Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kuidas kummitusest oma kodus lahti saada?
#26
Niikaua kui sa ei saa tugevaks ja ei suuda nendega harjuda ja võtta neid normaalse elu osana
nii kaua nad kiusavadki sind, kõigeparem varjant on nad välja naerda ja võtta seda kui lõbusat kooselu kus kaks erinevat maailma koos eksisteerivad ja üksteist aitavadSmile
Et teemaalgataja ja abivajaja kardab sellest ka selline asjade võimendumine ka sealtpoolne vajab millegi arvel energiat ja nii see suureneb, ole julge ja pane kasvõi küünlad põlema ja kutsu mõni hea julge sõber appiSmile vahet pole kas elus või surnud, julgus on suurim abilinewink

[Muudetud: 2-3-2009 Sekhmet]
Vasta
#27
Ma lugesin EVP kohta ja osad soovitavad seda üldse mitte oma kodus teha, sest see võib Sind lihtsalt väga hirmutada. Need inimesed, kes on seda oma enda kodus teinud on tavaliselt sealt isegi välja kolinud. Samas Sa ju kavatsed niikuinii korterit vahetada ning juba praegu oled hirmul, niiet siiski ma arvan, et see on hea mõte ja võib tulemusi anda. Ära üldse muretse hea kvaliteedi pärast. Kõige paremaid tulemusi pidi andma just madala kvaliteediga helisalvestaja. Siiski on harva parem lindistada hoopis kõrge kvaliteediga salvestajale, niiet kõik oleneb ikkagi vaimust endast ja millist häält ta on suuteline tegema. On ka mõned reeglid, millest oleks tark kinni pidada. Näiteks pea meeles seda, et salvestamise ajal Sa ei liiguks ringi ning ürita muud segavad asjad, nagu telekas kinni panna. Kui Sa kasutad patareidega salvestajat, siis võta igaks juhuks kaasa ekstra patareid, sest vaimud võivad neid tühjendada. Ole vaimuga rääkides viisakas. Kui Sa temalt küsimusi küsid, siis kindlasti selge kõva häälega, sest muidu on hiljem raskem Sinu ja vaimu häälel vahet teha. Kirjuta alguses ka küsimused üles või jäta nad endale meelde. Kui Sa kuuled tema vastuseid ise ka, siis küsi kindlasti küsimusi seni kuni ta lõpetab vastamise, sest uut võimalust ei pruugi tulla. Kui aga Sina ei kuule tema vastuseid, siis ära liiga palju küsimusi küsi, see võib teda hoopis ärritada. Kui küsid küsimuse, siis anna talle aega, et vastata vähemalt 20 sekundit. Võiksid ka küsida tema käest, mis aasta praegu on ja mida Sa saad tema jaoks teha. Tavaliselt on lindistuse kestuseks umbes 15 minutit, siis on hiljem ka lihtsam linti ära kuulata, sest see ei kesta liiga kaua. Lõpuks täna kindlasti vaimu tema kannatuse ja aja eest. Ja kui Sa pärast kuulad lindistust üle, siis hoia hääletugevus madala peal, sest Sa ei tea, mis lindile jäi ja kui valjult, sel juhul ei riski Sa ka ehmatamisega. Seniks aga, väldi vaimust rääkimist, see annab talle ka arvatavasti energiat juurde. Ja kui Sa kodus kardad, siis vähemalt ürita seda mitte välja näidata. Kirjuta siis kas Sa viid selle protseduuri läbi ja kuidas läheb...
Vasta
#28
Sain lahenduse oma murele. See juhtus alles täna, nii et eks tulevik näitab. Praegu on nii hea kerge olla, hirmud on vähemalt praeguseks läinud, olen õnnelik, rahulik ja naeratus ei kao näoltSmile
Kutsusin oma koju ühe inimese, kes tegi pendli abil selgeks, milles asi. Korteris pole viga, mulle on needus peale pandud. Sain ka teada, kes see on, kirjeldus viitas sellele inimesele ja ta ise on hetkel müstiliselt haige, arstid ei leia midagi. Needus pidi ju needja vastu pöörduma..
Vasta
#29
See pidi ikka väga tõsine needus olema ja saadetud inimese poolt, kes teab täpselt, kuidas väga tõsist needust välja saata.
Vasta
#30
Jah, ta on asjatundja juures käinud ja see oli väga karm needus. Ma oleksin äärepealt ära surnud, see ravija ütles et olin väga hullus seisus. Ma enam ei suutnud hommikuti üleski tõusta, kõik valutas, nägin kohutavaid õudukaid, vaime ja kartsin pööraselt kõike. Uskumatu, et see inimene mind nii palju vihkab..Olen kindel, et ta üritab mind isegi süüdlaseks teha. Keegi on teda hästi õpetanud..aga kõik tuleb ringiga tagasi..
Vasta
#31
Ehk tasuks sul mõelda edaspidise enesekaitse peale? Kui on tugev needus, siis ei pruugi seda korralikult maha saada. Või kui saadakse, siis tuleb uuesti.
Vasta
#32
Tundub, et saadi needus ilusti maha. Olen vaba oma foobiatest, hirmudest, valudest. Nii kohutav oli olla, eluisu oli otsas ja praegu tunnen et elan, nii kerge ja hea on olla. See inimene tahtis mind ära tappa..
Mulle nüüd mingi kaitse vist pandi peale, tagasi see ei tule. Väljaarvatud muidugi siis kui ta mulle needuse uuesti peale paneb.
Millist enesekaitset sa Skip silmas pead? Mulle õpetati, et peaksin omale hommikuti käega ringi peale tegema.
Vasta
#33
Kui juba pandi kaitse peale, siis on ok. Umbes seda ma mõtlesingi. Et ehk antakse juhised, kuidas edaspidi end selle jama eest hoida.
Vasta
#34
Kas keegi oskaks mulle loitsude/needuste eest hoidumise ja muu sellega seotu kohta täpsemalt u2u-s nõu anda? Ei tahaks avalikult seda arutada.
Vasta
#35
no väga tore, et kõik ikka korda sai Smile
Vasta
#36
Üks asi on mulle selle asja juures segane, et kui sulle oli needus peale pandud siis kuidas nägid ja tundsid su korteris su sõbrad ka neid tegelasi?
Vasta
#37
Enne magamaminekut mõtle endale kaitsekilp ümber, et keegi ei saa sulle halba teha. Mina, kui üksi pean olema, siis jätan akna lahti, siis tänavamüra aitab seda teravat meelt ja hirmu summutada. Kui väga hulluks on läinud, nii et füüsilised asjad liiguvad, olen majast välja läinud. Näiteks mu vanematekodus enne oli aktiivne hing sees ja ma teadsin kes see oli. See oli sugulane, kes varakult lahkus. Proovisin ka igal viisil abi küsida teadjamate käest ja lõpuks kadus nii, et vanemad viisid tema hauale küünla ja palvetasid midagi. Nüüd teda enam ei ole. Aga tean et üks on sees veel ja lisaks sellele on majal mingi raskus õlgadel.
Vasta
#38
Sry, ma ei pannud tähele, et sa oma probleemile juba lahenduse leidsid. Aga siis kui kellelgi midagi sarnast minuga on ja seda eelmist postitust lugema satub, siis see on minu viis kaitsta end.Smile
Vasta
#39
mulle tundub, et sellest "needusest" on paljude sensitiivide seas omaette ärimudel tehutd Eestis. Liiga kergekäeliselt diagnoositakse sellist värki. Nii nagu needuse mahavõtmine, nii ka needuse pealepanemine pole nii lihtne kui seda lihtrahva seas räägitakse.....
Vasta
#40
Eks see needuste värk ole alati äri olnud, kuigi vanas külaühiskonnas oli ta rohkem tavaõiguse atribuut, millega sunniti inimesi käituma tavasid arvestades.
Needust sai peale panna ainult neile, kes eksisid tavaõiguse, ehk kirjutamata seaduste vastu kogukonnas.
Venemaal on veel praegugi populaarsed valged ja mustad nõiad, ehk ühed panevad raha eest needusi peale ja teised võtavad raha eest needusi maha kui saavad.
Näiteks võib tuua lihtsa asja, katoliiklikus maailmas on reegel, et kui poiss on tüdrukut puutunud siis peab temaga abielluma, kui nüüd poiss keeldub siis tüdruk võib minna musta nõia juurde ja nõuda poisi surma, sest poisi surmaga saab tema teiste silmis jälle puhtaks.
Ja seda needust valge nõid maha ei võta, küll võib poiss surmast pääseda kui tüdruku ää võtab.
Sealt on need needuste juured pärit, millega ilma kohtu ja õigusmõistmiseta juhiti inimeste käitumist.
Loodusrahvastel võib teadmine, et oled ära neetud mõne päevaga inimese tappa.
Mis puutub aga kohavaimudesse, siis osa neist on ära saadetavad osa ei ole.
Need kes on kõvasti seotud kohaga, kas sinna maetud või peale surma vampiirideks muutunud, elavad inimeste hirmudest, ei saa muidu lahti kui hävineb hoone või otsitakse üles kondid ja maetakse ümber, vanasti lähedastelt surnuaedadelt pärit vampiirdel löödi hauast vai läbi vastava papi pobina saatel.
Olen näinud igaõhtust vaimu majas kus käivad koos kristlased ja teised organisatsioonid ning vaimule see kõik ei mõju , aga kui tuleb õhtu kõik on majast lahkunud ja paar inimest veel majas siis ta tuleb, valgus muutub tuhmimaks, toas läheb külmaks kuigi võib olla oma 25 kraadi sooja ja teda ei hirmuta miski, tema tuli oma söögiportsu järgi, mida suurem hirm, seda magusam suutäis.
Ära saata ei saa, sest teda piinati ja tapeti sellesse majja, tema veri on kusagil seal keldrimullas ja see on side, millest ta ei lahku.
Ainuke võimalus mitte hirmu tunda. Kui juba näed ja oled hirmudes siis ei aita midagi sest juba hirm ise tõmbabki ligi ta ei saa lahkuda ju magustoidu juurest.
Aga noh, igivanal ajal ju maetigi esivanemate kondid lee alla, siis olid need vaimud elavatele abiks.
Vasta
#41
Tsitaat:Algselt postitas VironShaman
Eks see needuste värk ole alati äri olnud, kuigi vanas külaühiskonnas oli ta rohkem tavaõiguse atribuut, millega sunniti inimesi käituma tavasid arvestades.
Needust sai peale panna ainult neile, kes eksisid tavaõiguse, ehk kirjutamata seaduste vastu kogukonnas.
Venemaal on veel praegugi populaarsed valged ja mustad nõiad, ehk ühed panevad raha eest needusi peale ja teised võtavad raha eest needusi maha kui saavad.
Näiteks võib tuua lihtsa asja, katoliiklikus maailmas on reegel, et kui poiss on tüdrukut puutunud siis peab temaga abielluma, kui nüüd poiss keeldub siis tüdruk võib minna musta nõia juurde ja nõuda poisi surma, sest poisi surmaga saab tema teiste silmis jälle puhtaks.
Ja seda needust valge nõid maha ei võta, küll võib poiss surmast pääseda kui tüdruku ää võtab.
Sealt on need needuste juured pärit, millega ilma kohtu ja õigusmõistmiseta juhiti inimeste käitumist.
Loodusrahvastel võib teadmine, et oled ära neetud mõne päevaga inimese tappa.
Mis puutub aga kohavaimudesse, siis osa neist on ära saadetavad osa ei ole.
Need kes on kõvasti seotud kohaga, kas sinna maetud või peale surma vampiirideks muutunud, elavad inimeste hirmudest, ei saa muidu lahti kui hävineb hoone või otsitakse üles kondid ja maetakse ümber, vanasti lähedastelt surnuaedadelt pärit vampiirdel löödi hauast vai läbi vastava papi pobina saatel.
Olen näinud igaõhtust vaimu majas kus käivad koos kristlased ja teised organisatsioonid ning vaimule see kõik ei mõju , aga kui tuleb õhtu kõik on majast lahkunud ja paar inimest veel majas siis ta tuleb, valgus muutub tuhmimaks, toas läheb külmaks kuigi võib olla oma 25 kraadi sooja ja teda ei hirmuta miski, tema tuli oma söögiportsu järgi, mida suurem hirm, seda magusam suutäis.
Ära saata ei saa, sest teda piinati ja tapeti sellesse majja, tema veri on kusagil seal keldrimullas ja see on side, millest ta ei lahku.
Ainuke võimalus mitte hirmu tunda. Kui juba näed ja oled hirmudes siis ei aita midagi sest juba hirm ise tõmbabki ligi ta ei saa lahkuda ju magustoidu juurest.
Aga noh, igivanal ajal ju maetigi esivanemate kondid lee alla, siis olid need vaimud elavatele abiks.

mõned katoliiklased võivadki nõia juurde minna (eeskätt Ladina-Ameerika maades), aga katoliku kirik ise keelab rangelt nõidadega sahmimise!
Vasta
#42
Kuule Actress
kus kandis sa elad , me võiks tulla ja uurida seda natuke , vaadata mis toimub !
Vasta
#43
pritsi kiriku veega mind aitas
Vasta
#44
küsi talt mis ta tahab et sa talle teeks! korruta mõttes mida sa minust tahad ja usu mind sa saad oma vastuse ja sa teed talle selle teene ja ta jätab su sisse hingerahu ja vaikuse
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kuulsin oma nime normaalne 49 32,107 10-06-2016, 10:53
Viimane postitus: roberdd
  Kuulen kellegi teise juttu pealt, oma peas. Cessu 13 9,286 21-12-2014, 04:51
Viimane postitus: istrat
  Kummaline vilistamine kodus, palun abi. Krissukes 6 5,071 13-10-2014, 20:56
Viimane postitus: Krissukes
  Väikse lapse vaim kodus? Ann 17 10,510 02-01-2014, 23:14
Viimane postitus: Müstik
  Kodus kummitab cherry- 17 12,715 11-12-2013, 06:20
Viimane postitus: MarkoJ
  Kodus toimuvad kahtlased asjad. KittTheCat 6 5,053 11-12-2013, 04:21
Viimane postitus: MarkoJ
  Midagi on mu kodus väga valesti... InRager 6 5,053 04-04-2013, 16:53
Viimane postitus: Unetujahirmul1
  Vanavanemate kodus purunenud seinapilt keset tuba. ross 3 3,693 22-12-2012, 09:50
Viimane postitus: Sello733
  Mul on pilt Kohila mõisa kummitusest resr 53 21,129 12-07-2012, 18:13
Viimane postitus: Ibanezman
  Kodus kahtlane. KGK 20 7,045 03-07-2012, 21:19
Viimane postitus: Activity

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat