti, nimetab Maharishi oma õpetust „teaduseks olemisest”. Peamine etteheide TM-le: eitades vaimse pingutuse vajadust, on Maharishi hinduismi vulgariseerinud, kaotades sellest peamise – vaimse enesetäiustamise, ilma milleta traditsiooniliselt ei ole võimalik Aatmani tunnetuseni jõuda.
Hare Krišna liikumine
Bhaktivedanta on oma lähteideed saanud 16. saj višnuistliku Chaitanya sekti ideestikust. Erinevalt Maharishi õpetusest põlgab Hare Krišna liikumine teadust. Asutatud on rikas organisatsioon – Rahvusvaheline Krišna Teadvuse Ühing. Selle suuna järgija peab hoolimata oma rahvuslikust ja kultuurilisest päritolust muutuma indialaseks, seda eelkõige väliselt. Brahmani kontseptsioon on alles jäetud, kuid see on traditsioonilisega võrreldes teinud läbi olulisi muutusi: Brahmani–Aatmani vahekord on muutunud suuresti Isiksuse kasuks. Krišna hõlmab Brahmani, ületades viimast. Õpetuse järgijad ei „lahustu” isiksusetus absoluudis, vaid säilitavad oma „Mina”, samastudes Krišna teadvusega ja nautides Krišnat taevases maailmas. Bhaktit mõistetakse kui osadust meeleülestest naudingutest. Õpilase kuulekus õpetajale, keda mõistetakse kui kanalit Krišna teadvuseni, saab siin äärmusliku kuju. Pühakirjaks on võetud „Bhagavadgītā” ja pärimust tõlgendatakse täht-tähelt, sest legende Krišnast ei peeta allegooriaks, vaid reaalsuseks. Seda pidavat tõestama Krišna ilmumine ekstaatilises seisundis, milleni jõutakse tantsu ja mantra laulmisega. Krišnaiidid vastandavad end kristlusele ja teadusele. Peamine etteheide: vulgariseerides bhaktijoogat, on ka siin kõrvaldatud vaimse enesetäiustamise vajadus.


http://www.eao.ee/01tekstid/veedadest.html
(selle postituse viimane muutmine: 07-03-2011 20:02 Päikeseinsener.)

"You're all individuals"
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
excubitoris
Kes-Kus-Miks-oloog

Postitusi: 11,429
Liitunud: Apr 2007
07-03-2011 21:01
Postitus: #5
RE: Veedade tsivilisatsiooni saladused - Тайны Ведической цивилизации
Mõnevõrra OT, kuid arvan, et lisab teemasse midagi. Omal ajal tegi TV guru Gene Roddenberry - Wikipedia, the free encyclopedia sarja Andromeda (TV series) - Wikipedia, the free encyclopedia milles oli läbivaks teemaks Vedad ja nende tsivilisatsioon. Ei olnud küll väga otsene viide, kuid kes natukenegi asjga kursis tabas ära vägagi palju kokku minevaid jooni vanade Vedadega. Päris omapärane lugu.

Tegelikult on kõik lihtne aga me pole sellest veel aru saanud ...
*
Sa pead tegema HEAD halvast, sest millestki muust teda teha pole.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Müstik
Shambalas

Postitusi: 13,071
Liitunud: Oct 2004
09-01-2012 07:52
Postitus: #6
RE: Veedade tsivilisatsiooni saladused - Тайны Ведической цивилизации
Väga hea, et eespool on juba kirjutatud üksikasjalikult, mis veedad üldse on.
Lisan, et veedad kirjeldavad väga pikki ajaperioode, mis kestavad nii kaua, et need ei mahu hästi meie igapäeva minevikukäsitluse raamesse.
Veedadest leiab ka ühed kõige varasemad kirjeldused selle kohta, kuidas Universum väga pikkade ajaperioodide järel, mida nimetatakse yuga tsükliteks ehk juugadeks, perioodiliselt luuakse, hävitatakse ja taasluuakse.
Veedade loomis-ja hävingutsüklid põhinevad nelja yuga kordamisel, millest igaüks esindab erineva pikkusega aega.
Teadlaste sõnul koosnevad mõlemad väikestest tsüklitest suuremates tsüklites, mis omakorda on veel suuremate tsüklite osad ja nii edasi.
Teiste sõnadega, tegemist on fraktaalidega (nendest rääkis meile varem Stella mitmes teemas).
Fraktaali definitsioon ise ongi muster, mis kordab ennast sarnastel viisidel erinevates mõõtkavades.
Tundub, et kes iganes mõtles välja iidsed juugad, mõistis selliseid fraktaali põhimõtteid väga hästi.
Veedade õpetlased on üksmeelel, et neli traditsioonilist juugat võrduvad ühe jumaliku juugaga, mahayugaga ehk suurajastuga.
Veedad nagu maiade kalendergi, on samal seisukohal, et maailma ajalugu eksisteerib nelja suure tsüklina.
Mõlemad süsteemid on samal seisukohal, et me elame neist tsüklitest viimases.
Neljas tsükkel - Pimeduse-Yuga on praegune aeg. Puraanade järgi algas kaliyuga 18.veebr. 3102.a.ekr.
Sel kuupäeval olevat hinduistlik jumal Krišna maapealt lahkunud.
Siiski veedade pärimuses ei peetud 2012.aastat ja meie ajastu lõppu planeedi enda lõpuks. Pigem loeb tekstidest välja, et kalyyuga "pimedus" on vajalik segaduseaeg, mis sillutab teed meie evolutsiooniks ühes olemisvormist järgmisse.

MAIADE ja VEEDADE MAAILMAAJASTUTE VÕRDLUS

maiade Suure tsükli algus 3114 eKr, kestus vahetuseni 5125 aastat
veedade kaly-yuga algus 3102 eKr, kestus vahetuseni 5000 aastat

Mõlemas traditsioonis väidetakse, et me oleme praegu suure maailmaajastu viimases tsüklis. Tsükli algusaasta erinevus on ainult 12 aastat.
(selle postituse viimane muutmine: 09-01-2012 07:57 Müstik.)

Maailm on täis lahendamata mõistatusi ja mõned neist on veel saladuslikumad, kui üldse osatakse ette kujutada.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
kulfing
Tera siit, teine sealt

Postitusi: 288
Liitunud: Dec 2007
09-01-2012 12:38
Postitus: #7
RE: Veedade tsivilisatsiooni saladused - Тайны Ведической цивилизации
(09-01-2012 07:52 )Müstik Kirjutas:  maiade Suure tsükli algus 3114 eKr, kestus vahetuseni 5125 aastat
veedade kaly-yuga algus 3102 eKr, kestus vahetuseni 5000 aastat

Mõlemas traditsioonis väidetakse, et me oleme praegu suure maailmaajastu viimases tsüklis. Tsükli algusaasta erinevus on ainult 12 aastat.


Tsükli algusaasta erinevus on tõesti 12 aastat. Lõppude erinevus aga 113 või 114 aastat (0 aastaga).


(09-01-2012 07:52 )Müstik Kirjutas:  Siiski veedade pärimuses ei peetud 2012.aastat ja meie ajastu lõppu planeedi enda lõpuks.


Kuna kaly-yuga lõpp on ca 1898 või 1899, siis 2012 on järgmise tsükli 114 või 115 aasta. Täitsa tavaline aasta. Smile
(selle postituse viimane muutmine: 09-01-2012 12:38 kulfing.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Viimne Roomlane
Valge Inimene!

Postitusi: 1,093
Liitunud: Aug 2016
05-02-2018 19:10
Postitus: #8
RE: Veedade tsivilisatsiooni saladused - Тайны Ведической цивилизации
https://vimeo.com/253509459?ref=fb-share&1
"Altai vanake" Boris Volodarski tutvustab Veedade tarkusi Põhjala inimeste olevikust, tulevikust ja võimalikust püsimajäämisest ning uue inimese loomisest.
Eestikeelsete subtiitritega.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Viimne Roomlane
Valge Inimene!

Postitusi: 1,093
Liitunud: Aug 2016
19-03-2019 22:40
Postitus: #9
RE: Veedade tsivilisatsiooni saladused - Тайны Ведической цивилизации
Eestikeelsete subtiitrite lisamiseks klõpsa CC nupule.

KUIDAS VABASTADA ENNAST RISTIMISEST?

Miks ennast ristimisest vabastada, sellest räägib Lev Klõkov oma videos.
Aga kuidas ristimise maagiast ennast vabastatakse, selle kohta räägib Lev järgmist:
"Pimedus kardab kõige rohkem kolme asja: valgust, heli ja viirukilõhna. Seega selleks, et alustada enda lahtiristimisega, peavad sul olema täidetud mõningad tingimused. Seda toimingut võib läbi viia näiteks kodus, kuid kindlasti kohas, kus sind ei segata. Ristimise tühistamiseks peab sul olema tool, selle ümber asetatakse ringikujuliselt põlevad teeküünlad, 4 - 6 tükki, võib ka rohkem olla. Sellest tekib n-ö tuletelk, mis isoleerib lahtiristimise protseduuri välistest segajatest ja loob n-ö puhta ruumi.
Eelnevalt võib enda keha puhastada viirukiga, põletades viirukit ja viibides selle suitsus paar minutit.
Käepärast võta klaas joogiveega. Ringi sisse asetatakse üks kausike soolalahusega ja teine õliga. Need valatakse kohe peale riitust tualetipotist alla.
Kui kõik on valmis seatud, võta toolil istet, toeta jalatsiteta jalad mugavalt taldadega vastu põrandat ja joo klaasist aeglaste lonksudega 1/3 ära - eelnevalt andes veele käsu: puhastada keha seest ära kõik võõras ja tume ning mis ei kuulu keha omanikule.
Kui esimene kolmandik vett on joodud, tühistata ristimine lausega: "Mina tühistan enda ristimise, mina tühistan enda ristimise, mina tühistan enda ristimise". Seejärel jälgi enda kehas toimuvaid muutusi. Tavaliselt algab jalataldadest meeldiv soe või surisev energia ülesvool, mis lõpeb kusagil allpool põlvi. Samuti tekib vahel tunne, nagu kasvaksid jalataldade alla juured. See ongi nii, sest toimus enda taasühendamine Emakese Maaga. See tunne on väga meeldiv!
Nüüd joo aeglaste lonksudega ära teine kolmandik klaasi vett. Energia peatus põlvede kohal, sest ei toimunud veel ühendamist oma suguvõsaga, mis katkes ristimise hetkel.
Selleks, et end taas sugukonnaga ühendada ja saada tagasi sugukonna kaitse koos ligipääsuga sugukonna infole, tuleb öelda kolm korda: "Ühendan ennast oma sugukonnaga, ühendan ennast oma sugukonnaga, ühendan ennast oma sugukonnaga!"
Seejärel tee kätega kõva plaks ja lausu: "Ja nii on!!!". Nüüd joo ära järelejäänud vesi klaasist ja jälgi energiavoogu. Enamasti tekib koheselt peale omadega ühendamist tugev soojalaine, mis tõuseb ülespoole kuni südameni, vahel ka peani ja need aistingud on väga individuaalsed. Mõnel on vaid kerged energiavood, sest inimesed on väga erineva tunnetusega, kuid peamine on teha riitus. Küll protsessid ise juba teavad, kuidas kulgeda.
Pärast riitust oled astunud Valge Rahva ridadesse ja saad alustada oma Elu ülesannete lahendamist.
Edu kõigile!"
https://vimeo.com/325287195?fbclid=IwAR0...c_XUoQU8JE
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Naut
katselendur

Postitusi: 778
Liitunud: Dec 2018
19-03-2019 22:55
Postitus: #10
RE: Veedade tsivilisatsiooni saladused - Тайны Ведической цивилизации
... või siis teha taotlus ja 12 aastat mitte käia ühelgi jumalateenistusel. : )

... parema kogemuse saamiseks palun lülita oma teadvuses blokeerija välja
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Naut
katselendur

Postitusi: 778
Liitunud: Dec 2018
22-03-2019 07:05
Postitus: #11
RE: Veedade tsivilisatsiooni saladused - Тайны Ведической цивилизации
(20-03-2019 07:27 )KuKr Kirjutas:  _ esitet juhend on pigem nagu woodooga woodoost vabanemine.

: ))) No täpsemini ei saaks jah, ilmselt öelda.
Kuidagi on lisaks üldjoontes vist nii küll jah, et just vene õigeusus on papid ka kõige nuumatumad justkui.
(selle postituse viimane muutmine: 22-03-2019 07:12 Naut.)

... parema kogemuse saamiseks palun lülita oma teadvuses blokeerija välja
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Viimne Roomlane
Valge Inimene!

Postitusi: 1,093
Liitunud: Aug 2016
07-07-2019 18:46
Postitus: #12
RE: Veedade tsivilisatsiooni saladused - Тайны Ведической цивилизации
https://www.youtube.com/watch?v=R75rkzxi...2L6JWmigdM
Vene ja ka eesti keel on nii vasaku, kui ka parema ajupoolkera keel. Siis inglise keel on täielikult vasaku aju poolkera keel. Inglise keeles PUUDUB kujund. Inglise keeles rääkiv inimene ei saa mitte kunagi olla siin-ja-praegu ehk olla kontaktis Reaalsusega ja mõjutada Reaalsust otse ehk olla kontaktis Maa infoväljaga ja luua ehk mõjutada sündmusi aktiivselt. Selle seisundi nimi on ka Spas. Selle seisundi ehk ajutöö 5. režiimi nimi on ka "intuitiivne üliteadvuslik psüühiline tegevus". Sellepärast loodi inglise keel vaid üheks eesmärgiks - degradatsiooniks.
Muide, mõtlemine inglise keeles ise raamistab aju loomvõimet. Seetõttu soovitan seda reptiilset keelt kasutada nii üliharva, kui üldse võimalik on...
ning inglise keel on kaasaja massajakirjanduslik- ja ühiskondlik ajupesu, mis muundab Inimese lõpuks briti poissmeestelaadseks madalalaubaliseks kahejalgseks...
Veedade ajaarvamine algas enam kui 799 999 aasta eest. Jällegi, kõik, mis on avaldatud inglise keeles, on kas moonutatud ja kohitsetud või üldse pahupidi pööratud tegelikkus! Vihkamist õhutav on praegune, anglosakside poolt loodud maatriksisse surutud ühiskond, kus südames elama ja Armastuse ning aususega suhtlema loodud üliinimene on muudetud verejanuliseks, verest söönuks saada püüdvaks kiskjaks, kes on lahkunud hinge tasandilt ja elamaski vaid vasakus, "pappi ja kuulsust iga hinnaga" ajupoolkeras.
(selle postituse viimane muutmine: 07-07-2019 18:48 Viimne Roomlane.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Viimne Roomlane
Valge Inimene!

Postitusi: 1,093
Liitunud: Aug 2016
10-08-2019 22:30
Postitus: #13
RE: Veedade tsivilisatsiooni saladused - Тайны Ведической цивилизации
Hinge ja Vere Puhtuse seadus (Rita Seadus). Intervjuu Vedade uurija Džulia Po’ga
https://www.youtube.com/watch…

Aastasadu tagasi elasid inimesed rõõmus ja harmoonias ja täna räägime ühest erilisest seadusest – Hinge ja Vere Puhtuse Seadusest. Stuudios on veeda-teadmiste uurija ja numeroloog Julia Po. Rääkige palun sellest seadusest.
Kuna me oleme telekanalil „Slavianski mir“ (http://www.slavmir.tv) siis pole üldsegi korrektne kasutada sõna „zakon“ (seadus). Venes eksisteeris 3 peamist normi. Kui meie maailmas on kolm seadusandlust, administratiivne, kriminaalne ja eraõigusseadus, mis tulenevad Rooma Õigusest siis midagi analoogset eksiteeris ka Venes. Oli „kopnoe pravo“ (Копное право), mis kujutas endast rahva seas omaks võetud üleüldisi käitumisnorme, reegleid ning tavasid). Oli seadus mida nimetati „KONõ Mirozdania“ (КОНы Мироздания - Kon – Looja poolt loodu – algne, terviklik ja tõeline. Kon’i järgi elama – omada Tõelisi Teadmisi ehk olla Teadja ning siseneda Universumisse ja viibida seal harmooniliselt, eesmärgiga koostoimida Tema kui elava organismiga. Teadja-inimene elab kogu loodud Kõrgeima maailmaga harmoonias ja see tähendab, et ta elab harmoonias ka iseendaga. Kon’i järgi elamine tähendab õiget käitumist mistahes elusituatsioonis. Zakon (seadus - kaasaegses vene keeles; za - taga) tähendab kõike, mis pole loomulik ja tõeline. Vale, mis juhib Inimest iseendast eemale, eemale Jumalast. Zakon’i järgi elavad inimesed ei tea ega mõista, mida nad teevad. Just see toimub praegu planeedil Maa. https://ladstas.livejournal.com/151907.html).
Kon’i järgi elamine tähendab teadmisi, kuidas õigesti tutvuda, kuidas õigesti üles ehitada pere- ja ärisuhteid (venes oli oma kõrgelt arenenud tööstus) ja loomulikult suhteid mistahes elava olendiga.
Rita – kreeka keeles tähendab see telegooniat, tegemist aga pole üldse slaavi päritolu sõnaga. Ta tuli sanskritist, mis on üks vene keele kõrvalharusid ja tähendab see sõna otsetõlkes vere seadust. Vere energeetilist ehitust.
Eelkäijad aga nimetasid seda Kola’ks – ja tähendab see katkematut Univesumi loomist. Kola,le alluvad mitte ainult meie planeet vaid ka kõik universumid ja tsivilisatsioonid. See on katkematu ümberkehastuse seadus. Siit pärineb Sansara Ratas (Колесо Сансара). Kola tähendab ka katkematut ümberkehastumise tsüklit. Sinna kuulus 7 peamist Kol’i. Sugupuu Kol ongi see, mida me mõistame Rita seadusena. See tähendab ka katkematut esivanemate ümberkehastumist, mis on lõppematu protsess.
Lastele õpetati Kola seaduseid kuni nad olid saanud ca poisid 7 aastasteks ja tüdrukud 12 aastasteks ja nad olid saanud 7 peopesa pikkuseks (umbes 128cm). Kuni sinnani toimus samuti laste õpetamine ja selles õppesüsteemis kasutati kujutluspilte (obraz – obrazovanie - haridus). Sõnast Kola pärineb ka venekeelne škola – kool. Mul on tohutult kahju, et vene keel on kaotanud oma kunagise kujundlikkuse ning sõnadele on antud sootuks teine tähendus.
1. Energeetilised seadused. Maal eksisteerib praegu ainult 5 rahvast. Mitte rahvust aga just nimelt rahvast – valge rahvas, kes omab 16 kanalilist DNA süsteemi; kollane rahvas – 12 kanalit DNA’s; hall rahvas - 10; must rahvas – 9 kanalit ja mehhiklased, kes omavad 6 kanalilist süsteemi. Tuleb välja, et valgel rahval on kõige suurem kanalite hulk? Jah, see on õige ja see kanalite teema on väga oluline teema. Meie esivanematele oli see üks kõige olulisemaid asju üleüldse.
Kui me räägime 16 kanali süsteemist ja hetkest, kus mees ja naine ühinevad, toimub kõikide nende kanalite vastastikune vahetumine ja laps saab oma vanematelt 16-kanaliga DNA süsteemi nagu see on valgetel. Kui aga toimub ristamine, näiteks must rahvas ühineb kollasega, tekib juba konkreetne rahvus – hindud.
Selgitage, mida siis kujutab endast valge rahvas?
Valget rahvast kutsuti „rassa“, kus „ra“ tähendab jumalikku valgust ja see rahvas omas 4 arenguteed. Meie veri omab kvadraatset vormi. 16 kanali süsteem, kus 16 korrutada 16ga saame 256, mis on slaavlaste jaoks püha number. Valgele rahvale olid kättesaadavad 256 astraaltasandit. Praegu on inimestele kättesaadav maksimaalselt 4 astraaltasand, meie aga räägime 256st.
Venes me suhtlesime oma vanavanematega ja teiste tsivilisatsioonidega ja ma ei räägi siin astraalrännakutest vaid sellest, et Veedade aegses Venes olid olemas galaktikatevahelised kosmoselaevad ja inimesed suutsid suhelda nii oma eelkäijatega kui ka näiteks inimeste vaheline suhtlemine põhja ja lõuna venemaa osade vahel ja mis hävitati täielikult 300 aastat tagasi. Suhtlemine toimus telepaatiliselt ja mõttekujundite abil. Inimesed sisenesid teatud energeetilisse kanalisse ja suhtlesid vabalt. Regressioon on näiteks üks selliseid kanaleid, mis võimaldab meil eelmistes eludes rännata. Kuna selliseid kanaleid oli palju siis oli võimalik suhelda teiste planeetidega. Kui te teate jutustust Nikolai Levašovi jutustust „Cказ о ясном соколе“, mis kujutab endast slaavi veeda-kultuuri unikaalset mälestusmärki ja milles Nastjake reisis teistele planeetidele. Selline asi sai võimalikuks just tänu nendele 256 tasandile.
Kui me räägime aga Prav’i maailmast – Jumalate maailmast siis kuidas nad üleüldse said ilmuda ja miks nad ilmusid ainult venelastele – valgele rahvale? Aga sellepärast, et valgel rahval on võimalus Jumalate maailmaga suhtlemiseks. On olemas veelgi kõrgemad maailmad ja seal elavad meie Jumalate esivanemad. Seal elavad peainglid, üliminglid, inglid jne.
Kas teate, kes jälgis nende tasandite vahelist liikumist, et kõikjal valitseks puhtus?
Kes?
Draakonid! Suutsin üllatada!?
Ka Fööniks, nad ei ole mingid müütilised olendid. Nad eksisteerivad teistes mõõtmetes. Olgu, kanaleid võib nimetada ka mõõtmeteks või ka tasanditeks, et arusaadavam oleks.
Mis puudutab valget rahvast siis 256le tasandile paigutuvad kõik meie esivanemad. Näiteks, kui te olete vaimne inimene ja vastate näiteks 200. tasandile siis peale oma surma satute te astraalplaani 200. tasandile. Te elate seal mingis omas kehas, millises täpselt, ma ei tea, sest see tasand on suletud, teil on seal oma elu ja olme ja teil on siis võimalus seal teatud piirini ka üles või alla liikumiseks. Igal astraaltasandil on slaavlastel 4 esivanemat ehk siis 4x256=1024 esivanemat. Kas suudate ette kujutada kui kõrge on valge rahva vaimse arengu tase?
Kas inimene suudab seda kuidagi tunnetada?
Jah, kust ma võtan arvu 4. Ma olen matemaatik ja minu jaoks peab kõik täpne olema. Dna mudel on võimeline kodeeruma 64ks erinevaks kodeeringuks. Matemaatiliselt pole see rohkem võimalik. Samuti eksisteerib 64 heksagrammi. Meie põlvkonna jaoks eksiteerib 64 esivanemat. Kui jagame 256/64 = 4.
Ilma igasuguse ekstrasensoorse võimekuseta on inimene võimeline suhtlema 4 esimese tasandiga. See on kõige alumine maailm, kus elavad hinged, kes on Universumi seaduseid rikkunud, ka Rita seadust sugupuu seaduseid ja üldisi inimlikke seaduseid. Järgmine maailm on Jav – iga valge inimene on võimeline oma tulevikku vaatama. Järgmine tasand on suhtlus oma esivanematega – lahkunud tulevad sageli meie unenägudesse. Palju nähakse põldu, kuhu kogu sugupuu koguneb. Veelgi kõrgem maailm on Prav, kus elavad meie jumalad, kust ilmuvad inglid ja peainglid. Selleks on võimeline ainult valge rahvas.
Kui rääkida teistest rahvastest, näiteks meist järgmine, kollane rahvas, kellel on 12ndsüsteem ja nemad enam Pravi maailmaga suhelda ei suuda.
Miks nii?
Seepärast, et energeetiline süsteem paneb blokid ette. Hing on just nii puhas kui millises ruumimõõtmes ta eksisteerida suudab ja astraalmaailm kuulub sinna hulka. Kui te rikute Kon’i siis langetate te oma hinge võnkesagedust ja ta pole võimeline enam kõrgemale tõusma. Keevast teekannust tõusev aur ei saa ülakorrusele tõusta, sest betoonlagi on vahel. Nii on ka vaimses maailmas.
Kui te kohtute (ühinete) teise rahva esindajaga siis esimese asjana te sulgete oma DNA-s olevad energeetilised kanalid ja pole vahet, kas seda teeb mees või naine.
Praegu esitatakse väga palju küsimusi, kuidas vanasti oma lahkunud lähedastega suheldi? Kasvõi näiteks jumal Perun aga praegu pole see võimalik? Väga lihtne – nemad on omadel tasanditel alles, kuid meie oleme oma vibratsioone Kola reeglite rikkumisega selliselt langetanud, et sidekanalid on blokeeritud. Seetõttu on energeetika seadus ka kõige tähtsam ja kõige esimene. Rahvaste omavahelise ristamise tagajärjel tekib energeetiliste tasandite, kuhu varem pääsu omati, ära langemine.
Tänaseks päevaks on valge rahvas langenud tasandile 80-90 ja 256 on ulme.
Ikkagi on tegu kõlbluse normide ja Rita seaduse rikkumisega ja siin piisab sellest kui naine on truudust murdnud.
Järgmine on geneetika seadus. Siin on kõik väga lihtne ja geneetikat oleme me koolis õppinud ning teame, et kui tekib teise rahva esindajaga segunemine, nagu me ka taimede pealt seda õppisime – tulemus: 4 põlvkond on viljatu.
Kas see on põhjus, miks terved vanemad ei saa lapsi?
Osaliselt jah aga siin võib olla, et tegemist on karmaga või mees ja naine lihtsalt ei sobi. 40% nooremast põlvkonnast on juba viljatud. Miks nii? See on kõikide riikide poliitika tulemus. Hiina riik maksab mehele 1000 dollarit kui too valge naisega vahekorda astub. Väga tugev propaganda käib teemal, et mestiitsid on tugevamad ja andekamad, võimalik, ja ma ei hakka sel teemal vaidlema, kuid see, mis puudutab geneetikat siis geneetilise liini jätkumine pole lihtsalt enam võimalik.
Kahe erineva rahva ristamisel toimuvad geenideformatsioonid. Tänaseks on meedikud fikseerinud ca 5000 erinevat geenideformatsiooni liiki.
Kas see ilmneb inimese välimuses?
Kindlasti. Organite arengu- ja funktsioonidefektid, organid paiknevad valedes kohtades, geneetilised haigused ja -kõrvalekalded, imelikud moodustised nahal, psüühilised kõrvalekalded…
Autism?
Osaliselt ka autism, kuid siin on tegu märksa keerulisema probleemiga ja seal on esmalt tegu DNA-s olevate kanalite häiretega ehk siis see oli esimene seadus, mida rikuti. Järglaste saamine on siin juba võimatu.
Kuidas seda püütakse lahendada? Kehavälise viljastamisega aga siin on juba tegu kõige räigema geneetikaseaduse rikkumisega. See protsess peab ju toimuma teisiti!
Mida aga peaksid tegema vanemad, kes kogu hingest last soovivad?
Selleks me täna siin istume ja räägime, et inimesed, kes täna pole Kola seaduseid rikkunud, selgitaksid kõike oma nooremale põlvkonnale ja kasvataksid neid õigesti, et sellist asja enam tulevikus ei juhtuks. Vere puhtuse seadust pole keegi kehtetuks kuulutanud.
Kui ma vaatlen neid protsesse kui esoteerik ja numeroloog siis teise rahva esindajaga ristates muutub ka inimese välispilt. Te ju teate et lisaks füüsilisele kehale on olemas ka peenmateriaalsed kehad? Just eeterkeha on see, mis säilitab teie füüsilist maatriksit kehastusest kehastusse. Vahetub sugu kuid väliselt olete umbes samasugune nagu ka praeguses elus.
Kui oli tegemist teisest rahvast pärit partneriga siis morfoloogia loomulikult muutub – ma nimetan seda: „džinn ei saa enam oma lampi tagasi tulla“ ehk sellesse kehasse siin ei saa enam esivanema hing kehastuda. See on tehnoloogiliselt võimatu. Veel on aga olemas egregoriaalsed hinged. Need on näiteks tapetute hinged, abordi läbi tapetute hinged, kurjategijate hinged…. Kui keegi seaduseid rikkus, aeti ta välja – gon. Venes nimetati neid „tse-gon“ -mustlased. See pole mingi eraldi rahvus, vaid tegemist on hingedega, kes rikkusid seaduseid. Ka nende hinged ei saa enam oma sugupuudes kehastuda ja kuhu neil siis on kehastumine võimalik? Nad jõudsid oma aja ära oodata, kus meie rikume kõikvõimalikke ja võimatuid seaduseid. Sünnib lihtsalt üks keha, millel pole programmi ja sinna ei kehastu enam teie esivanem, sest ta lihtsalt enam ei sobitu morfoloogiliselt sellesse kehasse, vaid selles kehas seab ennast sisse võõras hing ja siis vanemad imestavad, et sa pole selline nagu mu vanaema-vanaisa. Sa ei sarnane mitte kellegagi meist, sa käitud hoopis teisiti. See toimub seetõttu, et on rikutud geneetika seadust.
Järgmine seadus on põlvkonna seadus. See on just see, millest me praegu räägime. See on see, et meie tulevikus kehastume oma lastelastes. Meist alates V põlvkond ehk neli põlvkonda edasi kui tuleb 5. põlvkond – sinna meie hing kehastubki. See on katkematu protsess.
Miks just 5?
Pärast teatud põlvkondade hulka toimub tagasitulek selle morfoloogilise pildi juurde, mida meie omasime. Absoluutselt täpselt kehastume me 64. põlvkonda kui lugeda meist alates. Täpselt samasugune kehakuju, -hääl, -silmade värv jne. See tuleb 64. põlvkonnas. Ka see on üks Rita seaduseid. Kui me rikume põlvkondade seadust siis meil puudub võimalus taaskehastumiseks.
Vanas venes tegelesid esivanemad laste kasvatamisega ja vanemad hoolitsesid üleüldise heaolu eest. Mitte kunagi polnud suhtlusprobleeme minia ja ämma vahel. Täna on see aga tavaline. Oma seminaridel tõstatan ma seda teemat pidevalt ning räägin sellest kui oluline on, et nende poegadel oleksid lapsed. Põlvkonna seaduse kohaselt ei saa naine oma sugupuusse kehastuda. Ta kehastub oma laste sugupuudesse. Kui aga tema pojal pole järeltulijaid ja naine on teinud kõik selleks, et pojal järeltulijat ei oleks siis pole tal kusagile kehastuda. Kui aga sünnivad ainult tütred siis kehastub naine sellesse sugupuusse, mille nime ta praegu kannab.
Kujutage nüüd ette kui naine on jäänud kandma oma eksmehe nime ja tal on uue mehega lapsed. Sel juhul kehastub ta oma eksmehe sugupuusse. Kui ta aga kannab oma sugupuu nime (neiupõlve nimi) siis kehastub ta sellesse sugupuusse.
Kas siis perekonnanimel on nii suur mõju?
Perekonnanimel on kujuteldamatult suur mõju ja me pöörame oma seminaridel sellele väga suurt tähelepanu. Kui naine sünnitab poja siis pole vahet, millist perekonnanime ta kannab – naine sünnib uuesti oma poja sugupuusse. Kui tal on mitu poega, siis selle poja sugupuuse, kellel sündis esimene järeltulija. Ka see on põlvkondade seadus. Kindlasti on siin tarvis järgida puhast geneetilist liini. Ma nimetan nüüd ühe ebasobiliku sõna „urod – tänapäval sõimusõna“. Kui sündis esimene laps, kutsuti teda „urod“. Esiklaps oli sugupuus esimene – „u roda“. Sugupuudel oli väga oluline pärandi teema. Seetõttu pärandati kõik esmasündinule. Materiaalne pärandati kõik esmasündinule ja see oli väga tähtis.
Miks täna on selle sõna tähendus sootuks teistsugune?
Seda on tehtud spetsiaalselt. On olemas seadus, mida nimetatakse „законы чаромутия“ seda võiks tõlgendada maagide keelena või püha keelena. Kui hakatakse mõnd riiki anastama, loodan, et tulevikus saame ka Venemaa anastamisest põhjalikumalt rääkida, toimub riigi või territooriumi hõivamine esmalt läbi Rita seaduste. Teine etapp on sõnade tähenduste ümbermuutmine. Nagu näiteks sõna «Чёрт» (tshort -kurat), mis varasemalt tähendas hoopis kirjanikku. Sõna tüvi tähendab kirjutamist, joonistamist. Täna on sõnal hoopis teine tähendus ja see on tehtud spetsiaalselt selleks, et me ei pöörduks omade kunagiste veeda-teadmiste juurte juurde. Kui me aga hakkame sõnade tegelikku tähendust teadma ja seda uurima siis avaneb meile tohutu teadmiste maailm. Omal ajal, kui ma poleks kuulnud üht olulist fraasi siis ma siin täna ei istuks ja neist asjust ei räägiks. Mulle öeldi: „Tuleb hakata nägema seda, mis on tegelikult olemas!“. Kui te õpite tegelikkust nägema siis hakkate ka sõnade tähendusest õigesti aru saama.
Põlvkondade seadust me põgusalt vaatlesime. Järgmiseks seaduseks on „Sugude seadus“. Siin ei ole ma kategooriliselt nõus hinduismiga ja ma olen ühe väga kõrge laamaga kohtudes sel teemal väga teravalt sõna võtnud. Neil ju eksisteerib samuti Rita seadus, nende endi oma. Sugude seadus on selle seaduse osa, iga inimene sünnib oma sooga – mees- või naissoolisena ning nad on kohustatud oma soolist identiteeti järgima ja säilitama. Miks te lubate inimestel sugu vahetada? See on Euroopas väga levinud, USA-s, New-Yorki osariigis on seadustatud kolmas sugupool, miks nii? Tegemist on jällegi Venemaa anastamise programmiga.
Kui te ei säilita oma soolist identiteeti, kui te rikute sugude seadust siis te rikute endas kulgevaid energeetilisi kanaleid. Juhin tähelepanu, et naine annab oma järgmisele põlvkonnale edasi intuitsiooni, tervise – kui laps on sündinud ühe või teise probleemiga siis on see otsene naise vastutus. Naisel on rangelt keelatud mistahes alkoholi tarvitamine. Oma elu jooksul mitte tilkagi!! See on kategooriline keeld!
Kas see mõjutab last?
Rohkem veel, alkohol sigaretid, ebatsensuurne kõne, mittekohane käitumine, maneeride puudumine… toimub energeetika häirumine. Sellega rikub naine ära energiakanalid, mis seovad teda oma esivanematega. Laps peab sündima selliselt, et teda ei pea õpetama. Toon ühe mitte just taktitundelise näite: kui te võtate endale tõupuhta kassipoja, kas te õpetate talle liivakastis asjade ajamist? Ei ole tarvis õpetada ja selle pärast on inimesed valmis selliste kassipoegade eest väga kõrget hinda maksma. Tõupuhta kassipoja geneetiline kood on puhas ja seal on kõik eluks vajalik olemas.
Ka inimesel on olemas nn. rämps-DNA, mis tegelikult kujutab endast pilte ja mis moodustab DNA-st 90%. Kui mees ja naine ühinevad, toimub eelkõige „piltide edasiandmine“. Energia, anded, mõttevormid…. Kõik antakse selle protsessi käigus edasi.
Mida mees lapsele edasi annab?
Naine annab intuitsiooni, tervise ja vaimsuse „pildid“. Mõistele „vaimsus“ paneb aluse naine.
Mees annab vaimujõu, tahte, sõjamehe omadused. Venemaal pole kunagi eksisteerinud eurosoovitust - kui sind vastu põske löödi, keera teine põsk ka ette. Mees annab edasi kogemuse ja anded, näiteks käsitöö- ja võitluskunstide oskused. Venes valdasid kõik naised võitluskunste. Ja see on väga õige ning siin ma isegi ei räägi olmeküsimustest. Tüdrukuid polnud tarvis õpetada süüa tegema, pesu pesema, riideid õmblema, koristama, laste eest hoolitsema. Ta teadis seda kõike ja see tuli temasse läbi isapoolse sugupuu energiakanalite. Samuti on mehe panuseks intellekt -tarkus. Lastele polnud tarvis midagi pikalt seletada, laps mõistis kõike paarilt sõnalt. Loomulikult oli tollane keel ka piltlik keel.
Sooliste seaduste rikkumine kujutab endast seda, et sa ei anna oma järeltulijatele sugupuust tulevaid energiaid õigesti edasi.
Vere seadus. Vere segamine, kui toimub erinevate rahvaste segunemine. Meditsiinis räägitakse esimese isase reeglist või telegooniast. Kuna paremat väljendit pole siis tuleb seda kasutada. On tehtud väga palju uuringuid ja seda on teinud nii prantslased kui ka inglased kuid tegelikkuses olid nemad need, kes selle esimesena avaldasid. Kuna venes eksisteeris lausa vastav seadus siis olid olemas ka praktilised rikkumised.
Kui tahate oma isadust kontrollida, siis tuleb teil oma geneetiline materjal uurida anda ja saate vastuse: 97%, 98%, 99% kuid mitte kunagi 100. Kuidas nii, et isa polegi 100%line isa? See ongi vere seaduste rikkumine. Mis see on? Koos verega, veri on aga iseseisev organ ja on kummaline, et meditsiin ei tunnista verd kui organit. Veres säilub kogu sugupuu energeetika. Tegemist ei ole lihtsalt „minu“ verega. See veri kandub edasi põlvest põlve ja koos sellega anded, oskused jne. Veri annab edasi kogu esivanemate poolt tuhandete aga võibolla isegi miljonite aastate vältel kogutud oskused ja teadmised. Maise veeda-kultuuri vanuseks peetakse praegu 800 000 aastat ja see kõik on veres olemas. Veri on puhas siis kui laps mäletab end emaüsas, kui ta mäletab oma sündi, kui ta koheselt peale sündi hakkas omas keeles kõnelema. On olemas kogemus, kus ameerikas sündinud laps hakkas kohe vene keeles kõnelema. Puhta vereliini laps mäletas oma kõiki eelmisi kehastusi ja ta teadis täpselt, kuidas ta selles kehastuses elama hakkab. Tal polnud vaja midagi õppida ja kõik teadmised olid temas juba olemas. Ta võis rääkida iga esivanema elust, kuidas too 1000 aastat tagasi elas ja mida tegi. Kuni ajani, mil me hakkasime rikkuma sugupuu seaduseid, see kõik püsis. Kui me seguneme vereliselt teiste rahvastega, kaotame me oma mälu. See tõttu ei tea me isegio elementaarseid sugupuus kehtivaid seaduseid ja reegleid. Mees, kellega neiul on esimene seksuaalvahekord on tema peamine mees ja naine kannab kogu järgneva elu endas selle mehe energeetikat. Siin pole tegemist morfoloogiliste tundemärkidega. Tegu on selle mehe psüühiliste ja eluliste kujundlike arusaamadega. Kui naisel on olnud enne laste sündi mitu seksuaalpartnerit, näitab testi tulemus koheselt 97% isadust ja laps on juba 3% kaotanud. Lisaks veel see, et laps on küll väliselt oma füüsilise isa moodi, kuid tema seesmist maailma kujundavad need mehed, kellega naine enne kontaktis oli ja see mõjutab lapse psüühikat.
Kujutage ette, et ühel partneril polnud psüühikaga kõik,. korras või olid mehe ja naise psühhotüübid kardinaalselt erinevad, tekivad ka lapsele psühholoogilised kõrvalekalded. Need on juhtumid, kus laps täiesti tühjalt kohalt langeb hüsteeriasse, pööritab silma, epilepsia… ning ema ei suuda midagi ette võtta.
Naisesse endasse jääb meestest ainult emotsionaalne pitser, pildikesed elust selle mehega, solvumised jne. Kogu tugev energeetiline mõjutus tabab last.
Mees ja naine ühinevad selleks, et sugu jätkuks. Venes hoolitsesid mehed naiste eest väga kaua, isegi aastaid, enne kui asi abieluni jõudis.
Kuidas endale teist poolt valiti? Versioone on palju, kuid ma ise kaldun selle poole, et valijaks ei olnud ei naine või mees vaid nende vanemad. Pean seda absoluutselt õigeks sest vanemad oskasid olukordi paremini hinnata. Armuda polnud lihtne, sest mehed olid kõik targad, ja õige käitumisega. Pragused morfoloogilised defektid, mis välja paistavad on seotud ebapuhta geneetikaga.
Kas olid mingid parameetrid?
Ainult üks parameeter sugupuu jätkumine ja puhtuse seaduste järgimine. Iga kaasaegne tüdruk unistab pruudiks saamisest. Venes ei tahtnud tüdruk aga mitte mingil juhul pruudiks olla. Pruut – nevesta. Nevestasid ei võetud naisteks. Ne vesta – ne vedujushaja – mitteteadja – see naine ei teadnud sugupuu ega puhtuse seaduseid… Kuidas selline naine sai last õigesti kasvatada? Kui te kõiki reegleid ja seaduseid järgite pole teil tarvis midagi muud kui jälgida, et lapsel oleks kõht täis.
Ka meeste jaoks oli väga oluline, et naine oskaks lapse eest õigesti hoolitseda. Kui naine oli „vesta“ – teadja siis ta võeti ka naiseks. Mees pidi kindlasti läbima sõjaväelise väljaõppe. Naine ei tohtinud abielluda mehega, kellel see etapp elust läbimata. Mees oli kohustatud oma peret kaitsma. Muideks „kola“ seaduse 7. seadus on jõu seadus – iga inimene oli kohustatud oma järeltulijaid kaitsma. Kuna valgel inimesel on 16-kanaliline energeetiline süsteem siis valdasid kõik maagia võtteid.
Peeter esimese ajal olid Preobraženski polgud, kus maagiat valdasid kõik võitlejad ja kasutati kontaktivaba võitlust. Vitjaz’idel ei valmistanud mingit raskust vastast mõttejõuga peatada. Lahingutes ei tapetud vaid vahetati ära ründajate mõttepildid – vaenulik muutus heasoovlikuks.
Kuhu on need teadmised täna kadunud?
Tegemist on väga suure ja laia teemaga ning kui minult küsitakse, miks ma ei taha sõita USA-sse… jah ma kategooriliselt keeldun sõitmast USAsse, Inglismaale ja Israeli… need on 3 riiki, mis on Venemaa anastanud ja tegemist on väga huvitava teemaga ning loodan sellest kunagi ka rääkida. Puudutan seda praegu väga lühidalt. On olemas ka sugu puu jumalate seadused – kola bogov roda (rod on venelaste peajumal) – koloborod. Mis sõnu me aga kasutame kui mees või naine vasakult midagi vaatab? „Kolobrodit“ ehk siis sõnale on antud absoluutselt vastupidine tähendus.
USAs on osariik, Colorado. Kui te tõmbate mõttelise joone Coloradost Texasesse siis poja poole jäid alad, mis ei kuulunud Venemaale, lõunasse jääv aga oli. Võib käia kõik need osariigid läbi ja kõikjal leiab vene nimesid. Texas vallutati esimesena. Selle osariigi nimi oli vanasti veidi teine Tsehas – tseh assov. Seal oli kõige suurem metallide töötlemise ettevõte, kõik tehnoloogiad. Te ju teate et slaavlasetel olid galaktikate vahel liikumiseks mõeldud laevad ja neid laevu tuli kusagil ehitada ja hooldada ja kõik see toimus Texases.
Kõrval asub kohe Utah osariik. Sõna „Jut“ vene keeles tõlgitakse kui hoidla. Puhaste geenide hoidla. Kõik ju-tüvelised sõnad omavad teatud pühalikkust. Vot Utah osariigis olid kõige puhtamate geenidega neiud, kes polnud rikkunud mitte ainsatki vereliini ega geeniseadust.
Need tüdrukud toodi sinna spetsiaalselt. Venemaal oli peredes vähemalt 16 last ja mõned lapsed valiti spetsiaalselt välja, näiteks andekad sõjamehed ja siis ka neiud kelledel oli kristallpuhas geneetika ja Utah’is teenisid nad preestrinnadena Päikest ning jumal Ra’d.
Nevada – seal pole vett - Ne voda. Kahjuks lõhati tuumapomm just Nevadas ning ta hävitas ka osa Utah osariiki. Kindlasti te teate, et maa peal eksisteeris nn Räni-tsivilisatsioon ja selle tsivilisatsiooni tuum asus praeguse USA territooriumil ning Utah osariigis on säilinud räni-puud, räni-taimed, räni-linnad, seal asus puhtaimast puhtama geneetilise liini varamu ja seda planetaarses mastaabis.
Kui saadi teada, et toimub rünnak siis 7 absoluutselt veatu geneetikaga neidu paigutati kristallkirstudesse (lugege oma lastele muinasjutte) ja need omakorda helesinisesse vette. Kirstud peideti 7 eri kohta planeedil, et seda geneetikat säilitada. On isegi legend, et meie ajal ehk siis võibolla lähima 30 aasta jooksul leitakse kõik 7 üles ja toimub Venemaa geneetiline taassünd ja ma väga loodan ning usun sellesse. Neli kirstu asub praeguse Venemaa territooriumil, üks Tiibetis, üks Egiptuses ja üks Ukrainas Tripoljes (Trypillia).
Kas nad on juba leitud?
5 on leitud. Egiptuses asuv leiti alles hiljuti ja 5-6 aastat tagasi suleti seetõttu lausa turismimagnet Sfinks. See leiti Sfinksi parema käpa alt. Ta oli väga suurt kasvu, tollases venes olid kõik väga suurt kasvu, veatu valge nahk, sinised silmad, valged juuksed, ühesõnaga erakordselt kaunis. Seda ütles ette ka Edgar Cayce. See on ka põhjus, miks USA eriteenistused teda piinasid. Teda sunniti nende kirstude asukohti välja peilima. Üks leitigi Tripoljes, üks Tiibetis (Hitler), üks Egiptuses ja kaksVenemaal. Kaks Venemaal asuvat kirstu on veel leidmata. Ma oletan, et üks võib asuda kusagil Omski piirkonnas, sest kui toimus Venemaa Ameerika osa ülevõtt siis seda kohta nimetati Marikaks. Veidi Marikast. Vene keeles manner – materik ja seondub kohe sõna matuška – emake. „Ma“ tähendab maad, mis maad? Ma-golõ (golõi -paljas stepiterritoorium); ma-gorõ (gora – mägi); mandzurõ (metsasid kutsuti varem džurõ) – hiina alad: ma-morõ ja loomulikult oli olemas ma-reki (reka-jõgi). Millisel mandril oli kõige rohkem jõgesid?
Venemaa?
Ameerika! Kõige suuremad ja -veerikkamad jõed asusid Ameerikas. Ma-reka. Selle maa nimetuses vahetati tähed ära ja saigi Ameerika. See oli vene territoorium. Alaska läks ära kõige viimasena. Pealeselle, kuidas vaadata piiri? Ma räägin sellest kunagi pikemalt. Lähedal asus Wyoming, otsetõlkes way – tee, ming – kaalumine, ristumine. See tähendab, et juba meie territooriumi piiridest väljas asus piirkond, kus toimus rahvaste segunemine – punased, kollased, myustad, kõik segunesid omavahel. Oklahoma. Kola on juba selge aga mida tähendab „homa“? „Ho“ tähendab energia eraldumist-kiirgamist, „hor“ energia kiirgumine kõnest, „hot“ – energia eraldub kuumutamisel… Oklahomas toimusid puhastusrituaalid. Praegu nõuab kola-seaduseid rikkunud neiu energeetiline puhastumine tohutuid jõupingutusi siis varem piisas kui tulla Oklahomasse (Kolahoma). Sinna lennati kosmoselaevadel, sest kõrval asus Texas, kus neid laevu remonditi ja kõik oli väga mugav. Läbi puhastusrituaali, läbi tule hüppamine, mis toimus eriliste mantrate saatel naise energeetiline puhastus toimuski. Tänapäeval hüppa palju tahad aga see kahjuks ei aita.
Aga kuidas siis tänapäeval saaks end puhastada?
On olemas versioon, et kui naine meest tõeliselt armastab ja ka mees tõeliselt naist armastab siis osaline puhastumine toimub.
Kas kustuvad ka eelmised mehed?
Kuna armastuse seadus on kõige kõrgem seadus siis sellisel juhul kandub tulevasele lapsele üle 99% sellest mehest ja naisest. 1% siiski jääb ja seda veel täna pole kõrvaldada võimalik. On olemas tehnikad, mille abil saab ette ennustada, milline on lapse sugu, mitu last sünnib ja kui palju mehest-naisest edasi antakse, millised geneetilised häireid võib esineda. Siin on aga praegu oluline, et paar üldse lapsi saaks.
Laste saamine. See on praegu väga tähtis teema, sest osad paarid ei saa lapsi ja sugupuu edasikestmine on ülimalt tähtis teema. Põhiprobleem peitub selles kui kellegi esivanemad on rikkunud kola-seaduseid ja teie , hoidku jumal, olete just see 4. põlvkond, kes pole võimeline järglaskonda ilmale tooma.
On karmalised blokeeringud, kus inimene eelmises elus on neid seaduseid rikkunud, sest kogu see info säilib meie DNA-s. Kui naine selles elus teeb aborti siis tema järgmine kehastus aborteeritakse ja mees sünnib uroloogiliste probleemidega ning naine günekoloogilistega – karma mõjutab inimest eelmiste elude läbi. Väga sageli tehakse kõikvõimalikke rituaale -lastetusrituaalid, viljatusrituaalid jne ja see kõik avaldab inimesele mõju. Miks? Füüsiline keha on meil ajutine ja ta elab teatud hulga aastaid. Hing on igavene. Kui te midagi tõotate, et armastate seda meest või naist igavesti siis te kirjutate alla lepingule, mis kehtib nii kaua kui kaua eksisteerib teie hing ja teie hing hakkab kehastusest kehastusse otsima seda, kellele tõotus anti. Mis juhtub aga siis kui see teine hing on selles elus teiega samast soost kehas või on tegemist mõne sõbra või vaenlasega? Teil on kohustus teda armastada, sest te olete andnud vande! Venemaal ei antud mitte kunagi mingeid tõotusi ega vandeid – see on üks karmasõlmedest, mis meil selles elus tuleb kindlasti lahendada.
Kui me räägime, et partnerid ühel või teisel põhjusel ei saa last siis on see samuti seotud vandega. Naine võib olla eelmises elus tõotanud, et sünnitab lapsi ainult sellest mehest… ja praeguses elus käivituski energeetiline blokeering.
Oluline on geneetiline sobimatus – mees ja naine pärinevad niivõrd erinevatest geneetilistest mudelitest, et nad lihtsalt ei sobi. Parti ei saa ristata kotkaga! See pole geneetiliselt võimalik. See on üks väheseid põhjuseid, mida ka meditsiin teab.
Põhjuseid on palju, kuid minu arvates on viljatuse peamine põhjus Rita-seaduste rikkumises meie esivanemate poolt.
Vestluse lõpetuseks, palun Julia, mõned soovitused kaasaegsele mehele-naisele.
See on peaaegu võimatu… no alustame kõige lihtsamast – lõpetage truuduse murdmine! Ma puutun sellega kokku igal päeval ja ma seletan teemat nii seminaridel kui eravastuvõttudel – naine ei tohi truudust murda!
Aga mees?
Ma tahan täna pöörata erilist tähelepanu just naistele ning miks? Mehed räägivad sellest väga palju, kuid 90% meestest ei murra truudust. 90% naistest aga teeb seda. See on üllatav – 90% naistest murrab truudust ja 90% meestest ei kasvata oma lapsi. Seetõttu pööran ma suuremat tähelepanu naistele. Truudusetus isegi mõttes või kujutluspildis on sama, mis reaalne truudusemurdmine. See on patt, mida pole võimalik lunastada. Pole võimalik pöörduda tagasi mingisse punkti X ja seda mitte teha, aeg, kahjuks, seda ei võimalda.
Truuduse murdmine see on keerukas protsess ja see tuleks välistada juba lapsepõlves. Tüdrukut tuleb kasvatada teadmises, et ta on Kodu Kolde hoidja. Mida Kolde all mõista? Kolle = Esivanemate geneetiline mälu. See ei ole kamin või ahi, mida me tänapäeval kolde all silmas peame. Veri – naine on puhta vereliini hoidja. Naine peab teadma, et mees, kes esimesena tema ellu tuleb, peab olema ka tema abikaasa. Peale seda aga sõber jne.
Intiimne lähedus tähendab lapse loomisprotsessi – keegi esivanematest saab võimaluse kehastumiseks ja seetõttu tuleb sellesse suhtuda austuse ja teadlikkusega. Selleks peab saama vanemate õnnistuse ja ilma selleta ei saa kohe kuidagi… Ma räägin tegelikult banaalseid asju, kuid täna on nende seaduste rikkumine massiline.
Mees annab edasi vaimu väe. Mees peab endasse korjama huvi naise vastu ja selle protsessi käigus ka selle huvi edasi andma. Kaasaegsed mehed teevad mittehäid asju. Esimesed 4 last, kelle ilmaletuleku mees viljastab on tema esivanemad. Järgmised 4 on naise esivanemad, edasi aga läheb kahekaupa – 2 mehelt, 2 naiselt. Kui aga kaasaegne mees on vaadanud mõnd ameerika filmi või suhelnud mõne kolleegiga, kes just kõige kombekam pole ja too ütles, et milleks sulle tüdrukut vaja… kõike saab teha teisiti või, milleks sulle naine?... kõike saab lihtsamalt – vähem sõnu ja rohkem kanget napsi…
Asi on selles, et mittesündinud lapsed = mittesündinud esivanemad. Kuidas seda probleemi lahendada?!
Kas energeetiliselt…
Ma räägin siin konkreetsest füüsilisest kehast ja konkreetsest esivanemast, kes ei saanud kehastuda. Enamus 17-aastastest kaasaegsetest meestest on kaotanud võime anda oma esivanematele võimalust kehastuda. Kas mõistate, mis siin taga tegelikult on?
Ka see küsimus tuleb iga noore mehe teele püstitada. Kui minul avaneb võimalus siis esimese asjana toon ma koolidesse tagasi kola-seaduste õpetamise. Ning õpetaks lapsi neid protsesse õigesti mõistma. Ma seletaks kui tähtis ja kui oluline on see, et esivanemad saaksid taas kehastuda, sest enamus inimestel puudub igasugune arusaam, et tegelikult sünnivad esivanemate hinged. Mees peab endale leidma ühe ja ainsa naise kogu eluks.
Mis vanusest alates tuleks seda lastele rääkida?
Ma ei peaks lapsi lasteks. Inimese hingel on tohutu vanus. Minu hing on 7500 aastat vana ja minu ema rääkis minuga kõigest avatult, ta isegi küsis minult nõu oma tööasjades. Miks? Laps on tark. Laps sünnib targana. Meie aga hakkame läbi igasuguste tupsununnutamiste, lehvikeste ja muu butafooria abil neid lolliks tegema. Me ütleme poisile: ära võta kotti, sa oled alles väike! Kuidas ta ei võta kotti!? Võttis ja läks. Mismõttes väike tüdruk, ei pese oma taldrikut ise puhtaks? Las ta kasvõi imiteerib seda protsessi aga ta peab saama kõike seda lapsest saadik teha. Lapse tarkus ületab meie tarkust kordades. Meile on pähe taotud kõikvõimalikke moonutavaid programme, meie sõnakasutus on vildakas, me teame ainult seda, kuidas midagi pole võimalik teha… me oleme kordades vähema kasvatusega kui meie lapsed.
Lapse kasvatamine toimub kuni 5. eluaastani. Kui selleks ajaks pole jõudnud siis olete hiljaks jäänud. Algteadmised aritmeetikast, kirjutamisest, lugemine… ma näiteks teadsin kõiki Puškini muinasjutte ja luuletusi 5 aastasena peast. Laps peab kooli minema täielikult ettevalmistatuna. Samuti peavad nad 5. eluaastaks teadma kõiki kon’i, kola ja teisi seaduseid. Nad peavad teadma oma esivanemaid ja nad peavad õppima neid austama.
Nad peavad teadma õiget teadust, -matemaatikat, -füüsikat, -keemiat, -geneetikat ning kõige tähtsam, -ajalugu!
Kui meie lugejad saavad aru, et meie lapsed pole ninnunännutamist vajavad helbekesed ja õpivad neid mõistma ning aru saama siis ma loodan väga, et kola-seadused tulevad meie ellu tagasi ning neid hakatakse uuesti põlvest-põlve edasi andma.
Kui me tuleme tagasi käsitöö juurde siis tuleme tagasi ka meie iidsete seaduste juurde ja siis kaovad meie elust ka probleemid.https://www.youtube.com/watch…
https://www.youtube.com/watch?time_conti...JvuCBTXtng
(selle postituse viimane muutmine: 10-08-2019 22:32 Viimne Roomlane.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Viimne Roomlane
Valge Inimene!

Postitusi: 1,093
Liitunud: Aug 2016
27-10-2019 20:52
Postitus: #14
RE: Veedade tsivilisatsiooni saladused - Тайны Ведической цивилизации
https://www.dropbox.com/s/tlomlo2vssbcvb...BTiYLSaBNg

Looja ja Jumal. Valged ja Mustad Jumalad.
Me oleme loodud jumalatele toidu valmistajateks.
Millistele, kas Valgetele või Mustadele, sõltub juba meist endist. Kui inimene ei varasta, ei valeta - toidab ta Valgeid Jumalaid. Valged Jumalad annavad vastu meile kõrgsageduslikku energiat ehk informatsiooni.
Mida rohkem anda Valgetele Jumalatele energiat, seda rohkem nad saavad seda sulle vastu anda.
Ja seda suurem on ka sinu Vägi.
Kui kasvab Vägi, saab Inimene oma Tahet avaldama hakata.
Kui toita Valgeid Jumalaid, kasvab Eetika ja Inimene tõuseb Harmoonia tasemetel ülespoole ehk Inimene on Tõusus.

Kui toita Musti Jumalaid, on Inimene suletud Süsteemi(s) ehk toidab Surmakultust ja degradeerub.
Inimene ei kiirga endast selliseid energiaid, mis toidaksid Valgeid Jumalaid ja ta on ära lõigatud Teadmistest ehk Valgete Jumalate kõrgsageduslikust energo-informatsioonist ja on määratud degradeerumisele.

Rohkem valikuid siin pole.
(selle postituse viimane muutmine: 27-10-2019 21:18 Viimne Roomlane.)

Olematus võiks ju ka olemata olla...
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Viimne Roomlane
Valge Inimene!

Postitusi: 1,093
Liitunud: Aug 2016
28-10-2019 19:16
Postitus: #15
RE: Veedade tsivilisatsiooni saladused - Тайны Ведической цивилизации
https://www.dropbox.com/s/hsoq0eovq6wrrg...NhhDVNLHbk

KADAKA JUTUD 2. Duaalsus ja New Age. Inimene ja adamiit.
Kali juga ajastu lõpp ja duaalsus.

Olematus võiks ju ka olemata olla...
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Viimne Roomlane
Valge Inimene!

Postitusi: 1,093
Liitunud: Aug 2016
30-10-2019 16:12
Postitus: #16
RE: Veedade tsivilisatsiooni saladused - Тайны Ведической цивилизации
KADAKA JUTUD 3.
https://www.dropbox.com/s/05qy2qgn56ng6c...mFakIKUong

"Südames" olemine. Teadvus ehk suunatud Tähelepanu. Kolme keha tasandid. Kuidas "liikuda" Teadvusega erinevatesse kehadesse. Kolm Ego keha.

Olematus võiks ju ka olemata olla...
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Viimne Roomlane
Valge Inimene!

Postitusi: 1,093
Liitunud: Aug 2016
03-11-2019 20:03
Postitus: #17
RE: Veedade tsivilisatsiooni saladused - Тайны Ведической цивилизации
KADAKA JUTUD 4.
https://www.dropbox.com/s/645snd3n7um8c0...-Mhe04dT20
Biomehaanika. Eeter-torsioonväljad. "Elus" ja "surnud" Spas. Millest sõltuvad Inimese võimed. Mõte ei "teki" ajus.

Olematus võiks ju ka olemata olla...
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Viimne Roomlane
Valge Inimene!

Postitusi: 1,093
Liitunud: Aug 2016
09-11-2019 19:37
Postitus: #18
RE: Veedade tsivilisatsiooni saladused - Тайны Ведической цивилизации
https://www.youtube.com/watch?v=iVVzRmhS...nvW2DihT4w

On veel Inimesi, kelle pea töötab nagu Inimesel, kes saab maailma asjadest aru ja suudab seda ka teistele lahti seletada.
Euroopas ja Ameerikas on atlantide must katk mentaalsuse alla neelanud ja ainukesed vaimu säilitanud Inimesed on alles veel Venemaal. Sisuliselt on see ka viimane Valge rahva reservuaar ja selle ala säilimine otsustab kas Inimkond jätkab või ei.
Kuid kuulamine on põnev, hariv ja valgustav.

Viimne Roomlane rõhutab oma ülimat lugupidamist Meie sünnimaa Aaria aegadest kuni tänase ajani puhtaima geneetika säilitanud slaavi tugeva hingejõuga vene rahva vastu!!!

Olematus võiks ju ka olemata olla...
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Viimne Roomlane
Valge Inimene!

Postitusi: 1,093
Liitunud: Aug 2016
09-11-2019 22:16
Postitus: #19
RE: Veedade tsivilisatsiooni saladused - Тайны Ведической цивилизации
KADAKA JUTUD 5. Jehoova tunnistajad ja Hingelepingud.
https://www.dropbox.com/s/3vnwt5ege7cw9t...pIG7B9FfVs

Olematus võiks ju ka olemata olla...
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Q11
Veteran

Postitusi: 2,006
Liitunud: Nov 2018
09-11-2019 22:35
Postitus: #20
RE: Veedade tsivilisatsiooni saladused - Тайны Ведической цивилизации
Piibli jutud...jah aga sealt ei saa lugeda või õppida ....Lilith on Deemon...Hetke laps...Ta otsib oma Isa...Smile
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Viimne Roomlane
Valge Inimene!

Postitusi: 1,093
Liitunud: Aug 2016
11-11-2019 17:53
Postitus: #21
RE: Veedade tsivilisatsiooni saladused - Тайны Ведической цивилизации
KADAKA JUTUD 6.
Kes on Inimesed ehk Valge rahvas, adamiidid ehk maorahvas, deemonid, larvid.
https://www.dropbox.com/s/iwyo6ylzn4dwbx...wIs747tKkg

Olematus võiks ju ka olemata olla...
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Q11
Veteran

Postitusi: 2,006
Liitunud: Nov 2018
11-11-2019 18:27
Postitus: #22
RE: Veedade tsivilisatsiooni saladused - Тайны Ведической цивилизации
„Kes on Inimesed ehk Valge rahvas, adamiidid ehk maorahvas, deemonid, larvid.
Teadvuse (Hetke) suts on olnud sel rääkial kuulates saadet....
Algkonseptsioon on ikka sama, või lähtepunkt (Duaalne maailma käsitlus) ja lisandunud väga palju fantaasiat.
Deemon on alati üks, sündis Hetkest. Mitte ego isud (tahan raha, tahan rohkem süüa, tahan võimu, tahan tark olla, tahan tugev olla, tahan jumalat leida...).... seal võiksime neid nö deemoneid ikka päris palju nimetada. Aga kui Deemon ligineb, siis inimese ego ei saa enam oma isudele rahuldust.
Näitena – kui ennem oli niisama hea süüa üks moosisai päevas siis Deemoni puhul ego ei suuda rahulduda ka kahekümmnega...Smile
Hmm... kes on inimesed? Kui Sinult kista näo ees olev mask ja avastad, et arvasid end olevat inimene aga oled hoopis reptiil?...Mis siis juhtub?...Midagi ju ei juhtu....naerma hakkad lihtsalt...Smile
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Viimne Roomlane
Valge Inimene!

Postitusi: 1,093
Liitunud: Aug 2016
12-11-2019 14:17
Postitus: #23
RE: Veedade tsivilisatsiooni saladused - Тайны Ведической цивилизации
KADAKA JUTUD 7. Elus maailm ja surnud maailm.
https://www.dropbox.com/s/6puztz2e037v6s...GH7KiYDsqE

Olematus võiks ju ka olemata olla...
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
filo
Tavaliige

Postitusi: 77
Liitunud: Mar 2019
14-11-2019 12:33
Postitus: #24
RE: Veedade tsivilisatsiooni saladused - Тайны Ведической цивилизации
Kui need KADAKA JUTUD ja Carlitose pajatused kõrvuti panna, siis võib öelda, et kõige suurem lõks, mis Carlitose pajatustesse on peidetud, on see, et mantratest pole seal mitte sõnagi. Öeldakse lihtsalt, "pead lõpetama iseenesega rääkimise". Sellel KADAKAL on ka sissejuhtav kursus, mis võrdub kuus kuud vaikust. Ainult, et KADAKAL käib see koos valgete jumalate teenimisega. Need on vast needsamad, keda Vironshaman nimetab kollideks, ja keda budistid nimetavad raja kaitsjateks.

Väga suure tõenäosusega saab mantrate kaudu inimene endale mingid kaitsjad, kes ei lase inimesest tema vaikust (ja elu) kohe välja peksta.

Vironshaman ütleb, "ärge olge kellegi söögiks, olge ise". Aga ta ei ütle mitte ühegi sõnaga, kuidas seda teha. Ta ei ütle ka seda, kes on need olendid, kes talle võimed ja ülesanded on andnud, ja miks nende olendid pole "kollid".

99,9% inimeste jaoks võib valgete jumalate söögiks olemine olla parim, mis nendega juhtuda saab. Ja see võib olla tegelikult läbi mitme kehastuse väljateenitud privileeg.

Sisemine vaikus, jah, on ülim. Aga kui inimene peab seda "enda" vaikuseks, siis ta tõenäolislt ülbitseb. Ta ei näe, kuidas need valged jumalad kuskil nähtamatuses samal ajal higistavad ja jõhkra jõuga segajaid sellest vaikijast eemale peksavad. Kui jumalad pärast rasket päevatööd siis natuke süüa tahavad, miks mitte neid siis toita. Aus vahetus minu meelst.

Veelkord: David Frawley, Mantra Yoga and Primal Sound. Väga hea raamat, võtke, lugege ja ärge raisake ainsatki sekundit.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Q11
Veteran

Postitusi: 2,006
Liitunud: Nov 2018
14-11-2019 14:18
Postitus: #25
RE: Veedade tsivilisatsiooni saladused - Тайны Ведической цивилизации
"Aga kui inimene peab seda "enda" vaikuseks, siis ta tõenäolislt ülbitseb"
Päris Vaikuses kaob mina ära, niiet pole enam seda "enda vaikuseks" pidajat...Smile
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Postita vastus 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  TV:Maailma saladused Anna Chapmaniga Vesilik 60 28,797 30-12-2014 16:36
Viimane postitus: Müstik

Vali alamfoorum:


Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog