Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Matrixi Lapsed
#1
Mis arvate sellest raamatust ?
Ise pole küll lugenud, aga olen küll palju kuulnud sellest Smile
Muide palju pidi sellest raamatu sisust tõsi olema.
Kavatsen küll seda ka varsti lugema hakata...
Vasta
#2
Pole ise ka kahjuks lugenud, olen poes küll mittu korda seda ostumõttega vaadanud aga mõttetks see kahjuks jäänud ongi
Vasta
#3
arvan, et see raamatukogudes ka olemas...
Vasta
#4
Tsitaat:Esialgne postitaja Xanto
arvan, et see raamatukogudes ka olemas...
ega kui suve poole aega tuleb peabki sinna minema, kooliajal niigi sigapalju kohustusi kaelas ja kohustusliku kirjandusegagi raskusiLaugh
Vasta
#5
David Icke on juba selline kirjanik kelle teostest ei saa lihtsalt mööda käia Laugh
senimaani on see mul õnnestunud kuna rahaga on kitsas käes...

igatahes... niipalju kui mu tuttavad seda lugenud on... on nad seda kiitnud.
Vasta
#6
Seda sama teen ka mina - ma ütlen teile kallis publikum Smile kui te selle raamatu näiteks nädala pärast läbi loeksite, siis võib külma rahuga hunnik teemasi kinni panna Laugh seal antakse tegelikult hästi palju seletusi püramiidide, Bushi, Atlantise, Lemuuria, valesti tõlgendatud ajaloo kohta jppppppm. Igavesti ää raamat. Kui vähegi plekki saate siis minge poodi ja ostke. Kui nutsu hetkel pole, laenake Laugh
Vasta
#7
mis irwad siin jeppe.

igatahes... loen hetkel seda raamatut.
muidu igati tore ja huvitav teos... ent nagu dänikengi... on ka Icke seekord liiga õhinal asja kallal. see vähendab suuresti tavalugeja jaoks raamatu ainese usutavust.

kuid mina kes ma olen seda teemat sadadest teistestki kohtadest uurinud... usun seda. küll mitte kõike kuid... eks see on suuresti arengu näitaja kui inimene suudab ise omi järeldusi teha igast infohulgast.
Vasta
#8
Inke ise nö. püüab seda infot, püüab vist 23. tasandilt, ehk Maatriksist (või oli see 24. tasand) Kõik info, mis nö. Maatriksi alla käib, seda peavad inimesed teadma
Vasta
#9
Pool raamatust tundub kuidagi liiga paranoliline olevat.Kasvõi näiteks kohad kus Usa president krokodilliks muutub jne.
Kuid arvestatav osa on algus ja lõpp.Üldiselt hea raamat mu meelest.
Vasta
#10
Sain endale ka sünnaks selle raamatu Smile
Lugeda pole veel jõudnud. Kokkutuleku ajaks peaks läbi lugema. Enne peab mõne viivisega raamatu ära lõpetama ja kooliga ühelepoole saama. Tundub päris änksa lapates.
Vasta
#11
Vahepeal lööb ikka pahviks küll, kui loogilised mõned selgitused on. Ta kirjutab sellise enesekindlusega, et tahes-tahtmata hakkad varem või hiljem tema teooriaid uskuma...
Vasta
#12
natsa paranoiline aga muidu väga hea raamat
Vasta
#13
Mul on pooleli. Siiamaani kiidusõnad. Ütlesin selle raamatu kohta, et see on nagu sõlmpunkt, mis sõlmib kokku kõikide nende raamatute teemad, mida ma varem olen lugenud.
Vasta
#14
"Matrixi lapsed" räägib anunnakkide seostest tänapäeva illuminaatidega, kes valitsevad kogu maailma.
THOR - hindude INDRA
"Eddas" - Her-Thor (Ar-thur). Oli pärimuse järgi tsivilisatsiooni rajaja ja Jumal.
Thori põhjarassi sümboliks on sokk, millest hiljem kujunes ükssarvik.
Maokultus - madu (lõvi) valitseb ja vangistab aheldatud inimrassi oma kõige vihasemat vaenlst põhjarassi (ükssarvikut).
EDIN - jumalate asupaik, leviitidel EEDENI AED
Raamatus on antud illuminaatide vereliin kuni tänapäevani.
Madalam astraalne tasand on halbade olendite asupaik.
Tulnukad on interdimensionaalsed maavälised olendid, kes liiguvad ajas ja tiheduste vahel ning saavad kuju muuta.
NB! Internet
on illuminaatide looming, inimeste külastatavad veebid annavad neile võimaluse koostada
igaühe isiksuse ja teadmiste koondkokkuvõtte!
Vt ka Piso kodulehte:
www.davidicke.com
Vasta
#15
Olen lugenud juba 300 lk ja soovitan kõigil lugeda(Y)
Vasta
#16
raske seda kõike uskuda
Vasta
#17
No ma lugesin läbi nii selle kui ka teise David Icke raamatu "Ajasilmus"... Ei tea kohe mida öelda. Tegelikult tahaks läbi lugeda ka selles suurte saladuste raamatu. Tekitab natike kõheda tunde, ja neid tegelasi keda mainib, vahel telekast nähes hakkad kujutama ette saba ja sarvedega. Ei tea, see pol minu valdkond, ma lihtsalt lugesin need läbi, sest soovitati ja võtsin käsile teised raamatud. Teaduslikumad, kuis siiski arusaadavamad.
Vasta
#18
Olen seda raamatut osaliselt lugenud. Ausalt öeldes ei tahaks ma sealt paljutki uskuda, aga usun sellegipoolest. Raske on lihtsalt endale teadvustada, millises maailmas me elame. Hea meelega ajaks kõik autori paranoia süüks, hingaks kergendatult ning elaks rõõmsasti edasi. Just nagu Matrixi laste raamatu alguses oli kirjutatud - Inimene komistab aeg-ajalt tõe otsa, aga enamasti ajab ta end püsti ja jätkab teed.
Vasta
#19
Heh, loen praegu. Tundub huvitav, aga rohkem nagu ilukirjandus. Kuskohast ta nii imelikke asju võttis? Tõene seal(niipalju kui ma lugenud olen) on ainult see, et illuminaadid eksisteerivad ja paar fakti ka nende kohta. Ülejäänud on kas jama või lihtsalt väga kahtlane.
Vasta
#20
Kahtlana ja jama on ta sellepärast, et sinu praegune maailmavaade ei suuda seda omaks võtta.

See ei tähenda, et see kõik puhas tõde seal on muidugi.
Vasta
#21
Jah, seda küll. Ei või iial teada, mis võib tõeks osutuda. Praeguse maailmavaatega küll jah kokku ei sobi, aga loen edasi ja vaatan mis saab Smile
Vasta
#22
Kuigi kohati tundub paranoiline, on asju, mis muudavad hooga nägemist...
Teist korda ei loe. Värskenduseks piisab õhemast "Mina olen mina. Ma olen vaba.".
Vasta
#23
Icki ei saa võtta paradigma "tõde - vale" alusel. Sa loed selle läbi paned omale pähe ja ootad kuhu elu sind viib. Kahjuks enamus inimesi ei saa aru, et see on ainuke võimalus informatsiooni käitlemiseks. Ei ole valet ega õiget on INFORMATSIOON. Mida sina sellega teed ongi ELU.
Vasta
#24
Tsitaat:Algselt postitas: KaptenTrumm
Icki ei saa võtta paradigma "tõde - vale" alusel. Sa loed selle läbi paned omale pähe ja ootad kuhu elu sind viib. Kahjuks enamus inimesi ei saa aru, et see on ainuke võimalus informatsiooni käitlemiseks. Ei ole valet ega õiget on INFORMATSIOON. Mida sina sellega teed ongi ELU.

Jah, nõustun 100%.

Lugesin antud raamatut väga ammu ja sellest ajast saadik on minu maailmakäsitlus kardinaalselt muutunud. Üldiselt olen ma suur (vanema)ajaloo huviline ja tahes tahtmata on tekkinud küsimusi "ametliku" ajaloo tõesuse kohta. "Matrixi lastes" kohtasin ma esimest korda infot, mis tundus palju tõepärasem, loogilisem, vastuvõetavam jne, kui "see ametlik jama".

Lõppude lõpuks tasub küsida, kust tulevad müüdid lohede ja draakonite kohta? Miks on kuningriikide pealinnad, nagu Kopenhaagen, täis lohetemaatilisi skulptuure ja miks on kuninga lipp kahe haruga, imiteerides mao keelt? Kuidas on juhtunud, et kõik USA presidendid on sugulussidemetes Euroopa kuningakodadega? Kuidas on võimalik, et nii kõrgelt arenenud kultuur nagu Vana-Egiptus "popsatas" äkitselt mõne aastaga esile, kuidas ehitasid kiviaja inimesed Stonehenge'i? jne jne ...

Õudne, kui järgi mõelda. Aga 90% raamatu infost on siiski faktid, niiet võta või jäta. Ma kaldun arvama, et nii ongi...

Üks huvitav tähelepanek veel. Kas teile ei tundu kahtlane, et Ilvese presidendiks saades on siin äkitselt Elizabeth II, Bush jr ja Jaapani keiser? Minuarust tõestust kui palju... wink
Vasta
#25
Siin viskan sutsu vett väljamõeldiste ja kuulujuttude veskile - nagu kõik teavad pole kuulujutud ju KUNAGI tõesed kuid nagu vahest öeldakse - kõik on just täpselt nii nagu kuulujutud kuulutavad. Enne asja juurde asumist paluks veel mõtelda sõna kuulujutt üle. KUULU jutt äkki ehk kuulutatud jutt - nagu vanasti kuulutati kuninga ja jumala tõde linna keskväljakul. Siit siis, et KUULU jutt on kõvasti kuulutatud TÕDE - kuid valitsejad püüavad seda diskrediteerida ..... :-)

Nii asjast - nagu osad lugejad mäletavad jooksis mõni aeg tagasi pressist läbi Härra P perekonna "mitteametlik" elulugu. Sellest selgus, et tema isa (või oli see EMA mis on veelgi olulisem) toodi salaja ära Piiterist tollase Eesti välisministri poolt ja kaasabil. Nüüd selline pisikene küsimus - Miks kurat võtab pisikese riigi (mis niigi suure naabri tähelepanu all - 01.12.1924 meenub äkki mis juhtus) välisminister käsile mingi suvalise tatika ära toomise kommude valitsuse alt ? Nagu ka Icke (mitte ainult tema muideks) oma raamatutes rõhutab on oluline jälgida vereliini - see määrab kes saab kelleks ja kes mitte. Lisaks mainiks, et see "küla" (USAs) kus meie noor härra P ülesse kasvas oli kuulus ka selle poolest, et seal elasid ühed teised "valitud" inimesed peale eestlaste. Meenutagem, et härra P ema rahvuseks pakuti karaiim (või kuidas see kirjapilt seal nüüd oligi). Siit edasi - "SUURED" "austavad" oma tähelepanekuga ainult 2 juhul - kui see on neile kasulik või kui külastatav on nendega võrdne või ülimuslik !!!! Nüüd kes meil külas käisidki ??? ,-)

Muudetud: 27-5-07 kell 12:45:56 excubitoris

PS. Natike aega tagasi jooksis alternatiivses pressis läbi nimekiri kus oli ilusasti kirjas, et meie palavalt armastatud härra P osales sellise grupeeringu nagu Bilderbergid koosolekul. Toimus se eumbes aastakese ENE meie valimisi. Peale seda ei olnud mul kahtlustki, kes saab meie armsaks ja õpetatud juhiks ning kõigi laste põlvepeal kiigutajaks ...
http://www.bilderberg.org/
http://www.prisonplanet.com/articles/nov...cutive.htm
http://communities.anomalies.net/forum/u...51/page/12

Muudetud: 27-5-07 kell 12:53:29 excubitoris
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Soov osta David Icke "Matrixi lapsed" carmo 5 3,587 18-04-2014, 16:09
Viimane postitus: carmo
  Müüa David Icke "Matrixi lapsed" kosmosekutt 0 2,180 04-10-2012, 23:01
Viimane postitus: kosmosekutt
  Soov osta David Icke "Matrixi lapsed" kosmosekutt 3 2,721 05-06-2012, 10:39
Viimane postitus: euroruubel

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat