Teema hinnang:
  • 1Hääli - 1 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Unehäired, halvad unenäod - mis toimub?
#26
Lühidalt... näen ennast kukkumas või surnuna, kuid see pole mina, vaid hoopis see inimene.
Sain bussilt nr. 91 löögi, kuid täna selgus et see läheb kokku selle inimese palati numbriga, 5 minutit tähendab arvatavasti kella või kuud... kuna unes oli väljas soe ja päiksepaisteline..
Vasta
#27
MIDA??? Kas Sa arvad, et mõtlen midagi sellist välja??? Nagu eelnevalt ütlesin, pane ennast sellesse olukorda, ja ürita teistele selgeks teha...

Võib-olla oleks parem olnud kui oleksin kõik oma teada jätnud!! Mul on niigi keeruline olukord, ega hakka Sulle seda selgeks tegema. Usud või ei..
Vasta
#28
No kui see kõik nii tõsine on, siis miks ei pöördu professionaalide poole? Või ütle emale, et sellised asjad on toimumas.
Vasta
#29
Ja, kuidas see mind aitab? Emale rääkisin sellest, kuid nagu alati sellistes olukordades, ei usuta.. ema tegi näo et usub kuid soovitas mul psühholoogi poolde pöörduda.. mida ma äkki ka teen. Vb.. vaikin sellest edaspidi ja elan üksi oma unenägude ja nägemistega..
Kaks korda on juba unenägu täide läinud... ega soovi et see nüüd läheb..
Vasta
#30
Tubli. Käi psühholoogi juurest läbi ja lõpeta ulmefilmide vaatamine ja neile mõtlemine.
Vasta
#31
Teed nalja mulle või?? Ma eriti ei vahigi filme.. ah.. miks ma üldse üritan???
Vasta
#32
Filmi teemast.

(20-01-2013, 19:44 )LiisuS Kirjutas: häid õudukaid on palju.
Paranormal Activity 1,2,3,4 osa
Peeglid 1,2
Connecticutis kummitab
Cloverfield
Mägedel on silmad
Boogyman 1,2,3
11-11-11
Verekõrb
Vastamata kõne
Loomade surnuaed
Reede 13
Elm Streeti luupainaja
Human Centipede 1,2
1408
Three
Jne.. neid on palju

Almost got me...






not
Vasta
#33
Kui naljatled, siis naljatledki..., aga vales kohas, kui see kõik on tõsi..., siis nii ongi. Kui soovid sellest vabaneda, ära toida seda, mõtle, et see kõik oli üks jura, uni, soga jne. Kui soovid sügavamale minna, vaata neid asju edasi, leie nendele omapoolne seletus, usu sellesse piiritult, ja nii lähebki.
Vasta
#34
(24-01-2013, 23:38 )Pesukäru Kirjutas: Filmi teemast.

(20-01-2013, 19:44 )LiisuS Kirjutas: häid õudukaid on palju.
Paranormal Activity 1,2,3,4 osa
Peeglid 1,2
Connecticutis kummitab
Cloverfield
Mägedel on silmad
Boogyman 1,2,3
11-11-11
Verekõrb
Vastamata kõne
Loomade surnuaed
Reede 13
Elm Streeti luupainaja
Human Centipede 1,2
1408
Three
Jne.. neid on palju

Almost got me...






not

Nii ja see tõestab mida?? võin sulle veel 10000 filmi nime kirjutada.. aga ega see ei tähenda et ma ainult filmides elan.. ja kujutan ette asju

Kui ei usu ära usu, mul suva.. päriselt...
Sul pole mitte halli aimu ka mis minuga toimub.. isegi ma ise ei saa aru..

Ja sellise asjaga ma ei naljatleks eales. Olen üritanud sellesse mitte mõelda, need uned on hooti.. teatud aegadel.
Aga noh.. mis ma siin ikka seletan.. arvatavasti elan siis oma nii-nimetatud filmimaalimas, nagu mõni siin arvab..
Vasta
#35
Võta nüüd lonks limonaadi ja proovib rahuneda.
Mine vaata mida psühholoog räägib, käi rohkem keka tunnis ja/või mine trenni. Aju saab pingest puhkust, tutvud uute inimestega ja üldine füüsiline seisund ka paraneb.
Vasta
#36
Jah,, seda on lihtne öelda " katsu rahuneda"
Vasta
#37
Kui ei ole lihtne rahuneda, siis mõtle selle peale, et kas närvitsemine, muretsemine või kartmine teeb midagi kasulikku või olukorda paremaks. Võib-olla mõeldes läheb rahunemine lihtsamaks.
Vasta
#38
Polegi ammu kirjutanud.

Unenäod on vaikselt kaduma hakkanud, kuid mind kummitab üks kuupäev. 01.09.2013 . Sellega seonduvaid asju näen pidevalt unes.
Näiteks üks unenägu mai algusest.

Kõnnin mööda naisest, kes loeb ajalehte, millel esikaanel on suurelt 01 kirjas. Sealt kõnnin kiiruga mööda, mu hingamine muutus kiireks, jõudsin korteri juurde, seal oli 09 korteri number, kuid sinna ma ei läinud. Ma nagu ootasin kedagi, vaatasin telefonilt kella ja see näitas 20:13. Võib-olla ma kujutan endale asju ette. kuid nii see oli.

Teine uni oli alles hiljuti.

Olin magama jäänud, kui ärkasin keset ööd 01:09, tõusin voodist ja läksin välja, õues oli maru paks udu, enda ette ainult nägin. kuulsin kuskilt teepealt hääli ja liikusin häälte suunas, seal oli toimunud liiklusõnnetus, kus õde 20 aastat vana ja tema vend 13 olid teelt väljasõitnud. Pilt oli jube, mõlemad olid surnud.

Võib-olla on mul mingi paranoia tekkinud selle numbriga. Võib olla tahab see mulle midagi öelda.
Tean, et see on see kuupäev, mil peaksin surema, kuid sellesse ma ei usu.

Sellest numbri värgist väljapoole.
Nägin unes imeliku sünnipäeva pidu. Tegemist oli minu venna sünnipäevaga. Kõik oli tore ja hästi, kui mu vennanaine kukkus aias olevasse auku ja suri, tema aastane laps seisis augu äärel ja nuttis.
Natuke aega hiljem oli vennanaise kirst keset sünnipäeva lauda ja toimusid matused. Kõige kahtlasem asi oli see kui mu ema hüüdis mulle, et kui tahan et ta mu riided puhtaks peseb siis pean poes käima ja pesupulbrit tooma.
Ja sellega uni lõppes, et istusin autosse ja sõitsin poodi.
Vasta
#39
Mujalt lugedes selline mõte, et kuupäevadega ei pruugi neil numbritel midagi pistmist olla: tegemist näiteks võib olla taro kaartide numbritega, ma ei jaga neist midagi, a netist leiab kenasti , mis tähendada võivad...


Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Erinevad unenäod ja nende tõlgendused Imotep 1,084 234,109 03-11-2023, 17:31
Viimane postitus: xcad
  Mida mu unenäod tähendavad? Para-P 15 13,205 03-11-2023, 13:27
Viimane postitus: Blondiin007
  Uni ja reaalsus - mis need on? silverm 7 4,554 07-12-2021, 11:14
Viimane postitus: Maakristall
  hirmutavad unenäod nupsu 9 3,946 26-09-2020, 19:40
Viimane postitus: kalldunn
  Kes või mis on uni? kalldunn 38 10,160 11-02-2020, 18:59
Viimane postitus: Minaelan
  Aina korduvad unenäod lagunendmaja 90 69,481 21-12-2019, 21:54
Viimane postitus: Q11
  Unes nägin. Mis tähendab. Keldristvaljapreili 9 3,115 23-09-2019, 14:55
Viimane postitus: Q11
  Unenäod saavad tõeks Hallucigenia 39 24,461 28-08-2017, 18:53
Viimane postitus: Marimu
  Pidevad unenäod Jinny 5 5,122 27-06-2016, 06:51
Viimane postitus: Tulnukinimene
  Häirivad unenäod PrincessOfMoon 3 6,714 30-07-2014, 07:53
Viimane postitus: olematu

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat