Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tähestiku vaimud?
#1
Olime kolmekesti sõbranna juures ja siis me tahtsime yhte mängu proovida.Kirjutasime valge paberi peale tähestikku A-Y.Panime paberinurkadesse kaks küünalt ja lehe alla kirjutasime selle inimese ees ja perekonnanime ja sulgudesse tema vanuse.Klaasi panime S tähe peale.Kõik panid enda yhe sõrme klaasi serva peale ja siis ma kysisin et kui ta on seal siis ta kirjutaks(ehk siis liikutaks klaasi tähtede peal)oma nime. Midagi ei juhtunud aga ma tundsin et ta oli terve selle aja mu selja taga.Siis proovisime teistmoodi et kysisime seda kysimust niimodi et liigutasime klaasi tähtede pealt ning siis panime selle tagasi S tähe peale.Natuke aega läks mööda ja ta hakkas S tähejuures edasi tagasi liikuma keikide käed olid paigal aga õrnalt liikus ja kõikidel olid silmad kinni ning nad tundsid kuidas isegi küünla leek läks suuremaks.

Kas keegi on seda veel proovind?
Vasta
#2
Pole proovind. kuid olen tähele pannud küll mõningatel juhtudel, et küünlaleek on kuidagi tavatult suur mõne sessiooni ajal. kui sa oleksid nii kena ja paneksid mulle U2U-sse või siia täpne kirjeldus, et kuidas see käima peaks, siis saab ka proovitud ja äkki natuke valgust sellele teemale antud
Vasta
#3
Kirjutad paberipeale tähestikku A-Y vasakusse lehe nurka paned kyynla ja paremasse ka.Siis kirjutad lehe alla inimese nime ja perekonnanime(peab olema surnud) ja sulgudesse tema vanuse.Siis panete klaasi vei midagi taolist umbes lehe keskele ja igaüks paneb siis oma sõrme klaasi serva peale.Siis lasub üks kolm korda tema nime.Ja siis hakkate kysima kysimust liikudes paberilehel tähtedel ja ütlete selle tähe kõvasti.Ja kui on kysitud panete selle uuesti keskele ning panete silmad kinni ja kui liikuma hakkab teete silmad lahti.


Mõnusat proovimist teile loodan et teil õnnestub see!
Vasta
#4
Et asi täpselt* selge oleks

Tsitaat:Algselt postitas: devil112
Siis kirjutad lehe alla inimese nime ja perekonnanime(peab olema surnud)
Lehe alla - see tähendab, et lehe alumisse serva tähestiku alla? Mitte lehe alumisele poolele, mis vastu lauda jääb?

Tsitaat:sulgudesse tema vanuse.
Kas vanuse katse tegemise hetkel või inimese surmahetkel, st kui vanaks ta elas?

Tsitaat:Ja siis hakkate kysima kysimust liikudes paberilehel tähtedel ja ütlete selle tähe kõvasti.
Saan ma õieti aru, et nendest tähtedest siis peabki see küsimus moodustuma?

Ja veel: kas on mingeid piiranguid katses osalejate arvule? Üksinda on vist raske hakkama saada sel lihtsal põhjusel, et klaasi saab näpu abil küll suht hõlpsasti lükata, tõmmata aga on suht keeruline. Seega oleks vist hea, kui katses osalejaid vähemasti kolm (koos pole ka vast nii hirmus :o). Liiga palju inimesi, teisalt, ei mahu jälle lihtsalt ligi.

* eks sellega ole nagu paljude muudegi asjadega: kui sa täpselt tead, kuidas asi toimib, siis võid lubada endale ka mõningast kõrvalekaldumist instruktsioonidest, kui aga ei tea, siis on parem instruktsioone täpselt järgida.
Vasta
#5
olen proovinud. selle juhise järgi. ei tulnd välja Sad
Vasta
#6
Aga mis selle põhimõte on ?! See oleks ju naq sellele surnud inimesele midagi halba tegema vms Sad .
Vasta
#7
Tegelikult ma ei soovita seda ültse proovida sest see vaim kes su selja taga on võib sinna jääda kah....Ja see must maagia naq ültse ei ole väga kasulik mängimiseks ,kui sa seda ikka väga hästi ei tunne ....see on OHTLIK
Vasta
#8
Tsitaat:Algselt postitas: inxuke
Aga mis selle põhimõte on ?! See oleks ju naq sellele surnud inimesele midagi halba tegema vms Sad .

Ei, see ei ole surnud inimesele halba tegemine. Kui tead, mida teed, võid sa hoopis vaimule väga palju head teha ja tasandite vahelt ära päästa.

Tsitaat:Algselt postitas: martin65
Tegelikult ma ei soovita seda ültse proovida sest see vaim kes su selja taga on võib sinna jääda kah....Ja see must maagia naq ültse ei ole väga kasulik mängimiseks ,kui sa seda ikka väga hästi ei tunne ....see on OHTLIK

Jah, vaimude väljakutsumine võib lõppeda halvasti, seda on siin foorumis igalpool pidevalt öeldud ja ma olen kindel, et öeldakse ka edaspidi. Minu teada vaimude väljakutsumine ei ole absoluutselt seotud musta maagiaga.
Vasta
#9
ma olen proovinud nõelaga, tuli välj aet vaimu nimi oli Garrhy. Natuke imelik nimi küll...
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Vaimud, tondid ja kummitused birdy 20 15,680 18-11-2023, 16:49
Viimane postitus: Maario
  Maantee vaimud/kummitused n6iakissa 56 40,934 08-02-2016, 10:11
Viimane postitus: Addy
  Vaimud? Pirx 7 6,007 21-01-2014, 09:44
Viimane postitus: Pirx
  Kivi sees vaimud /////ALPINE 32 14,425 06-10-2013, 12:43
Viimane postitus: jonnipunn
  Vaimud käivad peal Riana 25 11,475 29-04-2012, 15:21
Viimane postitus: ekacariya
  Kahtlane: vaimud kodus?! vainka 10 8,245 03-07-2011, 18:11
Viimane postitus: vainka
  Vaimud ahistavad öösel! -In-The-Ghost- 15 10,544 25-03-2011, 23:16
Viimane postitus: hulkuv hing
  Surnuaias. Kas vaimud suudavad elektriga jamada? PsycheVioleta 16 7,030 21-11-2010, 16:00
Viimane postitus: ekke721
  Vaimud kodudes Hallucigenia 3 3,448 18-06-2008, 09:04
Viimane postitus: kuitz
  Kas mitte-väga vanas majas võivad olla vaimud vms ? Gerxx. 12 7,081 29-12-2007, 14:37
Viimane postitus: resr

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat