Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Häirivad võõrad unenägudes ja nende peletamine
#1
Huvipärast uurin arvamusi, et keda need võõrad võiksid esindada ja mida nad tahta võisid. Ja kas on kellelgi teist kogemusi taoliste võõraste peletamisega unest?

Nimelt, üks väga hirmutav unenägu oli tulnukast, kes hõljus mu voodi kohal just seal, kus mina tavaliselt magan, umbes meetri kõrgusel. Ta oli inetu ja vastik. Ja ka lihtsalt passis seal. Astusin parasjagu oma tuppa, kui teda seal nägin. Hakkasin teda kohe ära ajama, üritasin teda oma karjumisega hirmutada aga ta moonutas mu häält ja see oli täiesti kontrollimatu ja kohutav. Siis võtsin hoo veidi maha ja hakkasin teda igatpidi ähvardama ja lubasin talle tõeliselt koha kätte näidata (kõlas rohkem enesesisendusena), kui ta peaks julgema tagasi tulla. Seepeale sain temast igatahes lahti ja ärkasin. Sel ööl ma oma voodis rohkem magada ei julgenud.

Teine jube unenägu oli ühest surnud naise vaimust, kes mind hirmutada üritas. Sisenesin ühte ruumi, kus nägin põlevaid küünlaid ja ühe naise pilti. Esimene mõte oli, et selle naise mees on teda nii kõvasti taga nutnud, et on selle naise siia maailma kinni aheldanud. Ja siis see vaim ilmus välja. Ta oli nähtamatu aga täiesti tajutav, lausa füüsiliselt. Ta oli selline riukalik ja hüsteeritsev. Üritasin oma õudust varjata ja surusin hirmu alla, püüdisn normaalselt käituda aga mingi hetk ta võttis mu pea oma käte vahele ning hoidis mind kinni ja ma karjusin täiest kõrist, suurest hirmust, sest ma ei saanud end liigutada ega üles ärgata. Aga siis muutsin selle karjumise mõtet ja karjusin hoopis selleks, et teda peletada ja et koondada oma jõudu, et end vabastada ja sain lõpuks üles ärgata.

Lisaksin veel, et kui tavaliselt oma seiklusunenägudes näen ennast kõrvalt nagu filmitegelast, siis nendes unenägudes olin ma mina, nii nagu ärkvel olles ikka.
Vasta
#2
Mina nägin neis mõlemas unes täpselt Sinu peegeldust "võõrastes".
Vasta
#3
Teine variant.
Kui oled unenäos veel rohkem "ise", veel rohkem teadvel, suudad need võõrad kergema vaevaga ja ilma hirmuta minema ajada. Kes nad on? Ilmselt need "kõrvaltubade elanikud", kes/mis läbi Sinu millegipärast nõrgenenud "energeetilise kapsli" läbi on pääsenud. Nõrgendavad tegurid on stress, hirmud, pöördeline elumoment jm.
Kui need uned on Sul ilmnenud viimasel ajal, siis võib olla, et nad on Sinu areneva teadlikkuse peale "kohale lennanud". Et neist lahti saada, pead veel edasi arenema.
Vasta
#4
(13-01-2012, 08:11 )sina Kirjutas: Mina nägin neis mõlemas unes täpselt Sinu peegeldust "võõrastes".

Tavaliselt seostangi oma unenägusid alateadvuses toimuvaga, otsin ikka põhjusi endast. Täiesti võimalik, et need võõrad olid mingisugused minu negatiivsed omadused, olen kuulnud, et näiteks mediteerides võib samuti kohtuda iseenda omadusega (inimeseks või olendiks maskeerituna) ilma ennast äratundmata, miks mitte siis unes.

Aga need unenäod olid teistsugused. Oli tõesti tunne, et on võõrad, unes toimuv oli füüsiliselt tunda ja ma isegi mõtlesin läbi une, et äkki mõjuvad samal ajal kuidagi mu pereliikmetele, kes samas toas magavad. Esimene uni oli umbes aasta tagasi ja see teine oli üleeile. Jube on mõelda, et tegu võib olla mingite parasiitidega.

(13-01-2012, 10:58 )Marina Kirjutas: Teine variant.
Kui oled unenäos veel rohkem "ise", veel rohkem teadvel, suudad need võõrad kergema vaevaga ja ilma hirmuta minema ajada. Kes nad on? Ilmselt need "kõrvaltubade elanikud", kes/mis läbi Sinu millegipärast nõrgenenud "energeetilise kapsli" läbi on pääsenud. Nõrgendavad tegurid on stress, hirmud, pöördeline elumoment jm.
Kui need uned on Sul ilmnenud viimasel ajal, siis võib olla, et nad on Sinu areneva teadlikkuse peale "kohale lennanud". Et neist lahti saada, pead veel edasi arenema.

Päeval, enne viimase unenäo nägemist toimus tõesti sündmus, mis muudab elu nii, et tagasiteed (vana elu juurde) enam pole. Samal ööl nägi ka mees halba und.
Vasta
#5
Kas nägid unes omaenda päris magamistuba? Kas enda keha nägid voodis?
Vasta
#6
Tavaune kohta peab su arvamus vist üldjuhul paika. Kui unest saab rännak, läheb keerulisemaks.
Vasta
#7
(13-01-2012, 16:05 )Vesta Kirjutas: Päeval, enne viimase unenäo nägemist toimus tõesti sündmus, mis muudab elu nii, et tagasiteed (vana elu juurde) enam pole. Samal ööl nägi ka mees halba und.
Siin võib hoiatus peidus olla, et miski võib (aga ei pea) minna teistmoodi kui soovitud.
Vasta
#8
Unenäod on selle ühe ja suure unenäo jätk väiksemates ja isiklikumates unenägudes. Paljud sündmused toimuvad oma lapsepõlvekodus või vähemalt selle pildi all, kuid kõige tuttavamate nägude, vanemate vendade õdede piltide all võivad olla hoopis võõrad isiksused. Tegemist on ühe unenägude võikaima seaduspärasusega, sind võivad rünnata sinu kõige lähedasemad näod kelle alla peituvad omakasu püüdvad võõrad. Kõik see mis toimub unenägudes kas kustutab unenäominevikku või loob tulevikureaalsust selles suures ühtses päevases unenäos.
Vasta
#9
(14-01-2012, 01:04 )VironShaman Kirjutas: Unenäod on selle ühe ja suure unenäo jätk väiksemates ja isiklikumates unenägudes. Paljud sündmused toimuvad oma lapsepõlvekodus või vähemalt selle pildi all, kuid kõige tuttavamate nägude, vanemate vendade õdede piltide all võivad olla hoopis võõrad isiksused. Tegemist on ühe unenägude võikaima seaduspärasusega, sind võivad rünnata sinu kõige lähedasemad näod kelle alla peituvad omakasu püüdvad võõrad. Kõik see mis toimub unenägudes kas kustutab unenäominevikku või loob tulevikureaalsust selles suures ühtses päevases unenäos.

Aplaus.

PS: Kuidas vigade parandus edeneb?
Vasta
#10
(13-01-2012, 16:09 )Ei kukkunud kännust kaugele Kirjutas: Kas nägid unes omaenda päris magamistuba? Kas enda keha nägid voodis?
Oma magamistuba jah, täpselt sellisena nagu see on aga ma astusin tuppa ja olin mina, enda sees nagu tavaliselt, ei näinud enda keha voodis.

(13-01-2012, 19:26 )Marina Kirjutas:
(13-01-2012, 16:05 )Vesta Kirjutas: Päeval, enne viimase unenäo nägemist toimus tõesti sündmus, mis muudab elu nii, et tagasiteed (vana elu juurde) enam pole. Samal ööl nägi ka mees halba und.
Siin võib hoiatus peidus olla, et miski võib (aga ei pea) minna teistmoodi kui soovitud.
Sellisel juhul saab seda kummitusunenägu seletada hirmuga eelseisva suhtes. Väga veider väljendusviis igatahes küll... :)

(14-01-2012, 01:04 )VironShaman Kirjutas: Paljud sündmused toimuvad oma lapsepõlvekodus või vähemalt selle pildi all, kuid kõige tuttavamate nägude, vanemate vendade õdede piltide all võivad olla hoopis võõrad isiksused. Tegemist on ühe unenägude võikaima seaduspärasusega, sind võivad rünnata sinu kõige lähedasemad näod kelle alla peituvad omakasu püüdvad võõrad.
Ja kui näed võõraid, siis on need tegelikult (kokku miksitud) tuttavad?

Vasta
#11
Kui unes mingi tegelane tundub agressiivne, siis arvesta halvimaga. Halvim variant on üldiselt see, et ta tahab sind rünnata. Sul on õigus kasutada kõiki su käsutuses olevaid vahendeid, et ründaja hävitada.
Ma ei jutusta niisama, sest mulle kiputakse unes tihti kallale ja ma olen pidanud unenäomaailmas ründajaid lausa tapma. Agressiivne element mu unenägudes on seni koosnenud põhiliselt inimestest, zombidest, robotitest ja koertest. Muud elukad pole unenägudes minu vastu ebatervet huvi ilmutanud. Kust nad tulevad, ei oska ma arvata, nii palju ütlen, et näiteks arvutimänge ma ei mängi.
Vasta
#12
(23-01-2012, 20:22 )paadikapten Kirjutas: Ma ei jutusta niisama, sest mulle kiputakse unes tihti kallale ja ma olen pidanud unenäomaailmas ründajaid lausa tapma. Agressiivne element mu unenägudes on seni koosnenud põhiliselt inimestest, zombidest, robotitest ja koertest.

Kas oled aja jooksul nende peletamisel kuidagi edu ka saavutanud, on neist järjest kergem lahti saada vms? Kas sa oled mõelnud või katsetanud ka mõnd sellist võtet, mis nad jäädavalt sinust eemaldaks?
Esimene mõte on, et kui on korduvalt samad tegelased, siis võib tegu olla teatud probleemiga elus, mida veel korralikult lahendanud pole (väldid) ning see probleem tuletab end unes meelde ja ei anna enne rahu, kui asja lõplikult lahendad.
Vasta
#13
Kuna see unenägude teema on parasjagu aktiivne, ei hakka mõnd teist lahti tegema. Niisiis, aeg-ajalt tuleb mulle unenäkku külla meie pere koer(korra paari kuu jooksul tuletab end jälle meelde), kes juba mitu mitu aastat koerte valhallas on. Huvitav miks ja mida sellega öelda tahetakse?

Vasta
#14
Koer on ju inimese truu sõber. Kui ta on agressiivne, siis järelikult teed midagi väga valesti. Kui on sõbralik ja tuleb isegi lakkuma, siis julgustab jätkama. Aga tasub jälgida ka muid märke - koeraga seotut, endaga.
Vasta
#15
(24-01-2012, 11:51 )Vesta Kirjutas:
(23-01-2012, 20:22 )paadikapten Kirjutas: Ma ei jutusta niisama, sest mulle kiputakse unes tihti kallale ja ma olen pidanud unenäomaailmas ründajaid lausa tapma. Agressiivne element mu unenägudes on seni koosnenud põhiliselt inimestest, zombidest, robotitest ja koertest.

Kas oled aja jooksul nende peletamisel kuidagi edu ka saavutanud, on neist järjest kergem lahti saada vms? Kas sa oled mõelnud või katsetanud ka mõnd sellist võtet, mis nad jäädavalt sinust eemaldaks?
Esimene mõte on, et kui on korduvalt samad tegelased, siis võib tegu olla teatud probleemiga elus, mida veel korralikult lahendanud pole (väldid) ning see probleem tuletab end unes meelde ja ei anna enne rahu, kui asja lõplikult lahendad.

Otseselt ei mäleta, et oleks olnud korduvalt samu tegelasi. Kuid mõnes unenäos on küll olnud tunne, et "vaat seda tegelast olen varem kohanud". Kindlaid võtteid vist mul pole, mu senine lemmikstiil unenägudes on olnud noaga tapmine Smile

Vasta
#16
Unes mul tapmist väga ette ei tule, meenub ainult üks kord, kui kellegi pliiatsiga kogemata surnuks torkasin. Enda tapmist pole ka kogenud aga see eest olen uppunud ja korduvalt, vot see on õudne kogemus.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Erinevad unenäod ja nende tõlgendused Imotep 1,084 232,505 03-11-2023, 17:31
Viimane postitus: xcad
  Inimesed ja aurad nende ümber alexa 29 18,411 10-01-2020, 20:45
Viimane postitus: Q11
  Sõnumid unenägudes Elsara 34 17,281 06-07-2019, 15:38
Viimane postitus: Q11
  Unenägudes kirjapilt trinzu111 5 3,182 01-12-2014, 11:01
Viimane postitus: Mannu
  Häirivad unenäod PrincessOfMoon 3 6,706 30-07-2014, 07:53
Viimane postitus: olematu
  Ufod unenägudes karl1122 41 13,262 15-08-2010, 18:53
Viimane postitus: Ülane

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat