•  Eelmine
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 12
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
David Ickest
#51
Oh taevas ja põrgu, mis ma nüüd kokku keetsin Laugh

Tuhat vabandust segaduse tekitamise pärast!

Jutt peaks käima Dänikenist, mitte Ickest.
Istu veel päev otsa internetis, nii võib veel
Putini ja Medvedevi omavahel sassi ajada..

Tõesti vabandan, minu süü!
Vasta
#52
Segadusi ikka juhtub aga siis nagu jätkame - kuigi Däniken siis küsimus jääb samaks.
Kas Däniken väitis kuskil, et see pilt on "originaal" koopajoonis või millele saa viidata
soovid? Milles on asja iva?
Vasta
#53
Däniken on antud pildi kohta väitnud, et
väga vana pilt. (Ei mäleta hetkel peast
kui "kaugele" ta selle visandas).
Antud lingilt aga leiame teksti:

"In reality it is a sketch done by a russian
artist from 1967".
Vasta
#54
(03-03-2012, 21:38 )Päikeseinsener Kirjutas: Däniken on antud pildi kohta väitnud, et
väga vana pilt. (Ei mäleta hetkel peast
kui "kaugele" ta selle visandas).
Antud lingilt aga leiame teksti:

"In reality it is a sketch done by a russian
artist from 1967".

Väita võib igasugust jama. See pilt ei ole seda moodi isegi mitte, et võiks olla "vana".
Kui sa veel oskaksid viidata kus Däniken seda mainis oleks tore kui ei siis küll mingi
hetk see info ka leitud saab. Teine asi - lingilt leitud tekst - mille alusel siis seal ka
väidetakse, et see vene kunstniku visand? Kas neil seal kuskil ka mingi allikas või
lihtsalt KA loobivad sõnadega? Poleks mitte esimene kord aga see selleks - veebilehel
igatahes pole viiteid allikatele - ei ühele ega teisele seega liigitan selle lehe kategooriasse
"mõttetu sõnade loopimine mis kasu ei too" - vabandust Pi.
Vasta
#55
Ei noh, mis vabandust, jutt sul ju jumala õige.
Selle ka sai algul kirjutatud "pisike kivi".
Vasta
#56
Se pilt on tal raamatus "Chariots Of The Gods"
ja pildiall ilutseb kiri.
"From Fergana in Uzbekistan"
Vasta
#57
David icke live at wembly, parim ülesärkamise dokumentaal.
Link
Vasta
#58
Mis siin ikka arvata - nii ongi. Ulme? Ei, hoopis reaalsus, kuhu meil kõigil oleks aeg ärgata.
Vasta
#59
(28-05-2006, 20:51 )Thorondor Kirjutas: Mina suhtun David Ickesse positiivselt.
See esimese postituse hoiatus tundub lihtsalt olevat suhteliselt tavaline suhtumine ja mitte midagi erilist. Icke ise kirjutab kuidas tema üle naerdi ning suhtuti kui hullu.

Icke on palju tõtt rääkinud, aga teda pole usutud.
Paljusid asju ei uskunud varem ise ka, aga näiteks see, et haridus on programmerimne, see on ju lausa nähtav:
http://www.telegram.ee/arvamus/inglise-k...mmeerimine

Mida rohkem on lastud tavakoolil end programmeerida, seda enam väheneb loominguline mõtlemine. Seda on siin foorumiski näha.

Selline nn käegakatsutavatele tõenditele toetuv ratsionaalne loogika on illusioon. See, mida peetakse ratsionaalsuseks, on pelgalt üks vaatenurk, mille dikteerib meie arusaam reaalsusest

Ja lisaks teadlased kinnitavad juba paljut, millest Icke juba väga ammu kirjutas. Kasvõi see arvutisimulatsiooniteooria.

Ja Icke lisab, et peagi taipavad teadlased, et valguskiirus pole sugugi suurim võimalik kiirus. See on võrdeline jalakäija kiirusega selle kõrval, mis on tegelikult võimalik.

Räägib ka, et Maailmavalitsejaliku plaani elluviimiseks manipuleeritakse reaalsusega, lavastatakse terrorirünnakuid (9/11, London 7/7 jpt), mürgitatakse meie toitu, õhku ja veevarusid, arendatakse välja üha uusi haigusi, süstitakse immuunsüsteemi nõrgestavaid vaktsiine ja programmeeritakse meid mõtlema riikliku haridussüsteemi kaudu.

Icke kirjutab: “Kui vaadata iidsesse antiikminevikku, siis kõik usundid räägivad, et inimvormiga manipuleeriti." Ta pakub, et inimestega manipuleeriti geneetiliselt, et seadistada meid selle häkiga ühele lainele.

Ja siis veel see ammune hübriidvereliini teooria.

http://www.telegram.ee/maavaline/teadlas...t-teooriat

Mõni Icke teooria on siiani vastuvõtmatu, aga see ei tähenda, et kõik mis ta rääkinud või kirjutanud on, oleks ulme.





Vasta
#60
Just algas kell 14.00 "Hallo kosmos" (R2) saates intervjuu eestlastele David Icke poolt.
Hoiatati, et saade pole mõeldud nõrganärvilistele.
Teine osa järgmisel pühapäeval.

Vasta
#61
Icke sued, settles libel action against popular book
David Icke mõisteti kohtus süüdi laimu pärast ja ta maksis koos kaaskaitsjatega Kanada inimõiguste juristile Richard Warman'ile $210,000 CDN kahjutasu. Lisanõudena on juures, et ta lõpetaks "Maatriksi Laste" levitamise ja eemaldaks tulevikus ilmuvates versioonides laimava materiali.
Vasta
#62
(19-03-2015, 17:03 )kage Kirjutas: Icke sued, settles libel action against popular book
David Icke mõisteti kohtus süüdi laimu pärast ja ta maksis koos kaaskaitsjatega Kanada inimõiguste juristile Richard Warman'ile $210,000 CDN kahjutasu. Lisanõudena on juures, et ta lõpetaks "Maatriksi Laste" levitamise ja eemaldaks tulevikus ilmuvates versioonides laimava materiali.
Ma ei tea millisest allikast see info pärit on - ehk annad teada!
Samas kui midagi tsiteerid siis sooviks kõrvale ka su omi mõtteid (arvamusi). Hinnangut ja põhjendusi - punkt
Vasta
#63
(19-03-2015, 17:03 )kage Kirjutas: Lisanõudena on juures, et ta lõpetaks "Maatriksi Laste" levitamise ja eemaldaks tulevikus ilmuvates versioonides laimava materiali.
Ei ole "Maatrixi lapsed". "Matrixi lapsed" on õige nimi. Ja see ju peaaegu kõigis tähtsamates keeltes ilmus juba väga ammu. Mis sest ikka levitada? Eesti keeles ka ilmunud nagu teisedki tema raamatud:

http://www.rahvaraamat.ee/p/matrix-i-lap...9949100668

Teema Matrixi lapsed:
http://www.para-web.org/showthread.php?tid=390

Vasta
#64
(19-03-2015, 18:05 )Veli Joonatan Kirjutas:
(19-03-2015, 17:03 )kage Kirjutas: Icke sued, settles libel action against popular book
David Icke mõisteti kohtus süüdi laimu pärast ja ta maksis koos kaaskaitsjatega Kanada inimõiguste juristile Richard Warman'ile $210,000 CDN kahjutasu. Lisanõudena on juures, et ta lõpetaks "Maatriksi Laste" levitamise ja eemaldaks tulevikus ilmuvates versioonides laimava materiali.
Ma ei tea millisest allikast see info pärit on - ehk annad teada!
Samas kui midagi tsiteerid siis sooviks kõrvale ka su omi mõtteid (arvamusi). Hinnangut ja põhjendusi - punkt

Toetan.
Kas sa, Kage, oled teda lugenud ja milliseid raamatuid?
Samas , kui ma näen, et praegune ühiskond mõistab kedagi hukka oma ideede või vaadete pärast, eriti kui need on suunatud nö eliidi poole, siis pole raske arvata, et ta on ajast ees või lihtsalt kahjustab võimul olevaid ja rahvast mittehoolivaid poliitikuid.
Vasta
#65
Pigem kaget juba ignoreerida. Ei ole mõtet raisata oma aega ega energiat teadmatutele.
Vasta
#66
(19-03-2015, 18:05 )Veli Joonatan Kirjutas: Ma ei tea millisest allikast see info pärit on - ehk annad teada!
Samas kui midagi tsiteerid siis sooviks kõrvale ka su omi mõtteid (arvamusi). Hinnangut ja põhjendusi - punkt
Mulle jääb nüüd arusaamatuks, et kas sa ei oska inglise keelt või sa ei lugenud artiklit (seal on ilusti allikale viidatud)? Ja minu arvamus ... Kui Richard ütleb, et Icke levitab tema kohta laimu ja Icke maksab kahjutasu, siis artiklis viidatud Icke juttu lugedes pole ka ime, et ta laimu omaks võtab, sest ta jutt ei põhine tõenditel.

Ma leian, et on naiivne uskuda inimest ainult sellepärast, et ta sinu jaoks sobivat juttu ajab. Vahepeal võiks teisi ka uskuda ja tõendeid hankida, sest muidu istudki selliste inimeste lõa otsas kõike valimatult uskudes.

Lisaks veel: Kas sa Illuminati olemasolu usud? Seda usud mida Alex Jones räägib? Kui jah, siis kas usud ka seda mida tõeline Illuminati liige Alex Jonesi kohta kirjutab? Tegu on ju tõelise Illuminati agendiga.
This Man Claims He Was in The ILLUMINATI…Now He is Telling All
Alex Jones is not who he says he is. For years he has been working to uncover the secrets of the Illuminati and the New World Order, but yet he is a member of the former, and will be in power in the latter. Jones has been placed in the world of conspiracy theories to feed false information, to throw trackers off the trail. Do not believe anything that the man tells you. All of the information that he presents is fabricated by the Illuminati, for the Illuminati. Think of Joseph Goebbels. Alex Jones is the perfect Joseph Goebbels. STOP LISTENING TO HIM IF YOU ARE. You are being lied to by a man that receives his instructions straight from the Illuminati.
Vasta
#67
kage!
Keda teisi uskuda - no näiteks?
Tule siis oma mõtetega lagedale.
Putinit, Obamat, Ilvest...jne.
Ootame su vastust.
Vasta
#68
Ma ootan ka sinu vastuseid.
Vasta
#69
kage!
Olen siin foorumis piisavalt omi mõtteid avaldanud.
Sina seda teinud ei ole. Esitad "fakte". Need "faktid" on kellegi teise arvamus. Just SINU arvamust ega põhjendusi ei ole me kuulnud. Ja milleks siis aega kulutada. Kui isegi väidelda sinuga millegi üle ei ole?
Vasta
#70
Ole nüüd, Veli Joonatan, sa oled minu postitusi foorumis liiga vähe lugenud, sest ma olen ikkagi enda arvamusi ja mõtteid siia postitanud mitte kellegi teise omi. Ja väitlemise jaoks on vaja kahte poolt mitte ainult sinu küsimusi ja nõudmisi ning minupoolset kuuletumist ja vastamist.

Aga sellega olen siiski nõus, et mul ei ole sinuga mitte millegi üle mõtet väidelda, sest nagu ka eelnevatest postitustest näha on, siis sa ainult nõuad minult midagi samas ise midagi vastu pakkumata.
Vasta
#71
Tagasi David Icke juurde nüüd, kallid kaasfoorumlased. Võite isiklikul tasandil U2U-de teel ühendust võtta teineteisega, kui on soovi, aga jätke see mõttetu kemplemine teema kraavitraavimise vältimiseks nüüd.
Vasta
#72
(20-03-2015, 22:41 )kage Kirjutas: Ole nüüd, Veli Joonatan, sa oled minu postitusi foorumis liiga vähe lugenud, sest ma olen ikkagi enda arvamusi ja mõtteid siia postitanud mitte kellegi teise omi. Ja väitlemise jaoks on vaja kahte poolt mitte ainult sinu küsimusi ja nõudmisi ning minupoolset kuuletumist ja vastamist.

Aga sellega olen siiski nõus, et mul ei ole sinuga mitte millegi üle mõtet väidelda, sest nagu ka eelnevatest postitustest näha on, siis sa ainult nõuad minult midagi samas ise midagi vastu pakkumata.
Päris nii see siiski ei ole. Tule ka kokkutulekule Viljandi. Siis näed, et me ei olegi sellised koletised nagu sa arvad.

Vasta
#73
Kuus tundi Icke`t:

https://www.youtube.com/watch?v=2khS8G0LZKk
Vasta
#74
Vandenõuteoreetikud omavahel tülis (Makow, Rense, Icke) - David Icke Forgot Who He Is

David Icke lahutusest - Icke olevat öelnud, et tema naine on reptiil (DailyMail). Icke vastus.

David Icke Exposed as an illuminati Witch
Icke on tegelikult satanist, kõrgel kohal olev Illuminati Nõid ja Vabamüürlaste Meister. Inimesed kes on märkide ja sümbolitega kursis peaksid tuttavad märgid/sümbolid ära tundma.
Vasta
#75
kage
Kirjutasid - Icke on tegelikult satanist, kõrgel kohal olev Illuminati Nõid ja Vabamüürlaste Meister. Inimesed kes on märkide ja sümbolitega kursis peaksid tuttavad märgid/sümbolid ära tundma

Nagu aru sain siis sa lugesid seda kuskilt. Aga miks kopeerida siin foorumis kuskil loetut?
Sinu mõtted siis - on nõid jne...?
Ootan huviga.
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 12
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  David Icke eesotsas filmiga "Beyond the cutting edge" Dannil 47 18,503 29-03-2023, 14:23
Viimane postitus: Aadu66
  David Wilcock ja Drake artsakas 8 4,089 22-07-2012, 10:31
Viimane postitus: Vihavald

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
4 külali(st)ne

Expand chat