•  Eelmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 92
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Koroonaviirus, osa 1. 2020
#76
(01-03-2020, 12:09 )akkillus Kirjutas: Mis aitaks 60Hz vastu? Mask mitte. Foolium ülikond?
Vask kest ja maandatud ehk farday puur. Kuna levib suhteliselt väikesele kaugusele antennidest siis minna sinna kus GSM levi puudubSmile

#77
Koroona ja 5G
Corona viirus mis sai alguse Hiinas Wuhani linnast, kuhu paigaldati 5G levi seadmed.
Selle viiruse all kannatajad kukuvad lihtsalt tänavapeal kokku ilma mingi haigussümptomita - nagu hapnikupuuduses?
Ja tegemist on kummalise haigusega, millest terveks ravitud haigestuvad mõne aja pärast uuesti.
Haiguse puhangu tõttu garantiini saadetud kruiisilaev 'Regal Princess' oli esimesi kuhu paigaldati ülikiire wifi ühendus.
Seega viirus on põhjustatud 5G levist?
Kui nii, siis vähemalt hetkel veel on Eestis põhjust rõõmustada - meil ei ole veel 5G sidet.


Huvitav video
Eesti subtiitrite lisamiseks Settings(hammasratas) > Subtitles > English > Auto Translate > Estonian


#78
Raha valitsuse ja tehnoloogilise progressi teemal tuli meelde üks tsitaat:

Tehniline progress ilma moraalse kompassita on vaid satanistlik kultus.


(tere tulemast Lääne tsivilisatsiooni - minu kommentaar).
#79
Siiani pole tehtud (vähemalt ei ole saadaval) kiirguse mõjust peenkehale. Osad inimesed väldivad eramutes ka 4G WIFI võrke, samas 50HZ vahelduvool samuti tekitab kiirgusvälja. Kõrgepinge liinide all on vähki haigestumine kordades kõrgem, samas vähktõbi oli ka enne elektri kasutuselevõttu. Kiirgus kohe kindlasti coronat ei tekita küll nõrgendab immunsüsteemi. Miks seda 5G võrku nii väga vaja kui on valguskaablid ja seal on kiirused mitme suurusjärgu võrra suuremad....ah, et mobiili. Kas aga seal üldse seda internetti vaja on? Eriti veel sellise kiirusega? Telefon peaks jääma ikka häälsuhtluseks mitte ülikiireks andmevahetuseks, selleks peaks teisi seadmeid kasutama. Inimkond katsetab asju mille mõju on lõplikult läbi uurimata. Teada on mida teeb gamma ja radioaktivne kiirgus füüsisele, mis aga peenkehale? Peenkeha aga vastutab kõrgema intellekti ja füüsise tervise eest, see on teadmata. Usun, et tegelikult on ka seda uuritud aga salastatud mingitel põhjustel, Kiriliani fotosid peale kiiritust peaks alguses uurima.
#80
(01-03-2020, 13:07 )xawa Kirjutas: Huvitav video
Eesti subtiitrite lisamiseks Settings(hammasratas) > Subtitles > English > Auto Translate > Estonian
https://www.youtube.com/watch?time_conti...e=emb_logo
Sellest xawa videost sain aru nii, et 5G aktiveerib hapnikumolekulid sel viisil, et need ei seondu enam hemoglobiiniga ning inimene kukub hapnikupuuduses kokku. Paljud corona sümptomid kattuvad hapnikupuuduse omadega. Hapniku "aktiveerimise"/"kuumutamise" selgituseks: mikrolaineahjus aktiveeritakse samal põhimõttel veemolekule, nad kuumenevad ja soojendavad sel viisil toidu üles. Sagedus on teine ainult.

Selles mõttes kiirgus tekitab küll igasugu jamasid.

#81
See viirus tegelt just nimelt hapnikupuuduste tekitabki, aga sellega, et kopsualveoolid täitivad vedelikuga. See vedeliik kohtades, kus muidu gaas (õhk) peaks olema, paistab siis kopsupiltidel mustade laikudena (röndgenkiired neelduvad sal kus nad tavaliselt ei neeldu). Võimaluse korral antakse inimesele lisahapniku, kui hapnikutase ta veres alla mingi näitaja langeb (vist oli 92%, aga ei tea kas mäletan õigesti) aga mõnedel iniemstel ei ole ka sellest abi, ning hapnikutase veres langeb 60% kanti, mis võib siis kaasa tuua surma. Tegelt ma neist protsentidest palju ei tea, kirjutan vaid numbreid mis kusagilt meelde on jäänud.
#82
Videos väideti, et vähemalt osadel coronajuhtudel ei olnud kopsualveoolid vedelikuga täidetud. Näitas pilte ka.
#83
Ega ma jah väga peensusteni seda haiguskulgu ei tea ka, olen kuulanud vaid mõne targema inimese juttu, no nii enda harimiseks.
Aga see on küll minuteada tõsi, et tõsiselt haigestunutele antakse enamasti lisahapniku, sest hingata on neil raske.
#84
Mobiiltelefonides ja tugijaamades üritatakse iga generatsiooniga saatjate võimsuseid vähendada (väiksem leviraadius), ning väiksema leviraadiuse kompenseerimiseks pannakse tugijaamu (väiksema võimsusega) järjest tihedamalt.

Näide: GSM alguses oli Tartu-Tallinn maanteel 1G/2G tugijaamad vaid Põltsamaal, Paides ja Kosel (igal pool võimalikult kõrgel masti otsas) .... 3G korral pandi veelgi tihedamalt tugijaamu juurde Tartu-Põltsamaa vahele Laeva & Puurmanni (endiselt võimalikult kõrge masti otsa) ... 4G korral pandi antennid aga nö "poolde masti kõrgusesse" (et vähem leviksid ja segaksid üksteist) ... 5G korral oleks tugijaamad nö "iga teise elektriposti otsas", ning oluliselt väiksema võimsusega (konkureerides majades vohavate wifi tugijaamade kiirgus-müraga).

Minu nägemustes on 5/9 korruseliste karpmajade "wifi reostus" palju suurem, kui mobiiltelefonide oma ... karpmajades on wifi ruuterid keeratud nö "max võimsuse ja max roaming agresiivuse peale" (muidu pole levi, kuna naabrid "karjuvad üle"), ning ikkagi on kümmekond naabrite wifi-purki max võimsusega sinu korteris.


Aastaid tagasi üritas Iseseisvuspartei esimees Vello Leito ära keelata koolides wifi-ühendused (leiutajana oli ta vägagi teadlik kõrgsagedusliku kiirguse ohtudest!) ... kuid ta nö "naerdi rahva poolt välja" (sai ca 1% hääli valimistel) ... seega on eestlaste enamus nö "wifi ja telefoni usku" (ületades NLiidu aegset kompartei valimise aktiivsust).

-----

Koroona-viirus on ikkagi VIIRUS, mis levib piisknakkuse teel räpakates ülerahvastatud kohtades ... mobiiltelefonide ja elektriliinide olemasolu/puudumine koroona-viirusesse nakatumist küll mõjutada ei tohiks (need kes tundide kaupa telefoniga mölisevad kõrgepingeliinide lähedal on mingitesse muudesse haigustesse juba ära kõngenud).
#85
(01-03-2020, 22:38 )lahendused Kirjutas: Mobiiltelefonides ja tugijaamades üritatakse iga generatsiooniga saatjate võimsuseid vähendada (väiksem leviraadius), ning väiksema leviraadiuse kompenseerimiseks pannakse tugijaamu (väiksema võimsusega) järjest tihedamalt.

Tegelikkus on siiski vastupidine. Iga uue generatsiooniga saatjate võimsused suurenevad märgatavalt, kuna lainepikkused muutuvad järjest lühemaks. Mida lühem lainepikkus, seda kehvemini levib ja seega peab saatja olema järjest võimsam.
Näiteks meeterlaine raadiosagedus levib tunduvalt kaugemale kui detsimeeterlaine ja sellest kehvemini ultralühilaine.

Seega on varsti meil kõigil püksitaskus praktiliselt oma mikrolaineahi, millega end küpsetada.
#86
(01-03-2020, 23:34 )xawa Kirjutas: Seega on varsti meil kõigil püksitaskus praktiliselt oma mikrolaineahi, millega end küpsetada.

Lihtsalt selline teoreetiline mõte tekkis.
Kas siin võib olla ka mingi seos kliima soojenemisega kuna võimsused ja leviala pidevalt kasvavad? Kas pole võimalik, et me mingil määral ka küpsetame atmosfääri ja sellest ka kliima soojenemine?
#87
(01-03-2020, 22:38 )lahendused Kirjutas: Koroona-viirus on ikkagi VIIRUS, mis levib piisknakkuse teel räpakates ülerahvastatud kohtades ... mobiiltelefonide ja elektriliinide olemasolu/puudumine koroona-viirusesse nakatumist küll mõjutada ei tohiks (need kes tundide kaupa telefoniga mölisevad kõrgepingeliinide lähedal on mingitesse muudesse haigustesse juba ära kõngenud).

Muidugi viirus, kuid 5G ja muuidu saastatud keskkonnas elamine nõrgestab inimest tervikuna, niiet viirus, mis muidu ei teeks inimesele midagi, on muutunud tapvaks.
See, et mingid Ekspressi pealkirjad ütlevad, et vandenõuteoreetikud peavad koroona põhjustajaks mitte viirust, vaid 5Gd, see on jälle tüüpiline vastaspoole väite üle võlli keeramine. Kuigi mõned võivad ju sedagi uskuda, et mingit viirust pole, alati on äärmusi.

#88
https://tavid.ee/uudised-hiina-koroonavi...B70ZI5VAFI
Ikka majandus on esimene! Nüüd ehk peale hiina ekspordi peatumist midagi muutub. Ekspress ja 5G...see on pastakast uudise välja imemine, et tekitada sensatsiooni, suurendada müüki. Millimeeter laine kiirgus kui tekitaks elusorganismi (viiruse) oleks ennekuulmatu. Seda ei saa juhtuda, küll võib kiirendada viiruse muteerumist ja ühtlasi survamamaks muutumist. Kui tõsi siis hukkunute % on kordades üle 2,5 mida ametlikult väidetakse, sest 16% ja 2,5% on ikka vahe. Tänapäeval midagi varjata on raskem kui vanasti.
#89
Uue koronaviirusega COVID-19 ei pruugi mitu päeva nakkusnähte ilmneda. Kuidas siis teada saada, kas olete nakatunud?
Uusim teave näitab, et inkubatsiooniperiood võib kesta kuni 28 päeva enne COVID-19 sümptomite ilmnemist/ Hiinast on teada ka 42 päeva peale nakatumist haigestumine, inimesed on nii erinevad.

Kui inimesel on palavik ja / või köha ning ta läheb haiglasse, on kopsudes tavaliselt 50% fibroos ja on juba liiga hilja!

Taiwani eksperdid pakuvad lihtsat enesekontrolli, mida saame teha igal hommikul.

Hinga sügavalt sisse ja hoia hinge kinni 10-15 sekundit.
Kui läbite selle edukalt ilma köha, ilma ebamugavustunde või pingeta jne, näitab see, et kopsudes puudub fibroos, mis põhimõtteliselt ei tähenda nakkust.

Kriitilistel aegadel kontrollige ennast igal hommikul puhta õhu keskkonnas!

COVID-19 juhtumeid ravinud Jaapani arstide soovitus.

Kõik peaksid hoolitsema selle eest, et nende suu ja kõri oleksid niisked ega oleks kunagi kuivad.
Võtke paar lonksu vett vähemalt iga 15 minuti tagant.
MIKS?

Isegi kui viirus satub suhu, loputatakse see teie söögitoru kaudu makku vee või muu vedeliku joomisega.
Makku sattudes tapavad maohapped kogu viiruse.
Kui te ei joo regulaarselt piisavalt vett, võib viirus sattuda hingetorusse ja kopsudesse.See on väga ohtlik.

Sama ohtlik on neelata tagasi röga ja tatiklompe nagu kaaskodanikel kombeks.

Need on viiruskolded, täis pisikuid, tuleb välja sülitada ja nuusata, soovitavalt ühekordsetesse salvrätikutesse, et mitte taskurätiga vanu pisikuid näole tagasi määrida.
#90
Roomlane kirjutas:
Tsitaat:Hinga sügavalt sisse ja hoia hinge kinni 10-15 sekundit.
Kui läbite selle edukalt ilma köha, ilma ebamugavustunde või pingeta jne, näitab see, et kopsudes puudub fibroos, mis põhimõtteliselt ei tähenda nakkust.

Täienduseks veel, et kes ikka veel suitsetab, siis nüüd on paras aeg maha jätta. On kopsudel kergem. Ja viibige looduses puhta õhu käes, magage korralikult, sööge hapukapsast, astelpajumarju jt loodusliku C-vitamiini allikaid.
#91
https://www.postimees.ee/6909867/koroona...es-paraneb
#92
Erinevad vandenõuteooriad viiruse ümber:
https://epl.delfi.ee/valismaa/uus-epidee...d=89104241


Ma siin mõtlen ühe anomaalia üle; kui seagripi puhang oli, löödi lokku kui ohtlik see on... 0,2% kujunes tapvusprotsendiks. Ma julgen väita, et siin foorumis oli konsensus selles suhtes, et tegemist oli vaktsiini reklaamikampaaniaga.
Kuid praeguse haiguspuhanguga on vastupidi; statistikaga manipuleeritakse, et näidata selle suremussuhet väiksemana. Miks? Kuna vaktsiini(veel) ei ole ja võibolla ei tulegi...

Üks hea sait, neile kel meeldib numbreid jälgida:
https://www.worldometers.info/coronavirus/
#93
Lõuna-Korea andmed teevad murelikuks.

Tänase seisuga 28 surnut ja 30 tervenenut ... ehk surmasid ja tervenemisi sisuliselt samapalju ... ehk 100-st haigestunust ca 50 surevad ja ca 50 tervenevad.

Jättes kõrvale statistikaga manipuleeriva Hiina, on üldine suundumus järgnev: surnute arv kasvab jõudsalt, kuid tervenenute arv kasvab palju aeglasemalt.
#94
(03-03-2020, 08:32 )lahendused Kirjutas: Lõuna-Korea andmed teevad murelikuks.

Tänase seisuga 28 surnut ja 30 tervenenut ... ehk surmasid ja tervenemisi sisuliselt samapalju ... ehk 100-st haigestunust ca 50 surevad ja ca 50 tervenevad.

Jättes kõrvale statistikaga manipuleeriva Hiina, on üldine suundumus järgnev: surnute arv kasvab jõudsalt, kuid tervenenute arv kasvab palju aeglasemalt.
Lisaks on see, et osad tervenenud haigestuvad uuesti. Viirus jääb varjatult organismi ja seda palju tuleb kokku surnute % on veel teadmata. See ongi põhjuseks, et kehtestatakse garantiinid ja valitsused võtavad asja väga tõsiselt.
#95
(02-03-2020, 15:53 )Mannu Kirjutas: Ja viibige looduses puhta õhu käes, magage korralikult, sööge hapukapsast, astelpajumarju jt loodusliku C-vitamiini allikaid.

Vabandage mind aga need tervete inimeste soovitused teemal sööge hapukapsast ja olge õnnelikud ajavad mul igakord juuksed valutama...

Erinevatel põhjustel on osad inimesed tervemad ja teised mitteniiväga. Need tervemad käivad ja targutavad kuidas nad söövad hapukapsast ja naeratavad ning sellepärast on terved ja ülejäänud lihtsalt lollid, et samamoodi ei tee vaesekesed. No on proovitud ka neid meetodeid aga kui haigus kallal, siis "hapukapsast"; raudrohuteest ja õigest mõtlemisest jääb väheks.

On teil peale selle ka plaan B, et mis siis saab kui "tontteabmispõhjusel" te siiski haigestute? Sööte ämbritäie jõhvikaid või astelpaju marju? Sest vajalik kogus on 10 000 mg C vitamiini iga 6-8 tunni tagant.
#96
(03-03-2020, 08:56 )Temimoor Kirjutas: Erinevatel põhjustel on osad inimesed tervemad ja teised mitteniiväga. Need tervemad käivad ja targutavad kuidas nad söövad hapukapsast ja naeratavad ning sellepärast on terved ja ülejäänud lihtsalt lollid, et samamoodi ei tee vaesekesed. No on proovitud ka neid meetodeid aga kui haigus kallal, siis "hapukapsast"; raudrohuteest ja õigest mõtlemisest jääb väheks.

On teil peale selle ka plaan B, et mis siis saab kui "tontteabmispõhjusel" te siiski haigestute? Sööte ämbritäie jõhvikaid või astelpaju marju? Sest vajalik kogus on 10 000 mg C vitamiini iga 6-8 tunni tagant.

Plaan B on, et sured ära. Ja mis siis sellest?!? Klammerdud oma elu külge või? Või siis, et jääd haigeks, aga saad terveks. Või veel mõni variant.
Positiivse mõtlemise mõttetusest olen ka rääkinud, ja loomulikult mitte ainult mina.
Nüüd terane inimene näeb siin vastuolu, kuid sealt vahelt lähebki see kitsas tee. Noh, et ole positiivne ilma positiivsusesse klammerdumata - kuidagi umbes nii. Sööd hapukapsast (mina nt ei söö) või sööd toidulisandeid või MMSi - peaasi, et inimene sisimas teab, et see "on tema oma" meetod.

See "erinevad inimesed on tervemad ja teised mitte nii väga" on energeetilise keha, mis on väga seotud füüsilise kehaga, tervise ja korrasoleku küsimus. Miks Arno jäi haigeks, aga Teele mitte, kuigi mõlemad suplesid jääaugus ja olid samade pisikute käes? Seal on emotsioonid, ellusuhtumine jms mängus. Teele oli parajalt pohhuist, Arno ei olnud.

Ellujäämise taotlus (mina jään!) on ülitähtis, aga nagu sa ise peaksid teadma, siis taotlusesse ei klammerduta.



#97
https://eestinen.fi/2020/03/piltuudis-sa...ona-hiina/
https://giphy.com/gifs/bath-26FPBDkw3OF3...FWZNjmoDSI
Sakasamaal toitu napib??? See on paanika nagu keskajal katku aegadel.....viimane on huumor, sest "koraana" pidada kõhule "mõjuma".
#98
(03-03-2020, 09:10 )Mannu Kirjutas: Plaan B on, et sured ära. Ja mis siis sellest?!? Klammerdud oma elu külge või? Või siis, et jääd haigeks, aga saad terveks. Või veel mõni variant.
Positiivse mõtlemise mõttetusest olen ka rääkinud, ja loomulikult mitte ainult mina.
Nüüd terane inimene näeb siin vastuolu, kuid sealt vahelt lähebki see kitsas tee. Noh, et ole positiivne ilma positiivsusesse klammerdumata - kuidagi umbes nii. Sööd hapukapsast (mina nt ei söö) või sööd toidulisandeid või MMSi - peaasi, et inimene sisimas teab, et see "on tema oma" meetod.

See "erinevad inimesed on tervemad ja teised mitte nii väga" on energeetilise keha, mis on väga seotud füüsilise kehaga, tervise ja korrasoleku küsimus. Miks Arno jäi haigeks, aga Teele mitte, kuigi mõlemad suplesid jääaugus ja olid samade pisikute käes? Seal on emotsioonid, ellusuhtumine jms mängus. Teele oli parajalt pohhuist, Arno ei olnud.

Et siis sina jääd lootma, et sa oled elus kõike hästi teinud, naeratanud ennast naerusuuks, mõelnud kõigile "päikest" igalepoole ja kui peakski sind tabama mõni haigus ja kolm ämbrit astelpajumarju sind ei aita, siis heidad naeratades hinge ja kohtud järgmises elus?

Olles nüüd realist, siis ikkagi kui kindel sa oled selles, et surma palge ees sa sinna ka rahumeelselt lähed? Ma olen ennegi näinud inimesi, kes jutlustavad kuidas peab ja mis nad teevad kui maja põlema läheb aga kui see päriselt juhtub, siis on esimesed, kes putku panevad Laugh

Kõige lihtsam näide oleks radikuliit, mis tabab pea 80% eestlasi mingil hetkel ja keset seda pole mõtet enam võimlemisharjutustega alustada wink (liigutama peab aga ilma valuvaigistiteta see ei õnnestu ükskõik kui ilusasti ka ei naerata).


#99
Arvestage, et kui kisub pandeemiaks, saavad absoluutnumbrid olema hirmuäratavad. Kui ka vaid kolmandik maakera elanikest nakatub (ca 2,5 miljardit) ja letaalne lõpp on 2% nakatunutest, teeb see ikkagi üle maailma 50 miljonit laipa...
(03-03-2020, 09:28 )Temimoor Kirjutas: Et siis sina jääd lootma, et sa oled elus kõike hästi teinud, naeratanud ennast naerusuuks, mõelnud kõigile "päikest" igalepoole ja kui peakski sind tabama mõni haigus ja kolm ämbrit astelpajumarju sind ei aita, siis heidad naeratades hinge ja kohtud järgmises elus?
Oh jummel! Ma ei ole naeratanud, ma olen sünge kui vana nõid, teistele päikest või midaiganes mõelda pole minu asi; järgmist elu ma vb isegi ei usu, vb natuke usun - ma lihtsalt ei tea. Lihtsalt mingi heatahtlik suhtumine maailma, see on mul küll. Aga see on kõike muud, kui kõigile sisimas "päikest" soovimine ja naeratamine.

(03-03-2020, 09:28 )Temimoor Kirjutas: Olles nüüd realist, siis ikkagi kui kindel sa oled selles, et surma palge ees sa sinna ka rahumeelselt lähed? Ma olen ennegi näinud inimesi, kes jutlustavad kuidas peab ja mis nad teevad kui maja põlema läheb aga kui see päriselt juhtub, siis on esimesed, kes putku panevad Laugh
Mul on kogemus, ma muidu siin ei kireks. Kas mul järgmine kord õnnestub mitte klammerduda ja ellu jääda, eks seda elu näitab. Ptui, ptui, ptui.
Veelkord - igal omad meetodid. Mis sobib ühele, need võivad teise puhul mitte töötada. Seepärast mingeid imeretsepte ma andma ei hakka. Need C-vitamiini allikad ja maga korralikult on sellised lihtsalt enesestmõistetavad füüsilise ja energeetilise hügieeni põhimõtted. Ja loomulikult pese käsi ka, ära eita lääne meditsiini hüvesid ja vaktsineeri kui vaja.

  
  •  Eelmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 92
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Koroonaviirus, osa 5. Vaktsineerimine. 2021.30.10 antiamerikanist 2,553 329,925 1 tund tagasi
Viimane postitus: Lynx Titan
  Estonia katastroof - õnnetus? Vandenõu? Osa II Geargirl 280 45,983 17-03-2024, 22:05
Viimane postitus: xcad
  Koroonaviirus, osa 4. Vaktsineerimine. 2021.02.05 xawa 2,645 379,772 31-10-2021, 09:07
Viimane postitus: Mannu
  Estonia katastroof - õnnetus? Vandenõu? Osa I hiidlane 2,591 568,053 19-10-2021, 09:31
Viimane postitus: Mannu
  Koroonaviirus, osa 3. 2021.17.04 Tyto Alba 281 48,941 02-05-2021, 19:44
Viimane postitus: xcad
  Koroonaviirus, osa 2. 2021 Minaelan 1,549 231,893 17-04-2021, 09:06
Viimane postitus: Mannu

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
8 külali(st)ne

Expand chat