Teema hinnang:
  • 1Hääli - 2 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vaimud ahistavad öösel!
#1
Mul oli selline juhtum!!!
Olin üksi kodus. Hakkasin magama minema, kui kuulsin, et keegi tuli uksest sisse, või tegi ukse lahti. Igaljuhul sisse ei tulnud kedagi. Siis ei tundunud mulle midagi imelikku. Läksin voodisse ja panin tule kustu. Olin juba uinunud, kui tundsin, et keegi on mu peal. Ma tegin sil ad lahti aga ei näinud kedagi. Uinusin uuesti, kuid siis tundsin, et keegi hõõrub mu peal.. ikka ei olnud kedagi. Järsku ei saanud ma enam liigutada, keegi nagu hoidis mind kinni. Igaljuhul, hommikul olin ma tekiall alasti.

Mida te asjast arvate???
Vasta
#2
Mul on samamoodi olnud...enne magamajäämist kuulen, et uks läheb lahti, vaatan, kedagi ei tule. Natukese aja pärast tunnen, et keegi hüppab mulle selja peale ja vaatan, oi, kass.

Muudetud: 21-3-08 kell 17:16:55 Thug
Vasta
#3
Asjaolu, et saa olid enne riietega ja hommikul alasti, samuti kippus ta sulle kallale, eriti veel seksuaalselt, viitab vastassoost pedofiiliakalduvusega poltergeistile. Kui kaua on vastav juhtum kestnud? Hea soovitus oleks kedagi sinna kutsuda, kes vaimu minema ajab, mõni sensitiiv võibolla. Vist on veel midagi vaja teha, kuid mul ei tule meelde.
[OT:] Minu kassil meeldib mind pool kuus üles ajada, rünnates küüntega mu jalgu. Siis küsib süüa, kuigi kausis on veel kassikonservi ja krõbinaid.[OT/end:]
Vasta
#4
Vanasti oli olemas sellised mõisted kui succubus ja incubus. Neil just selline komme. Siin kasutaja "resr" märkis ära, et "samuti kippus ta sulle kallale, eriti veel seksuaalselt, viitab vastassoost pedofiiliakalduvusega poltergeistile" kuid tasub meenutada, et üldjuhul sellised elukad ei huvitu soost. Neile on oluline seksuaalne energia mitte sugu. Suhteliselt tugevaim on see just sellises puberteedi eas ning seda need vaim olendid ära kasutavad. Eesti rahva (ja mitte ianult) ennemuistsetes juttudes on sellist teemat korduvalt käsitletud seega midagi uut ja erilist ei ole.

Ei ole küll kuulnud uuringutest antud teemal kuid kui vaadates spektri mõlemasse otsa siis arvan, et on tegu kas vaim olenditest energiavampiiridega või väljaelamata seksuaalsuse ilmingutega mis manifesteerivad ennast selliselt. Loomulikult ei arva, et seal võib ka midagi muud olla. Endise "mendina" pakun välja ka ka eriliselt "maise" seletuse mis ei ole mitte pastakast imetud vaid ka päris elus juhtunud ning asub miilitsa arhiivis.

Lugu ise järgmine - võõrasisal oli kenakene selline kasutütar. Just sellises parajas eas. Kuna mees oli tegelneud keemiaga siis segas t akokku mingi kompoti (narkootilise toimega) ning manustas seda tüdrukule õhtuti. Kui ema oli kodus sai ka tema oma jao (magas kui pai laps ning andis mehele "raudse" alibi) ning mees käis siis seksimas öösiti tüdrukuga. Kuigi mees omast arust kasutas "meetmeid" siis jäi tüdruk lõpuks ikkagi rasedaks ning asi tuli välja.

Seega variante on mitmeid. Vasturohuks pakun esialgu kerget uurimist kas toas on ikka ainult sina ning vaata ringi KES on sinu ümber...
Vasta
#5
Mul juhtus täna öösel taoline juhtum. Kella ühest läksin magama, sest silmad juba vajusid arvuti ees kinni. Nii kui pikali sain heidetud ja silmad kinni pandud ei saanud ma enam liigutada. Selline raske tunne oli, et keegi hoiab kinni. Eriti raske oli hingata ja üles ärgata ei saanud. Siis hakkasin erinevaid helisid hästi kõvasti ja selgesti kuulma. Kui olin sellises seisundis umbes poolteist tundi (mis tundus tegelikult igavikuna) sain üles ärgatud. Pool tundi istusin ja vaatasin enda ette, mõeldes, et mis see küll oli. Samas kui hakkasin magama jääma kõvenesid jälle teatud hääled ja ma hakkasin tundma, et ei saa liigutada. Kuidagi sain üles ja loivasin ruttu teise tuppa magama. Hommikul tõustes olin rampväsinud.
Vasta
#6
Anzie- see oli mingi äkkiline energiakadu sinu hingest...st mingi kurivaim tungis su hinge kallale ja hakkas imama energiat.See taastub mõne aja pärastBlehMul ise juhtunud samammoodi.
Vasta
#7
Tsitaat:Algselt postitas: atlantic456
Anzie- see oli mingi äkkiline energiakadu sinu hingest...st mingi kurivaim tungis su hinge kallale ja hakkas imama energiat.See taastub mõne aja pärastBlehMul ise juhtunud samammoodi.
Samas olen kuulnud luupainajast, keda/mida võib tekitada isegi elus inimene kel midagi inimese vastu on, kelle juures luupainaja käima hakkab...
Vasta
#8
Tsitaat:Algselt postitas: Anzie
Tsitaat:Algselt postitas: atlantic456
Anzie- see oli mingi äkkiline energiakadu sinu hingest...st mingi kurivaim tungis su hinge kallale ja hakkas imama energiat.See taastub mõne aja pärastBlehMul ise juhtunud samammoodi.
Samas olen kuulnud luupainajast, keda/mida võib tekitada isegi elus inimene kel midagi inimese vastu on, kelle juures luupainaja käima hakkab...

täitsa võimalik.aga luupainajad ei ima energiat.inimese tekitatud vähemalt.
Vasta
#9
Tsitaat:Algselt postitas: Anzie
Mul juhtus täna öösel taoline juhtum. Kella ühest läksin magama, sest silmad juba vajusid arvuti ees kinni. Nii kui pikali sain heidetud ja silmad kinni pandud ei saanud ma enam liigutada. Selline raske tunne oli, et keegi hoiab kinni. Eriti raske oli hingata ja üles ärgata ei saanud. Siis hakkasin erinevaid helisid hästi kõvasti ja selgesti kuulma. Kui olin sellises seisundis umbes poolteist tundi (mis tundus tegelikult igavikuna) sain üles ärgatud. Pool tundi istusin ja vaatasin enda ette, mõeldes, et mis see küll oli. Samas kui hakkasin magama jääma kõvenesid jälle teatud hääled ja ma hakkasin tundma, et ei saa liigutada. Kuidagi sain üles ja loivasin ruttu teise tuppa magama. Hommikul tõustes olin rampväsinud.
Aga äkki polnudki see seotud vaimudega vaid äkki käisid tulnukad või siis olid sa lihtsalt nii väsinud, et jõud läks ära.
Vasta
#10
Tsitaat:Algselt postitas: Anzie
Mul juhtus täna öösel taoline juhtum. Kella ühest läksin magama, sest silmad juba vajusid arvuti ees kinni. Nii kui pikali sain heidetud ja silmad kinni pandud ei saanud ma enam liigutada. Selline raske tunne oli, et keegi hoiab kinni. Eriti raske oli hingata ja üles ärgata ei saanud. Siis hakkasin erinevaid helisid hästi kõvasti ja selgesti kuulma. Kui olin sellises seisundis umbes poolteist tundi (mis tundus tegelikult igavikuna) sain üles ärgatud. Pool tundi istusin ja vaatasin enda ette, mõeldes, et mis see küll oli. Samas kui hakkasin magama jääma kõvenesid jälle teatud hääled ja ma hakkasin tundma, et ei saa liigutada. Kuidagi sain üles ja loivasin ruttu teise tuppa magama. Hommikul tõustes olin rampväsinud.
Sugulasel oli noorena selline häda. Tõsised unehäired, ärkas öösiti nuttes valjude häälte peale üles, teinekord ei saanud nende pärast üldse magada. Neuroloogi juurest sai abi.

Muudetud: 21-8-08 kell 06:16:59 Eistr
Vasta
#11
Minu kirjutatud olukord on juhtunud ainult ühe korra ja see polnud une häire. Selgelt mäletan seda siiamaani, kuidas nagu keegi oleks kinni hoidnud mind. Igatahes oli see väga kummaline ja imelik juhtumus.
Vasta
#12
Noo ma arvan, et kohe ei pea olema pedofiilia, kui vaim "kabistab"......see, et vaimud liiguvad lampi vahest,mittevisuaalselt(uksed lähevad lahti, trepil keegi kõnnib) on suht tavaline ... kui keegi ringi laseb nii, jookse diktofoni poole wink. Kui mingi vaim mind kabistama tuleks, siis teeks sama...äkki tahab tead midagi öelda.
Vasta
#13
to : Resr
Minu kass samamoodi teeb,ründab jalgu ja see on niiiii vastik !!! ss tahab süüa ja kaasikonserv ning mõned krõbinadki kausis.See kabistav vaim ikka õudne küll,kuid pole kuulnud,et vaimud ka seksivad :O
Vasta
#14
aga mis sul seljas oli ja kus need riided hommikul olid ja kas sul on see asi olnud ühe või mitu korda
Vasta
#15
Palun aidake, mul on juba hirm selle ees, täna 24.märtsil 2011 öösel. Muutus mu tüdruk kuidagi kahtlaseks enne seda seda oli kõik hästi, vaatasime üht filmi, kui see läbi sai siis ta äkki vajus ära nagu lambist. Ma küsisin et mis viga on ja ta ei vastand mulle lihtsalt jäi sekundi pealt magama siis ma tõstsin ta püsti aga tal silmad kinni ja ikka ei vasta. Vaatasime suures toas tv-d ja ütlesin et lähme magama ära , kuna tal ema kodus ei olnud pidime minema tema õdede juurde magama et neid valvata õed on poolteist aastat vanad. Nii lõpuks ma rääkisin kõva häälega raputasin teda et ta teadvusele tuleks. Mitte mingi asi mõjunud. Siis ma üritasin teda tõsta aga ta oli nagu sült , tõstsin ta istukile ja ta ei avanud oma silmi lõpuks ma röökisin siis tegi silmad lahti ma ütlesin et lähme teise tuppa ära ja siis ta sosistas mulle ,, me võime siin ka olla''. kuigi jamh, ma ei viitsi enam pikemalt seletada aga ta ei mäleta mitte midagi ja hetkel tomius just sama asi kus ma pidin ta silmad avama. Mina ise arvan et selle maja kummitus v vaim kes siin on et tema on mu tüdruku kehas , sest ta ei suuda isegi rääkida ta meenutab mulle seda filmi paranormal aktivit 1. osa kus naine ei tahtnud enam majast ära minna vms. Olen hirmul... palun aidake
Vasta
#16
(24-03-2011, 13:11 )dudeley15 Kirjutas: Palun aidake, mul on juba hirm selle ees, täna 24.märtsil 2011 öösel. Muutus mu tüdruk kuidagi kahtlaseks enne seda seda oli kõik hästi, vaatasime üht filmi, kui see läbi sai siis ta äkki vajus ära nagu lambist. Ma küsisin et mis viga on ja ta ei vastand mulle lihtsalt jäi sekundi pealt magama siis ma tõstsin ta püsti aga tal silmad kinni ja ikka ei vasta. Vaatasime suures toas tv-d ja ütlesin et lähme magama ära , kuna tal ema kodus ei olnud pidime minema tema õdede juurde magama et neid valvata õed on poolteist aastat vanad. Nii lõpuks ma rääkisin kõva häälega raputasin teda et ta teadvusele tuleks. Mitte mingi asi mõjunud. Siis ma üritasin teda tõsta aga ta oli nagu sült , tõstsin ta istukile ja ta ei avanud oma silmi lõpuks ma röökisin siis tegi silmad lahti ma ütlesin et lähme teise tuppa ära ja siis ta sosistas mulle ,, me võime siin ka olla''. kuigi jamh, ma ei viitsi enam pikemalt seletada aga ta ei mäleta mitte midagi ja hetkel tomius just sama asi kus ma pidin ta silmad avama. Mina ise arvan et selle maja kummitus v vaim kes siin on et tema on mu tüdruku kehas , sest ta ei suuda isegi rääkida ta meenutab mulle seda filmi paranormal aktivit 1. osa kus naine ei tahtnud enam majast ära minna vms. Olen hirmul... palun aidake

Ilmselt neiul tekkis "isu" ja ta üritas sulle märku anda, et sa saad mehe eest väljas olla. Osad naisterahvad käituvad nii, kui neil hormoon keema hakkab. Ning ses osas on naised väga osavad näitlejad.

Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Vaimud, tondid ja kummitused birdy 20 15,680 18-11-2023, 16:49
Viimane postitus: Maario
  Maantee vaimud/kummitused n6iakissa 56 40,934 08-02-2016, 10:11
Viimane postitus: Addy
  Vaimud? Pirx 7 6,007 21-01-2014, 09:44
Viimane postitus: Pirx
  Kivi sees vaimud /////ALPINE 32 14,425 06-10-2013, 12:43
Viimane postitus: jonnipunn
  Vaimud käivad peal Riana 25 11,475 29-04-2012, 15:21
Viimane postitus: ekacariya
  Öösel keegi köögis vaaritab..?! Elis15 6 3,483 19-11-2011, 13:37
Viimane postitus: MarmorDraakon
  Nutmine ja kriipimine öösel väljas MiisukeKiisuke 8 5,230 12-07-2011, 22:53
Viimane postitus: hulkuv hing
  Kahtlane: vaimud kodus?! vainka 10 8,245 03-07-2011, 18:11
Viimane postitus: vainka
  Surnuaias. Kas vaimud suudavad elektriga jamada? PsycheVioleta 16 7,030 21-11-2010, 16:00
Viimane postitus: ekke721
  Midagi väga kahtlast justus öösel. saepuru 1 2,847 09-11-2009, 10:10
Viimane postitus: Ares

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat