•  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 100
  • 101
  • 102(current)
  • 103
  • 104
  • ...
  • 106
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Koroonaviirus, osa 4. Vaktsineerimine. 2021.02.05
(28-10-2021, 08:47 )skip128 Kirjutas:
(27-10-2021, 22:49 )xcad Kirjutas: https://www.facebook.com/hannes.kalamae/...0797533048
Riias sõidvad tühjad kiirabi autod sireenidega, et paanikat hoida tasemel.

See on antivakserite paranoia ekstratase juba. Kas kiirabi peaks auto koroonahaigeid täis laadima enne kui uuele haigele järele läheb?
Tüüpilise vaktsineeritu mõttelaadBleh Itaalias 1-e lainega linna peatänaval sõitis sõjaväe kolonn kus lahtistel veoautodel olid kirstud. ilma tuledeta vaikselt ja HIRMUÄRATAVALT. Sõideti linnast välja rivistuti ümber ja uuesti....et ikka rohkem muljet jätta. Nii isegi 5x. Riias sama lugu, märgiline, et TÜHJALT ja huilates. Egas muidu mõju pole.Ph34r2 Seda, et tühjalt kirjutasid meedikud mitte need kes aknast jälgisid. Kurjamite psühholoogia ei mõju ja oleks õige neid kiirabisid molotovi kokteilidega tervitada. Seal sees ju puha vaxikust personal ja need juba inimlikkusest üpris kaugelBleh Ehk surm on patu palgaksBleh
(28-10-2021, 09:39 )xcad Kirjutas:
(28-10-2021, 08:47 )skip128 Kirjutas:
(27-10-2021, 22:49 )xcad Kirjutas: https://www.facebook.com/hannes.kalamae/...0797533048
Riias sõidvad tühjad kiirabi autod sireenidega, et paanikat hoida tasemel.

See on antivakserite paranoia ekstratase juba. Kas kiirabi peaks auto koroonahaigeid täis laadima enne kui uuele haigele järele läheb?
Tüüpilise vaktsineeritu mõttelaadBleh Itaalias 1-e lainega linna peatänaval sõitis sõjaväe kolonn kus lahtistel veoautodel olid kirstud. ilma tuledeta vaikselt ja HIRMUÄRATAVALT. Sõideti linnast välja rivistuti ümber ja uuesti....et ikka rohkem muljet jätta. Nii isegi 5x. Riias sama lugu, märgiline, et TÜHJALT ja huilates. Egas muidu mõju pole.Ph34r2 Seda, et tühjalt kirjutasid meedikud mitte need kes aknast jälgisid. Kurjamite psühholoogia ei mõju ja oleks õige neid kiirabisid molotovi kokteilidega tervitada. Seal sees ju puha vaxikust personal ja need juba inimlikkusest üpris kaugelBleh Ehk surm on patu palgaksBleh

Ühtlasi on päris selge, et paranoiat ei pea üldse Riiga ega ka mujale kaugemale otsima minema, seda leiab siit foorumist ka ohtralt.

Nalja saab Laugh.
Teate ikka, et kui TÜHI kiirabi patsiendile järgi sõidab, siis on tal õigus sireene kasutada?
(28-10-2021, 09:51 )robot Kirjutas: Nalja saab Laugh.
Teate ikka, et kui TÜHI kiirabi patsiendile järgi sõidab, siis on tal õigus sireene kasutada?
Ja sõita nii ringi ilma kedagi peale võtmata? Järsku liigne kütuse limiit, et vaja ära kulutada? See ei ole patsiendi järgi sõit, samuti nagu sõjaväe kolonn kirstudega. See on puhas psühholoogiline mõjutamine. TV ja raadio igal täistunnil "teatavad" palju nakatus, palju haiglas ja palju kõngend. Miks ei teadata südame veresoonkonna ja vähi surmasid? ja muid surmasid? Võiks kohe tundide viisi surnute arvu ja exeli tabeleid tsiteerida? Ka kõige lollim peaks lõpuks aru saama, et see on hirmutamine ja see on kõikjal. Ja põhjus on lihtne: tekitada stressi, stress aga nõrgestab veelgi immuunsüsteemiBleh ja peavool nõretab koroona pisarakiskujatest ja antivakserite kirumisest. Et just nemad on süüdi miks vaxikud haigestuvad ja kärvavad! Nüüd inimesed nakatavad vaxikuid? Absurd kuubis, sest vaxikud ise nakatavad endid ja vaktsiinid ei toimi. Ja jutt, et "põeb kergemalt" on vanaema muinasjutt hällilapsele. Vaxik põeb kordades raskemalt ja kärvab kordades kergemini......sest ta immuunsüsteem hävineb iga päevaga.
Poleks massiliselt vaktsineeritud oleks koroona ammu möödunud. Juba ~70% on antikehad ja ainult vaktsineeeritud veel hoiavad seda nakatumist. Iisraeli ja mongoolia näited kas need ei anna vastust? Nüüd muidugi kiiresti 3 ja 4 doos, et asi saada "kontrolli alla" ehk uus suurem nakatumiste ja surmade laine, et...... saaks 5,6,7 "tõhustusdoosi" rakendada. Just seetõttu ja ainult seetõttu saavad vaxikud vabalt käia levitades haigusi. Neile piirangud ju ei kehti ja ongi vaja viirust levitada, et jälle piiranguid rakendada. Suletud ring ja enne valitsuse vahetumist midagi ei muutu.....kui ainult rahvas otsa ei lõppe! 900 tuhandeline rahvaarv 2025a on esialgne plaan, aga see tuleb ületada ja juba on juttu 500st tuhandest. Huvitav kuhu need 800tuhat küll pannakse?
https://minuaeg.com/marilyn-kerro-oudne-...vlnRIFyqBM
Isegi nõid kerro ütleb, et siin statistikaga midagi ei klapi ja asjad on salastatud. Aga polegi vaja selgeltnägemist vaid piisab 6 klassi külakooli ja talupoja tarkusest.
(28-10-2021, 10:27 )vasamasa Kirjutas:
(28-10-2021, 10:02 )xcad Kirjutas: Vaxik põeb kordades raskemalt ja kärvab kordades kergemini......sest ta immuunsüsteem hävineb iga päevaga.
Millegipärast Lätis tappis just coroona ühe antiaktivisti ja teine on haiglas samast parteist. Mõlemad hooplesid oma heast immuunsusest ja et milleks vaktsineerida, meil on hea tervis.

Oi, neid juhtumeid on õige mitmeid olnud, kus need kõikse suuremad antivakseritest kisajad koroonasse surid. Peaks üles otsima.
(28-10-2021, 10:39 )skip128 Kirjutas:
(28-10-2021, 10:27 )vasamasa Kirjutas:
(28-10-2021, 10:02 )xcad Kirjutas: Vaxik põeb kordades raskemalt ja kärvab kordades kergemini......sest ta immuunsüsteem hävineb iga päevaga.
Millegipärast Lätis tappis just coroona ühe antiaktivisti ja teine on haiglas samast parteist. Mõlemad hooplesid oma heast immuunsusest ja et milleks vaktsineerida, meil on hea tervis.

Oi, neid juhtumeid on õige mitmeid olnud, kus need kõikse suuremad antivakseritest kisajad koroonasse surid. Peaks üles otsima.

Huvitav, et vandenõuteoreetikud veel ei kisa, et neid aktiviste tegelt mürgitatakse surnuks.Smile1
Singer Vingeri pooled bändiliikmed on koroonas.
Ta tõdeb fännidele, et ärge muretsege - nad on kõik vaktsineeritud ja siiani on sümptomid kerged. "Olge ise terved ja näeme varsti," soovib ta inimestele.


Mis paneb mõtlema, et kui kergesti pandi rahvas uskuma, et kui sa teed vaxid ära, siis põed kergemalt. Tegelikkuses poleks nad võib-olla üldse haigeks jäänud või põdenud ilma sümptomiteta. Aga ega keegi ju ei taha tunnistada, et neid on lolliks tehtud ja seega nõustutakse iga tobedusega, mida ravimitööstuse müügimehed "välja pakuvad"....
Minu tänahommikused ketserlikud antivaxxeri mõtted.

Äkki siis lõpuks seadustaks eestis eutanaasia.
Kui ma tunnen, õnne (sain järjekorras vaktsineeritud kaaskodanikust ette) või õnnetuse tõttu haiglasse sattununa, et ma ikka enam elada ei taha, piin on liiga suur, või et siis vaktsineeritud kaastundlike kaaskodanike arvates ei vääri ravi, sest see maksab liiga palju, siis äkki mu tahteavalduse peale saaks riigile raha kokku hoides ilma pikalt piinlemata siit ilmast minema.
Ülitabav kokkuvõte Juku-Kalle Raidilt.
https://elu24.postimees.ee/7372137/juku-...1615217773
(28-10-2021, 11:47 )lumm Kirjutas: Minu tänahommikused ketserlikud antivaxxeri mõtted.

Äkki siis lõpuks seadustaks eestis eutanaasia.
Kui ma tunnen, õnne (sain järjekorras vaktsineeritud kaaskodanikust ette) või õnnetuse tõttu haiglasse sattununa, et ma ikka enam elada ei taha, piin on liiga suur, või et siis vaktsineeritud kaastundlike kaaskodanike arvates ei vääri ravi, sest see maksab liiga palju, siis äkki mu tahteavalduse peale saaks riigile raha kokku hoides ilma pikalt piinlemata siit ilmast minema.
Kõik oleneb inimelu hinnast? Kui pirukas või jäätis ehk 0,6EUR? Haigekassa üle 30000EUR ravi ei finantseeri, ehk liiga kallis. Koroona alla on pandud ~2000000000EUR. Lihtne tehing ja vastus on 66666,6666666 inimest saanuks ravidaSickSick OK, see on juhus.....ma mõtlen numbritBleh
Ainuke bloger kes peale oma riigi on kursis ka maailma telgitagustes toimuvaga on Oleg Nasobin: kunsti kollektsionäär, keskaegse kunsti ekspert ja multimiljonär. See, et nii palju inimesi läks õnge oli isegi kurjamitele suureks üllatuseks! Gatesi omaegne jutt kus vaktsiinidega soovis maailma elanikkonda vähendada 10-15% oligi esialgne plaan! Ehk vaktsineerituid max.25% elanikkonnast aga lolle oli rohkem ja juudid on iisraelis varsti 95% vaxitud! Ja plaanid muutusid, nüüd juba ainult USA-s 70% elanikkonda vähendada. Kui ta räägib vaktsiinist siis arusaamatu sõna "šmurdjak", olgugi, et vene keel eriti kõnes on ligilähedane eesti keelega ei oska sellele õiget vastet leida. Ja veel: prantsusmaal kus ~200 politseinikku said korralikult peksa ja on haiglas rahvas osad õigused sai tagasi! Kuni 2012a oli näha kriisidel tsentraalset juhtimist mis nüüd nagu puudub. Väidab, et isegi kurjamite hulgas on lahkhelid ehk osad ei toeta seda kõike kartes......ka oma elu pärast. Maailma rahanduse tipp ja vatikan pidid olema inimkonna väliste jõudude käes ja sealt see alguse saigi. Nüüd ka need riigid mis oleks hullusele vastu olnud on end diskrediteerinud ja tagasiteed pole. Kuriteod on liiga suured ja inimsuse vastased. Oleg teeb oma kollektsiooni alusel uue krypto ja loodab sellega kriisist väljuida. Inimestele aga ütleb, et rahulike demostratsioonide aeg on möödas. Nüüd tuleb vastased käsile võtta, näiteks politsei. Oht aga peitub selles, et vaxitud on tulevikus manipuleeritavad ja inimkond võib end ise ära tappa......mida aga soovitaksegi! Mida rohkem vaktsineerituid seda suuremad piirangud ja hullemad haiguspuhangud. Ehk inimkond on arguses ja mugavuses neelanud surmava mürgiga sööda mis on lisaks õngekonksu otsas.ShockShockShockShock
Olukord on kordades hullem kui hetkel paistab, sest enamus vaxikuid on veel ärkamata, lootes "vaktsiinile" mis "päästab" ja aitab "kergemalt läbi põdeda". Just seetõttu on politseid ja armee kõik vaxikud kes alluvad tulevikus juhtimisele. Sombi apokalypsis on täiesti võimalik aga mitte selline kui õudusfilmides.
.....
Minu kommentaar. Kõike seda aluseks võttes on selge miks selline kiirustamine. Aega ei ole! Vaja nii palju kui veel jõuab inimesi vaxida ja eks tulevikus paistab mis saab! Seetõttu komandi tunnid, töölt vallandamised ja muud ekstraordinaarsed surveabinõud. Ja hirmutamine küll TV ja raadio, lätis ka muud vahendid, isegi kiirabi sireenid. Valetestid ehk ebareaalsed tulemused just koguselises väljenduses PCR testidel. Väidetakse, et sellist kogust üle 10000-e ei suudeta testida ehk pannakse umbes ja kas isegi testiti või võeti arv laest? Kui see ei ole hübriidsõda mis see siis on?SickSick
https://www.youtube.com/watch?v=XWABnthDiFA
Rahustav video, kus ja millal? 28.10 laste vabastamine? Aga covid? Lambukesi ikka tuleb rahustada, eriti enne tapamaja treppi. Kui aga tõsi siis esmajärjekorras tuleb eestis peavoolu kurjamid oksa tõmmata! Jutt on ilus aga tõde siin eriti pole.
https://mvlehti.net/2021/10/27/usn-sensu...adystopia/
Salaliidu teooriad...suomeksi.
(28-10-2021, 12:50 )xcad Kirjutas: Salaliidu teooriad...

Kuule, xcad, ehk sa kuulaks seda ka vahelduseks:
https://elu24.postimees.ee/7364236/arst-...1615217773
(28-10-2021, 13:42 )Neekerin Pillu Kirjutas: Venemaal koolis lastele õpetatakse et ainus tõhus vaktsiin Covidi vastu on AK47 Laugh
Ja "haiguste ravi" on tõestatud! Kui ka see ei ravi on asjad väga kurjasti!ShockShock
https://elu24.postimees.ee/7364236/arst-...1615217773
Kui juba postimehega tegu siis on ette arvata,et ikka "õlad alla" ja sutsud sisse. Ainult suts päästab! Ühtegi muud alternatiivi ei ole, kõik muud on kordades ohtlikumad variandid. Ja 3-as "päästab". Kui ei päästa siis on vaja 4-ndat! Ja kuulake jollerdist ja meritsat & popovi, nemad ju "teavad". Kõik see on isegi saadet kuulmata ette teada.
https://www.youtube.com/watch?v=j0JF8DD_m68
Ja venemaal juba unistatakse "sortiride" distantsest puhastusest. Kas putja õpetas või ise mõtlesid tehnoloogia? See ja muud on koroonavaxist tingitud hulluse ilmingud. Enam ei saa millegi üle imestada.
https://www.youtube.com/watch?v=7abhwFzR3XY
Elu USA-s. Enam ei saa millegi üle imestada.....võimalik vaid USA-s

Vaktsiinivastased kutsuvad üles haiglatesse tungima. Haiglad: oleme provokatsioonideks valmis .
https://epl.delfi.ee/artikkel/94988661/v...eks-valmis
Kas siit ka keegi läheb ?Laugh
(28-10-2021, 14:19 )vasamasa Kirjutas: Vaktsiinivastased kutsuvad üles haiglatesse tungima. Haiglad: oleme provokatsioonideks valmis .
https://epl.delfi.ee/artikkel/94988661/v...eks-valmis
Kas siit ka keegi läheb ?Laugh

Tegelikult päris hea variant, kuidas nad haiglatesse appi saada.

xcad, sulle meeldib Läti olukorrale viidata, Riia Idahaiglas on lausa 20 uut voodikohta kiirabiautode garaaži loodud. Kas pole imeline perspektiiv?
https://www.delfi.ee/artikkel/94989655/r...iilne-morg
(28-10-2021, 14:19 )vasamasa Kirjutas: Vaktsiinivastased kutsuvad üles haiglatesse tungima. Haiglad: oleme provokatsioonideks valmis .
https://epl.delfi.ee/artikkel/94988661/v...eks-valmis
Kas siit ka keegi läheb ?Laugh

On su küsimus uudishimu või provokatsioon?
Isiklikult arvan, et see asi lõhnab kõvasti vaenuõhutamise ja vastandamise järele.
Ühiskonna segregeerimiseks on jesuiitide arvates kõik vahendid lubatud.
Kutsun omalt poolt üles inimesi säilitama kainet mõistust ja analüüsivõimet, et eristada provokatsiooni ja oma tahet.

Isiklikult arvan ma ka, et see asi Vabaduse platsil lõhnas kõvasti vaenuõhutamise ja vastandamise järele.
(28-10-2021, 14:38 )lumm Kirjutas:
(28-10-2021, 14:19 )vasamasa Kirjutas: Vaktsiinivastased kutsuvad üles haiglatesse tungima. Haiglad: oleme provokatsioonideks valmis .
https://epl.delfi.ee/artikkel/94988661/v...eks-valmis
Kas siit ka keegi läheb ?Laugh

On su küsimus uudishimu või provokatsioon?
Isiklikult arvan, et see asi lõhnab kõvasti vaenuõhutamise ja vastandamise järele.
Ühiskonna segregeerimiseks on jesuiitide arvates kõik vahendid lubatud.
Kutsun omalt poolt üles inimesi säilitama kainet mõistust ja analüüsivõimet, et eristada provokatsiooni ja oma tahet.

Täpselt minu mõte. Provokatsioon ja siinsed trollid püüavad seda veelgi võimendada.
See, et paljud on tahtnud filmida seda, mis tegelikult haiglates toimub, oli jutuks juba poolteist aastat tagasi.

Praegune tundub küll sedamoodi olevat, et püütakse vaxivastasteid delfi lõppematute valede kaudu näidata kui mingeid "kurjategijaid" ...et siis neid "karistada".
(28-10-2021, 14:41 )vasamasa Kirjutas: Isiklikult arvan ma ka, et see asi Vabaduse platsil lõhnas kõvasti vaenuõhutamise ja vastandamise järele.
Ah, et valitsus õhutas! Täiesti päri! Inimene kes ei mõtle on nagu Šveijk, kelle eest mõtlevad ülemused, vaktsiin ja valitsus. Muidugi lisaks äraostetud meedianäod ja jollerdised & popovid. Anne veski ka saades mingi raha hakkas vaktsiine kiitma ja õlga alla suruma. Raudselt vaenuõhutamine! Häbi, häbi ja need ilusad laulud võivad "sinna" minna. Mis on vaenuõhutamine? Vaenuõhutamine on see kui pool rahvast jääb inimõigusteta, lätis lisaks elatusvahenditeta, see ON VAENUÕHUTAMINE JA APARTHEID. Stalini ajal 10% istus vangis ja oli represseeritud, OK, teine 10% kannatas kaudselt. Nüüd aga 40-50% kuulub represseerimisele! Millise valitsuse ajal on sellist vaenuõhutamist olnud? Kas liivi ordu aegadel? Isegi siis polnud!Bleh Ja ettekääne on 100% võlts, kunstlik ja kellegi peakolus väljamõeldud. Kes seda aga eitab sellel on vaktsiin ajud pehmendanud ja juba sombistunud tegelane.Ph34r2
.....
Samas aga vaxikute arvamust tuleb kuulda ja teadmiseks võtta! Neid juba on ligi 60% ja nende arvamust kuuldes saab teha kaudseid järeldusi vaximise kõrvaltoimete kohta. Kui inimene õigemini vaxik ei saa praegusest vaenuõhutamisest aru siis on juba praegu asjad päris nihu. Mis siis kevadeks saab? Kas hakkab umbluuuuu karjuma ja kõiki purema? See praegune vaenuõhutamine eriti lätis on erakordne ja pole vist kusagil mujal toimunud, ehk ainult ruandas ja pol poti aegadel. Isegi hiina suures kultuurirevolutsioonis ja varblaste hävitamise kampaanias oli tervet mõistust rohkem kui praeguses hulluses. Ususõdadest pole mõtet rääkidagi! Seal seda leppimist ja kainust oli kordades rohkem. Nüüd on inimkond vastamisi hübriidsete manipuleeritavate vaxikutega keda saab väliselt inimeseks pidada. Vahakuju ja robot võib samuti inimese näoga olla. Ja peamine egas siis kohe peale süsti terve mõistus kao, see võtab ikka aega. Aga palju? Sellest võib sõltuda sombi apoklypsise algus! Paljud blogerid just seda kardavadki. Inimkond on lõhestunud bioloogilisel alusel. Endine rassi, usu või varanduslik vastasseis on selle kõrval köömes!
(28-10-2021, 14:47 )Minaelan Kirjutas: Praegune tundub küll sedamoodi olevat, et püütakse vaxivastasteid delfi lõppematute valede kaudu näidata kui mingeid "kurjategijaid" ...et siis neid "karistada".

Kanada haiglad ägavad antivakserite protestiaktsioonide all. Eks meie omad taha sama teha ja segada haiglate tööd. Kas see ei ole kuritegu ?
https://www.youtube.com/watch?v=5FGlAt7ecLw
Samasugune bande nagu Antifa ja BLM juba.

(28-10-2021, 15:22 )vasamasa Kirjutas:
(28-10-2021, 14:47 )Minaelan Kirjutas: Praegune tundub küll sedamoodi olevat, et püütakse vaxivastasteid delfi lõppematute valede kaudu näidata kui mingeid "kurjategijaid" ...et siis neid "karistada".

Kanada haiglad ägavad antivakserite protestiaktsioonide all. Eks meie omad taha sama teha ja segada haiglate tööd. Kas see ei ole kuritegu ?
https://www.youtube.com/watch?v=5FGlAt7ecLw
Samasugune bande nagu Antifa ja BLM juba.

Smile1 Ahsoo, nüüd oleme siis omad...küll antivaxerid, aga siiski omad.

Ei äga kusagil keegi. Meediat valitseb praegu ülemaailmselt ravimitööstus ja muud valelikud kurjamid. Seega on igal pool ametlik meedia ja ajalehed täis valet ja manipulatsioone.
Delfi, EPL jt on nii naeruväärselt valelikud, et tõstaksin nad heameelega huumorinurka.
(28-10-2021, 15:33 )Minaelan Kirjutas: Smile1 Ahsoo, nüüd oleme siis omad...küll antivaxerid, aga siiski omad.

Eestlastel "omad" ei ole nii tähendusrikas kui teil "наши".

(28-10-2021, 15:33 )Minaelan Kirjutas: Ei äga kusagil keegi. Meediat valitseb praegu ülemaailmselt ravimitööstus ja muud valelikud kurjamid. Seega on igal pool ametlik meedia ja ajalehed täis valet ja manipulatsioone.
Delfi, EPL jt on nii naeruväärselt valelikud, et tõstaksin nad heameelega huumorinurka.

Aga sa mine käi õige nt PERHis või TÜ Kliinikumis ära või mujal haiglas ära, too tõendid, et seal ei ägata. Äkki saame tõe teada otseallikast siis. Milleks siin jutlustada äraleierdatud ravimifirmade vandenõust, mida õigupoolest keegi tõestada ei oska? Küll aga jahuda.
(28-10-2021, 15:44 )skip128 Kirjutas:
(28-10-2021, 15:33 )Minaelan Kirjutas: Ei äga kusagil keegi. Meediat valitseb praegu ülemaailmselt ravimitööstus ja muud valelikud kurjamid. Seega on igal pool ametlik meedia ja ajalehed täis valet ja manipulatsioone.
Delfi, EPL jt on nii naeruväärselt valelikud, et tõstaksin nad heameelega huumorinurka.

Aga sa mine käi õige nt PERHis või TÜ Kliinikumis ära või mujal haiglas ära, too tõendid, et seal ei ägata. Äkki saame tõe teada otseallikast siis.

Õige ägamine hakkab siis, kui kõigile vaktsineeritutele on pähe määritud 5-s, 6-s, 11-s "tõhustusdoos."
(28-10-2021, 15:44 )skip128 Kirjutas:
(28-10-2021, 15:33 )Minaelan Kirjutas: Ei äga kusagil keegi. Meediat valitseb praegu ülemaailmselt ravimitööstus ja muud valelikud kurjamid. Seega on igal pool ametlik meedia ja ajalehed täis valet ja manipulatsioone.
Delfi, EPL jt on nii naeruväärselt valelikud, et tõstaksin nad heameelega huumorinurka.

Aga sa mine käi õige nt PERHis või TÜ Kliinikumis ära või mujal haiglas ära, too tõendid, et seal ei ägata. Äkki saame tõe teada otseallikast siis. Milleks siin jutlustada äraleierdatud ravimifirmade vandenõust, mida õigupoolest keegi tõestada ei oska? Küll aga jahuda.
Eeslased on arg rahvas, kardavad töökohta kaodata. Samas aga kaasmaalasi tappa julgevad kui aga kästakse.Ph34r2 Mariina rääkis läti haiglate "ägamisest". Kõik on nagu vanasti, tehakse tööd ja kui vaja tapetakse haigeid kui plaan nõuab. Eesti kohta ei teata. Venemaal kõik "räägivad" ja õhutavad paanikat.....täpselt nagu eestis, oleme ju venemaa kureerida! Kuidas siis muidu! Haiglasse ei lasta sisse nagu oleks Area 51 või muu ülimalt salajane baas. Tuttav vaxik isegi esmaabi ei saanud (kopsupõletik). Röngen 125EUR ja alles 3-e päeva pärast. Tõesti kui on luud katki visatakse välja.....ainult koroona! Esimene küsimus vaxikule....kas koroona? Vastus võiks olla ei huijoona ja muuuuuuu ristsugutis. Uurige ise.
https://www.youtube.com/watch?v=dJxYrgQfsjc
Venemaa koroonapaanikast ja lokdownidest.
https://www.youtube.com/watch?v=R_EdFewlfek&t=535s
USA-s toimuvast. Kui on osagi tõsi on asjad "imelikud"
https://www.youtube.com/watch?v=j0JF8DD_m68
Veel venemaalt. Mõistus ja kaine arvestus on inimesed maha jätnud. Ainult emotsioonid ja paanika. Täpselt nagu eestis.
(28-10-2021, 15:59 )Minaelan Kirjutas:
(28-10-2021, 15:44 )skip128 Kirjutas:
(28-10-2021, 15:33 )Minaelan Kirjutas: Ei äga kusagil keegi. Meediat valitseb praegu ülemaailmselt ravimitööstus ja muud valelikud kurjamid. Seega on igal pool ametlik meedia ja ajalehed täis valet ja manipulatsioone.
Delfi, EPL jt on nii naeruväärselt valelikud, et tõstaksin nad heameelega huumorinurka.

Aga sa mine käi õige nt PERHis või TÜ Kliinikumis ära või mujal haiglas ära, too tõendid, et seal ei ägata. Äkki saame tõe teada otseallikast siis.

Õige ägamine hakkab siis, kui kõigile vaktsineeritutele on pähe määritud 5-s, 6-s, 11-s "tõhustusdoos."

Tüüpiline vandenõuteoreetiku jutt. Tõestamisest hiilib kõrvale, aga kohe-kohe hakkab midagi juhtuma ja kui ei juhtu, siis mõne aja pärast ikka juhtub jne. Kui 5, 6, 11 doosid saavad läbi ja midagi ei juhtu, siis küllap peale 20, 34 ja 50 doosi midagi ikka juhtub. Meenuvad need pidevad maailmalõpu kuupäevad, mida kogu aeg edasi nihutati.
  
  •  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 100
  • 101
  • 102(current)
  • 103
  • 104
  • ...
  • 106
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Koroonaviirus, osa 5. Vaktsineerimine. 2021.30.10 antiamerikanist 2,980 603,042 22-06-2026, 22:06
Viimane postitus: Aadu66
  Estonia katastroof - õnnetus? Vandenõu? Osa II Geargirl 334 84,155 26-05-2026, 16:14
Viimane postitus: Anti123
  Estonia katastroof - õnnetus? Vandenõu? Osa I hiidlane 2,591 780,709 19-10-2021, 09:31
Viimane postitus: Mannu
  Koroonaviirus, osa 3. 2021.17.04 Tyto Alba 281 71,195 02-05-2021, 19:44
Viimane postitus: xcad
  Koroonaviirus, osa 2. 2021 Minaelan 1,549 347,433 17-04-2021, 09:06
Viimane postitus: Mannu
  Koroonaviirus, osa 1. 2020 Viimne Roomlane 2,291 530,929 19-01-2021, 13:43
Viimane postitus: xawa

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
21 külali(st)ne