Teema hinnang:
  • 2Hääli - 3 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Unes lendamine
#1
Väga tihti näen unes niimodi, et lendan aga see on nagu niimodi, et nagu unesnäen, et kui väga keskendun suudan umbes 1m kõrgusele tõusta, köige rohkem näen seda, et ma lendan enda kodus niimodi, see nagu otsene lendamine ka pole, lihtsalt tõusen õhku kui üksi olen. Kui unes näen et ema nt: on ka toas siis ma lihtsalt ei suuda lennata ja see on tõesti vägareaalne. Miis see muidu tähendama peaks? Suudangi lennata? Veel pole otseselt kekendunud. Mis saaks kui saaksingi lennata ?

Muudetud: 11-10-08 kell 14:47:03 karlapoiss

Muutus: Pealkirja algustäht

Muudetud: 11-10-08 kell 14:50:33 Thorondor

[Muudetud: 8-4-2010 Cassiopeia]
Vasta
#2
Olen ka sarnast kogenud, kuid siis kukun kuskilt kõrguselt ning kehast käib kohe plaks läbi .
Vasta
#3
Lugesin ühest raamatust, et inimesed, kes unes lendavad/ hõljuvad või ärkavad kukkumise peale, teevad une ajal astraalrännaku. Astraalrännak on vaimu kehast väljumine. Keha samal ajal magab, aga vaim uitab mööda ilma ringi. See "kukkumise" peale ärkamine on tegelikult see hetk, mil vaim siseneb tagasi kehasse. Tavaliselt teevad inimesed astraalrännakuid kui nad magavad või on haiged (perioodil, mil keha ja vaimu ühendus on kõige nõrgem). Astraalrännakuid suudetakse ka ise esile kutsuda.
Uskumatu, kuid kui järele mõelda, on see väga loogiline. Mina igatahes usun seda.
Vasta
#4
vauuuuuu, ma olen ka kukkumise peale ärganud ja tavaliselt mulle ei jää meelde mis ma unes näen kuid ükskord jäi meelde kuidas hõljusin. See kukkumise peale ärkamine on minujaoks ebameeldiv, kuidagi nii imelik tunne on siis, pärast ei suuda enam magama ka jääda:S scary :/
Vasta
#5
Mulle meeldib see tunne, kui hakkad magama jääma ning näed midagi sellist, et komistad ja käib tervest kehast võpatus läbi ja täpselt selline tunne on nagu oleks komistanud Laugh
suht naljakas, või see "voodisse kukkumine", jääb selline tunne nagu hõljuksid voodi kohal ja siis tegelt kukud ka voodisse, ainult et päriselt see nii pole.

Muudetud: 29-10-08 kell 14:03:21 ragulka.
Vasta
#6
Kukkumine tundub väga väga reaalneLaugh hirmus
Vasta
#7
Oi ja mina lendan ndlas vähemalt kaks korda ja mitte om kodus vaid terves maailmas ja kui tahan siis ka päris kõrgel,aga tihti jäävad mulle ette kõrgepinge traadid millest ma aru ei saa.Aga lendutõusmine on kõige kaifim,võtad maa pealt joostes hoogu ning tõukad ennast maast lahti ja mine kuhu tahad.Üle kanjonite,pilvelõhkujate hoonete jne jne.Olen ka kellegi kaasa võtnud korra võtsin käest kinni ja proovisin lennata aga ei õnnestunud minuarust.Ja need on ka kõige paremad unenäod mida ma näen.Ma tegelikult unistangi koguaeg lendamisest.
Vasta
#8
Tsitaat:Algselt postitas: Animus
Oi ja mina lendan ndlas vähemalt kaks korda ja mitte om kodus vaid terves maailmas ja kui tahan siis ka päris kõrgel,aga tihti jäävad mulle ette kõrgepinge traadid millest ma aru ei saa.Aga lendutõusmine on kõige kaifim,võtad maa pealt joostes hoogu ning tõukad ennast maast lahti ja mine kuhu tahad.Üle kanjonite,pilvelõhkujate hoonete jne jne.Olen ka kellegi kaasa võtnud korra võtsin käest kinni ja proovisin lennata aga ei õnnestunud minuarust.Ja need on ka kõige paremad unenäod mida ma näen.Ma tegelikult unistangi koguaeg lendamisest.

Naljakas lugeda.Peaaegu nagu oleks ise kirjutanud.Eriti huvitavaks teeb asja sinu jutt
kõrgepingeliinidest.Mind need ka segavad.Ja kui nagu nende läheduses oled siis enam kõrgele lennata ei saa.Tõukad end maast eemale kuid u 1o m kõrguselt veab sind alla tagasi.

Kukkumistega on teine teema.Kunagi ärkasin täpselt see moment kui vastu maad lajatasin.Nüüd olles piisavalt vana suudan alati kui kusagilt alla kukun või hüppan endale aru anda et tegu on unenäoga ja reaalsusega pole sellel miskit pistmist.
Esimene kord kui suutsin ilma võpatuseta ärkamata jätta oli iga suur elamus.Nagu oleksid unes surma petnud.Nüüd on see nii tavaline.Ainult münes segases unenäos ei saa aru kas see on uni või mitte.......
Vasta
#9
Aga esimese postitaja kohta küsiks: kas kui ärkad, ja kodus peale seda ringi käid, kui näed näiteks ema ringi askeldamas unenäos, kas pärast ärkamist ema samade toimetustega tegeleb?

võib olla astraal jõ
Vasta
#10
Tsitaat:Algselt postitas: K-thl-n
Lugesin ühest raamatust, et inimesed, kes unes lendavad/ hõljuvad või ärkavad kukkumise peale, teevad une ajal astraalrännaku. Astraalrännak on vaimu kehast väljumine. Keha samal ajal magab, aga vaim uitab mööda ilma ringi. See "kukkumise" peale ärkamine on tegelikult see hetk, mil vaim siseneb tagasi kehasse. Tavaliselt teevad inimesed astraalrännakuid kui nad magavad või on haiged (perioodil, mil keha ja vaimu ühendus on kõige nõrgem). Astraalrännakuid suudetakse ka ise esile kutsuda.
Uskumatu, kuid kui järele mõelda, on see väga loogiline. Mina igatahes usun seda.

ma olen ka näinud unes lendamist. väga mõnus tunne Sick selline vabastav vms. aga enda teada ma küll ei ärka mingi kukkumise peale ülesse. ma ei mäletagi mille peale ma olen ülesse ärganud aga tean, et mingi kukkumise peale ei ole. üldse ma ei ole näinud unes, et oleksin kukkunud, pigem on rakse maanduda aga lõpuks saan siiski maha kuidagi Sick
Vasta
#11
Jaa jaa tuttav tunne.Olen enese lendamist jälginud pea 25a. Lendamine unes on otseselt seotud minu vaimse energeetilise bilansiga.Kui kõik on tasakaalus,une ja ärkveloleku aeg,vaimne ja füüsiline pingutus jne on lendamine kõige kaifim.Olen kolanud universumi määratutes kolgastes.Niipea aga kui midagi selles tasakaalus nihkub nii olen rohkem maaga seotud.Praegu on jäänus asi varese moodi tiibadega vehkimise ja katuselt katusele hüppamisega.Kukkumse tunne on ka.On aga olnud aegu kus suutsin lennata kõikjale ainult nõrgalt soovides.Naljakas on aga see ,et minulgi (nagu Animuse kogemus) oli pikka aega piiranguks elektriliinid.Mingil hetkel vaimse mina (ärkvel olleku mina) arenedes need takistused kadusid.On ka kogetud plasmapallina nende samade kõrgepingeliinide mööda ülikiiret liikumist.Need on kohutavalt värvikad unenäod mis tuntavalt häirivad "päris reaalsust" Mul on ärkvel olles tihti olnud tõsiseid konflikte oma sisetundega , stiilis,et miks ma ometi õhku ei tõuse kuigi tunne on sama.

Olen sellest kõigest järeldanud,et see päris mina on ikka see sama nii unes kui ärkvel olles.Mina kogen läbi arengu ja õpetuse oma liikumist täiuslikuma mina poole ja seeläbi evolveerub ka vaba tahte jõud.St ma suudan ennast õpitud reaalsusest lahti rebida.Kui aga madala "sagedusega" reaalsus(töö mured raha jms) hakkab domineerima vajub mina jälle tagasi.Mis aga elektriliinidesse puutub siis äkki kõrgepingeliinide ja astraalse mina vahel ja "tõeliselt toimuva astraalrännaku" vahel tõesti mingi side eksisteerib.(oletus vaid ) Huvitav oleks teada mida enne elektri leiutamist ja kosmose nägemist fotol inimesed unes nägid.Lennatud on aegade algusest alates aga kõrgepinge liine polnud takistamas. Smile
Vasta
#12
Kas see unes lendamise teema mitte varem pole olnud?
Vasta
#13
Ma näen ka tihti unes et hõljun ja suudan lennata, ja esineb ka võpatamisi.Ma mäletan üht sellist und et tahtsin ennast vist ära tappa ja hüppasin kõrgelt kaljult alla.Kui maapeale kukkusin võppatasin.Aga mis tähendab see et kui sa magad tahad rääkida või silmi lahti teha (mul esineb seda kõigerohkem õudusunenägudes) ja sa lihtsalt ei saa seda teha.Ja sellepärast tihti jätkub õudusunenägu.Loodan et saite aru mida ma enda jutuga mõtlesinSmile
Vasta
#14
Mina nägin täna unes, et ma lendasinBleh. Mitte küll iseenesest, ma läksin ühe mäe peale ja lasin sealt kelguga alla, sealt saadud hoog oli nii suur, et tõusin õhku ja lendasin läbi linna, manööverdasin kelguga tirides nööre, et kelku juhtida. See oli üks võimas kogemus .
Vasta
#15
Ma nägin ka unes, et oli mingi kevad, olime poistekarjaga õues, nagu alati. Kool oli läbi ja kõik suured olid bussikas, meie bussika taga, lükkasime tatte kraavi. Noh ja siis tuli õpetaja, aga ma ei tahtnud pahandustesse sattuda, ma keskendusin täielikult, ning tõusin õhku. Lendasin täiega kõrgele, hakkasin asja juba käppa saama, aga järsku hakkasin täie hooga kivist kooli söökla juurde lendama, kui söökla juurde jõudsin, siis õrnalt tõukasin vastu seina ja lendasin teises suunas, nagu õhupall põrkaks kuskile vastu. Kõik olid üli imestunud.
Mu isa oli seal unenäos langevarjuhüppaja, ning ta tõi mulle langevarju. Tahtsin seda katsetada, aga ma enam ei suutnud lennata. Ma suutsin ainult siis lennata, kui väga suur hulk rahvast vaatas mind. Ma kukkusin seal unes lauda katuselt lauda taha, kus kasvasid kaktused ja mingid okkalised ronitaimed. Ma ei suutnud sealt ära lennata, sest ainult mu sõbranna oli seal. Lauda katusel, üritas mind ära päästa. Viskas mingid kiled sinna ja ma kõndisin sealt välja.
Siis pidin üles ärkama, ning edasi ei läinud unenägu. See lendamine tundus nii reaalne. Ma lihtsalt ei lennanud, vaid ma täielikult keskendusin sellele, ning kui õhus olin, siis alles suutsin ennast juhtida jne. Aga kui peale minu polnud kedagi või oli ainult paar inimest, siis ma ei suutnud lennata.
Ja see tundus tõesti nii, nagu oleks see päriselt juhtunud.
Vasta
#16
amm mul on olnud ka nii ...Asi oli nii kõndisin ringi äkki kukun kalju äärelt alla siis ärkasin võpatusega ylesse ...

Täna oli nii lihtsalt jäin õhtul magama ja äkki võpatan .. Laugh väga õudne Laugh
Vasta
#17
tean jah, mul on kodruvalt nii olnud, et kõnnin, ja siis kukun selg ees kaljult alla,
maanduksin nagu selili, siis võpatan tunnen kuidas keha väriseb natuke,imelik tunne on!Bleh:o
Vasta
#18
Ma näen ka vahetevahel unes umbes meetri kõrgusel maa kohal hõljumist, mida aga on raske saavutada ja see nõuab tavaliselt suurt pingutust unes.. ja ärkamine on pärast nagu viimasel postitajal..
igatahes muidu päris lahe tunne Smile
Vasta
#19
Ma olen unes lendamist tihti näinud. Tavaliselt lendan rahulikult, just nagu kruiisides, võin "maanduda" ja uuesti lendu tõusta oma soovi järgi, mingi kukkumise pealte küll üles pole äraganud.

Aga ükskord... Nägin und, mis jätkus ööst öösse nagu film: Deemonid vallutasid maailma läbi inimeste - nad asustasid inimkehasid ja moodustasid nõnda touhutuid kolooniaid. Minu ülesandkeks oli päästa viimane pühitsetud vesi, mille abil sai deemoneid võita.
Lendasin seda ära tooma kui mind rünnati - hiiglaslikud punased tiivulised olevused, vähemalt 3-4. Sellist lendu ei ole ma elusees kogenud. Meeletu tagaajamine käis läbi põlevate ja rüüstatud linnade, kõrghoonete, tegin surmasõlmi ja manöövreid ning asi tipnes sellega kui pea ees sukeldusin läbi laguneva puukiriku torni pühitsetud vee järgi. Pühitsetud vesi seisis kivialtaril suures kivist peekris.

Sain vee kätte ja piserdasin seda alamdeemonitele, kes inimesekujulistena minu ümber sõnatult ja tuimalt kogunesid- Kuhu veepiisk langes, sinna tekkis põletav vill... Siis ärkasin üles.

Uni jätkus järgmisel ööl, kõiki üksikasju enam nii hästi ei mäleta, kuid ma mäletan selgelt unenäo lõppu - sesin üksinda ümara mäe tipus, taevas oli punane nagu leekides. Nägin ennast eemalt selja tagant. Ja siis kerkis mäe tagant minu ette kogu taevalaotust kattev tohutu must tiivuline deemon ja ajas ennast minu kohal aeglaselt sirgu. See oli väga pahaendeline, kuid ma ei kartnud.

Anyway, parim lend, mis ma unes olen näinud, oli selles unes...
Vasta
#20
Olen ise ka sellist kukkumise tunnet kogenud. Aastas ikka vähemalt 5 korda on kaljult alla kukkumisi olnud. Mõningatel aastatel on neid rohkemgi olnud. Aga arvasin, et olen ainuke hull, kes vahepeal voodis nn. põrkub (: Tavaliselt juhtub see siis, kui pole veel korralikult magama jäänud, vaid kõigun kuskil poolune juures. Et kuulen, mis toimub, aga pole ärkvel.
Enamasti tuleb kõik täiesti ootamatult, aga olen tähele pannud, et kui peopesad lahti magama jään, siis mõne aja pärast kukun. Ja enne magama jäämist on juba see tunne sees, et täna tuleb jälle kukkumise päev. Juba sisetunne ütleb seda. Ja täpselt nii ka juhtub..
Vasta
#21
Ma ei mäleta, et ma oleks kunagi unes lennanud, aga ma kukun unes pidevalt, umbes 3 korda nädalas. Pärast kukkumist ärkan kohe suure võpatamisega üles ka ja siis saan alles aru, et see kõik oli ainult uni ja jään kohe uuesti magama.
Vasta
#22
Ma enam ei mäleta kus ma seda lugenud olen (vb unenäo seletajast) aga lendamine pidi tähendama elus karjääri ja mida kõrgemalt lendad seda kõrgemale sa karjääriredelil jõuad. Ma olen unes ka mitmeid kordi näinud, et nagu ujun õhus... umbes kolme nelja meetri kõrgusel. See on väga hea tunne. Võpatamine aga on midagi muud. Selle kohta on teema siin:
http://para-web.org/viewthread.php?tid=1669&page=1
Vasta
#23
Mina jällegi olen unes lennanud nii, et ma ei saa ise enda suunda juhtida. Rohkem nagu põrkun vastu maju, maapinda jne. Ja ärkan samuti kukkumistundega. Mõnikord tõusen ka lihtsalt õhku, aga ei liigu mitte kuhugi ja kukun lõpuks lihtsalt alla. Kõige hirmsam uni oli ükskord, kui hakkasin mingist vanast tehasest välja jooksma, sest tehas pidi kohe plahvatama vms ja enne väravaid oli selline kangialune ja hakkasin seal vastu seinu põrkama ega saanud väravatest välja. Siis "ärkasin" üles. Vähemalt endameelest. Olin enda toas ja enda voodis aga hakkasin uuesti õhku tõusma ning minu voodis oli mingi mees, kes hoidis mind kinni, kuid ta ei olnud hea mees. Üritasin ärgata, kuid ei saanud. Üritasin karjuda, kuid häält ei tulnud välja. Lõpuks sain unes ema hüüda(olen täiesti kindel, et ma ei öelnud seda päriselt) ja ärkasin selle peale üles. Siiamaani kõige jubedam ja uskumatum kogemus. Nagu topeltunenägu vms.
Vasta
#24
Ma olen 27 aastane, ning olen enam vähem alates 18 eluaastast näinud regulaarselt näinud unes, et ma lendan. Alguses ma harjutasin ja siis iga korraga järjest kõrgemale. Õppisin unes isegi mõned nipid selgeks kuidas paremini lennata. Mingil hetkel tulid ka takistajad teele, kes proovisid mind takistada lendamast...! Kuid ebaõnnestunult. Ma küll ei mäleta täpselt, kuna see viimane lendamine oli, kuid tean, et siis olin juba proff ja lendasin ikka vääääääga kõrgelt juba. Olen seda und näinud juba mingi 20 korda kindlasti. See ongi see küsimus, miks ma neid näen?? Kas võib olla ka mingi tähendus???


13 nov ööl nägin, et ma sain tööd elektrikuna, kuigi kardan elektrit. Seal olid kenad inimesed ja ülemus oli mu lapsepõlve kodu kandist. Ta meenutas mulle ennast niimoodi, et tema vanemad on mõlemad pimedad ja tema olla meiega koguaeg käinud meie maja juures mängimas. Mina ei tea sellest midagi ja see oli ka esimene kord, kui ma seda und nägin. Mees oli ülimalt kena ja mulle täiesti võõras. Pärast seda, kui olin töö endale saanud, siis hakkasid pidustused selle pärast... Minu arust täiesti müstiline. NB! Hetkel ma ise tööl ei käi!

Rääkige keegi mulle midagi nende kohta :-) palun
Vasta
#25
Tere,
Unenägudes lendamine tähendab - oma isiklikus elus midagi head, näiteks mingite soovide täitumist.
Hetkel, kui olete ilma tööta siis tõenäoliselt saate endale töö jne. Muidugi unenägude tõlgendamine on tavaliselt igal ühel erinev. Kõige parem on unenägude seletamist uurida oma esivanematelt, sest seletused lähevad vereliinipidi põlvest-põlve edasi.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Uni saab tõeluseks - ehk unes ettenägemine cyff 201 109,982 02-11-2023, 03:40
Viimane postitus: antiamerikanist
  Unes nägin. Mis tähendab. Keldristvaljapreili 9 3,115 23-09-2019, 14:55
Viimane postitus: Q11
  Unes ringi möllamine unenägu123 5 2,870 29-12-2018, 17:05
Viimane postitus: Q11
  Hunt ja hundikutsikad unes lõõmus 1 3,664 06-11-2016, 13:28
Viimane postitus: Tyto Alba
  Nägin unes hiirt+ussid unes lõõmus 0 2,526 19-10-2016, 13:10
Viimane postitus: lõõmus
  Unes rändamine LostSoul 6 6,010 14-07-2015, 08:29
Viimane postitus: Müstik
  Plaks unes Stennu 22 11,987 01-02-2015, 02:18
Viimane postitus: Ifkin
  Kurjad silmad unes kk2ku- 8 7,948 30-01-2015, 18:28
Viimane postitus: sakala
  Surnu unes Preilikass 7 5,266 11-12-2014, 10:46
Viimane postitus: Mannu
  Unes une nägemine madu8888 25 17,530 16-06-2014, 18:28
Viimane postitus: ald69

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat