Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Imelikud helid viimasel ajal ümber maailma
#1
Tere!

Sattusin vaatama ühte videot, mis tehtud venemaal http://www.youtube.com/watch?v=TEZC2TXRz...ture=share , peale seda aga vaatasin ka teisigi videosid, näiteks see http://www.youtube.com/watch?v=6POMhFmVm...r_embedded ja siis sattusin selle video otsa http://www.youtube.com/watch?v=wbh5wTG1E...re=related , et need helid on just viimasel ajal ja ümber maailma kuulda. Oskate te seletada, mis toimub? Kuulsin, et peagi on oodata maavärinate hoogustumine tervel planeedil, kas võib see tõele vastata?
Või on tegu millegi muuga, ja kui ongi, siis millega?

Ette tänades,

Kristel
Vasta
#2
Ei oska seda nähtust seletada aga viimasel ajal intenviivistunud maavärinad, tornaadod, orkaanid jne. võib olla sellest, et inimene on rikkunud looduse tasakaalu. Meil siin Eestis on hea elu, sest siin pole ju vulkaane, maavärinaid, orkaane ega midagi sellist. Ainuke looduslik oht võib meile olla üleujutus.
Vasta
#3
Krissah - meil seda helide teemat siin käsitletud mitmes teemas, et on lausa keeruline soovitada ühte.
Aga vaata ringi leiad midagi ead. Huvitaval kombel on nii läinud, et eraldi teemat polnud tekkinud - veel.
Vasta
#4
(11-03-2012, 14:50 )excubitoris Kirjutas: Aga vaata ringi leiad midagi ead. Huvitaval kombel on nii läinud, et eraldi teemat polnud tekkinud - veel.

Siiski on üks: http://www.para-web.org/showthread.php?t...=maa+oigab
Vasta
#5
Õnnestus paar päeva tagasi Viljandi järve läheduses looduses need kummalised madalsageduslikud helid kuidagi salvestada,teine heli siin ,oli kuuldav 5x järjest nii tunni-paariste vahedega keskpäevani,õhtul 22:30 olid viimased tsüklid kahel korral,sama nagu möödunud suvel juulis aga siis "pasundas" 7x tsüklitega. Smile
Samasuguseid helisid oli nüüd kuulda olnud ka Häädemeestel,selline info jõudis minuni.
Vasta
#6
Tundub, et siin on jälle see "mujal on parem" efekt. YouTubes kuuldud helid on nii valjud ja selged, et ei teki mingit kahtlustki helide suhtes. Smile
Vasta
#7
Kahjuks jah,"pasundamine" algab ei tea ju kunas,fotoka lülitus võtab aega,seniks juba kontsert läbiSmile,minu salvestistel kohe alguses siis 2-3x peale jäänud,muidu kuulda 5x.Selgus,et Nikon ei anna häälsõnumit failina kätte,pidin siis nuputama kuidas asi teieni tuua....Smile.Videona salvestada ei jõua,kuna helide tsükkel 5x,arvan,et ka 5sek.seega fotokas ei lülitu nii kiiresti aga eks püüan paremini peale saada kui kuulda.Alguseks asi seegiSmile
Vasta
#8
Sellest teemast kirjutati ka ajakirjas Imeline Teadus 2011. a jaanuari numbris. Põhjust ei suudeta selgitada, aga on teada, et fenomen sai alguse 1991. aastal.
Vasta
#9
(27-05-2012, 08:13 )zzz34 Kirjutas: Õnnestus paar päeva tagasi Viljandi järve läheduses looduses need kummalised madalsageduslikud helid kuidagi salvestada,teine heli siin ,oli kuuldav 5x järjest nii tunni-paariste vahedega keskpäevani,õhtul 22:30 olid viimased tsüklid kahel korral,sama nagu möödunud suvel juulis aga siis "pasundas" 7x tsüklitega. Smile
Samasuguseid helisid oli nüüd kuulda olnud ka Häädemeestel,selline info jõudis minuni.
Panen uuesti,originaal failid siia HELI1 , HELI2(stereo) otse mälukaardilt UFO helidega,miks just "UFO" helideks nimetan,analüüsisin mõõdunud aastaseid ja tuleb välja,et "nähtamatu" objekt tekitab undavad madalad helid ja muudab asukohta ,leviteerides kusagil järve kohal,teatud päevadel.


Vasta
#10
Reporter, kes asja uuris, arreteeriti:
http://globalrumblings.blogspot.com/2012...orter.html
Vasta
#11
(13-06-2012, 20:12 )haneracryth Kirjutas: Reporter, kes asja uuris, arreteeriti:
http://globalrumblings.blogspot.com/2012...orter.html

Mis väljaande juurde see reporter täpsemalt kuulub?

Tsitaat:I was simply trying to get her comments on camera as I've done at military bases all over the country.

Mul on tema jutu suhtes suured kahtlused, sest üldiselt reportereid sõjaväebaaside juurde ja veel vähem sisse kaameraga nuuskima ei lasta.
Vasta
#12
Peale selle kuulamist enam nende helide yle ei imesta:
http://www.youtube.com/watch?v=JottrWyH7...re=related
Vasta
#13
Kummalised helid Suffrenis ,NY, USA 16. aug 2012.
Vasta
#14
Kevadel mõned nädalad Jõgeva alevikus elades sain kummalisi kogemusi. Elasin seal majas, mis oli pooleldi maa sees (akende alumised servad olid maapinnaga tasa) ja väliseid helisid pääses sisse vaid akendest, kuna müürid olid meetripaksused.
Kui juhtusin, öösiti ärkvel olema, sain mõnikord kuulda veidraid madalaid mürinaid. Jõgevat läbib küll raudtee, aga rongi müra oli kõrgema tooniga (pluss veeremile omased kolksud), kostis kenasti aknast ja rongid annavad seal sõites signaali. Kahtlane müra aga oli madalam, kestis pikemalt, ja otsekui ümbritses mind - ma ei suutnud selle allikat tuvastada. Võinuks lindistada,. aga minu kasutuses olevad aparaadid ega mu oskused ei võimalda sellisest asjast arusaadavat salvestust teha.

http://register.muinas.ee/?menuID=monume...w&id=23888 selle maja elutiiva alumisel korrusel ma olingi. Samas kõrval on töötav hüdroelektrijaam võimsusega kuni 30 kW (mu ülesanne oli seda jälgida), aga kas selle masinad võiksid sellist müra põhjustada, ei oska ma arvata. Erilist vibratsiooni kandekonstruktsioonides need ei tekitanud, seda oli aimatavalt tunda vaid päris genekate kõrval seistes.
Vasta
#15
(24-08-2012, 06:58 )paadikapten Kirjutas: Kui juhtusin, öösiti ärkvel olema, sain mõnikord kuulda veidraid madalaid mürinaid.

Mul hakkas aasta tagasi korvus kostuma madal müra. Kuna elasin maja teisel korrusel arvasin, et tegu alumise korruse külmikuga. Kuid naine seda ei kuulnud. Hiljem hakkasin kuulma madalat müra ka mujal kus oli vaikne. Siis sain aru, et see ei tule kusagilt väljast vaid vist minu peas (kõrvades) tekitab miski seda müra. Kuid mingil hetkel see lõppes. Nüüd vahel harva juhtun seda kuulma.
Vasta
#16
Ühed väga selgelt kuuldavad helid leidsin www.ulmefilm.ee 10. osast. Seal kostab see küll pasunana. Minule isiklikult meenub esimese asjana sõjapasun. Arvestades Maad ja inimkonda ees ootavad muutusi, ei imestaks kui see heli on nn. hoiatus või ettekuulutus inimkonnale. Olgu see siis elusolend Maa enda hoiatus või mingi dimensionaalne peegeldus või nn. ajakordus. Vabandust, ei tea termineid aga loodan, et saite aru, mida ma mõtlesin.
Vasta
#17
(27-08-2012, 09:49 )Tavaline inimene Kirjutas: Ühed väga selgelt kuuldavad helid leidsin www.ulmefilm.ee 10. osast. Seal kostab see küll pasunana. Minule isiklikult meenub esimese asjana sõjapasun. Arvestades Maad ja inimkonda ees ootavad muutusi, ei imestaks kui see heli on nn. hoiatus või ettekuulutus inimkonnale. Olgu see siis elusolend Maa enda hoiatus või mingi dimensionaalne peegeldus või nn. ajakordus. Vabandust, ei tea termineid aga loodan, et saite aru, mida ma mõtlesin.

Sry, aga ei saanud aru. Muutused on meis ja meid ümbritsevas kogu aeg, miks on selleks vaja mingeid Piibli muinasjuttudest võetuid pasunaid? Teadmatus ja sellest tulenevast hirmust (millegipärast on see nii) on inimesed suutelised välja mõtlema päris jaburaid seletusi nähtustele-kuuldustele.
Vasta
#18
(24-08-2012, 10:16 )soe1 Kirjutas:
(24-08-2012, 06:58 )paadikapten Kirjutas: Kui juhtusin, öösiti ärkvel olema, sain mõnikord kuulda veidraid madalaid mürinaid.

Mul hakkas aasta tagasi korvus kostuma madal müra. Kuna elasin maja teisel korrusel arvasin, et tegu alumise korruse külmikuga. Kuid naine seda ei kuulnud. Hiljem hakkasin kuulma madalat müra ka mujal kus oli vaikne. Siis sain aru, et see ei tule kusagilt väljast vaid vist minu peas (kõrvades) tekitab miski seda müra. Kuid mingil hetkel see lõppes. Nüüd vahel harva juhtun seda kuulma.

See võis olla ka tinnitus ehk subjektiivselt kuuldav heli ilma tegeliku heliärrituseta
http://www.tinnitus.ee/2012/03/28/head-aega-tinnitus/

Vasta
#19
(27-08-2012, 12:53 )Jõhvikas Kirjutas:
(27-08-2012, 09:49 )Tavaline inimene Kirjutas: Ühed väga selgelt kuuldavad helid leidsin www.ulmefilm.ee 10. osast. Seal kostab see küll pasunana. Minule isiklikult meenub esimese asjana sõjapasun. Arvestades Maad ja inimkonda ees ootavad muutusi, ei imestaks kui see heli on nn. hoiatus või ettekuulutus inimkonnale. Olgu see siis elusolend Maa enda hoiatus või mingi dimensionaalne peegeldus või nn. ajakordus. Vabandust, ei tea termineid aga loodan, et saite aru, mida ma mõtlesin.

Sry, aga ei saanud aru. Muutused on meis ja meid ümbritsevas kogu aeg, miks on selleks vaja mingeid Piibli muinasjuttudest võetuid pasunaid? Teadmatus ja sellest tulenevast hirmust (millegipärast on see nii) on inimesed suutelised välja mõtlema päris jaburaid seletusi nähtustele-kuuldustele.

Sry, kui midagi arusaamatuks jäi.
Ma pole üldsegi viidanud mingitele piiblist pärit pasunatele. Millest Sa seda järeldasid? Mina olen piiblist sama kaugel, kui me kõik selle heli tekitaja mõistmisest.
Teadmatus ja sellest tulenev hirm...? Tuleb välja, et Sinus seda ei ole - räägi siis palun kõigile, mis helidega tegu on.

Muutused on meis ja meid ümbritsevas kogu aeg Sellega olen nõus. Küsimus on lihtsalt muutuste suuruses. Kui praegu oleks (või on ) maailm III maailmasõja lävel, mis võib pöörduda tuumasõjaks ja üleüldiseks inimkonna hävitamiseks (kuna Illuminati ei suuda nii suurt massi karjatada), siis kas see oleks piisavalt suur muutus kutsumaks esile helianomaaliaid? Kõigil inimestel on olemas teadvus, mis neid siin maailmas osaliselt juhib. See teadvus üldjuhul teab ja tunnetab sündmusi ka enne nende toimumist - see on energia. Ma küsin vastu, kui suure energialaksu annab siia maailma või kuskile paraleeldimensiooni 6 miljardi inimese hukkumine (lihtsalt näiteks). Loodan, et said minust paremini aru.
Muideks kummastas mind natuke lauseühend /jaburaid seletusi/. Kas see on Para-web või mitte. Ma usun, et enamus meist on siia kogunenud selle pärast, et me mõistame (mitte ei usu pimesi) maailma natuke jaburalt (teistmoodi).
Vasta
#20
(27-08-2012, 18:25 )Tavaline inimene Kirjutas: Teadmatus ja sellest tulenev hirm...? Tuleb välja, et Sinus seda ei ole - räägi siis palun kõigile, mis helidega tegu on.

Ma ei tea, mis helidega on tegemist, aga ma ei hakka sellepärast neid helisid seostama illuminaatidega, sõjaga või maailmalõpuga.

(27-08-2012, 18:25 )Tavaline inimene Kirjutas: Muideks kummastas mind natuke lauseühend /jaburaid seletusi/. Kas see on Para-web või mitte. Ma usun, et enamus meist on siia kogunenud selle pärast, et me mõistame (mitte ei usu pimesi) maailma natuke jaburalt (teistmoodi).

Para-Web küll, aga ega see ei ole hea õigustus, kui kuuled põõsas kedagi krabistamas ja siis tormad hirmunult maailmale kuulutama, et põõsas oli kolm karu ja sõid seal hunti. Tegelikult toimetas põõsas hiireke või siil. On ju jabur? St. et me kuuleme heli, aga kuna me ei tea, kes seda põhjustab, siis arvame kohe (enamasti tänu hirmule), et seal põõsas ikka keegi kuri loom on. Palun seda viiimast lauset mitte isiklikult võtta. Smile
Vasta
#21
(27-08-2012, 18:38 )Jõhvikas Kirjutas:
(27-08-2012, 18:25 )Tavaline inimene Kirjutas: Teadmatus ja sellest tulenev hirm...? Tuleb välja, et Sinus seda ei ole - räägi siis palun kõigile, mis helidega tegu on.

Ma ei tea, mis helidega on tegemist, aga ma ei hakka sellepärast neid helisid seostama illuminaatidega, sõjaga või maailmalõpuga.

http://www.apple.com/logicpro/



Vasta
#22
Sul on jummala õigus Päikeseinsener - sa veensid minu täiega ära - kuni selle hetkeni uskusin täiega, et looduses on helisi mida inimesed ei oska seletada aga nüüd ma TEAN - kõik need on mõned apple-giikide tehtud. Täpselt nagu kõik UFO pildid on mõnede photshopi gurude looming. Ei ole olemas ei "valesi" helisi ega ka uhvusi. Paneme nüüd foorumi kinni - kohe kui Päikeseinsener tõestab ära sama elegantselt, et ka ühtegi vandenõud ei ole maailmas olemas ja need on tehtud malet mängiva DeepBlue superarvuti poolt.
Tänud sulle.
Vasta
#23
(20-03-2013, 12:45 )excubitoris Kirjutas: Sul on jummala õigus Päikeseinsener -

Milles mul õigus on?

(20-03-2013, 12:45 )excubitoris Kirjutas: sa veensid minu täiega ära -

Ehh, sa oled ikka kuradima kergeusklik, üks YouTube video
ja juba sa oledki "ümber sõrme keeratud". Ürita ikka natuke
skeptilisem olla.

Vasta
#24
Imelikud helid endiselt olemas.

Vasta
#25
Ei ole minu kõrvad neid helisid veel kuulnud.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  "Maatuled" Peruu maavärina ajal Hallucigenia 19 10,547 16-05-2023, 15:12
Viimane postitus: Lokster
  Inimkonna olemasolemise ajal alles välja surnud dinosaurused mar3k 10 8,992 30-04-2018, 19:06
Viimane postitus: Müstik
  Ahvnaine Ardi lükkab ümber inimeste pärinemise aja InDemand 5 5,868 29-05-2015, 12:31
Viimane postitus: Müstik
  Maailma suurim teemant Hallucigenia 12 11,573 28-11-2014, 11:16
Viimane postitus: Marconato
  Imelikud metsad Thorondor 76 33,270 26-05-2013, 17:05
Viimane postitus: Raksha
  Kuu ümber kollane ring InYoFace- 24 10,469 04-01-2010, 16:46
Viimane postitus: markkoka
  Supersipelgas vallutab maailma Ancestries 0 2,823 04-12-2008, 17:03
Viimane postitus: Ancestries
  Internet ja imelikud elukad excubitoris 16 8,228 02-11-2008, 19:20
Viimane postitus: -SiQ-
  Maailma vanim puu ligi 10 000 aastane elis 12 7,706 19-04-2008, 19:07
Viimane postitus: Celtic
  Maailma väikseim auto Hallucigenia 4 4,091 13-04-2006, 19:57
Viimane postitus: Hallucigenia

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat