Postitused: 164
Teemad: 13
Liitus: Jun 2009
Olen inimene nagu, Teie. Ainult, otsin iseennast, nagu enamus. Avastan iseennast, läbi teiste. Ei sunni kellegile oma maailmavaadet, kuna; me kõik oleme isiksused ning meil kõigil peab olema oma ettekujutus Elust. Kui seda ei ole oleme ühiskonna orjad ning ootame oma Karjust, nagu tõeline lambakari. Usaldage iseennast. Mina usun Teisse, sest mina olen alati see, kes ma olen.Julge olla see, kes Sa oled!? Me kõik saame kunagi üheks. Avaldage oma meelt:
Postitused: 379
Teemad: 4
Liitus: Jan 2009
Enamus ei otsi iseennast,enamus on hõivatud olmeprobleemidega.
Enamus ongi lambakari,kuna nad ootavadki oma karjust,kes nende probleemid lahendaks.
Ma ei ole valmis olema üks enamusega,kuna ma ei taha määgida, samas ei oska ma neile tutvustada teooriaid,et on võimalik ka haukuda,kireda,näuguda jne...
Postitused: 164
Teemad: 13
Liitus: Jun 2009
Tsitaat:Algselt postitas alar
Enamus ei otsi iseennast,enamus on hõivatud olmeprobleemidega.
Enamus ongi lambakari,kuna nad ootavadki oma karjust,kes nende probleemid lahendaks.
Ma ei ole valmis olema üks enamusega,kuna ma ei taha määgida, samas ei oska ma neile tutvustada teooriaid,et on võimalik ka haukuda,kireda,näuguda jne...
Lühidalt öeldes; Sa oled See kes Sa oled. Sa julged olla see, kes Sa oled. Tahan, et inimesed usaldaksid ennast rohkem.
Postitused: 164
Teemad: 13
Liitus: Jun 2009
Olgem avameelsed(ausad), ise olen täielik umbrohi; igat "verd" asub minus. Enamuses on minus saksa verd, kuid minu esivanem armus juuditari, ning II maailmasõja ajal, mil nad armusid, olid nad need, Inimesed, kes tunnistasid, et nad armastavad teineteist.
Armastus võidab kõik...
[Muudetud: 12-4-2009 ayyu]
Postitused: 164
Teemad: 13
Liitus: Jun 2009
Tahtsin öelda, kui inimene on inimene, siis vahet pole, mis nahavärvi ta on, või kellest pärineb.
See Muna , Kus Me asume on üks. Armastagem oma Ema.
Postitused: 5,868
Teemad: 183
Liitus: May 2004
?
Keegi on vist jälle natuke liiga palju reede õhtul kesvamärjukest manustanud...
Kõrgeim äratundmine on teada saamine, et tegelikkuses olid pidevalt selle kõrgeima äratundmise sees.
Iga hetk ja iga kogemus, mis sa saavutad on ideaalne, täiuslik, kordumatu
Postitused: 164
Teemad: 13
Liitus: Jun 2009
Tsitaat:Algselt postitas Celtic
?
Keegi on vist jälle natuke liiga palju reede õhtul kesvamärjukest manustanud...
Iga inimene mõtleb oma rikutuse tasemest. Ära solvu, kuid Sa oled minu jaoks mõttetu tegelane( avatar näitab Sinust palju). See on Sinu alateadvus!?
Postitused: 5,868
Teemad: 183
Liitus: May 2004
Tüüpiline... käige minu tegude, mitte sõnade järgi? Sest sinu sõnad on täielik möga... sinu tegude kõrval...
Kõrgeim äratundmine on teada saamine, et tegelikkuses olid pidevalt selle kõrgeima äratundmise sees.
Iga hetk ja iga kogemus, mis sa saavutad on ideaalne, täiuslik, kordumatu
Postitused: 164
Teemad: 13
Liitus: Jun 2009
Sorry , kui puudutasin Sinu Maad. Sest Sinu Sõnad on Täielik Mõga. Mõista Iseennast. Sa Oled Täiesti mõttetu. Ära suru oma teadmisi Teiatele.
Postitused: 5,868
Teemad: 183
Liitus: May 2004
Ahoi ayyu. Oled sa vahel mõelnud selle peale, et kui sa midagi kuskil kirjutad, siis surud sa rämedalt oma mõtteid teistele peale? No näiteks see teema siin sul! Täiesti haige peale surumine... Mis tähendab, et oled inimene nagu meie? Täielik peale surumine.
Miks sa üldse oma arvamust avaldad? Kirjutad, et sinu arust on armastus kõige alus? Mine metsa oma mõttetu mögaga - täiega peale surumine. Lase inimestel ise mõelda. Eks...
Kõrgeim äratundmine on teada saamine, et tegelikkuses olid pidevalt selle kõrgeima äratundmise sees.
Iga hetk ja iga kogemus, mis sa saavutad on ideaalne, täiuslik, kordumatu
Postitused: 164
Teemad: 13
Liitus: Jun 2009
Teades Sind, oled Sa ise; üks suur Möga. Vaadates Sinu Avatar`i vahetust, mis räägib rohkem, kui Sa ise:
Sa oled üks suur Jobu, kes ei tea, kes ta isegi on.
Sa ei oska enda eest seista, sest Sa oled Jobu. Sa ei oska elementaarseid enesekaitse võtteid.
Sa oled sündinud jobu.
Postitused: 2,532
Teemad: 24
Liitus: Apr 2009
ayyu, kas liiga isiklikuks ei lähe? Säästa teisi sellest ja postita U2U kaudu oma arvamused.
Postitused: 164
Teemad: 13
Liitus: Jun 2009
Tsitaat:Algselt postitas KrayonFänn
ayyu, kas liiga isiklikuks ei lähe? Säästa teisi sellest ja postita U2U kaudu oma arvamused.
Tänan Sind.
Arvan, et meil on sõnavabadus. See kes muutub kotkast möirgavaks karuks; räägib enda eest nii mõndagi, Kta on kelgunöör.
Postitused: 141
Teemad: 3
Liitus: Jun 2009
Mis asja? Algul on selline positiivne tekst, et kõikide inimeste arvamus on oluline, hoiame kokku ja sarnane jutt.. Kui midagi keegi vastu ütleb, siis on see inimene kohe mõttetu? Täiesti ajuvaba. Algul ma vaatasin, et on siin midagi tarka, aga jah see mis sellele järgnes, lõi küll ikka sul tasemele alla. Sa hindad inimesi ja otsustad kas ta on mõttetu või mitte mingi avatari järgi? Iga inimene on eriline ja tal on õigus oma arvamust avalada. Just need, kes kohe need arvamused hukka mõistavad ja ajavad oma joru edasi, on saastad.
|