Postita vastus 
 
Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ennustused aastaks 2014
Autor Sõnum
Jõhvikas
Veteran

Postitusi: 2,538
Liitunud: Apr 2009
24-12-2013 12:18
Postitus: #1
Ennustused aastaks 2014
Nagu traditsiooniks on juba saanud, siis Mangi ennustused täismahus:


Tsitaat:Igor Mang ennustab, mida toob meile aasta 2014


Igor Mang ennustab, mida toob meile aasta 2014 Hobuseaasta tuleb aktiivsem ja tempokam kui 30. jaanuaril lõppev maoaasta, kinnitab Igor Mang (pildil oma truu kaaslase Sulfa-Rikaga).
Foto: Sven Arbet

Igor Mang: Hobuseaasta toob rahvarahutusi ning kaose rahaasjades 30. jaanuaril 2014 kell 23.39 algav hobuseaasta toob esile mehelikke jooni ja suurendab konkurentsi. Hobuseaastal ei tohi rahvast välja vihastada – võib minna mässuks.

Must vesimadu hakkab troonilt lahkuma. Tema asemele tuleb roheline (või ka sinine) puuhobune, kes võtab valitsemisohjad enda kätte neljapäeval, 30. jaanuaril 2014 kell 23.39.

Nagu ma 2013. aasta prognoosis mainisin, tõigi vesimadu palju üleujutusi ja gaasiõnnetusi. Venemaal, Tšehhis, Prantsusmaal, Argentinas, USAs, ka Eestis toimus gaasiplahvatusi, kus hukkusid inimesed. Süüria kodusõjas kasutati koguni mürkgaas sariini.

Kuna Neptuun jääb üheks valitsevaks planeediks ka 2014. aastal, tuleb vee- ja gaasiõnnetusi karta edaspidigi. Eriti saavad kannatada saared. 2011. aastal, kui Neptuun esimest korda Kaladesse jõudis, toimus Jaapanis üliraskete tagajärgedega maavärin, mis põhjustas muu hulgas tuumaõnnetuse.

Ettevõtmised täistuuridel

Hobuseaasta tuleb aktiivsem ja tempokam kui maoaasta, sest Hobusele vastab ööpäevases tsüklis pärastlõunane aeg kella 12–18, mil inimeste elutegevus on kõige aktiivsem. Ettevõtmised, mida enne lõunat alles käivitatakse, lähevad pärastlõunaks üle täistuuridele ja siis Hobune juba kappab.

Enamasti võime kella 18 paiku täheldada rahunemist, tööpäeva lõpetamist ja õhtule minekut.

Tulevale aastale omistatud roheline värv seostub puude ja teiste taimedega, mis sümboliseerib kasvuvajadust. Inimesel on tungiv vajadus olla miski – kasvada, areneda, eesmärgile jõuda. Taim suudab läbi asfaldi tungida, kui teepragu seda vähegi laseb.

Samasugune tunne valitseb ka hobuseaastal. Kõik tahavad midagi ära teha ja kiiresti tulemuseni jõuda, mis tähendab sedagi, et konkurents muutub tugevamaks ja halastamatumaks. Siis ilmneb oht tööga üle pingutada ja tekib palju äraaetud hobuseid.

Konkurents ei käi üksnes tööl ja ettevõtluses, vaid ka elus ja armastuses, kus ühe poisi või tüdruku pärast läheb ägedaks rebimiseks. Tulemas on suuri rahvaliikumisi – eriti aasta esimesel poolel.

Kui mao­aasta oli salapärane, ent pürgis ka ilu ja esteetilise elamuse poole, siis hobuseaasta toob esile pigem mehelikke ning brutaalseid jooni. Rõivastusse tuleb militaarseid elemente, rohelist värvi segamini valge ja punasega. Samas tugevneb püüd ökoloogilise, naturaalse suunas.

Hobune on väga tundlik kemikaalide ja müra suhtes, hakkab kergesti perutama ja võib koguni otsa saada. Hobuseaastal ei tohi rahvast vihastada – läheb metsikuks mölluks ja vaat et lausa mässuks.

Kui Hobune endast välja läheb, on raske teda tagasi hoida. Kokkupõrked demonstrantide ja politsei vahel võivad üle minna ägedaks kähmluseks või koguni mässuks.

Maausulistel õigus

Teadlased tunnistasid tänavu, et 95% tõenäosusega on ülemaailmses soojenemises süüdi inimtegevus. Kui ma sellest 25 aastat tagasi rääkisin, naerdi niisugune väide välja.

Praeguseks on täiesti ilmne, et meie tsivilisatsioon on ennast ise hävitamas. See enesetapjalik tsivilisatsioon on tõstnud kõige kõrgemale pjedestaalile mammonakorjamise – just selle, mille eest hoiatab pühakiri.

Kes on tänapäeval sotsiaalses ja moraalses mõttes need võidumehed, kes võivad sisemiselt tunda, et neil on olnud õigus? Meil on nendeks vanausulised, kes juba mitu sajandit tagasi ütlesid, et maailma on tulnud valitsema Antikristus. Nende vaatevinklist oli selle kehastuseks Peeter I.

Ja juba siis küsiti, kas sellises maailmas tasub üldse elada. Et selle maailma valitsejate soovidele mitte alluda ja oma usule truuks jääda, pani muist inimesi end põlema.

Ameerika amišitel, kelle eluolu on veel tänapäevalgi osaliselt XVII sajandi tasemel (näiteks ei kasuta nad moodsat tehnoloogiat ja teevad tööd hobustega), on olnud lihtsam, kuna seal pole riik neid vaadete pärast taga kiusanud.

Aga võitnud on ka indiaanlased ja meie maausulised – nüüd astuvad kõige targemad inimesed välja Lääne tehnokraatlikust ühiskonnast ja loovad ökokülasid.

Kunagise kõrge vaimukultuuriga Hiina, kelle meditsiin on üle aegade kõige terviklikum ja põhjapanevam, on innukalt asunud järgima läänelikku elulaadi. Kuid sealsed intellektuaalid vaatavad lootusrikkalt Tiibeti poole, kus hoolimata Hiina võimude repressioonidest on alles hoitud iidse traditsiooni tarkust.

Läänest alanud ohjeldamatu tehnokraatlik areng on endale allutanud kogu maailma, võõrutanud inimesed traditsioonilisest looduslikust elulaadist ja loonud sürrealistliku plastist tehismaailma, olemuselt deemonliku.

See ongi Antikristuse maailm – inimlikus mõttes surnud, viirastuslik, virtuaalne ja illusoorne. Seda viimaks mõista on suur äratundmine, mida astroloogias sümboliseerib planeet Uraan kui ärataja ning tõelise vaimsuse peegeldaja.

Siit on pärit tänapäevale kohane deviis “Kõigi maade vaimsed, ühinege!”. Keegi peab pimeduses olema valgusekandja.

Ärganud inimese teadvuses on muinasaja loodususk kenasti ühinenud evangeeliumiga. Taimed, loomad, inimesed, inglid, tähed taevas – kogu universum on üks tervik. Ja õige inimese ülesanne siin maailmas on olla aednik, kes looduse eest hästi hoolitseb.

Ta ei ole türann ega valitseja, temal on hoopis teine suhtumine. Võrrelgem seda head aednikku näiteks Dvigateli tehase stahhaanovlasega… Vapustav kontrast! Raudbetoonis elavate inimeste juhiks saabki olla Stalin, kelle nimes kõlas teras, kelle eesmärk oli luua võimalikult palju tööpinke ja tanke.

Peeter I läänelikud reformid ja kiriku allutamine maisele võimule viis paratamatu lõpuni Lenin, kes pühkis kiriku ühiskonnast sootumaks välja. See ongi Antikristuse tee – allumine maole, kes kavalusega keelitab Aadama ja Eeva keelatud vilja sööma, et saada Jumala sarnaseks.

Valitseb mammonavõim

Nüüd olemegi jõudnud niikaugele, et sööme kemikaale plastkahvlite ja -nugadega, mis seejärel visatakse prügikasti. Kui see plast põlema pannakse, hingame seda mürki sisse. Keegi kogub sariini...

Issand, kuhu me inimkonnana oleme jõudnud? Säärased pildid räägivad, et siin maailmas valitseb Antikristus – plutokraatia ehk mammonavõim. Sellega meelitab madu hinged oma võrku, lubades peagi jõuda viie kõige rikkama riigi hulga.

Teda pan­nakse kummardama ka kristlikud kogudused, kus on suured pangakontod, luksusautod, kallid mobiilid, kus vaimulike lapsed õpivad välismaal prestiižikates koolides mänedžerideks ja reklaamitegijateks.

Materiaalses maailmas tuleb võimalikult efektiivselt lüpsta ja igast inimesest viimane välja pigistada. Milline kontrast evangeeliumi ja hea

aednikuga! Samuti Templiordu ja Saksa ordu rüütlitega, kelle elureegliks oli alandlikkus, kuulekus ja neitsilik puhtus, kes pühendasid elu jumala teenimisele ja Kristuse sõnumi levitamisele.

Alandlikkus, kuulekus ja neitsilik puhtus tähendab seda, et hinges elab aukartus ja armastus Kristuse vastu. Sa oled oma kõdunemisele määratud maise keha muutnud vaimu templiks, sest nii sünnibki püha inimene.

Ja sinu elutööks maa peal on ehitada pühakoda, tõeline sakraalhoone, nagu seda on Pariisi Jumalaema kirik, Reimsi ning Kölni katedraal, ent ka Pöide ja Valjala linnus.

See oleks hoopis teistsugune pilt ja märk sellest, et Kristuse sõnum on saanud maise vormi. Taevariik on võtnud kuju kivis, pildis ja muusikas.

Kuid selle kõrval on inimesi, kes mõtlevad ainult sellest, kuidas võimalikult palju luua võimalikult täiuslikke tapariistu.

Veel kontraste. Parun Roman Ungern von Sternberg, viimane ristirüütel ja monarhist Revelist, kes jäi oma aadetele truuks surmani, ja tema vastas tšekaa agendid kui saatana teenrid.

Siit minu kummardus vanausulistele kui kangelastele, kes nii kaua on suutnud hoida oma usku, kultuuri ja elulaadi. Olgem õnnelikud, et meil siin Peipsi ääres on veel selliseid inimesi...

Kiriku taandumine

Lääne tehnilise tsivilisatsiooni kokkuvarisemisest kuulsin ma juba 1970. aastatel Haljand Udami sõprade ringkonnas. Veelgi varem, XIX–XX sajandil rääkisid õhtumaa allakäigust Nikolai Danilevski, Oswald Spengler, Nikolai Berdjajev, René Guénon.

Laiemate rahvahulkadeni on need teadmised jõudnud alles XXI sajandi alguseks – nii suur on vahe vaimse eliidi ja masside vahel.

Massid, keda esindab Kuu, pole kunagi olnud huvitatud evangeeliumi tõest, pigem vorstisortidest. On vaid üks vahend neid kaasa tõmmata valguse poole – selleks saab olla sakraalne riik.

Ükski tõeline peremees ei talu, et tema põllul kasvaks umb­­rohi. Kui ta seda näeb, niidab selle maha, et anda maad põllukultuurile. See nõuab tööd ja vaeva. Samasugune on vaimse eliidi ülesanne ühiskonnas.

Kultuurühiskonna loomine on riiki üles ehitades vaevaline töö, kuid õige ja tänuväärne. Meil aga ei tee kirik ega vaimne eliit selles vallas tööd vajaliku hooga.

Kiriku missioon on taandunud pühapäevajutluste tasandile. Ühiskonna vaimse eliidi osa aga piirdub üksnes isiklikest ambitsioonidest lähtuva eneseteostuse, kultuurkapitalilt raha taotlemise ja enesekeskse originaalitsemisega.

See räägib ühiskonnas valitsevast üldisest vastutustundetusest. Ükskõiksus ümberringi toimuva vastu on degradeerumise esimesi tunnuseid. Mihkel Mutt ongi tänavu 17. jaanuari Maalehes kutsunud vaimuinimesi üles tööle hakkama.

Nüüd on kliimamuutus ja kataklüsmid looduses juba pöördumatud. Kunstliku, tehnikal baseeruva urbaniseerunud keskkonna elu võib mõne hetkega langeda kaosesse ja tagajärjeks on maapealne põrgu, nagu näitas hiljutine looduskatastroof Filipiinidel.

On aeg vastutusele võtta need, kes on kirve hiite vastu tõstnud – aitab looduse hävitamisest! Nüüd on vähemasti mõni tammik riikliku kaitse alla võetud. Tänavu algatati lausa tõrude kogumine saja tamme tammikute rajamiseks.

Loodusrahvastel oli õigus. Nüüd aga tuleb kõiksugu tehnilisi vidinaid aina juurde ning suurtööstuse tekitatud jäätmehunnikuid pole kuhugi panna.

Harmooniline ja õigesti üles ehitatud inimühiskond näeb ette aine loomulikku ringkäiku, nagu see oli vanadel eestlastel, kus sõnnik läks põllule ja tulemuseks sai vägeva rukki.

Pole ilusamat ja suursugusemat sümbolit kui talumees hobuadra taga. Maa esindab siin nais- ja ader meesprintsiipi, kelle koosmõjust sünnib põllukultuur kui laps. Sama suurt sakraalset sümbolit esindab külvaja põllul ja tema kõrval naine lapsega.

Demokraadid sellest aru ei saa, sest demokraatia sünnib ateistlikul ja industriaalsel pinnal. Tõeline usuinimene vaatab aga asjadele taevasest kõrgusest ning tema jaoks on püha nii loodus ja elu kui ka selle kõige looja. Nii ongi religioosse inimese vaatenurk seaduspäraselt ülim, sest ta lähtub igavikust.

Seetõttu peaks maapealne kuningriik olema taevase riigi koopia, mis aitab hinge ette valmistada igavikuga kohtumiseks. Aga kuidas on meil lood praegu? Inimene on muudetud pangaorjaks, ja seda kuni surmani.

Religioon on kõrgem kui juura – ülikoolide esimene teaduskond oli ikkagi teoloogia. Väljavalitud inimesed on need, kes valmistavad end ette taevariiki minekuks.

Kuninga esmane ülesanne on säilitada sellist ühiskonnaelu korraldust, mis tagab tema alamatele hingepäästmise, et nemadki saaksid taevase kuningriigi alamateks.

Just sellega, et see võim on pärit taevast, on kuningriigi võim maa peal õigustatud ja seaduslik.

Õige side maaga kadunud

Tänapäeval, kui on kaotatud side taevaga, on kaotatud ka õige side maaga. Seda olen ma varemgi rääkinud, ent õiget mõtet tulebki korrata. Kiriku tegeliku eeskuju kadumine ühiskonnast on põhjustanud üldise degradeerumise.

Juba näed kloostriski, kuidas nunnad räägivad mobiiliga ja hoovis seisavad luksus­autod.

See pilt, kus on kaduma läinud arusaam õigest pühadusest, räägibki tsivilisatsiooni lõpust. Tehniliste leiutiste eesmärk on kiirendada konkurendi võitmist – mida võimsam tehnika, seda võimsam üleolek.

Jah! Aga see tehniline üleolek tuleb hingepuhtuse kaotamise hinnaga. Iga hinna eest saavutada võimu maa peal – selline võimuiha on suurim patt, mis olla saab. Vägivallaga saadud võim on kuritegelik.

Ka siin ilmneb suur kontrast evangeeliumiga. Kui palju parem oli feodaalkord, kus igaüks – talupojast kuningani – oli vastutustundlik peremees oma maalapil. Meie näilises demokraatias jääb võim anonüümseks.

Tegelik võim saadakse taevast nii, nagu seda näitas Kristus. Olla jumalasulane ja rahva teener – see on õige ja ilus. Seda näitavad ka tähed!Mangi ennustusi kuude lõikes:Tsitaat:Planeet, mis 2014. aastal eluolu tugevasti mõjutab, on endiselt Neptuun, kuid talle lisandub temaga suguluses olev Jupiter.

Neptuun kui merede ja ookeanide jumal Neptunus viitab sellele, et laevade ja veega seotud õnnetusi on ka uuel aastal. Vahemerd oma lugematute uppunud paadipõgenikega ongi juba nimetatud uueks Surnumereks.

2014. aasta kõige raskem ja segasem aeg on kevad – aprill ja mai –, kus Hobune hakkab lõhkuma. Siis toimub suuri rahvarahutusi ning tänavalööminguid. Tuleb nii terroritegusid kui looduskatastroofe. Aasta teine pool alates augustist, kui Jupiter asub juba Lõvis, on rahulikum.

JAANUAR

On raske kuu, sest aastavahetusel on Marsil Pluutoga halb aspekt, mis on suurenenud agressiivsuse ja vägivalla näitaja. Võimalik, et keegi kasutab ära inimeste pidutsemist, joobnud olekut, et midagi plahvatama panna. Ka on näha suuri liiklusõnnetusi.

VEEBRUAR

Juba parem kuu. Ettetulevaid arusaamatusi ja pingeid saab diplomaatiliselt lahendada. Sotsiaalses ja intellektuaalses mõttes huvitav ning aktiivne kuu. Kõik räägivad enda arvates tarka juttu. Ilmselt on jaanuaris toimunu andnud kõvasti mõtlemisainet.

Konfliktne periood on 11.–16. veebruarini, mil halvenevad rahvusvahelised suhted ja on võimalikud looduskatastroofid.

Kuu lõpp näitab paremat aega, välja arvatud 24.–25. veebruar, mil võib ette tulla elektrikatkestusi.

MÄRTS

Jupiteri kvadraat Uraanile toob ühiskonda teravaid pingeid rahva ja valitsuse vahel. Rahvas nõuab suuremaid vabadusi, millele võimud vastu seisavad.

Saturni retrograadne liikumine, mis on kvadraadis Merkuuriga, näitab veelgi enam raskusi kokkulepetele jõudmisel, olgu töökollektiivis tööandjatega või rahva ja valitsuse vahel. Selline aspekt tähendab ka suuri liiklusõnnetusi. Rail Balticu ehitusplaan saab veel teravama kriitika osaliseks.

Kevade algus 20. märtsil toob inimestesse rohkem energiat ja otsustuskindlust, kuid samas rahvusvaheliste suhete hal­venemist.

APRILL

Aprillis on Päikese ühendus Uraaniga, millele lisandub halb aspekt Pluutolt – see paneb kõik plahvatama. Järsult kasvavad pinged uuendusi nõudvate rahvahulkade ja võimude vahel.

Õhku oleks nagu plahvatavat gaasi paisatud – tõmba vaid tikku, ja kärgatab... Kuna õhumaailma valitseb Uraan, on karta tavalisest enam liiklusõnnetusi. Võimalikud on plahvatused gaasitehastes.

Alles aprilli viimane nädal tõotab tulla rahulikum. Paistab, et aprill ongi aasta kõige raskem kuu.

MAI

Kuu esimene pool kuni 14. kuupäevani tuleb raske ja keeruline, enamasti on see tingitud aprilli sündmuste järelkajast. Rahvas on rahutu, kuulda on palju ähvardusi valitsuse aadressil, eriti haritlastelt, streigivad õpetajad.

Pärast täiskuud 14. mail algab rahunemine ja inimesed saavad keskenduda oma igapäevatööle. 17.–18. mail, kui Kuul on palju negatiivseid aspekte, juhtub ränki õnnetusi – keegi jääb tellingute alla või on raskeid liiklusavariisid.

20. maist kuni kuu lõpuni on maailma olukord parem ja valitsused näitavad üles head tahet halvast olukorrast välja tulemiseks.

JUUNI

Esimene pool kuni 12. kuupäevani on päris hea aeg. Inimesed on täis entusiasmi oma elujärje parandamiseks – rohkem loomingut ja rohkem lootusi. Ka ilus kevadine loodus annab sellesse oma panuse.

Kuu teises pooles alates 13. kuupäevast, mil Marsil ja Pluutol on omavaheline halb aspekt, tuleb taas arusaamatusi. Mitte ainult alamate ja ülemate vahel, vaid ka igapäevaelus ja inimsuhetes. Lööb välja enesekesksus – kõik mõtlevad vaid iseenda heaolule ja varasemaid kokkuleppeid ei täideta.

Kuu viimased päevad, eriti 27.–29. juunini, toovad rohkesti ebameeldivusi ja siis pole soovitatav reisida.

JUULI

Eelmise kuu lõpul alanud ebameeldivused kestavad 12. juulini. Ebastabiilne olukord valitseb nii rahvusvahelistes suhetes kui ka rahamaailmas. Ebamäärane tulevikuvaade tekitab äraarvamatuse tunde. Kuna paljudel on suvepuhkuse ja ringisõitmise aeg, sagenevad ka arusaamatused reisidel.

13.–26. juulini on loota heatahtlikumat ja lausa lõbusat aega,

eriti siis, kui Jupiter 16. kuupäevast astub Lõvi märki, mis soosib pulmapidusid ja pikemaid reise.

AUGUST

Kuni 9. kuupäevani võib ette tulla lausa lahinguid rahvahulkade ja valitsusvägede vahel, samuti terroritegusid, millele viitab Skorpionis asuva Marsi halb aspekt Jupiteri ja Merkuuriga.

Merkuur näitab, et ka ajakirjandus läheb siin väga ägedaks ja et sagenevad eriti noorte inimeste väljaastumised tänaval. 10. augustist peaksid asjaolud rahunema ja inimesed võivad rahulikumalt puhkusereisidele asuda.

SEPTEMBER

Kuu esimene pool on kuni 14. kuupäevani rahutu. Sellele viitavad Merkuuri halb aspekt Pluutoga ning Veenuse opositsioon kaose planeedi Neptuuniga, mis kõigutavad börsiindekseid suure amplituudiga. On võimalik, et valeinfot levitatakse meelega, eksitamaks masse.

Sel ajal on tähelepanu keskmes töökoha säilitamine ja töötahe. Neptuuni opositsioon võib siin tähendada inimeste suuremat kartust oma töökohta kaotada. Psühholoogiliselt ollakse väga pinges.

Kuu teine pool tuleb alates 15. kuupäevast parem, inimsuhetesse tekib rohkem usaldust ja tegutsetakse eesmärgikindlamalt.

OKTOOBER

Jätkub septembri teisel poolel alanud majandus- ja ühiskonnaelu harmoonilisem kulgemine, mis lisab optimismi ja elurõõmu. Paistab, et tulemas on ka pidulikke rahvaüritusi ja kokkusaamisi ning et inimesed tegelevad aktiivselt oma elujärje kindlustamisega. See kuu sobib hilinenud puhkusereisiks.

23.–24. oktoobrist, kui toimub päikesevarjutus, läheb olukord maailmas taas kehvemaks. Inimestel võib see väljenduda tervise halvenemises.

NOVEMBER

Esimene nädal on suhteliselt rahulik, kuid seda vaid väliselt. Sisemiselt on inimesed üsna pinges ja rahulolematud halbade majandusolude tõttu.

Kui Merkuur on 9. novembril liikunud Skorpionisse ja 11. kuupäeval tekib Marsi ühendus Pluutoga, viitab see uuesti lahvatavale agressiivsusele ja spontaansetele vastuhakkudele. Kusagil võib toimuda sõjaväeline riigipööre või rahvaülestõus, mis kasvab üle suureks mässuks.

Ka inimsuhetes on sel ajal palju agressiivsust. Võib toimuda meelega tekitatud tööstusavariisid, võidakse lõhkuda raudteed. Selline agressiivne aeg kestab 26. novembrini. Kuu viimased neli päeva on juba rahulikumad.

DETSEMBER

Suurem osa kuust on päris hea. Igatahes on psühholoogiline õhkkond nii ühiskonnas kui ka maailmas tervikuna positiivne. See aitab eelmise kuu probleeme lahendada rahumeelselt ja tasa teha tegemata töid.

Tuleb parem koostöö organisatsioonide vahel. On tunda diplomaatide püüdeid tagada rahu ja mitte lubada sääraseid ehmatusi, mis novembris inimestele osaks said. Paljudes riikides on valitsused siiski kaotanud oma kodanike usalduse.

25. detsembril toimub Merkuuri ühendus Pluutoga ja kvadraataspekt Uraaniga. Nende mõjul paiskub maailma šokeerivaid uudiseid, teravaid sõnavõtte ja ähvardusi. Jõuluajal oleks ohtlik reisida – liiklusõnnetused võivad sageneda. Need ei pruugi olla meelega korraldatud, vaid võivad tekkida puht hajameelsusest.

Ka aastavahetus on seekord kahjuks seotud ohtude ja riskidega, mistõttu tulevärgi paugutamisel on vaja suuremat ettevaatlikkust.

Allikas: Maaleht

Mang jätkab:

Tsitaat:Aasta esimesel poolel tekitavad USA segased rahaasjad kaose ka mujal maailmas.

Raskeim aeg on kevadel – aprillis ja mai esimeses pooles. See paistab silma terroritegude ja vägivalla poolest. Rahva väljaastumised valitsuse vastu võivad mitmes riigis üle kasvada mässuks.

Tuleb poliitilist võitlust võimu- ja opositsiooniparteide vahel, mis toobki rahva tänavale.

Midagi ehmatavat ja kevadistele sündmustele eelmängu pakkuvat toimub jaanuaris. Aasta algul sünnib Päikese ja Pluuto ühendus, mis on negatiivses aspektis Marsiga ja viitab väljapurskavale agressiivsusele. Pole välistatud looduskatastroof.

Märtsi esimeses pooles, kui domineerib Neptuun, võib toimuda suuri üleujutusi või haiguspuhanguid. Siis pole soovitatav reisida. Parem ja rahulikum aeg on mai teine pool ning juuni.

Aasta teise poole raskeim aeg kukub novembrisse, kus taas valitsevad sõjakate planeetide – Marss, Pluuto, Uraan – negatiivsed aspektid, mis seekord võivad mõnes riigis kaasa tuua võimuvahetuse. Pole välistatud epideemia levimine sel ajal. Ka aastavahetus tuleb ärevam ja riskirohkem kui lõppeval 2013. aastal.

Obamal ränk aasta

Vaadates 4. juulil 1776 sündinud USA horoskoopi paralleelselt president Barack Obama omaga, võib öelda, et Ühendriikidele on tulemas veel rängem aasta, kui seda on olnud 2013.

Sellele viitab Pluuto opositsioon USA sünnipäikesele, mis asub 13 kraadi Vähis. Obama enda kaart viitab suurtele raskustele just aasta esimesel poolel. Alates augustist hakkab ka temal paremini minema.

Venemaa presidendile Vladimir Putinile hobuseaasta nii karmiks ei kujune, kuid kevadel – aprillis ja mais – on tema peal aasta kõige raskemad planeetide seisud. On alust arvata, et kevadel tuleb Moskva tänavatele taas suuri rahvahulki, mis toob kaasa vägivalda nii meeleavaldajate kui korrakaitsjate poolt.

Juunis on Putini seisud head ning aasta teine pool tuleb üsnagi edukas, mis on võimalik tänu uutele nõunikele või uuendatud meeskonnale tema ümber.

Andrus Ansipi horoskoop näitab, et tal tuleb üle elada veel detsember 2013 ja jaanuar 2014. Siis on raskem aeg – viimased kaks aastat – selleks korraks möödas. Igatahes Pluuto halvad aspektid teda enam ei häiri.

Uus aasta näitab Marsi tugevamate aspektide tõttu Ansipile aktiivset suhtlemist jõustruktuuridega ning päästeüksustega katastroofipiirkondades. Aasta toob talle hobuse moodi tööd, eriti esimesel poolel.

Kui tulevad Jupiteri head aspektid, hakkab peaministril päris hästi minema ja Ansipi elu muutub augustis lausa huvitavaks. See on tingitud koostöömeeskonna uuenemisest – ta saab paremad nõunikud.

Pole välistatud, et peale Rein Langi tuleb veel mõni minister välja vahetada. Endise välis-, justiits- ja kultuuriministri Langi õnnetus seisneb selles, et tema sünnikuupäev langeb kokku Ameerika Ühendriikide omaga. Langil lisandub ülalmainitud aspektile ka intellekti sümbol Merkuur.

Olenemata sellest, kas Lang istub ministritoolil või Riigikogus, jääb pingeaspekt Merkuuriga kestma kogu aastaks, mistõttu püsib konflikt haritlaskonna ja meediaga.

Ka sotsiaalminister Taavi Rõivas satub negatiivsete aspektide alla ja saab kuulda väga teravat kriitikat.

Partsil tuleb rabamist


Niisamuti on raske majandusminister Juhan Partsil – seda küll mitte Pluuto aspektide tõttu. Tema häda on selles, et ta on sündinud hobuseaastal, mistõttu tal tuleb töötada kahe hobuse eest, kuid tervis ei pruugi vastu pidada. Tema näitajad lähevad raskeks juba 2013. aasta detsembris ja kestavad järgmise aasta esimesel kahel kuul.

Tiigriaastal sündinud poliitikutel, nagu Ken-Marti Vaher ja Edgar Savisaar, läheb päris hästi, sest Hobune soosib Tiigreid.

Savisaarel on uuel aastal head Neptuuni seisud, mis lubavad omandada kinnisvara mõnel saarel. Või puhata Saaremaa sanatooriumis, osaleda filmivõtetel, saada kirikult autasu ja aeg-ajalt lennata taevassegi.

Vaher siseministrina saab võimuvolitusi juurde ja tal hakkab edenema rahvusvaheline koostöö kaabakate kinnipidamiseks.

Urmas Reinsalu kaart viitab suurtele muudatustele parteiridades, eriti suvel. Aasta teisel poolel suudab ta oma partei äratada uuele aktiivsusele.

Edukad on ka Konservatiivse Rahvaerakonna esimees Mart Helme ja tema poeg Martin, kes on osutunud ettenägelikuks.

Kaos maailma majanduses


Rahandusminister Jürgen Ligile tuleb kõige raskem aasta, mis tal selles ametis üle elada tulnud. Loomulikult on see seotud rahaga. Ilmselt lähevad USAs rahaasjad nii segaseks, et see tekitab aasta esimesel poolel kaose kogu maailma majanduses.

Veebruarist aprillini on kaoseplaneet Neptuun opositsioonis armastus- ja ka rahaplaneedi Veenusega, mis Ligil asub Neitsis – töö- ja majandusmärgis.

Saturn, mis Ligit samuti väga mõjutab, läheb veebruaris ühendusse tema sünnikaardis oleva Jupiteriga. See tähendab uut suurt pikaajalist juriidilise dokumentatsiooni vormistamist, millel on rahvusvahelised mõõtmed ja tähendus. Pole üldse võimatu, et siis paneb Ligi ameti maha.

Igatahes toob veebruar tema haldusalal suuri ümberkorraldusi, samuti koalitsioonis ja rahvusvahelistes suhetes. Alles alates 15. juunist saabub kergem aeg, ja seda kuni aasta lõpuni.

Uus kultuuriminister Urve Tiidus on hobuseaasta Kaksik. Mulluses prognoosis lubasingi Kaksikutele novembris-detsembris uut staatust, kõrgemat ametikohta.

Kultuurivankrit vedada on tal raske aasta esimeses pooles, eriti maist juulini, mil tuleb teha palju uuendusi ja reforme. See tekitab talle kui heale inimesele, kes teisi säästa soovib, palju närvipinget. Alates augustist on kergem.

Astroloogiliste näitajate poolest on Tiidus tugevate Vähi lisamõjudega Kaksik. Vähis, mis on vee-elementi kuuluv, emalik ja hoolitsev märk, asub neli planeeti. Selline seis viitab muu hulgas edule hotellinduses.

Kõige tugevam planeet on Jupiter – kollektiivi hing. Seega oskab ta kollektiivi koos hoida. Marss Kaljukitses viitab tema kohusetundlikkusele.

Üks Vähk, kelle sünnipäev vaid päev hiljem kui Ligil – 17. juulil –, on Saksamaa valitsusjuht Angela Merkel. Tema üldhoroskoop on mahedam kui Ligil. Merkelil on ka algselt rohkem planeete Vähis. Seega on ta tõeline rahva ema – hoolitsev toitja.

Kuna Merkel on hobuseaastal sündinud, on tal milleski oodata uut algust, mis saabub veebruaris koos hobuseaastaga.

Soosingus kunst

Põhiprobleem hobuseaastal on majanduslik olukord, mis läheb viletsamaks kogu maailmas, tekitades rahva seas palju pahameelt ja nõudes hobuse moodi tööd.

Kuna sellegi aasta tugevaim planeet on Neptuun, asub fookuses ja soosingus kunstimaailm.

Jupiteri lisamõju annab alust arvata, et suund võetakse romantismile, heroilistele teostele. Inspiratsiooni saadakse muu hulgas XIX sajandi prerafaeliitidelt.

Hobuseaastal on soosingus Tiigrid ja Koerad. Märkidest soosib Hobune aasta esimesel poolel vee- ja maamärke, teisel tule- ja õhumärke.

Allikas: Maaleht
(selle postituse viimane muutmine: 24-12-2013 12:34 Jõhvikas.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
euroruubel
vaatlen ja jälgin

Postitusi: 2,164
Liitunud: Apr 2011
24-12-2013 12:36
Postitus: #2
RE: Ennustused aastaks 2014
Vene kiriku fännist maausuliseks? eidea, millest selline muutus...

mäng mängus
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Faraday
Lihtsalt lõbus

Postitusi: 1,460
Liitunud: Feb 2013
24-12-2013 13:25
Postitus: #3
RE: Ennustused aastaks 2014
Ja mitu Mangi ennustust selleks aastaks on täide läinud? Peaaegu mitte midagiSad Või mõni on?

Ära õpeta oma lapsi lihtsalt lugema ... Õpeta neid loetu kohta ka küsimusi esitama. Õpeta neid küsimusi küsima kõige kohta.
----
Ja õpi kõike seda ka ise. Eelkõige mõtlemist.
Faraday
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Müstik
Shambalas

Postitusi: 13,074
Liitunud: Oct 2004
24-12-2013 13:31
Postitus: #4
RE: Ennustused aastaks 2014
Päris palju oli tal sel aastal neid ennustusi, mis õigeks osutusid!
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
xawa
skeptik

Postitusi: 536
Liitunud: Mar 2010
24-12-2013 13:41
Postitus: #5
RE: Ennustused aastaks 2014
Kui nüüd kõik need Veenuses asuvad Saturnid ja Veevalajas asuvad Kuud välja jätta, siis pikk jutt lühidalt oleks järgmine:

Jaanuar - on oodata liiklusõnnetusi
Veebruar - looduskatastroofid ja elektrikatkestused
Märts - rahvas hakkab mässama
Aprill - gaasitehas plahvatab
Mai - õpetajate streik ja liiklusavariid(!?)
Juuni - ei toimu suurt midagi
Juuli - ebastabiilne olukord rahaasjades ja rahvusvahelistes suhetes(nii nagu alati)
August - noorte rahutused
September - ei toimu jälle suurt midagi
Oktoober - toimub rahvaüritusi
November - kusagil toimub sõjaline riigipööre
Detsember - meediasse jõuab šokeerivaid uudiseid(!?)

UFO - see on imelihtne!
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Faraday
Lihtsalt lõbus

Postitusi: 1,460
Liitunud: Feb 2013
24-12-2013 13:45
Postitus: #6
RE: Ennustused aastaks 2014
(24-12-2013 13:31 )Nofretete Kirjutas:  Päris palju oli tal sel aastal neid ennustusi, mis õigeks osutusid!

Näiteks?

Ära õpeta oma lapsi lihtsalt lugema ... Õpeta neid loetu kohta ka küsimusi esitama. Õpeta neid küsimusi küsima kõige kohta.
----
Ja õpi kõike seda ka ise. Eelkõige mõtlemist.
Faraday
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Müstik
Shambalas

Postitusi: 13,074
Liitunud: Oct 2004
24-12-2013 13:57
Postitus: #7
RE: Ennustused aastaks 2014
Näiteks saab ise uurida, mida ta ennustas ja võrrelda sellega mis maailmas toimus aastal 2013.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Nielander
Questioning Everything

Postitusi: 3,613
Liitunud: Sep 2007
24-12-2013 14:24
Postitus: #8
RE: Ennustused aastaks 2014
Paraku küll inglise keeles ning ennustajad ameeriklased, aga ikkagi huvitav lugemine teemal "läbikukkunud ja unustatud ennustused aastaks 2013".
http://www.relativelyinteresting.com/201...edictions/

"Mida saab väita ilma tõenditeta, saab ka ilma tõenditeta kõrvale heita"
- Christopher Hitchens
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
xawa
skeptik

Postitusi: 536
Liitunud: Mar 2010
24-12-2013 15:02
Postitus: #9
RE: Ennustused aastaks 2014
Igor Mangi ennustused on nii ümmargune mull, et need hõlmavad praktiliselt kõiki maailmas toimuvaid sündmusi. Ühtegi konkreetset täide läinud ennustust ei ole tema puhul võimalik välja tuua, sest neid lihtsalt ei ole.

UFO - see on imelihtne!
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Minaelan
Veteran

Postitusi: 2,635
Liitunud: Jul 2011
24-12-2013 15:13
Postitus: #10
RE: Ennustused aastaks 2014
Nii ennustavad enamus horoskoobid ja kuna inimene lihtsalt tahab kasvõi midagi uskuda tuleviku kohta, siis olgu selleks kasvõi Mangi rääkimised. Mulle meeldib siiski rohkem selline, nagu eelmine aasta ennustati siin para-foorumis, sest võimalusi on rohkem ise midagi välja mõelda ja teha wink

(25-12-2012 12:48 )Augustus Kirjutas:  Teadku kõik, et 2013. aasta toob endaga nii head kui halba. Päike tõuseb ja päike loojub ning tõuseb taas, minnakse tülli ja lepitakse; jäädakse vaeseks ja saadakse rikkaks; surevad mõjukad inimesed ja sünnivad suure tulevikuga lapsed; sooritatakse ning avastatakse vapustavaid kuritegusid ja tehakse suuri teaduslikke avastusi, mis muudavad maailma.

Ja järgmise aasta ilmateade. Päeval paistab päike, öösel kumab kuu; tuuled-tormid tuhisevad üle Maa ja tuulevaikuses ei liigu ükski leht, vihm kastab ja lumi katab, külm kahutab ja soe soojendab.

Pange mu sõnu tähele, kõik läheb 100% täide!
(selle postituse viimane muutmine: 24-12-2013 15:14 Minaelan.)

Oma hinge kuulates ei saa sa teha muud, kui ainult täiuslikke valikuid.


Õpi selgeks reeglid, siis tead, kuidas neid korralikult eirata.
Dalai-laama
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Heakuulaja
Tavaliige

Postitusi: 64
Liitunud: Jun 2011
24-12-2013 15:15
Postitus: #11
RE: Ennustused aastaks 2014
Nii "kümneti" mõistetavad ennustused lähevadki täppi. Oleneb ju millisest aspektist sellist ümmargust juttu vaadata. Aga see polegi oluline, sest kellelgi pole vaja teada mis tulevik toob. Iga inimese jutus on tõde sisse kirjutatud ja seda tema enda jaoks. Ühe mehe tõde eriti teisi ei tohiks puudutada. Elage oma elu ja ärge toppige oma nina võõrastesse asjadesse.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
soe1
Vaatleja

Postitusi: 247
Liitunud: May 2011
24-12-2013 16:12
Postitus: #12
RE: Ennustused aastaks 2014
Mangi ennustused on nagu ilma ennustus. 50/50. Läheb pihta siis mõned ütlevad näe Mang ennustas... Tegelt eksin mangi ennustused on 30/70. 30 Pihta 70 mööda.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Faraday
Lihtsalt lõbus

Postitusi: 1,460
Liitunud: Feb 2013
24-12-2013 17:50
Postitus: #13
RE: Ennustused aastaks 2014
Viimased ennustused "Mangilt"
Tsitaat:Jõulude ajal on näitajad head ning inimesed sõbralikud ja kinke palju, lubab tähetark Igor Mang. "Kasutage seda aega, sest aastavahetusel on seisud halvemad," soovitab Mang

See sisaldab paljude jaoks täit tõtt ja paljude jaoks täit valet. Mida sellise ennustusega peale hakata? Tekitada sõda kahe leeri vahel?
Ma ei ole varem kohanud ennustust mis oleks konkreetne. Umbluud oskavad ajada kõik ja igast umbluust on võimalik hea tahtmise juures välja lugeda endale meelepärana. Näiteid ei ole võimalik tuua kuna siis peaksin jääma neid siia kirjutama.

Ära õpeta oma lapsi lihtsalt lugema ... Õpeta neid loetu kohta ka küsimusi esitama. Õpeta neid küsimusi küsima kõige kohta.
----
Ja õpi kõike seda ka ise. Eelkõige mõtlemist.
Faraday
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
trigon382
Tavaliige

Postitusi: 93
Liitunud: Sep 2013
25-12-2013 19:20
Postitus: #14
RE: Ennustused aastaks 2014
Ei tea mis sinine hobune Denveri Uue Maailma lennujaamas Mangi saabuva aasta ennustustest arvab? Kas seisab peale 2014 edasi või võetakse maha?

[Pilt: 0907140936121bp_jz_blu.jpg]

[Pilt: horoskoop-sinise-hobuse-aasta.jpg]
(selle postituse viimane muutmine: 25-12-2013 19:22 trigon382.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Minaelan
Veteran

Postitusi: 2,635
Liitunud: Jul 2011
25-12-2013 21:01
Postitus: #15
RE: Ennustused aastaks 2014
Ennustan, et kuigi praegu kogu inimkond "magab" ehk on pimestatud ehk nõiutud, siis alates 2014-st aastast algab ärkamine...kellele varem, kellele hiljem Smile.
Ah-jaa, me mõistame, kes meiega manipuleerib nii ilmsi kui unenägudes, kes ja kuidas kasutab mõjutusvahendeid.... nii meedia, poliitika, usu kui ka "hariduse" kaudu jne
(selle postituse viimane muutmine: 25-12-2013 21:08 Minaelan.)

Oma hinge kuulates ei saa sa teha muud, kui ainult täiuslikke valikuid.


Õpi selgeks reeglid, siis tead, kuidas neid korralikult eirata.
Dalai-laama
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
kage
naegleria fowleri

Postitusi: 3,881
Liitunud: Jun 2011
26-12-2013 02:21
Postitus: #16
RE: Ennustused aastaks 2014
Ma ennustan, et Sündmust (the Event) ei tule, kolmas maailmasõda ei alga, tulnukad avalikult ennast ei esitle ja Minaelan ennustus ei lähe täide.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Eithea
Veteran

Postitusi: 2,844
Liitunud: Aug 2010
26-12-2013 07:28
Postitus: #17
RE: Ennustused aastaks 2014
(25-12-2013 21:01 )Minaelan Kirjutas:  Ennustan, et kuigi praegu kogu inimkond "magab" ehk on pimestatud ehk nõiutud, siis alates 2014-st aastast algab ärkamine...kellele varem, kellele hiljem Smile.
Selle osaga olen nõus, vahest natike teises võtmes, kuid sisuliselt on tulemus sama. Seega jätkub juba 2013.a. alanud protsess -inimese ülitajude avanemine ehk see isegi natuke ka kiireneb, kuid ikka tasapisi kulgeb kõigil avanemine (millalgi saab normiks), järsk muutus oleks kahjulik (hullus), kuid selleks teeb ka edaspidi teatud osa (jõud) hoolega tööd ning mulle see meeldib. Skeptikutele lähenetakse eriti ettevaatlikult muidu võib asi neid kahjustada, kuid ka neil ei ole pääsu...wink
Ojaa see on juba alanud, vaielge vastu kui tahate, aga nii on!

Zhao Cong - 牧 Shapherd
Byron Metcalf - Heart Warriors
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
corporis
Bännitud

Postitusi: 431
Liitunud: Mar 2012
26-12-2013 20:58
Postitus: #18
RE: Ennustused aastaks 2014
Joni Patry 2014 Vedic Astrology Predictions
http://www.youtube.com/watch?v=sZWnK1a8QcQ
2014 aasta astroloogiline seletus. Ehk planeetide seisud ja mis see on toonud varem ja mis ta toob järgmisel aastal maailmale üldiselt. Märksõnad on esimesel poolaastal: katastroofid, kohutavad maavärinad, Filipiinide tornaadost hullemad tuuled, erakorralised maa muutused, sõda, keemilised, bioloogilised relvad ja epideemiad, kohutavad haigused, finantssüsteemi kokkuvarisemine ja valede lõplik paljastumine, diktaatorlike süsteemide kokkuvarisemine. Aasta teine pool: rahunemine, toibumine, inimeste omavahelise kommunikatsiooni erilisus ja lähedus, suhete väärtustamine, majanduslik toibumine, rahu ja uus värske maailmakord, eluviis.
(selle postituse viimane muutmine: 04-01-2014 19:17 Thorondor.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Minaelan
Veteran

Postitusi: 2,635
Liitunud: Jul 2011
28-12-2013 20:29
Postitus: #19
RE: Ennustused aastaks 2014
(26-12-2013 02:21 )kage Kirjutas:  Ma ennustan, et Sündmust (the Event) ei tule, kolmas maailmasõda ei alga, tulnukad avalikult ennast ei esitle ja Minaelan ennustus ei lähe täide.

Ennustan veel midagi, Kage, mis hoolimata Sinu tahtest....täitub, sest mind ajendab armastus, hoolivus ja aktsepteerimine wink...

Ennustan, et kuni pensionite alammäär on alla keskmise palga, ei saa ühiskond kui tervik edasi areneda ja õitsengut ei saabu.

Seega, kuni ei väärtustata meie vanemaid, õpetajaid jne... kes on oma elutöö teinud ja vajavad väärikaid tingimusi oma viimasteks aastateks... seni võivad poliitikud lubada mida iganes või teha mida tahes...aga kuni neil pole vanemate põlvkondade õnnistust ja heakskiitu, on kogu tegemised ...tühised...

Ja nii saagu wink

Oma hinge kuulates ei saa sa teha muud, kui ainult täiuslikke valikuid.


Õpi selgeks reeglid, siis tead, kuidas neid korralikult eirata.
Dalai-laama
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
HUGOTH
Veteran

Postitusi: 1,747
Liitunud: Sep 2007
28-12-2013 20:54
Postitus: #20
RE: Ennustused aastaks 2014
Tegelikult on meie miiniumpalk tonn ag sellest arvestatakse maha firma maks ja muud maksud ja mis sellest üle jääb ...see ongi nn miinium raha.
(selle postituse viimane muutmine: 28-12-2013 20:54 HUGOTH.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Eithea
Veteran

Postitusi: 2,844
Liitunud: Aug 2010
28-12-2013 21:12
Postitus: #21
RE: Ennustused aastaks 2014
(28-12-2013 20:54 )HUGOTH Kirjutas:  Tegelikult on meie miiniumpalk tonn ag sellest arvestatakse maha firma maks ja muud maksud ja mis sellest üle jääb ...see ongi nn miinium raha.

Miinimum palga bruto oli 2013. aastal 320 euri, miinimumilt tööandja kulud on kokku 428.80 euri, millest töötajale makstakse välja ehk neto on 272,93 euri.
Palun kalkuleerige ise.

Zhao Cong - 牧 Shapherd
Byron Metcalf - Heart Warriors
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Ken
Vana kala

Postitusi: 305
Liitunud: Jun 2012
28-12-2013 21:29
Postitus: #22
RE: Ennustused aastaks 2014
[/quote]

Ennustan veel midagi, Kage, mis hoolimata Sinu tahtest....täitub, sest mind ajendab armastus, hoolivus ja aktsepteerimine wink...

Ennustan, et kuni pensionite alammäär on alla keskmise palga, ei saa ühiskond kui tervik edasi areneda ja õitsengut ei saabu.

Seega, kuni ei väärtustata meie vanemaid, õpetajaid jne... kes on oma elutöö teinud ja vajavad väärikaid tingimusi oma viimasteks aastateks... seni võivad poliitikud lubada mida iganes või teha mida tahes...aga kuni neil pole vanemate põlvkondade õnnistust ja heakskiitu, on kogu tegemised ...tühised...

Ja nii saagu wink
[/quote]

Lisaks veel siia, et seni kuni otsuseid tehakse egost tulenevalt, mitte siirast soovist teisi, eriti nõrgemaid (lapsed ja vanurid) aidata, ei muutu siin tõesi midagi. Mõtlemine peab muutuma, isegi, kui see toob kaasa tagasilöögi.
Vanuritega on jah nii, nagu selles loos hobustega.
http://www.youtube.com/watch?v=LGtVB4cM-HI
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Müstik
Shambalas

Postitusi: 13,074
Liitunud: Oct 2004
29-12-2013 00:07
Postitus: #23
RE: Ennustused aastaks 2014
(28-12-2013 23:26 )Faraday Kirjutas:  
(24-12-2013 13:57 )Nofretete Kirjutas:  Näiteks saab ise uurida, mida ta ennustas ja võrrelda sellega mis maailmas toimus aastal 2013.

Minu tähelepanekud viitavad ümmargusele nullile. Kahjks.

Ümmargune null? Väga viletsad tähelepanekud siis.

2013 aastal oli, nagu ette ennustatud, palju üleujutusi ja gaasiõnnetusi. Venemaal, Tšehhis, Prantsusmaal, Argentinas, USAs, ka Eestis toimus gaasiplahvatusi, kus hukkusid inimesed. Süüria kodusõjas kasutati koguni mürkgaas sariini.

Kuna Neptuun jääb üheks valitsevaks planeediks ka 2014. aastal, tuleb vee- ja gaasiõnnetusi karta edaspidigi.
Aga muidugi kui uudiseid ei kuula ja ajalehti ei loe, siis muidugi on tähelepanekud nigelad.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
suvetüdruk Eemal
Tavaliige

Postitusi: 112
Liitunud: Mar 2013
29-12-2013 12:21
Postitus: #24
RE: Ennustused aastaks 2014
Lubatakse 2014.aasta alguseks: kollektiivse reaalsuse muutust
http://valgushelinad.blogspot.com/2013/1...l?spref=fb

"Avalikustamise hetk on saabumas.... 2014.aasta alguses
võtab Maa-Ema Gaia maski eest ja esitleb oma 4D muutust. Kes
ärganud, kes mitte, kuid siin Ta on. Viimaks ometi on algamas massiline
ärkamine." Sandra Walter
Eks siis näis, kas peab D-prille kasutama hakkama või saab ka teisiti...wink
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
xawa
skeptik

Postitusi: 536
Liitunud: Mar 2010
29-12-2013 22:06
Postitus: #25
RE: Ennustused aastaks 2014
2014 aasta ennustuste suhtes sai Google appi võetud. Siin vaid kolme lehekülje tõlked.1. Obamacare(tervishoiusüsteem) USA's kukub kokku.
2. Vaba meedia kasv.
3. Virtuaalraha (Bitcoin ning alternatiivid) leiavad laiema kasutuspinna.
4. Nurkasurutud(samas "ärganud") inimesed hakkavad rohkem häält tegema.
5. Rohkem vilepuhujaid astub oma tunnistustega avalikkuse ette.
6. Open-Source tehnoloogia(k.a. uute alternatiivenergia generaatorite) laiem vallapääsemine.
7. Sihilikult pingekollete tekitamine Hiina(majanduse) vastu.
8. Liblikaefektiga majanduskriis(id).
9. Üritatakse internetivabadust piirata võimude poolt. Ning uuel tasemel infosõda.
10. Falce Flag küberruumis. Ehk võimutasandil tekitatakse varjatud ründemanöövreid internetile, mille tagajärjel saaks valitsused nõuda anonüümsuse keelustamist võrgus.

http://www.activistpost.com/2013/12/10-p...-2014.html


1. Lee Harvey Osvaldi moment... terrorirünnak (!?)
2. Suur maavärin läänerannikul(ilmselt USA) 2014 märts
3. Lõuna-Ameerikas jõuab avalikkuse ette massienesetapp mis osutub valeks.
4. Al Assad langeb. Süüria on täielikus kaoses.
5. Iisraelil on verine konflikt oma naabriga.
6. Nick on kõige võimsam mees... asendamine (!?)
7. USA valitsust ootavad muutused.
8. Ebakõlad ja murrangud Taiwanis.
9. Iirimaa hoitakse nõupidamistest eemal. Sellest puhkevad vägivallatsemised.
10. Kim Jong Un plahvatab lõpuks. Põhja-Koreast saab Hiina osa.
11. Maailmamajandus liigub lõpuks ülespoole. Toimub tõus, langus ning uuesti tõus.
12. Vatikani kuriteod saavad õiglase karistuse. Karikas on täidetud räpase veega mis tuleb sealt välja valada ning uue ja kristallpuhta vastu vahetada.

http://worldpredictions.wordpress.com/


1. Naistele valmistatakse spetsiaalne käel kantav seade, mis annab märku nii sellest millal on parim aeg rasestuda ja peret planeerida.
2. Kuninganna Elizabeth ei valitse enam. Prints Philip hukkub?
3. Kinnisvaraturg kukub jälle kokku, just siis kui kõik arvasid et on paras aeg osta.
4. Kevadtornaadod ründavad sellistes kohtades kuhu nad tavaliselt ei satu.
5. Arstid avastavad energia rolli keha tervise juures. Avastuse põhjustab uus energia liik meie kehades.
6. Maavärinad Kesk-Läänes(USA).
7. Maavärin Põhja-Californias ajavahemikul 26-31 mai, Oaklandi lähedal võimsusega 8 palli Richteri skaalal.
8. Asepresident Biden mängib tähtsat rolli valitsuses, saades selle juhiks, mitte küll vältimata presidendiks. Tähelepanuväärsed kuupäevad 20 juuli - 10 august, eriti 1. ja 6. aug.
9. Suur põud Kesk-Läänes mõjutab maailma toiduvarusid.
10. Paavst on psüühilises ohus. Ta ütleb välja tõe, ning ta lähedastele see ei meeldi.
11. Häireolukord rahvusvahelises kosmosejaamas põhjustab evakueerimise. Kõik inimesed päästetakse, kuigi elude kaotuse võimalus on väga reaalne.
12. Sidney ooperimaja saab kahjustatud looduskatastroofi poolt.
13. Põhja-Korea raketid tabavad Jaapani maapiirkonda. Kahjustused ei ole suured, kuid Maailm koondub jälle Põhja-Korea vastu.
14. Lähisidas tõuseb esile mees keda märgatakse laiemal poliitilisel pinnal ja kes annab lootust rahuläbirääkimisteks.
15. Üleujutused Indias tapavad palju inimesi.
16. Põlengud Vaikse Ookeani loodeosas mida suudetakse vaevu ohjeldada.
17. NASA avaldab info mille kohaselt on ka käesoleval hetkel Marsil elu.
18. SETI saab täiesti selge ja valju taevase signaali.
19. "Taevateenuse" pakkuja lekitab miljonite inimeste andmed.
20. Värskete puu- ja aedviljadega seoses kerkib järjekordselt päevakorda toiduturvalisuse küsimus.
21. Smitshsonia Instituudis toimub vargus, mille käigus vahetatakse ehtne ese võltsingu vastu.
22. Zahi Hawass(egiptuse arheoloog) põgeneb läände kus avaldab info oma leidude kohta Egiptuses k.a. salajastest kambritest.
23. Haitit raputavad kaks järjestikkust looduskatastroofi.
24. Kesk-Ameerikat raputab katastroof.

viimase punkti jätan parem originaalkujul

25. It is important to pull our energy inward, to be the brightest lights we can, to show the greatest love we can. We can only wait now, for the end of this draconian empire to crumble, and we have to be ready to replace it with a clear vision of “heaven on earth” for lack of better words. We hope the light we shine will catch others alight, until the draconian vision is gone.

http://www.examiner.com/article/25-psych...s-for-2014

UFO - see on imelihtne!
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Postita vastus 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Ennustused aastaks 2020 xawa 15 3,045 16-03-2020 16:31
Viimane postitus: Thorondor
  Ennustused ja ettekuulutused Infinite 28 11,893 07-12-2018 20:40
Viimane postitus: Kahvanägu
  Ennustused aastaks 2013 Augustus 20 13,677 23-09-2013 20:17
Viimane postitus: corporis
  Sinu ennustused aastaks 2012? VLAD 54 19,155 11-05-2012 20:54
Viimane postitus: rissardo
  Mähe Edgari ennustused Savipats 183 70,342 08-01-2012 07:32
Viimane postitus: Foorumlane
  Ennustused aastaks 2011 Jõhvikas 21 13,537 19-12-2011 19:01
Viimane postitus: zen faran
  Sinu ennustused aastaks 2011? VLAD 37 14,662 23-11-2011 18:15
Viimane postitus: WhiteWolf
  Austatud Püha Isa Mitar Tarabichi ennustused excubitoris 2 3,507 13-03-2011 04:27
Viimane postitus: M2ggs

Vali alamfoorum:


Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog