Postitused: 3,436
Teemad: 29
Liitus: Jul 2011
(07-09-2015, 18:20 )kage Kirjutas: Vahepeale üks küsimus mõtlemiseks: millise info levitamine rahva seas viis Vao pagulasmaja süütamiseni ja kes seda infot levitas?
Pigem küsiks, et kes seda põlengut provokatsioonilistel eesmärkidel ära kasutasid ja kohe kohale jooksid lohutama tüüpe... kes ka ise võisid need süütajad olla. Midagi pole välistatud.
Ja netis hakkasid koheselt pihta poliitikute häbimärgistamised ...omaenda rahvast...tunne oli, et need süüdistused olid juba varem teadlikult koostatud.
Samas, kui põlevad eesti lapsed sisse, panga ahnuse tõttu visatakse eesti pered kodudest välja jne jne, siis pole ei presidenti ega peaministrit suures pildis näha. Milline silmakirjalikkus!
Oma hinge kuulates ei saa sa teha muud, kui ainult täiuslikke valikuid.
Õpi selgeks reeglid, siis tead, kuidas neid korralikult eirata.
Dalai-laama
Postitused: 1
Teemad: 0
Liitus: Sep 2015
Mõnesmõttes ongi see ju poliitikute asi ja neil on ka kogu vastutus absoluutselt kõige eest, mida nad teevad. Ise valivad omale teema, mida kajastada.
Postitused: 718
Teemad: 2
Liitus: Sep 2009
Millal enne on poliitikud millegi eest vastutanud?!!
Kui poliitikutel oleks vastutus oma tegude ja sõnade eest, siis oleks neid poole vähem ja maailm oleks palju helgem kui praegu.
Postitused: 3,609
Teemad: 58
Liitus: Sep 2007
(07-09-2015, 18:58 )Minaelan Kirjutas: Samas, kui põlevad eesti lapsed sisse, panga ahnuse tõttu visatakse eesti pered kodudest välja jne jne, siis pole ei presidenti ega peaministrit suures pildis näha. Milline silmakirjalikkus!
Ma ei saa pihta, kuidas need sissepõlenud lapsed selle looga seostuvad. Millegipärast kuulen seda analoogiat juba mitmendat korda mitmetelt inimestelt.
Ühel juhul on tegemist õnnetusega, teisel juhul tahtliku süütamisega. Muidugi tõttavad poliitikud taolist tegu avalikult hukka mõistma - kui ikka näib, et korda on saadetud tahtlik kuritegu vähemuse vastu, mis läheb vastuollu põhiseaduse ühe tähtsaima punktiga.
"Mida saab väita ilma tõenditeta, saab ka ilma tõenditeta kõrvale heita"
- Christopher Hitchens
Postitused: 3,436
Teemad: 29
Liitus: Jul 2011
(08-09-2015, 07:41 )Nielander Kirjutas: Ühel juhul on tegemist õnnetusega, teisel juhul tahtliku süütamisega. Muidugi tõttavad poliitikud taolist tegu avalikult hukka mõistma - kui ikka näib, et korda on saadetud tahtlik kuritegu vähemuse vastu, mis läheb vastuollu põhiseaduse ühe tähtsaima punktiga.
Et siis oled kindel koos poliitikutega, et see oli tahtlik süütamine? Nägid pealt või toetud eelarvamustele?
Samuti võin ma väita, et Süüria sõda on tahtlikult tekitatud, et leida ettekäänet nii sealsete kui ka Aafrika mandri päriselanikega Euroopa üle ujutada.
Ja see, mis praegu toimuma hakkab, on eestlaste ja ka teiste väikeste riikide/rahvaste (VÄHEMUSE) genotsiit... et lausa häbiväärne ja masendav on kuulda igapäevaselt meedia ja poliitikute "õigustusi", millest üks on magedam kui teine.
Reaalsus on see, et kui nad oleksid oma maale jäänud ja Euroopa oleks appi sinna läinud, kasvõi turvatsooni loonud, oleks juba olukord lahenenud...aga ei, Saksamaal oli vaja ju orje:
http://www.delfi.ee/news/paevauudised/va...d=20285831
Ja sellega hukutab ta kogu Euroopa. Kas keegi tõesti arvab, et need ülejäänud miljonid sealt Aafrikast ka siia ei tule, seda enam, et nüüd nad teavad, et ainult mingi väike protsent saadetakse tagasi ja kõigile antakse elamispind, toetused ja muu nänn.
Hakka või igatsema nõuka-aegset raudset eesriiet.
Oma hinge kuulates ei saa sa teha muud, kui ainult täiuslikke valikuid.
Õpi selgeks reeglid, siis tead, kuidas neid korralikult eirata.
Dalai-laama
Postitused: 3,609
Teemad: 58
Liitus: Sep 2007
(08-09-2015, 07:53 )Minaelan Kirjutas: Et siis oled kindel koos poliitikutega, et see oli tahtlik süütamine? Nägid pealt või toetud eelarvamustele?
Ma väga kahtlen jah, et keegi kogemata süütas. Ja nähes, milliseks pagulasteema sümboliks see Vao saanud on (mingid tsikligängid käisid seal lolli mängimas), siis ei pea erilist kujutlusvõimet omama, et mingi kamp tõmbas ninad täis ja läks õhtuhämaruses sinna omakohust tegema.
"Mida saab väita ilma tõenditeta, saab ka ilma tõenditeta kõrvale heita"
- Christopher Hitchens
Postitused: 3,436
Teemad: 29
Liitus: Jul 2011
08-09-2015, 08:09
(Seda postitust muudeti viimati: 08-09-2015, 08:51 ja muutjaks oli Minaelan.)
Nimetame asja õige nimega:
Miljonid tumedanahalised Aafrika pärismaalased ja moslemid on kuulutanud sõja Euroopa rahvastele.
Need tüübid ei karda midagi enam, lihtsalt tungivad sinna riiki, kus arvavad paremat noosi saavat:
http://www.delfi.ee/news/paevauudised/va...d=72394137
Tegelikud ohvrid on just Euroopa väikerahvad.
Oma hinge kuulates ei saa sa teha muud, kui ainult täiuslikke valikuid.
Õpi selgeks reeglid, siis tead, kuidas neid korralikult eirata.
Dalai-laama
Postitused: 4,531
Teemad: 15
Liitus: Aug 2010
08-09-2015, 08:51
(Seda postitust muudeti viimati: 08-09-2015, 12:11 ja muutjaks oli Eithea.)
(08-09-2015, 07:41 )Nielander Kirjutas: (07-09-2015, 18:58 )Minaelan Kirjutas: Samas, kui põlevad eesti lapsed sisse, panga ahnuse tõttu visatakse eesti pered kodudest välja jne jne, siis pole ei presidenti ega peaministrit suures pildis näha. Milline silmakirjalikkus!
Ma ei saa pihta, kuidas need sissepõlenud lapsed selle looga seostuvad. Millegipärast kuulen seda analoogiat juba mitmendat korda mitmetelt inimestelt.
Ühel juhul on tegemist õnnetusega, teisel juhul tahtliku süütamisega. Muidugi tõttavad poliitikud taolist tegu avalikult hukka mõistma - kui ikka näib, et korda on saadetud tahtlik kuritegu vähemuse vastu, mis läheb vastuollu põhiseaduse ühe tähtsaima punktiga.
Ma jälle ei näe vahet, miks õnnetusjuhtumi puhul valitsus ei peaks meie Eesti inimesele kaastunnet ja toetus avaldama, samas ei ole valitsus seda teinud ka meie inimeste vara ja kodude süütamiste korral...
Tahtlik süütamine Loksal
Ettevõte ei välista Tõrvas põlenud kemikaalide tahtlikku süütamist
Arvatav süütamine Tamsalus. Ööl vastu neljapäeva põles Tamsalus vallale kuuluv kahekorruseline puust elumaja.
Paar kuud tagasi toimus Lääne-Saare vallas, Astes Saare tänaval, tulekahju, milles hukkusid 63-aastane naine ja 56-aastane mees. Tegemist oli tahtliku süütamisega.
Politsei uurib aastase pausi järel süütamist vanalinnas. Vaevalt aasta said Viljandi vanalinnas elavad inimesed elada teadmises, et süütamised nende kodu ümber on lõppenud. Taas on põhjust arvata, et keegi püüdis maja põlema panna.
Politsei uurib sotsiaalmaja võimalikku süütamist.
Pühapäeva õhtul süttis Puka alevis sotsiaalmaja. Hävis suur osa hoone teisest korrusest ning nüüd on maja suure tõenäosusega elamiskõlbmatu.
Ja peaminister pole leidnud põhjust minna inimestele oma toetust näitama siis, kui kannatajaks on olnud meie inimesed, mitte võõrad. See on muide vägagi euroopalik, et kuriteod lakkavad olemast politseile huvipakkuvad, kui neid sooritavad sisserändajad.
Postitused: 3,436
Teemad: 29
Liitus: Jul 2011
08-09-2015, 08:59
(Seda postitust muudeti viimati: 08-09-2015, 09:00 ja muutjaks oli Minaelan.)
(08-09-2015, 08:51 )Eithea Kirjutas: (08-09-2015, 07:41 )Nielander Kirjutas: (07-09-2015, 18:58 )Minaelan Kirjutas: Samas, kui põlevad eesti lapsed sisse, panga ahnuse tõttu visatakse eesti pered kodudest välja jne jne, siis pole ei presidenti ega peaministrit suures pildis näha. Milline silmakirjalikkus!
Ma ei saa pihta, kuidas need sissepõlenud lapsed selle looga seostuvad. Millegipärast kuulen seda analoogiat juba mitmendat korda mitmetelt inimestelt.
Ühel juhul on tegemist õnnetusega, teisel juhul tahtliku süütamisega. Muidugi tõttavad poliitikud taolist tegu avalikult hukka mõistma - kui ikka näib, et korda on saadetud tahtlik kuritegu vähemuse vastu, mis läheb vastuollu põhiseaduse ühe tähtsaima punktiga.
Ma jälle ei näe vahet, miks õnnetusjuhtumi puhul valitsus ei peaks meie Eesti inimesele kaastunnet ja toetus avaldama, samas ei ole valitsus seda teinud ka meie inimeste vara ja kodude süütamiste korral...
Tahtlik süütamine Loksal
Ettevõte ei välista Tõrvas põlenud kemikaalide tahtlikku süütamist
Arvatav süütamine Tamsalus. Ööl vastu neljapäeva põles Tamsalus vallale kuuluv kahekorruseline puust elumaja.
Paar kuud tagasi toimus Lääne-Saare vallas, Astes Saare tänaval, tulekahju, milles hukkusid 63-aastane naine ja 56-aastane mees. Tegemist oli tahtliku süütamisega.
Selle kajastamise ja avaliku hukkamõistu eest Brüsseli silmis punkte juurde ei saa ja kuna ka poliitilist karjääri kuidagi ei mõjuta, milleks siis vaeva näha...
Ja Nielander, mis puutub vähemusse, siis keda on rohkem siin meie suures ja õnnelikus Euroliidus, kas eestlasi või neegreid või ukrainlasi või süürlasi või türklasi või keda iganes?
Kes on tegelikult kõige suuremas vähemuses rahvaarvult selles piirideta "õnnelike ja vabade" riikide liidus?
Oma hinge kuulates ei saa sa teha muud, kui ainult täiuslikke valikuid.
Õpi selgeks reeglid, siis tead, kuidas neid korralikult eirata.
Dalai-laama
Postitused: 1,518
Teemad: 18
Liitus: Oct 2010
Tulekahju loeti vanasti kõige suuremaks õnnetuseks,mis inimest tabanud .
140. Tulekahju
Tulekahju ja kirikuvitsa üle ei või keegi parastada. EV 12122:1
On Jumal sind vee eest hoind, hoidku ka tule eest. EV 2660:1
Jumal lasku alust määta. EV 2580:1
Hoia tuluke takkude eest, siis pitkendad oma elumaja iga. EV 12193:1
Tuluke on vaenlane, keda tuleb karta. EV 12195:1
Tuli kõnõlnu' muistõ': "Ku ma väikene olõ, hoitkõ minno, ku suurõst saa, tulko-oi manogi". EV 12176:2
Tuli on hää sulane, aga paha peremees. EV 12174:2
Madal ulu ajab tule kiirest katuksele. EV 6259:1
Kui punane kukk laulab katusel, siis on kõik lõppend. EV 9059:1
Tule kõht on suur. EV 12160:1
Tulel on lai käsi, veel sügav vagu. EV 12161:1
Tuli tegeb tule tüö. EV 12170:2
Varas jätab varna seina, tuli ei jäta sedagi. EV 13731:250
Katk jätab ika kalsad järgi, aga tuli ei jäta mitte varnagi seina. EV 3446:1
Kus ruske härg üks kord maganud, tunnukse üheksa aastat kohta. EV 9886:4
Kirg mõõnab see järele, kene kääst tema on välja päästnud. EV 3815:
Allikas :http://www.folklore.ee/~kriku/VSR/FRAMEST.HTM
On siis tegu tahtliku süütamise või õnnetusega, on tegemist ikka tulekahjuga . Või põleb võõras vara eredama leegiga, kui eestlase vara ?
See, et sealt poliitilist profiiti paremini korjata saab, on muidugi siililegi selge .
Ega enda riigi kodanikele ei pea meeldima , on ju ?
Paraku ei tea ka minu ühtki juhtu, mil keegi Toompealt oleks kohal käinud
Same sh--t different day !
Postitused: 3,869
Teemad: 7
Liitus: Jun 2011
(07-09-2015, 18:58 )Minaelan Kirjutas: (07-09-2015, 18:20 )kage Kirjutas: Vahepeale üks küsimus mõtlemiseks: millise info levitamine rahva seas viis Vao pagulasmaja süütamiseni ja kes seda infot levitas? Pigem küsiks, et kes seda põlengut provokatsioonilistel eesmärkidel ära kasutasid ja kohe kohale jooksid lohutama tüüpe... kes ka ise võisid need süütajad olla. Midagi pole välistatud. Küsimus sisaldab ka provokatsiooni võimalust, st millise (meelestatusega) info levitamine viib äärmuslikud inimesed tegevusteni (nt Breivik) ja annab lisaks ka võimaluse provokatsioonideks? Ja kes sellist infot levitavad?
Võib ka teistpidi küsida - kui pagulaste kohta levitatavat infot vaadata, siis millise meelestatuse juurde rahvast suunatakse ja milliste tegudeni see võib viia? Aitamise soov ilmselgelt ei vii põletamise, peksmise vmt soovini ja kaitsmise soov ka mitte, aga milline meelestatus viib ja kes ja millega seda õhutab?
Postitused: 3,436
Teemad: 29
Liitus: Jul 2011
(08-09-2015, 11:13 )kage Kirjutas: Küsimus sisaldab ka provokatsiooni võimalust, st millise (meelestatusega) info levitamine viib äärmuslikud inimesed tegevusteni (nt Breivik) ja annab lisaks ka võimaluse provokatsioonideks? Ja kes sellist infot levitavad?
Võib ka teistpidi küsida - kui pagulaste kohta levitatavat infot vaadata, siis millise meelestatuse juurde rahvast suunatakse ja milliste tegudeni see võib viia? Aitamise soov ilmselgelt ei vii põletamise, peksmise vmt soovini ja kaitsmise soov ka mitte, aga milline meelestatus viib ja kes ja millega seda õhutab?
Täna, kui erinevate inimestega rääkisin, arvasid kõik, et tegu oli provokatsiooniga, kas siis nende Vao tüüpide ülisuur soov kuhugile keskusesse või isegi Rootsi edasi liikuda või siis "sallivate" soov näidata, kui halvad on Eestimaast hoolivad pagulastevastased ning leida põhjus suu sulgemiseks....
Mis aitamisse puutub, siis tegelikult on ju käimas moslemite ja mustade sõda Euroopa rahvusriikide vastu ja nende masside lõppu pole nähagi. Mitu miljonit seal Aafrikas neid vaesuses virelejaid oligi....?
Aidata tuleb meid ja ruttu piirid ette tõmmata....
Oma hinge kuulates ei saa sa teha muud, kui ainult täiuslikke valikuid.
Õpi selgeks reeglid, siis tead, kuidas neid korralikult eirata.
Dalai-laama
Postitused: 3,869
Teemad: 7
Liitus: Jun 2011
(08-09-2015, 11:56 )Minaelan Kirjutas: (08-09-2015, 11:13 )kage Kirjutas: Küsimus sisaldab ka provokatsiooni võimalust, st millise (meelestatusega) info levitamine viib äärmuslikud inimesed tegevusteni (nt Breivik) ja annab lisaks ka võimaluse provokatsioonideks? Ja kes sellist infot levitavad?
Võib ka teistpidi küsida - kui pagulaste kohta levitatavat infot vaadata, siis millise meelestatuse juurde rahvast suunatakse ja milliste tegudeni see võib viia? Aitamise soov ilmselgelt ei vii põletamise, peksmise vmt soovini ja kaitsmise soov ka mitte, aga milline meelestatus viib ja kes ja millega seda õhutab? Täna, kui erinevate inimestega rääkisin, arvasid kõik, et tegu oli provokatsiooniga, kas siis nende Vao tüüpide ülisuur soov kuhugile keskusesse või isegi Rootsi edasi liikuda või siis "sallivate" soov näidata, kui halvad on Eestimaast hoolivad pagulastevastased ning leida põhjus suu sulgemiseks.... Provokatsiooni ei ole mõtet kohe pagulaste või sallijate kaela lükata, sest kui rahvas/meedia loob emotsioonide üleskütmisega rohkem provokatsioonide võimalusi, siis on ka rohkem osapooli kes neid võimalusi võivad ära kasutada. Arvestada tuleb ka sellega, et kui sina näiteks soovid kedagi aidata ja teine soovib sõdida, siis kummal on käepärast võtta emotsioon kasutada vägivalda oma eesmärgi saavutamiseks ja kas sina, kui aitaja, sead enda eesmärgiks aitamise või teiste mustamise?
Tsitaat:Mis aitamisse puutub, siis tegelikult on ju käimas moslemite ja mustade sõda Euroopa rahvusriikide vastu ja nende masside lõppu pole nähagi. Mitu miljonit seal Aafrikas neid vaesuses virelejaid oligi....?
Aidata tuleb meid ja ruttu piirid ette tõmmata....
Kes meid aitama peaks kui mitte meie ise?
Kui aitamisele kutsumise asemel tegeletakse sõja reklaamimisega (esitletakse kriisi kui sõda või rünnakut (pagulased/immigrandid ründavad ja tahavad meid endale allutada), kuritegevusele (absoluutselt kõik pagulased on kurjategijad ja loodrid), enda kaitsmisele (me peame ennast igatmoodi kaitsma) mis kõik kokku annab sõja praeguse olukorrana) ja see viib vägivallategudeni ja/või provokatsioonide võimalusteni, siis kas ei ole selles kampaanias midagi valesti? Kas see täidab lahenduseni jõudmise eesmärki või sõdimisele suunamise eesmärki? Ehk siis mida sa soovid? Lahendust või sõda?
Mina ei näe mingit põhjust sõdimiseks kui on võimalus rääkida ja see võimalus on.
Postitused: 3,436
Teemad: 29
Liitus: Jul 2011
08-09-2015, 13:23
(Seda postitust muudeti viimati: 08-09-2015, 13:26 ja muutjaks oli Minaelan.)
(08-09-2015, 13:01 )kage Kirjutas: Mina ei näe mingit põhjust sõdimiseks kui on võimalus rääkida ja see võimalus on.
Ei ole mõtet suga sel teemal diskuteerida, sest sa ei suuda vist juba ammu iseseisvalt mõtelda. Oled valitsuse häälekandja.
Pehmo Euroopaliit püüdis ka viimased 50 aastat rääkida, aga üks sõda ja vägivald teise järel muutuvad aina hullemaks.
Tead, rääkida saab endaga võrdsega või nendega, kes austavad sind, mitte nendega, kes sinu naiivsust, pehmust ja nõrkust oma huvides julmalt ära kasutavad.
Need neegrid, kes momendil poolalasti Aafrikas ümber lõkke albiinode söömise nõiatantsu tantsivad, ei hooli sinu kõnelemisoskusest.
Kui lubati, et Euroopas saab hakkama ilma tööd tegemata ja saab süüa ning ka peaaluse, siis .....lähme ja võtame selle ....
Oma hinge kuulates ei saa sa teha muud, kui ainult täiuslikke valikuid.
Õpi selgeks reeglid, siis tead, kuidas neid korralikult eirata.
Dalai-laama
Postitused: 3,436
Teemad: 29
Liitus: Jul 2011
Rõivas ei viitsi enam arutleda, kas Eesti rahva loovutamine neegritele on Brüsseli silmis küllalt hea või mitte
http://www.delfi.ee/news/paevauudised/ee...1&no=0&s=1
Oma hinge kuulates ei saa sa teha muud, kui ainult täiuslikke valikuid.
Õpi selgeks reeglid, siis tead, kuidas neid korralikult eirata.
Dalai-laama
Postitused: 3,869
Teemad: 7
Liitus: Jun 2011
(08-09-2015, 13:23 )Minaelan Kirjutas: (08-09-2015, 13:01 )kage Kirjutas: Mina ei näe mingit põhjust sõdimiseks kui on võimalus rääkida ja see võimalus on. Ei ole mõtet suga sel teemal diskuteerida, sest sa ei suuda vist juba ammu iseseisvalt mõtelda. Oled valitsuse häälekandja. Ei, ma olen rahva häälekandja. Õigemini ühe osa rahvast kes lähtub soovist aidata mitte sõda pidada ja sooviks emotsioonideta arutelu võimaluste üle kuidas me saame seda teha selle asemel, et sõda õhutada. Ei ole mõtet ennast rahva häälekandjaks tituleerida ja kõiki teisi eriarvamusel olijaid valitsuse häälekandjateks liigitada - maailm ei ole must-valge ja sellised liigitamised lõpetavad igasugused arutlused juba eos kuna arutelu asemel hakatakse üksteist süüdistama ja nimesid panema.
Tsitaat:Tead, rääkida saab endaga võrdsega või nendega, kes austavad sind, mitte nendega, kes sinu naiivsust, pehmust ja nõrkust oma huvides julmalt ära kasutavad.
Rääkida saab kõigiga. Ja kes on sinu naiivsust, pehmust ja nõrkust oma huvides julmalt ära kasutanud ja kas sa sellest ei õpi, et edasisel suhtlemisel oma naiivsusest, pehmusest ja nõrkusest üle saada, et neid ei saaks ära kasutada?
Postitused: 174
Teemad: 4
Liitus: Feb 2015
>"Minaelan" ää pane seda Kaget- "kivipallurit" tähele , meil (kõigil)oleks kasulikum sellise negatiivse energia generaatorist tistantsi hoida ! -- teda mitte näha ja/ega lasta end kaasa tõmmata jaburdama,
---- me ju peaks oskama oma meeli kontrollida.
Elame kuidagi elu lõpuni, aga, kes selle eest vastutab ? - SINA ISE !
Postitused: 491
Teemad: 1
Liitus: Jan 2012
Postitused: 142
Teemad: 0
Liitus: Mar 2013
Uskumatu, täiesti uskumatu.
Muide, just praegu on maailm ainult must-valge.
Minaelan, saa sellest kagefoobiast üle või sa kaotad oma väe.
Postitused: 491
Teemad: 1
Liitus: Jan 2012
Ja veel.
Täna 8.09.2015 näitaba kanal 2 kell 21.30 jõu demonstratsiooni. See on vastukaaluks neile kes ei taha mudakoonusid siia. ja üeitavad sõna võtta.
Postitused: 3,436
Teemad: 29
Liitus: Jul 2011
09-09-2015, 08:31
(Seda postitust muudeti viimati: 09-09-2015, 08:42 ja muutjaks oli Minaelan.)
Ok, rahva tugeval survel ma enam Kage-ga ei vaidle, hoian parem oma jõudu muslimitega võitlemiseks  .
ERUKINDRAL: Terroristide saabumine on ilmselge, küsimus on vaid selles, palju neid saabub.
Erukindral Ants Laaneots tõi seninägematut sisserändevoolu ja terroristide saabumist kommenteerides välja tõiga, et praeguses kaoses on süüdi Euroopa Liidu juhtkond, mis käitub kui peata kana.
"Probleemi tagajärgedega maadlemise asemel tuleb tegeleda selle põhjustega. On ilmselge, et Brüsselis ei mõisteta - see põgenikelaine ei jää viimaseks. Euroopa vastutulelikkus migrantidele annab veel suuremale osale Aafrika, Lähis-Ida ja teiste vaeste regioonide elanikele kindlustunde, et siin võib leida "tõotatud maa"," oli Laaneots veendunud.
"Juba on väljaarvutatud, et EL-i praeguse poliitika säilides on aastaks 2030 siin ligi 52 miljonit muslimit, mis on juba 10% kogu ühenduse elanikkonnast. Sellest saab tõsine katsumus meie heaoluühiskonnale ja võib vabalt tuua sellele lõpu," hoiatas erukindral.
"ÜRO andmetel on Vahemere kaudu saabunud 366 402 sisserändajat, suurem osa neist on muslimid. Umbes 40% on Süüriast, Afghanistanist, Iraagist sõja jalust põgenenud, kõik ülejäänud on kodumaalt lahkunud paremat elu otsima. Suurem osa Euroopasse tulijatest on noored ja tugevad mehed. Tekib küsimus, kes nad on ja milleks siia tulid? Seda, et nende seas on pühasõdalasi, kinnitavad nii Briti kui ka teised allikad. Nii et terroristide saabumine on täiesti ilmne. Küsimus on vaid selles palju neid on?" ütles erukindral.
"Sama Briti allikas teatas ka, et Euroopasse saabunud terroristide ülesanne on kättemaks Ameerika Ühendriikidele ja nende liitlastele, kes osalesid õhurünnakutes Islamiriigi (ISIL/ISIS) vastu," lisas sõjaväeekspert.
The Sunday Express teatas viitega allikale ISIL-i ridades, et koos sisserändajatega on praeguseks Euroopa Liitu juba saabunud üle 4000 terroriorganisatsiooni võitleja.
Kindrali soovitused Brüsselile:
1) esiteks sulgeda piirid, saata Vahemerre sõjalaevad ja võtta tarvidusele teised hädavajalikud abimeetmed;
2) alustada läbimõeldud ja koordineeritud võitlust rahvusvaheliste kuritegelike gruppidega, mis tegelevad inimkaubandusega Euroopas;
3) luua Euroopasse pääseda soovijatele filtratsioonilaagrid, et teha kindlaks nende taust ja minevik;
4) anda Euroopas elamiseks õigus vaid sõjapõgenikele, mitte kerge elu otsijatele, nn mugavuspõgenikele;
5) kaasta probleemi lahendamisesse ÜRO ja teised rahvusvahelised organisatsioonid;
6) saata viivitamatult tagasi kõik ilma mõjuva põhjuseta Euroopasse saabunud illegaalid.
http://www.pealinn.ee/uudised/erukindral...id-n151952
Islamiriigi kasuks töötava Süüria agendi ja smugeldaja teatel on terrorirühmitis smugeldanud edukalt Euroopasse tuhandeid pühasõdalasi. "Oodake ainult," naeris ta. "Nad tulevad pagulastena."
Süüria agent väitis, et lääneriikidesse on ISIS smugeldanud üle 4000 relvastatud võitleja, kes on Euroopasse saabunud süütute migrantide seas, kirjutab express.co.uk.
Kolmekümnendates eluaastates ISISe smugeldaja paljastas, et jätkuv salaoperatsioon kulgeb täiesti edukalt.
Arvatavasti on ta esimene, kes kinnitas ISISe plaane infiltreeruda lääneriikidesse. Islamiriik on surmatoovaid võitlejaid saatnud jõukamatesse Euroopa riikidesse üle Türgi piiri.
Agent rääkis, et Euroopasse sisseimbumine algas ulatuslikumalt pärast USA ja tema liitlaste õhurünnakuid. "Kui keegi mind ründab, siis ründan ma neid kindlasti vastu," sõnas ISISe mees. Ainuüksi Türgis on 1,5 miljonit Süüria põgenikku, kes sõidavad Izmirist ja Mersinist üle Vahemere Itaaliasse ning sealt edasi Rootsi ja Saksamaale, kus ollakse vastuvõtualtid.
Üks Türgi pagulaste smugeldaja märkis, et on aidanud rohkem kui kümnel ISISe mässuliselt Euroopasse infiltreeruda varjupaigataotleja sildi all.
"Meie unistus on, et mitte üksnes Süürias ei ole kalifaat, vaid kogu maailmas," ütles agent, kes on kindel, et see nii varsti ka sünnib.
http://www.ohtuleht.ee/693264/islamiriig...hasodalasi
Oma hinge kuulates ei saa sa teha muud, kui ainult täiuslikke valikuid.
Õpi selgeks reeglid, siis tead, kuidas neid korralikult eirata.
Dalai-laama
Postitused: 2,296
Teemad: 4
Liitus: Feb 2012
...Ja migrandid absoluutselt ei hooli, et neid merelt surmasuust Itaalia laevade poolt ära päästetakse ega ole tänulikud.
Nende tänuavaldus Itaalias on selline:
https://www.youtube.com/watch?v=09E5dJR9aW8
Postitused: 3,869
Teemad: 7
Liitus: Jun 2011
(08-09-2015, 16:52 )Hansee Kirjutas: >"Minaelan" ää pane seda Kaget- "kivipallurit" tähele , meil (kõigil)oleks kasulikum sellise negatiivse energia generaatorist tistantsi hoida ! -- teda mitte näha ja/ega lasta end kaasa tõmmata jaburdama,
---- me ju peaks oskama oma meeli kontrollida. (08-09-2015, 18:15 )Manaja Kirjutas: Uskumatu, täiesti uskumatu.
Muide, just praegu on maailm ainult must-valge.
Minaelan, saa sellest kagefoobiast üle või sa kaotad oma väe. (09-09-2015, 08:31 )Minaelan Kirjutas: Ok, rahva tugeval survel ma enam Kage-ga ei vaidle, hoian parem oma jõudu muslimitega võitlemiseks . Ma just kirjutasin, et "sellised liigitamised lõpetavad igasugused arutlused juba eos kuna arutelu asemel hakatakse üksteist süüdistama ja nimesid panema" ja kohe tulevadki liigitamised ja nimepanemised. Ma käisin kunagi vaidluste teemas välja vandenõu kahtluse, et foorumis on mingi seltskond kes tahab teemasid enda võimuses hoida ja ainult ühe meelsusega juttu ajada kuid seda eitati samas ülalolev ju ainult kinnitab seda. See illustreerib foorumis võimust võtnud olukorda kus arutelu ei soovita kuna esindatakse rahva tahet ja ainuke arutlus peab selle ümber käima kuidas seda tahet ellu viia ja milliste sõnadega rahva tahte vastaseid kirjeldada. Lühidalt - rahval on üks ja ainuke tahe ja ärganud parafoorumi rahvuslased on selle esindajad ning teemad nende häälekandjad! Edasi rahva nimel võideldes! - tuleb ajaloost tuttav ette või kuidas?
Peaks ehk parafoorumile kohaselt foorumikasutajaid meelestatuse, uskumiste või millegi muu sarnase alusel gruppidesse hakkama liigitama ja mõistamata kes on eliit ja mis neid grupeeringuid seob.
Postitused: 3,436
Teemad: 29
Liitus: Jul 2011
EL diktaator Juncker peab kõnet ja ütleb, et PRAEGU POLE AEGA HIRMU TUNDA!!!
http://www.delfi.ee/news/paevauudised/va...d=72399581
Mida ta sellega ütelda tahab, et võtame kõik vastu ja alles siis kui igasugu halbu asju juhtuma hakkab, võime hirmu tundma hakata???
Ka Angelina Jolie saab võidelda vaid tagajärgedega:
Staar tutvustas sõjaliste konfliktide seksuaalvägivalla raportit ja ütles, et džihadistid kasutavad naiste ja laste vasu suunatud seksuaalvägivalda relvana sellises ulatuses, mida varem ei ole nähtud, edastab BBC.
ÜRO heatahte ja inimõiguste saadik astus Lordidekojas üles koos Briti välisministri William Hague`iga, kellega koos ta kolm aastat tagasi asutas seksuaalvägivalla ennetamise programmi.
«Islamiriigi puhul on tegemist tänapäeva kõige agressiivsema terroristliku rühmitusega. Nad kasutavad seksuaalvägivalda relvana, terroriseerides ja lõhkudes kogukondi ja perekondi ning alandades inimväärikust,» lausus Jolie.
Näitlejanna sõnul ei ole inimkonna ajaloos varem midagi sellis toimunud, kuna vägivald mängib selle rühmituse poliitikas ühte põhilist rolli.
Jolie tõi näiteks seitsmeaastase tüdruku, kes oli pärast vägistamist autistiks muutunud ja temaga oli võimatu kontakti saada.
Teiseks näiteks oli 13-aastane Iraagi tüdruk, kes langes Islamiriigi võitlejate kätte ja kellest sai pikaks ajaks nende jaoks seksiori.
«Tähtis on mõista, et tegemist ei ole seksuaalsuse, vaid brutaalse vägivalla ja terrorit külvava «relvaga», mida džihadistid kasutavad kõikjal,» lisas staar.
Jolie rõhutas, et ta jätkab koos Hague`iga seksuaalvägivalla vastu võitlemist.
Islamiriik on vallutanud alasid Süürias ja Iraagis, kus võitlejad on tapnud kohalikke elanikke ja hävitanud sajanditevanuseid kultuuriväärtusi.
http://elu24.postimees.ee/3321791/video-...lla-teemal
Oma hinge kuulates ei saa sa teha muud, kui ainult täiuslikke valikuid.
Õpi selgeks reeglid, siis tead, kuidas neid korralikult eirata.
Dalai-laama
Postitused: 3,869
Teemad: 7
Liitus: Jun 2011
09-09-2015, 10:16
(Seda postitust muudeti viimati: 09-09-2015, 10:21 ja muutjaks oli kage.)
Tsitaat:26. augustil esitas EKRE fraktsiooni juht Henn Põlluaas siseministrile järelepärimise. Ta tugines “Reporteris” nähtule ja esitas viis küsimust.
Miks ei teostatud väidetava vägistamisjuhtumi puhul kohest arstlikku ekspertiisi? Miks ei kuulatud üle tunnistajaid ja võimalikke süüdlasi? Kas tänaseks on algatatud toimunu suhtes kriminaaluurimine ja kui pole, siis mis põhjusel? Kas võimalikud süüdlased on endiselt Vao pagulaskeskuses või on nad sealt juba lahkunud? Kas politseile on antud korraldus pigistada immigrantide rikkumiste ja kuritegude suhtes silmad kinni?
“Väga ootan vastuseid,” ütleb Põlluaas Ekspressile.
...
Martin Helme:
“Mind paneb aga hämmastama asjaolu, et suve alguses Vao külas toimunud grupivägistamist, mis pandi toime immigrantide poolt, ei uurinud ega uuri tänaseni mitte keegi. Vastupidi – politsei viis vägistatud naise lihtsalt platele [–],” kirjutas Helme põlengupäeval.
Kes kaitseb eestlasi ja Vao elanikke pagulaste poolt vägistamise eest? Üks juba vägistati ja EKRE'le on süüdlane juba ammu teada, aga politsei ei soovi millegipärast teda vangi võtta, sest nad on eliidi käsutäitjad ja seega pagulaste pooldajad. Sõna "võimalik" on moe pärast küsimustes sees, sest nagu ka siinsetele rahvuslastele on teada kinnitab Martin Helme, et pagulased vägistasid mitmekesi üht töökat ja ausat Vao küla elanikku. Ja Helmesid tasub uskuda, sest nad seisavad eesti rahva eest ja räägivad ainult ausat juttu.
Ma arvan ka, et iga süütamise, vägistamise ja muu kuriteo puhul peavad ministrid kohale minema ning ohvrile ja tema omastele kaastunnet avaldama ja seda koos teo hukkamõistmisega avalikult meedias kajastama. Tegelikult peaks uue ministrikoha sellise tegevuse jaoks looma, sest kuritegusid on nii palju, et teistel ei jää töö kõrvalt aega kõigi juures käimiseks ja kaastunde/hukkamõistuavalduste avaldamiseks.
|