09-12-2014, 19:58
Tere kõigile 
Uurin, kas keegi foorumlastest oskab miskit arvata ühest minu unenäost, mis tundus reaalsem kui tavaliselt.
Unes olin oma isa juures. Oli öö, olin üksi isa voodis istukil. Kergelt ärev tunne oli. Ühel hetkel tuli kõrvaltoast välja isa surnud naine (surnud vast u 3-4 aastat). Tal oli seljas mingi sinakas öösärk, ta läks kööki ja siis tagasi tuppa. Hetk hiljem tuli ta uuesti välja. Veensin end, et pean nn paigalseisust välja murdma ning hakkasin mingil põhjusel natuke nagu kassi moodi urisema. Järgmisel hetkel näitasin jõuliselt käega tolle toa poole ja käratasin, et mingu sinna tuppa tagasi. Ta seisis rahulikult ja ütles ehk veidi kurvalt mu tekki soovides:"aga mul on külm". Tekkis tahtmine tekk talle anda, kuid järgmisel hetkel ärkasin kerge süütundega.
Olin unes teadlik, et tegemist on surnud inimesega ja see oligi veidi ärevusttekitav.
Kas see võiks olla mingi märguand mulle või peaksin selle lihtsalt kõrvale heitma?!
Aitäh!

Uurin, kas keegi foorumlastest oskab miskit arvata ühest minu unenäost, mis tundus reaalsem kui tavaliselt.
Unes olin oma isa juures. Oli öö, olin üksi isa voodis istukil. Kergelt ärev tunne oli. Ühel hetkel tuli kõrvaltoast välja isa surnud naine (surnud vast u 3-4 aastat). Tal oli seljas mingi sinakas öösärk, ta läks kööki ja siis tagasi tuppa. Hetk hiljem tuli ta uuesti välja. Veensin end, et pean nn paigalseisust välja murdma ning hakkasin mingil põhjusel natuke nagu kassi moodi urisema. Järgmisel hetkel näitasin jõuliselt käega tolle toa poole ja käratasin, et mingu sinna tuppa tagasi. Ta seisis rahulikult ja ütles ehk veidi kurvalt mu tekki soovides:"aga mul on külm". Tekkis tahtmine tekk talle anda, kuid järgmisel hetkel ärkasin kerge süütundega.
Olin unes teadlik, et tegemist on surnud inimesega ja see oligi veidi ärevusttekitav.
Kas see võiks olla mingi märguand mulle või peaksin selle lihtsalt kõrvale heitma?!
Aitäh!

