Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Proovi ise!
#1
Ma nüüd loodan, et lisasin selle jutu õigesse kohta...
Miks kõik ahhetavad vaadates pilte millel on MINGI udukogu? kohe peab vaim olema või?? Ei. Ise proovisin teha meelega fake pilti. Kaunis tuli välja. Kahjuks tegime seebikarbiga* ja ei sa pilti teile näidata. Proovige ise järgi! -VAJA LÄHEB ALLTOODUD ASJU-

1.Sõber/sõbrad
2.Fotokat
3.deodoranti
4.Pimedat nurka

Tegevuse käik: valige üks lahe pime nurk, kus võiks vabalt mõni tont leidudaSmile. Lase sõbral fotokas paika seada (õige nurga all jne)Mine ise kaadrist välja. Lase üks hea pahvakas deodoranti. Samal ajal, kui deodorant õhus hõljub teeb sõber pilti. Ja palun väga! Vaim olemasSmile
Seda tuleb harjutada. Esimese korraga ei pruugi välja tulla.

Loodan, et saite õpetusest aru. Toredat proovimist!
Vasta
#2
Ma eriti neid udukogusid ei usugi. Küllap seepärast et neid on köige lihtsam ise omakäel teha. Aga jah tnx õpetuse eest!!!!
Vasta
#3
Nagu igast jama veel vähe oleks netis :S
Pole mõtet õpetada kuidas juurde toota.
Vasta
#4
Mõtlesin lihtsalt, et inimestele meeldiks teada kuidas mõndasid pilte ise võib teha. Kui ei meeldi ära loe!
Vasta
#5
Sama saab proovida ka lihtsalt hingeauruga jahedamates kohtades. Oleme seda uurimisgruppide väljasõitudel katsetanud, et välistada kõikvõimalikud eksitused wink
Vasta
#6
See tuletab mulle meelde neid katsetusi vedela... mis ta nüüd oligi, lämmastik või süsihappegaas, millega me seal Praali metsamajas möllasime?
Vasta
#7
Täiesti töötab! Ei tea miks kummitustele selline aerosool meeldib?

Eriti meeldivad kindlat värvi vaimudele kindlat värvi aerosoolvärvid!
Vasta
#8
Lihtsam on ju PhotoShopiga teha
Vasta
#9
photoshopis ei tule alati kõige paremini välja ja pealegi saab ju kontrollida, kui on photoshop'i kasutatud. Smile
Vasta
#10
Kui sellel teemal siin üldse mingi funktsioon olla saaks, siis ainult õpetlik.

Tsitaat:Algselt postitas: PiziIngliito
Sama saab proovida ka lihtsalt hingeauruga jahedamates kohtades. Oleme seda uurimisgruppide väljasõitudel katsetanud, et välistada kõikvõimalikud eksitused wink
Toon selle koha pealt oma lemmikpildi, Alatskivi hingeauru vaim

Proovida võib ka:
1) Pildistamist tolmuses keldris või mahajäetud majas.
2) Vastu lambi- või päikesevalgust võivad jääda eriskummalise värvilised laigud, ringid ning lausa meduusid ja ufod.
3) Valgust kiirgava eseme peegeldus esiklaasilt.
4) Tamiili otsa riputatud esemed objektiivile liialt lähedal, et see korralikult ära fokuseeruks.

Ning kindlasti on neid võimalusi palju rohkemgi.

Kuidas oleks ebavaimu ja ebaufo pildistamise konkursiga?
Saaks hulgaliselt näiteid noorematele, mis neil pildil on ja mis kõige tähtsam, vähemalt üks õnnelik ja usin pildistaja võidab.
Vasta
#11
Väga super mõte teha selline konkurss! Oleks lahe näha millised pildid ikkagi tulevad.
Kobe pilt tuleb ka pildistades kaugemalt laiali laotatud õhukest valget võrku. Ja natuke jube pilt tuleb siis, kui negatiivis pildistada valguse peegeldust:o

Pildistage ja saatke pilte Smile

Muudetud: 30-7-08 kell 15:06:41 Estkitty
Vasta
#12
Mina ise tegelikult ei usu, et vaime saab pildistada või filmida. Tegevust arvatavasti küll, aga neid ise....

See on minu arvamus. Laugh
Vasta
#13
See väga ok teema, siis saavad inimesed võrrelda oma pilte nende effektidega, et mis võis olla, ei hakka kohe uut teemat tegele ala VAIM PILDIL, MIS ON PILDIL, UFO?? jne.
Vasta
#14

[Pilt: versc7.jpg]

Proovisin suvel teha udust välguga pilti. Päris huvitav tuli välja.Bleh
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Arvuti lülitas ennast ise sisse. Month 26 11,521 08-12-2006, 16:41
Viimane postitus: annnn

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat