Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Inimesed ja aurad nende ümber
#1
Nägin täna imelikku und ja mulle tundub, et see uni tahab nagu mulle midagi öelda, midagi tähtsat, aga ma ei suuda seda välja mõelda. On kellelgil kogemusi, mõtted....?
Nimelt nägin unes, et üks vana naine meie grupist ütles kõigile midagi, mis neid puudutas. Mulle ütles, et minu ainuke probleem on see, et minu ümber on liiga palju müra...mis iganes see ka siis ei tähenda:S peale seda hakkasin ma nägema aurasid inimeste ümber. Aurad ei olnud kongreetse värviga vaid nagu vikerkaar. Mõtteid....mida selline uni võiks tähendada?
Vasta
#2
see vananaine oli nimelt selgeltnägija..
Vasta
#3
Muide, Alexa, postituse juures on nupp "Muuda" - seda selleks, et lisada täiendavat mõtet kirjasolevale.=)
Loogiliselt võttes tähendab müra seda, et Sa ei keskendu asjadele, mis on Tegelikult Sulle Olulised/Vajalikud. Nendele, mis teevad Sinust Sinu. Jääb mulje nagu raiskaksid Sa jõudu pisikestele kasututele tegevustele. Need ei vii suuremas plaanis mujale, kui Sinu enese keskmest eemale.
Aura, aura, aura...
Aah, kui paljud on sellega enda mõtteid hõivanud... Aga Sa proovi aurat vaadata - ehk tähendas vikerkaar unes seda, et kõik värvid ootavad nägemist ja Sul on olemas potentsiaal, et seda eduliselt kasutada.
Kui Sa nyyd tahad teada, kuidas aurat vaadata... siis alusta kasvõi endast. Pane käsi valge paberi peale võimalikult lõdvestunud asendis, et ära ei väsitaks end ja vaata selle kõrvale, u 2-3 cm kaugusele fokuseerimata pilguga. Aga ära pilgul ekslema minna lase - siis läheb kauem aega. Mingi aja (mõne minuti) peale peaksid nägema kiirgavat värvi käe ymber...
Alustuseks katseta sellega. Siin foorumis peaks teemasid olema, mida veel teha, et paremini näha.

Vahel on unenäod otsesed vihjed, ilma pikema keerutamiseta.
Edu!
Vasta
#4
Väga sageli ei tähenda unenäod midagi, kuid vahel on ka neil konkreetne sõnum. Samas võib neid tõlgendada inimene ka valesti. Sinu unenäo põhjal küsiksin sinult lihtsa küsimuse. Kas sa näed inimese aurat ? Kui ei näe, siis loeksin sellest sõnumist välja selle, et õpi keskenduma ja eemalda liigne müra enda ümbert (müra ei pruugi olla müra, vaid näiteks segavad tegurid N: probleemid, mured, küsimused- kõik mis segavad vabalt olemist) Aura nägemist saab lihtsasti kontrollida. Kuna alguses inimeste ümber ei suuda enamus aurat näha, siis tee lihtne katse. Võta valge paber ja pane oma käsi sinna peale. Vaata oma kätt ja mängi vähe fookusega- nii, et kord läheb nägemine uduseks ja tagasi jne. Siis vaata terava pilguga pikemalt oma kätt ja mingiaeg peaksid nägema esialgu valget ranti ümber oma käe, kui edasi jõuad siis peaks sealt eristama ka värve.

Nüüd tuli AnnaNuustiku soovitus pm, ei näinud tema postitust ennem, kui kirjutama hakkasin aga sellest vist pole midagi.

[Muudetud: 11-20-2010 TDK]
Vasta
#5
Telepaatia jõudis koju, jah? wink
Vasta
#6
Jah väga huvitav, et päris sarnane see tuli Laugh aga kas sa AnnaNuustik ise näed aurat ? Ma olen proovinud ja minujaoks oli väga lihtne näha valget ranti umbes 1 cm ümber näppude aga ei suuda tavaliselt eristada värve. (millegipärast näen obijektidel paremini seda ja olen ka mõnda värvi täheldanud) Samuti räägitakse, et aura peaks olema tunduvalt laiem keha ja kehosade ümber tegelikult, mida sellest arvad ?
Vasta
#7
AnnaNuustikSmile tänan vastuse eest. Tänan ka õpetuse eest aga ma oskan ja suudan seda teha..st näha aurat aga momendil ainult enda oma. Näen ümber oma käe helesinist auratSmile Ja nagu sa oma postitusest mainisid võib see lause, et mu ümber on palju müra, olla tõesti soetud sellega, et ma pööran liigset täheleapanu mõtetutele asjadele ja tegemistele selle asemel peaksin ma keskenduma olulistematele asjadele. Olen oma ande unarusse jätnud ja pole sellega enam edasi tegelenud st arendanud. ma ei mõtle aura nägemist selle all. Vägisi pressivad elu mured peale ja mu mõtted on mujal ja ma ei suuda keskenduda. Ja siit ka sulle vastust TDK..jahh ma näen aurat, momendil küll aind enda oma võibolla ka teiste oma aga ausalt ma pole viitsinud seda proovida...aga äkki peaksSmile) viitsima!!
Vasta
#8
Ma näen aurat. See võtab aega, aga näen. Valget ranti olen näinud ainult "elututel" objektidel, nagu nt puuraam hämaras. Kätt vaadates (enda oma) nägin viimane kord hästi heledat sinaka varjundiga troopilise mere selget rohelist, kusjuures tooni muudab palju tumedamaks see, kui vaadata seda mustal taustal. Olen ka teistel aurat inimestel näinud, ent seda pole lihtne teha kuna tavaliselt jääb sellise avaliku vahtimisega kergelt vahele. Kui aga inimene nt loengut peab...
Alexa - aga katsu asja veidigi arendada, sest tihtipeale annab annete abiga oma elu lihtsamaks elada.
Ja mis minu puhul toimib - kui on mingi mure või mitu - "viskan" selle konkreetse soovina Universumisse ja lasen lahti. St et ma ei mõtle iga minuti järel paaniliselt - kas saab korda või ei. Ning - Ei, ykski soov ei ole ylearune ega mõttetu.
Ning yks väike asi veel: asjade rahulikult võtmine on oluline võti meeldivama ja stressivabama elu juurde.
Vasta
#9
Aura peegeldabki seda müra - müra värvides Smile
Igal emotsioonil, tundel, tugevamal mõttel... on oma värv. Ja kõik need värvid liiguvad, muudavad intensiivsust, segunevad omavahel...
Võikski öelda - vikerkaar. Aga elav, koguaeg muutuv. Ja kuna enamasti on inimese nähtavas alas mingi toon tugevam, siis ütleme, et (ntx.): sinine...

sinine on väga hea värv - mida heledam, puhtam,selgem, peenem, seda parem.

[Muudetud: 11-21-2010 sina]
Vasta
#10
Ma ei tahaks küll teemast kõrvale kalduda, aga siiski tahaks küsida mis värvi on aura siis kui inimene on vihane?
Vasta
#11
(26-12-2011, 11:12 )Co0zhy- Kirjutas: Ma ei tahaks küll teemast kõrvale kalduda, aga siiski tahaks küsida mis värvi on aura siis kui inimene on vihane?

Inimene kes näeb ütleb, et punane.
Vasta
#12
mul endal lööb kriiskavvalgeks
Vasta
#13
Tänan excubitoris .
Vasta
#14
Vihase inimese auras on ka ntx. tema tavaliste toonide seas võimendatud tumedamad ja musta lund. või teravaid musti kiudusid.
Ja kui selle lähedusse sattuda, siis see torgib, ka füüsiliselt tuntavalt.
Vasta
#15
(26-12-2011, 17:43 )sina Kirjutas: Vihase inimese auras on ka ntx. tema tavaliste toonide seas võimendatud tumedamad ja musta lund. või teravaid musti kiudusid.
Ja kui selle lähedusse sattuda, siis see torgib, ka füüsiliselt tuntavalt.

Kui see füüsiliselt tuntav on, siis peaks seda ju ka mõõta saama mingi õige seadmega?
Vasta
#16
(26-12-2011, 19:04 )lihtsalt Kirjutas:
(26-12-2011, 17:43 )sina Kirjutas: Vihase inimese auras on ka ntx. tema tavaliste toonide seas võimendatud tumedamad ja musta lund. või teravaid musti kiudusid.
Ja kui selle lähedusse sattuda, siis see torgib, ka füüsiliselt tuntavalt.
Kui see füüsiliselt tuntav on, siis peaks seda ju ka mõõta saama mingi õige seadmega?
Saab. Tuleb kasutaja sina kaasa võtta ja teda mõõteriistana kasutada.
Vasta
#17
Selleks peaks küllalt tundlik seade olema - tundlikkust on erinevat Smile
Vasta
#18
Ehk on selle aura nägemisega sarnane lugu nagu autoga sõites, et kui vaatad läbi esiklaasi, siis sa ei vaata (ei märka) tavaliselt seda klaasi vaid sõiduteed, liiklust, ümbrust jmt. Samal ajal seda esiklaasi saab näha, kui silmi fokusseerida lähemale vaatama ja kui tead mida otsida. Et kas siis aura nägemisega võiks olla analoogne lugu? Ja ehk on paljud seda heledat ranti märganud (nt metsa kohal) aga peavad seda nii tavaliseks, et ei märka seda, vaid vaatavad sellest lihtsalt läbi või mööda, kuna keegi pole nende tähelepanu sellele kunagi juhtinud ja kõik käega katsutavam enda ümber nõuab liiga palju tähelepanu?
Vasta
#19
Ehk on asi pigem konkreetse nähtava unustamises?Või tähelepanu unustamises? Et näed küll, aga ei hoia tähelepanu mitte sellel, vaid selle ... silmaga nähtava vahel? Peenemal?
Kui laseb jämedamal hajuda, küll siis peenem täidab selle tühja koha - tähelepanus.

Tegelikult on autosõit siiski hea võrdlus. Aitäh, Vesta! Smile
Heaks autojuhiks saab alles seejärel, kui kõigepealt tunned hästi autot. Siis nagu unustaksid selle, mis autos toimub - ja sõidad, jälgides seda, mis ümber on.
Vasta
#20
Kuna harjutades võib seda "ranti" tõenäoliselt iga inimene näha, siis näiteks mul tekib küsimus, et misasi see tegelikult on - kas aura vmt kiirgus või lihtsalt möödavaatamisest põhjustatud effekt.

Pole viitsinud palju katseid teha, aga näiteks valge paberi taustal elutuid asju vaadates olen ainult valget ranti näinud, käte puhul on see kergelt rohekas või helesinine (ja kui paber natuke varjus, st tumedam, siis tumedam sinine) ja paari toataime puhul oli värv vist natuke rohekas. Kuna pole süstemaatiliselt katseid teinud, siis ei oska ka mingeid järeldusi teha, et mis millest minu puhul sõltub või ei sõltu.
Vasta
#21
Nagu öeldud: tunne kõigepealt autot!
Auto on siiski tarbeese. Seda peaks kasutama vajadusel, mitte niisama, oma lõbuks ringi kihutades.
Ja hea autojuht tunneb hästi oma autot, teab, kuidas see käitub erinevates olukordades, on valmis ka ohu korral õigesti toimima.
Ja igaühest ei pruugigi saada head juhti, kui näiteks silmad ei ole nii head. Võib küll autot tundma õppida, aga sõita ei saa, sest kaugemale ei näe. Ja igast heast nägijast ei saa head juhti, kui ei viitsi autot tundma õppida.
Vasta
#22
(30-12-2011, 10:07 )sina Kirjutas: Nagu öeldud: tunne kõigepealt autot!
Kas teemasse minnes peaks selle ümber sõnastama nii, et tunne kõigepealt iseennast? Mis tasemel, st füüsilist toimimist, iseloomu, vaimset poolt? Või pead midagi muud silmas?
Tsitaat:Auto on siiski tarbeese. Seda peaks kasutama vajadusel, mitte niisama, oma lõbuks ringi kihutades.
Auto on tarbeese/vahend/kaaslane asja pärast sõitmiseks, lõbu pärast kihutamiseks või kasvõi koht kellegagi seksimiseks. Ei ole vaja teda ühte nišši suruda.
Vasta
#23
Minu auto olen mina ise, kõiges. Kuidas ma seda kasutan? Nii nagu mingil hetkel õigeks pean. Kes ütleb, mis on õige? Smile
Vasta
#24
(30-12-2011, 10:07 )sina Kirjutas: Nagu öeldud: tunne kõigepealt autot!
Auto on siiski tarbeese. Seda peaks kasutama vajadusel, mitte niisama, oma lõbuks ringi kihutades.
(30-12-2011, 11:06 )sina Kirjutas: Minu auto olen mina ise, kõiges. Kuidas ma seda kasutan? Nii nagu mingil hetkel õigeks pean. Kes ütleb, mis on õige? Smile
Minu jaoks üsna seosetu jutt ja ei saa aru kuidas see "auto tundmine" aura nägemisega seotud on.
Vasta
#25
Võib küll harjutada välja vaatama, ümbrust - aurat - jälgima.
Aga kui autot - ennast - ei tunne, või ollakse niisama ringi kihutamas, siis ükskord satub ... ntx. vastasuunda - ja siis on juba õnneasi, mis juhtuma hakkab.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Erinevad unenäod ja nende tõlgendused Imotep 1,084 234,100 03-11-2023, 17:31
Viimane postitus: xcad
  Häirivad võõrad unenägudes ja nende peletamine Vesta 15 9,074 25-01-2012, 14:41
Viimane postitus: Vesta
  Kas kõik inimesed näevad magades und? torujüri 7 4,516 14-09-2009, 16:51
Viimane postitus: ayra
  Inimesed peavad unenägusid tähenduslikuks InDemand 3 3,031 02-03-2009, 01:25
Viimane postitus: Tehnoloog

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat