• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 8
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mähe Edgari ennustused
#1
Tervist!

Otsisin tsipa, kuid ei leidnud just Temale pühendatud teemat. Niisiis.. kogemused temaga kohtumisest / tema ennustused jms. võiks siis siia koguda.

Nagu enne juba keegi mainis kuskil:
http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=374805

Mis arvate sellisest jutust? Toon välja mõned kohad.
Tsitaat:Edgari tsitaat
Edgari kinnitusel on peagi Läänemerel tulemas sama jube laevaõnnetus, kui juhtus 1994 Estoniaga.

Tsitaat:Edgari tsitaat
Nägin ka Islandi asja ette," kiidab ta ennast. "Kuid see on alles algus – kosmosest kukub alla üks keha, mis selle riigi üldse uputab!

Tsitaat:Edgari tsitaat
Kõige hullem on 2012. aasta. Siis hakkab Euroopa Liit lagunema. Siis hakkavad alles suured jamad! Poola etteotsa saab venemeelne inimene ning Nord Streami gaasitoruga puhkeb kohutav jama, sest seda ei saada tööle.


Tsitaat:Edgari tsitaat
Ning veetase tõuseb nii palju, et Viimsi ja Pirita jäävad vee alla. See juhtub 25–30 aasta pärast.Kuid Eestil minevat veel isegi hästi, sest Suurbritannia kaduvat tolle uputusega täielikult vee alla.


Tsitaat:Edgari tsitaat
Seitsmes riigis hakkab sõda. Washingtonis tuleb maavärin. Iisraeli ootab sama saatus. Ka Hiinas saab palju inimesi surma. Afganistani sõja lõppu näha pole. Saksamaa, Venemaa, USA ja üks islamiriik jagavad lõpuks maailma ära.


Arutlege!
Vasta
#2
Sünged ennustused muidugi, aga no milleks sellist hirmu külvata. Mäletan, mõni aasta tagasi ennustas, et Savisaar saab presidendiks. See pole (veel?) täide läinud. Paar nädalat tagasi Võsareporteris vastas eitavalt, kui küsiti kas sõda ka tuleb. Hiina pidavat hoopis mädanema hakkama. Aga nüüd siis juba sõja osas meelt muutnud. Kummaline?

Mul pole erilist usku antud ennustuste täitumisse.
Vasta
#3
Tsitaat:Edgari tsitaat Edgar ei ütle ühegi õnnetuse täpset kuupäeva – seda ta ei tohtivat.

Mis täpsest kuupäevast siin rääkida kui enamus "ennustusi" on teadmata aastaga.
Üldiselt olen ma jätkuvalt seisukohal, et ta ei ole mingi ennustaja, rääkimata, et prohvet lausa. Inimene, kes tegeleb astroloogiaga ja omab natukenegi analüütilist mõtlemist, võib taolisi "ennustusi" teha.

Tsitaat:Edgari tsitaat "Muidugi ma ei ütle neile seda mitte kunagi. Seda ma ei tohi. Ja ega neid asju polegi hea ette teada. See toob hirmu nahka!

Milleks siis üldse lobiseda...

Käpardid on need "ennustajad", kes ainult halba suudavad/oskavad ennustada. Hea soovitus neile kõigile - tõmmake võõrad juhtmed välja!
Vasta
#4
Jutu taga pole pilti, on ainult ambitsioonid. Ta ei viitsi kaarte korralikult tõlgendada. Tegelikus saatuses on sõlmekohad kus toimub harunemine.
Vat nende sõlmkohtadega ei saa ta eriti hakkama, jookseb küll aga kelle huvides.
Kelle saatust ta vaatab, inimese, suguvõsa, poliitilise jõu, usundi? Praegu tundub, et suguvõsajõud lükkab tema kaudu inimeste saatust paika.
Hea vähemalt see et ta nii edev on ja pildid üles riputanud, nii saab tema tegelikku mina vaadata.


[Muudetud: 4-17-2010 VironShaman]
Vasta
#5

Tsitaat:Edgari tsitaat
Kõige hullem on 2012. aasta. Siis hakkab Euroopa Liit lagunema. Siis hakkavad alles suured jamad!


algus?
http://www.ap3.ee/?PublicationId=7dfdae1...c699c20e94
Vasta
#6
Peale selle Edgari ennustuse kuulmist hakkasingi ma mõtlema, et mis inimestel viga on. Kõik nn ennustajad ilmuvad ei-tea-kust välja ja kukuvad igasugust jama ette kuulutama, tihtipeale veel on nad alati juba suuri katastroofe ennustanud - seda ütlevad nad peale seda kui see juba toimunud on. Aga kunagi pole keegi kuulnud kuidas nad korralikult ette ennustaks.
Eriti lame on see, et kõik on ennustanud aastasadu ja tuhandeid mingeid jube suuri probleeme ja hädasid - õnne ja rahu ennustamiseks ei ole neil siis võimeid või? Kuidagi väga kristlik vaade tundub olevat kõigil... Tuleb hirmus viimnepäev ja siis on kõik kutupiilud ja sobivate geenidega isendid pääsevad. Seda on ennustatud ka pikka pikka aega. Pole tulnud veel ja sügavalt kahtlen, et midagi sellist tuleb ka.
Peale neid hirmsaid ja vastikuid ennustusi pakun ma välja, et ei ole siin mingit lõppu-algust, sujuv üleminek lihtsalt, nagu eelnevaltki on nii mõnedki öelnud. Praegune elukorraldussüsteem on inimeste jaoks juba vananenud tegelikult.
Lihtsalt minu arvamus Smile)
Vasta
#7
On häid asju ennustatud aga üldjuhul kaob see muu müra sisse ära.
Näiteks nii Vanga kui Nostradamus ennustasid häid aegu mis tulevad
kuskil kaugemal tulevikus. Kuna aga "head ajad" on meedia arvates
sündmsute vaesed siis neist eriti ei kirjutata.
Vasta
#8
Tsitaat:Algselt postitas skrid
Peale selle Edgari ennustuse kuulmist hakkasingi ma mõtlema, et mis inimestel viga on. Kõik nn ennustajad ilmuvad ei-tea-kust välja ja kukuvad igasugust jama ette kuulutama, tihtipeale veel on nad alati juba suuri katastroofe ennustanud - seda ütlevad nad peale seda kui see juba toimunud on. Aga kunagi pole keegi kuulnud kuidas nad korralikult ette ennustaks.

Esiteks ei saa paljud kuulsad ennustajad peale suurt globaalset katastroofi enam midagi öelda, sest nad on ammuilma selleks ajaks surnud.
Teiseks kirjutavad jama kokku ennustuste ja muu kohta ajakirjanikud, kellel pole ilmselt muud kirjutada.
Siis veel ega see ette ennustamine ikka nii ka ei ole, et sulle näiteks unenäos või taro kaartide pealt lausa kuupäevad ja kõik tulevased sündmuse detailid ära tuuakse. Iga ennustamine on rohkem tõlgendamise küsimus.
Ja kui sa loed Eesti prohvetite teemat, siis näed, et meilgi oma prohveteid olnud, kes tulevasi aegu väga täpselt ette teadnud.
Viimset päeva on ennustanud Piibli prohvetid, aga pole veel täpselt teada, mida nad selle all täpselt silmas pidasid.
Igal sajandil arvatakse, et nüüd on see aeg käes.
Aga ole rahulik, näiteks Nostradamus pani maailmalõpu aja alles a-sse 3797.
2012 pidavat inimkond pöörduma valgusesse.
Enne aga jah, võib veel nii mõndagi koledat juhtuda, aga loodame muidugi, et ei juhtu.
Aga, et keegi ei ole kuulnud ennustamisi, on vale, sest eks ole ju kuulus Edgar Cayce´gi oma ennustused arhiivi oma eluajal talletanud ja tema arhiivis leiduvad teated inimkonna ja Maa mineviku ja tuleviku kohta.
Cayce transiloengutest on avaldatud rohkesti raamatuid, sh ennustusi, millest osa ongi juba täitunud.
Pikemalt saad lugeda siit teemast:
http://para-web.org/viewthread.php?tid=2...1#pid36606
Vasta
#9
Heh, sa ilmselt ei pannud tähele seda "nn" asja. Ma pidasin silmas just neid noh, poole kohaga meediahulle, kes räägivad alati oma suurtest tagantjärgi ennustustest. Absoluutselt ei pidanud kuskilt otsast ma silmast neid suuri ennustajaid kes on tõesti täppi pannud, aga noh, eks see ennustamine ole tõesti suuresti tõlgendamise küsimus. Väga pikas perspektiivis tuleb ikkagi kunagi maailmalõpp ja kõik juhtub niikuinii, isegi see mida oskamatu inimene lambist ütleb, juba juhuse kokkulangevuse tõttu noh.
Vasta
#10
aar kuud tagasi oli telepublikul saates “Avatud toimik” võimalus tutvuda ühe ilmselgelt läbi aegade fenomenaalseima pettuselooga. Selle peategelaseks oli üks lüheldane, ilmetu välimusega mees. Tema nimi on Edgar Egipt. Laiem avalikkus tunneb Egipti kui kuulsat kaardipanijat, horoskoobikoostajat ja ennustajat.
Telesaatest selgus, et mees oli petnud välja tohutuid summasid rikastelt ja lugupeetud inimestelt. Tema “äriideeks” olnud pakkuda inimestele absurdselt odavate hindadega “müüa” mersusid, kortereid ja maju. Kuid kahjuks oli tema kaup puhas õhk.
Kuidas saab seesugune asi olla võimalik? Sest pole ju terve mõistusega kuidagi võimalik seletada, kuidas vaid k o l m e klassilise haridusega sisuliselt kirjaoskamatu mehike saab lolliks teha kümneid ja kümneid inimesi!
Ja need polnud kaugeltki mingid lihtsameelsed külamehed! Valdavalt oli tegemist kõrgharidusega, elus hästi edasi jõudvate isikutega. Need olid meie rahva paremad pojad ja tütred.
Egipt jäi vahele ning kohus soolas talle kaks aastat. Selle aja istus ta ka kellast kellani ära. Kuid süüdi pole ta end kunagi tunnistanud. “Kohtu tõde on üks, tegelik tõde aga hoopis teine,” ütleb Egipt. “Mind pandi istuma täiesti ülekohtuselt.”

Taaskohtumine

Et minagi olen aastate eest Egiptiga kohtunud, tekitas telesaade minus mõistagi jällenägemisrõõmu. Mäletan hästi oma esimest külaskäiku Tallinnas Mähel asuvasse eramusse, kus valitsev atmosfäär mind esmalt täiesti pahviks lõi – fantastiline talveaed, purskkaev, kõikjal lilled ning eksootilised taimed, maalid, korvmööbel... Hämar valgus ja mahe muusika. See oli väga kaunis kodu.
Meister pani küünlad põlema, võttis kaardipaki ja asus ennustama. Mulle on alatiseks jäänud meelde tema äraolev ilme ning rahulik hääl. Nüüd, palju aastaid hiljem, võin ma tunnistada, et see kõik, mida ta minu elu kohta rääkis, on tõesti ka täide läinud.
Praegu on Egipti kodumaja oma välimuselt endiste aegadega võrreldes tublisti kaotanud. Kuid seda hiilgavam on see seestpoolt. Ka see tuba, kus meister mind täna vastu võtab, on kujundatud erakordselt maitsekalt. Särav puhtus, vaibad, akvaarium, laual hubasust lisavad põlevad küünlad, toas vabalt ringi lendavad kanaarilinnud...

“Geniaalne” skeem

Erinevalt eelmisest korrast Edgar täna kaardipakki välja ei otsi. Sest täna tahab ta vaid rääkida. Rääkida puhtsüdamlikult kõigest – talle osaks saanud ülekohtust, intriigidest, rahast, mille omistamise pärast ta kohtus süüdi tunnistati, kuid millest tema ise polevat saanud sentigi.
Ennustamisega on Edgar tegelnud juba kaugelt üle kahekümne aasta. Kuidas ta enda juures sellise ande avastas, ei oska ta isegi öelda. “Kui mu ennustused täppi poleks läinud, kas siis inimesed oleksid hakanud minu juures käima?” küsib ta.
Edgari tähelennu kõrgaeg oli eelmise sajandi üheksakümnendate aastate algupoole, kus tema kodust vooris iga kuu läbi sadu, et mitte öelda, tuhandeid inimesi. “Ühtelugu oli ukse taga järjekord,” meenutab mees. “Teinekord tuldi isegi südaöösel nõu küsima, kui kellelgi mingi suur probleem oli.”
Nii sattus 1991. aastal kaardipanija juurde ka Sirje Entra nimeline naisterahvas – vähemalt sellise nime all tundis teda Edgar. Just see naine oligi mehe sõnul selleks isikuks, kellest sai alguse tema eluprobleemide sasipundar.
“See Sirje oli kinnisvaramaakler, kes tuli minu juurde ennustama, et teada saada, kuidas linnavalitsuses asjad lähevad ja kuidas võivad pöörduda poliitilised tuuled,” meenutab Edgar.
Sirjega koos olnud ka tema kaks sõbrannat, Ene ja Ellin, kes töötanud tollal Tallinna linnavalitsuses.
Naised kuulanud hoolega ennustaja juttu. Hiljem tulid nad veel mitmel korral tagasigi. Ning lõpuks tulid välja ühe ettepanekuga.
“Sirje rääkis mulle, et varsti lähevad vene ohvitserid minema ja nende alt vabaneb palju kortereid. Ning et kasutades ühtaegu nii poliitikute poolt paika pandud kokkuleppeid kui ka isiklikke tutvusi, on võimalik need korterid teatud tasu eest n-ö kõrvale tõugata. Sirje rääkis, et selle skeemi taga on väga kõrged riigiametnikud,” kõneleb Edgar.
Kuid miks peaksid Edgarit puudutama venelastest vabanevad korterid? Tema elas ju Mähe eliitrajoonis, oma isa majas nagu jumala selja taga.
“Minul endal polnud muidugi vaja mingeid kortereid,” jätkab Edgar. “Uba oli hoopis milleski muus. Sirje rääkis mulle, et kuule, sinu juures käib tohutu palju pangategelasi, poliitikuid, rikkaid ja kuulsaid inimesi. Et ehk saaksid sa nendele rääkida, et on olemas selline võimalus Tallinna südalinnas soodsalt kortereid saada.”

Jõukad kliendid neelasid konksu alla

Ja nii see lumepall veerema läkski. Edgar, lihtsameelne mees, rääkiski Sirje ettepanekust õige mitmele rahakale kundele.
“Siis ma rääkisingi ühele pangamehele, et niisugune võimalus on ja tema tundis asja vastu kohe elavat huvi,” meenutab Edgar. “See pangahärra tundis isiklikult väga hästi kõiki poliitikuid, Savisaart tundis väga hästi ja Jüri Otti ja...”
Info oli liikuma läinud. Ja ega läinudki enam teab kui palju aega, kui pangamees tõi Edgari kätte hunniku passe ja passide koopiaid. Need inimesed olid valmis võileivahinnaga korteri saamiseks asja korraldajatele raha välja käima.
Edgar: “Sirjel oli hooneregistris oma inimene, kelle abiga tehti korterite omandidokumendid ringi. Naised istusid tihtipeale siin minu terrassil ja trükkisid mingeid pabereid. Mulle ütles Sirje, et “sina, Edgar, ära karda. Sinuga ei juhtu midagi, kui asi peakski kuidagi välja tulema. Et kõik vähegi kahtlased paberid lähevad ahju”. Mis dokumente nad siin minu ahjus põletasid, ega mina tea. Aga aeg-ajalt siin üks põletamine käis.”
Kokku olnud Sirjel välja käia üle 3000 ruutmeetri elamispinda. Loosi pidi minema 240 korterit. Ja soovijaist polnud puudust, Edgarini jõudsid 128 inimese sooviavaldused. Üks mees tahtnud koguni 4–5 korterit. Passid ja passide koopiad rändasid Sirje kätte, too pidi korterid omakorda klientide nimele vormistama. Sageli olevat Sirje käinud tehingute asjus ühes Tallinnas Karja Keldriga samas majas asunud kontoris. Kas seal paiknes mõni kinnisvarabüroo või mingi muu asutus, seda Edgar ei tea.
“Kui ma sinna läksin, siis helistasin talle. Sirje tuli alla ja ma andsin raha tema autos üle,” meenutab Edgar. “Sisse ei lasknud ta mind mitte kunagi. Suurematel summadel käis ta siiski ise minu juures järel.”
Justkui iseenesest oli kujunenud nii, et kassiiri osasse jäi lihtsameelne kaardipanija. Altkäemaksuks mõeldud raha toodi Edgari kätte, mille siis mees Sirjele edasi andis. Ja summad olid tõesti suured. “Täpselt ma seda öelda ei oska, kuid oma kaheksa miljonit võis minu käest läbi käia küll,” oletab Edgar.
Kui palju talle endale vahendajarolli eest kukkus? “Mitte midagi ma ei saanud,” kurdab kaardipanija. “Ainus, mis sain, oli tellimus hiina restorani sisekujunduse tegemiseks.”
http://arhiiv.elukiri.ee/index.php?main=...300bffe390
Vasta
#11
see mees on vähe kriminaalne..
Vasta
#12
Tsitaat:Algselt postitas djfreezeNeed olid meie rahva paremad pojad ja tütred.
Mitte paremad, vaid au, mõistus ja südametunnistus ehk enamjaolt tollane parteiladvik, kelle petmine polnud mingi probleem,
kuna nad olidki harjunud asju niimoodi ajama. St. jõupositsioonil olles omavaheliste kokkulepete põhjal võõrast vara jagama.
Vasta
#13
Tsitaat:Algselt postitas skrid
Heh, sa ilmselt ei pannud tähele seda "nn" asja. Ma pidasin silmas just neid noh, poole kohaga meediahulle, kes räägivad alati oma suurtest tagantjärgi ennustustest.
See Edgar on jah üks omamoodi tegelinski. Oli jah näha, kuidas ta Võsa Peetri saates ühtmoodi rääkis ja selles artiklis oli tema ennustus juba kohandatud!Smile
Samas jälle ma miskipärast kipun uskuma, et kui juba on Tiigri-aasta, siis ega need edasised looduskatastroofid ja lennu ja laevaõnnetusedki tulemata jää. Kes astroloogias kodus - see oskab tähekaartidelt nii mõndagi välja lugeda.
Vasta
#14
Tsitaat:Algselt postitas Liine
WW-le. Ma ei tea, miks see Edgar arg on. Ta oskaks mõningaid kuupäevi anda küll, aga ei julge. Või kui, siis võiks läbi kellegi versiooni kontrollida. Mõned asjad tema poolt öeldust vajaksid ülevaatamist küll. Islandi ja Tiibeti jätame kõrvale, aga seda laevahukuvärki näen veits teisiti. Tallink pole seekord asjaga seotud. Paistab hoopis järjekordne jama Hki-Stockholm liinil ja mitte liinilaev, vaid kruiisikas. Värvid on kollane-valge. Nime ei näe.
Miskipärast tundub, et mõned tema ennustustest on impeeriumi ruumist õngitsetud.
No võtame selle Õhtulehe artikli ette.

Tuhapilv meile midagi halba kaasa ei too, kinnitab Edgar. Sellega võib nõustuda, katastroofi ju pole. Aeg-ajalt tuleb inimesele meelde tuletada, et ta pole Looduse Kroon - muidu läheb liiga ülbeks kätte ja teeb veel tont teab mida.

Poola lennukite kohta ei oska miskit kosta.
Läänemere laevaõnnetusega sama lugu, kuid tuginedes Liine öeldule - Saksa laev...? Eks ma pea kuskilt laevateedega kaardi otsima.
Raudteega on tume maa. Pigem isikute vastu suunatud rünnakud (s.h. mitteorgaaniliste poolt?). Eks võib ka õnnetusteks kutsuda.

Sõja algus mateerias väga vähe usutav - paralleelis käib madin nagunii. Maavärinad üsna kindlasti - kuni inimene ei saa aru, et kui ta peaks olema suuteline Maa eksistentsi tõsiselt ohustama, siis pühitakse kogu liik nii kiiresti, et paha haisu ka järgi ei jää. "Manitou" ka Yellowstone'i all mõtleb, et teeks neile kahvanägudele õige uut ja vana.
Tõenäoliselt maailma enam uuesti ei jagata. Pigem jaguneb ise - nii nagu aastatuhandeid tagasi oli. Geoenergia ja sümbioosielukate järgi.

No ja see 2012. aasta. EL väga tõenäoliselt laguneb jah - see protsess on sisuliselt juba alanud, lihtsalt kõigile näha saab see olema pisikese viivitusega.
See rahvas ei suuda kokku leppida. Lisaks läheb suurte piiriüleste struktuuride (s.t. mis ulatuvad väga erineva geoenergiaga piirkondadesse) kooshoidmine järjest raskemaks ning lõpuks muutub võimatuks. Hiina võib samal põhjusel minna mitte ainult kolmeks, vaid sootuks rohkemaks tükiks.
See kehtib mitte ainult riikide, vaid ka hargmaiste korporatsioonide ja kõikide muude piiriüleste organisatsioonide kohta. Et venitada, tuleks kusagilt väga palju energiat võtta.

Poola etteotsa saab liberaal (ilmselt seesama Komorowski) ning seega mitte Vene- vaid Kremli-meelne. Konservatiivid ei suuda kadunud presidendi vennale kampaaniat teha, sest neil pole jõudu. Juba ära pätsatud.
Muude sündmuste arengu taustal pole Poolas toimuv tegelikult nii oluline.

Lihtrahva elu muutub Eestis (ja mitte ainult) tõepoolest üsna raskeks - samas on siin üks väga hea asi. Nimelt tuleb rahvale mõistus koju tagasi. Seega suhteliselt mõistlik eee... hind.
Mis seal's ikka - ennegi raskeid aegu üle elatud. Aga eks kõrgelt kukkumine ole valus. Eriti kui laenu- ja liisinguniidikestest täiega välja imetakse.

Võidu Sammas kukub ümber jah - üsna kindlalt ilma igasuguse kaasaaitamiseta - see juhtub sel päeval, kui piisav hulk eestlasi on lõpuks aru saanud, et... Kirjutasin sellest aasta alguses kusagil.

Eurot ka ei tule, sakslased on tsooni laienemise vastu ning neil on jäme ots peos. Eesti statistilised imed hakkavad ka välja tulema. Tühja kah, Föderaalreservi tegemistega kursis inimesed võiksid uurida, kuidas eurosid emiteeritakse ja kuidas see imeasi tagatud on. Ja kas üldse on.
Remargi korras ütleks, et Protokollid ei olnud võltsing - see oli konkreetse eesmärgiga tekst, mis siiani on täiesti plaanipäraselt töötanud. No umbes nagu Alex Jones mikidega teeb.

Suurbritannia tervikuna (s.h. Šotimaa) nüüd küll vee alla ei jää. Kuigi mõned rannikualad võivad oluliselt niiskemaks muutuda ning vast jäetakse isegi mõned majad maha. Pirita ja Viimsi selles kontekstis on lollus.

Vene mõjusfääri sattumine on äkki Hüperborea väravasse?

P.S. Surmakaardid näitavad seda, et kõik ei ela mutatsiooni (või nagu mõned nimetavad - kvanthüpet) üle. Nad lihtsalt ei suuda uutes tingimustes ellu jääda ning see on nende enda probleem (v.a. "robotid", kes on nende programmeerijate probleem).

Eespool toodud Elukirja lugu tundub üsna tõepärane. Ei imesta.

[Muudetud: 21-4-2010 WhiteWolf]

[Muudetud: 31-7-2010 WhiteWolf]
Vasta
#15
Üks varasem artikkel Edgari kohta:

Edgar seletab, et ta loeb inimeste nägudest ja kaartidelt nende minevikku ja tulevikku. «Kaardid jooksevad nagu filmilint. Kui ma ennustan, siis ma pean inimest nägema. Ta peab ise juures olema, see, mis on inimeste käejoontel kirjas, on ka näo bioväljadel,» seletab ennustaja.
Veel meenutab ennustaja, et jäi lapsena auto alla ning sai kohutava peapõrutuse. Ta oli teadvuseta haiglas ning arstid ütlesid, et kunagi vanemana annab see kindlasti tunda.

2007 ennustas Edgar maailmale veel sedagi, et mingi hetk kukub maa peale suur kivi ning Island, Holland ja Inglismaa pühitakse täielikult vee alla.
Allikas: http://www.elu24.ee/?id=4636

Kuna on ennegi olnud juhuseid, et inimestel, kes on mingi peatrauma läbi elanud, on hiljem selgeltnägemine ilmnenud, siis ma juba peaaegu usungi mõningaid ta ennustusi. Kahju, et varem seda seika ei teadnud.
To WW: kahtlen, kas Edgar nii loogiliselt mõelda oskab, kui sina eespool, ehkki muidugi võib ka loogika järgi ennustada...
Tal siiski ainult paar klassi seljataga ja ega tal jää ennustamise kõrval ju aega suurt ajalehti ka lugeda.



[Muudetud: 21-4-2010 Müstik]
Vasta
#16
Maailm toimib üsna loogiliselt. Inimene lihtsalt ei tea/teadvusta kõiki tingimusi/eeldusi, seega tema loogikas on sageli augud sees.

P.S. Ma püüdsin meelega hargnemisi üldistada. Sellest ka mõningane oletuslikkus ja tõenäosusteooria varju maskeerimine.

Muidu hakkavad mõned veel Islandile ja Tiibetile asteroidi visualiseerima... otseselt impeeriumi huvides. Samas on neil sellised jõud, et see vaevalt realiseerub.

[Muudetud: 21-4-2010 WhiteWolf]
Vasta
#17
WW-le. Hüperborea üks värav asub küll venelaste hõivatud territooriumil, aga nad ei saa seda kasutada. Neil puudub ligipääs. Neil puudub ligipääs kogu teemale. Nad võivad teha vaid väliseid vaatlusi.

Mis sellesse laevavärki puutub, siis täitsa tõsiselt võiks keegi teemaga veel tegeleda. Kunagi kui hõikasin maha, et mis värk sini-valge asjandusega ja -line saba peale kirjutatud merepõhja satub, siis naerdi mind välja. Veits hiljem kukkus kopterline kopter merre, vahe küsimise ja sündmuse vahel oli vist 3 nädalat. Laevavärk seekord paistab augusti keskpaigas, augusti kolmas nädal(?). Värvide järgi saaks teada kelle laevaga on tegemist - värvid on triipudena, põhivärv valge, sellel pikalt triibud heledam ja tumedam kollane (oranžikas), koht jääb Ahvenamaa ja Stocholmi vahele. Aga rohkemat ma ei oska praegu miskit välja lugeda.
Vasta
#18
Wait a minute, kas Mähe Edgar alias Edgar Egipte polnud mitte üks suli? Millalgi eelmisel aastal lugesin Tiiu Põllu raamatuid "Kriminaalne Eestimaa I", "Kriminaalne Eestimaa II" ja "Kurjuse karistus". Ühes neist oli ka sellest samas Edgarist minu mäletamist mööda juttu...

edit: Näh, djfreeze jõudis juba must ette Laugh

[Muudetud: 4-21-2010 Mugen]
Vasta
#19
Tsitaat:Mis sellesse laevavärki puutub, siis täitsa tõsiselt võiks keegi teemaga veel tegeleda. Kunagi kui hõikasin maha, et mis värk sini-valge asjandusega ja -line saba peale kirjutatud merepõhja satub, siis naerdi mind välja. Veits hiljem kukkus kopterline kopter merre, vahe küsimise ja sündmuse vahel oli vist 3 nädalat. Laevavärk seekord paistab augusti keskpaigas, augusti kolmas nädal(?). Värvide järgi saaks teada kelle laevaga on tegemist - värvid on triipudena, põhivärv valge, sellel pikalt triibud heledam ja tumedam kollane (oranžikas), koht jääb Ahvenamaa ja Stocholmi vahele. Aga rohkemat ma ei oska praegu miskit välja lugeda.

Huvitav-huvitav, hr. Egipt ennustab ka tragöödiat Läänemerel...
Ehk ta siiski pole sharlatan kui siinsed ennustajad sarnaseid asju välja pakuvad.
Vasta
#20
Laevavärk seekord paistab augusti keskpaigas, augusti kolmas nädal(?). Värvide järgi saaks teada kelle laevaga on tegemist - värvid on triipudena, põhivärv valge, sellel pikalt triibud heledam ja tumedam kollane (oranžikas),

Laevakompaniide lipud lihtsalt leitavad netis:taanlastel näiteks päris head:
http://flagspot.net/flags/dk~hfc.html

[Muudetud: 4-22-2010 vello]
Vasta
#21
Lippu ei näinud ma üldse, värvide all kirjeldasin seda, kuidas laev värvitud on väljastpoolt.
Aga tänud lipumateriali eest.

Ja vigadeparanduseks - ma ei tegele ennustamisega. Ennustamine tähendab (võõr)programmi loomist. Ma lihtsalt loen märke nagu ma neid näen ja tunnetan.

[Muudetud: 4-22-2010 Liine]
Vasta
#22
kiretu konstanteering:
Tallinkil on 1 laev, mis värvide järgi võiks natuke lähedal olla, kuid marsruut ei sobi. vt pilti.

Teistel laevadefirmadel pol kollast üldse.

seega - kui üldse, siis võib tegu olla kas õhtuse laevaga - põhi valge kuid tuledemeri jätab kollaste triipude rea.

või tegu teise suvalise laevaga... NB vene torude projekt ja sellega seotud asjad.... Samas torusid paigaldavad laevad on tumedat värvi.

Vasta
#23
Vasta
#24
No siiski on Silja ja Tallinki laevade puhul tegu nö liinilaevadega. Kruiisilaevu aga on siin vetes ka piisavalt ja suve edenedes aina enam.
Vasta
#25
Lõpetage oma nõidumine! Ei tule mingit laevahukku.
Vasta
  
  • 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 8
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Ennustused ja ettekuulutused Infinite 34 20,476 19-09-2020, 11:44
Viimane postitus: torukoll
  Ennustused aastaks 2020 xawa 15 8,471 16-03-2020, 16:31
Viimane postitus: Thorondor
  Ennustused aastaks 2014 Jõhvikas 81 57,055 28-12-2014, 11:53
Viimane postitus: MarxVoss
  Ennustused aastaks 2013 Augustus 20 16,461 23-09-2013, 20:17
Viimane postitus: corporis
  Sinu ennustused aastaks 2012? VLAD 54 24,790 11-05-2012, 20:54
Viimane postitus: rissardo
  Ennustused aastaks 2011 Jõhvikas 21 16,650 19-12-2011, 19:01
Viimane postitus: zen faran
  Sinu ennustused aastaks 2011? VLAD 37 18,514 23-11-2011, 18:15
Viimane postitus: WhiteWolf
  Austatud Püha Isa Mitar Tarabichi ennustused excubitoris 1 4,223 12-03-2011, 14:23
Viimane postitus: Vaba mees

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat