•  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 43
  • 44
  • 45(current)
  • 46
  • 47
  • ...
  • 92
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Koroonaviirus, osa 1. 2020
(21-05-2020, 16:22 )Aadu66 Kirjutas: Lõhestumine on meil juba väga sügav. Mind sõimati täna esimest korda mõrtsukaks, kui ma väljendasin vastumeelsust alluda sundvaktsineerimisele.
Minu jaoks on imelik see, et kui vaktsiinid on head ja ohutud ja töötavad, siis ei ohusta ju vaktsineerituid mitte kuidagi, kui nad vaktsineerimatainimestega kokku puutuvad. Nad ju ei nakatu. Vastupidi, on suur oht, et vaktsineeritud inimene on viiruse edasikandja ja nakatab vaktsineerimata kodanikku.
Igatahes seada sisse elektrooniline kontroll ja piirata minu kodanikuõigusi, sealhulgas õigust reisida, mingi oletevalr võimaliku nakkuse ettekäändel on mulle sügavalt vastuvõetamatu.
Vaktsineerimata inimene VÕIB kanda üle piiride nakkust???
Kas pole sama, et kõik mehed on ju potentsiaalsed vägistajad. Nad ju ometi VÕIVAD seda teha, kuna neil on vahendid olemas
Minupoolne väide, et koroona on vaimne haigus hakkab tõestuma!Ph34r2Ph34r2
Just praegu saatsin ehitajale meili kus seletasin üksipulgi lahti, et elektri harutoosidele ei anta võimsust! Kuna olen elektriinsener ja koostan projekte on see mul esmakordne juhus.Bleh
Saavutatud on ühiskonna totaalne lõhestumine, stress, tööpuudus, tehtud tööde maksmata jätmine või totaalne viivitamine maksmisega. Sundvaktsineerimine ja kiibistamine oli veel aasta & 2 tagasi ulme ja sellekohast juttu rääkiv inimene loeti hulluks! Nüüd juba kirjutakse peavoolu meedias kuidas eesti on koroonapasside teostamisel esirinnas!
https://eestinen.fi/2020/04/kallid-lennu...eisimises/
https://lounaeestlane.ee/mis-koroonapass...antikehad/
Siin juttu eestist ja 5G mobiilsidest:
https://www.delfi.ee/news/valeinfo/palja...d=89932391
https://uueduudised.ee/arvamus/repliik/a...JZcsOF6xC0
Ansip on üles ärganud ja ajab lollusi suust välja.....miks siin foorumis lihtinimene ei võiks:
https://uueduudised.ee/arvamus/repliik/a...JZcsOF6xC0
---
Imelikud ajad ja imelikud kombed. Tõesti osad "koroona teist tulemist" ootavad usklikud on inimesele ilma maskita vaenulikud. See püha 2m vahemaa! Kui omal mask ees mis siis karta...aga ei, tundub nagu 2m oleks mingi usudogma. Karta on, et need kodanikud kohe nõuavad vaktsineerimist ja veelgi parem kiibistamist, topelt ei kärise! See on hirmutav tendents ja siin veel statiskika puudub? Või on küsitlusi tehtud palju kodanikke kardab tõsiselt koroonat? Huvitav oleks teada palju see EU sisene ajupesu on inimestele mõjunud?
Inimene kes usub kõike valitsuse poolt räägitavat soga on minu arust sombistunud. Veel ei usu seda "lendajate" versiooni (CC ainestikust nimi) kes elavad inimese hirmudest ja stressist. Aga järele mõeldes ka see pole ilmvõimatu, sest nemad üksi sellest kõige rohkem võidavad.
Mina olen aru saanud, et vaktsineeritud inimene põeb haiguse kergemalt läbi ja vaktsineerimine ei välista nakatumist ja teiste nakatamist.
Seega tundub, et vaksineeritud inimene on tõenäolisem teiste nakataja kuna võib olla suurema tõenäosusega viiruse kandja ise teadmata.
Sellest tulenevalt ma ei mõista vaksineerimise pooldajate hüsteeriat nende vastu kes ei poolda vaksineerimist.
Mina näen sundvaktsineerimise ideoloogias igatahes väikest errorit.
Sundvakstsineerimine ei ole loogikaga kooskõlas eriti kui erinevatel andmetel 80% koroonaviiruse saajatest ei pane seda tähelegi.
Mis on selle vaktsineerimise point siis? See ei ole igatahes mure inimeste tervise pärast.
Seda küsivad inimesed kes ei kaaguta arulagedalt kaasa peavoolu meedias esitatud "tõdedega".
Parandage mind kui eksin
(21-05-2020, 20:29 )igaviklane Kirjutas: Mina olen aru saanud, et vaktsineeritud inimene põeb haiguse kergemalt läbi ja vaktsineerimine ei välista nakatumist ja teiste nakatamist.
Seega tundub, et vaksineeritud inimene on tõenäolisem teiste nakataja kuna võib olla suurema tõenäosusega viiruse kandja ise teadmata.
Sellest tulenevalt ma ei mõista vaksineerimise pooldajate hüsteeriat nende vastu kes ei poolda vaksineerimist.
Mina näen sundvaktsineerimise ideoloogias igatahes väikest errorit.
Sundvakstsineerimine ei ole loogikaga kooskõlas eriti kui erinevatel andmetel 80% koroonaviiruse saajatest ei pane seda tähelegi.
Mis on selle vaktsineerimise point siis? See ei ole igatahes mure inimeste tervise pärast.
Seda küsivad inimesed kes ei kaaguta arulagedalt kaasa peavoolu meedias esitatud "tõdedega".
Parandage mind kui eksin
Väidetakse 2-e võimalust: saad vaktsiiniga koos kiibi, see polegi kõige hullem. Teine on see, et saad "õige" viiruse ja sured kusagil 3-6-12 kuu möödumisel. Ja siis ajakirjandus pasundab, et viirus on muteernud ja need kes vaktsineerimata on selle levikut kiirendanud. Kokkuvõttes 6 miljardit inimest jääb viiruse ohvriks. Ja ongi kuldne miljard.BlehSick
Veel on juttu olnud (muidugi kui usutav või tõelähedane?), et vaktsiini pidi tulema erinevaid. Veregruppide põhiliselt? Tegelikult ühtset vaktsiini ei sa luua, õigemini üldse mitte viiruse muteerumise tõttu. Osad saavad siis nanokiipidega, kui oled noor ja terve, omad vajalikku eriala ja oled lisaks lojaalne. Enamus aga vastavalt kas 3-6-või 12 kuulist "ajapikendust". Korraga ei saa ju kõike krematooriumi või hauda ajada, ka see nõuab aega. Väike osa aga saab "vaktsineeritud" glükoosiga....aga selleks pead olema oma hinge kuradile ammu müünud ja pead kuuluma sinna "eliiti". Neid on üksikud ja neil avanevad tulevases "uues reaalsuses" tõesti muinasjutulised perspektiivid.
Loomulikult see on vandenõu teooria! Oleks keegi aasta tagasi rääkinud sundvaktsineerimisest, koroonapassist või kiibistamisest oleks teda hulluks peetud! Nüüd on sellist juttu juba peavoolu meeedias ja varsti on aega käes vaktsineerimiseks. Elame, näeme kuidas kellelgi "õnne" on.
Väike eesti aga üritab anda ka oma panust vaktsineerimis - kiibistamis ärisse, ja jätke need juudaste nimed meelde:
https://objektiiv.ee/eesti-arimehed-aren...K7RKMe1yBE
(21-05-2020, 20:29 )igaviklane Kirjutas: Mina olen aru saanud, et vaktsineeritud inimene põeb haiguse kergemalt läbi ja vaktsineerimine ei välista nakatumist ja teiste nakatamist.
Ma pole mõnda aega väga koroona uudiseid jälginud, kas mingi konkreetne vaktsiin paistab nüüd see "parim" olevat, ning mida saanud inimesed ikka haigestuda ning teisi nakatada võivad?

(21-05-2020, 20:29 )igaviklane Kirjutas: Sundvakstsineerimine ei ole loogikaga kooskõlas eriti kui erinevatel andmetel 80% koroonaviiruse saajatest ei pane seda tähelegi.
Mis on selle vaktsineerimise point siis?
No üks point oleks vast majandusliku kollapsi ärahoidmine kui teine laine peaks ähvardama hakkama. Kui ohutuks tunnistatud vaktsiin oleks selleks momendiks kättesaadav, siis oleks see jube mugav lahendus. Juhul kui see ka töötaks ka muidugi. Ma paari päeva eest lugesin kusagilt pealkirja 18 vaktsiinist, mida erinevates kohtades testitakse, ning tõenäoliselt (minu praeguse arusaama kohaselt) ei tööta nad täpselt üht moodi. Vaktsiinide vastu ma praegu erilist huvi tundnud pole, minu mulje on ikka veel see, et vaktsiini sel aastal oodata pole. Vahet pole mida meedia kirjutab, paljud inimesed lihtsalt väga ootavad vaktsiini ja meelerahu, mida lahenduse olemasolu võiks pakkuda. Selline on minu mulje. Kui teine laine peaks mingis piirkonnas pead tõstma, siis kardetavasti vaktsiini veel saada pole selleks hetkeks. Hea kui seal siis 5G mastid on, mida närvide rahustamiseks põlema pista Laugh
Positiivsema poole pealt võiks aga oodata, et kui sõjad on teaduse arengule üldiselt hästi mõjunud, siis ehk mõjub see pandeemia samamoodi.

Muidugi mõjub....ja areneb! Ja vaktsiine tuleb erinevaid,kuidas muidu!Igale erinev vastavalt vanusele ja lojaalsusele ja veel paljude näitajate alusel. See, et sellisele haigusele pole mõtet vaktsiini luua õigemini ei saa luua ei mängi suures äris mingit rolli. See ei ole minu vaid Nobeli preemia laureaadi arvamus kes on vaktsiinide väljatöötamisega tegelenud. Ju nii on vaja, otsustatud on ikkagi kõik vaktsineerida ja kiibistada, ka eestis töötatakse aktiivselt selle suunal ja pakutakse oma juudateeneid WHO-le...kuidas muidu. Toomas hendriku poeg ka asjaga seotud ja eks ta üritab pärismaalastele noaga ja kahvliga söömist õpetada vaktsineerimisele lisaks. Kui vaktsineerimine tuleb siis vaevalt need "teenekad" saavad tavakodanikele mõeldud "vaktsiini"! Ikka erikohtlemise osaliseks....ja juudateened tasutakse neile nii või naa. Imelik on see, et CNN teadis seda uudist juba üle nädala tagasi, meile eestisse jõudis täna? Kas siis Londoni või USA kaudu käib "asjaajamine":
https://objektiiv.ee/eesti-arimehed-aren...K7RKMe1yBE
Kuna paistab, et koroonakriisi on oma pakilisemast osast üle saadud - nii loodetakse - siis on vaja euroopa föderatsiooni plaanidega edasi minna.

Esiteks, kaks käpikut merkel ja macron - tegid väga kentsat "showd" - aga muster on väga tuttav - nimelt kriisi, seda koroona oma loomulikult - tahetakse ära kasutada euroföderatsiooni edasi pressimiseks. Selleks tuleb aru saada sellisest ajaloolisest aktist nagu "Hamiltoni leping": peale usa iseseisvssõda moodustati muude lepingute hulgas ka fiskaalunioon, kus osariikide sõjavõlad, mis tekkisid usa iseseisvussõjas, kanditi üle föderaalvalitsusele, mis siis tähendas, et maksmaks kinni kehvemas seisus osariikide sõjavõlgu, moodustati föderaalvalitsus, kes võlga haldaks ja korraldaks vajalikud makustulude kättesaamised. (Loomulikult pole see föderaalvalitsuse loomise ainus argument) Nii ja sarnast käiku üritatakse ka euroopas nn. koroonavõlgadega, mis paratamatult tulevad, teha. Kui te mu juttu mõttega jälgite, loodan, saate pihta küll: koroonavõlad on nii suured, et nende haldamiseks tuleb riikidel...ära anda seda ja teist ja kolmandat otsustusõigust, vastutasuks ei pea osariik kogu oma võla haldamise koormat teenima, vaid see on jagatud kõigi osariikide vahel.

Ma ise arvasin, et võlgades ägavate riikidega maailmariiki ei ehita, aga plaan on veel kavalam. Pealegi veel ajaloost läbi käinud ja töötas ka.

Koroonateemas, kuna selline plaan koroonavõlgadega seoses. Allikaks pole mitte mingi nurgas kükitav vandenõunik, kes avastas midagi, vaid majandusleht bloomberg, kes rääkis kõigest sellest väga lahtise tekstiga.

https://www.bloomberg.com/news/articles/...KJr5BhRJvE

Tsitaat:”I believe that, as part of deeper EU integration, a temporary assumption of debt at the European level should not be taboo,” German Finance Minister Olaf Scholz said in an interview with Die Zeit, adding that Hamilton’s deal was a decisive step in the construction of the U.S.

tõlgin mitteingiliši rahvale ka: "usun, et suuremas euroopa integreerimise protsessis, ajutine [koroona]võlgade tõstmine "euroopa tasemele" ei peaks olema tabu.", saksa rahandusminister Olaf Scholz ütles ajalehele Die Zeit, lisades, et "Hamiltoni tehing " oli otsustav samm USA loomisele.

Nii et ikkagi on koroona vandenõu, kasutatakse ajaloost juba tuleproovi läbitenud meetmeid (hamiltoni tehing ja kreeka võlakriis) - lihtsalt lisati koroonaepideemiaga vinti juurde.



Harvardi ülikooli keemia ja keemiabioloogia osakonna juhataja Charles Lieber on arreteeritud ja talle on esitatud kriminaalsüüdistus USA kaitseministeeriumile „valede, fiktiivsete ja petlike avalduste” esitamises seoses tema sidemetega Hiina valitsuse programmiga välisteadlaste ja -teadlaste värbamiseks. .

Justiitsministeeriumi teatel valetas 60-aastane Lieber oma kontakti üle Hiina programmiga, mida tuntakse tuhandete talentide plaanina, mida USA on varem märkinud tõsise luureprobleemina. Teda süüdistatakse ka valetamises tulusast lepingust, mille ta sõlmis Hiina Wuhani tehnikaülikooliga.

Teisipäeval kinnitamata avaldusega ütles FBI eriesindaja Robert Plumb, et nanoteadustele keskendunud Harvardi uurimisrühma juhtinud Lieber on Wuhani ülikoolis asutanud teaduslabori – ilmselt Harvardi teadmata.

Nagu alati, see Charles Lieber oli juut.

Tehke Toora Tagasipööramise Rituaali, see muudab maailma paremaks https://www.satanslibrary.org/paintable.html
Uitmõte - igasugu vabatahtlik testimine tõrjub need eemale, kes arvavad end haiged olema - võibolla alguses oli "põnev ja huvitav" - aga nüüdseks on selge, et pos signaal tähendab paremal juhul paar nädalat toas passimist, seega eelistavad ilmselt "kergelt põdejad " eemale hoida.
Üks immunoloog teeb antikehade uuringu teste eestlastel ja selgub, et positiivse testi andnutest ei ole kõikidele immuunsus tekkinud, vaid neile, kellel keha reageeris kõrge palavikuga.
(22-05-2020, 15:49 )euroruubel Kirjutas: Uitmõte - igasugu vabatahtlik testimine tõrjub need eemale, kes arvavad end haiged olema - võibolla alguses oli "põnev ja huvitav" - aga nüüdseks on selge, et pos signaal tähendab paremal juhul paar nädalat toas passimist, seega eelistavad ilmselt "kergelt põdejad " eemale hoida.
Kui puuduvad miks testida? Enamusel ei olnud "süntomeid", kui olid siis kerged, näitaks imelik köha, kohatine hingamisraskus ja muu. Huvitav on, et venemaal kohe paljud kõrgel seisvad vip persoonid on haiglates koroonga, nüüd ise ramasan ahmetovits kadõrov. Oma isa tapmise eest tuleb karistus?AngryAngry Või on fake news, nagu sellised enamus?

Praegu on hea võimalus pildilt koristada ebameeldivaid poliitikuid.
(22-05-2020, 21:50 )äikesepoiss Kirjutas: Praegu on hea võimalus pildilt koristada ebameeldivaid poliitikuid.
Ka seda. Objektiivis on küllaltki normaalne (minu nägemuses) arvamus viirusest. See et liigitan uueks "usuks" on muidugi nali, tegelikult se sinnapoole võib minna. Täna oma kodumajas korterühistu esimees desfitseeris välisuksi....muidu normaalne nii 50a. mees ja mitte harimatu. Lihtsalt kardab "või on seda usku". Kuulata tänast saadet lobjakas versus Vooglaid. Mõlemal neist tekivad kahtlused vaktsineerimise ja inimõiguste osas. Nii konservatiiv kui paduliberaal mõlevad leiavad, et asjad pole korras:
https://arvamus.postimees.ee/6979294/era...h7pwRq6Lqo

Kes maksab tellib muusika..
[Pilt: EYiea-_WsAATnLJ.jpg]
https://www.realhistorychannel.org/big-n...death-list
Suurem tsirkus hakkab läbi saama nagu tundub ja vähemalt Eestis, ning ootame suurt teist lainet.
On üks AGA asja juures - terve hulk "kuulsusi" on küll pisar silmanurgas (või oli see iroonia)
heietanud oma kohutavaid läbielamusi seoses karantiini ja mitte tegevusega - istudes oma suurtes eramutes...

Kuid - millal keegi luges, et mõni neist "kuulsustest" oleks ka ära surnud? Isegi Eestis on vaikus.
Meil siis mõned memmed ja taadi kes olid niigi "surmale võlgu" said lõpuks puhkama aga teised?
Autor toob välja, et USA ligi 105 tuhande igat masti "kuulsate" osas pole ühtegi surma?!

Kuigi puhtalt statistiliselt peaks - kui võtta isegi MIINIMUMI nohh 10 ikka kokku saama aga EI!?
Kas nemad saavad siis mingit erilist rohtu mis pole "tavainimesele" saadav või siis see "sinine veri"...
Või oodake üks võimalus veel - see pandeemia on täielik pullikaka - kas võib selline asi ikka nii olla?!
(23-05-2020, 05:00 )Tyto Alba Kirjutas: https://www.realhistorychannel.org/big-n...death-list
Suurem tsirkus hakkab läbi saama nagu tundub ja vähemalt Eestis, ning ootame suurt teist lainet.
On üks AGA asja juures - terve hulk "kuulsusi" on küll pisar silmanurgas (või oli see iroonia)
heietanud oma kohutavaid läbielamusi seoses karantiini ja mitte tegevusega - istudes oma suurtes eramutes...

Kuid - millal keegi luges, et mõni neist "kuulsustest" oleks ka ära surnud? Isegi Eestis on vaikus.
Meil siis mõned memmed ja taadi kes olid niigi "surmale võlgu" said lõpuks puhkama aga teised?
Autor toob välja, et USA ligi 105 tuhande igat masti "kuulsate" osas pole ühtegi surma?!

Kuigi puhtalt statistiliselt peaks - kui võtta isegi MIINIMUMI nohh 10 ikka kokku saama aga EI!?
Kas nemad saavad siis mingit erilist rohtu mis pole "tavainimesele" saadav või siis see "sinine veri"...
Või oodake üks võimalus veel - see pandeemia on täielik pullikaka - kas võib selline asi ikka nii olla?!
Seda olen varem kirjutanud. Tõesti hispaanias printsess suri "koroonasse" see oli kohe esilehtedel toodud, olles "õrnas eas" 84a. poleks koroonat olnud elaks veel teist sama palju...nali!Ph34r2Ph34r2
Või oodake üks võimalus veel - see pandeemia on täielik pullikaka - kas võib selline asi ikka nii olla?! Võib küll!! Ja suure tõenäosusega ongiAngryHrmm. Muidugi viirus on, oli ja jääb. Vahel kiirendab kellegi jõudmist aabrahami paremale käele või parematele rohumaadele....see aga oleneb usutunnistusest. Venemaal on kuulsustel haigestuda koroonasse samuti pop. Isegi ramzan ahmetovitš tsetseeniast "sai koroona".Sellel on veel üks intrigeeriv teooria: valitsejad ei taha end kunagi naerualuseks teha, selge, koroonaga on teinud. Kohati viirus tapab inimesi, viiakse sisse jäik karantiin.....ja siis selgub, et viiruse toime on järsku olematu! Mida teha, appi! Ainuke väljapääs loomulikud ja õnnetusjuhtumi surmad kirjutada koroona alla! Kui karantiin kaodatakse viirus järsku aktiviseeerub ja hakkab tapma. Valitsejad on jälle lollis olukorras...mida teha, uuesti karantiini! Ja siis sama nali kordub. Selle teooria alusel "keegi" või "miski" lülitab viirust nagu nupust sisse - välja.......või hoopis viirus on intelligentne ja tegutseb ainult temale teadaolevatel ajenditel? See on üks ulmeteooria mitmetest analoogsetest. VIP-id aga on hädas sunnitud näitama, et näe ka meie ei ole kaitstud! Meie ka kannatame! See on puhtalt inimlik faktor ja siin ei ole ulmet. Kes see ikka tuleb "koroonatajat" külastama, fännid kes enne ei andnud asu on järsku kadunud ja tänaval fänni kohates põgeneb nagu oleks kuradit kohanud! Tuli käsk ja "oledki koroonas"......eriti kasulik on siis kui pole mingit filmi või muud projekti pooleli ja lihtsalt puhkad rahus. Koroona on lisaks hea ettekääne rivaali kõrvaldada! Venemaal käivad jutud, et medvedjev olla surnud või hukatud??!! Rahvale on koroona heaks ettekäändeks, näe haigestus ja kooles koronasse ja JOKK, ka lollimatele selge!Like
Teine tulemine eelneb vaktsineerimisele! Kui on n.n. "vaktsiin" valmis just siis tuleb teine laine ja kõik tormavad endale vaktsiini süsti tegema. Ilma "teise laineta" oleks läbiviimine raskem ja põhjendust leida samuti. Vaktsiiniga pidi aega võtma.....ju siis teise lainega samuti!
Täpselt nii... Tundub et tõde koroonaviiruse kohta hakkab kohale jõudma, enamus põeb selle läbi kui tavalise gripi; püstijalu kerge palavikuga(nagu ka mina) tüütamata perearsti ja koormamata statistikat. Surijate vanus on kõrgem kui elukaare läbinutel keskmiselt... Seega lahkujad maksavad Surmale intresse laenatud pikema eluea arvelt...
Mõni muusik kes Covidiga läks https://www.billboard.com/photos/9349420...oronavirus
(23-05-2020, 07:24 )Geargirl Kirjutas: Täpselt nii... Tundub et tõde koroonaviiruse kohta hakkab kohale jõudma, enamus põeb selle läbi kui tavalise gripi; püstijalu kerge palavikuga(nagu ka mina) tüütamata perearsti ja koormamata statistikat. Surijate vanus on kõrgem kui elukaare läbinutel keskmiselt... Seega lahkujad maksavad Surmale intresse laenatud pikema eluea arvelt...
Kui sedagiBleh Väga ohtlikud trendid nii eestis kui mujal. Muidugi sellest ei taheta kirjutada..."peavoolu meedis", lisaks see seadusemuudatus mis "apsakana" läks "kogematta" läbi (nii EKRE väidab?) ja mille president kohe kooskõlastas! Kui midagi halba, ekslikku siis puratiina on KOHE NÕUS!Ph34r2Ph34r2 See n.n. puratiina on üks suuremaid ohte eestile....kahjuks:
https://www.bitchute.com/video/8AvrxcfiU...VmzSLMv76A
https://www.telegram.ee/eesti/president-...8SC1yH_2Yg
https://www.activistpost.com/2020/05/man...gppr3WOK6w
...........
Lisaks "koroonapassi" eestis väljatöötamine ja toomas hendriku poeg on asja juures....head ei tõota! Väide, et vaktsineerimata inimesed on ohuks vaktsineeritutele.......PEAB PAIKA!! TÕESTI ON!!!AngryAngrysest need jäävad "teisest lainest" puutumata ja jäävad ellu! Vaktsineeritud aga haigestuvad! Kui kõik on vaktsineeritud "teise laine" tulekuks jääb selline halb intsident tulematta ja kõik haigestuvad! Surra? Seda ei veel ei teata aga see n.n. satanistlik eliit vaevalt, et end "vaktsineerib vähemalt selle vaktsiiniga mida muud elanikkonda!BlehSick Asjad lähevad tasa - targu ikka hullemaks ja varsti pead emajõe luhale või alutaguse metsadesse kolima! Muidugi mitte elu lõpuni vaid loodan, et piisab ka "teise laine" lõpuni kui on selgunud "vaktsiini" toime.
https://www.independent.co.uk/news/world...1590146397
https://www.youtube.com/watch?v=sVEjRz0a...ZNVJk72ljE

(23-05-2020, 08:26 )robot Kirjutas: Mõni muusik kes Covidiga läks https://www.billboard.com/photos/9349420...oronavirus

Kõige noorem oli 59 - enamus üle 70-ne.
Ja teadas, et seal "statistikat tasahäälestatakse" siis mine tea mille kätte nad surid.
(23-05-2020, 16:41 )Tyto Alba Kirjutas:
(23-05-2020, 08:26 )robot Kirjutas: Mõni muusik kes Covidiga läks https://www.billboard.com/photos/9349420...oronavirus

Kõige noorem oli 59 - enamus üle 70-ne.
Ja teadas, et seal "statistikat tasahäälestatakse" siis mine tea mille kätte nad surid.
Kas enne pole muusikuid surnud? Või on nad surematud? On ka enne noori räppareid surnud küll kuuli küll narkotsi tõttu ja kas need kõik on koroonasuramd? VaevaltBleh Juba tahetakse kõik ka liiklusõnnetused koroona süüks ajada.....tuleb ju "teist tulemist" põhjendada? Vaene koroonaviirus, hale hakkab tast õnnetustLikeLike

Oli küsimus üleval kas mõni tuntum inimene ka Covidiga manalasse läinud, kuna ise muusikast huvitun, siis kerge googeldus ja peistisin esimese vaste.
Keda huvitab mõni muu eluala, siis kõik on kliki kaugusel.
Ei tahaks ise teemavälist juttu ajada nagu siin kombeks aga xcad on sul ikka kõik hästi?
(25-05-2020, 07:21 )robot Kirjutas: Oli küsimus üleval kas mõni tuntum inimene ka Covidiga manalasse läinud, kuna ise muusikast huvitun, siis kerge googeldus ja peistisin esimese vaste.
Keda huvitab mõni muu eluala, siis kõik on kliki kaugusel.
Ei tahaks ise teemavälist juttu ajada nagu siin kombeks aga xcad on sul ikka kõik hästi?
KBlehõik parimas korras. Vähemalt ise arvan, teised võivad vabalt muud arvataPh34r2
Lihtsalt "koroonasurmad" on ära tüüdanud liiga leierdatud teema ja hakkab naljanurga teemaks kujunema. Mõni tõesti sureb ja leitakse koroona on enne surdud ja surdakse ka tulevikus. Koroonaviirus nagu gripp ei ole surma põhjuseks vaid ikka mingi muu haigus. Ja prominentide koroona on eraldi teema, tsetseenias kadõrov ka koroonas ja kõik nii, nii salajane. Keegi midagi täpsemalt ei teaBleh Medvedjev on venemaal üldse vaateväljast kadunud? Kas koroona või midagi muud.....ja vaktsineerimine ja teine tulemine. Aga las olla...

https://forte.delfi.ee/news/teadus/varsk...d=89958685

Koroonapassi äpp:
https://www.covipass.com/?fbclid=IwAR39Z...iTX0JbVA-A
Koroona on Jumal ja Mask on tema prohvet, ning vaktsiin teeb sind õndsaks...
  
  •  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 43
  • 44
  • 45(current)
  • 46
  • 47
  • ...
  • 92
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Koroonaviirus, osa 5. Vaktsineerimine. 2021.30.10 antiamerikanist 2,558 330,595 , 08:10
Viimane postitus: cambodia
  Estonia katastroof - õnnetus? Vandenõu? Osa II Geargirl 280 46,010 17-03-2024, 22:05
Viimane postitus: xcad
  Koroonaviirus, osa 4. Vaktsineerimine. 2021.02.05 xawa 2,645 379,974 31-10-2021, 09:07
Viimane postitus: Mannu
  Estonia katastroof - õnnetus? Vandenõu? Osa I hiidlane 2,591 568,270 19-10-2021, 09:31
Viimane postitus: Mannu
  Koroonaviirus, osa 3. 2021.17.04 Tyto Alba 281 48,978 02-05-2021, 19:44
Viimane postitus: xcad
  Koroonaviirus, osa 2. 2021 Minaelan 1,549 232,290 17-04-2021, 09:06
Viimane postitus: Mannu

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat