Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
poltergeist
#1
tere! sooviks teada, kas kuidagi on võimalik poltergeisti ära saata või midagi teha, et ta meid ei hirmutaks enam.
Lugu siis selline, et kolisime sõbrannaga ühte korterisse. Ime kombel saime selle väga hea hinnaga ning korter ise on ka superkena. Häiriv on see, et peale meie on siin korteris keegi veel. imelikke asju on siin juhtunud kolme nädala jooksul juba liiga palju. näiteks hakkas veekeetja aurama, kuigi se polnud tepslis, uksed käivad iseenesest kinni/lahti, enamus tehnika, mis meil eksisteerib on läbi põlenud, palju asju juhtub vannitoas( asjad kukuvad ning vesi hakkab kraanist jooksma.). Ükskord koju tulles tabas meid suur üllatus eest, nimelt kõik köögikapi uksed olid pärani lahti ning asjad, mis olid laua peal oli maas. Pidevalt kuuleme mingit veetilkumist ning sahinat. wc-s laseb keegi vett peale, kuigi me ise oleme üldse toas. peegli peale on tekkinud mingid imelikud kujutised. sellinne tunne on nagu keegi on sinna peale hinganud ning kritseldanud sinna midagi. tuled vilguvad just alati seal toas kus meie oleme. enamus asju toimub õhtul ning öösel. äkki keegi oskab aidata? mis me peaksime ette võtma?
Vasta
#2
Kirjuta see sama jutt vihjekanalile ja saada ära!
Loodetavasti saavad meie kummituskütid oma mõõteriistadega nüüd lõpuks ometi üle tüki aja midagi uurima minna!
Vasta
#3
Kõlab liiga ulme, et tõsi olla, kuid kes teab... Olete ühed julged naised, kui julgete veel edasi seal korteris ööbida. Juhul kui kogu jutt tõesti vastab tõele siis loodan südamest, et keegi jagab ka foorumlastega kuidas kummitusküttidel läks Smile Ehk on siis seekord küttidel rohkem õnne kui pealtnägijatel aastaid tagasi oli.
Vasta
#4
No siin võib suht julgelt pea panti panna,et tegu on välja mõeldud jutuga.Aga hea seegi,et selliseid jutte mõtlevad välja enam jaolt sellised, keda on kerge läbi ,,hammustada,,
Vasta
#5
kadi18! Kes teil seal üüri maksab? Kas poltergeist? Suhtuge "temasse" nagu lemmiklooma ja mitte mingil
juhul ei tohi lasta "loomakesel" ülbitseda! Lähtuge sellest, et "tema" kardab teid ja kui te kodus viibite, siis
peab valitsema KODURAHU ja kriips! Oma pahameelt igasuguste "olmeveidruste" suhtes avaldage kohe ja
kõvahäälselt, ... lisaks: kui "ta" möllab, siis võiks "ta" seda kuidagi kasulikult teha - viiks prügi välja v. kastaks
lilli! Ilma naljata!... kes teil seal perenaine on?
Vasta
#6
Tere! pole kaua kirjutanud, sest otsustasime siiski ära kolida. Kuulsime, et sinna korterisse kolisid kaks neiut ja kaks noort poissi. Mind huvitaks väga kuidas neil seal läheb. otsisime üles eelmised elanikud, kes seal korteris varem elasid. need olid kolm neiut ning ka nemad teadsid rääkida, et et seal kohe kindlasti on midagi toimumas. nemad pidasid seal korteris kaks kuud vastu ning kolisid ka välja. ka nemad väitsid, et midagi seal kindlasti on ning põhilised asjad toimusid neil vannitoas ja köögis. meie pidasime siis natuke üle kuu aja seal vastu. tahaks teada, kuidas seal uutel elanikel läheb.. võibolla mõni asi võis tõesti meie ettekujutluste vili olla, kuid siiski toimus seal palju selliseid asju, mida lihtsalt ei suuda loogiliselt lahti seletada. kui keegi oleks varem tulnud minule sellist juttu rääkima, siis ilmselt ei poleks ma ka ise seda uskunud kuid nüüd olen kindel, et siin ilmas on kõik võimalik.
Vasta
#7
Noore neiu tasakaalustamata naisväge peetakse jah üheks sagedasemaks poltergeistide põhjustajaks (edit: täpsemini katalüsaatoriks, mis muude tingimuste olemasolul poltergeisti vallandab), kuid geobioloogid on avaldanud arvamust, et lisaks sellele võib ka tugev geobioloogiline anomaalia sarnaseid nähtuseid põhjustada. Ilmselt võib põhjuseid olla teisigi (mingi muu kinnijäänud "energia", psühholoogilised pinged nt). Ja küllap võivad need põhjused ka kõik koos esineda, andes eriti intensiivse kolistaja.

Niipalju olen siiani kuulnud-lugenud-arusaanud sest asjast.

[Muudetud: 2-11-2010 Marina]
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Lugu Pealtnägijas: Risti tänava poltergeist rha 54 30,040 18-03-2022, 18:45
Viimane postitus: Mannu
  Poltergeist (?) Lasair 51 22,776 08-02-2013, 20:47
Viimane postitus: Ghaffa
  Poltergeist. SataNisT 1 3,576 23-10-2011, 16:40
Viimane postitus: Mannu
  poltergeist või kummitus mu tüdruku majas tiit212 6 5,799 07-04-2011, 20:06
Viimane postitus: Kizzu60
  Poltergeist unes? Elis15 4 4,869 17-03-2011, 18:36
Viimane postitus: Maavalgus

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat