Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Palun aidake: paranormaalne nähtus hakkab aina rohkem piinam
#1
Tervist... mure on selline. Olen elanud oma korteris juba mõnda aega. Alguses kadusid lihtsalt asjad ära ja mingi aja pärast tulid tagasi ning oli kuulda helisid. Sellega ma olin juba harjund. Aga nüüd on asi juba üle käte läind. Kuu tagasi, kui naine ka veel siin elas, hakkas ta teda luku taha jätma ja ei lasknud uksest välja. Sünnipäeval oli nuga keset torti löödud külmkapis (kuigi kedagi kodus polnud ja uksed lukus). Nüüd on ta hakand juba valjust ringi käima ja kolistama ning kapi- ja tavalisi uksi lahti lennutama. Viimased ööd on jubedad olnud, kuna üleeelmine öö keegi togis mind öösel, mille peale ma üles ärkasin ja kuulsin eemalduvaid samme, aga teadsin, et olen üxi kodus ja uksed lukus.

Eile öö ta äratas mind sama moodi siis nagu mingi asi liigutas mind ja kajas väga tume mehe hääl "kao ära", millele järgnes lühike vaikus ja jäine külmalaine läbi keha ja siis öeldi kajaga ''selge''.

Palun aidake mind. Mida ma peax tegema või kuhu pöörduma, kuna see asi on juba väga hullux läind. Naist pole önnex juba kuu aega ja olen üxi veel vastu pidand. Suured tänud teile, kui saaate nõu anda.

[Muudetud: 1-12-2010 zimmy]

__

Muutsin veidi pealkirja ja lisasin kirjavahemärke.

[Muudetud: 12-1-2010 InDemand]
Vasta
#2
Tuleb leida sensitiiv, kes vaatab, mis korteris lahti.
Vasta
#3
Kõige kindlam viis rahu saamiseks on tõnäoliselt sealt ära kolimine, kui üürid seda. Kui asi jätkub uues kohas, on tegemist sinuga seotud vaimuga, mis on ebatõenäoline. Sensitiivid võivad korteris küll simmsalapimm teha, aga ei saa garanteerida, et vaimust on lahti saadud. Halvemal juhul võib vaim vihastuda ja veel suuremat kahju teha.
Vasta
#4
korter on enda oma ja ostetud. Ei tahax välja kolida ka kuna ise tegin kogu korteri remondi. Äkki teaate mõnda korralikku sensitiivi
Vasta
#5
Tere Zimmy,
Mina läheneksin esmalt uuriva loomuga ja teeks selgeks, kas seda kohta vaevab mingi energeetiline anomaalia või on tegu tõesti poltergaistiga.

Kui see faas dokumendteeritud ja selgitatud, tegutseks vastavalt tulemustele. Kui kohe kellegi sensitiivi poole pöörduda, jääks ehk lahendus poolikuks ja kogemusigi vajaka Smile.

Kui pakkumine tundub huvitav, anna teada. Saaksin kaasata mõned üsna spetsid.

[Muudetud: 12-1-2010 Tom]
Vasta
#6
Mul vanemate kodus, kui kummitas, käisid ka nö spetsialistid kohal, samad, kes kunagi Pealtnägijas ühes poltergeisti loos käisid, kuid tegelikult, mis nad tegid, tuginesid ainult minu ütlustele ning järeldasid, et majas on keegi sees. Endale said nad aga punktikese oma nö uurimistööks kirja. Vaimud jäid aga tol hetkel siis veel majja. Ma oleks võinud neile mida iganes rääkida ja nad oleksid uskuma jäänud. Tegelikult on selliseid inimesi käputäis, kes võibolla saaksid aidata, ma usun, et paljud lihtsalt uudishimust tulevad ja vaatavad mis sul seal on ja vb võtavad raha ka.

Kuna mina teadsin, kes meil majas aktiivne tegutseja sees oli, teadsime tema elulugu ja kuidas suri, siis vanemad käisid selle inimese haual palvetamas ja panid küünla, pärast seda jäi majas rahulikumaks. Võibolla, kui sa ära ei taha kolida, siis uuri kes majas enne elas ja püüa välja uurida, kes kuidas suri ja ka võibolla hauale minek ja palvetamine võib aidata.

[Muudetud: 1-13-2010 sensitiiv]
Vasta
#7
Tsitaat:Algselt postitas sensitiiv
käisid ka nö spetsialistid kohal, samad, kes kunagi Pealtnägijas ühes poltergeisti loos käisid

Seal käis siis turvafirma Falck tehnikud, Vahur Kersna, preester Emmanuel Kirss ja mõned operaatorid.
Ei tunne neist kedagi. Tõsi, Vahuriga seisin kunagi poesabas kõrvuti.

Tõenäoliselt sa ei mõtle neid. Kuid keda siis?

Emmanuel Kirss'ist rääkides tuli siuke artikkel vastu:
http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=163702
Vasta
#8
Kas sa äkki oleksid nõus, kui meie uurimisgrupp tuleb vaatama millalgi ja uurima.. Tõm, meil peaks mingit tehnikat ka olema .. Lihtsalt, et sealt edasi saaks vaadata, mis teha jne...
Vasta
#9
Miks siis üldse kutsuda mingid väljaajajad, kui võib ise sama hästi palvetada? Miks peaksid minu palved kehvemad olema, kui mingi papi omad? Ja üleüldse räägib see Emmanuel veidike kahtlast juttu oma artiklis selle koha pealt, et toob välja mõned ravitsejad keda ta aktsepteerib, samas väidab:
Tsitaat:Üldse on nõid alati kuritahtlik, tegeleb kurjusega.
Mul tunne, et temasse endasse on mingi kurjuse pisik sisse läinud, kui nii kategoorilise väite teeb Smile
Aga Cassiopeia ettepanek mulle meeldib.
Vasta
#10
Tsitaat:Algselt postitas Tom
Tsitaat:Algselt postitas sensitiiv
käisid ka nö spetsialistid kohal, samad, kes kunagi Pealtnägijas ühes poltergeisti loos käisid

Seal käis siis turvafirma Falck tehnikud, Vahur Kersna, preester Emmanuel Kirss ja mõned operaatorid.
Ei tunne neist kedagi. Tõsi, Vahuriga seisin kunagi poesabas kõrvuti.

Tõenäoliselt sa ei mõtle neid. Kuid keda siis?

Emmanuel Kirss'ist rääkides tuli siuke artikkel vastu:
http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=163702

Ei, see mees küll minuarust ei olnud, kaks meest olid, nooremad temast oleks nagu olnud. Üks pidi olema neist eesti tuntumaid parauurijaid, kellel pidi olema suur kogu ette näidata. See oli aastaid tagasi juba, kui nad käisid. Kas ei võinud olla selle looga nad seotud, kus mingi tüdruk toitis energeetiliselt poltergeisti vms.
Vasta
#11
Tsitaat:Algselt postitas Cassiopeia
Kas sa äkki oleksid nõus, kui meie uurimisgrupp tuleb vaatama millalgi ja uurima.. Tõm, meil peaks mingit tehnikat ka olema .. Lihtsalt, et sealt edasi saaks vaadata, mis teha jne...

Mind huvitab, kellest see uurimisgrupp koosneb, st mis oskused või teadmised selle uurimisgrupi liikmetel on, et teise inimese kodus olevat hinge kaema minna?
Vasta
#12
Tsitaat:Algselt postitas sensitiiv
Tsitaat:Algselt postitas Cassiopeia
Kas sa äkki oleksid nõus, kui meie uurimisgrupp tuleb vaatama millalgi ja uurima.. Tõm, meil peaks mingit tehnikat ka olema .. Lihtsalt, et sealt edasi saaks vaadata, mis teha jne...

Mind huvitab, kellest see uurimisgrupp koosneb, st mis oskused või teadmised selle uurimisgrupi liikmetel on, et teise inimese kodus olevat hinge kaema minna?

Kui uurida veidike foorumit, siis on olemas Tallinna uurimisgrupp. Ma arvan, et mul ja teistel on piisavalt oskusi/teadmisi et vähemalt vaatama minna ja kindlaks tegema. Sealt edasi saab vaadata, kuhu ja kelle poole pöörduda kui asi väga hull on.
Vasta
#13


[Muudetud: 1-13-2010 sensitiiv]
Vasta
#14
Tsitaat:Algselt postitas Cassiopeia
Tsitaat:Algselt postitas sensitiiv
Tsitaat:Algselt postitas Cassiopeia
Kas sa äkki oleksid nõus, kui meie uurimisgrupp tuleb vaatama millalgi ja uurima.. Tõm, meil peaks mingit tehnikat ka olema .. Lihtsalt, et sealt edasi saaks vaadata, mis teha jne...

Mind huvitab, kellest see uurimisgrupp koosneb, st mis oskused või teadmised selle uurimisgrupi liikmetel on, et teise inimese kodus olevat hinge kaema minna?

Kui uurida veidike foorumit, siis on olemas Tallinna uurimisgrupp. Ma arvan, et mul ja teistel on piisavalt oskusi/teadmisi et vähemalt vaatama minna ja kindlaks tegema. Sealt edasi saab vaadata, kuhu ja kelle poole pöörduda kui asi väga hull on.

Kas sa täpsustaksid, millised on sinu kogemused vaimudega toime tulemiseks? Mille varal sa nendega suhtled? Sest kõigepealt on tarvis nendega kontakt saada, et teada saada, mis neid häirib.
Alles täna sain ma ühes teises teemas aru, et sa ei usugi üldse vaime.
Ma võisin ka valesti aru saada, aga selleks täpsusta palun, mis asjad vaimud sinu arust üldse on.
Ilma ristimata inimesi ei soovitata vaimolendite lähedussegi ronida.
Nagu VS pidevalt rääkinud on, tulevad nad sinuga kaasa, poevad sinu sisse või lennutavad sind ei tea kuhu! Ma pean silmas seda viimast kirjapanekut tema kogemusest.
Nagu just lugeda võisite, siis ülempreester Emmanuel Kirss on palvete ja pühitsustega peletanud kümneid kummitusi ja paharette, kuid see poltergeist, kes Tallinnas Risti tänavas kollitas, oli ka tema jaoks liiga kange vastane.
Ja kui antud juhtumil juba naine pidi kodust lausa lahkuma, sest vaim lukustas teda mitu korda tuppa, siis naljavennast vaimuga tegu ei ole!
Ja ma tõesti tahaksin teada, kes on need sensitiivid, kelle poole võib niisugustes küsimustes pöörduda, sest igasugu pendlimeestest niisugustel juhtudel kasu ei ole. Nemad ainult ütlevad, et on jah vaim, aga teha ei saa midagi.

P.S. ja palun ära solvu, sest ma tõesti tahaksin nendele küsimustele vastused saada, sest endalgi aeg-ajalt nähtamatud liiguvd korteris...küll mitte suure kolinaga, vaid vaikselt ja nägematult, aga siiski...täiesti tajutavalt...ainult lõhnaküünalde põletamine peletab nad mõneks ajaks!


[Muudetud: 13-1-2010 Müstik]
Vasta
#15
suured tänud kõigi nõuannete eest ja ootan ikka abi kuna endal juba täiesti jõud otsas ja ei jaxa enam. Eile õhtul kui olin foorumis hakkas ta jälle toimetama ja üx asi mis oli oli näitex see et kirjutasin msnis ja mujal kogu aeg ja klaviatuur sülles. Järsku kukkus kapi otsast alla paber ja selle hetkega kui vaatasin sinna oli klaviatuurilt äärest kadunud nupud enter ja +...polnud kordagi liikund ega püsti tõusnud ning kui nuppe otsima hakkasin olid nad mu istumise all tugitooli padja all...pärast seda olid jälle sammud liigutamised ja juba tavaline asi Ootan kõigi abipakkumisi ja nõuandeid. Suured tänud teile kõigile.
Vasta
#16
Müstikule ja sensitiivile: meil oli (ja sisuliselt on ka praegu) grupp inimesi, kellest üks on vaimude ja nendega seonduva fänn, uurija ja teoorik, kes samas ka tunnetab; teine, kes on igasuguste aparaatide peal, st mõõteriistad jm; kolmas, kes tunnetab tavapärasest rohkem ja kes pidanud ise vaimudega maadlema; neljas, kes tunnetab samuti kõiki nähtusi ja kes ka ise silmitsi seisnud nii mõnegagi. Ja siis veel mõned, kes esindavad seda nn kaine mõistuse poolt.

Sisuliselt näeks asi nii välja, et grupp läheb ja vaatab, millest aru saab, mida tunnetab ja millised on emotsioonid, ning lähtub seejärel kogetust. : )

Mis konkreetselt vaimudega tegelemisse puutub, siis see on juba eraldi teema. Smile
Vasta
#17
Tead Zimmy, ma soovitan. Kui sa veel kuuled või nö. tunned enda juures kedagi.. siis proovi temaga rääkima hakata. Tavaliselt on vaimud harjunud, et sa neid kardad ja hirm on üks asi, mis annab hoogu juurde. Kui sa küsid kõva häälega et Kes sa oled. Mida sa tahad, ja miks sa nii teed. Äkki saad vastuseid.
Vähemalt see oleks algus. Siis tasub vaadata kas asi läheb hullemaks, või ehmatasid sa ta hoopis ära et ta tükk aega vait on. Vaimudel on tihtipeale põhjused miks nad seal on, tuleb lihtsalt välja uurida, mis nendeks on.

Senimaani pole ükski vaim ohtlik, kui ta füüsiliselt viga ei tee.

Vasta
#18
Olen proovinud rääkida ja ta paika panna aga selle peale on ainult rohkem vihastand. Kuna olen teda füüsiliselt tundnud, siis loodan tõesti, et midagi pole. Rääkisin ühe sensitiiviga päeval ja ta soovitas mul rahulik olla ja ära kannatada kuna ta on kokku puutund juhtumiga kus inimene hakkab öösel kägistamistunnet tundma, et keegi kägistaks. Proovin õhtul uuesti ja vaatan mis saab.

[Muudetud: 13-1-2010 PiziIngliito]
Vasta
#19
Kas sa pead sealsamas korteris tingimata magama? Äkki sul on võimalus minna paariks päevaks kusagile mujale ja tagasitulles vaadata, kas asi on sama.
Vasta
#20
Kuule jah. Aga samas ise mõtlen, et kui ära lähen, näitan veel rohkem välja, et kardan teda ja tagasi tulles veel hullem. Ma proovin veel hakkama saada ja kui väga hulluks asi läheb, siis ma lihtsalt pean midagi välja mõtlema. Oma kodu ei tahaks ju nii kergelt loovutada.

Muutus: õigekiri

[Muudetud: 13-1-2010 PiziIngliito]
Vasta
#21
Miks naine ära läks, kas pole kogu see krempel seotud suhetega, võtmed võivad võõraste käes olla, naine võis tellida kusagilt needuse, ma ei välistaks kõigepealt tahtlikku kiusamist.
Kas sinu käest on võimalik kellegi seada korterit endale mängida, kas keegi on sellest huvitatud, kui ta su tundlikku iseloomu tunneb, miks mitte üritada hulluks ajada.
Kuni selleni, et viskad korteri käest.
Vasta
#22
naine läx ema juurde ära kune ei suutnud olla siin enam väikse lapsega. Vahetasin ise luku ja kõik võtmed minu käes ja kogu aeg taskus. Elan külkas ja kõik naabrid head ja ei usu et keegi inimestest mind välja tahab ajada. selle olen juba ammu välja selgitand.
Vasta
#23
Kui keegi vaimu torkima läheb, on oht, et see võib inimese sisse minna. Samuti, nagu näed, ei taha ta kontakti ja see vihastab teda. Tõenäoliselt ei jäta ta sind enne rahule, kui on oma tahtmise saanud ja sa sealt ära kolinud. Ilmselgelt ei ole tegemist nö heatahtliku vaimuga, kui ta niimoodi kiusab. Vaevalt et temast mingit kompromissitegijat oleks. Sa ju ise ütlesid, et ta käskis sul minema kaduda. Mina sinu asemel ikkagi ei laseks enne võõraid inimesi enda koju, kui ei ole nende taustas ja võimetes kindel. See võib lõppeda väga halvasti sinu jaoks.Parem koli sealt ära ja ole oma naisega koos õnnelik, soovitan mina.

Selles ma nõustun eelkõnelejatega ja tean omadest kogemustest, et hirm toidab neid energeetiliselt. Nii et kuula oma lemmik muusikat kui kodus oled näiteks või laula ise- see aitab halvad mõtted eemale peletada. Ütlen niipalju veel, et kui magama heidad, siis mõtle, et oled läbipaisva tugeva kookoni sees ja oled kaitstud. Kujutle, et suurendad nö seda kaitset kogu toani, kus magad. Mind on aidanud.

[Muudetud: 1-13-2010 sensitiiv]

[Muudetud: 1-13-2010 sensitiiv]
Vasta
#24
Olen ka pahatahtliku tegelasega kokku puutunud ja peab ütlema, et ei olnud eriti turvaline tunne tõesti (mitte poltergeisti kujul vaid siis just see variant, mida nüüd eelnevalt mainiti, kui nö kolli kiskuma minna). Peab mainima, et lõppkokkuvõttes suutsin siiski ise ilma mingite preestrite ja pappideta asja korda ajada, küll kasutasin enda puhul kinesioloogiat (poltergeisti puhul muidugi raskem juhus), et end tasakaalustada jne - olukord lahenes, kuigi tundus ka täitsa lootusetu. Ma ei annaks mitte mingil juhul sellist nõu, et peaksid oma kodust ära kolima, vastupidi, tegele probleemiga ja küll asjad korda saavad. Loodame, et leiad siit sobivad uurijad ja abistajad endale appi, kes Sind juhendada sellel protseduuril aitavad. Edu ja vastupidamist.
Vasta
#25
Tsitaat:Algselt postitas PiziIngliito
Olen ka pahatahtliku tegelasega kokku puutunud ja peab ütlema, et ei olnud eriti turvaline tunne tõesti (mitte poltergeisti kujul vaid siis just see variant, mida nüüd eelnevalt mainiti, kui nö kolli kiskuma minna). Peab mainima, et lõppkokkuvõttes suutsin siiski ise ilma mingite preestrite ja pappideta asja korda ajada, küll kasutasin enda puhul kinesioloogiat (poltergeisti puhul muidugi raskem juhus), et end tasakaalustada jne - olukord lahenes, kuigi tundus ka täitsa lootusetu. Ma ei annaks mitte mingil juhul sellist nõu, et peaksid oma kodust ära kolima, vastupidi, tegele probleemiga ja küll asjad korda saavad. Loodame, et leiad siit sobivad uurijad ja abistajad endale appi, kes Sind juhendada sellel protseduuril aitavad. Edu ja vastupidamist.

Lisaks siia veel nii palju, et kui oled ühest (võimsamast) tegelasest ise jagu saanud, ei hakka väiksemad enam ka nii kergesti külge.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Rootsi laeva nähtus Nortsik 3 3,363 15-04-2019, 09:50
Viimane postitus: I'll be back
  Juhtum öisel maanteel - palun abi? Kivoos 13 7,455 04-07-2018, 21:17
Viimane postitus: zzz34
  Kummaline vilistamine kodus, palun abi. Krissukes 6 5,049 13-10-2014, 20:56
Viimane postitus: Krissukes
  Palun abi - mõistatuslik peegel, kapp ja sosin. epp23 2 3,079 28-10-2013, 16:19
Viimane postitus: Veli Joonatan
  Palun abi uurimistööga! Rayne 6 3,695 07-10-2013, 22:37
Viimane postitus: Veli Joonatan
  Paranormaalne Sharon18 5 3,698 27-02-2012, 11:29
Viimane postitus: Nielander
  Palun aidake! xXLuciferXx 4 3,269 21-01-2012, 14:50
Viimane postitus: lillu da boss olenn xd
  Paranormaalne royalflush 3 6,647 18-04-2011, 19:34
Viimane postitus: royalflush
  Aidake palun, ma tunnen ja näen mida ei ole olemas kaidy111 15 8,004 08-01-2011, 17:25
Viimane postitus: Kilu-Mari
  Palun aidake. porguingel 2 2,255 30-10-2010, 16:49
Viimane postitus: Savipats

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat