Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Arvuti lülitas ennast ise sisse.
#1
Jep. Kell on juba palju ja hakkasin just hetk tagasi magama minema. Panen arvuti ilusti kinni ja löön tule surnuks. Heidan rahulikult voodisse (toas valitseb hauavaikus)ja äkki. Žžžžuuuuuuummm... piip-piiip... Arvuti lülitas ennast ISE sisse. Ta oli kindlalt kenasti välja lülitatud. Ta ju ei teinud enam ühtegi häält ja monitoril põles kah ilus kollane täpike (mitte roheline) ja äkki... Paariks sekundiks tuli isegi hirm naha vahele, aga nüüd on juba kõik okei :o Ma leian, et see on üpriski paranormaalne juhtum. Hea küll. Ma olen väsinud. Teen siis uuesti proovi. Kui jälle ennast sisse lülitab, eks siis postitan veel. :zzz:
Vasta
#2
sõu vatt? minu oma lülitab end vahel ise välja. enesetappu sooritada üritav arvuti on psühholoogiliselt palju huvitavam...
Vasta
#3
Jep minuoma lülitab end ka ise välja...eriti närvi ajab kui see juhtub siis kui mingi pika teksti kirjutamine pooleli on-näiteks nagu eile,arvuti sai peksa mu käest-kannaga pähe.
Vasta
#4
välja jah lülitada, see on suht tavaline. aga et sisse lülitab kuulen esimest korda. Mingi lühis kuskil vb. Või lülitasid monitori ka välja ja see ka sees pärast? VB hiilis keegi sinna tuppa ja pani arvuti käima. midagi paranormaalset küll ei näe, kuigi jutud on et vaimud hakkavad varsti inimestega rääkima arvutite vahendusel:lach::lach::lach::lach::lach::lach:
Vasta
#5
välja võib alati lülitada...
Vasta
#6
Tsitaat:Algselt postitas: Jason
sõu vatt? minu oma lülitab end vahel ise välja. enesetappu sooritada üritav arvuti on psühholoogiliselt palju huvitavam...

Arvuti lülitab ise ennast välja vb näiteks siis kui mingi tõrge on windowsil.

EDIT: Month , kas viirusetõrjega olete kõvaketta ülekäinud?

Muudetud: 29-7-05 kell 11:43:56 Imhotep
Vasta
#7
Arvuti lülitab ennast ise sisse, kui BIOS'ist on niimoodi määratud tegema. Näiteks tahad mingit filmi tõmata, kuid ei saa undamisega magama jääda, siis paned sealt ta kella 12'sk käivituma ning paned enne windowsist nii, et tõmbama ise automaatselt hakkaks.
Vasta
#8
uuematel arvutitel saab jah nii.
Vasta
#9
WOL (Wake On Lan) võis BIOSist olla tööle pandud, ennegi nähtud kuidas nurgas seisev arvuti selle peale ise tööle hakkab...
BTW mul ei hakka arvuti nupust tööleBleh mul hakkab nuppudest:d
(ehk siis keegi võis sul kogemata klavi näppida jne)
Mul näiteks koer pani ükskord arvuti tööle kogemata... Nimelt on arvutilaud kenasti akna all ja koer tahab alati näha kes tuleb ja kes läheb. Mul oli arvuti tööle panekuks pandud teatud kombinatsioon ja koer hüppas hommikul kenasti jälle vaatama, kes läheb ning pani käpad klavi peale.... Arvuti hakkas tööle ja pärast sai ikka naerda ka Bleh
Vasta
#10
Aga mul, vast nüüd paar kuud tagasi, läks telekas iseenesest käima. Olin üksinda kodus. Ise olin arvutis, koer magas kuskil, ja pult oli lauapeal. Panin kinni ja lootsin et uuesti tööle läheks, aga rohkem trikke ei teinud.
Vasta
#11
Uri Geller käivitas mõttejõul rikkis arvuti ja taastas hävinenud failid. 1980.ndatel kustutas mõttejõul arvutist teksti. Võib-olla on selle teema algatajal ka mingid talle endale mitteteadaolevad võimed.
Vasta
#12
Ükskord RTL'i pealt näitas, kui Uri Geller oli seal, siis oma mõttejõul moonutas neid lusikaid, siis mõndadel publikust moondus ka lusikas ning ka kodus olevatel pealtvaatajatel.
Vasta
#13
Ega siin arvatavasti tõesti millegi paranormaalsega tegemist pole. Viirusetõrje on peal ja üle käinud, aga midagi eriti kahtlast ei leidnud.

Mu eelmine arvuti lülitas ennast pidevalt välja, aga see tuli sellest, et toiteplokk oli metsas. Seda, et arvuti ennast ise sisse lülitab, nägin küll eile esimest korda. Ju ta ole tõesti mingi viirus, aga vahet pole. Arvuti läheb nii või naa paari kuu pärast mahakandmisele. [Pilt: sad.gif]
Vasta
#14
Võibolla jäin sinna toiteplokki mingi väike laeng sisse välja lülitamisel. Mine sa tea mis seal kasti see kõik toimub.
Vasta
#15
Appi.. Uurige natukene arvutit kah.. Laugh Sain kõhukrampe seda teemat lugedes.. Laugh
Okok.. See siiski para foorum..
Wake On LAN on arvatavasti põhiline probleem vast...
Aga nuh siin foorumis võib spekuleerida ka selle üle, et mõni kinni jäänud vaim andis elektrisuraka PSUsse.. Või keegi saatis PSIBalli?? Laugh
Vasta
#16
see uus uss mis levib win2k masinates... pidi kah masinaid kinni lahti klõpsutama...
Vasta
#17
Tegemist on tehisintellektiga. TI on sündinud.
Vasta
#18
Tehisintellekt peab olema oma olemuselt emotsionaalne. Tänapäeva arvutid seda veel ei ole. Ainult teadmised meid karmis maailmas ei aita.
Vasta
#19
Lõhke naerust. Tõsiselt paranormaalne tõesti.

Kaua ta sul niimoodi vaikselt väöljalülitatult seisis? Äkki oli lihtsalt restart või oled sina, keegi teine või arvuti ise ennast (vahel teeb nii) sellisele reziimile lülitanud, et arvutit kinni panna ei saa. Seljuhul tuleks BIOSIs midagi näppida ja kui muidu ei saa, siis lambist voolust välja ja kõik juhtmed välja ja uuesti sisse.

Või tegid kogematta restardi shut downi asemel, mul juhtub seda päris tihti, kuna need kaks on unise peaga üpris lähestikku ja udused...


Või on keegi sul BIOSI sättinud ja mingisugused LAN settingud ätra muutnud, nii, et arvutit on võimalik teisest arvutist ise sisse lülitada. Peaks ka nii saama, et arvuti lülitab ennast kella järgi ise sisse, kuna arvui kell ju põhineb eraldiseisval akul.

Ning üsna reaalselt võis ka tegemist olla tavalise tehnilise viperusega. Vool läks korraks välja, kuid mingi väike pinge jäi kuskil sisse ja toimis lülitina.

Muudetud: 25-8-05 kell 20:51:39 psühho
Vasta
#20
ic.
mul kyll taoline jutt aga mitte arvutis.
Väikestel lastel on need ´´lahedad´´ mobiil-telefonid.mis teevad igasuguseid ´´lahedaid´´ hääli.
ja kuskil öösel kella 1 ajal ma hakkasn enda toas magma jääma.ja järksu kuulen et mis värk on.et suures-toas hakkas see väike-venna mobiil iseenesest mängima..
korraks võttis hirmu nahka.
läksin suurde-tuppa.võtsin patakad välja ja panin diivanipeale .
olen kuskil 5-10 mimnutit enda toas olnud ..
ja hakkab uuesti mängima :S
kuigi ma võtsin kindlasti patareid välja :S
siis kutsusin isa ja isa tegi seal midagi ja tuli välja et patareid olid sees :S
Kuigi ma olin SUMKINDel et ma võtisn need välja .
Ausalt.

Ja sellest ma pole kunagi aru saanud.
Vasta
#21
Tsitaat:Algselt postitas: dj-infrablack
ic.
mul kyll taoline jutt aga mitte arvutis.
Väikestel lastel on need ´´lahedad´´ mobiil-telefonid.mis teevad igasuguseid ´´lahedaid´´ hääli.
ja kuskil öösel kella 1 ajal ma hakkasn enda toas magma jääma.ja järksu kuulen et mis värk on.et suures-toas hakkas see väike-venna mobiil iseenesest mängima..
korraks võttis hirmu nahka.
läksin suurde-tuppa.võtsin patakad välja ja panin diivanipeale .
olen kuskil 5-10 mimnutit enda toas olnud ..
ja hakkab uuesti mängima :S
kuigi ma võtsin kindlasti patareid välja :S
siis kutsusin isa ja isa tegi seal midagi ja tuli välja et patareid olid sees :S
Kuigi ma olin SUMKINDel et ma võtisn need välja .
Ausalt.

Ja sellest ma pole kunagi aru saanud.

ma olen sellist asja juba varem kuulnud ksukilBleh

aga jah suht loogiline et sa ei võtnud patareisid välja ja see mänguasi oli lühises kuskil ja see pärast piiksus. vaevalt et nüüd mõni vaim sellega mängida tahtis.
Vasta
#22
Tsitaat:Algselt postitas: Flash
Tsitaat:Algselt postitas: dj-infrablack
ic.
mul kyll taoline jutt aga mitte arvutis.
Väikestel lastel on need ´´lahedad´´ mobiil-telefonid.mis teevad igasuguseid ´´lahedaid´´ hääli.
ja kuskil öösel kella 1 ajal ma hakkasn enda toas magma jääma.ja järksu kuulen et mis värk on.et suures-toas hakkas see väike-venna mobiil iseenesest mängima..
korraks võttis hirmu nahka.
läksin suurde-tuppa.võtsin patakad välja ja panin diivanipeale .
olen kuskil 5-10 mimnutit enda toas olnud ..
ja hakkab uuesti mängima :S
kuigi ma võtsin kindlasti patareid välja :S
siis kutsusin isa ja isa tegi seal midagi ja tuli välja et patareid olid sees :S
Kuigi ma olin SUMKINDel et ma võtisn need välja .
Ausalt.

Ja sellest ma pole kunagi aru saanud.

ma olen sellist asja juba varem kuulnud ksukilBleh

aga jah suht loogiline et sa ei võtnud patareisid välja ja see mänguasi oli lühises kuskil ja see pärast piiksus. vaevalt et nüüd mõni vaim sellega mängida tahtis.

mina ka seda ei usu et ta nyyd sellega mängida tahtis.
Aga ma ju võtsin need patareid välja :S
aga .Ma endaarust võtsin.
või siis seljuhul olen mäluaugus Sad
Vasta
#23
kliki siia:lach:

Muudetud: 20-11-05 kell 17:39:43 Räsa
Vasta
#24
Tsitaat:Algselt postitas: dj-infrablack
ic.
mul kyll taoline jutt aga mitte arvutis.
Väikestel lastel on need ´´lahedad´´ mobiil-telefonid.mis teevad igasuguseid ´´lahedaid´´ hääli.
ja kuskil öösel kella 1 ajal ma hakkasn enda toas magma jääma.ja järksu kuulen et mis värk on.et suures-toas hakkas see väike-venna mobiil iseenesest mängima..
korraks võttis hirmu nahka.
läksin suurde-tuppa.võtsin patakad välja ja panin diivanipeale .
olen kuskil 5-10 mimnutit enda toas olnud ..
ja hakkab uuesti mängima :S
kuigi ma võtsin kindlasti patareid välja :S
siis kutsusin isa ja isa tegi seal midagi ja tuli välja et patareid olid sees :S
Kuigi ma olin SUMKINDel et ma võtisn need välja .
Ausalt.

Ja sellest ma pole kunagi aru saanud.
Nojah.Laugh
Mulle kingiti ehetekarp kui ma sain 9 aastaseks(ehk siis 7 aastat tagasi)
Selline kena ja mängib ilusat meloodiat.
Täitsa tore asi muidu oli, aga siis mingi aja möödudes jäi ta mul kappi seisma.
Seisis oma 6 aastat, kui siis kappi põhjalikult läbi uurides ma jälle oma ehetekarbi üles leidsin.
Peale seda jäi karp seisma voodi kõrvale aknalaua peale.
Ühel öösel, ärkasin häiriva heli peale üles.
Unise peaga ei saanud algul tuhkagi aru.
Mõne aja pärast tõusin voodist ja sain aru et see on see sama ehetekarp mis aknalaua peal iseenesest mängib.
Tõmbasin kardina eest, ning oh imet - ehetekarbil oli kaas peal, ja tinises ikka oma viisikest edasi...
Suures paanikahoos, ei osanud ma midagi teha ning kui hakkasin karpi kätte võtma, jäi too vait.
Sama asi on korduvalt öösiti juhtunud.
Mina pole aga aru saanud, miks hakkab selline iluasjake niimoodi näkku panema?
ja milline jõud pani ta mängima ning vaikima?
kui kellegil on mõtteid siis laske käija, tahaksin mõni öö rahulikult ka magada:o:zzz:
kahju on sellist asja ära ka visata.
Imelik on asja juures veel see, et ehetekarp hakkab mängima ainult siis kui magan oma toas üksi, ning teistesse tubadesse viies(ja ka teistel aknalaudadel) ei ole üksi öö midagi kuulda...
Niisiis tahaks mingit loogilist seletustLaughehetekarbike

Muudetud: 20-11-05 kell 18:37:55 X-Files
Vasta
#25
Tsitaat:Algselt postitas: marduuhin
Appi.. Uurige natukene arvutit kah.. Laugh Sain kõhukrampe seda teemat lugedes.. Laugh
Okok.. See siiski para foorum..
Wake On LAN on arvatavasti põhiline probleem vast...
Aga nuh siin foorumis võib spekuleerida ka selle üle, et mõni kinni jäänud vaim andis elektrisuraka PSUsse.. Või keegi saatis PSIBalli?? Laugh

nõus marduhhiniga
ASPI power managment, igasugu WAKE-ON-ANY-DEVICE funktsioonid
piisab BIOS-is mingi selline settind olla aktiveeritud siis lähebki ise tööle wink
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Proovi ise! Estkitty 13 6,139 12-12-2010, 20:17
Viimane postitus: Marax
  Ela ennast välja Tutanhamon 9 6,448 14-11-2007, 23:25
Viimane postitus: Andromeda

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat