Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ennustused aastaks 2014
#51
VANGA Tleviku ennustuse kohalt on mul ennustus lähinädalateks ja kuudeks!

Minu ennustus lähinädalateks.
Venemaa võtab jõuga ära Ukraina, millele vastab ka Euroopa! USA Asjasse ei puutu ja ei hakkagi kunagi puutuma! See ENERGIA (tuumasõda) ei ole Tema Sõda - veel!
Me peame tõdema, et Savisaar on ammu oma poiss olnud!!! Ta valitakse EESTI NSV esimeheks! Me aplodeerime ja Laulame Vene hümni!!! Sojus nheruzhimõi!
Läti Leedu ja Poola riigid lähevad nagu soojad saiad! Euroopa Liitu ei eksisteeri enam ja Natost on kurb mälestus!
Venelased juba jagavad passe ja Moslemid sõdivad usu pärast! Õige ka, sest sealt on see algselt ju pärit kaa! Kristlased ja Moslemid võitlevad usu pärast ja jäävadki sinna aafrikasse uskuma! Aastasadu on neil ju aega seda teha! Selle kõige ilusa sõja valguses saadavad moslemid aga Euroopale keemiarelva ja rikuvad selle maa aastasadadeks! Venemaa on tuumasõjast nõrk ja hiinast saab valitsev tuumajõud!Ameeriklased just püüdsid kinni narkoparuni ja hakkavad Lõuna poole liikuma!, et tulevikus jaapan ja Lõuna koread aidata! See olles paari aastatuhande pärast ehk! Siis me näpi enam nutifone ja arvuteid.
Nagu Vanga ennustas kaksiktornide kukkumist ja Kurskit, ja ennustas midagi ka Hitlerile, kust ta mornis näoga Teada sai, et TEmal ei ole siin maailmas midagi teha! Euroopa hävitatakse! Veri ja Vesi jäävad võitlema! Aga kumb on paksem kui vesi? Kas mitte Veri?
Kurki sai asi alguse, kui Veri sai teada, et aeg on liikuma hakata. Saadi teada midagi väga tähtsat selle uurimise käigus! Kust? Kosmosest? Eiii. Vee alt!!!Põhjapooluselt või Lõunapooluselt?
USA sai teate Kaksiktornide tipust ehk? Moslemitel oli see info olemas ja katsusid selle antenni maha tõmmata! Ameeriklased saatsid ja rahastavad AAFRIKA mässu ja selle korraldamiseks on vaja kristlasi ja süüdlased saavad selleks olla ainult Moslemid ja nad tehaksegi süüdlaseks!
Kõik kirstlased ja moslemid hakkavad sõdima ja tuleb UUS Maailmasõda - Ehk Uus USUSÕDA! Jäävad Juudid ja aafriklased, EHK seal Tuleb UUS Hitler, kes otsib seda OMA AARIA RASSI! -Tuleb uus sõda, kas Must või vage?
Venelased saavad uue väljakutse Vabameelne või kommunist? SÕdivad Hiinaga! Ja Hiina sõdib Kommunismi ja Teadmiste pärast USAGA!

Vasta
#52
Mõnel on huumorimeelt.
Vasta
#53
Ennustuses tervikuna puudub loogika, on ajaliselt edasi-tagasi hüplev ja liiga mõjutatud uudistest ja liigsest fantaasiast. Igatahes ei saa kuidagi tõsiselt võtta ennustust, kus püütakse nagu ülimalt olulist ennustada, aga siis korraga selline tekst:
Tsitaat:Ameeriklased just püüdsid kinni narkoparuni ja hakkavad Lõuna poole liikuma!, et tulevikus jaapan ja Lõuna koread aidata!
Halb Vanga kaverdamine...

P.S. Aga olgu tänatud sõjad ja kõik see sitt, mis inimesi hirmutab. Oligi päris pikk paus peale 2012 aasta maailmalõpupaanikat. Nüüd siis uus paanika ja eufooria. Karjugem siis ikka kõval häälel tabavast hävingust ja et lugu ka täide läheks, siis visualiseerigem hoolega!


Vasta
#54
Vaatasin seda daami tema vuduuga, mis ärisse ja musta maagiasse puutub siis kõik töötab, samas tulevikuennustused on oma maailma piires, milline on tema maailm? Noh juut ja muslim ei söö ühtki kana ilma selle verd jumalale ohverdamata nii et kas ongi ikka vuduuu.
Vasta
#55
(05-03-2014, 11:03 )Jõhvikas Kirjutas: Ennustuses tervikuna puudub loogika, on ajaliselt edasi-tagasi hüplev ja liiga mõjutatud uudistest ja liigsest fantaasiast. Igatahes ei saa kuidagi tõsiselt võtta ennustust, kus püütakse nagu ülimalt olulist ennustada, aga siis korraga selline tekst:
Tsitaat:Ameeriklased just püüdsid kinni narkoparuni ja hakkavad Lõuna poole liikuma!, et tulevikus jaapan ja Lõuna koread aidata!
Halb Vanga kaverdamine...

P.S. Aga olgu tänatud sõjad ja kõik see sitt, mis inimesi hirmutab. Oligi päris pikk paus peale 2012 aasta maailmalõpupaanikat. Nüüd siis uus paanika ja eufooria. Karjugem siis ikka kõval häälel tabavast hävingust ja et lugu ka täide läheks, siis visualiseerigem hoolega!

Ega Ameerika ei saa ju paigale jääda tuhandeteks aastateks! Poolkerad ju muutuvad ja kui sa vahepealse kokku viid, siis on Loogiline, Et ameeriklased liiguvad Lõuna Poole! Maiade maale! Seal on ju juba Lumi maha sadamas ja meil on ilmad soojad ja Põhjapoolus sulab? Vaata tulevikus kaugemale ja sa näed rohkem, kui maha vaadates!

Sõda pole kunagi käinud maade pärast! Kristlased/Moslemid, Must/Valge Hea/Halb, Positiivne/Negatiivne Demokraatia/Kommunism jne jne.

Braivik saatis sõnumi Hitleri pooldajatele......Nüüd Ukraina mäss saadab sõnumi Kommunismi pooldajatele! Valige, sest Veri on paksem kui Vesi!!! Kes jääb peale?

Venga ennustas ju Hitlerile, sa saad hävitavalt kaotada, ära koti Venemaad!

Kurskiga andis Venga venelstele teada, et on aeg see Fashist hävitada! Haakrist VS SIRP/Vasar Töölisklass/Mitte nii kommunism tekib!

Kristlased hävitab Moslem ehk teen teile mustvalgelt selgeks: Valge ja MUST!

Vabamõtlejad Kristlased põgenevad USA-sse ja Kommunism liigub vaikselt ida suunas!

Kogu aeg on inimkond arenenud alt ülesse!
Nüüd on aeg edasi areneda ja terad sõkaldest eemaldada ja seda protsessi Vanga ennustabki!

Lõpp tulemus peaks olema midagi sellist, et on:
Must ja Valge! Naine kui Jumalanna/Allah kui naise kaitsja hoolitseja
Veri ja Vesi. Veri on paksem kui vesi ja üks all teine peal!
Positiivne ja Negatiivne +/-
Põhi ja Lõuna N/S
Ida ja Lääs W/E
jne.....

Seda infot on ju nii palju, kui oskaksime kaugemale vaadata!
Kui inimkond saaks aru, et saab ka ilma sõdadeta maailma muuta! Meile on saadetud ju sõnum, et koos õppida ja edasi areneda ja sellesk tulevikuks valmistuda! Õitseng ja areng oli sisse kodeeritud meie geeni, kus kõik sai alguse kahest inimesest naisest ja mehest/mustast ja valgest! Positiivsest usust ja negatiivsetest otsustest! Nii pidigi olema ja nii see ka läheb. Me peame leidma selle ideaalse inimese. Me muudame oma elu läbi oma otsuste ja tegude! Hävitame ennast ja teisi selleasemel, et koos kiiremini õnnelikult koos elada!

Sõjad ei käi kunagi maa pärast! (siiamaani ehk käisidki) Nüüd oleks aeg silmad avada ja koos otsida seda täiuslikkust ja headust inimeses ja selle saavutamiseks vennalikult jagada maavarasid, mitte maad! RUUMI JU ON, aga kui me selle hävitame SÕJAGA, siis sorry! Mina selles Maailmas kaasa lüüa ei taha! Tahan, et järgmised põlvkond just minu Järeltulijaid elaks õnnelikult, ilma et neid keegi Rõhuks ja ähvardaks!

Ajaloost on Egiptus ja Moslemite Mecca, mida nüüd Araabias juba Paradiisiks Luuakse - Dubai! Kes ei tahaks sellest ilusas kuumas kohas, mida ehitavad meistrid meie tulevastele põlvedele?
Aafrikast võiks saada ilus koht, kus äärealadel elaks Kristlased ja Moslemid käsikäes ja arendaks seda Ilu, mis selles südames peitub! Metsik loodus oma Uhke Loomariigiga ja mida me kõik saaks puhkuse ajal nautida, ilma, et me peaks midagi kartma!
Euroopa hävitatakse sellepärast, et HITLER (euroopa) ei saa sellest veel aru! Meile antakse koos Poole Venemaaga võimalus oma vigadest õppida! Tehakse keemiarünnak ja ainult tugevamad ja Targemad suudavad ennast päästa! Ehk siis Merkel ja Putin, sest nad varsti saavad aru, et aeg on sellest uppuvast laevast põgeneda!

Miks me ei osatud Nostradamusest väga aru saaada!
Sest meil puudus Vanga ennustus, millest aru saada! Ehk Vanga ennustus on järgmine vihje!


Ma tsiteeriks siin Nostradamuse 20 sajandi ennustust!
"Lendava tule masin teeb tüli võimsale sissepiiratud juhile! Selles on nii palju mässumeelsust, et hüljatud satuvad ahastusse!"

Ehk Hitler või Stalin!
USA eemaldub ja EL on põhimõtteliselt üksi! Moslemid ründavad ootamatult, ja tänu sellele võib kuni Moskvani olla jäätmaa! Ärge alahinnake Moslemit, sest USK on see mis mehe nõrgaks teeb! Moslem ei ole kindlasti nõrk! Keemiarelvi ju sealgi katsetatud Iraagis ja Nüüd ehk ka Iraanis! Miks muidu on kõik nii julmalt varjatud saladused! Nad üllatavad!
Vasta
#56
Pooluste vahetust sa nagu esmalt ei maininudki, kuigi see ju peaks nagu oluline selles ennustuses olema. Ok, aga kle, seleta siis lahti ka see narkoparuni kinni nabimise asi. Maailma mastaabis see ju peaks oluline ennustus olema ja mind huvitabki, et mida see narkoparuni kinninabimise ennustus enda taga tegelikult peidab?
Vasta
#57
(05-03-2014, 16:12 )Jõhvikas Kirjutas: Pooluste vahetust sa nagu esmalt ei maininudki, kuigi see ju peaks nagu oluline selles ennustuses olema. [/guote]

Jupp-Jupi haaval!
Aga et teile asja selgemaks teha alustan endast!

Olen 38 aastane ja sündinud eestis! Minus on Hitlerit/Stalinit/meest/naist/+/-musta/valget jne. Olin suhteliselt jonnakas ja vabadusse püüdlev noor hing! Tahtsin olla ja katsun alati ka edasi olla vaba hing! Mind ei huvitanud poliitika, mind ei huvitanud kool ega õppimine! Jõin ja laaberdasin ja olin oma vanematele murelapseks! Ma ei tea kuna see kõik muutus, aga see võis juhtuda ammu.
Mu perekond oli tavaline, aga mu suhted isaga olid Katastroof! Ta polnud ei moslem ega kristlane - Ta oli kuri ja õel. Kui ükskord kõik muutus!

Ma ei teagi, mis isaga juhtus (infarkt või insult) aga ta muutus! Ta hakkas rääkima Jumalast ja peksis nii segast, et me panime ta ravile Hullarisse! Esimeset kohast pani ta plehku (Tartu Raja tn). Viisime tagasi. Sai natuke ravi ja tõime ta tagasi! Nädal ja asi läks taas hulluks! Sattusin just koju ema juurde, kui isa ema kallale läks! Hoidsin teda kinni ja kutsusin Hullari järele! Me perega katsusime isa päästa! Hakkasime uurima parimaid ravivõimalusi ja saatsime ta Võrru! Paar nädalat ja ISA oli MUUTUNUD!
Kui ennem oli isas kõik nii Negatiivne, siis oli parimat isa raske leida! Mina, kes peaaegu vihkasin oma isa, saatsin ta eelmisel aastal suurima armastusega ära! Ta oli muutunud mees! Nimetan seda pooluste muutuseks! Kui ennem oli ta kuri ja vägivaldne, karjuja ja vingats, hoolimatu kõige suhtes, siis peale seda oli ta hell/hea vaikne ja täitis absoluutselt kõiki käske, mida oli eiranud 40 esimest eluaastat! Ta oli SUper-isa 30 aastat ja seda oli mul raske mõista pikka-pikka aega. Millest selline muutus? 2013 aastal oli tal taas (infarkt/insult) Haiglas külastades oli tal taas kupli alt kõik sassis ja kõik negatiivne oli tagasi! Aga see selleks. Poolteist nädalat hiljem kirjutasid Arstid ta välja! Vend trehvas mind teel maale ja ütles, et: "mine ütle papsile tere! Ta on väljas autos!" Läksin ja taas oli see tore isa seal! Rääkisime,Naersime natuke, kallistasime ja leppisime kokku, et Laupäeval Maal näeme! See oli viimane kord, kui ma ISA nägin! Järgmine päev ta sõi lõunat ja maasikaid.Kõik oli ilus! Ema läks teise tuppa arvutisse! Kuulis kolksu, jooksis isa juurde, kes oli toolil surnud, natukese aja pärast kukkus ja püksi teinud! Tema surma ma võtsin rahulikult, sest tunded olid paigas. Istusin päris kaua isa juures kuuris ja ma rääkisin temaga, nutsin ta rinnal ja jätsin Jumalaga (olen Ateist). Soovisin talle head teed ja puhkust ja andsin talle kõik andeks! KÕIK, mis ta meie perele teinud oli! Aga headust oli rohkem temas!

Ise olen ma ateist ja vabamõtleja! Ma ei taha kellegist sõltuda ja ma ei aja taga raha! Kui mul seda on, teen kingitusi kõigile jne! Mind ei koti eriti Teiste arvamus, sest kõigil on õigus oma arvamuseks aj oma valikuteks! See kood on meisse geenidega sisse kodeeritud, kuid sinna jõudmiseks peab ehk palju tööd tegema! Me ei sure ju! Mina olen oma geenid andnud edasi pojale ja tütrele. Ma olen olnud litsakas mees ja mehed pididki nii olema! Ma ei eita seda! Mul on sohilaps ja ehk peangi enda seda geeni edasi andma! Ma ei tea, aga see kõik tundub minu jaoks ulme ja sellepärast ma siin olengi! TAHAN KA ISE VASTUSEID! Ärge solvuge! See on minu arusaam ja kui mul on õigus, siis suudan seda kõikidele tõestada!

Ukski teadlane ei hakka lahendama võrrandit vastusest!
Kui meil on vastus, siis hakkame otsima lahendus, kuidas see vastus saadi!
Nii lihtne see rehkendus ongi, aga on võimalus et 2+2=4
Aga 4=2-2 ei pruugi olla alati lahenduseks 4=3+1 jne. Lahendatakse seni, kuni leitakse parem varjant!

[quote='Jõhvikas' pid='195939' dateline='1394028738']Ok, aga kle, seleta siis lahti ka see narkoparuni kinni nabimise asi. Maailma mastaabis see ju peaks oluline ennustus olema ja mind huvitabki, et mida see narkoparuni kinninabimise ennustus enda taga tegelikult peidab?

Ära vaata nina ette vaid tulevikku ja loogiliselt! Eelnevaid ennustusi arvesse võttes, et ka need õiged on!

2023 – Maakera orbiit muutub veidi.
Võibki muutuda, sellest on räägitud ja see pole võimatu! Kui meil on soe ja soojas kohas kül, siis eeldame, et asi läheb hullemaks! Eestis soe talv-palmid ja USAS lumi ja jää! Ameeriklased ei jää iial külmetama!

2025 – Euroopa on endiselt peaaegu asustamata.
LOOGILINE, kui Vanga nii väidab! Tuumasõda ei ole ju veel välistatud! Oktoobrini on sitaks aega ja 2014 lõpp on ka pauguga sõda läbi!

2028 – Uue energiaallika kasutuselevõtt. Nälg alistatakse. Veenusele saadetakse mehitatud kosmoselaev.
Ma pole selle peale veel suutnud mõelda, aga ma tean, et see on olemas NAFTA!!!! Venemaal on nii Gaas kui ka Naftat! Euroopal endal pole sittagi anda ja nüüd proovib HITLER (EU) seda jõuga võtta! Vaadake mis toimub? On ju sulaselged märgid sellest, et läheb sõjaks ja veel missuguse kiirusega!

2033 – Jäämassiivid sulavad, ookeani tase tõuseb
Juba ammu sulavad ja 19 aasta pärast ongi sulanud kõik mis seal veel oli! Kuna orbiit on muutunud siis me veel ei tea, kuu poole! Aga see tuleb!!! Ja ma aiman - ma ei tea!!!! Pidage seda meeles! Ma pole prohvet aga ma tahan asju uurida ja näha! Ja see huvi tekkis mul peale ISA SURMA!!!! Ma ise ka ei tea MIKS!

2043 – Maailma majandus õitseb. Moslemid valitsevad Euroopat.
30 aastat on taas piisavalt pikk aeg, et inimkond suudaks koostööd teha ja aru saada, et sõjaga ei saavutata suurt midagi! Me oleme hävitanud Euroopa ja 30 aastaga on suudetud Euroopa saastest puhastada! Tshernõbyl Ukrainas pole enam oht, sest kes teab, ehk lastaksegi sinna tuumapomm! Euroopa kuni Venemaani ja ehk Moskvanigi on tühermaa ja ideaalne Moslemitele liiva seest Paradiisi tulla! ja seda valitseda! 15 aastaga suudavad moslemid selle paradiisiks tagasi muuta! Dubais tehakse kõigest proovi praegu! Peale selle saavad Moslemid ka endale selle gaasivaru, mille pärast sõda käib hetkel ja torustiku, millega hiljem väikesele Venemaale ja muule maailmale veel ka Nafta kõrval Gaasi jagada!!!! Smile

2046 – kehasid (organeid?) saab toota (kloonida?). Kehade asendamisest saab parim ravimeetod.
Juba ammu kloonitakse! UUS Putin/Merkel on ammu Venemaa või ameerika avarustes kasvamas!

2066 – Ameeriklased kasutavad moslemite võimu all olevat Roomat rünnates uut tüüpi relva, mis on seotud kliima (ilma) muutmisega – silmapilkne
Kuna poolused on muutunud ja ameeriklastel hakkab külm, siis peavad nad liikuma edasi! Selleks ajaks saab kindlaks kas Kanada poole või Lõuna poole! Tundub, et Euroopa koos valitsevate moslemitega pannakse jäässe, sest nad on ohtlikud vastased, sest ajaloost uuritakse välja, et Moslemid va USSI ÜLLATASID meid ajaloos ja Hävitasid terve EUROOPA!
50 aastat on selleks rünnakuks valmistatud! Selle aja jooksul käib palju sõdasid läbi!

Aafrikas on ususõda! Järele jäänud venemaa läheb Hiina kätte jne!

Ma ise ka alles olen uurinud seda vähe, aga mulle tundub iga päevaga, et nii läheb! ja nii on ju ka minemas! Ma katsun oma järeltulijatele ja päästan hetkel ennast ja katsun ka teisi endaga mõtlema panna ja päästa veel rohkem inimesi!

Isegi, kui VANGA ennustus ÕIGE peaks olemas, siis Mina VABA hing ja optimist ei lase küll endal ja teistel surra! Selle nimel, mida me keegi kunagi nii kui nii ei saa! MAAD! Ma on ainult meie toitja! Miks siis selle nimel SÕDIDA!

4674 – Tsivilisatsiooni arengu haripunkt. Erinevatel planeetidel elab umbes 340 miljardit inimest. Segunemine maavälise tsivilisatsiooniga.

Loodan, et minu hea geen on selleks ajaks juba seal!






Vasta
#58
See siin on ikkagi teema ennustused aastaks 2014.
Vanga jaoks on eraldi teemad. Pealegi on Vanga teemas ju kirjutatud:

(08-04-2013, 19:48 )NelliN2 Kirjutas: Vanga lähedased kinnitavad, et enamasti ta globaalseid, kogu inimkonda puudutavaid ettekuulutusi ei teinud. Tema ülesanne oli aidata abivajajaid isiklike probleemide ja tervisehädade korral.
Vanga omaste kinnitusel on internetis leviv ennustus aastateks 2008-5079 võltsing.

Vasta
#59
(05-03-2014, 17:43 )Müstik Kirjutas: See siin on ikkagi teema ennustused aastaks 2014.
Vanga jaoks on eraldi teemad. Pealegi on Vanga teemas ju kirjutatud:

(08-04-2013, 19:48 )NelliN2 Kirjutas: Vanga lähedased kinnitavad, et enamasti ta globaalseid, kogu inimkonda puudutavaid ettekuulutusi ei teinud. Tema ülesanne oli aidata abivajajaid isiklike probleemide ja tervisehädade korral.
Vanga omaste kinnitusel on internetis leviv ennustus aastateks 2008-5079 võltsing.

Ma ei väidagi, et Vanga ennustus 100% tõsi on tuleviku suhtes! Aga kuna Tema ennustused Hitlerile/Putinile ja ehk ka teistele on suht täpsed, siis oleks patt uskuda, et see on võltsing! Aukartust tunnen mina isegi selle ennustuse puhul, MIne sa tea! Hea võltsing igal juhul!

Mina isikuliselt eeldan, et see on tõsi ja antud tänases olukorras, mis muutub tundidega, ma isegi ei imesta, et selline käik toimub! Hetkel ma lihtsalt näen, et relvad tuleb langetada ja seda peavad tegema hetkel KÕIK maailma riigid! Kokku tulema ja rääkima, kuidas edasi nii, et EUROOPAT ei tabaks see, mis on VÕLTSINGUS KIRJAS!

Aga ehk Moslemid selle järgi lähevdaki!? Ja vat siis saame kinnitada Vanga teooriat, et Euroopa küll läks, aga Vangal vanal nõial oli taas Õigus! Võltsing/Tõde ??? Võibolla ongi see kuskilt sahtlist leitud või saatis Vanga selle ennem surma Rahu Tuvi või Riskikulleriga kuhugi! Mine võta kinni! Usud/Ei usu!! Võitled/sured Lööd käega/Või aitad muuta midagi ja teed häält!

Jumal sa Näed aga ei mürista!
Moslemid võivad ju veel müristada küll 100 aasta jooksul!

Aga siis meid ei pruugi enam olla!!!

Ainult minu arvamus! Smile


Vasta
#60
Uurisin siin vanade viikingite ennustusi ja need on kirja pandud 1 000. a tagasi.. Ja mõned päevad tagasi nägin ka seda dok saates , kus räägiti osaliselt ka samaasja.
Juttu oli ilmastikust ja mis neid mõjutavad.
Kõigepealt tuleb merest suur madu välja......USA idarannikule uhuti siin aastaid tagasi hiigel madu randa....sellega algas järgmise jääaja tsükkel.
2014 algas selle aktiivfaas, mis kestab kolm aastat.....
2025 algab täis tsükkel....suur veetõus....ja jääpealetug...
Samuti hoiatati hiigel kõrgepinge liinide ehitamisest. Sajaani Susenkoje HEJ oli suur katastroof, kus avarii tagajärjel hukkus 70 inimest.Sest need ioniseerivad trassil oleva õhuruuni ära ja pilvede liikumine suunatakse mujal suunas liikuma.Selle tagajärjel olid suured lumesajud Moskva linnas linnas ja mujal.
Saho vabariigis ehk Jakuutias on piirkonnad kus on soe ja ilm võib seal muutuda kiiresti juba poole tunniga.
NN Viljui katlad aktiviseerusid ja nad kiirgavad mingit mirokiirgust, mis mõjutab ilma ümber selle on suur ala , mis suunab sinna tulevad tuuled mujale ringiga teise kohta.Inimestele on see kiirgus kahjulik, intervjuus kohalikega mainiti, et nad olid näinud sealt välja tulemas pikakasvulisi olendeid. See kõik asub sealses surmaorus.
Lisaks mainiti seal , et metrooehitamisel leiti nn THORI vasar, millega ta lõhkus kaljusid ja tegi muid asju. Selle vanuseks dateeriti 2. miljonit aastat...linna nime lasin kõrvust mööda. segati mul just kuulamast......hiljem vaikkiti see kiiresti maha, kuigi film on sellest olemas.Minu arvates oli see mingi kõrgtehnoloogiline seade , millele oöi antud vasara kuju.
Head edasist uurimist!
Vasta
#61
(07-03-2014, 15:05 )HUGOTH Kirjutas: Uurisin siin vanade viikingite ennustusi ja need on kirja pandud 1 000. a tagasi.. Ja mõned päevad tagasi nägin ka seda dok saates , kus räägiti osaliselt ka samaasja.
/-/
Lisaks mainiti seal , et metrooehitamisel leiti nn THORI vasar, millega ta lõhkus kaljusid ja tegi muid asju. Selle vanuseks dateeriti 2. miljonit aastat...linna nime lasin kõrvust mööda. segati mul just kuulamast......hiljem vaikkiti see kiiresti maha, kuigi film on sellest olemas.Minu arvates oli see mingi kõrgtehnoloogiline seade , millele oöi antud vasara kuju.
Head edasist uurimist!
Thori vasara leiust alljärgnev artikkel, millel ka mainitud dok.film.
[RUS]Обитель богов

Vasta
#62
See oli küll teine saade põhijutt oli sees.
Vasta
#63
Nii sõnadel kui ka mõtetel on energeetiline toime . Seetõttu kutsun üles kõiki , kes mu postitust loevad , et nad palvetaksid , nõiduksid või teeksid midagi( mida iganes para-maailm meile pakub) , demokraatliku Ukraina heaks.Olen seda meelt , et kellele on antud , see peaks ka andma.
Vasta
#64
Kellel seda demokraatiat vaja on? On üks selline laialivalguv ja subjektiivne mõiste.
Kui siis palvetaks ja sõnuks pigem ISESEISVA Ukraina eest.
Vasta
#65
(09-03-2014, 20:35 )sileo Kirjutas: Nii sõnadel kui ka mõtetel on energeetiline toime . Seetõttu kutsun üles kõiki , kes mu postitust loevad , et nad palvetaksid , nõiduksid või teeksid midagi( mida iganes para-maailm meile pakub) , demokraatliku Ukraina heaks.Olen seda meelt , et kellele on antud , see peaks ka andma.
Ma palun Teil esitage sõna demokraatia definitsioon, muidu jääb aga selline mulje, et kasutatakse teatud tüüpsõnu kui mingeid mantraid teadmata nende sisu.
Iseseisev Ukraina oleks võimalik küll, aga ilma Krimmi ja Ida-Ukrainata.
Ja muidugi ka ilma globaalpankurite dirigeeritud Euroopa Keskpangata, IMFita ja Maailmapangata.

Vasta
#66
Iseseisev Ukraina ON võimalik nii Krimmi kui Ida-Ukrainaga. See, et seda mõned jõud ei taha ei tee seda veel võimatuks. Võimalik, et ilma nendeta oleks kellegitel kuskil lihtsam hingata aga tehnilsielt vast suurt vahet pole kuhu need piirkonda kuuluvad. Kas see meile meeldib või mitte aga see suur kolmik (Vene, UKR ja V.Vene) on siiski isegi tihedamalt seotud kui Eesti Soome telg. Teatud mõttes on see täiesti loogiline, et nad jätkavad koos mingis vormis. Küsimus on vaid selles, et milline võimu klikk seda "riiki" juhib. Rahvas saab ju alati hakkama - vett sogavad alati mingite ambitsioonidega "poliitikud".
Vasta
#67
(09-03-2014, 21:58 )corporis Kirjutas: Ma palun Teil esitage sõna demokraatia definitsioon, muidu jääb aga selline mulje, et kasutatakse teatud tüüpsõnu kui mingeid mantraid teadmata nende sisu.
Sellina vahva mõistujutt:
"...Me oleme sunnitud oma orje hästi toitma, muidu nad ei suuda teha rasket füüsilist tööd. Kuid nad on ikkagi laisad ja kalduvad
mässama. Vaadake, kui aeglaselt nad liiguvad, kuid laisaks muutunud valve ei utsita neid piitsadega, ei peksa isegi terveid ja tugevaid orje. Kuid varsti nad hakkavad palju kiiremini liikuma. Neil ei ole enam valvureid vaja.Valvurid muutuvad samuti orjadeks. Seda võib toime panna niimoodi. Las heerold viib täna enne loojangut laiali vaarao käsu, milles on öeldud: „Uue päeva koidikust alates kingitakse kõigile orjadele täielik vabadus. Iga kivi eest, mis on linna kantud, saab vaba inimene ühe mündi. Münte võib vahetada toiduks, riieteks, eluasemeks linnas ja lossis. Nüüdsest peale te olete vabad inimesed.“
Kui preestrid mõistsid, mida Mammona oli öelnud, lausus üks neist, kõige vanem: „Sa oled deemon, Mammona. Sinu poolt väljamõeldu mässib paljud maapealsed rahvad deemonluse võrku.“
Selle peale vastas Mammona: „Olgu ma pealegi deemon ja las inimesed hakkavad minu poolt väljamõeldut demokraatiaks kutsuma.“
***
Loojangu ajal kuulutati orjadele uut seadust. Nad olid hämmelduses ja paljud neist ei maganud öösel, mõeldes uuest õnnelikust elust.
Järgmise päeva hommikul tõusid preester ja vaarao jälle kunstliku mäe väljakule. Nende pilgule avanev pilt hämmastas kujutlusvõimet. Tuhanded endised orjad tassisid üksteise võidu neidsamu kive, mis varemgi. Valanud end veega üle, tassisid paljud kahte kivi. Teised, kel oli üks kivi, jooksid tolmupilves. Mõned valvurid tassisid samuti kive. Inimesed, kes pidasid ennast vabadeks ‐ neilt olid ju ahelad ära võetud ‐ püüdsid saada võimalikult rohkem ihaldatud münte selleks, et üles ehitada oma õnnelikku elu.
Mammona veetis veel mõned kuud oma terrassil, jälgides rahuldustundega all toimuvat. Muutused olid kolossaalsed. Osa orje ühines väikestesse gruppidesse, ehitades vankreid ja peale seda kui need olid kive täis laotud ning nad ennast veega üle valanud, jätkasid vankrite lükkamist.
„Nad on võimelised veel palju seadeldisi välja mõtlema, ‐ oli Mammona rahulolev, ‐ juba tekkisid esimesed teenused: vee ja toidul laialikandjad. Osa orje sõi käigu pealt, tahtmata kaotada aega teekonnale barakki sööma minemiseks, ja tasus laialikandjatele saadud müntidega. Siis ilmusid välja isegi tohterdajad, kes kannatada saanutele osutasid abi lausa käigu pealt ja samuti müntide eest. Nad valisid liikluse reguleerija. Varsti valivad endale ülemused, kohtu. Las valivad: nad ju arvavad, et on vabad, kuid olemus pole muutunud, nad tassivad endiselt kive...“
Nii nad jooksevadki tolmus läbi aastatuhande, valavad end veega üle ja tassivad jälle raskeid kive. Ja ka praegu jätkavad nende samade orjade järeltulijad oma mõttetud jooksu... "
Vasta
#68
Nüüd midagi omapärast

Astroloog Villu Põldma ennustus: aasta 2014 majanduses

Ennustus ennustuseks, see on ka täitsa huvitav, aga kuulake lõpuni ja palun öelge, miks on ennustuse viimased 30 sekundit Villu jutt äkitselt kaetud rämeda müraga nii et midagi ei ole võimalik kuulda. See hakkab täpselt peale seda (9:27) kui ta mainib, et pangakriisi ajal kadunud raha on läinud teatud inimeste taskutesse, raha on juba kokku kogutud, et alustada lähiajal laiaulatuslikku üleilmset sõjategevust.

Huvitav, mida ta siis edasi võis öelda, et segaja peale pandi? Mainis nimesid?
Vasta
#69
(18-06-2014, 09:11 )skip128 Kirjutas: Nüüd midagi omapärast

Astroloog Villu Põldma ennustus: aasta 2014 majanduses

Ennustus ennustuseks, see on ka täitsa huvitav, aga kuulake lõpuni ja palun öelge, miks on ennustuse viimased 30 sekundit Villu jutt äkitselt kaetud rämeda müraga nii et midagi ei ole võimalik kuulda. See hakkab täpselt peale seda (9:27) kui ta mainib, et pangakriisi ajal kadunud raha on läinud teatud inimeste taskutesse, raha on juba kokku kogutud, et alustada lähiajal laiaulatuslikku üleilmset sõjategevust.

Huvitav, mida ta siis edasi võis öelda, et segaja peale pandi? Mainis nimesid?

Eestis mõni kurt ikka on kes oskab huultelt lugeda?
Tuleb leida - vaadake oma tutvusringkond üle ja ärge unustage video alla laadida.
Vasta
#70
(18-06-2014, 09:11 )skip128 Kirjutas: Huvitav, mida ta siis edasi võis öelda, et segaja peale pandi? Mainis nimesid?
Küsi video postitaja käest miks ta vigase video üles laadis (on ka võimalik, et midagi juhtus youtube's video konverteerimise/üleslaadimise käigus), sest põhjuse üle arutlemine ei vii siin kuhugi mujale kui ainult fantaasiateni.
Vasta
#71
Villu Põldma nime otsimisel siis selline artikkel:

Kui teada ette, millal saabuvad sõjasündmused, võime ka edukamalt oma riigi sõjalist potensiaali kavandada ja eelarvelisi kulutusi reguleerida.
Käesolev ennustus tugineb kosmilistele rütmidele.
Muinasaja astroloogia väidab, et kosmiliste rütmide kompleksi, mis mõjutab elu, annavad hiigelsuured taevakehad: Päike, Kuu, Merkur, Veenus, Mars, Jupiter, Saturn, Uraan, Neptun ja Pluuto.
Käesolevas artiklis vaatleme ainult kaht planeeti - Pluutot ja Neptuuni.
Pluuto rütm on 247,7 aastat (punktiirjoonega graafik) ja Neptuunil 164,8 aastat (pideva joonega graafik).
Pluuto kui allilma ja surma valitseja külvab sõda ja hävingut. Neptuun jagab tasu ning karistust ja näitab, kas vallutajal on uute maade anastamisel ka õnne. Maade vallutamise kihk ongi sõja puhkemise aluseks ja iga kord, kui maatükk või riik vallutatakse, hakkab seal valitsema uus kõige kõrgema positsiooniga maaomanik – senjöör. Senjööriks võib olla nii riik (näiteks NSVL, kus kogu maa ja vara kuulus ainult riigile) või üksikisikuna kuningas kui kõige kõrgem maaomanik. Seega sõja kaudu jagatakse maid ja varandusi ning ilmub uus senjöör. Sõjakoledused jäävad alati rahva kanda.
Selleks, et ennustada, tuleb joonistada Pluuto ja Neptuuni liikumiste graafikud, pöörates tähelepanu mõlema planeedi kõrg- ja madalseisudele.
Sõdade puhkemises leiame seaduspära siis, kui asetame ajaloos juba toimunud sõjad ajateljel õigetele kohtadele. Kirja pandud ajaloo jooksul on Eestis toimunud seitse suuremat sõda (sõja toimumine on märgitud varjutatud alaga).
Graafikutest näeme, et maailma ajaloo viimasel tuhandel aastal esineb kolm suurt sõdadeperioodi ja seitse väiksemat. Suured ja pikaajalised sõdade ajajärgud on siis, kui Pluuto ja Neptuun on vastasseisus. Sõjad lõpevad siis, kui Pluuto ja Neptuuni rütmid ja liikumissuunad kokku langevad.
Suured sõdade ajajärgud Eestis olid (ülestähendatud ajalooandmete põhjal):
1. Ristisõdade aeg 1096 –1270. Langeb graafiku algusesse, kus esineb suur varjutatud ala. Sel ajal olid Neptuun ja Pluuto vastasseisus. Esineb kaks vastasseisu teineteise järel, kuni planeedid jõudsid mõlemad oma kõrgseisu. Vastasseis algas aastal 1034 ja lõppes 1210. aasta paiku. Kuna ka siis liikusid planeedid veel vastassuundades, jätkusid sõjad kuni aastani 1244, kui planeedid hakkasid liikuma samaaegselt ühes suunas. Nagu näha, Planeedid lõpetavad sõja siis, kui nad saavad omavahel kokku ja hakkavad ühes suunas liikuma. 1244. aastast 1282.aastani liikusid mõlemad planeedid ühes suunas. Pärast seda Pluuto pöördus vastassuunda ja jälle sai alguse väike sõdade periood (Türgi sõjad).
2.Teine suurem sõdade ajajärk oli siis, kui planeedid liikusid kahel korral vastasseisu. Sõjaoht algas juba 1491. aastal, kui Neptuun pöördus vastassuunda (Venelased soovisid Eestimaad vallutada). Vastasseis kujunes välja 1533. aastaks ja kestis kuni 1698. aastani. Sel ajal toimus Eestis kolm suurt sõda. Teine suurem sõda Eestis oli Liivi sõda aastatel 1558 – 1583, kolmas suurem sõda oli Rootsi-Poola sõda 1600– 1629 ja neljas suurem sõda Rootsi-Vene sõda 1656 – 1661. Aga ka siis, kui Neptuun jõudis Pluutole järgi, liikusid nad kõrgseisul veel vastassuunas aastatel 1698 - 1739. Alles pärast seda lõppes suur sõdade aeg. Sel lõpuetapil toimus Eestis viies suurem sõda - Põhjasõda)
3. Kolmas suurem sõdade aeg algas 1986. aastal ja kasvab üle kahekordseks suureks vastasseisuks aastatel 2026 - 2194. Eestit ähvardab eelkõige just 2194. aastale järgnev suurte sõdade lõpu aeg.

Järeldused:

R Iga 500 aasta tagant toimub suur sõdade ajastu, mis kestab umbes 160 - 200 aastat.
R Kõik suured sõjad on ususõjad.
1034 –1284 toimusid ristiusu levitamise sõjad.
1491 – 1739 toimusid protestantlikud ususõjad.
1986 – 2191 toimuvad ususõjad moslemite ja kristlaste vahel, et kaotada ristiusku
R Suurte sõdade ajajärgul toimuvad sõjad Põhjamaades, Kesk-Euroopa maades ja Lõunamaades.
R. Graafikutest selgub veel, et vahepealsed sõjad, kui Neptuun ja Pluuto asuvad samal poolel Taeva ekvaatori suhtes, mõlemad kas üleval- või allpool silmapiiri, on sõjad lokaalse iseloomuga ja ei pea tingimata ususõjad olema.
R Kui mõlemad planeedid on kõrgseisu lähedal ja liiguvad vastassuunas, on võimalikud sõjad põhjapoolkera kesk- ja põhjaosas. Nii oli sõja raskuspunkt Kesk- ja Põhja-Euroopa maades aastatel 1202 – 1244, kui toimus Baltimaade vallutamine Taani ja Saksa Ordu poolt. Esimene sõda Eestis oli 1208 - 1227. 1409 – 1450 toimusid Inglise-Prantsuse sõjad, 1698 – 1739 oli Põhjasõda, 1904 – 1946 olid Vene-Jaapani sõda, I Maailmasõda ja II Maa-ilmasõda. Kuues sõda, mis haaras ka Eestimaad, oli Esimene Maailmasõda ning seitsmes sõda oli Teine Maailma-sõda.
R Sõjad lõunamaades toimusid siis, kui Neptuun ja Pluuto asusid samaaegslt madalseisu lähedal ja liikusid vastassuunas. Selline seis oli aastatel 1282 – 1326, kui lõppesid ristisõjad, kuid algas Türgi sõdade ajajärk. Türklaste sõjapidamine lõuna-maades toimus ka aastatel 1778 – 1821.
R Suurte sõdade periood saab alati alguse lõunast, kestab nelikümmend aastat ja lõpeb Põhjamaades samuti 40 aastat vältava jätkusõjana.
R Tänapäeva kosmiline seis näitab, et sõjad lõunamaades algasid siis, kui mõlemad kõneallolevad planeedid olid 1986. aastast alates madalseisus ja jätkuvad kuni aastani 2026, kui sõda kasvab üle suureks sõdade ajajärguks.
R Kolmas Maailmasõda koos laiaula-tusliku sõjategevusega võib toimuda alates aastast 2069. Sõjapinge hakkab kasvama juba aastal 2026.
R Suured ususõjad kestavad koos vahe-aegadega kuni 2194. aastani ja peale selle kestavad Põhjamaades veel umbes 40 aastat järelsõjad. See puudutab kindlasti otseselt ka Eestit.
R Seega esineb käesoleval ajal Põhja-Euroopas pikk rahuaeg, mis võib kesta mõnel pool kuni aastani 2069.
R Eestimaa vallutamist Venemaa poolt enam ei toimu, sest Venemaa liigub suure kiirusega lagunemise suunas, Eesti aga iseseisvuse kasvamise suunas.
R 1990 – 2062 on aeg, mil Eesti kujuneb välja iseseisvaks riigiks ja peale suuri sõdu, 2193, saab Eestist Põhjamaade admi-nistratiivne keskus.
R Eesti hakkab iseseisvat välispoliitilist joont ajama alates aastast 2134.

NB! Nostradamus ennustas Kolmanda Maailmasõja puhkemise alguseaastaks 2047.

Kõige tõenäolisemalt sunnitakse Eesti sõtta alates 2054.aastast.

Kas sõda laastab uuel sajandil Eestimaad

Ja veel tema ennustusi:
http://elu24.postimees.ee/2829399/astrol...t-konfliki

Ja veel üks artikkel temaga: http://ajakirinaised.ee/persoon/899D/
Vasta
#72
See Villu Põldma sõdu käsitlev astroloogiline analüüs tundub paika pidavat.
Nagu ta ütleb: "Suured ja pikaajalised sõdade ajajärgud on siis, kui Pluuto ja Neptuun on vastasseisus. Sõjad lõpevad siis, kui Pluuto ja Neptuuni rütmid ja liikumissuunad kokku langevad."

Lugesin ka Mangi horoskoopi üle. Selle järgi:

Juunikuu viimased päevad, eriti 27.–29. juunini, toovad rohkesti ebameeldivusi ja siis pole soovitatav reisida.

JUULI

Eelmise kuu lõpul alanud ebameeldivused kestavad 12. juulini. Ebastabiilne olukord valitseb nii rahvusvahelistes suhetes kui ka rahamaailmas. Ebamäärane tulevikuvaade tekitab äraarvamatuse tunde. Kuna paljudel on suvepuhkuse ja ringisõitmise aeg, sagenevad ka arusaamatused reisidel.

13.–26. juulini on loota heatahtlikumat ja lausa lõbusat aega,

eriti siis, kui Jupiter 16. kuupäevast astub Lõvi märki, mis soosib pulmapidusid ja pikemaid reise.

Vasta
#73
13.-26. juuli on heatahtlik - parim aeg kokkutuleku jaoks mis toimub ju 18-20 Smile
Vasta
#74
(24-12-2013, 12:18 )Jõhvikas Kirjutas: Igor Mang: Hobuseaasta toob rahvarahutusi ning kaose rahaasjades.

Konkurents ei käi üksnes tööl ja ettevõtluses, vaid ka elus ja armastuses, kus ühe poisi või tüdruku pärast läheb ägedaks rebimiseks. Tulemas on suuri rahvaliikumisi – eriti aasta esimesel poolel.

Läänest alanud ohjeldamatu tehnokraatlik areng on endale allutanud kogu maailma, võõrutanud inimesed traditsioonilisest looduslikust elulaadist ja loonud sürrealistliku plastist tehismaailma, olemuselt deemonliku.

Ärganud inimese teadvuses on muinasaja loodususk kenasti ühinenud evangeeliumiga. Taimed, loomad, inimesed, inglid, tähed taevas – kogu universum on üks tervik. Ja õige inimese ülesanne siin maailmas on olla aednik, kes looduse eest hästi hoolitseb.

Lääne tehnilise tsivilisatsiooni kokkuvarisemisest kuulsin ma juba 1970. aastatel Haljand Udami sõprade ringkonnas. Veelgi varem, XIX–XX sajandil rääkisid õhtumaa allakäigust Nikolai Danilevski, Oswald Spengler, Nikolai Berdjajev, René Guénon.

Laiemate rahvahulkadeni on need teadmised jõudnud alles XXI sajandi alguseks – nii suur on vahe vaimse eliidi ja masside vahel.

On aeg vastutusele võtta need, kes on kirve hiite vastu tõstnud – aitab looduse hävitamisest! Nüüd on vähemasti mõni tammik riikliku kaitse alla võetud. Tänavu algatati lausa tõrude kogumine saja tamme tammikute rajamiseks.

See pilt, kus on kaduma läinud arusaam õigest pühadusest, räägibki tsivilisatsiooni lõpust. Tehniliste leiutiste eesmärk on kiirendada konkurendi võitmist – mida võimsam tehnika, seda võimsam üleolek.

Tegelik võim saadakse taevast nii, nagu seda näitas Kristus. Olla jumalasulane ja rahva teener – see on õige ja ilus. Seda näitavad ka tähed!

Mangi ennustus detsembriks.

DETSEMBER

Suurem osa kuust on päris hea. Igatahes on psühholoogiline õhkkond nii ühiskonnas kui ka maailmas tervikuna positiivne. See aitab eelmise kuu probleeme lahendada rahumeelselt ja tasa teha tegemata töid.

Tuleb parem koostöö organisatsioonide vahel. On tunda diplomaatide püüdeid tagada rahu ja mitte lubada sääraseid ehmatusi, mis novembris inimestele osaks said. Paljudes riikides on valitsused siiski kaotanud oma kodanike usalduse.

25. detsembril toimub Merkuuri ühendus Pluutoga ja kvadraataspekt Uraaniga. Nende mõjul paiskub maailma šokeerivaid uudiseid, teravaid sõnavõtte ja ähvardusi. Jõuluajal oleks ohtlik reisida – liiklusõnnetused võivad sageneda. Need ei pruugi olla meelega korraldatud, vaid võivad tekkida puht hajameelsusest.

Ka aastavahetus on seekord kahjuks seotud ohtude ja riskidega, mistõttu tulevärgi paugutamisel on vaja suuremat ettevaatlikkust.

Rahandusminister Jürgen Ligile tuleb kõige raskem aasta, mis tal selles ametis üle elada tulnud. Loomulikult on see seotud rahaga.
Saturn, mis Ligit samuti väga mõjutab, läheb veebruaris ühendusse tema sünnikaardis oleva Jupiteriga. See tähendab uut suurt pikaajalist juriidilise dokumentatsiooni vormistamist, millel on rahvusvahelised mõõtmed ja tähendus. Pole üldse võimatu, et siis paneb Ligi ameti maha.


Allikas: Maaleht
[/quote]

Tegin väikese kokkuvõte ja tõin ära ka hoiatused aasta lõpuks.
Kahju, et keegi ei osanud teemas ette ennustada, et excu ei jõua sügisesele kokkutulekule, vaid jääb kadunuks (praeguseks kadunud juba kaks kuud) ja et seetõttu kannatab paljudes teemades ka foorumi tase.

Head aasta lõppu kõigile! Smile

Vasta
#75
Aasta hakkab lõppema ja tuleb järjekordselt tõdeda, et ei läinud neist suurtest ennustustest mitte ükski täide. Üks väheseid mis mingil määral teoks sai oli see, et üritatakse internetivabadust piirata võimude poolt. Ning uuel tasemel infosõda.

Seega võib meist igaüks ennustajaks hakata. Suurtest tulevikunäigijatest kehvemini ju ikka ennustada võimalik ei ole.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Ennustused ja ettekuulutused Infinite 34 20,476 19-09-2020, 11:44
Viimane postitus: torukoll
  Ennustused aastaks 2020 xawa 15 8,471 16-03-2020, 16:31
Viimane postitus: Thorondor
  Ennustused aastaks 2013 Augustus 20 16,461 23-09-2013, 20:17
Viimane postitus: corporis
  Sinu ennustused aastaks 2012? VLAD 54 24,790 11-05-2012, 20:54
Viimane postitus: rissardo
  Mähe Edgari ennustused Savipats 183 89,432 08-01-2012, 07:32
Viimane postitus: Foorumlane
  Ennustused aastaks 2011 Jõhvikas 21 16,650 19-12-2011, 19:01
Viimane postitus: zen faran
  Sinu ennustused aastaks 2011? VLAD 37 18,514 23-11-2011, 18:15
Viimane postitus: WhiteWolf
  Austatud Püha Isa Mitar Tarabichi ennustused excubitoris 1 4,223 12-03-2011, 14:23
Viimane postitus: Vaba mees

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:

Expand chat