•  Eelmine
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 22
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 5Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Maa muutused ja aasta 2012
#26
Oh jumal küll, milleks on vaja seda saasta levitada? Tegemist opn lihtsalt ühe äriprojekti raames kokku klopsitud idiootsusega.

Lehe omanik Tiina Liimandi peesitab koos oma südamesõbra ja kaas-auratransformaatori Kätlin Rooviku aka Crystal Ra'ga juba teist aastat Havail, jahtimas "uue aja energiaid"

Sisuliselt tähendab see siis seda, et inimesed plekivad talle praktiliselt mittemillegi eest ja tema suvitab Havail. Ja inimesed maksavadki. Ja mitte vähe!

"Vahva juhus oli Maximas, olin just kassas kauba kotti toppinud, kui üks naine minu juurde astus, 10 euri näpus ja vuristas:” Teie mind ei tunne, aga mina teid tean, ma käin teie kodulehel iga päev. Ma soovin, et teil tuleks ilus reis ja tahaks veidi toetada… noh ja… Aitäh kohalolu eest ka!”"

"Anda on lihtne. Tõesti on. Mulle endale ka meeldib anda. Vastuvõtmine on natuke raskendatud veel, eks need meie mustrid ka päris pikad, ulatudes põlvest põlve ja üle põlvegi nagu soojad rahvusmustris põlvikud. Aga ma õpin. Mitte kuduma. Vastu võtma.
Kuna paljud inimesed on mulle kirjutanud ja küsinud arvelduarve nr, et toetada, siis avaldan selle siinkohal uuesti. Ning teadke palun – teie abi on südamest oodatud ja vajalik!
Aloha arve asub siin : Swedb, a/a110083 2708, Tiina Liimandi"
Vasta
#27
Raamat ise on kanaldus ja mitte seotud nende koduka lehel toodud nimedega. Neti avardustes on öeldud, et inimesed on nõus raha annetama tea, mille nimel. Ikka vast selleks, et osta koht paradiisis. Ei taha solvata kedagi,´sest usk annab võime ka kasutada neid teadmisi. Kuid selleks on ikkagi inimest ennast vaja. Tema tegemisi ja täit usku, et see toimib. Ei saa meid aidata kuulutajad, vaid saavad tõsi küll aidata teeotsale.
Aga lugemine oli huvitav, nagu kõik teisedki teooriad.
Vasta
#28
(25-10-2011, 17:55 )Müstik Kirjutas: Aga teooriaid on tõesti palju ja kui keegi on neid juba koguma hakanud (ise kogun ka neid teooriaid) ...

Selleltnetilehelt võib leida 22 erinevat stsenaariumi, mis võib juhtuda käesoleval aastal (aga võib ka mitte juhtuda otse loomulikult)

Vasta
#29
Tänud, ykskuukiir!Smile
Vasta
#30
(26-12-2011, 19:34 )ykskuukiir Kirjutas: Selleltnetilehelt võib leida 22 erinevat stsenaariumi, mis võib juhtuda käesoleval aastal (aga võib ka mitte juhtuda otse loomulikult)

Hämmastav, et inimesed soiuvad võimalikust halvast nagu mantrat ja siis imestavad, et neil nii halvasti läheb... Andke aga minna, kühveldage oma alateadvus saasta täis, siis on mille üle pärast jälle vinguda.
Vasta
#31
Miks saasta?
Samade asjade kohta meil siin eraldi teemasidki. Komeedid ja asteroidid, päikesetuul, magnetpooluste nihkumine, mustad augud, tsunaamid, apokalüpsis, tulnukate invasioon, gammakiired, aatomisõda, globaalne soojenemine jne. Nanotehnoloogia kohta vist ei ole, aga võin ka eksida.
Hea vaadata ju kõik ühes kohas.
Tasub pilk peale heita, mitte niisama toriseda!Smile
Vasta
#32
(26-12-2011, 20:50 )Jõhvikas Kirjutas:
(26-12-2011, 19:34 )ykskuukiir Kirjutas: Selleltnetilehelt võib leida 22 erinevat stsenaariumi, mis võib juhtuda käesoleval aastal (aga võib ka mitte juhtuda otse loomulikult)

Hämmastav, et inimesed soiuvad võimalikust halvast nagu mantrat ja siis imestavad, et neil nii halvasti läheb... Andke aga minna, kühveldage oma alateadvus saasta täis, siis on mille üle pärast jälle vinguda.

Mis siin nii väga halba on? Muist on täiesti loomulikud looduses toimivad protsessid: Kliima soojenemine, jääaeg, magnetpooluse muutus, päikse pursked, maavärinad ja vulkaanid. Ka komeedid, asteroidid on aegajalt maale kukkunud ja teevad seda ka edaspidi. Tulnukad käivad kogu aeg edasi-tagasi. Kedagi ei häiri. Teadlased on rääkinud, et päike võib kunagi kustuda ja Andromeeda ning Linnutee galaktikad võivad oma vahel kokku põrgata. Küsimus on ainult ajas.
Ainukesed halvad asjad on need, mida inimesed ise korda saadavad: tuumasõjad, tapvate viiruste loomine, kiibistamine, vaktsineerimine, geenidega manipuleerimine. Need on sellised asjad, mille koha pealt saaks inimesed ise oma maailma hukust päästa.
Masinate mäss ja ajarändurite sissetung, tundub et ulme, aga mine tea. "Kapten Nemo" oli ka kunagi ulme, aga ise näete, et enam ammu ei ole.

Piiblis on kirjas, et Jumal viskas inimesed paradiisist välja. Tegelikult on vastupidi. Usklikkud on nagu üksi koju jäetud lapsed, kes koos sõpradega kodus pidu peavad. Oma sisimas nad teavad, et kui vanematele vahele jäävad, siis peavad koristama oma tehtud läbu, jäävad taskurahata ja peavad olema neljakümnenda eluaastani koduarestis. Teavad, aga ei võta midagi ette ka et mamma-papa tulekuks oleks kodu korras ja nunnud näod ees.
Aga milline oleks siis positiivne nn maailma lõpp? Või kelle jaoks positiivne? Kui siin räägitakse kõrgemale tasandile üleminekust, siis kes sinna saavad, kas need kes surevad või need kes elama jäävad?
Kui maailmalõpp tuleb läbi looduskatastroofi, siis on see halb ainult inimestele ja isegi see halb on suhteline. Kui inimesed ise teevad siin oma elu põrguks, siis on mul kahju Gaiast.
Aga mida mina ka tean.
Vasta
#33
(26-12-2011, 19:34 )ykskuukiir Kirjutas: Selleltnetilehelt võib leida 22 erinevat stsenaariumi, mis võib juhtuda käesoleval aastal (aga võib ka mitte juhtuda otse loomulikult)

(26-12-2011, 22:34 )Digitaria Kirjutas: Mis siin nii Mis siin nii väga halba on? Muist on täiesti loomulikud looduses toimivad protsessid: Kliima soojenemine, jääaeg, magnetpooluse muutus, päikse pursked, maavärinad ja vulkaanid. Ka komeedid, asteroidid on aegajalt maale kukkunud ja teevad seda ka edaspidi. Tulnukad käivad kogu aeg edasi-tagasi. Kedagi ei häiri. Teadlased on rääkinud, et päike võib kunagi kustuda ja Andromeeda ning Linnutee galaktikad võivad oma vahel kokku põrgata. Küsimus on ainult ajas.

Sven Grünberg: mõtleme liiga vähe sellele, kui hästi kõik on
Vasta
#34
Parem on karta kui kahetseda — taolise ettenägelikkuse korras soovitab USA eriolukordade föderaalamet FEMA hoida sahvris varuks kolme päeva toidumoona puhuks, kui peaks juhtuma loodusõnnetus. Paul Range ja Gloria Haswell on aga tagavaraks kogunud toiduaineid, millest jagub 22 inimesele 15 aastaks, lisaks piisavalt relvi, laskemoona ja erisõidukeid, et pidada maha väiksemat sorti sõda...

...Maailmalõpupaanika: kuidas ellujäämisfännid viimsekspäevaks valmistuvad?

Tsiteerin artikli lõppu:
Tsitaat: „Apokalüpsist pole vaja oodata,” ütles ta. „heitke pilk aknast välja. Keskkonda laastatakse praegusel hetkelgi. Selle asemel, et seista, pea kuklas, ja oodata komeeti, mis Maa hävitaks, vaadake enda ümber ringi.”

Ise olen viimasel ajal mõelnud, et kas pole taoline tuure koguv maailmalõpupaanika ka põhjuseks, mis erinevad ellujäämissaated USA's nõnda populaarseks on osutunud: Colony, Man vs Wild, Dual survivor, Surviving disaster, Man Woman Wild, Survivorman, jpt...

Vasta
#35
(07-02-2012, 12:59 )Nielander Kirjutas: Ise olen viimasel ajal mõelnud, et kas pole taoline tuure koguv maailmalõpupaanika ka põhjuseks, mis erinevad ellujäämissaated USA's nõnda populaarseks on osutunud: Colony, Man vs Wild, Dual survivor, Surviving disaster, Man Woman Wild, Survivorman, jpt...
Ka võib olla, aga üks teine põhjus on ilmselt ka see, et inimene saab aru, et oma mugavas tsiviliseerituses on ta ise füüsilise toimetulijana looduses väga äpuks jäänud. Telekast looduses toimetulemist vaadates saab ta vähemalt vaimusilmas samastuda. Suurimad ellujääjad olid vennad Voitkad wink Muidu Men vs Wild'i ma aegajalt vaatan.

Vasta
#36
Veel üks 2012 aasta kui lõpuaasta lugu ETV Pealtnägija saates:

Saates 8. veebruaril

Tartu püramiidimehe hoiatus

Tartlane Viljo Viljasoo on püramiidide müsteeriumit püüdnud lahendada viimased kolmkümmend aastat. Seejuures viimase aastakümnega on ta isiklikult meisterdanud 250 püramiidi. Miks? Sest aeg on valmistuda. Milleks? See selgub Pealtnägijas, sel kolmapäeval kell 20.05.

püramiidimees

ja lisainformatsiooni skeptiku lehelt Smile

http://www.skeptik.ee/index.php/2011/02/...-viljasoo/
Vasta
#37
Vaatasin eile seda saatelõiku. Päris huvitav oli.Smile
Seekord sain skeptikulehelt ka huvitavat lisateavet püramiidienergiate kohta!Smile
Eilse Pealtnägija põhisõnum oli aga, et detsembris jääb alles u 10% praegusest elanikkonnast.
Tegelikult on sellest foorumis mitmes teemas ka varem juttu olnud, aga nii suurt % järgi jäävaid elanikke ei olnud varem pakutudki!
Vasta
#38
Mis siis toimub selle paljuräägitud 2012 aastaga?

Palju on artikleid ja veebilehti seoses Maiade kalendriga. Palju on juttu planeetide ja päikeste suurest joondumisest. Juttu on footonvöösse sisenemisest või suurtest katastroofidest, mis aset leiavad. Üks versioon pakub, et Maa siseneb viiendasse dimensiooni ja teine versioon ütleb, et toimub esimene ametlik ufokontakt, jne.
Kära ja müra kui palju.

Tutvustaksin teile Keylontic Science´i ja Azurite Press MCEO poolt pakutavat infot seoses aasta 2012-ga.
Varraste Joondumine
Kõige lihtsam seletus sellele on Varraste Joondumine, kus ühele paralleelile joonduvad planeet Maa, Päike ja paralleel Maa.

Viimased 13.000 aastat on meie planeedil aega kiirendatud. Tänaseks päevaks on aeg juba nii kiireks läinud, et paljud inimesed on seda märganud ja õhtul imestatakse kuhu päev kadus ja ei jõudnudki midagi teha.
Et aru saada, miks on vaja aega kiirendada ja kes kiirendavad, tuleks Maa ajaloos minna tagasi miljoneid aastaid ja omada teadmisi 15-dimensionaalsest ajamaatriksist.

Tulles tagasi aastasse 2012, teame me nüüd, et planeedil Maa on olemas paralleelsus, nagu ka kõigil meil. Paralleel-Maa on langenud süsteem, Met-Net süsteemi osa. Kuna mitteorgaanilistel süsteemidel puudub otseühendus Allikaga ja nende eluspüsimismehaanika ei võimalda tekitada orgaanilist elusädet (spark-i), peavad nad enda mehaanika elushoidmiseks ülevõtma orgaanilisi süsteeme.

Aja kiirenemine oli vaja selleks, et meie Maa joonduks langenud paralleel-Maaga, mis oleks võimaldanud 100% ülevõtmise ja liitnud kaks paralleelsust kokku üheks langenud süsteemiks. Ajastus on oluline kuna praegu on käimas Stellar Activation Cycle (2000-2017).

Tulles tagasi astesse 2012. 100% ülevõtmist ei toimu, küll aga osaline Met-Net´i aktiveerumine. Kuna meie planeet on teinud teatud valiku, aktiveerub 60% planeedi morfogeensest väljast mitteorgaanilisse süsteemi ja kuna planeedi morfogeenne väli on suurem kui inimese oma hakkavad suurema välja omadused juhtima väiksemat.

Et hoida endas siiski orgaanilissi sagedusi, on olemas palju lihtsaid ja keerulisi tehnikaid. Väljapääs on alati olemas ja kõik sõltub sinu enda otsustest.

Korraldame seminare, kus tutvustame vastavaid tehnikaid ja räägime kogupildi laiemalt lahti. Alati on võimalik tellida azuritepress.com lehelt materjale, et ise harjutama hakata.

Meil kõigil on vabadus valida.

Ma ise ei saanud ka alguses mõhkugi aru sellest kõigest, aga seda kõike õppides ja uurides on tulemused hämmastavad. See elu on siin kordades ja kordades keerulisem kui me arvatagi oskame ning mida keerulisemaks see läheb seda rohkem sa mõistad kui vähe me tegelikult teame. Mis ma olen teada saanud, et vale informatsiooni on lausa hirmutavalt palju aga asjade teada saamise protsess läheb ikkagi ülesmäge. Majade kuulutused on juba nihkes ja üle võetud interdimensionaalsete olendite poolt, kes on kuradima sisalikulised ning katastroofilised kuulutused aastast 2012 on meelega antud valeinformatsioon. Paraku annavad seda valeinformatsiooni ka mitteorgaanilised head olendid, kes on ka juba nihkes (pleiaadid, veenuslased, andromeedlased jne). Ma ei pea ka seda infot puhtaks kullaks aga see on üsna lähedal tõele. On vaja lihtsalt teha vahet orgaanilisel ja mitteorgaanilisel teadmisel. Me peame sellest New Age'i jamast välja kasvama ja vaatama asja uue pilguga, sest New Age'i teadmisega inimesed on ka juba mingis oma usus kinni.

http://vabaduseopetused.ee/avalehekulg/

Vasta
#39
Oh jumal-jumal küll, kuhu me lõpuks küll välja nii jõuame.
Milleks sellist jama üldse vaja on?!
Anna mulle euro ja ma räägin sulle maailma saladustest..
Millega see jama kord lõppeb, massiliste enesetappudega..?
Vasta
#40
Päikeseinsener, üldsegi mitte tülitsemise pärast ei kirjuta ma seda, aga see sinu vastus on sama hüsteeriline kui kõik need tekstid maailmalõpust jne. Sama asi on tegelikult siin foorumis igasugustele imelike teemade tegijatele vastamisega. Ei ole minagi sellest asjast päris puhas, aga hea kui see vahel meenub või mõni teine foorumlane sellele tähelepanu juhib. Smile
Vasta
#41

Vabandan kõigi ees, kui ma valesti midagi tegin!


Video mis pärineb sealt saidilt - Kiesha speaks on 2012 (Eestikeelsed subtiitrid)

Kas võtame ette ja lahkame seda videot vähe?
On seal olev jutt "hülgemöla" või hoopis puhas kuld?
Eks tehke omad järeldused.

Vasta
#42
(10-02-2012, 13:39 )Päikeseinsener Kirjutas: Vabandan kõigi ees, kui ma valesti midagi tegin!


Video mis pärineb sealt saidilt - Kiesha speaks on 2012 (Eestikeelsed subtiitrid)

Kas võtame ette ja lahkame seda videot vähe?
On seal olev jutt "hülgemöla" või hoopis puhas kuld?
Eks tehke omad järeldused.

Hülgemöla ei ole see jutt kindlasti kuid sellest ****** püütakse teha puhast kulda. Ehk siis minu jaoks täielik ****.
Vasta
#43
(10-02-2012, 13:39 )Päikeseinsener Kirjutas: Video mis pärineb sealt saidilt - Kiesha speaks on 2012 (Eestikeelsed subtiitrid)

Kas võtame ette ja lahkame seda videot vähe?

Aga lahkame siis natukene seda videot. Tee palun algust.
Vasta
#44
Kiesha video kohta ma ei ütleks midagi halba (eriti hülge möla) aga seda ei tohiks võtta puhta kullana, sest ta ei täpsusta päris täpselt kus ta seda infot saab. Millised on tema allikad, mis olendid need on, mis dimensioonis need olendid elavad? Ta räägib küll kõike südamest ja soovib inimestele head, kuid need asjad ei juhtu nüüd nii lihtsalt, et ma olen armastus ja kohe lähen järgmisse dimensiooni või teen ülestõusmise. Armastuses olemine on väga tähtis ja kõike ei saagi ainult mõistusega võtta. Kuid füüsilise kehaga ülestõusmine meil siin Maa peal on paraku võimatu. Oluline ongi hakata küsimusi küsima ja süüvida asja tuumani, mitte leppida sellega, mis tundub ilus ja harmooniline.

Väga hea ülevaade Kiesha videost- http://vimeo.com/20143144

Ainar Lepik on suurepärast tööd teinud ning tema nägemus ja teadmised asjadest on hämmastavad ning mind ta külmaks ei suutnud jätta, olen käinud ta seminaaridel ning suhelnud temaga ka isiklikult mitu korda.

Meil kõigil on vabadus valida.
Vasta
#45
Kõrvaltvaatajana jääb mulje, et käib rabelemine selle nimel kes suudab rohkem uskujaid enda leeri meelitada enne võimalikku maailmalõppu. Aga vähemalt hea, et meil on vabadus valida.
Vasta
#46
Kage - see "vabadus" meenutab valikut - kas sind lüüakse puidust nuiaga või rauast nuiaga.
Pea läheb ikka katki. Kuigi sinu pakutud vaatenurk on huvitav arvan ma, et selle hüsteeria
taga on veel midagi sellist mis veel pole avalikkuse ette tulnud.
Vasta
#47
(11-02-2012, 17:47 )excubitoris Kirjutas: Kage - see "vabadus" meenutab valikut - kas sind lüüakse puidust nuiaga või rauast nuiaga. Pea läheb ikka katki.
Aga keegi pole veel päris ära võtnud vabadust mitte valida.
Tsitaat:Kuigi sinu pakutud vaatenurk on huvitav arvan ma, et selle hüsteeria
taga on veel midagi sellist mis veel pole avalikkuse ette tulnud.
Võimalik. Lisaks sellele, et tõepärase info leidmine kõige selle pudru seast on üsna võimatu ehk siis kui midagi seal on, siis see on meelega muu infoga kokku segatud (et keegi aru ei saaks milline see õige on), võib see kõik olla ka diversioon, et tähelepanu kusagil nurgas tiksuvalt asjalt eemale pöörata.
Vasta
#48
Enne puhuti üles maailmalõpu hüsteeria nüüd maa muutused ...... sel pole vahet sest läbivateks joonteks on ühed ja samad asjad!!!!!
Aeg jookseb kiiremini läbi, sest ise vananeme ja see tundub meile nii.Põnnidena mõtlesime ikka nii, et peaks see aeg kiiresti minema.....suuremaks saades see ongi nii sest tegemiste peale kulubki aeg.Tegelikult liigub aeg ikka omasoodu edasi.
Kisavad need, kes tahavadveel lollide käest kõik olemasolev kätte saada enne kui nad ise kõik kaotavad. Inimene on juba nii kergeusklik......
Väiksena käisid ka igasugused ilmalõpu kuulutajad ringi ja palusid annetada ja nendega liituda.....aga midagi ei juhtunud ja inimesed olid kõiges pettunud. Nüüd on aeg muutunud ja ka tehnilised vahendid on avardunud sellise propaganda levikut. Nüüd pole enam tähtsust sellel, kus sa ise asud.......
Sai võrreldud üle 50 erineva lõputeooria ja need saab jagada 10 eri grupiks. Neid aga läbivad ühised jooned. Ja nende peale see mäng käibki. Muidugi on teooriad rohkem aga need on kõik sarnased olemasolevatega siin. Teatud inimesed võimendavad siin neid ainult ja ongi kogu lugu.....Head väärtuste kaotamist siis...
Vasta
#49
Hugoth, too siis need ühised jooned välja.
Vasta
#50
(11-02-2012, 17:47 )excubitoris Kirjutas: arvan ma, et selle hüsteeria
taga on veel midagi sellist mis veel pole avalikkuse ette tulnud.

Kui nüüd ulme välja jätta, siis valmistatakse ette mastaapset sõda näiteks?
Euroopa ja USA asumaad on juba ammugi end ammendanud, majanduskriis käes ja maailmalõpu ennustus annaks nagu moraalse õigustuse III maailmasõja alustamiseks. Et näe, see oli ettemääratud, lausa jumalik tahe. Ainult "õiged" jäävad ellu. Ajaloost näide ristisõdadena võtta.

Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 22
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  CC ja aasta 2018 xcad 103 34,778 11-04-2021, 21:59
Viimane postitus: xcad

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
2 külali(st)ne

Expand chat